Ranking drukarek atramentowych do 2000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek atramentowych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek atramentowych do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek atramentowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek atramentowych.

Jakie drukarki atramentowe do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki atramentowe do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek atramentowych do 2000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U ☆

Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U Najniższa Cena Online

☆ Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STAR MICRONICS
 • Nazwa produktu: Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) ☆

Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  wykorzystaj możliwości skutecznego drukowania biznesowego drukarki canon maxify gx5040 dzięki pojemnym, umożliwiającym kompletowanie atramentu zbiornikom. Możesz liczyć na wydruki o jakości biznesowej i wyjątkowo niski całkowity koszt posiadania.korzyści: korzystaj z szerokiej efektywności, a także kosztów wydruku strony szeroka szybkość: 24 obr./min w trybie czarno-białym i 15.5 obr./min w trybie barwnym niewielkie rozmiary, ale bogate wyposażenie i wysoka wydajność energooszczędność pozwala ograniczyć koszty, czas i ilość odpadów proste nawiązywanie połączenia w celu zdalnego drukowania


☆ EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 ☆

EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 Najniższa Cena Online

☆ EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Drukarka pixma tr150 marki Canon ☆

Drukarka pixma tr150 marki Canon Najniższa Cena Online

☆ Drukarka pixma tr150 marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka pixma tr150 marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Pracuj w terenie. Lekkie i przenośne urządzenie z łącznością bezprzewodową i możliwością obsługi przy pomocy smartfona pozwala wykonywać doskonałej jakości wydruki w dowolnym miejscu.

  • Bezpośrednie połączenie
  • ekran OLED o przekątnej 1,44 cala
  • 5 niestandardowych szablonó w
  • Łączność Wi-Fi

  Drukowanie w dowolnym miejscu

  Kompaktowe i wytrzymałe urządzenie do drukowania w podró ży. Korzystaj z drukarki za pomocą komputera, laptopa lub urządzenia inteligentnego i drukuj teksty lub fotografie bez ramki choćby w formacie A4. Żeby przyspieszyć pracę, możesz zapisać choćby 5 niestandardowych szablonó w i drukować za dotknięciem jednego przycisku.

  Podró żowanie bez obciążeń z mobilną drukarką

  gustowna, lekka i wytrzymała – genialna dla użytkownikó w biznesowych w podró ży. Ograniczona przestrzeń? Wszystkie kable i złącza znajdują się po jednej stronie, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce.

  Bezproblemowa łączność

  Możesz drukować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Canon PRINT, usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android) lub systemu Windows 10 Mobile. Nie masz routera internetowego? Użyj funkcji bezpośredniego połączenia bezprzewodowego.

  Ostre odbitki o nadzwyczajnej jakości

  Drukuj wyraźne odbitki o świetnej jakości w ciemniejszych partiach obrazu. Hybrydowy system tuszó w ze specjalnym czarnym atramentem pigmentowym pozwala uzyskać wyraźny tekst, a atramenty barwnikowe zapewniają trwałe wydruki, któ re przetrwają nawet 100 lat1.

  Prostota to podstawa

  Drukuj i sprawdzaj stan atramentu i połączeń za pomocą ekranu OLED o przekątnej 1,44 cala. Pracuj wydajnie i cicho dzięki szybkości drukowania 5,5 obr./min w trybie barwnym i 9 obr./min w trybie monochromatycznym2.

  dostosowana do Twoich potrzeb

  Zyskaj na czasie dzięki bezzwłocznemu drukowaniu. Dostosuj i zapisz nawet 5 szablonó w3, żeby drukować umowy i formularze bezpośrednio z poziomu drukarki, bez zastosowania komputera, notebooka lub urządzenia inteligentnego.

  1 Na podstawie przyspieszonych testó w przeprowadzonych przez producenta Canon w warunkach przechowywania w ciemnościach, kontrolowanej temperatury, wilgotności i warunkó w gazowych, symulacja przechowywania w albumie z plastikowymi kieszonkami. Producent Canon nie może zagwarantować trwałości wydrukó w. Wyniki mogą się ró żnić w zależności od drukowanego obrazu, czasu suszenia, warunkó w wyświetlania/przechowywania i czynnikó w środowiskowych.

  2 szybkości drukowania dokumentó w są uśrednionymi wartościami ESAT (Word, Excel, PDF) testu kategorii biurowej w przypadku domyślnego trybu jednostronnego (ISO/IEC 24734). Szybkość drukowania zależy od konfiguracji systemu, interfejsu, oprogramowania, złożoności dokumentu, trybu drukowania, pokrycia strony, typu wykorzystywanego papieru itp.

  3 żeby zainstalować szablony, drukarkę należy podłączyć do komputera stacjonarnego z systemem Windows i skorzystać ze sterownikó w drukarki opracowanych przez firmę Canon.

  Specyfikacja:☆ Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 ☆

Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Epson Expression Photo XP-15000 to stylowa drukarka fotograficzna, która pozwoli Ci uzyskać w domu profesjonalne odbitki w formacie A3+. Ciesz się szczegółowymi odbitkami o naturalnych, żywych kolorach za sprawą 6-kolorowego zestawu atramentów Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym. Oprócz tego model XP-15000 wyekwipowano w duży panel LCD i pokaźny dobór aplikacji do drukowania przenośnego.

  atrybuty Epson Expression Photo HP XP-15000:

  Kompaktowa drukarka fotograficzna A3+
  Drukuj profesjonalne, błyszczące fotografie dzięki najmniejszej drukarce fotograficznej A3+ producenta Epson. Ciesz się szczegółowymi odbitkami o naturalnych, żywych kolorach za sprawą 6-kolorowego zestawu atramentów Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym.

  Poznaj drukarkę Expression Photo HD XP-15000
  innowacyjne technicznie urządzenia nie muszą zajmować sporo miejsca. Najmniejsza bezprzewodowa drukarka fotograficzna A3+ w ofercie firmy Epson pozwala uzyskać najwyższej jakości odbitki w obfitych formatach pomimo istotnie kompaktowej konstrukcji. Oprócz tego jestistotnie stylowa i świetnie ukazuje się z każdej strony.

  Ta asygnowana drukarka do zdjęć pozwala komfortowo wytwarzać wyjątkowo trwałe, fachowe odbitki, które z dumą możesz prezentować innym. Entuzjaści fotografii i odbiorcy półprofesjonalni na pewno docenią wysoki poziom jakości wydruków, który uzyskano dzięki zaimplementowaniu zestawu atramentów Claria Photo HD zawierającego kolory szary i czerwony.

  Oto drukarka fotografii, która pozwala z łatwością wykonać szereg różnych zadań w domu. Dzięki niej można drukować grafiki w maksymalnym formacie A3+ na szerokiej gamie nośników, w tym na grubszym papierze, tekturze czy płytach CD i DVD. Jest także szybka i prosta w użyciu, drukuje z dużą szybkością i pozwala na samoczynny druk dwustronny A4. Urządzenie ma przy tym mnóstwo użytecznych cech, m.in. Panel LCD o przekątnej 6,1 cm, automatycznie otwieraną tacę wyjściową czy funkcję automatycznego uruchamiania.

  Nie musisz polegać na komputerach i przewodach — korzystaj z łączności Wi-Fi, technologii Wi-Fi Direct i zestawu darmowych aplikacji, by drukować z dowolnego miejsca. Pozbądź się ograniczeń i wysyłaj pliki do druku ze smartfona albo tabletu z domu albo niemal dowolnego innego miejsca na świecie¹.

  niewiele znacząca i stylowa
  Znalezienie miejsca na świeże urządzenie potrafi być wyzwaniem. Jeśli dysponujesz ograniczoną powierzchnią, ze względu na kompaktową konstrukcję model XP-15000 będzie genialnym wyborem. Choć zajmuje mało przestrzeni, urządzenie pozwala drukować fotografie choćby w formacie A3+. Równocześnie drukarka jest stylowa i perfekcyjnie wygląda z każdej strony.

  udoskonalone atramenty
  Drukuj istotnie trwałe, mistrzowskie lśniące fotografie dzięki zestawowi atramentów Claria Photo HD, który oprócz cyjanu, żółtego, magenty i czarnego obejmuje także kolory szary i czerwony. Szary atrament pozwala uzyskać wspaniałe czarno-białe zdjęcia o płynnych przejściach między miejscami zacienionymi i rozjaśnionymi. Z kolei czerwony znacząco poszerza przestrzeń odcieni, dzięki czemu można uzyskać bardziej realistyczne, żywsze barwy. Nie musisz się również martwić o solidność: Twoje cenne wspomnienia będą bezpieczne, ponieważ wysokiej jakości fotografie wydrukowane przy użyciu atramentów Claria Photo HD przetrwają w albumie fotograficznym aż 300 lat.

  Pełna realizacja koncepcji artystycznych
  Z drukarką XP-15000 można łatwo zrealizować dużo kreatywnych zadań w domowym zaciszu. Napełniany od przodu podajnik służy do drukowania fotografii lub dokumentów w formacie do A4 — także dwustronnie. Z kolei tylny podajnik zezwala na korzystanie ze specjalnych, dłuższych nośników i drukowanie w maksymalnym formacie A3+. Na dodatek urządzenie pozwala drukować na optymalnych płytach CD i DVD.

  zautomatyzowana i nietrudna w obsłudze
  Zapomnij o chodzeniu w tę i z powrotem, aby ręcznie włączać i wyłączać drukarkę — funkcja automatycznego uruchamiania Cię wyręczy. W chwili otrzymania polecenia druku urządzenie uruchamia się samo i otwiera tacę wyjściową przy pomocy specjalnego silnika. Musisz pamiętać wyłącznie o kompletowaniu papieru i atramentu.

  Łatwe drukowanie z maszyn przenośnych
  Łączność Wi-Fi i technologia Wi-Fi Direct zezwalają na drukowanie bezprzewodowe w sieci albo poza nią. Dzięki czemu możesz drukować zdjęcia i dokumenty z dowolnego miejsca. Żeby uwolnić potencjał smartfona czy tabletu, pobierz gratisową aplikację Epson iPrint¹ do bezprzewodowego drukowania. Wykorzystaj w pełni swoje zdjęcia na Facebooku dzięki aplikacji Epson Creative Print¹ — drukuj je bezpośrednio z serwisu, twórz własne kartki okolicznościowe albo zamieniaj fotografie w kolorowanki. Dodatkowo dzięki funkcji Epson Email Print możesz z dowolnego miejsca na świecie wysyłać do drukarki dokumenty i zdjęcia w wiadomościach e-mail.

  dane techniczne Epson Expression Photo XP-15000:

  Ogólne

  typ drukarki: Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy

  Drukarka

  technika Inkjet: Epson Micro Piezo
  Paleta barw atramentu: 6 barw atramentu - cyjan, magenta, żółć, czerń, czerwień, szarość
  Konfiguracja dyszy: 180 dyszy (na kasetę)
  Min. Rozmiar kropli atramentu: 1,5 pl
  Konfiguracja pojemnika z atramentem: 6 pojedynczych pojemników z atramentem
  typ atramentu: Epson Claria Photo HD Ink

  szybkość drukowania:
  Do 9.2 str/min - B/W (ISO/IEC 24734)
  Do 9 str/min - color (ISO/IEC 24734)
  Do 29 str/min - czarno-białe
  Do 29 str/min - odcień

  technika podłączania: Bezprzewodowa ( Interfejs USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n))
  Maksymalna Rozdzielczość (B&W): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Kolor): 5760 x 1400 dpi
  Drukowanie na płytach CD/DVD: Tak
  samoczynny dupleks: Tak

  atrybuty drukarki
  Drukowanie na płytach CD/DVD

  Obsługa nośników

  Typy nośników: Koperty, papier zwykły, papier fotograficzny
  Klasa nośników: A3/Ledger
  Max rozmiar nośnika: ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm), A3 Plus (330,2 x 482,6 mm)
  rozmiary nośników: ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A3 (297 x 420 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm), 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 90 x 130 mm, 200 x 250 mm, 130 x 200 mm, A3 Plus (330,2 x 482,6 mm)
  rozmiary kopert: US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), International C6 (114 x 162 mm)
  pełna objętość nośników: 250 arkusze
  Podajniki nośników: 1 x samoczynny - 200 arkusze
  1 x automatyczny - 50 arkusze
  Maks. Objętość nośników: 250 arkusze

  Praca w sieci

  Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: WEP,WPA-PSK,Wi-Fi Direct

  rozszerzenie / połączenie

  Połączenia: 1 x USB 2.0, 1 x LAN - RJ-45

  najróżniejsze

  dołączone materiały eksploatacyjne
  1 x Niebieski tusz do Epson XP-15000 (cyjan)
  1 x Purpurowy tusz do Epson XP-1500 (magenta)
  1 x Żółty tusz do Epson XP-15000 (yellow)
  1 x Czarny tusz do Epson XP-15000 (black)
  1 x Czerwony tusz do Epson XP-15000 (red)
  1 x Szary tusz do Epson XP-15000 (grey)

  Zasilanie

  Zużycie energii w trybie dynamiczności: 21 wat
  Zużycie energii w stanie czuwania: 5.7 wat

  Oprogramowanie / oczekiwania systemowe

  załączone oprogramowanie: EPSON Print CD, EPSON Easy Photo Print
  Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP SP3, Microsoft Windows XP Professional 64-bit Edition SP2, Apple MacOS X 10.6.8 lub nowszy, Windows 8,Apple MacOS X 10.6.8, Windows 8.1,Windows 10

  Standardy ochrony środowiska

  ENERGY STAR: Tak

  Gwarancja producenta

  Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 1 rok - dostawa

  rozmiary i waga

  Szerokość: 47.9 cm
  Głębokość: 37 cm
  Wysokość: 15.9 cm
  Waga: 8.5 kg

  W ofercie sklepu atramentowka.com obecne w dodatku oryginalne tusze do Epson Stylus Photo HD XP-15000Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki atramentowe do 2000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki atramentowe do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek atramentowych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka pixma tr150 marki Canon ☆

Drukarka pixma tr150 marki Canon Najniższa Cena Online

☆ Drukarka pixma tr150 marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka pixma tr150 marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Pracuj w terenie. Lekkie i przenośne urządzenie z łącznością bezprzewodową i możliwością obsługi przy pomocy smartfona pozwala wykonywać perfekcyjnej jakości wydruki w dowolnym miejscu.

  • Bezpośrednie połączenie
  • ekran OLED o przekątnej 1,44 cala
  • 5 niestandardowych szablonó w
  • Łączność Wi-Fi

  Drukowanie w dowolnym miejscu

  Kompaktowe i wytrzymałe urządzenie do drukowania w podró ży. Korzystaj z drukarki przy pomocy komputera, notebooka albo urządzenia inteligentnego i drukuj teksty lub fotografie bez ramki choćby w formacie A4. By przyspieszyć pracę, możesz zapisać choćby 5 niestandardowych szablonó w i drukować za dotknięciem jednego przycisku.

  Podró żowanie bez obciążeń z przenośną drukarką

  stylowa, lekka i wytrzymała – genialna dla użytkownikó w biznesowych w podró ży. Ograniczona przestrzeń? Wszystkie kable i złącza znajdują się po jednej stronie, dzięki temu zaoszczędzisz miejsce.

  Bezproblemowa łączność

  Możesz drukować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Canon PRINT, usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android) lub systemu Windows 10 Mobile. Nie masz routera internetowego? Użyj funkcji bezpośredniego połączenia bezprzewodowego.

  Ostre odbitki o wspaniałej jakości

  Drukuj wyraźne odbitki o genialnej jakości w ciemniejszych partiach obrazu. Hybrydowy system tuszó w ze specjalnym czarnym atramentem pigmentowym pozwala uzyskać wyraźny tekst, a atramenty barwnikowe gwarantują trwałe wydruki, któ re przetrwają nawet 100 lat1.

  Prostota to podstawa

  Drukuj i sprawdzaj stan atramentu i połączeń za pomocą ekranu OLED o przekątnej 1,44 cala. Pracuj efektywnie i cicho dzięki prędkości drukowania 5,5 obr./min w trybie barwnym i 9 obr./min w trybie monochromatycznym2.

  dostosowana do Twoich potrzeb

  Zyskaj na czasie dzięki momentalnemu drukowaniu. Przystosuj i zapisz choćby 5 szablonó w3, żeby drukować umowy i formularze bezpośrednio z poziomu drukarki, bez wykorzystania komputera, laptopa albo urządzenia inteligentnego.

  1 Na podstawie przyspieszonych testó w przeprowadzonych poprzez markę Canon w warunkach przechowywania w ciemnościach, kontrolowanej temperatury, wilgotności i warunkó w gazowych, symulacja przechowywania w albumie z plastikowymi kieszonkami. Marka Canon nie może zagwarantować trwałości wydrukó w. Wyniki mogą się ró żnić w zależności od drukowanego obrazu, czasu suszenia, warunkó w wyświetlania/przechowywania, a także czynnikó w środowiskowych.

  2 prędkości drukowania dokumentó w są uśrednionymi wartościami ESAT (Word, Excel, PDF) testu kategorii biurowej w przypadku domyślnego trybu jednostronnego (ISO/IEC 24734). Szybkość drukowania zależy od konfiguracji systemu, interfejsu, oprogramowania, złożoności dokumentu, trybu drukowania, pokrycia strony, rodzaju wykorzystywanego papieru itp.

  3 żeby zainstalować szablony, drukarkę należy podłączyć do komputera stacjonarnego z systemem Windows i skorzystać ze sterownikó w drukarki opracowanych poprzez producenta Canon.

  Specyfikacja:☆ Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 ☆

Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Drukarka EPSON Expression Photo HD XP-15000 + DARMOWY TRANSPORT!, C11CG43402
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Epson Expression Photo XP-15000 to stylowa drukarka fotograficzna, która pozwoli Ci uzyskać w domu profesjonalne odbitki w formacie A3+. Ciesz się szczegółowymi odbitkami o naturalnych, żywych kolorach za sprawą 6-kolorowego zestawu atramentów Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym. Oprócz tego model XP-15000 wyposażono w obfity panel LCD i wielki dobór aplikacji do drukowania mobilnego.

  atrybuty Epson Expression Photo HP XP-15000:

  Kompaktowa drukarka fotograficzna A3+
  Drukuj fachowe, lśniące zdjęcia dzięki najmniejszej drukarce fotograficznej A3+ firmy Epson. Ciesz się szczegółowymi odbitkami o naturalnych, żywych kolorach za sprawą 6-kolorowego zestawu atramentów Claria Photo HD z kolorami czerwonym i szarym.

  Poznaj drukarkę Expression Photo HD XP-15000
  progresywne technicznie urządzenia nie muszą zajmować sporo miejsca. Najmniejsza bezprzewodowa drukarka fotograficzna A3+ w ofercie marki Epson pozwala uzyskać najwyższej jakości odbitki w obszernych formatach pomimo wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Oprócz tego jestbardzo stylowa i nadzwyczajnie pokazuje się z każdej strony.

  Ta przeznaczona drukarka do zdjęć pozwala wygodnie kreować niezwykle trwałe, fachowe odbitki, które z dumą możesz prezentować innym. Entuzjaści fotografii i odbiorcy półprofesjonalni z pewnością docenią wysoki poziom jakości wydruków, który uzyskano dzięki zaimplementowaniu zestawu atramentów Claria Photo HD zawierającego kolory szary i czerwony.

  Oto drukarka zdjęć, która pozwala z łatwością wykonać szereg różnorodnych zadań w domu. Dzięki niej można drukować grafiki w maksymalnym formacie A3+ na szerokiej gamie nośników, w tym na grubszym papierze, tekturze czy płytach CD i DVD. Jest także szybka i prosta w użyciu, drukuje z dużą szybkością i umożliwia automatyczny druk dwustronny A4. Urządzenie ma przy tym dużo użytecznych cech, m.in. Panel LCD o przekątnej 6,1 cm, samoczynnie otwieraną tacę wyjściową czy funkcję automatycznego uruchamiania.

  Nie musisz polegać na komputerach i przewodach — korzystaj z łączności Wi-Fi, technologii Wi-Fi Direct i zestawu bezpłatnych aplikacji, by drukować z dowolnego miejsca. Pozbądź się ograniczeń i wysyłaj pliki do druku ze smartfona albo tabletu z domu albo niemal dowolnego innego miejsca na świecie¹.

  nieznaczna i stylowa
  Znalezienie miejsca na świeże urządzenie potrafi być wyzwaniem. Jeśli dysponujesz ograniczoną powierzchnią, ze względu na kompaktową konstrukcję model XP-15000 będzie nieprzeciętnym wyborem. Choć zajmuje mało przestrzeni, urządzenie pozwala drukować zdjęcia nawet w formacie A3+. Równocześnie drukarka jest stylowa i znakomicie wygląda z każdej strony.

  lepsze atramenty
  Drukuj wyjątkowo trwałe, fachowe błyszczące fotografie dzięki zestawowi atramentów Claria Photo HD, który oprócz cyjanu, żółtego, magenty i czarnego obejmuje także odcienie szary i czerwony. Szary atrament pozwala uzyskać idealne czarno-białe zdjęcia o płynnych przejściach między miejscami zacienionymi i rozjaśnionymi. Z kolei czerwony znacząco poszerza przestrzeń odcieni, dzięki temu można uzyskać bardziej realistyczne, żywsze barwy. Nie musisz się też martwić o trwałość: Twoje cenne wspomnienia będą bezpieczne, ponieważ wysokiej jakości zdjęcia wydrukowane przy użyciu atramentów Claria Photo HD przetrwają w albumie fotograficznym aż 300 lat.

  Pełna realizacja koncepcji artystycznych
  Z drukarką XP-15000 można łatwo zrealizować sporo kreatywnych zadań w domowym zaciszu. Napełniany od przodu podajnik służy do drukowania zdjęć lub dokumentów w formacie do A4 — także dwustronnie. Z kolei tylny podajnik pozwala na korzystanie ze specjalnych, dłuższych nośników i drukowanie w maksymalnym formacie A3+. W dodatku urządzenie pozwala drukować na stosownych płytach CD i DVD.

  automatyczna i nieskomplikowana w obsłudze
  Zapomnij o chodzeniu w tę i z powrotem, żeby ręcznie włączać i wyłączać drukarkę — funkcja samoczynnego uruchamiania Cię wyręczy. W chwili otrzymania polecenia druku urządzenie uruchamia się samo i otwiera tacę wyjściową za pomocą specjalnego silnika. Musisz pamiętać tylko o dobieraniu papieru i atramentu.

  Łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych
  Łączność Wi-Fi i technika Wi-Fi Direct pozwalają na drukowanie bezprzewodowe w sieci albo poza nią. Dzięki temu możesz drukować zdjęcia i dokumenty z dowolnego miejsca. Żeby uwolnić potencjał smartfona czy tabletu, pobierz gratisową aplikację Epson iPrint¹ do bezprzewodowego drukowania. Wykorzystaj w pełni swoje zdjęcia na Facebooku dzięki aplikacji Epson Creative Print¹ — drukuj je bezpośrednio z serwisu, twórz własne kartki okolicznościowe albo zamieniaj zdjęcia w kolorowanki. Dodatkowo dzięki funkcji Epson Email Print możesz z dowolnego miejsca na świecie wysyłać do drukarki dokumenty i fotografie w wiadomościach e-mail.

  informacje technologiczne Epson Expression Photo XP-15000:

  Ogólne

  wariant drukarki: Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy

  Drukarka

  technologia Inkjet: Epson Micro Piezo
  Paleta odcieni atramentu: 6 odcieni atramentu - cyjan, magenta, żółć, czerń, czerwień, szarość
  Konfiguracja dyszy: 180 dyszy (na kasetę)
  Min. Rozmiar kropli atramentu: 1,5 pl
  Konfiguracja pojemnika z atramentem: 6 pojedynczych pojemników z atramentem
  typ atramentu: Epson Claria Photo HD Ink

  szybkość drukowania:
  Do 9.2 str/min - B/W (ISO/IEC 24734)
  Do 9 str/min - color (ISO/IEC 24734)
  Do 29 str/min - czarno-białe
  Do 29 str/min - odcień

  technologia przyłączania: Bezprzewodowa ( Interfejs USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n))
  Maksymalna Rozdzielczość (B&W): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel): 5760 x 1400 dpi
  Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Kolor): 5760 x 1400 dpi
  Drukowanie na płytach CD/DVD: Tak
  samoczynny dupleks: Tak

  właściwości drukarki
  Drukowanie na płytach CD/DVD

  Obsługa nośników

  Typy nośników: Koperty, papier zwykły, papier fotograficzny
  Klasa nośników: A3/Ledger
  Max wymiar nośnika: ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm), A3 Plus (330,2 x 482,6 mm)
  rozmiary nośników: ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A3 (297 x 420 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm), 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 90 x 130 mm, 200 x 250 mm, 130 x 200 mm, A3 Plus (330,2 x 482,6 mm)
  wymiary kopert: US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), International C6 (114 x 162 mm)
  całkowita pojemność nośników: 250 arkusze
  Podajniki nośników: 1 x automatyczny - 200 arkusze
  1 x samoczynny - 50 arkusze
  Maks. Pojemność nośników: 250 arkusze

  Praca w sieci

  Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: WEP,WPA-PSK,Wi-Fi Direct

  rozszerzenie / połączenie

  Połączenia: 1 x USB 2.0, 1 x LAN - RJ-45

  przeróżne

  załączone materiały eksploatacyjne
  1 x Niebieski tusz do Epson XP-15000 (cyjan)
  1 x Purpurowy tusz do Epson XP-1500 (magenta)
  1 x Żółty tusz do Epson XP-15000 (yellow)
  1 x Czarny tusz do Epson XP-15000 (black)
  1 x Czerwony tusz do Epson XP-15000 (red)
  1 x Szary tusz do Epson XP-15000 (grey)

  Zasilanie

  Zużycie energii w trybie energiczności: 21 wat
  Zużycie energii w stanie czuwania: 5.7 wat

  Oprogramowanie / wymagania systemowe

  załączone oprogramowanie: EPSON Print CD, EPSON Easy Photo Print
  Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP SP3, Microsoft Windows XP Professional 64-bit Edition SP2, Apple MacOS X 10.6.8 albo nowszy, Windows 8,Apple MacOS X 10.6.8, Windows 8.1,Windows 10

  Standardy ochrony środowiska

  ENERGY STAR: Tak

  Gwarancja producenta

  Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 1 rok - wysyłka

  rozmiary i waga

  Szerokość: 47.9 cm
  Głębokość: 37 cm
  Wysokość: 15.9 cm
  Waga: 8.5 kg

  W ofercie sklepu atramentowka.com obecne ponadto oryginalne tusze do Epson Stylus Photo HD XP-15000


☆ Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U ☆

Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U Najniższa Cena Online

☆ Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STAR MICRONICS
 • Nazwa produktu: Wielostanowiskowa drukarka atramentowa Star HSP7543-U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) ☆

Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Drukarka CANON Maxify GX5040 (4549292195620)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  wykorzystaj możliwości produktywnego drukowania biznesowego drukarki canon maxify gx5040 dzięki pojemnym, umożliwiającym kompletowanie atramentu zbiornikom. Możesz liczyć na wydruki o jakości biznesowej i wyjątkowo niski całkowity koszt posiadania.korzyści: korzystaj z szerokiej wydajności i kosztów wydruku strony pokaźna szybkość: 24 obr./min w trybie czarno-białym i 15.5 obr./min w trybie kolorowym śladowe rozmiary, ale bogate wyposażenie i wysoka wydajność energooszczędność pozwala ograniczyć koszty, czas i liczba odpadów łatwe nawiązywanie połączenia w celu zdalnego drukowania


☆ EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 ☆

EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 Najniższa Cena Online

☆ EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: EPSON EcoTank ITS L810 C11CE32401
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


Podsumowanie, czyli jaka drukarka atramentowa do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka atramentowa do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka atramentowa do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drukarki atramentowe – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych drukarek atramentowych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek atramentowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka atramentowa do 2000 zł opinie,
 • dobra drukarka atramentowa do 2000 zł cena,
 • drukarka atramentowa do 2000 zł ranking,
 • drukarka atramentowa do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...