Ranking biurek do biura o szerokości 200 cm. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura o szerokości 200 cm


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura o szerokości 200 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura o szerokości 200 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe szerokość 200 cm najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe szerokość 200 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura o szerokości 200 cm, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko posiada ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch mocnych napędów. Stwórz funkcjonalne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. Solidny napęd wznosi i obniża wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz dopasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne pozwala na uzyskanie pokaźniejszej powierzchni roboczej i sprawnego wykorzystania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zapewnia to użyteczną pozycję i dobre podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Stworzony jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe umożliwiają ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, aby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych maszyn biurowych. Mebel ma także dostosowywane stopki, co zezwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko ma ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch konkretnych napędów. Stwórz ergonomiczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Potężny napęd podwyższa i zniża wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz przypasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne umożliwia uzyskanie obszerniejszej powierzchni roboczej i sprawnego użycia kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Gwarantuje to praktyczną pozycję i prawidłowe podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Tworzony jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe zezwalają na ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, by nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na odcień szary. Rama z regulacją wysokości jest wyekwipowana w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Mebel posiada także regulowane stopki, co pozwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości, przepustami kablowymi i niezwykle dużą powierzchnią roboczą. Biurko posiada ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym i dostosowywane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch potężnych napędów. Stwórz ergonomiczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Solidny napęd wznosi i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz przypasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej. Możesz też dodać ergonomiczną matę roboczą,rozszerzyć komfort i zmniejszyć obciążenie podczas pracy na stojąco.

  To narożne biurko ma przedłużony, praktyczny blat. Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, iż biurko można umieścić w narożniku wnętrza. Praktyczny blat zapewnia zdrowszą pozycję roboczą, ponieważ można usiąść bliżej biurka i uniknąć siedzenia bokiem w trakcie pracy.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Wytworzony jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy.

  Biurko narożne oferuje ramę w profilu litery T z trzema nogami gwarantującymi korzystną stabilność. Rama jest malowana proszkowo, co zapewnia jej wytrzymałą powierzchnię. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Stalowe stopki pozwalają prosto wypoziomować stół na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości, przepustami kablowymi i nad wyraz dużą powierzchnią roboczą. Biurko ma ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch solidnych napędów. Stwórz poręczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z linii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka oraz zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Konkretny napęd podnosi i ogranicza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz przypasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej. Możesz ponadto dodać praktyczną matę roboczą,powiększyć komfort i zniżyć obciążenie podczas pracy na stojąco.

  To narożne biurko ma przedłużony, praktyczny blat. Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Poręczny blat zagwarantuje zdrowszą pozycję roboczą, ponieważ można usiąść bliżej biurka i uniknąć siedzenia bokiem w trakcie pracy.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Tworzony jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy.

  Biurko narożne proponuje ramę w zarysie litery T z trzema nogami zapewniającymi dobrą stabilność. Rama jest malowana proszkowo, co zagwarantuje jej wytrzymałą powierzchnię. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych maszyn biurowych. Stalowe stopki pozwalają łatwo wypoziomować stół na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  progresywne poręczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko cechuje się szerokim zakresem drobnej i maksymalnej wysokości roboczej, co zagwarantuje maksymalną elastyczność. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  spory zakres pomiędzy najniższą i najwyższą realną wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to nad wyraz elastyczne rozwiązanie. Biurko łatwe dopasowanie do każdego użytkownika, nawet osób bardzo wysokich! Można z łatwością zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia użyteczną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest niezwykle wytrzymała i nie formuje prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki temu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i sprawia, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to wyśmienity wybór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i przystosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wyśmienicie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  postępowe poręczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem drobnej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje maksymalną elastyczność. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Szybko i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale sprawny sposób na ulepszenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  obfity zakres między najniższą i najwyższą realną wysokością roboczą powoduje, iż ​​jest to niezwykle sprężyste rozwiązanie. Biurko proste dobranie do każdego użytkownika, choćby osób niezwykle wysokich! Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje poręczną pozycję za każdym razem.

  Rama w kształcie litery T jest nad wyraz wytrzymała i nie stwarza prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat gwarantuje dużą powierzchnię do pracy i sprawia, iż biurko można umieścić w narożniku wnętrza. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to nieprzeciętny dobór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i przypasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS rewelacyjnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  postępowe poręczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko znamionuje się szerokim zakresem znikomej i maksymalnej wysokości roboczej, co zagwarantuje maksymalną elastyczność. Rama w kształcie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale wydajny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  wielki zakres między najniższą i najwyższą możliwą wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to nad wyraz sprężyste rozwiązanie. Biurko nieskomplikowane dopasowanie do każdego użytkownika, choćby osób szczególnie wysokich! Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia użyteczną pozycję zawsze.

  Rama w zarysie litery T jest nad wyraz wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zapewnia dużą powierzchnię do pracy i sprawia, iż biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest prosta w czyszczeniu. Laminat to idealny dobór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dopasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS znakomicie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  progresywne funkcjonalne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem drobnej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje maksymalną elastyczność. Rama w kształcie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Momentalnie i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  pokaźny zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą powoduje, iż ​​jest to nad wyraz elastyczne rozwiązanie. Biurko nietrudne dobranie do każdego użytkownika, nawet osób niezwykle wysokich! Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia użyteczną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest szczególnie wytrzymała i nie formuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wykrywa przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zapewnia dużą powierzchnię do pracy i sprawia, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to genialny dobór do postępowych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wspaniale do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był produktywny!

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko z elektryczną regulacją wysokości i funkcjonalnie wyprofilowanym blatem. Biurko znamionuje się szerokim zakresem niedużej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia dużą sprężystość. Rama w profilu litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Momentalnie i z łatwością zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale efektywny sposób na ulepszenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  pokaźny zakres między najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to wyjątkowo elastyczne rozwiązanie. Biurko przystępne dostosowanie do każdego użytkownika, choćby osób nad wyraz wysokich!
  Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia praktyczną pozycję za każdym razem.

  Rama w kształcie litery T jest niezwykle wytrzymała i nie buduje prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  praktyczne wcięcie w blacie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Gwarantuje bardziej funkcjonalną pozycję, a także podparcie dla przedramion i nadgarstków.

  Blat ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to genialny dobór do innowacyjnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i przystosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS znakomicie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, czarna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, czarna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, czarna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, czarna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko z elektryczną regulacją wysokości i funkcjonalnie wyprofilowanym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem niewiele znaczącej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje dużą sprężystość. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  spory zakres pomiędzy najniższą i najwyższą możliwą wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to szczególnie rozciągliwe rozwiązanie. Biurko proste dostosowanie do każdego użytkownika, choćby osób szczególnie wysokich!
  Można prosto zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia funkcjonalną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest nad wyraz wytrzymała i nie wytwarza prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która namierza przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  funkcjonalne wcięcie w blacie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Zagwarantuje bardziej poręczną pozycję, a także podparcie dla przedramion i nadgarstków.

  Blat ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to wyśmienity wybór do nowoczesnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS znakomicie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe szerokość 200 cm – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe szerokość 200 cm, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura o szerokości 200 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Selsey biurko narożne lariets 200x130 cm z półką wiszącą orzech ☆

Selsey biurko narożne lariets 200x130 cm z półką wiszącą orzech Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko narożne lariets 200x130 cm z półką wiszącą orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko narożne lariets 200x130 cm z półką wiszącą orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Chciałabyś, żeby Twoje wnętrze olśniewało harmonijną aranżacją w stylu industrialnym? Biurko Lariets to strzał w dziesiątkę - połączenie funkcjonalności z ładnym designem! Przestronne biurko Lariets to znakomite miejsce do pracy, będzie genialnym dodatkiem do gabinetu, biura a nawet pokoju młodzieżowego. Lariets składa się z biurka, szafki wiszącej i bocznych półek - dzięki którym uporządkujesz przestrzeń i stworzysz wygodne miejsce do pracy. Stworzone z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm i orzechowym wybarwieniu. Pozwoli to wpasować meble we wnętrza w stylu loftowy i industrialny, co jeszcze bardziej uwydatni ascetyczną formę biurka. Detale artykułu: zestaw składa się z narożnego biurka, szafki wiszącej i bocznych półek po lewej stronie, blat i nóżki tworzono z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, zarys blatu w zarysie litery L, kolor: orzech, wyśmienite wybarwienie bez trudu komponujące się z większością progresywnych wnętrz, w celu rozszerzenia

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko ma ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym oraz regulowane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch mocnych napędów. Zapewnij sobie i swym współpracownikom wysoki poziom ergonomii dzięki biurku FLEXUS z elektryczną regulacją wysokości.

  wyposażone jest w dwa potężne napędy elektryczne, które zezwalają na płynną regulację wysokości blatu. Naciskając przycisk, ustawisz biurko na trafnej wysokości. Można ponadto dodać ergonomiczną matę roboczą, która odciąży nogi w trakcie pracy na stojąco.

  ergonomiczne wcięcie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Zagwarantuje bardziej ergonomiczną pozycję, a także podparcie dla przedramion i nadgarstków. Wcięcie umożliwia jeszcze umieszczenie ekranu po prawej lub lewej stronie blatu bez konieczności siedzenia pod kątem, co groziłoby nadwyrężeniem mięśni brzucha.

  Blat wytwarzany z laminatu zapewniającego gładką, oporną na zadrapania powierzchnię, którą łatwo utrzymać w czystości. Otwory na kable uniemożliwiają plątaniu się przewodów na powierzchni roboczej. Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Mebel posiada także dostosowywane stopki, co zezwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, szary ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, szary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, szary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko posiada ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch konkretnych napędów. Zapewnij sobie i swoim współpracownikom wysoki poziom ergonomii dzięki biurku FLEXUS z elektryczną regulacją wysokości.

  wyposażone jest w dwa mocne napędy elektryczne, które zezwalają na płynną regulację wysokości blatu. Naciskając przycisk, ustawisz biurko na stosownej wysokości. Można dodatkowo dodać funkcjonalną matę roboczą, która odciąży nogi podczas pracy na stojąco.

  ergonomiczne wcięcie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Zagwarantuje bardziej użyteczną pozycję, a także podparcie dla przedramion i nadgarstków. Wcięcie umożliwia na dodatek umieszczenie ekranu po prawej albo lewej stronie blatu bez konieczności siedzenia pod kątem, co groziłoby nadwyrężeniem mięśni brzucha.

  Blat wyprodukowany z laminatu gwarantującego gładką, niepodatną na zadrapania powierzchnię, którą z łatwością utrzymać w czystości. Otwory na kable zapobiegają plątaniu się przewodów na powierzchni roboczej. Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych sprzętów biurowych. Mebel posiada także regulowane stopki, co pozwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości FLEXUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, biały ☆

Biurko z regulacją wysokości FLEXUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości FLEXUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości FLEXUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko ma ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym, a także regulowane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch mocnych napędów. Zapewnij sobie i swym współpracownikom wysoki poziom ergonomii dzięki biurku FLEXUS z elektryczną regulacją wysokości.

  wyekwipowane jest w dwa potężne napędy elektryczne, które zezwalają na płynną regulację wysokości blatu. Naciskając przycisk, ustawisz biurko na adekwatnej wysokości. Można w dodatku dodać praktyczną matę roboczą, która odciąży nogi w trakcie pracy na stojąco.

  funkcjonalne wcięcie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Gwarantuje bardziej praktyczną pozycję i podparcie dla przedramion i nadgarstków. Wcięcie umożliwia jeszcze umieszczenie ekranu po prawej albo lewej stronie blatu bez konieczności siedzenia pod kątem, co groziłoby nadwyrężeniem mięśni brzucha.

  Blat wyprodukowany z laminatu zapewniającego gładką, oporną na zadrapania powierzchnię, którą prosto utrzymać w czystości. Otwory na kable uniemożliwiają plątaniu się przewodów na powierzchni roboczej. Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyekwipowana w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Mebel posiada także dostosowywane stopki, co zezwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, z wcięciem, 2000x1000 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko z elektryczną regulacją wysokości i poręcznie wyprofilowanym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem nieznacznej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia dużą rozciągliwość. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale produktywny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  wielki zakres między najniższą i najwyższą realną wysokością roboczą sprawia, iż ​​jest to niezwykle sprężyste rozwiązanie. Biurko przystępne przypasowanie do każdego użytkownika, nawet osób niezwykle wysokich!
  Można z łatwością zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje funkcjonalną pozycję za każdym razem.

  Rama w kształcie litery T jest szczególnie wytrzymała i nie formuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  praktyczne wcięcie w blacie pozwala przysunąć się bliżej biurka. Gwarantuje bardziej poręczną pozycję oraz podparcie dla przedramion i nadgarstków.

  Blat ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to wspaniały dobór do nowoczesnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i przypasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wyśmienicie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był efektywny!


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe szerokość 200 cm najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe szerokość 200 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe szerokość 200 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze biurka biurowe – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura o szerokości 200 cm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe szerokość 200 cm opinie,
 • dobre biurko biurowe szerokość 200 cm cena,
 • biurko biurowe szerokość 200 cm ranking,
 • biurko biurowe szerokość 200 cm jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...