Ranking biurek do biura o głębokości 70 cm. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura o głębokości 70 cm


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek do biura o głębokości 70 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura o głębokości 70 cm,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe głębokość 70 cm najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe głębokość 70 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura o głębokości 70 cm, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm ☆

Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Narożne biurko z nadstawką Jeśli szukasz biurka do komputera które zajmuje niewiele miejsca w rogu pomieszczenia, a proponując równocześnie użycie przestrzeni pionowej to mamy coś dla Ciebie! Dzięki tej konstrukcji to biurko jest nieprzeciętnego do mniejszych pomieszczeń i maksymalizacji wolnego miejsca. Nasze narożne biurko ma dużo miejsca do przechowywania ozdób, podręcznych rzeczy i komputera z osprzętem. Nadstawka i biurko zaopatrzone są w półki które proponują uzupełniające miejsce na różne przedmioty, natomiast przestronna i trwała powierzchnia blatu sprawdza się w trakcie pracy. Unikalna budowa narożna to idealny sposób na optymalizację przestrzeni i utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Proste linie i postępowy fason wyśmienicie zdobią dom i tworzą miejsce do sprawnej pracy! Kompaktowa budowa oszczędzająca miejsce: Narożnik pomieszczenia to często miejsca które pozostaje niewykorzystane. Dzięki naszemu biurku narożnemu pomieszczenie może wydawać się bardziej otwarty bez utraty funkcjonalności, a wręcz powiększając przystępną w pionie przestrzeń. Na półkach ładnie będą wyglądać ozdoby, a przydatne przedmioty będąprzystępne. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń swojego pokoju lub biura z naszym kompaktowym biurkiem narożnym. Nadstawka z półką: Biurko narożne z nadstawką ma otwarta budowę, dzięki której można przechowywać i eksponować różne przedmioty dekoracyjne. Zabezpieczenie krawędzi zapobiega spadaniu przedmiotów. Dużo miejsca i półka na klawiaturę: Nasze biurko komputerowe zapewnia dużo miejsca do pracy w uporządkowanym otoczeniu. Tacka na klawiaturę z metalowymi prowadnicami uwalnia powierzchnię blatu i zagwarantuje komfort podczas nauki albo pracy. Wysokiej jakości materiały i wyśmienita trwałość: To biurko narożne jest produkowane z wytrzymałej płyty MDF i płyty wiórowej, żeby zapewnić stabilność i odporność. Na dodatek nogi z litego naturalnego drewna nie chwieją się i gwarantują stabilność biurka. Wysoką nadstawkę montuje się do ściany, aby uniknąć ryzyka przewrócenia. Progresywny i wyszukany styl: doskonale pasuje do różnych stylów pomieszczeń i dodaje szykownego akcentu do domu. Biurko zostało wytworzone z myślą o wygodnym życiu i pracy, może służyć jako biurko komputerowe, proste biurko do prac hobbystycznych, toaletka w domu albo biurze. Paczka zawiera 1 x biurko kątowe z nadstawką 1 x instrukcja

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest stanowczo trwały i nadaje się do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go bardzo trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to znakomite rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje też do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i efektowny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, biały ☆

Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyposażony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o kolistym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Niemało czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W konsekwencji zmniejsza się koncentracja i skuteczność jednocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum tworzono z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi, wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyróznione atestem Nordic Swan Ecolabel. Zarys stołu pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć obszerniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama w pełni pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015. 2015.

☆ Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest nad wyraz trwały i nadaje się do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wykonano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go bardzo trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i oporny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to nadzwyczajne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się także do wykorzystywania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i atrakcyjny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 1200x700x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyposażony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o kolistym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników unosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W efekcie zmniejsza się koncentracja i produktywność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wytworzono z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi, wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum stosowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt stołu pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć większą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015. 2015.

☆ Aj produkty Stół sonitus, 1200x700x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół sonitus, 1200x700x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół sonitus, 1200x700x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół sonitus, 1200x700x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyposażony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników wznosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W rezultacie obniża się koncentracja i sprawność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest przystępne do wyczyszczenia. Nasze linoleum stworzono z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi, wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum stosowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt stołu pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompozycji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama w całości pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015. 2015.

☆ Stół sonitus, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podnosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W konsekwencji zmniejsza się koncentracja i produktywność jednocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum stworzono z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi, wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyodrębnione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt stołu pozwala w pełni użyć przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompozycji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z mocnymi nogami z rur stalowych o okrągłym przekroju. Rama w całości pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015. 2015.

☆ Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium ☆

Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 1200x700x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Zaopatrzony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników wznosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W rezultacie zniża się koncentracja i skuteczność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest łatwe do wyczyszczenia. Nasze linoleum wykonano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi, wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione dokumentem Nordic Swan Ecolabel. Kształt stołu pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompozycji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama całkowicie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015. 2015.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest wyjątkowo trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go istotnie trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i oporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to znakomite rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się ponadto do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i atrakcyjny wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, szary laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest istotnie trwały i nadaje się do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i odporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to znakomite rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się także do użytku jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i ładny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe głębokość 70 cm – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe głębokość 70 cm, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura o głębokości 70 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm ☆

Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Biurko narożne z nadstawką 70 x 70 x 172 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Narożne biurko z nadstawką Jeśli szukasz biurka do komputera które zajmuje mało miejsca w rogu pomieszczenia, a proponując jednocześnie zastosowanie przestrzeni pionowej to mamy coś dla Ciebie! Dzięki tej konstrukcji to biurko jest wspaniałego do mniejszych pomieszczeń i maksymalizacji wolnego miejsca. Nasze narożne biurko ma niemało miejsca do przechowywania ozdób, podręcznych rzeczy i komputera z osprzętem. Nadstawka i biurko wyposażone są w półki które oferują uzupełniające miejsce na rozmaite przedmioty, natomiast przestronna i trwała powierzchnia blatu sprawdza się podczas pracy. Specyficzna kompozycja narożna to nadzwyczajny sposób na optymalizację przestrzeni i utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Proste linie i innowacyjny styl genialnie zdobią dom i tworzą miejsce do wydajnej pracy! Kompaktowa budowa oszczędzająca miejsce: Narożnik wnętrza to często miejsca które pozostaje niewykorzystane. Dzięki naszemu biurku narożnemu pokój może wydawać się bardziej otwarty bez utraty ergonomiczności, a wręcz powiększając przystępną w pionie przestrzeń. Na półkach ładnie będą wyglądać ozdoby, a przydatne przedmioty będąprzystępne. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń swego pokoju lub biura z naszym kompaktowym biurkiem narożnym. Nadstawka z półką: Biurko narożne z nadstawką ma otwarta budowę, dzięki której można przechowywać i eksponować najróżniejsze przedmioty ozdobne. Zabezpieczenie krawędzi uniemożliwia spadaniu przedmiotów. Dużo miejsca i półka na klawiaturę: Nasze biurko komputerowe zapewnia dużo miejsca do pracy w uporządkowanym otoczeniu. Tacka na klawiaturę z metalowymi prowadnicami uwalnia powierzchnię blatu i zagwarantuje komfort podczas nauki albo pracy. Wysokiej jakości materiały i wspaniała odporność: To biurko narożne jest wytworzone z wytrzymałej płyty MDF i płyty wiórowej, by zapewnić stabilność i odporność. Na dodatek nogi z litego naturalnego drewna nie chwieją się i zapewniają stabilność biurka. Wysoką nadstawkę montuje się do ściany, by uniknąć ryzyka przewrócenia. Postępowy i wytworny styl: wspaniale nadaje się do różnych stylów pomieszczeń i dodaje wytwornego akcentu do domu. Biurko zostało tworzone z myślą o komfortowym życiu i pracy, może służyć jako biurko komputerowe, proste biurko do prac hobbystycznych, toaletka w domu lub biurze. Paczka gromadzi 1 x biurko kątowe z nadstawką 1 x instrukcja

☆ Podnoszone Biurko Elektryczne Spacetronik Moris 120BB 140x70cm Czarne ☆

Podnoszone Biurko Elektryczne Spacetronik Moris 120BB 140x70cm Czarne Najniższa Cena Online

☆ Podnoszone Biurko Elektryczne Spacetronik Moris 120BB 140x70cm Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Podnoszone Biurko Elektryczne Spacetronik Moris 120BB 140x70cm Czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Podnoszone Biurko Elektryczne Spacetronik Moris 120BB 140x70cm Czarne

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 1400x700x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest wyjątkowo trwały i pasuje do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także prosty w czyszczeniu i odporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to doskonałe rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje dodatkowo do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i atrakcyjny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest szczególnie trwały i nadaje się do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go istotnie trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i oporny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się również do użytku jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i ładny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 1400x700x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest niezwykle trwały i nadaje się do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i wytrzymały na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to nieprzeciętne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się też do wykorzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i piękny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe głębokość 70 cm najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe głębokość 70 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe głębokość 70 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre biurka biurowe – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura o głębokości 70 cm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe głębokość 70 cm opinie,
 • dobre biurko biurowe głębokość 70 cm cena,
 • biurko biurowe głębokość 70 cm ranking,
 • biurko biurowe głębokość 70 cm jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...