Ranking biurek do biura o głębokości 75 cm. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura o głębokości 75 cm


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura o głębokości 75 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura o głębokości 75 cm,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe głębokość 75 cm najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe głębokość 75 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura o głębokości 75 cm, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, biały blat ☆

Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, biały blat Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, biały blat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, biały blat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  znikome i użyteczne biurko narożne do mniejszych pomieszczeń firmowych i domowych biur. Biurko posiada ramę na filarze z regulacją wysokości i zaokrąglone narożniki gwarantujące delikatny i miły wygląd. Kompaktowe biurko sprzyjające ergonomii! Nasze biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia wymogi dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat można podwyższać i opuszczać, co sprzyja ergonomii. Rama na filarze pozwala łatwo zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można prosto zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia trafną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to skuteczny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów i przeciążeń.

  Biurko znakomicie wkomponuje się w narożnik pomieszczenia. W środowisku biurowym kilka biurek można dodatkowo ze sobą zestawić,wytwarzały zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z kilku biurek, użyteczne może być dodanie ścianek biurkowych, żeby oddzielić miejsca pracy i zmniejszyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko tworzone zostało z wysokiej jakości materiałów. Blat wytworzono ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest niezwykle trwały i nietrudny w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma też powłokę broniącą przed śladami palców, która minimalizuje odciski i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dostosowana do fachowej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Kolekcja proponuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza,elementy możnazwiązać nie tylko do siebie, lecz także do mebli z innych serii do biura. Prezentowana kolekcja mebli została zaprojektowana i wyprodukowana przez AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby niepokaźne biura były wyposażone w ergonomiczne i stylowe meble.

☆ Biurko BOARDS Wood, 1700 x 750 mm, biały / dąb naturalny ☆

Biurko BOARDS Wood, 1700 x 750 mm, biały / dąb naturalny Najniższa Cena Online

☆ Biurko BOARDS Wood, 1700 x 750 mm, biały / dąb naturalny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Biurko BOARDS Wood, 1700 x 750 mm, biały / dąb naturalny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wszystkie stoły i inne komponenty z serii LAYERS symbolizują postępowy minimalizm, czystość i prostotę. Dzięki czystym liniom i dobrej cenie stoły LAYERS znajdują zastosowanie w głównej mierze we wspólnych biurach typu open space albo postępowych pomieszczeniach administracyjnych. Nadają się jeszcze do mniejszych biur.

  • potrójny blat z laminowanej płyty wiórowej o łącznej grubości 54 mm
  • 3 pozycje środkowego blatu
  • wytrzymała krawędź ABS o grubości 1 mm w tym samym dekorze
  • konkretne metalowe nogi w odcieniu aluminium zakończone plastikowymi zaślepkami
  • profil nóg: 50 x 20 mm, grubość ścianki 3 mm

☆ Biurko LAYERS, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / szary ☆

Biurko LAYERS, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / szary Najniższa Cena Online

☆ Biurko LAYERS, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Biurko LAYERS, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / szary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wszystkie stoły i inne elementy z serii LAYERS symbolizują progresywny minimalizm, czystość i prostotę. Dzięki czystym liniom i dobrej cenie stoły LAYERS znajdują wykorzystanie z reguły we wspólnych biurach typu open space albo nowoczesnych pomieszczeniach administracyjnych. Nadają się jeszcze do mniejszych biur.

  • potrójny blat z laminowanej płyty wiórowej o łącznej grubości 54 mm
  • 3 pozycje środkowego blatu
  • wytrzymała krawędź ABS o grubości 1 mm w tym samym dekorze
  • solidne metalowe nogi w odcieniu aluminium zakończone plastikowymi zaślepkami
  • profil nóg: 50 x 20 mm, grubość ścianki 3 mm

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  niewiele znaczące i użyteczne biurko do mniejszych pomieszczeń albo biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o nadzwyczajnej ergonomii i kompaktowych rozmiarach! To biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a jednocześnie spełnia kryteria dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można podwyższać i opuszczać, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i umożliwia zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala prosto zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy jednakowo jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia optymalną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to efektywny sposób na korzystne samopoczucie i uniknięcie urazów i przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można jeszcze ustawić w zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, funkcjonalne może być dodanie ścianek biurkowych, by oddzielić miejsca pracy i obniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i błogi wygląd.

  Biurko tworzone jest z wysokiej jakości tworzyw. Posiada blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest bardzo trwały i przystępny w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma w dodatku powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców, a także plamy.

  Gama mebli NOVUS jest przystosowana do fachowej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Kolekcja oferuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, że można jedopasować nie tylko do innych komponentów tej kolekcji, lecz także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i wytworzony poprzez firmę AJ Produkty. Naszym celem jest,nawet małe biura były wyekwipowane w poręczne i stylowe meble.

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  małe i praktyczne biurko do mniejszych pomieszczeń lub biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o nieprzeciętnej ergonomii i kompaktowych wymiarach! To biurko narożne oferuje stylowy wygląd, a jednocześnie spełnia kryteria dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można podwyższać i opuszczać, co jest doskonałym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i pozwala na zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala z łatwością zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy jednakowo jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia słuszną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to sprawny sposób na korzystne samopoczucie i uniknięcie urazów i przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można również ustawić w zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, użyteczne może być dodanie ścianek biurkowych, by oddzielić miejsca pracy i ograniczyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko wytworzone jest z wysokiej jakości materiałów. Ma blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest nad wyraz trwały i nieskomplikowany w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma w dodatku powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców, a także plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dopasowana do fachowej pracy jednocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Kolekcja proponuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, że można jeskonsolidować nie tylko do innych części tej kolekcji, ale także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i wykonany poprzez producenta AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby niepokaźne biura były wyekwipowane w użyteczne i stylowe meble.

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  niewiele znaczące i praktyczne biurko do mniejszych pomieszczeń albo biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o znakomitej ergonomii i kompaktowych rozmiarach! To biurko narożne oferuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia oczekiwania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można podciągać i opuszczać, co jest genialnym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i pozwala na zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala prosto zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy tak samo jak w przypadku pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia optymalną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to produktywny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów oraz przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku pomieszczenia. W środowisku biurowym kilka biurek można także ustawić w zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, poręczne może być dodanie ścianek biurkowych, żeby oddzielić miejsca pracy i obniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i błogi wygląd.

  Biurko tworzone jest z wysokiej jakości materiałów. Ma blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest niezwykle trwały i nietrudny w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma jeszcze powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców, a także plamy.

  Gama mebli NOVUS jest przypasowana do fachowej pracy zarówno w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria oferuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, iż można jeskonsolidować nie tylko do innych komponentów tej serii, ale także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i stworzony poprzez markę AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby niewiele znaczące biura były zaopatrzone w ergonomiczne i stylowe meble.

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny ☆

Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  minimalne i poręczne biurko narożne do mniejszych pomieszczeń firmowych i domowych biur. Biurko ma ramę na filarze z regulacją wysokości oraz zaokrąglone narożniki zapewniające delikatny i błogi wygląd. Kompaktowe biurko sprzyjające ergonomii! Nasze biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a jednocześnie spełnia oczekiwania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat można podwyższać i opuszczać, co sprzyja ergonomii. Rama na filarze pozwala prosto zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w przypadku pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia stosowną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to produktywny sposób na korzystne samopoczucie i uniknięcie urazów, a także przeciążeń.

  Biurko nieprzeciętnie wkomponuje się w narożnik pomieszczenia. W środowisku biurowym kilka biurek można także ze sobą zestawić,kreujeły zarys czterolistnej koniczynki. W przypadku korzystania z kilku biurek, praktyczne może być dodanie ścianek biurkowych, by oddzielić miejsca pracy i zniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko produkowane zostało z wysokiej jakości materiałów. Blat wykonano ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest nad wyraz trwały i prosty w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma też powłokę chroniącą przed śladami palców, która minimalizuje odciski i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dostosowana do profesjonalnej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Linia oferuje bardziej kompaktowe wymiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza,części możnazwiązać nie tylko do siebie, lecz także do mebli z innych kolekcji do biura. Prezentowana linia mebli została zaprojektowana i produkowana przez AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby drobne biura były zaopatrzone w użyteczne i stylowe meble.

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat ☆

Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  nieznaczne i użyteczne biurko narożne do mniejszych pomieszczeń firmowych i domowych biur. Biurko ma ramę na filarze z regulacją wysokości i zaokrąglone narożniki zapewniające delikatny i miły wygląd. Kompaktowe biurko sprzyjające ergonomii! Nasze biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia oczekiwania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat można podciągać i opuszczać, co sprzyja ergonomii. Rama na filarze pozwala łatwo zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy jednakowo jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje stosowną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to produktywny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów, a także przeciążeń.

  Biurko wyśmienicie wkomponuje się w narożnik wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można jeszcze ze sobą zestawić,wytwarzały zarys czterolistnej koniczynki. W przypadku korzystania z kilku biurek, ergonomiczne może być dodanie ścianek biurkowych, aby oddzielić miejsca pracy i ograniczyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i miły wygląd.

  Biurko wytwarzane zostało z wysokiej jakości materiałów. Blat produkowano ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest wyjątkowo trwały i nietrudny w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma także powłokę broniącą przed śladami palców, która minimalizuje odciski i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dopasowana do fachowej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Kolekcja proponuje bardziej kompaktowe wymiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza,elementy możnazespolić nie tylko do siebie, ale także do mebli z innych serii do biura. Prezentowana kolekcja mebli została zaprojektowana i wytworzona przez AJ Produkty. Naszym celem jest,nawet drobne biura były zaopatrzone w ergonomiczne i stylowe meble.

☆ Plan Biurko layers, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / grafit ☆

Plan Biurko layers, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / grafit Najniższa Cena Online

☆ Plan Biurko layers, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / grafit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Biurko layers, wysuwany środkowy blat, 1700 mm, biały / grafit
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wszystkie stoły i inne części z kolekcji LAYERS symbolizują postępowy minimalizm, czystość i prostotę. Dzięki czystym liniom i dobrej cenie stoły LAYERS znajdują wykorzystanie przede wszystkim we wspólnych biurach rodzaju open space albo progresywnych pomieszczeniach administracyjnych. Nadają się na dodatek do mniejszych biur.

  • potrójny blat z laminowanej płyty wiórowej o łącznej grubości 54 mm
  • 3 pozycje środkowego blatu
  • wytrzymała krawędź ABS o grubości 1 mm w tym samym dekorze
  • konkretne metalowe nogi w odcieniu aluminium zakończone plastikowymi zaślepkami
  • profil nóg: 50 x 20 mm, grubość ścianki 3 mm


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe głębokość 75 cm – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe głębokość 75 cm, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura o głębokości 75 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, czarny blat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  znikome i funkcjonalne biurko do mniejszych pomieszczeń lub biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o genialnej ergonomii i kompaktowych rozmiarach! To biurko narożne oferuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia wymogi dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można wznosić i opuszczać, co jest genialnym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i zezwala na zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala prosto zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w przypadku pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje stosowną pozycję za każdym razem. Zmiana pozycji przy pracy to efektywny sposób na korzystne samopoczucie i uniknięcie urazów, a także przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku pomieszczenia. W środowisku biurowym kilka biurek można na dodatek ustawić w kształt czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, użyteczne może być dodanie ścianek biurkowych, żeby oddzielić miejsca pracy i zmniejszyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko wytwarzane jest z wysokiej jakości tworzyw. Posiada blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest nad wyraz trwały i nieskomplikowany w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma również powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców oraz plamy.

  Gama mebli NOVUS jest przystosowana do mistrzowskiej pracy zarówno w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria oferuje bardziej kompaktowe wymiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, że można jezłączyć nie tylko do innych składników tej linii, lecz także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i stworzony przez producenta AJ Produkty. Naszym celem jest,nawet niepokaźne biura były wyposażone w poręczne i stylowe meble.

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości NOVUS, 1200x750 mm, czarny stelaż, blat szarość gliny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  znikome i funkcjonalne biurko do mniejszych pomieszczeń albo biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o rewelacyjnej ergonomii i kompaktowych wymiarach! To biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia wymagania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można podwyższać i opuszczać, co jest wspaniałym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i umożliwia zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala z łatwością zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje stosowną pozycję za każdym razem. Zmiana pozycji przy pracy to wydajny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów, a także przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można dodatkowo ustawić w zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, użyteczne może być dodanie ścianek biurkowych, aby oddzielić miejsca pracy i obniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i błogi wygląd.

  Biurko tworzone jest z wysokiej jakości materiałów. Posiada blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest wyjątkowo trwały i nieskomplikowany w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma dodatkowo powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców oraz plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dopasowana do fachowej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria proponuje bardziej kompaktowe wymiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, że można jeskonsolidować nie tylko do innych elementów tej serii, lecz także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i stworzony poprzez markę AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby nieduże biura były zaopatrzone w ergonomiczne i stylowe meble.

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty ☆

Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, czarny stelaż, biały blat marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  niepokaźne i poręczne biurko do mniejszych pomieszczeń lub biur domowych. Z funkcją regulacji wysokości i mechanizmem antyzgnieceniowym. Stół o świetnej ergonomii i kompaktowych rozmiarach! To biurko narożne oferuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia oczekiwania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat biurka można podwyższać i opuszczać, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem z punktu widzenia ergonomii i zezwala na zmianę pozycji w ciągu dnia. Rama na filarze pozwala z łatwością zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w przypadku pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje optymalną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to wydajny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów, a także przeciążeń.

  Nasze biurko można ustawić w narożniku wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można dodatkowo ustawić w zarys czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z biurek w aranżacji grupowej, użyteczne może być dodanie ścianek biurkowych, by oddzielić miejsca pracy i zniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko stworzone jest z wysokiej jakości tworzyw. Ma blat ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest niezwykle trwały i nieskomplikowany w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma także powłokę ochronną, która minimalizuje ślady palców i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dostosowana do mistrzowskiej pracy zarówno w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria proponuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza, iż można jezintegrować nie tylko do innych części tej linii, lecz także do pozostałych modeli w naszej ofercie. Asortyment mebli jest projektowany i tworzony przez firmę AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby drobne biura były zaopatrzone w użyteczne i stylowe meble.

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny ☆

Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, blat szarość gliny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  nieznaczne i ergonomiczne biurko narożne do mniejszych pomieszczeń firmowych i domowych biur. Biurko ma ramę na filarze z regulacją wysokości, a także zaokrąglone narożniki gwarantujące delikatny i przyjemny wygląd. Kompaktowe biurko sprzyjające ergonomii! Nasze biurko narożne oferuje stylowy wygląd, a równocześnie spełnia oczekiwania dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat można podwyższać i opuszczać, co sprzyja ergonomii. Rama na filarze pozwala z łatwością zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy tak samo jak w przypadku pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje optymalną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to skuteczny sposób na korzystne samopoczucie i uniknięcie urazów oraz przeciążeń.

  Biurko doskonale wkomponuje się w narożnik wnętrza. W środowisku biurowym kilka biurek można także ze sobą zestawić,tworzyły kształt czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z kilku biurek, funkcjonalne może być dodanie ścianek biurkowych, by oddzielić miejsca pracy i zniżyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i błogi wygląd.

  Biurko wytworzone zostało z wysokiej jakości materiałów. Blat wytwarzano ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest nad wyraz trwały i nieskomplikowany w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma dodatkowo powłokę broniącą przed śladami palców, która minimalizuje odciski i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dopasowana do mistrzowskiej pracy równocześnie w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria proponuje bardziej kompaktowe wymiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza,elementy możnazespoić nie tylko do siebie, lecz także do mebli z innych serii do biura. Prezentowana seria mebli została zaprojektowana i wytworzona przez AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby nieznaczne biura były zaopatrzone w ergonomiczne i stylowe meble.

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat ☆

Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko narożne z regulacją wysokości novus, 1200x750 mm, biały stelaż, czarny blat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  niepokaźne i użyteczne biurko narożne do mniejszych pomieszczeń firmowych i domowych biur. Biurko posiada ramę na filarze z regulacją wysokości oraz zaokrąglone narożniki gwarantujące delikatny i błogi wygląd. Kompaktowe biurko sprzyjające ergonomii! Nasze biurko narożne proponuje stylowy wygląd, a jednocześnie spełnia wymogi dotyczące trwałości i funkcjonalności.

  Blat można unosić i opuszczać, co sprzyja ergonomii. Rama na filarze pozwala z łatwością zmieniać wysokość blatu i pozycję przy pracy równie jak w sytuacji pełnowymiarowego biurka z regulacją wysokości. Można z łatwością zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje adekwatną pozycję zawsze. Zmiana pozycji przy pracy to skuteczny sposób na prawidłowe samopoczucie i uniknięcie urazów i przeciążeń.

  Biurko perfekcyjnie wkomponuje się w narożnik pomieszczenia. W środowisku biurowym kilka biurek można na dodatek ze sobą zestawić,generujeły kształt czterolistnej koniczynki. W sytuacji korzystania z kilku biurek, funkcjonalne może być dodanie ścianek biurkowych, aby oddzielić miejsca pracy i ograniczyć poziom hałasu. Lekko zaokrąglone narożniki nadają biurku delikatny i przyjemny wygląd.

  Biurko wykonane zostało z wysokiej jakości tworzyw. Blat produkowano ze sklejki pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest niezwykle trwały i przystępny w pielęgnacji. Czarno-biały blat ma także powłokę chroniącą przed śladami palców, która minimalizuje odciski i plamy.

  Gama mebli NOVUS jest dopasowana do profesjonalnej pracy zarówno w środowisku domowym, jak i w mniejszych pomieszczeniach biurowych. Seria oferuje bardziej kompaktowe rozmiary, przemyślany design i neutralną kolorystykę. Każdy mebel jest częścią kompleksowego rozwiązania, co oznacza,elementy możnapołączyć nie tylko do siebie, ale także do mebli z innych kolekcji do biura. Prezentowana seria mebli została zaprojektowana i wytwarzana poprzez AJ Produkty. Naszym celem jest,choćby niewielkie biura były zaopatrzone w praktyczne i stylowe meble.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe głębokość 75 cm najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe głębokość 75 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe głębokość 75 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – Zestawienie na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura o głębokości 75 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe głębokość 75 cm opinie,
 • dobre biurko biurowe głębokość 75 cm cena,
 • biurko biurowe głębokość 75 cm ranking,
 • biurko biurowe głębokość 75 cm jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...