Ranking biurek do biura ergonomicznych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura ergonomicznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek do biura ergonomicznych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura ergonomicznych,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe ergonomiczne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe ergonomiczne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura ergonomicznych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x800 mm, buk ☆

Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x800 mm, buk Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x800 mm, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x800 mm, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wysokiej jakości biurko do pracy na stojąco. Regulacja wysokości blatu przy pomocy potężnego napędu. Blat z użytecznym wcięciem, przepustami kablowymi i ramą w zarysie litery T bez belki poprzecznej. Nogi z profili o prostokątnym przekroju i dostosowywane stopki. Praca w pozycji stojącej poprzez kilka godzin dziennie to korzyść dla zdrowia i sylwetki! Zapewnij sobie i swoim współpracownikom wysoki poziom ergonomii dzięki biurku FLEXUS z elektryczną regulacją wysokości. Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka, a także szybko zmienisz pozycję z siedzącej na stojącą. Biurko zaopatrzone jest w solidny napęd elektryczny gwarantujący płynną i bezstopniową regulację wyskości. Nie zapomnij dodać antyzmęczeniowej maty do pracy na stojąco. Odciąży ona nogi i stopy, dzięki temu zniweluje zmęczenie.

  Biurko z praktycznym wcięciem pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zagwarantuje bardziej praktyczną pozycję i podparcie dla dłoni i nadgarstków. Konstrukcja blatu pozwala umieścić komputer po dowolnej stronie, co obniża obciążenie pleców.

  Blat produkowany z laminatu gwarantującego gładką, odporną na zadrapania powierzchnię, którą łatwo utrzymać w czystości. Przepusty kablowe uniemożliwiają tworzeniu się bałaganu. Rama w profilu litery T wytworzona została ze stali malowanej proszkowo na kolor szary. Rama nie posiada belki poprzecznej, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca na nogi pod blatem, bez utraty stabilności. Dostosowywane stopki pozwalają łatwo wypoziomować biurko na nierównym podłożu. Maksymalne równomierne obciążenie blatu wynosi 100 kg, co pozwala ustawić na blacie sprzęt komputerowy, książki, dokumenty, przybory biurowe i rzeczy osobiste.

☆ Stół z regulacją wysokości PRIMO ADAPT, elektryczny, 1800 x 1200 x 625-1275 mm, ergonomiczny lewy, buk, szary stelaż ☆

Stół z regulacją wysokości PRIMO ADAPT, elektryczny, 1800 x 1200 x 625-1275 mm, ergonomiczny lewy, buk, szary stelaż Najniższa Cena Online

☆ Stół z regulacją wysokości PRIMO ADAPT, elektryczny, 1800 x 1200 x 625-1275 mm, ergonomiczny lewy, buk, szary stelaż - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Stół z regulacją wysokości PRIMO ADAPT, elektryczny, 1800 x 1200 x 625-1275 mm, ergonomiczny lewy, buk, szary stelaż
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  • wyjątkowo cichy napęd elektryczny - poniżej 50dB
  • regulowana wysokość stołu od 625 do 1275 mm
  • szybkość podnoszenia/zmniejszania - 38 mm/s
  • blat stołu wytworzony z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm, krawędzie ABS
  • łatwe sterowanie przy pomocy pilota z możliwością zapisania preferowanych pozycji
  • możliwość ustawienia sygnalizacji dzwiękowej, która ostrzega przed zmianą pozycji
  • dostępny w dwóch kolorach: RAL 9016 i RAL 7045
  • nośność stołu przy równomiernym obciążeniu - 125 kg
  • szybkość: 38mm/s
  • dwa silniki
  • w blacie stołu znajduje się otwór na kable

☆ Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) ☆

Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) Najniższa Cena Online

☆ Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Milagro
 • Nazwa produktu: Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dla gracza Falcon 1.0 – ergonomia i funkcjonalność w jednym!
  Każdy kto w życiu gra regularnie na komputerze albo innym urządzeniu do tego służącym takim jak na przykład konsola do gier znakomicie wie,stosowne biurko ma ogromne znaczenie. Powinno ono pomagać w zarządzaniu ogromną ilością kabli, upraszczać dłuższe sesje w grach, a także zapewniać optymalny komfort. Jedno z takich biurek dla graczy to biurko Falcon 1.0 – GS8110.

  Jakie powinno być prawidłowe biurko gamingowe?
  Biurka dla graczy różnią się nieco od tych w teorii "zwykłych", które spotkamy w biurach i w innych miejscach, gdzie komputer nie służy z reguły do grania. Posiadają one swój specyficzny design, który jest raczej niespotykany w zwykłych biurkach i różnią się też od strony technicznej. Ma to oczywiście swoje powody, gdyż korzystne biurka dla graczy muszą zapewniać im odpowiednią wygodę, czy też funkcjonalność.
  Biurka do grania powinny być na ogół adekwatnej wielkości tak, aby dało się na nich zmieścić monitor albo monitory, gdy korzysta się z więcej aniżeli jednego, wszelkie urządzenia peryferyjne, lecz i nie tylko, gdyż niektórzy gracze preferują by komputer stał właśnie na biurku zamiast na ziemi, gdyż dzięki czemu łatwiejsze jest jego czyszczenie, a poza tym może on stanowić wystroju z racji na to, iż w dzisiejszych czasach komputery do grania są wyposażone w obudowy o niebanalnym designie, czypokaźne ilości wszelkiego rodzaju podświetleń.
  Do pokoju gracza doskonale sprawdzi się nasze biurko gamingowe Falcon 1.0 – GS8110, które ma blat pokryty karbonową powłoką, która wspaniale pokazuje się w towarzystwie podświetlanych części komputera osobistego, a na dodatek gwarantuje ono wszystko co niezbędne zagorzałym graczom.

  Dlaczego warto wybrać biurko gamingowe Falcon 1.0 – GS8110?
  Biurko Falcon 1.0 – GS8110 jest postępowym stołem gamingowym, który został wytworzony przy wykorzystaniu blatu z płyty wiórowej pokrytej karbonową powierzchnią. Jego grubość to 18mm, a wymiary całego biurka gamingowego to 116x60x75 [cm].

  Przy projektowaniu biurka szczególnie istotne były dla nas potrzeby graczy dlatego ma on dużo przydatnych i ciekawych funkcji.
  Ogromną zaletą oferowanego poprzez nas gamingowego biurka Falcon 1.0 – GS8110 jest obecność specjalnej półki na listwy zasilającej i systemu porządkowania kabli. Tych jest naprawdę dużo przy gamingowych komputerach i optymalne ich ułożenie zasadniczo wpływa na estetykę. Ponadto gracze mogą liczyć na uchwyt na słuchawki i uchwyt na kubek. Nie zapomniano dodatkowo o użytkownikach konsol, czy także po prostu padów, gdyż to biurko gamingowe jest w pakiecie z stojakiem na pady z portami USB do ładowania.

  Instrukcja funkcji LED:

  M - Uruchamia podświetlenie domyślne. Następne wciśnięcie guzika sprawia przejście w tryb VOLUME CONTROL (podświetlenie zacznie reagować na dźwięk w pomieszczeniu, czym głośniej tym mocniej świeci). Trzecie wciśnięcie guzika powoduje wyłączenie LED C - Zmiana koloru podświetlenia

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, biały marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wysokiej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości. Obszerny blat z przepustami kablowymi, rama w profilu T bez belki poprzecznej. Nogi z rur stalowych o prostokątnym przekroju zaopatrzone w regulowane stopki.

  Stwórz użyteczne miejsce pracy z wysokiej jakości, elektrycznym, regulowanym w wysokości biurkiem z linii mebli FLEXUS. Potężny silnik gwarantuje płynna regulację wysokości jedynie za przyciśnięciem guzika.

  pozwala na to zmianę pozycji z siedzącej na stojącą, aktywując mięśnie i udoskonalając krążenie krwi. Biurko narożne z niezwykle znacznym, zaokrąglonym blatem. Zapewnia duzo miejsca do pracy i ułatwia skuteczne zastosowanie przestrzeni narożnych.

  Zaokrąglony blat gwarantuje bardziej ergonomiczną pozycję pracy dzięki możliwości dokładnego przysunięcia się i uniknięcia nierównego rozłożenia ciśnienia na plecach. Blat wytworzony z laminatu zapewniającego gładką, wytrzymałą na zadrapania powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości.

  Przepusty kablowe utrzymują miejsce pracy w czystości i porządku. Rama biurka w kształcie litery T na trzech nogach gwarantuje uzupełniającą stabilność. Rama wytworzona ze stali malowanej proszkowo na szaro. Malowana proszkowo powłoka zagwarantuje wytrzymałą powierzchnię.

  Brak sprzężenia krzyżowego w ramie, dużo miejsca na nogi pod blatem biurka. Regulowane nóżki stabilizują biurko na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone na blacie biurka.

  Dodaj matę, a także podnóżek dla zapewnienia komfortu podczas pracy stojącej i siedzącej. Proponujemy dodatkowo pasujące szafki boczne, kontenerki, regały i szafy z drzwiami przesuwnymi z kolekcji mebli FLEXUS, dzięki czemu stworzysz kompletne i ergonomiczne miejsce pracy.


☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały ☆

B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat biurka tworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi biurka wyprodukowane z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • czarne przepustki kablowe pozwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu
  • możliwość dobrania kontenerka i szafek w tym samym kolorze (na dole w akcesoriach)

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1000 mm, buk marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1000 mm, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1000 mm, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1000 mm, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wysokiej jakości biurko z elektrycznie dostosowywaną wysokością, napędzane konkretnym slinikiem. Blat w zarysie fali z przepustami kablowymi z ramą w profilu litery T bez sprzężenia krzyżowego, prostokątne nogi i dostosowywane stópki.

  Zapewnij sobie i swym współpracownikom poręczne korzyści z wysokiej jakości elektrycznego biurka z dostosowywaną wysokością z oferty mebli FLEXUS! Słuchaj swojego ciała i przystosuj wysokość biurka jedynie za naciśnięciem przycisku.

  Biurko konkretny silnik elektryczny gwarantujący równomierną regulację wyskości. Nie zapomnij dodać użyteczną, odciążającą matę, jeśli pracujesz na stojąco. Biurko w zarysie fali zezwala na staranne przysunięcie się do blatu podczas pracy.

  zagwarantuje bardziej funkcjonalną pozycję i podparcie dla rąk i nadgarstków. Blat w profilu fali zezwala na dodatkowo umieszczenie komputera po prawej albo w lewej stronie stanowiska pracy bez konieczności siedzenia po przekątnej, ryzykując nierównomierny nacisk na plecach.

  Blat produkowany z laminatu gwarantującego gładką, wytrzymałą na zadrapania powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości. Przepusty kablowe zapobiegają tworzeniu się bałaganu. Rama w zarysie lietry T stworzona ze stali malowanej proszkowo na szaro.

  Rama nie ma sprzężenia krzyżowego, dzięki temu zagwarantuje dużo miejsca na nogi pod blatem, bez utraty stabilności. Dzięki dostosowywanym stópkom, biurko jest stabilne choćby na nierównych powierzchniach.

  Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone.


☆ Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, szary, 152877 ☆

Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, szary, 152877 Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, szary, 152877 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne FLEXUS, elektryczna regulacja wysokości, 1600x2000 mm, szary, 152877
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wysokiej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości. Obfity blat z przepustami kablowymi, rama w kształcie T bez belki poprzecznej. Nogi z rur stalowych o prostokątnym przekroju wyposażone w regulowane stopki.

  Stwórz praktyczne miejsce pracy z wysokiej jakości, elektrycznym, dostosowywanym w wysokości biurkiem z kolekcji mebli FLEXUS. Konkretny silnik zapewnia płynna regulację wysokości jedynie za przyciśnięciem guzika.

  umożliwia to zmianę pozycji z siedzącej na stojącą, aktywując mięśnie i poprawiając krążenie krwi. Biurko narożne z nad wyraz znacznym, zaokrąglonym blatem. Zapewnia duzo miejsca do pracy i ułatwia wydajne wykorzystanie przestrzeni narożnych.

  Zaokrąglony blat gwarantuje bardziej ergonomiczną pozycję pracy dzięki możliwości skrupulatnego przysunięcia się i uniknięcia nierównego rozłożenia ciśnienia na plecach. Blat stworzony z laminatu gwarantującego gładką, odporną na zadrapania powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości.

  Przepusty kablowe utrzymują miejsce pracy w czystości i porządku. Rama biurka w profilu litery T na trzech nogach zapewnia dodatkową stabilność. Rama wyprodukowana ze stali malowanej proszkowo na szaro. Malowana proszkowo warstwa zagwarantuje wytrzymałą powierzchnię.

  Brak sprzężenia krzyżowego w ramie, dużo miejsca na nogi pod blatem biurka. Dostosowywane nóżki stabilizują biurko na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone na blacie biurka.

  Dodaj matę, a także podnóżek dla zapewnienia komfortu podczas pracy stojącej i siedzącej. Oferujemy dodatkowo pasujące szafki boczne, kontenerki, regały i szafy z drzwiami przesuwnymi z serii mebli FLEXUS, dzięki temu stworzysz kompletne i funkcjonalne miejsce pracy.


☆ Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner ☆

Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat biurka wyprodukowany z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi biurka tworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • czarne przepustki kablowe umożliwiają prowadzenie kabli pod blatem stołu
  • możliwość dobrania kontenerka i szafek w tym samym kolorze (na dole w akcesoriach)

☆ Aj produkty Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x2000 mm, buk ☆

Aj produkty Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x2000 mm, buk Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x2000 mm, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x2000 mm, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wysokiej jakości biurko z elektryczną regulacją wysokości. Wielki blat z przepustami kablowymi, rama w zarysie T bez belki poprzecznej. Nogi z rur stalowych o prostokątnym przekroju wyekwipowane w dostosowywane stopki.

  Stwórz ergonomiczne miejsce pracy z wysokiej jakości, elektrycznym, regulowanym w wysokości biurkiem z kolekcji mebli FLEXUS. Mocny silnik zagwarantuje płynna regulację wysokości jedynie za przyciśnięciem guzika.

  pozwala na to zmianę pozycji z siedzącej na stojącą, aktywując mięśnie i udoskonalając krążenie krwi. Biurko narożne z bardzo wielkim, zaokrąglonym blatem. Zagwarantuje duzo miejsca do pracy i upraszcza efektywne wykorzystanie przestrzeni narożnych.

  Zaokrąglony blat gwarantuje bardziej użyteczną pozycję pracy dzięki możliwości dokładnego przysunięcia się i uniknięcia nierównego rozłożenia ciśnienia na plecach. Blat wytworzony z laminatu gwarantującego gładką, oporną na zadrapania powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości.

  Przepusty kablowe utrzymują miejsce pracy w czystości i porządku. Rama biurka w zarysie litery T na trzech nogach gwarantuje dopełniającą stabilność. Rama produkowana ze stali malowanej proszkowo na szaro. Malowana proszkowo warstwa zagwarantuje wytrzymałą powierzchnię.

  Brak sprzężenia krzyżowego w ramie, dużo miejsca na nogi pod blatem biurka. Dostosowywane nóżki stabilizują biurko na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone na blacie biurka.

  Dodaj matę oraz podnóżek dla zapewnienia komfortu w trakcie pracy stojącej i siedzącej. Proponujemy dodatkowo pasujące szafki boczne, kontenerki, regały i szafy z drzwiami przesuwnymi z kolekcji mebli FLEXUS, dzięki temu stworzysz kompletne i użyteczne miejsce pracy.


☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma ☆

B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu tworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi wytworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym odcieniu pozwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe ergonomiczne – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe ergonomiczne, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura ergonomicznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) ☆

Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) Najniższa Cena Online

☆ Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Milagro
 • Nazwa produktu: Milagro Biurko gamingowe falcon gamset ekgs8110 ergonomiczne czarne (5902693781103)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dla gracza Falcon 1.0 – ergonomia i funkcjonalność w jednym!
  Każdy kto w życiu gra regularnie na komputerze albo innym urządzeniu do tego służącym takim jak na przykład konsola do gier nieprzeciętnie wie,stosowne biurko ma ogromne znaczenie. Powinno ono pomagać w zarządzaniu ogromną ilością kabli, upraszczać dłuższe sesje w grach i zapewniać adekwatny komfort. Jedno z takich biurek dla graczy to biurko Falcon 1.0 – GS8110.

  Jakie powinno być dobre biurko gamingowe?
  Biurka dla graczy różnią się nieco od tych w teorii "zwykłych", które spotkamy w biurach i w innych miejscach, gdzie komputer nie służy przeważnie do grania. Posiadają one swój oryginalny design, który jest raczej niespotykany w zwykłych biurkach i różnią się także od strony technicznej. Ma to oczywiście swoje powody, gdyż prawidłowe biurka dla graczy muszą zapewniać im odpowiednią wygodę, czy także funkcjonalność.
  Biurka do grania powinny być z reguły optymalnej wielkości tak, żeby dało się na nich zmieścić monitor lub monitory, gdy korzysta się z więcej niżeli jednego, wszelkie urządzenia peryferyjne, lecz i nie tylko, gdyż niektórzy gracze preferują aby komputer stał właśnie na biurku zamiast na ziemi, gdyż dzięki czemu łatwiejsze jest jego czyszczenie, a poza tym może on stanowić wyglądu z racji na to, iż w dzisiejszych czasach komputery do grania są zaopatrzone w pokrywy o atrakcyjnym designie, czyspore ilości wszystkiego rodzaju podświetleń.
  Do pokoju gracza znakomicie spełni oczekiwania nasze biurko gamingowe Falcon 1.0 – GS8110, które ma blat pokryty karbonową warstwą, która świetnie pokazuje się w towarzystwie podświetlanych komponentów komputera osobistego, a dodatkowo zagwarantuje ono wszystko co konieczne zagorzałym graczom.

  Dlaczego warto wybrać biurko gamingowe Falcon 1.0 – GS8110?
  Biurko Falcon 1.0 – GS8110 jest innowacyjnym stołem gamingowym, który został wykonany przy wykorzystaniu blatu z płyty wiórowej pokrytej karbonową powierzchnią. Jego grubość to 18mm, a rozmiary całego biurka gamingowego to 116x60x75 [cm].

  Przy projektowaniu biurka nad wyraz widoczne były dla nas potrzeby graczy dlatego ma on sporo przydatnych i atrakcyjnych funkcji.
  Ogromną zaletą oferowanego poprzez nas gamingowego biurka Falcon 1.0 – GS8110 jest występowanie specjalnej półki na listwy zasilającej i systemu porządkowania kabli. Tych jest naprawdę dużo przy gamingowych komputerach i trafne ich ułożenie znacząco wpływa na estetykę. Ponadto gracze mogą liczyć na uchwyt na słuchawki i uchwyt na kubek. Nie zapomniano w dodatku o użytkownikach konsol, czy także po prostu padów, gdyż to biurko gamingowe jest w zestawie z stojakiem na pady z portami USB do ładowania.

  Instrukcja funkcji LED:

  M - Uruchamia podświetlenie domyślne. Następne wciśnięcie guzika sprawia przejście w tryb VOLUME CONTROL (podświetlenie zacznie reagować na dźwięk w pomieszczeniu, czym głośniej tym mocniej świeci). Trzecie wciśnięcie guzika sprawia wyłączenie LED C - Zmiana koloru podświetlenia

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma ☆

B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, lewe, biały/dąb sonoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu produkowany z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi wytworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym odcieniu pozwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu

☆ Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner ☆

Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały/dąb sonoma marki B2b partner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat biurka stworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi biurka stworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • czarne przepustki kablowe zezwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu
  • możliwość dobrania kontenerka i szafek w tym samym kolorze (na dole w akcesoriach)

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały ☆

B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko ergonomiczne mirelli a+, prawe, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat biurka stworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi biurka stworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • czarne przepustki kablowe zezwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu
  • możliwość dobrania kontenerka i szafek w tym samym kolorze (na dole w akcesoriach)

☆ Biurko ergonomiczne flexus, prawe, 1800x1200x720 mm, laminat, szary marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, prawe, 1800x1200x720 mm, laminat, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, prawe, 1800x1200x720 mm, laminat, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, prawe, 1800x1200x720 mm, laminat, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  tradycyjne biurko narożne prawe z panelem frontowym i jednostajną ramą w kształcie litery L. Stacjonarne biurko narożne prawe z kolekcji FLEXUS to ponadczasowy design i nowoczesne atrybuty użytkowe. To wyśmienity wybór dla poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i innowacyjne rozwiązania. Jest niezwykle ergonomiczne i trwałe. Co więcej, łatwo jest zjednoczyć to biurko ze wszystkimi akcesoriami biurkowymi i innymi rozwiązaniami do przechowywania z serii FLEXUS, by stworzyć kompletne rozwiązanie zgodnie z potrzebą.

  Nasze narożne biurko prawe sporo funkcjonalnych funkcji: zagwarantuje wsparcie nadgarstkom i przedramionom w trakcie pisania, a także odciąża ramiona, umożliwiając siedzenie bliżej biurka, co pozwala zachować prawidłową postawę. Biurko jest pokaźniejsze i głębsze niżeli model z blatem prostym i jest wyjątkowo adekwatne dla tych, którzy potrzebują dopełniającej przestrzeni roboczej lub więcej miejsca do przechowywania na biurku. Design biurka powoduje, iż można je z powodzeniem ustawić w narożniku wnętrza.

  wyposażone w przepusty kablowe. To dwa otwory, dzięki którym z łatwością schowasz kable i uzyskasz obszerniejszą powierzchnię roboczą. Pod blatem znajduje się panel, dzięki któremu biurko można ustawić w dowolnym miejscu. Rama w profilu litery L zapewnia dopełniającą stabilność i została pomalowana proszkowo na odcień szary. Blat wytworzono z laminatu, co zapewnia trwałą i łatwą w czyszczeniu powierzchnię. Wybierz odcień laminatu i dopasuj biurko do innych posiadanych mebli.

  FLEXUS to seria dla osób poszukujących mebli uniwersalnych, nietrudnych w utrzymaniu i trwałych! linia proponuje szereg opcji, dzięki czemu można umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. Linia FLEXUS obejmuje wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szafek do przechowywania po kontenerki i biurka trafne do drobnych i dużych biur.

  FLEXUS umożliwia stworzenie rozwiązania magazynowego kompletnie przypasowanego do potrzeb i wymagań. Wybierz biurko, kontenerek i regał, dokup drzwi i przemień regał w szafę! Chcesz ukryć zawartość półek? Wybierz drzwi zakrywające wszystkie półki. Wolisz eksponować niż ukrywać? Wybierz drzwi częściowo okrywające półki albo nie montuj ich wcale. Dodaj sprytne akcesoria i stwórz dobrze zorganizowane biuro.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe ergonomiczne najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe ergonomiczne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe ergonomiczne w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura ergonomicznych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe ergonomiczne opinie,
 • dobre biurko biurowe ergonomiczne cena,
 • biurko biurowe ergonomiczne ranking,
 • biurko biurowe ergonomiczne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-biurek-do-biura-ergonomicznych-jakie-najlepsze/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...