Ranking biurek do biura elektrycznych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura elektrycznych


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura elektrycznych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura elektrycznych,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe elektryczne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe elektryczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura elektrycznych, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czarne metalowe wysokie biurko elektryczne ergonomiczne z regulacją wysokości - rucal 4x marki Elior ☆

Czarne metalowe wysokie biurko elektryczne ergonomiczne z regulacją wysokości - rucal 4x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Czarne metalowe wysokie biurko elektryczne ergonomiczne z regulacją wysokości - rucal 4x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Czarne metalowe wysokie biurko elektryczne ergonomiczne z regulacją wysokości - rucal 4x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Poznaj Rucal 4X - przełomowe elektryczne biurko, które rewolucjonizuje Twoje środowisko pracy. Wyekwipowane w dostosowywaną wysokość, Rucal 4X proste przejście z pracy siedzącej do stojącej, gwarantując komfort i wsparcie dla Twojego ciała. Dzięki innowacyjnemu designowi i postępowej technice, biurko Rucal 4X jest nie tylko poręczne, ale i stylowe. Nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprężystości i chcą poprawić swoje samopoczucie w trakcie pracy.

  Ergonomia i fason w Twoim Biurze - biurko Rucal 4X

  • elastyczna praca: możliwość pracy w pozycji stojącej lub siedzącej, zapewniająca funkcjonalne warunki pracy.
  • Płynna regulacja wysokości: jednosilnikowa kompozycja zagwarantuje szybką i cichą zmianę wysokości.
  • intuicyjny kontroler z pamięcią: łatwa regulacja wysokości z możliwością zapamiętywania ulubionych ustawień.
  • Zintegrowane porty USB: ergonomiczne ładowanie maszyn bezpośrednio z biurka.
  • System antykolizyjny: zwiększa bezpieczeństwo stosowania przez samoczynne cofanie blatu przy napotkaniu przeszkody.

  funkcjonalna praca i jakość w jednym
  • zrównoważona i solidna budowa: wytrzymałe materiały gwarantują stabilność nawet na pełnej wysokości.
  • innowacyjny design: gustowne wykończenie pasujące do każdego wnętrza biurowego.
  • Łatwy montaż: prosta instalacja bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

  przejrzyj wszystkie przystępne wersje kolorystyczne biurka Rucal 4X i wybierz to które najistotniej nadaje się do Ciebie.

  Najważniejsze dane:

  - rozmiary całkowite


☆ Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X ☆

Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X Najniższa Cena Online

☆ Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do produktywnego pozyskiwania wiedzy konieczne będą różne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o korzystnie dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu zdecydowanie będzie stosowne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem i sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy rewolucyjne biurko elektryczne Tobiso 3X!

  nowoczesne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną w głównej mierze o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, żeby pasowało do każdego. Gromadzi sporo zaawansowanych funkcji, które powodują, że jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany ekran pozwala obserwować staranną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane poprzez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X ma także funkcjonalny uchwyt, który genialnie nadaje się na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dopasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X eksponuje się na tle innych swymi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć praktyczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladz


☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior ☆

Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do skutecznego pozyskiwania wiedzy konieczne będą najróżniejsze narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o dobrze dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu zdecydowanie będzie adekwatne biurko. Jeśli Ci potrzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem, a także sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą ukazujemy rewolucyjne biurko elektryczne Tobiso 2X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest konieczny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną z reguły o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. posiada sporo innowacyjnych funkcji, które powodują, iż jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany ekran pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest odporny na plamy i uszkodzenia powodowane przez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dobrana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X wyróżnia się na tle innych swymi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi oraz kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie, dziecko może utrzymać porządek na blacie. Nieprzeciętnie nadaje się do przyborów, zeszytów oraz książek.


☆ Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne ergonomiczne - tobiso 2x ☆

Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne ergonomiczne - tobiso 2x Najniższa Cena Online

☆ Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne ergonomiczne - tobiso 2x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne ergonomiczne - tobiso 2x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do wydajnego pozyskiwania wiedzy niezbędne będą rozmaite narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o należycie dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu ewidentnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli Ci trzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 2X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest konieczny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przeważnie o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, by pasowało do każdego. zawiera dużo zaawansowanych funkcji, które powodują, że jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadopasować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zastosowany ekran pozwala obserwować staranną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest wytrzymały na plamy i uszkodzenia wywoływane poprzez zalanie wodą. Duży drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X uwydatnia się na tle innych swymi progresywnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć praktyczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić komfortowe pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało wyekwipowane w system antykolizyjny, który zapewni dopełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie, dziecko może utrzymać porządek na blacie. Nadzwyczajnie nadaje się do przyborów, zeszytów, a także książek.


☆ Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT ☆

Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT Najniższa Cena Online

☆ Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do sprawnego pozyskiwania wiedzy konieczne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o prawidłowo dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezapelacyjnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli Ci potrzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  postępowe biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną typowo o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, żeby pasowało do każdego. Mieści niemało nowoczesnych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnaprzypasować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Wbudowany ekran pozwala obserwować dokładną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest wytrzymały na plamy i uszkodzenia wywoływane poprzez zalanie wodą. Obfity drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X posiada także funkcjonalny uchwyt, który nadzwyczajnie nadaje się na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dobrana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X podkreśla się na tle innych swymi innowacyjnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi oraz kręgosłupa. Biurko zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie,


☆ Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P ☆

Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P Najniższa Cena Online

☆ Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do sprawnego pozyskiwania wiedzy niezbędne będą rozmaite narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, lecz nie wolno zapomnieć o prawidłowo przypasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezsprzecznie będzie stosowne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem i sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą demonstrujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 2X!

  innowacyjne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przeważnie o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. gromadzi mnóstwo zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany wyświetlacz pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być jednocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane przez zalanie wodą. Spory drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X eksponuje się na tle innych swymi innowacyjnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 poziomów pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić komfortowe pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie, dziecko może utrzymać porządek na blacie. Rewelacyjnie pasuje do przyborów, zeszytów i książek.


☆ Białe biurko elektryczne do pracy na stojąco - Rucal 5X, kopia-SPE-O124WW ☆

Białe biurko elektryczne do pracy na stojąco - Rucal 5X, kopia-SPE-O124WW Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko elektryczne do pracy na stojąco - Rucal 5X, kopia-SPE-O124WW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko elektryczne do pracy na stojąco - Rucal 5X, kopia-SPE-O124WW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Poznaj Rucal 5X - rewolucyjne elektryczne biurko, które rewolucjonizuje Twoje środowisko pracy. Wyposażone w dostosowywaną wysokość, Rucal 5X nieskomplikowane przejście z pracy siedzącej do stojącej, gwarantując komfort i wsparcie dla Twojego ciała. Dzięki progresywnemu designowi i nowoczesnej technologii, biurko do pracy na stojąco Rucal 5X marki Elior jest nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprężystości i chcą poprawić swoje samopoczucie podczas pracy.

  Biurko do pracy na stojąco Rucal 5X

  • sprężysta praca: możliwość pracy w pozycji stojącej albo siedzącej, gwarantująca ergonomiczne warunki pracy.
  • Płynna regulacja wysokości: jednosilnikowa budowa zagwarantuje szybką i cichą zmianę wysokości.
  • intuicyjny kontroler z pamięcią: przystępna regulacja wysokości z możliwością zapamiętywania ulubionych ustawień.
  • Zintegrowane porty USB: ergonomiczne ładowanie maszyn bezpośrednio z biurka.
  • System antykolizyjny: zwiększa bezpieczeństwo wykorzystywania przez samoczynne cofanie blatu przy napotkaniu przeszkody.

  funkcjonalna praca i jakość w jednym
  • zrównoważona i mocna budowa: wytrzymałe materiały gwarantują stabilność choćby na pełnej wysokości.
  • progresywny design: wytworne wykończenie pasujące do każdego wnętrza biurowego.
  • Łatwy montaż: prosta instalacja bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

  przejrzyj wszystkie dostępne wersje kolorystyczne biurka Rucal 5X i wybierz to które najbardziej pasuje do Ciebie.

  Najważniejsze dane:

  - rozmiary całkowite: szerokość mebla: 140 cm, wy


☆ Elior Biurko z elektryczną regulacją wysokości drewniany + biały - rucal 4x ☆

Elior Biurko z elektryczną regulacją wysokości drewniany + biały - rucal 4x Najniższa Cena Online

☆ Elior Biurko z elektryczną regulacją wysokości drewniany + biały - rucal 4x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Biurko z elektryczną regulacją wysokości drewniany + biały - rucal 4x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Poznaj Rucal 4X - rewolucyjne elektryczne biurko, które rewolucjonizuje Twoje środowisko pracy. Zaopatrzone w regulowaną wysokość, Rucal 4X łatwe przejście z pracy siedzącej do stojącej, zapewniając komfort i wsparcie dla Twojego ciała. Dzięki innowacyjnemu designowi i innowacyjnej technologii, biurko Rucal 4X jest nie tylko funkcjonalne, lecz i stylowe. Nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy szukają elastyczności i chcą poprawić swoje samopoczucie w trakcie pracy.

  Ergonomia i fason w Twoim Biurze - biurko Rucal 4X

  • elastyczna praca: możliwość pracy w pozycji stojącej albo siedzącej, zapewniająca ergonomiczne warunki pracy.
  • Płynna regulacja wysokości: jednosilnikowa konstrukcja gwarantuje szybką i cichą zmianę wysokości.
  • intuicyjny kontroler z pamięcią: prosta regulacja wysokości z możliwością zapamiętywania ulubionych ustawień.
  • Zintegrowane porty USB: funkcjonalne ładowanie urządzeń bezpośrednio z biurka.
  • System antykolizyjny: rozszerza bezpieczeństwo stosowania poprzez samoczynne cofanie blatu przy napotkaniu przeszkody.

  funkcjonalna praca i jakość w jednym
  • stabilna i mocna budowa: wytrzymałe materiały gwarantują stabilność nawet na pełnej wysokości.
  • postępowy design: wysmakowane wykończenie pasujące do każdego wnętrza biurowego.
  • Łatwy montaż: prosta instalacja bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

  sprawdź jak interesująco prezentuje się biurko elektryczne Rucal 4X w stylowej pracowni poniżej:

  przejrzyj wszystkie przystępne wersje kolorystyczne biurka Rucal 4X i wybierz to któr


☆ Elior Regulowane wysokie metalowe biurko elektryczne do komputera biały - rucal 5x ☆

Elior Regulowane wysokie metalowe biurko elektryczne do komputera biały - rucal 5x Najniższa Cena Online

☆ Elior Regulowane wysokie metalowe biurko elektryczne do komputera biały - rucal 5x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Regulowane wysokie metalowe biurko elektryczne do komputera biały - rucal 5x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Poznaj Rucal 5X - bezprecedensowe elektryczne biurko, które rewolucjonizuje Twoje środowisko pracy. Zaopatrzone w dostosowywaną wysokość, Rucal 5X przystępne przejście z pracy siedzącej do stojącej, zapewniając komfort i wsparcie dla Twojego ciała. Dzięki progresywnemu designowi i progresywnej technice, biurko Rucal 5X jest nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprężystości i chcą poprawić swoje samopoczucie w trakcie pracy.

  Ergonomia i fason w Twoim Biurze - biurko Rucal 5X

  • sprężysta praca: możliwość pracy w pozycji stojącej albo siedzącej, gwarantująca ergonomiczne warunki pracy.
  • Płynna regulacja wysokości: jednosilnikowa kompozycja gwarantuje szybką i cichą zmianę wysokości.
  • intuicyjny kontroler z pamięcią: prosta regulacja wysokości z możliwością zapamiętywania ulubionych ustawień.
  • Zintegrowane porty USB: poręczne ładowanie sprzętów bezpośrednio z biurka.
  • System antykolizyjny: rozszerza bezpieczeństwo wykorzystywania poprzez automatyczne cofanie blatu przy napotkaniu przeszkody.

  użyteczna praca i jakość w jednym
  • stabilna i solidna budowa: wytrzymałe materiały gwarantują stabilność nawet na pełnej wysokości.
  • postępowy design: szykowne wykończenie pasujące do każdego wnętrza biurowego.
  • Łatwy montaż: prosta instalacja bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

  sprawdź wszystkie dostępne wersje kolorystyczne biurka Rucal 5X i wybierz to które najszczególniej pasuje do Ciebie.

  Najważniejsze informacje:

  - rozmiary całkowite: szerokość mebla: 140 cm, wysokość mebla: 73-1


☆ Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior ☆

Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do efektywnego pozyskiwania wiedzy potrzebne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, lecz nie wolno zapomnieć o korzystnie dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu niezaprzeczalnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą pokazujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest potrzebny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną z zasady o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. Mieści mnóstwo progresywnych funkcji, które powodują, iż jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Wbudowany wyświetlacz pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest oporny na plamy i uszkodzenia powodowane poprzez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X ma także użyteczny uchwyt, który wyśmienicie pasuje na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X uwydatnia się na tle innych swoimi postępowymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć użyteczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi i kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się samoczynnie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie, dPodobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe elektryczne – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe elektryczne, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura elektrycznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Costway Biurko z elektryczną regulacją wysokości dwupoziomowe ☆

Costway Biurko z elektryczną regulacją wysokości dwupoziomowe Najniższa Cena Online

☆ Costway Biurko z elektryczną regulacją wysokości dwupoziomowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Biurko z elektryczną regulacją wysokości dwupoziomowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostosowywane elektrycznie Biurko elektryczne regulowane to bardzo progresywny towar, pozwalający na dopasowanie stosownej wysokości blatu do swych potrzeb. Ma to ogromne znaczenie z zasady w przypadku, gdy każdego dnia pracujesz przy komputerze, choćby po kilkanaście godzin. W ten sposób można zachować dobrą pozycję i dopasować położenie blatu m.in. Do swych łokci. Regulowanie mebla jest niezwykle wygodne, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie, bez wykorzystania siły. To właśnie ten fakt odróżnia biurko z elektryczną regulacją wysokości od standardowych sprzętów tego typu. Biurko czarne 120 cm jestszczególnie wytrzymałe. Wszystko ze względu na stalową konstrukcję oraz drewniany blat. Dzięki temu nie trzeba martwić się jego prędkim zużyciem w wyniku codziennej i intensywnej eksploatacji. To strzał w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, a zarazem prostą i wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję. Biurko czarne 120 cm pasujące do wielu aranżacji Biurko podnoszone elektryczne to nie tylko wysoka funkcjonalność, lecz także uniwersalność. Taki mebel można z powodzeniem dopasować do wielu aranżacji wnętrz. Spełni oczekiwania genialnie typowo w pomieszczeniach innowacyjnych czy industrialnych – wszystko ze względu na niezwykle uniwersalny, czarny kolor. Taki sprzęt da się z powodzeniem zestawiać z wieloma innymi kolormi, tworząc piękną, a zarazem praktyczną aranżację. Prosta oraz czarny kolor pozwalają też na dostosowanie dowolnego krzesła. Dzięki czemu biurko regulowane elektrycznie może pełnić funkcję miejsca wyśmienitego do pracy, a także odrabiania lekcji czy wielu innych czynności wymagających wygospodarowania adekwatnej przestrzeni przy blacie. Właściwości funkcjonalna budowa z 2 poziomami: biurko komputerowe ma 2 półki, a także elektryczną regulację wysokości. Górna część jest dostosowywana w zakresie od 88,5 do 137,5 cm, a dolna w zakresie od 73,5 do 122,5 cm. Ta poręczna budowa nie obciąża pleców i szyi w trakcie pracy. Elektryczne sterowanie: biurko elektryczne jest zaopatrzone w nietrudny w użyciu panel z przyciskami. Możesz zapisać do 4. Wysokości i wybrać tę, z której będziesz korzystać w danym czasie. Dodatkowo wysokiej jakości silnik proponuje regulację z szybkością 30 mm/s przy niskim poziomie hałasu poniżej 45 dB. Wytwarzane z potężnej stalowej ramy, nasze biurko komputerowe z elektryczną regulacją jest bardzo trwałe i stabilne. Wytrzymuje obciążenie aż do 80 kg. 4 regulowane łożyska zapewniają stabilność, a 4 kółka swobodne przenoszenie biurka z miejsca na miejsce. Szeroka przestrzeń robocza: powierzchnia biurka ma wymiary 120x68 cm; zmieścisz więc na nim wszystko, czego Ci potrzeba do pracy. Górna półka jest znakomita na ustawienie monitora na wysokości oczu, a hak pod biurkiem i korytko na kable pomogą uporządkować rzeczy przy stanowisku pracy. Paczka zawiera: 1x biurko 1x instrukcja

☆ Eko-light Biurko elektryczne control lv9905 regulowane drewno stal czarne ☆

Eko-light Biurko elektryczne control lv9905 regulowane drewno stal czarne Najniższa Cena Online

☆ Eko-light Biurko elektryczne control lv9905 regulowane drewno stal czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eko-light
 • Nazwa produktu: Eko-light Biurko elektryczne control lv9905 regulowane drewno stal czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko elektryczne CONTROL LV9905 Eko-light regulowane drewno stal czarne w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu.
  Biurko daje szereg możliwości aranżacyjnych w Twoim domu.
  Wybierając model z serii Control zyskujesz komfort stosowania i interesujący wygląd w jednym.
  Biurko komfortowe rozwiązanie w postaci regulacji.

  Nasze meble wykonane są ze skrupulatnością i dbałością o szczegóły.
  Model Biurko elektryczne CONTROL LV9905 Eko-light dostosowywane drewno stal czarne z serii Control powstał z tworzyw takich jak: Płyta meblowa i metal.
  Biurko wyśmienicie wpisuje się w klimat wnętrz urządzonych w stylu bezkompromisowym i nowoczesnym.

  Jeśli zainteresował Cię ten towar, namawiamy na dodatek do obejrzenia innych mebli z tej linii, jakie mamy w swym asortymencie.
  Producentem modelu z serii Control jest Eko-light.

  Nie zwlekaj dłużej i wybierz gwarancję jakości w =mlamp.pl=.

  towar atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
  komplet gromadzi instrukcję obsługi i komponenty konieczne do złożenia sprzętu.

☆ Elektryczne biurko control lv9903 regulacja drewno stal czarne marki Eko-light ☆

Elektryczne biurko control lv9903 regulacja drewno stal czarne marki Eko-light Najniższa Cena Online

☆ Elektryczne biurko control lv9903 regulacja drewno stal czarne marki Eko-light - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eko-light
 • Nazwa produktu: Elektryczne biurko control lv9903 regulacja drewno stal czarne marki Eko-light
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Elektryczne biurko CONTROL LV9903 Eko-light regulacja drewno stal czarne w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu.
  Biurko daje szereg możliwości aranżacyjnych w Twoim domu.
  Wybierając model z kolekcji Control zyskujesz komfort użytkowania i ciekawy wygląd w jednym.
  Biurko komfortowe rozwiązanie w postaci regulacji.

  Nasze meble produkowane są ze dokładnością i dbałością o detale.
  Model Elektryczne biurko CONTROL LV9903 Eko-light regulacja drewno stal czarne z serii Control powstał z tworzyw takich jak: Płyta meblowa i metal.
  Biurko wspaniale wpisuje się w klimat wnętrz urządzonych w stylu ascetycznym i progresywnym.

  Jeśli zainteresował Cię ten produkt, namawiamy też do obejrzenia innych mebli z tej serii, jakie mamy w swoim asortymencie.
  Producentem modelu z linii Control jest Eko-light.

  Nie zwlekaj dłużej i wybierz gwarancję jakości w =mlamp.pl=.

  towar dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
  zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.

☆ Maclean Biurko Elektryczne Stolik z regulacją wysokości MC-835 ☆

Maclean Biurko Elektryczne Stolik z regulacją wysokości MC-835 Najniższa Cena Online

☆ Maclean Biurko Elektryczne Stolik z regulacją wysokości MC-835 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Maclean Biurko Elektryczne Stolik z regulacją wysokości MC-835
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  nowoczesne biurko z samoczynną regulacją wysokości Maclean MC-835.

  • Biurko zagwarantuje słuszną ergonomię miejsca pracy, a także ogromne możliwości regulacji.
  • Maclean MC-835 to odpowiedź na siedzący tryb życia, którego doświadczamy w domu i w pracy.
  • Zmień pozycję przy biurku na stojącą, a w razie potrzeby ponownie usiądź. Odczujesz ogromną różnicę jak ta prosta zmiana poprawi Twoją produktywność, komfort, a także szybkość pracy.
  • Główną zaletą tego modelu jest elektryczne sterowanie... (przejrzyj więcej)

☆ Biurko z elektryczną regulacją wysokości MOON 121x67x72-120 czarny/wotan | Darmowa dostawa, 104023 ☆

Biurko z elektryczną regulacją wysokości MOON 121x67x72-120 czarny/wotan | Darmowa dostawa, 104023 Najniższa Cena Online

☆ Biurko z elektryczną regulacją wysokości MOON 121x67x72-120 czarny/wotan | Darmowa dostawa, 104023 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko z elektryczną regulacją wysokości MOON 121x67x72-120 czarny/wotan | Darmowa dostawa, 104023
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe elektryczne najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe elektryczne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe elektryczne w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura elektrycznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe elektryczne opinie,
 • dobre biurko biurowe elektryczne cena,
 • biurko biurowe elektryczne ranking,
 • biurko biurowe elektryczne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...