Ranking biurek do biura elektrycznych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura elektrycznych


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura elektrycznych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura elektrycznych,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe elektryczne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe elektryczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura elektrycznych, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Kompaktowe biurko elektryczne do pracy siedząco-stojącej i poręczna mata do pracy na stojąco. Perfekcyjny pakiet do niewielkich biur. Ten pakiet jest świetny dla mniejszych biur, które chcą zachęcić pracowników do ruchu w ciągu dnia pracy. Biurko nie zajmuje mnóstwo miejsca i generuje użyteczne środowisko pracy nawet na ograniczonej przestrzeni.

  Biurko proponuje postępowy, stylowy wygląd i ciekawą czarno-białą kolorystykę. Czarne krawędzie i biała powierzchnia blatu zapewniają stylowy wygląd, a także wytrzymałość i łatwość pielęgnacji.

  Rama z regulacją wysokości została wytworzona ze stali lakierowanej proszkowo na czarno i jest zgodna z normami EN 527-2, a także EN 527-3 dla wymagań bezpieczeństwa mechanicznego, stabilności i wytrzymałości mechanicznej. Jednym naciśnięciem przycisku dopasujesz wysokość biurka prosto zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą.

  Mata antyzmęczeniowa zagwarantuje ulgę dla pleców, nóg i stóp w trakcie pracy na stojąco. Wnętrze maty produkowane jest z miękkiego, elastycznego winylu o wysokiej zdolności amortyzacji. Winyl pokryto trwałym tworzywem PET, które jest niepodatne na brud i skażenia. Mata zapewnia ochronę antypoślizgową.

☆ Nowoczesne biurko elektryczne - Tobiso 3X ☆

Nowoczesne biurko elektryczne - Tobiso 3X Najniższa Cena Online

☆ Nowoczesne biurko elektryczne - Tobiso 3X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Nowoczesne biurko elektryczne - Tobiso 3X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do produktywnego pozyskiwania wiedzy konieczne będą różne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o korzystnie dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu zdecydowanie będzie stosowne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem i sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy rewolucyjne biurko elektryczne Tobiso 3X!

  nowoczesne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną w głównej mierze o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, żeby pasowało do każdego. Gromadzi sporo zaawansowanych funkcji, które powodują, że jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany ekran pozwala obserwować staranną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane poprzez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X ma także funkcjonalny uchwyt, który genialnie nadaje się na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dopasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X eksponuje się na tle innych swymi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć praktyczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nau


☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior ☆

Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do skutecznego pozyskiwania wiedzy konieczne będą najróżniejsze narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o dobrze dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu zdecydowanie będzie adekwatne biurko. Jeśli Ci potrzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem, a także sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą ukazujemy rewolucyjne biurko elektryczne Tobiso 2X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest konieczny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną z reguły o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. posiada sporo innowacyjnych funkcji, które powodują, iż jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany ekran pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest odporny na plamy i uszkodzenia powodowane przez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dobrana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X wyróżnia się na tle innych swymi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi oraz kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie,


☆ Białe biurko elektryczne - tobiso 3x marki Elior ☆

Białe biurko elektryczne - tobiso 3x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko elektryczne - tobiso 3x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko elektryczne - tobiso 3x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do efektywnego pozyskiwania wiedzy potrzebne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, lecz nie wolno zapomnieć o korzystnie dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu niezaprzeczalnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą pokazujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest potrzebny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną z zasady o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. Mieści mnóstwo progresywnych funkcji, które powodują, iż jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Wbudowany wyświetlacz pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest oporny na plamy i uszkodzenia powodowane poprzez zalanie wodą. Pokaźny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X ma także użyteczny uchwyt, który wyśmienicie pasuje na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X uwydatnia się na tle innych swoimi postępowymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć użyteczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi i kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i


☆ Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne - tobiso 2x ☆

Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne - tobiso 2x Najniższa Cena Online

☆ Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne - tobiso 2x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Regulowane dziecięce biurko elektryczne - tobiso 2x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do wydajnego pozyskiwania wiedzy niezbędne będą rozmaite narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o należycie dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu ewidentnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli Ci trzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 2X!

  progresywne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest konieczny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przeważnie o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, by pasowało do każdego. zawiera dużo zaawansowanych funkcji, które powodują, że jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadopasować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zastosowany ekran pozwala obserwować staranną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest wytrzymały na plamy i uszkodzenia wywoływane poprzez zalanie wodą. Duży drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X uwydatnia się na tle innych swymi progresywnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć praktyczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić komfortowe pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało wyekwipowane w system antykolizyjny, który zapewni dopełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie


☆ Różowe dziecięce biurko elektryczne - Tobiso 3X, SPEX116PT ☆

Różowe dziecięce biurko elektryczne - Tobiso 3X, SPEX116PT Najniższa Cena Online

☆ Różowe dziecięce biurko elektryczne - Tobiso 3X, SPEX116PT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe dziecięce biurko elektryczne - Tobiso 3X, SPEX116PT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do sprawnego pozyskiwania wiedzy konieczne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o prawidłowo dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezapelacyjnie będzie odpowiednie biurko. Jeśli Ci potrzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą prezentujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  postępowe biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną typowo o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, żeby pasowało do każdego. Mieści niemało nowoczesnych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnaprzypasować do swoich potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Wbudowany ekran pozwala obserwować dokładną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest wytrzymały na plamy i uszkodzenia wywoływane poprzez zalanie wodą. Obfity drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X posiada także funkcjonalny uchwyt, który nadzwyczajnie nadaje się na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dobrana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X podkreśla się na tle innych swymi innowacyjnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi oraz kręgosłupa. Biurko zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i


☆ Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P ☆

Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P Najniższa Cena Online

☆ Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe biurko elektryczne nowoczesne - Tobiso 2X, SPEX116P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do sprawnego pozyskiwania wiedzy niezbędne będą rozmaite narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, lecz nie wolno zapomnieć o prawidłowo przypasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezsprzecznie będzie stosowne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem i sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą demonstrujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 2X!

  innowacyjne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przeważnie o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. gromadzi mnóstwo zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zaimplementowany wyświetlacz pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być jednocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane przez zalanie wodą. Spory drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność przypasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X eksponuje się na tle innych swymi innowacyjnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 poziomów pozwala osiągnąć poręczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić komfortowe pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie,


☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, buk marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wysokiej jakości biurko z wyprofilowanym blatem i przepustami kablowymi. Z elektryczną regulacją wysokości i produktywnym napędem. Wyposażone w ramę w kształcie T bez belki poprzecznej. Regulowane stopki. Stwórz ergonomiczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z linii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przystosujesz wysokość biurka i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. To prosty sposób na zmianę pozycji przy pracy i udoskonalone krążenie krwi. Mocny napęd unosi i ogranicza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz przypasować go do wzrostu i wysokości krzesła biurowego.

  Biurko narożne umożliwia uzyskanie pokaźniejszej powierzchni roboczej i wydajnego wykorzystania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Gwarantuje to ergonomiczną pozycję i zapewnia korzystne podparcie ramion. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Wytwarzany jest z laminatu i ma gładką, niepodatną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Otwory na przewody pozwalają na schowanie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, by nie zajmowały miejsca na blacie.

  Rama w kształcie litery T tworzona została ze stali malowanej proszkowo na kolor szary. Wykończenie lakierem proszkowym zapewnia stosowną wytrzymałość i oporność na uderzenia. Rama została zaprojektowana bez belki poprzecznej, by zapewnić dużo miejsca na nogi pod blatem bez uszczerbku dla stabilności. Dzięki dostosowywanym nóżkom biurko narożne pozostaje jednostajne nawet na nierównym podłożu. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg przy równomiernym rozłożeniu przedmiotów na blacie.

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, szary marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 1600x1200 mm, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wysokiej jakości biurko z wyprofilowanym blatem i przepustami kablowymi. Z elektryczną regulacją wysokości i produktywnym napędem. Zaopatrzone w ramę w kształcie T bez belki poprzecznej. Dostosowywane stopki. Stwórz użyteczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z kolekcji FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. To prosty sposób na zmianę pozycji przy pracy i udoskonalone krążenie krwi. Solidny napęd podnosi i ogranicza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz przystosować go do wzrostu i wysokości krzesła biurowego.

  Biurko narożne umożliwia uzyskanie większej powierzchni roboczej i efektywnego wykorzystania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Gwarantuje to funkcjonalną pozycję i zagwarantuje dobre podparcie ramion. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Wytworzony jest z laminatu i ma gładką, wytrzymałą na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Otwory na przewody umożliwiają schowanie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, żeby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Rama w profilu litery T wytwarzana została ze stali malowanej proszkowo na kolor szary. Wykończenie lakierem proszkowym zapewnia słuszną solidność i odporność na uderzenia. Rama została zaprojektowana bez belki poprzecznej, aby zapewnić dużo miejsca na nogi pod blatem bez uszczerbku dla stabilności. Dzięki dostosowywanym nóżkom biurko narożne pozostaje zrównoważone choćby na nierównym podłożu. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg przy równomiernym rozłożeniu przedmiotów na blacie.

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1200 mm, buk marki Aj produkty ☆

Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1200 mm, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1200 mm, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko ergonomiczne flexus, elektryczna regulacja wysokości, 2000x1200 mm, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wysokiej jakości biurko z wyprofilowanym blatem i przepustami kablowymi. Z elektryczną regulacją wysokości i efektywnym napędem. Wyekwipowane w ramę w kształcie T bez belki poprzecznej. Regulowane stopki. Stwórz funkcjonalne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka oraz zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. To prosty sposób na zmianę pozycji przy pracy i ulepszone krążenie krwi. Mocny napęd podciąga i zniża wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz dostosować go do wzrostu i wysokości krzesła biurowego.

  Biurko narożne zezwala na uzyskanie pokaźniejszej powierzchni roboczej i skutecznego zastosowania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zagwarantuje to praktyczną pozycję i zagwarantuje dobre podparcie ramion. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Stworzony jest z laminatu i ma gładką, odporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Otwory na przewody zezwalają na schowanie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, żeby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Rama w zarysie litery T tworzona została ze stali malowanej proszkowo na odcień szary. Wykończenie lakierem proszkowym zapewnia optymalną solidność i wytrzymałość na uderzenia. Rama została zaprojektowana bez belki poprzecznej, aby zapewnić dużo miejsca na nogi pod blatem bez uszczerbku dla stabilności. Dzięki regulowanym nóżkom biurko narożne pozostaje stabilne nawet na nierównym podłożu. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg przy równomiernym rozłożeniu przedmiotów na blacie.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe elektryczne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe elektryczne, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura elektrycznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5 ☆

Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5 Najniższa Cena Online

☆ Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5

☆ Biurko dla dzieci elektryczne regulowane Spacetronik XD SPE-X112A ☆

Biurko dla dzieci elektryczne regulowane Spacetronik XD SPE-X112A Najniższa Cena Online

☆ Biurko dla dzieci elektryczne regulowane Spacetronik XD SPE-X112A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko dla dzieci elektryczne regulowane Spacetronik XD SPE-X112A
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dla dzieci elektryczne dostosowywane Spacetronik XD SPE-X112A

☆ Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.0 (5903796010435) ☆

Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.0 (5903796010435) Najniższa Cena Online

☆ Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.0 (5903796010435) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.0 (5903796010435)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.0

☆ Biurko dziecięce regulowane elektryczne - fadio marki Elior ☆

Biurko dziecięce regulowane elektryczne - fadio marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce regulowane elektryczne - fadio marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce regulowane elektryczne - fadio marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Komfort jest rzeczą konieczną i wpływającą bezpośrednio na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki, co z pewnością przełoży się na wyniki w szkole. Dlatego adekwatnie dopasowane biurko jest rzeczą potrzebną w pokoju Twojej pociechy. wyjątkowo podczas wyboru tego mebla nasuwa się mnóstwo obaw, niektórym rodzicom nasuwa się pytanie: "Czy warto inwestować w starannie tworzone biurko z dobrej jakości materiałów, jeśli dziecko błyskawicznie z niego wyrośnie?". W celu rozwiania wszelkich wątpliwości tworzone zostało biurko elektryczne Fadio, które rośnie wraz z Twoją pociechą!

  doskonałe biurko dla każdego dziecka

  Fadio jest meblem, które dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie rozwoju. Ta ergonomiczna konstrukcja to połączenie stylowego biurka z odpowiednimi udogodnieniami sprawiającymi, iż Twoje dziecko za każdym razem znajdzie wymówkę, aby korzystać z biurka przy każdej nadarzającej się okazji. Wysokość mebla możnadostosować do swoich potrzeb naciskając przyciski na prostym kontrolerze. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem Fadio może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na wilgoć, więc wylanie płynów np. Soku czy wody jest mu niestraszne. Bez trudu wyeliminujesz z niego także ślady po markerze suchościeralnym. Dzięki temu utrzymanie czystości mebla jest banalnie proste. Gładkie, zaokrąglone rogi dopełniające bezpieczeństwo wykorzystywania Fadio. Po jednej stronie biurka znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze, gwarantując użytkownikowi nieograniczony i łatwy dostęp do jego książek. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - z tego powodu mebel ten został zaopatrzony w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Biurko w trakcie zmiany wysokości cofnie się samoczynnie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze.

  dokładne wykonanie z solidnych materiałów

  Biurko Fadio, dzięki swojej postępowej konstrukcji będzie służyć Twojemu dziecku poprzez dużo lat.użytkowanie przebiegało bez problemu, do produkcji tego mebla użyliśmy wyłącznie najkorzystniejszych materiałów. budowa biurka wyprodukowana została z najwyższej jakości stali rdzoodpornej malowanej proszkowo fachowym barwnikiem Wixer 7XT odpornym na zarysowania i zadrapania. technika malowan


☆ Różowe biurko dziecięce elektryczne - fadio marki Elior ☆

Różowe biurko dziecięce elektryczne - fadio marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Różowe biurko dziecięce elektryczne - fadio marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe biurko dziecięce elektryczne - fadio marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Komfort jest rzeczą potrzebną i wpływającą bezpośrednio na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki, co bez dwóch zdań przełoży się na wyniki w szkole. Dlatego odpowiednio dobrane biurko jest rzeczą niezbędną w pokoju Twojej pociechy. nad wyraz w trakcie wyboru tego mebla nasuwa się dużo obaw, niektórym rodzicom nasuwa się pytanie: "Czy warto inwestować w skrupulatnie wykonane biurko z prawidłowej jakości tworzyw, jeśli dziecko momentalnie z niego wyrośnie?". W celu rozwiania wszystkich wątpliwości wytwarzane zostało biurko elektryczne Fadio, które rośnie wraz z Twoją pociechą!

  wspaniałe biurko dla każdego dziecka

  Fadio jest meblem, które dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie rozwoju. Ta poręczna budowa to połączenie stylowego biurka z odpowiednimi udogodnieniami powodującymi, iż Twoje dziecko zawsze wynajdzie wymówkę, żeby korzystać z biurka przy każdej nadarzającej się okazji. Wysokość mebla możnadopasować do swych potrzeb naciskając przyciski na prostym kontrolerze. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem Fadio może być równocześnie pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na wilgoć, więc wylanie płynów np. Soku czy wody jest mu niestraszne. Bez trudu usuniesz z niego także ślady po markerze suchościeralnym. Dzięki czemu utrzymanie czystości mebla jest banalnie proste. Gładkie, zaokrąglone rogi dodatkowe bezpieczeństwo stosowania Fadio. Po jednej stronie biurka znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze, zapewniając użytkownikowi nieograniczony i nietrudny dostęp do jego książek. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - z tego powodu mebel ten został wyposażony w system antykolizyjny, który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Biurko podczas zmiany wysokości cofnie się samoczynnie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze.

  precyzyjne wykonanie z solidnych tworzyw

  Biurko Fadio, dzięki swojej progresywnej konstrukcji będzie służyć Twojemu dziecku poprzez dużo lat.wykorzystywanie przebiegało bez problemu, do produkcji tego mebla użyliśmy wyłącznie najlepszych materiałów. kompozycja biurka produkowana została z najwyższej jakości stali rdzoodpornej malowanej proszkowo mistrzowskim barwnikiem Wixer 7XT niepodatnym na zarysowania i zadrapania. technologia malowania pPodsumowanie, czyli jakie biurko biurowe elektryczne najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe elektryczne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe elektryczne w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura elektrycznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe elektryczne opinie,
 • dobre biurko biurowe elektryczne cena,
 • biurko biurowe elektryczne ranking,
 • biurko biurowe elektryczne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...