Ranking biurek do biura z szafką. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura z szafką


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura z szafką. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura z szafką,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe z szafką najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe z szafką, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura z szafką, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ LIVARNO home Biurko z szafką, białe ☆

LIVARNO home Biurko z szafką, białe Najniższa Cena Online

☆ LIVARNO home Biurko z szafką, białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LIVARNO home
 • Nazwa produktu: LIVARNO home Biurko z szafką, białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  LIVARNO home Biurko z szafką, białe

  Opis towaru

  • nowoczesne wzornictwo w wersji matowej bieli
  • komponent szafki łączony na 2 sposoby
  • 2 otwarte półki, 1 szuflada i 1 drzwi zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania
  • wkładane półki o dostosowywanej wysokości
  • podkładki chroniące podłogę
  • uchwyty z metalu
  • niepodatność na zarysowania i łatwość pielęgnacji dzięki powłoce z żywicy melaminowej
  • w komplecie materiał montażowy i instrukcja obsługi


  Materiał

  • płyta wiórowa powlekana melaminą

  rozmiary

  • wersja narożna: ok. 117 x 75,5 x 83 cm (szer. X wys. X gł.)
  • wersja prosta: ok. 149,5 x 75,5 x 50 cm (szer. X wys. X gł.)

  Waga

  • ok. 35,6 kg

☆ Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior ☆

Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nauka wzbogaca umysł, pozwala rozwijać umiejętności w przeróżnych dziedzinach i rozszerza zakres wiedzy, którą można dzielić się z innymi. Dzięki wymianie danych zdobytych w trakcie nauki możesz łatwiej nawiązywać relacje z nowopoznanymi osobami, wytwarzając więź opartą na wspólnych zainteresowaniach i pasjach. Aby więc wzbogacić swój umysł o odpowiednią dawkę wiedzy najpierw powinieneś wzbogacić się o profesjonalne biurko Cyrkus 2X marki Elior, które pozytywnie wpłynie na przyswajanie wiedzy.

  Uniwersalny styl i wykorzystanie

  wytwarzając sprzyjające wnętrze do nauki i pracy należy wybrać produkty o tradycyjnej kolorystyce, która nie będzie odciągać od obowiązków. Dlatego nieprzeciętnym produktem, który zakończy Twoje poszukiwania biurka będzie Cyrkus 2X. Projekt prezentowanego poprzez nas biurka wpasowuj się w wytyczne stylu konwencjonalnego i skandynawskiego, dzięki temu będzie wyśmienitym wyborem do pokoju ucznia w każdym wieku i do gabinetu pracowniczego. Prostokątny blat o słusznych wymiarach pozwoli Ci na ułożenie notatek, książek czy organizera na akcesoria biurowe, dzięki czemu zadbasz o porządek i ład w miejscu nauki. na dodatek w celu zadbania o odpowiednią organizację przestrzeni wokół Ciebie biurko zostało zaopatrzone w szufladę i szafkę z półką. W dodatku biurko dopasowane jest do pracy lub nauki przy komputerze. Świadczy o tym stosowne miejsce na komputer, w którym ustawiając go na półce nie będziesz musiał martwić się o jego przegrzanie lub krzywe ustawienie, które może negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia. Zaletą prezentowanego poprzez nas biurka jest ponadto szuflada na klawiaturę, która w wygodny sposób pozwoli Ci na wysunięcie jej podczas wykorzystywania komputera. Takie atrybuty mebla świadczą o tym,wynajdzie się on jednocześnie wśród wnętrz domowych jak i komercyjnych. Sam przekonaj się o rozmaitości jego wykorzystania!

  Postaw na najwyższą jakość

  Zapewne w profesjonalny sposób chcesz zadbać o wiedzę jaką przyswajasz Ty lub Twoje dzieci, dlatego jednakowo poważnie potraktuj dobór otaczających Cię mebli kupując takie, które pozostaną z Tobą na niemało lat. Mebel całkowicie został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych or


☆ Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior ☆

Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Teoria 1. Nauka w korzystnej pozycji, zgodnej z wytycznymi ortopedów, nauczycieli i doświadczonych rodziców, którzy chcą dbać o zdrowie i szczęście swoich dzieci.

  Teoria 2. sprawna nauka według najnowszych badań jest wtedy, gdy organizm jest wypoczęty i zrelaksowany, dzięki czemu całą uwagę koncentruje na nowopoznanej wiedzy.

  A Ty zwolennikiem, której z teorii jesteś? Poczujesz zaskoczenie jeżeli udowodnimy Ci połączenie obu możliwości w jedną całość jaką jest biurko Esman 2X firmy Elior.

  Równowaga organizmu, dzięki stosownie zaprojektowanemu otoczeniu

  niewątpliwie słyszałeś o tym, że otoczenie wpływa na Twoje samopoczucie wciągu całego dnia. Tworzą je osoby, z którymi przebywasz, zwierzęta, rośliny a także przedmioty jakie masz w zasięgu swoich rąk. Jeżeli chodzi o przeróżne rzeczy pokaźna jest na ogół ich kolorystyka, ergonomia, wymiary, funkcjonalność zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach. Prezentowane przez nas biurko to uniwersalna kolorystyka pasująca do wielu wnętrz i aranżacji i słuszne rozmiary stosowne dla osób w rozmaitym wieku. Jest to z reguły mebel, dzięki któremu zadbasz o właściwą organizację pomieszczenia porządkując książki, notatki i inne akcesoria biurowe. wygodnym elementem tego mebla jest także wysuwana szuflada na klawiaturę, która została zamontowana na mocnych i wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych. W dodatku udogodnieniem użytkowym jak i subtelną dekoracją będą srebrne uchwyty o komfortowym kształcie sprzyjającym w trakcie korzystania z szafki albo szuflady. Mebel o takich cechach posłuży jako potrzebnik dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych. Stanie na wysokości zadania wśród wnętrz domowych takich jak: pokój dziecięcy, młodzieżowy i gabinet a także we wnętrzach komercyjnych takich jak biura pracownicze, lokale usługowe i szkoły.

  Wysoka jakość poprzez długie lata

  To co uwydatnia meble producenta Elior to typowo dbałość o najmniejszy szczegół, a wszystko po to, żeby na Twojej twarzy każdego dnia pojawiał się uśmiech. Jednym z powodów, dzięki któremu ucieszysz się z podjętej decyzji jest dobór najwyższej jakości materiałów. Prezentowany przez nas mebel w cał


☆ Biurko narożne z szafką dąb craft prawostronne - Osmen 4X ☆

Biurko narożne z szafką dąb craft prawostronne - Osmen 4X Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z szafką dąb craft prawostronne - Osmen 4X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z szafką dąb craft prawostronne - Osmen 4X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wiedza to coś, czego nikt Ci nie odbierze. Dlatego warto dbać o jej przyswajanie, utrwalanie i stosowanie w codzienny życiu. Do wygodnej nauki, która będzie pozytywnie kojarzona konieczne będą Ci meble dobrane do Twoich potrzeb. Meblem, który usprawni proces nauki jest biurko wyekwipowane w spory blat oraz bezpieczne miejsce do przechowywania notatek, książek czy dokumentów. Takim biurkiem jest biurko Osmen 4X marki Elior.

  Komfort, wygoda i design

  Myślisz, iż biurko to tylko kompozycja kilku desek wytwarzających podstawę i blat? Nic bardziej mylnego, trafna konfiguracja uwzględniająca jego zasoby pozwolą na wygodną i dobraną do Twoich potrzeb pozycję ciała, rozmieszczenie monitora i koniecznych akcesoriów biurowych. Liczne szuflady i szafki to miejsce do bezpiecznego przechowywania ważnych dla Ciebie rzeczy i możliwość przemyślanej organizacji miejsca pracy lub nauki. Zależy Ci na wynikach i wysokich osiągnięciach na drodze edukacji Twojego dziecka? A może dążysz do wyczekanego awansu? To co pozwoli Ci usprawnić jakość Twoich działań to mebel o stosownych rozmiarach zaprojektowany na wzór stylu nowoczesnego, skandynawskiego i surowego uwzględniając uniwersalną kolorystykę. Takie parametry sprawią, iż mebel idealnie wkomponuje się w domowe wnętrza goszcząc w pokoju młodzieżowym i dziecięcym lub jako niezbędnik wnętrz komercyjnych będąc wyposażeniem biura, gabinetu lub lokali usługowych.

  Jakość na jaką czekałeś

  Prezentowany przez nas mebel kompletnie został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. ponadto płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu zwiększenia jej trwałości. Brzegi mebla oklejono specjalistycznym materiałem ABS, charakteryzującym się ponadprzeciętną opornością na zarysowania. Na dodatek ten zabieg sprawił, iż mebel ukazuje się wyjątkowo estetycznie. Ponadto biurko zostało zaopatrzone w przeciwpoślizgowe wykończenie podstawy, które zabezpieczy podłogi Twojego domu przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

  Poniżej prezentujemy przykładową wizualizację wnętrza


☆ Biurko narożne z szafką wenge + dąb sonoma lewostronne - Osmen 3X, IP0PBIUVENSON003 ☆

Biurko narożne z szafką wenge + dąb sonoma lewostronne - Osmen 3X, IP0PBIUVENSON003 Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z szafką wenge + dąb sonoma lewostronne - Osmen 3X, IP0PBIUVENSON003 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z szafką wenge + dąb sonoma lewostronne - Osmen 3X, IP0PBIUVENSON003
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wiedza to coś, czego nikt Ci nie odbierze. Dlatego warto dbać o jej przyswajanie, utrwalanie i stosowanie w powszedni życiu. Do komfortowej nauki, która będzie pozytywnie kojarzona potrzebne będą Ci meble dobrane do Twoich potrzeb. Meblem, który usprawni cykl nauki jest biurko wyekwipowane w obszerny blat i bezpieczne miejsce do przechowywania notatek, książek czy dokumentów. Takim biurkiem jest biurko Osmen 3X marki Elior.

  Komfort, wygoda i design

  Myślisz, że biurko to tylko kompilacja kilku desek tworzących podstawę i blat? Nic bardziej mylnego, optymalna konfiguracja uwzględniająca jego zasoby pozwolą na wygodną i dostosowaną do Twoich potrzeb pozycję ciała, rozmieszczenie monitora, a także potrzebnych akcesoriów biurowych. Liczne szuflady i szafki to miejsce do bezpiecznego przechowywania ważnych dla Ciebie rzeczy, a także możliwość przemyślanej organizacji miejsca pracy lub nauki. Zależy Ci na wynikach i wysokich osiągnięciach na drodze edukacji Twojego dziecka? A może dążysz do wyczekanego awansu? To co pozwoli Ci usprawnić jakość Twoich działań to mebel o stosownych rozmiarach zaprojektowany na wzór stylu progresywnego, skandynawskiego i minimalistycznego uwzględniając uniwersalną kolorystykę. Takie parametry sprawią, że mebel rewelacyjnie wkomponuje się w domowe wnętrza goszcząc w pokoju młodzieżowym i dziecięcym lub jako potrzebnik wnętrz komercyjnych będąc wyposażeniem biura, gabinetu lub lokali usługowych.

  Jakość na jaką czekałeś

  Prezentowany poprzez nas mebel w pełni został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. w dodatku płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Brzegi mebla oklejono specjalistycznym materiałem ABS, znamionującym się ponadprzeciętną wytrzymałością na zarysowania. Ponadto ten zabieg sprawił, że mebel demonstruje się wyjątkowo estetycznie. Na dodatek biurko zostało wyekwipowane w przeciwpoślizgowe wykończenie podstawy, które zabezpieczy podłogi Twojego domu przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

  Poniżej pokazujemy przykładow


☆ Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior ☆

Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  linia mebli Basani to najnowsze dzieło marki Elior, które jest esencją elegancji, uniwersalności i trwałości. Szlachetny design spotyka się tu z funkcjonalnością, tworząc zestawienie nadzwyczajne do każdego wnętrza. linia została zainspirowana nieśmiertelnym stylem klasycznym ukazanym w innowacyjnej odsłonie. Meble zezwalają na pełne urządzenie salonu, sypialni czy też pokoju młodzieżowego. Jednorodność koloru dąb artisan i spójny design zapewniają harmonijne i stylowe wnętrze. Szukasz komody, szafy, łóżka, a może biurka? - W serii Basani wynajdziesz wszystko, czego szukasz!
  Biurko Basani 6X - unikatowa propozycja na naszej liście. Przemyślana budowa z ergonomiczną szufladą, a także zamykaną szafką zapewnia miejsce na dokumenty i akcesoria biurowe. To genialne rozwiązanie do gabinetu, domowego biura i pokoju młodzieżowego. Biurko charakteryzuje się ciepłą kolorystyką i bezkompromisową formą, która nie przytłacza wnętrza. Genialny dobór dla osób poszukujących praktycznych i estetycznych mebli.
  znakomite biurko do pracy i nauki:
  • znakomicie zaplanowana budowa: szuflada i zamykana szafka na dokumenty
  • wielozadaniowość: wyśmienite rozwiązanie do biura, gabinetu i pokoju młodzieżowego
  • ascetyczny design: zniewala swoją prostą, estetyczną i nienachalną formą

  Harmonia funkcjonalności i trwałości:
  • wyjątkowo trwała laminowana płyta meblowa oporna na uszkodzenia mechaniczne
  • obrzeża mebla zabezpieczone trwałym materiałem PCV powiększającym odporność
  • szuflada montowana na prowadnicach kulkowych zagwarantuje płynne otwieranie
  • szuflada posiada pełny wysów, dzięki czemu jest praktyczna w używaniu
  • biurko ma pogrubione boki oraz blat dla większej stabilności i trwałości

  Poniżej pokazujemy Ci wizualizację z użyciem mebli z serii Basani:


☆ Biało-czarne biurko z szafką połysk - Delian 4X ☆

Biało-czarne biurko z szafką połysk - Delian 4X Najniższa Cena Online

☆ Biało-czarne biurko z szafką połysk - Delian 4X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biało-czarne biurko z szafką połysk - Delian 4X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Uczyłeś się kiedyś leżąc w łóżku? Kto z nas tego nie robił... Bez wątpienia wiesz jakie były tego efekty. Miękka poduszka stawała się niczym puch otulający Cię do snu, a kołdra w niezwykle doskonały sposób okrywała Twoje ciało. świetne warunki, aby uciąć sobie drzemkę, prawda? Jeżeli nie chcesz do tego doprowadzić zapewnij sobie adekwatne warunki do nauki w pozycji, która będzie sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Zaufaj meblom marki Elior i wybierz biurko Delian 4X.

  Skandynawski strzał w dziesiątkę

  To co proponuje Ci prezentowane poprzez nas biurko na pewno wpłynie na wysoki poziom satysfakcji z dokonanego zakupu. Optymalne wymiary mebla, to na ogół wygodna przestrzeń do organizacji miejsca dla notatek, książek, dokumentów lub innych potrzebnych rzeczy do nauki albo pracy. Ponadto liczne półki i szafka pozwolą na schowanie przeróżnych ważnych drobiazgów broniąc je przed zniszczeniem, zakurzeniem albo wyblaknięciem. Dodatkowym udogodnieniem w trakcie nauki lub pracy przed komputerem będzie umiejscowiona pod blatem szuflada na klawiartuę zamocowana na solidnych, metalowych prowadnicach rolkowych. stosowne rozmiary mebla pozwolą Ci nie tylko na właściwą i przemyślaną organizację otoczenia wokół Ciebie, ale także sprawią, iż poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu poprawnej pozycji ciała. Sprzyjającym elementem jest dodatkowo kolorystyka mebla, która wpasowuje się w stonowane barwy nie wywołując tym samym rozproszenia i oderwania Twoich myśli od obowiązków. Uniwersalizm prezentowanego przez nas biurka to z reguły jego wykorzystanie. Miejsce dla mebla o takim projekcie wyszukasz w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, w gabinecie oraz biurze. Będzie to świetne dopełnienie wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim, ascetycznym, konwencjonalnym i progresywnym.

  Wymarzona jakość

  Zależy Ci na komforcie i łatwości w nabywaniu nowych danych? Zadbaj więc nie tylko i jakość wiedzy jaką zdobywasz,na dodatek o wysokojakościowe meble, które dobierzesz do aranżacji wnętrza Twojego domu. Prezentowany przez nas mebel w całości został wyprodukowany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. w dodatku płyta z


☆ Białe biurko z szafką i szufladami - Delian 3X, IP0PANABIA001 ☆

Białe biurko z szafką i szufladami - Delian 3X, IP0PANABIA001 Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko z szafką i szufladami - Delian 3X, IP0PANABIA001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko z szafką i szufladami - Delian 3X, IP0PANABIA001
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Uczyłeś się kiedyś leżąc w łóżku? Kto z nas tego nie robił... Z pewnością wiesz jakie były tego efekty. Miękka poduszka stawała się niczym puch otulający Cię do snu, a kołdra w szczególnie doskonały sposób okrywała Twoje ciało. doskonałe warunki, żeby uciąć sobie drzemkę, prawda? Jeżeli nie chcesz do tego doprowadzić zapewnij sobie odpowiednie warunki do nauki w pozycji, która będzie sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Zaufaj meblom firmy Elior i wybierz biurko Delian 3X.

  Skandynawski strzał w dziesiątkę

  To co oferuje Ci prezentowane poprzez nas biurko z pewnością wpłynie na wysoki poziom satysfakcji z dokonanego zakupu. Adekwatne rozmiary mebla, to z zasady komfortowa przestrzeń do organizacji miejsca dla notatek, książek, dokumentów albo innych koniecznych rzeczy do nauki albo pracy. W dodatku liczne półki oraz szafka pozwolą na schowanie różnorodnych ważnych drobiazgów broniąc je przed uszkodzeniem, zakurzeniem lub wyblaknięciem. Dodatkowym udogodnieniem w trakcie nauki albo pracy przed komputerem będzie umiejscowiona pod blatem szuflada na klawiartuę zamocowana na konkretnych, metalowych prowadnicach rolkowych. optymalne rozmiary mebla pozwolą Ci nie tylko na właściwą i przemyślaną organizację otoczenia wokół Ciebie, ale także sprawią, iż poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu poprawnej pozycji ciała. Sprzyjającym elementem jest na dodatek kolorystyka mebla, która wpasowuje się w stonowane barwy nie wywołując tym samym rozproszenia i oderwania Twoich myśli od obowiązków. Uniwersalizm prezentowanego poprzez nas biurka to z zasady jego wykorzystanie. Miejsce dla mebla o takim projekcie wynajdziesz w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, w gabinecie, a także biurze. Będzie to znakomite dopełnienie wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim, minimalistycznym, konwencjonalnym i nowoczesnym.

  Wymarzona jakość

  Zależy Ci na komforcie i łatwości w nabywaniu nowych danych? Zadbaj więc nie tylko i jakość wiedzy jaką zdobywasz,również o gatunkowe meble, które dobierzesz do aranżacji wnętrza Twojego domu. Prezentowany przez nas mebel w całości został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. dodatkowo płyta


☆ Skandynawskie biurko z szafką połysk cappuccino - Delian 4X, IP0PANABIACAPU ☆

Skandynawskie biurko z szafką połysk cappuccino - Delian 4X, IP0PANABIACAPU Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko z szafką połysk cappuccino - Delian 4X, IP0PANABIACAPU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko z szafką połysk cappuccino - Delian 4X, IP0PANABIACAPU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Uczyłeś się kiedyś leżąc w łóżku? Kto z nas tego nie robił... Bez wątpienia wiesz jakie były tego efekty. Miękka poduszka stawała się niczym puch otulający Cię do snu, a kołdra w istotnie idealny sposób okrywała Twoje ciało. wyśmienite warunki, żeby uciąć sobie drzemkę, prawda? Jeżeli nie chcesz do tego doprowadzić zapewnij sobie optymalne warunki do nauki w pozycji, która będzie sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Zaufaj meblom firmy Elior i wybierz biurko Delian 4X.

  Skandynawski strzał w dziesiątkę

  To co proponuje Ci prezentowane przez nas biurko bez dwóch zdań wpłynie na wysoki poziom satysfakcji z dokonanego zakupu. Trafne rozmiary mebla, to z reguły wygodna przestrzeń do organizacji miejsca dla notatek, książek, dokumentów albo innych potrzebnych rzeczy do nauki albo pracy. Ponadto liczne półki, a także szafka pozwolą na schowanie najróżniejszych ważnych drobiazgów broniąc je przed zniszczeniem, zakurzeniem lub wyblaknięciem. Dodatkowym udogodnieniem podczas nauki lub pracy przed komputerem będzie umiejscowiona pod blatem szuflada na klawiartuę zamocowana na solidnych, metalowych prowadnicach rolkowych. słuszne wymiary mebla pozwolą Ci nie tylko na właściwą i przemyślaną organizację otoczenia wokół Ciebie, lecz także sprawią, że poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu prawidłowej pozycji ciała. Sprzyjającym elementem jest także kolorystyka mebla, która wpasowuje się w stonowane barwy nie wywołując tym samym rozproszenia i oderwania Twoich myśli od obowiązków. Uniwersalizm prezentowanego przez nas biurka to z reguły jego użycie. Miejsce dla mebla o takim projekcie wynajdziesz w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, w gabinecie, a także biurze. Będzie to znakomite dopełnienie wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim, bezkompromisowym, konwencjonalnym i progresywnym.

  Wymarzona jakość

  Zależy Ci na komforcie i łatwości w nabywaniu nowych danych? Zadbaj więc nie tylko i jakość wiedzy jaką zdobywasz,w dodatku o gatunkowe meble, które dobierzesz do aranżacji wnętrza Twojego domu. Prezentowany poprzez nas mebel kompletnie został wyprodukowany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych.


☆ biurko nowoczesne taratam z zamykaną szafką marki Selsey ☆

biurko nowoczesne taratam z zamykaną szafką marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ biurko nowoczesne taratam z zamykaną szafką marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: biurko nowoczesne taratam z zamykaną szafką marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Szukasz nowoczesnych mebli, które stworzą niebanalną i funkcjonalną kompozycję w pokoju Twojego dziecka? W takim razie niezbędnie przyjrzyj się młodzieżowej kolekcji Pok! Biurko Pok praktycznie spełni oczekiwania w domowym gabinecie lub pokoju Twojego dziecka.

  atrakcyjne grafitowe wybarwienie z elementami bieli i szarości należycie nadaje się do wnętrz w stylu skandynawskim, gdzie spektakularnie podkreśli ich bezkompromisowy charakter i nada przestrzeni wizualnego ciepła. Przestronny blat zapewni Twojemu dziecku dużo miejsca do ułożenia książek i zeszytów, rozstawienie lampki czy monitora albo laptopa, koniecznych do nauki.

  Pojemna wnęka i znaczna szafka na pomoce naukowe zadbają o to, żeby wszystkie potrzebne przedmioty w trakcie nauki i zabawy były w zasięgu ręki dziecka. Wytrzymały materiał i zrównoważona kompozycja gwarantują bezpieczne użytkowanie mebla, a ciekawy design poprzez lata będzie cieszył się zaintrygowaniem Twoich gości.

  detale artykułu: biurko tworzono z płyt wiórowych laminowanych o grubości 16 mm i płytyPodobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe z szafką – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe z szafką, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura z szafką jest aktualizowany na bieżąco.

☆ LIVARNO home Biurko z szafką, białe ☆

LIVARNO home Biurko z szafką, białe Najniższa Cena Online

☆ LIVARNO home Biurko z szafką, białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LIVARNO home
 • Nazwa produktu: LIVARNO home Biurko z szafką, białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  LIVARNO home Biurko z szafką, białe

  Opis towaru

  • innowacyjne wzornictwo w wersji matowej bieli
  • komponent szafki łączony na 2 sposoby
  • 2 otwarte półki, 1 szuflada i 1 drzwi gwarantują dużą przestrzeń do przechowywania
  • wkładane półki o regulowanej wysokości
  • podkładki broniące podłogę
  • uchwyty z metalu
  • oporność na zarysowania i łatwość pielęgnacji dzięki powłoce z żywicy melaminowej
  • w komplecie materiał montażowy i instrukcja obsługi


  Materiał

  • płyta wiórowa powlekana melaminą

  wymiary

  • wersja narożna: ok. 117 x 75,5 x 83 cm (szer. X wys. X gł.)
  • wersja prosta: ok. 149,5 x 75,5 x 50 cm (szer. X wys. X gł.)

  Waga

  • ok. 35,6 kg

☆ Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior ☆

Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko z szafką wenge - cyrkus 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nauka wzbogaca umysł, pozwala rozwijać umiejętności w zróżnicowanych dziedzinach, a także powiększa zakres wiedzy, którą można dzielić się z innymi. Dzięki zamianie informacji zdobytych podczas nauki możesz łatwiej nawiązywać relacje z nowopoznanymi osobami, tworząc więź opartą na wspólnych zainteresowaniach i pasjach. Aby więc wzbogacić swój umysł o odpowiednią dawkę wiedzy najpierw powinieneś wzbogacić się o fachowe biurko Cyrkus 2X firmy Elior, które pozytywnie wpłynie na przyswajanie wiedzy.

  Uniwersalny styl i wykorzystanie

  wytwarzając sprzyjające wnętrze do nauki i pracy należy wybrać produkty o konwencjonalnej kolorystyce, która nie będzie odciągać od obowiązków. Dlatego perfekcyjnym produktem, który zakończy Twoje poszukiwania biurka będzie Cyrkus 2X. Projekt prezentowanego przez nas biurka wpasowuj się w wytyczne stylu klasycznego i skandynawskiego, dzięki temu będzie znakomitym wyborem do pokoju ucznia w każdym wieku, a także do gabinetu pracowniczego. Prostokątny blat o adekwatnych wymiarach pozwoli Ci na ułożenie notatek, książek czy organizera na akcesoria biurowe, dzięki temu zadbasz o porządek i ład w miejscu nauki. na dodatek w celu zadbania o odpowiednią organizację przestrzeni wokół Ciebie biurko zostało zaopatrzone w szufladę i szafkę z półką. Na dodatek biurko przypasowane jest do pracy lub nauki przy komputerze. Świadczy o tym odpowiednie miejsce na komputer, w którym ustawiając go na półce nie będziesz musiał martwić się o jego przegrzanie albo krzywe ustawienie, które może negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia. Zaletą prezentowanego poprzez nas biurka jest dodatkowo szuflada na klawiaturę, która w komfortowy sposób pozwoli Ci na wysunięcie jej w trakcie wykorzystywania komputera. Takie cechy mebla świadczą o tym,znajdzie się on jednocześnie wśród wnętrz domowych jak i komercyjnych. Sam przekonaj się o różnorodności jego wykorzystania!

  Postaw na najwyższą jakość

  Zapewne w fachowy sposób chcesz zadbać o wiedzę jaką przyswajasz Ty albo Twoje dzieci, dlatego równie poważnie potraktuj wybór otaczających Cię mebli nabywając takie, które pozostaną z Tobą na dużo lat. Mebel całkowicie został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych or


☆ Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior ☆

Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Klasyczne biurko z szafką wenge - esman 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Teoria 1. Nauka w korzystnej pozycji, zgodnej z wytycznymi ortopedów, nauczycieli i doświadczonych rodziców, którzy chcą dbać o zdrowie i szczęście swych dzieci.

  Teoria 2. produktywna nauka według najnowszych badań jest wtedy, gdy organizm jest wypoczęty i zrelaksowany, dzięki czemu całą uwagę koncentruje na nowopoznanej wiedzy.

  A Ty zwolennikiem, której z teorii jesteś? Poczujesz zaskoczenie jeżeli udowodnimy Ci połączenie obu możliwości w jedną całość jaką jest biurko Esman 2X firmy Elior.

  Równowaga organizmu, dzięki stosownie zaprojektowanemu otoczeniu

  z całą pewnością słyszałeś o tym, że otoczenie wpływa na Twoje samopoczucie wciągu całego dnia. Tworzą je osoby, z którymi przebywasz, zwierzęta, rośliny a także przedmioty jakie masz w zasięgu swoich dłoni. Jeżeli chodzi o zróżnicowane rzeczy wyraźna jest głównie ich kolorystyka, ergonomia, wymiary, funkcjonalność zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach. Prezentowane poprzez nas biurko to uniwersalna kolorystyka pasująca do wielu wnętrz i aranżacji i słuszne wymiary optymalne dla osób w przeróżnym wieku. Jest to przede wszystkim mebel, dzięki któremu zadbasz o właściwą organizację pomieszczenia porządkując książki, notatki i inne akcesoria biurowe. komfortowym elementem tego mebla jest także wysuwana szuflada na klawiaturę, która została zamontowana na potężnych i wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych. Na dodatek udogodnieniem użytkowym jak i subtelną dekoracją będą metaliczne uchwyty o wygodnym zarysie sprzyjającym w trakcie korzystania z szafki albo szuflady. Mebel o takich cechach posłuży jako koniecznik dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych. Stanie na wysokości zadania wśród wnętrz domowych takich jak: pomieszczenie dziecięcy, młodzieżowy i gabinet a także we wnętrzach komercyjnych takich jak biura pracownicze, lokale usługowe, a także szkoły.

  Wysoka jakość przez długie lata

  To co wyróżnia meble producenta Elior to zwykle dbałość o najmniejszy szczegół, a wszystko po to, aby na Twojej twarzy każdego dnia pojawiał się uśmiech. Jednym z powodów, dzięki któremu ucieszysz się z podjętej decyzji jest wybór najwyższej jakości tworzyw. Prezentowany poprzez nas mebel w cał


☆ Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior ☆

Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko z szufladą i zamykaną szafką dąb artisan - basani 6x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  seria mebli Basani to najnowsze dzieło firmy Elior, które jest esencją elegancji, uniwersalności i trwałości. Szlachetny design spotyka się tu z funkcjonalnością, stwarzając zestawienie znakomite do każdego wnętrza. linia została zainspirowana nieśmiertelnym stylem tradycyjnym ukazanym w nowoczesnej odsłonie. Meble umożliwiają pełne urządzenie salonu, sypialni czy też pokoju młodzieżowego. Jednorodność koloru dąb artisan i spójny design zapewniają harmonijne i stylowe wnętrze. Szukasz komody, szafy, łóżka, a może biurka? - W serii Basani odszukasz wszystko, czego szukasz!
  Biurko Basani 6X - unikatowa sugestia na naszej liście. Przemyślana kompozycja z praktyczną szufladą oraz zamykaną szafką gwarantuje miejsce na dokumenty i akcesoria biurowe. To świetne rozwiązanie do gabinetu, domowego biura i pokoju młodzieżowego. Biurko znamionuje się ciepłą kolorystyką i ascetyczną formą, która nie przytłacza pomieszczenia. Perfekcyjny wybór dla osób poszukujących ergonomicznych i estetycznych mebli.
  perfekcyjne biurko do pracy i nauki:
  • doskonale zaplanowana budowa: szuflada i zamykana szafka na dokumenty
  • wielozadaniowość: znakomite rozwiązanie do biura, gabinetu i pokoju młodzieżowego
  • minimalistyczny design: zniewala swoją prostą, estetyczną i nienachalną formą

  Harmonia funkcjonalności i trwałości:
  • wyjątkowo trwała laminowana płyta meblowa oporna na uszkodzenia mechaniczne
  • obrzeża mebla zabezpieczone trwałym materiałem PCV powiększającym trwałość
  • szuflada montowana na prowadnicach kulkowych gwarantuje płynne otwieranie
  • szuflada ma pełny wysów, dzięki temu jest poręczna w stosowaniu
  • biurko posiada pogrubione boki oraz blat dla obszerniejszej stabilności i trwałości

  Poniżej ukazujemy Ci wizualizację z zastosowaniem mebli z kolekcji Basani:


☆ Białe biurko skandynawskie z szafką - Jasaro 3X, MSBP-095-BIU_1D/115-011-01 ☆

Białe biurko skandynawskie z szafką - Jasaro 3X, MSBP-095-BIU_1D/115-011-01 Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko skandynawskie z szafką - Jasaro 3X, MSBP-095-BIU_1D/115-011-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko skandynawskie z szafką - Jasaro 3X, MSBP-095-BIU_1D/115-011-01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  linia mebli Jasaro od Elior przenosi nas w serce skandynawskiej estetyki, gwarantując spójność i elegancję we wnętrzach. Od sypialni, przez pomieszczenie młodzieżowy i dziecięcy, aż do przedpokoju i salonu - ta biała seria zapewnia uniwersalność i styl. Proste fronty z ramką i koliste metalowe uchwyty szafek to subtelne detale, które sprawią, że Twoje wnętrze zyska na wyjątkowości. W Jasaro, skandynawski minimalizm łączy się z funkcjonalnością, stwarzając meble, które są więcej niż tylko elementem wyposażenia.

  Nie ma wątpliwości, iż biurko to miejsce, gdzie rodzą się nasze najjaśniejsze myśli i najważniejsze projekty. Biurko Jasaro 3X firmy Elior, to nie tylko funkcjonalny, ale i wyjątkowo stylowy. Perfekcyjne do domowego biura, pokoju młodzieżowego, czy też dziecięcego.

  Biurko Jasaro 3X od Elior - Skandynawski Minimalizm w Harmonii z Twoim Wnętrzem
  • Biała Czystość: ponadczasowy kolor, który dodaje przestrzeni i powoduje, iż biurko komponuje się z praktycznie każdym wnętrzem.
  • Szafka z Uchwytem: ergonomiczna szafka z metalowym uchwytem dodaje funkcjonalności i uwydatnia styl.
  • Uniwersalność z Klasą: Należące do kolekcji Jasaro, biurko rewelacyjnie wpasowuje się w przeróżne aranżacje wnętrz, od pokoju młodzieżowego po wytworny gabinet.
  • firma, która Inspirowuje: Elior to gwarancja jakości, niezależnie od tego, czy wybierasz meble do salonu, czy także do pokoju dziecięcego.
  • szczegóły, które Robią Różnicę: Metalowe uchwyty to akcent, który dodaje charakteru i rozszerza funkcjonalność artykułu.

  Skandynawska Symbioza Formy i Funkcji - biurko Jasaro 3X
  • Wysokiej Jakości Płyta Laminowana: odporność i odporność na zarysowania to tylko niektóre z zalet tego materiału.
  • Metalowy Uchwyt: Dodaje nie tylko stylu, ale i funkcjonalności, umożliwiając proste otwieranie i zamykanie szafki.
  • styl Skandynawski: Prosta forma i neutralne kolory to kwintesencja skandynawskiego designu, który nigdy nie


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe z szafką najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe z szafką w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe z szafką w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze biurka biurowe – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura z szafką nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe z szafką opinie,
 • dobre biurko biurowe z szafką cena,
 • biurko biurowe z szafką ranking,
 • biurko biurowe z szafką jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...