Ranking biurek do biura do 3000 zł. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek do biura do 3000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie biurka biurowe do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura do 3000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ biurko marin 120x120 cm ze szklanym blatem czarne marki Selsey ☆

biurko marin 120x120 cm ze szklanym blatem czarne marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ biurko marin 120x120 cm ze szklanym blatem czarne marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: biurko marin 120x120 cm ze szklanym blatem czarne marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  w trakcie pracy musisz korzystać z wielu rzeczy i dość masz częstego wstawania i szukania ich po pokoju? Od teraz dzięki biurku Marin na korzystne pożegnasz się z tym problemem! niezwykle praktyczny model Marin to rozwiązanie wykonane z myślą o osobach, które od swego biurka oczekują czegoś więcej aniżeli gładkiego blatu. Dlatego właśnie artykuł ten został ponadto wyposażony w bardzo użyteczny komplet szuflad i szafki i obszerną przestrzeń na nogi. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoje stanowisko pracy w końcu pomieści każdy z niezbędnych Ci przedmiotów, pozwalając Ci kompletnie oddać się wykonywanym obowiązkom. I tak na blacie spokojnie rozłożysz notebooka, dokumenty czy notatniki, a w praktycznym i znajdującym się pod ręką regale umieścisz segregatory, akcesoria biurowe czy elektroniczne. Szczegóły towaru: biurko genialnie sprawdzi się w biurze albo gabinecie, upraszczając utrzymanie w nich porządku, szafka wytwarzana została z najwyższej jakości lakierowanej płyty MDF o wysokim

☆ Biurko Glenwood ☆

Biurko Glenwood Najniższa Cena Online

☆ Biurko Glenwood - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko Glenwood
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Tak unikatowego biurka nie spotyka się na co dzień. Emanuje ono antycznym urokiem, jednak bez wrażenia staroświeckości. Dlatego rewelacyjnie nadaje się do klasycznie urządzonych pomieszczeń, lecz także spektakularnie demonstruje swoją atrakcyjność w miejskiej atmosferze.

  Ciemna żelazna rama może wydawać się przeciętna i nieco staroświecka, lecz w połączeniu z naturalnie atrakcyjnym drewnem mango formuje ponadczasową całość. Szuflady, półka i blat stołu są prawidłowo wyprofilowane, a usłojenie drewna uwydatnia wysoką jakość wykonania.


☆ Biurko Lemuel ☆

Biurko Lemuel Najniższa Cena Online

☆ Biurko Lemuel - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko Lemuel
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko to mogłoby pochodzić wprost ze studia architekta Bauhausu, który budujeł na nim swoje znane projekty. To biurko ma wszystko, czego oczekuje się od innowacyjnych mebli biurowych. Zostało zaprojektowane jako praktyczne rozwiązanie narożne – proponuje maksymalną przestrzeń do pracy przy niepokaźnym zapotrzebowaniu na miejsce w pomieszczeniu. Na masywnych panelach można umieścić notebook, kilka kartek do prędkich notatek oraz telefon – to wszystko, czego potrzebujesz w progresywnym, niemal pozbawionym papieru biurze. A dwie przestronne szuflady możesz zastosować do przechowywania tego, co chcesz posiadać pod ręką przy biurku: nożyczki, długopisy, notatniki, przewód do ładowania itp. I jak to głównie bywa w sytuacji klasycznego wzornictwa Bauhaus – biurko to łączy w sobie prawidłowo przemyślaną funkcjonalność z bezkompromisowym designem. Smukła, prosta rama z czarnego żelaza została połączona z cennym drewnem mango, które przedstawia się w ciepłym, naturalnym odcieniu i ze szczególnie żywym usłojeniem. Uchwyty na szufladach nawiązują do szafek na dokumenty z epoki wilhelmińskiej i jednostkowy charakter.

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical ☆

Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  nowoczesne, skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wytworzony i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swoim atrakcyjnem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Perfekcyjna propozycja do pokoju dziecka, domowego biura albo pokoju dziennego.

  idealnie wpisze się w aranżacje jednocześnie progresywnych, jak i klasycznych wnętrz. Mnóstwo możliwości konfiguracji sprawi,bezproblemowo stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To progresywne biurko posiada blat z dwiema szufladami i solidne, drewniane nogi.

  Nadstawka na blacie pomoże w utrzymaniu porządku sprawiając, że mebel stanie się niezastąpiony w codziennej pracy, nauce i twórczym działaniu. Do wyboru jest dużo opcji kolorystycznych – dobierz kolor blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swych marzeń!

  rozmiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm lub 120,4 cm, głębokość 50,4 cm lub 60,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem. Wymiary nadstawki 100 lub 120 x 12H 10-20 cm.

  Materiał: blat (korpus)* jest wyprodukowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą szczególnie nieznacznego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno parametry produktu: biurko jest zaopatrzone w dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady wyposażono w prowadnice dolne producenta BLUM (są niewidoczne po otwarciu), gwarantuje to najwyższy komfort użytkowania i wieloletnią niezawodność szuflad, prowadnice posiadają częściowy wysuw i miękki domyk.

  Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego konstrukcji. Instrukcję odnajdziesz we wnętrzu opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty.

  marka wytwarza wyjątkowe projekty cechujące się piękną formą i postępowością. Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z zastosowaniem tylko polskich materiałów poprzez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy.

  Meble firmy Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności artykułu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal ☆

Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie stworzony i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swym ładnem i funkcjonalnością przez długi czas. Doskonała propozycja do pokoju dziecka, domowego biura lub pokoju dziennego.

  nieprzeciętnie wpisze się w aranżacje jednocześnie innowacyjnych, jak i konwencjonalnych wnętrz. Mnóstwo możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To progresywne biurko ma poziomą nadstawkę, która pełni rolę poręcznego organizera.

  Wygląda przy tym nie tylko elegancko, ale pomaga utrzymać porządek na blacie biurka. Do wyboru jest niemało opcji kolorystycznych – dobierz odcień blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swych marzeń! wymiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm x głębokość 50,4 cm / 120,4 x 50,4 cm / 100,4 x 60,4 cm / 120,4 x 60,4 cm wysokość roboczego blatu 75,8 cm wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem.

  rozmiary nadstawki 15 x h 10 cm Materiał: blat (korpus)* jest wyprodukowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą niezwykle śladowego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno atrybuty artykułu: skandynawskie biurko wyekwipowane w poziomą nadstawkę biurko posiada dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady są wyekwipowane w prowadnice dolne firmy BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort używania i wieloletnią bezawaryjność szuflad prowadnice posiadają częściowy wysuw i miękki domyk Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego montażu.

  Instrukcję odszukasz w środku opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty. Producent tworzy unikatowe projekty cechujące się piękną formą i innowacyjnością.

  Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z zastosowaniem tylko polskich tworzyw poprzez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy. Meble marki Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności produktu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical ☆

Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  innowacyjne, skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wykonany i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swoim przepięknem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Rewelacyjna propozycja do pokoju dziecka, domowego biura lub pokoju dziennego.

  wspaniale wpisze się w aranżacje jednocześnie innowacyjnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Niemało możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To progresywne biurko posiada blat z dwiema szufladami, a także mocne, drewniane nogi.

  Nadstawka na blacie pomoże w utrzymaniu porządku powodując, że mebel stanie się niezastąpiony w codziennej pracy, nauce i twórczym działaniu. Do wyboru jest mnóstwo opcji kolorystycznych – dobierz kolor blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swych marzeń!

  rozmiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm lub 120,4 cm, głębokość 50,4 cm albo 60,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem. Wymiary nadstawki 100 lub 120 x 12H 10-20 cm.

  Materiał: blat (korpus)* jest wytwarzany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą nad wyraz niewielkiego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno atrybuty towaru: biurko jest wyekwipowane w dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady zaopatrzono w prowadnice dolne firmy BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort używania i wieloletnią niezawodność szuflad, prowadnice posiadają częściowy wysuw i miękki domyk.

  Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających części do samodzielnego konstrukcji. Instrukcję znajdziesz w środku opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty.

  marka wytwarza wyjątkowe projekty cechujące się piękną formą i innowacyjnością. Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z użyciem tylko polskich tworzyw przez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy.

  Meble marki Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności artykułu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical ☆

Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  postępowe, skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wytworzony i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swym atrakcyjnem i funkcjonalnością przez długi czas. Wspaniała sugestia do pokoju dziecka, domowego biura albo pokoju dziennego.

  doskonale wpisze się w aranżacje jednocześnie progresywnych, jak i klasycznych wnętrz. Sporo możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To innowacyjne biurko posiada blat z dwiema szufladami, a także mocne, drewniane nogi.

  Nadstawka na blacie pomoże w utrzymaniu porządku powodując, iż mebel stanie się niezastąpiony w codziennej pracy, nauce i twórczym działaniu. Do wyboru jest dużo opcji kolorystycznych – dobierz kolor blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swych marzeń!

  rozmiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm lub 120,4 cm, głębokość 50,4 cm lub 60,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem. Wymiary nadstawki 100 lub 120 x 12H 10-20 cm.

  Materiał: blat (korpus)* jest wytwarzany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą wyjątkowo niewielkiego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno właściwości artykułu: biurko jest wyposażone w dwie szuflady, otwierane za pomocą podcięcia na palce pod blatem, szuflady zaopatrzono w prowadnice dolne firmy BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort użytkowania i wieloletnią bezawaryjność szuflad, prowadnice mają częściowy wysuw i miękki domyk.

  Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego montażu. Instrukcję znajdziesz we wnętrzu opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty.

  producent formuje nieszablonowe projekty charakteryzujące się piękną formą i innowacyjnością. Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z zastosowaniem tylko polskich tworzyw poprzez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy.

  Meble firmy Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności produktu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical ☆

Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  innowacyjne, skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wytworzony i wysokiej jakości mebel, który pozwoli cieszyć się swoim przepięknem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Genialna propozycja do pokoju dziecka, domowego biura lub pokoju dziennego.

  idealnie wpisze się w aranżacje jednocześnie innowacyjnych, jak i klasycznych wnętrz. Mnóstwo możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To nowoczesne biurko ma blat z dwiema szufladami, a także solidne, drewniane nogi.

  Nadstawka na blacie pomoże w utrzymaniu porządku sprawiając, iż mebel stanie się niezastąpiony w codziennej pracy, nauce i twórczym działaniu. Do wyboru jest dużo opcji kolorystycznych – dobierz kolor blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swoich marzeń!

  rozmiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm lub 120,4 cm, głębokość 50,4 cm albo 60,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem. Rozmiary nadstawki 100 lub 120 x 12H 10-20 cm.

  Materiał: blat (korpus)* jest produkowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą szczególnie nieznacznego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno parametry towaru: biurko jest wyposażone w dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady wyekwipowano w prowadnice dolne producenta BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort stosowania i wieloletnią bezusterkowość szuflad, prowadnice mają częściowy wysuw i miękki domyk.

  Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego konstrukcji. Instrukcję odnajdziesz wewnątrz opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty.

  marka tworzy nieszablonowe projekty cechujące się piękną formą i innowacyjnością. Wszystkie meble są projektowane od A do Z i wykonywane ręcznie z użyciem tylko polskich tworzyw poprzez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy.

  Meble producenta Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności artykułu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical ☆

Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z pionową nadstawką Vertical
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  nowoczesne, skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie tworzony i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swoim błyskotliwem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Rewelacyjna sugestia do pokoju dziecka, domowego biura lub pokoju dziennego.

  rewelacyjnie wpisze się w aranżacje równocześnie postępowych, jak i klasycznych wnętrz. Dużo możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To nowoczesne biurko posiada blat z dwiema szufladami, a także potężne, drewniane nogi.

  Nadstawka na blacie pomoże w utrzymaniu porządku sprawiając, że mebel stanie się niezastąpiony w codziennej pracy, nauce i twórczym działaniu. Do wyboru jest dużo opcji kolorystycznych – dobierz odcień blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swych marzeń!

  rozmiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm albo 120,4 cm, głębokość 50,4 cm lub 60,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem. Wymiary nadstawki 100 lub 120 x 12H 10-20 cm.

  Materiał: blat (korpus)* jest wyprodukowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą niezwykle niepokaźnego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno cechy produktu: biurko jest wyekwipowane w dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady wyekwipowano w prowadnice dolne firmy BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort wykorzystywania i wieloletnią niezawodność szuflad, prowadnice mają częściowy wysuw i miękki domyk.

  Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego montażu. Instrukcję znajdziesz we wnętrzu opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty.

  marka stwarza unikatowe projekty cechujące się piękną formą i nowoczesnością. Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z wykorzystaniem tylko polskich tworzyw poprzez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy.

  Meble firmy Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności artykułu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.


☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal ☆

Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wyprodukowany i wysokiej jakości mebel, który pozwoli radować się swym atrakcyjnem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Wspaniała sugestia do pokoju dziecka, domowego biura albo pokoju dziennego.

  rewelacyjnie wpisze się w aranżacje zarówno postępowych, jak i konwencjonalnych wnętrz. Sporo możliwości konfiguracji sprawi,bezproblemowo stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To progresywne biurko posiada poziomą nadstawkę, która pełni rolę poręcznego organizera.

  Wygląda przy tym nie tylko elegancko, lecz pomaga utrzymać porządek na blacie biurka. Do wyboru jest niemało opcji kolorystycznych – dobierz odcień blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swoich marzeń! wymiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm x głębokość 50,4 cm / 120,4 x 50,4 cm / 100,4 x 60,4 cm / 120,4 x 60,4 cm wysokość roboczego blatu 75,8 cm wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem.

  rozmiary nadstawki 15 x h 10 cm Materiał: blat (korpus)* jest wyprodukowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą niezwykle śladowego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno atrybuty towaru: skandynawskie biurko zaopatrzone w poziomą nadstawkę biurko posiada dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady są zaopatrzone w prowadnice dolne marki BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort użytkowania i wieloletnią bezusterkowość szuflad prowadnice posiadają częściowy wysuw i miękki domyk Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających elementy do samodzielnego montażu.

  Instrukcję odnajdziesz wewnątrz opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty. Producent formuje unikatowe projekty cechujące się piękną formą i innowacyjnością.

  Wszystkie meble są projektowane od A do Z i realizowane ręcznie z wykorzystaniem tylko polskich materiałów przez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy. Meble producenta Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności produktu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe do 3000 zł – Ranking na lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe do 3000 zł, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Selsey biurko z szufladą borisee 120x60 cm dąb/biały (5905386005265) ☆

Selsey biurko z szufladą borisee 120x60 cm dąb/biały (5905386005265) Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko z szufladą borisee 120x60 cm dąb/biały (5905386005265) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko z szufladą borisee 120x60 cm dąb/biały (5905386005265)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Poszukujesz stylowego biurka do gabinetu lub pokoju młodzieżowego, który pomoże Ci uporządkować przestrzeń? Postaw na efektowny i użyteczny model z serii Borisee! Biurko z szufladą Borisee w skandynawskim stylu będzie wysmakowanym, lecz i poręcznym elementem dopełniają przestrzeń. Zgrabna forma oraz naturalny design powodują bowiem, iż mebel nadzwyczajnie komponuje się z niewielkimi przestrzeniami, nie przytłaczając ich. Zamiast tego jego neutralna odcień z białymi akcentami rozjaśni pokój, poprzez co wyda się ono wizualnie zwiększone. Borisee wyekwipowano w przestronną szufladę i wnęki, które pozwalają na przechowywanie akcesoriów biurowych. Szuflada posłuży jako dopełniające miejsce do umieszczenia dokumentów, czy gadżetów elektronicznych lub laptopa. Detale produktu: mebel wytwarzano z drewna dębowego i płyty fornirowanej, czyli naturalnego materiału o wysokiej trwałości, odporności na zniekształcenia i efektownego wyglądu, wykończenie warstwą oleju pozwoliło na dodatek

☆ Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X ☆

Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X Najniższa Cena Online

☆ Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Nowoczesne biurko elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do sprawnego pozyskiwania wiedzy potrzebne będą różne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o prawidłowo dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu niezaprzeczalnie będzie stosowne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą demonstrujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  nowoczesne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest niezbędny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną na ogół o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. Gromadzi mnóstwo progresywnych funkcji, które sprawiają, iż jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadostosować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Wbudowany ekran pozwala obserwować dokładną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane przez zalanie wodą. Znaczny drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X posiada także funkcjonalny uchwyt, który perfekcyjnie nadaje się na tablet lub książkę, a po jednej jego stronie znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dobrana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X akcentuje się na tle innych swymi innowacyjnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć ergonomiczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić komfortowe pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi, a także kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dopełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy podczas nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się samoczynnie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladz


☆ Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT ☆

Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT Najniższa Cena Online

☆ Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Różowe biurko dla dzieci elektryczne z nadstawką - Tobiso 3X, SPEX116PT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do wydajnego pozyskiwania wiedzy potrzebne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o poprawnie dostosowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezspornie będzie odpowiednie biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem i sprawi, że nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą pokazujemy rewolucyjne biurko elektryczne Tobiso 3X!

  postępowe biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest konieczny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przede wszystkim o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, żeby pasowało do każdego. Mieści niemało innowacyjnych funkcji, które sprawiają, iż jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnadopasować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zastosowany wyświetlacz pozwala obserwować dokładną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, że użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia wywoływane przez zalanie wodą. Obfity drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić notebooka i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X posiada także praktyczny uchwyt, który idealnie pasuje na tablet albo książkę, a po jednej jego stronie znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dostosowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X wyróżnia się na tle innych swoimi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć ergonomiczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi i kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie,


☆ Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior ☆

Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko szkolne elektryczne z nadstawką - tobiso 3x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do skutecznego pozyskiwania wiedzy potrzebne będą przeróżne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o poprawnie dobranym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu ewidentnie będzie adekwatne biurko. Jeśli Ci trzeba takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem oraz sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą ukazujemy bezprecedensowe biurko elektryczne Tobiso 3X!

  postępowe biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest potrzebny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną przede wszystkim o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 3X zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego. Zawiera dużo innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 3X dopasowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnaprzystosować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zastosowany ekran pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest dostosowywana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest oporny na plamy i uszkodzenia wywoływane przez zalanie wodą. Wielki drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Dodatkowa półka to więcej przestrzeni na książki i przybory. Tobiso 3X ma także użyteczny uchwyt, który idealnie nadaje się na tablet lub książkę, a po jednej jego stronie znajduje się komfortowy haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dopasowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 3X wyróżnia się na tle innych swoimi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 poziomów pozwala osiągnąć użyteczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi i kręgosłupa. Biurko zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zapewni uzupełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten podczas zmiany wysokości cofnie się samoczynnie, jeśli napotka przeszkodę na swej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie, d


☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal ☆

Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal Najniższa Cena Online

☆ Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Minko, biurko Basic z nadstawką Horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Skandynawskie biurko z nadstawką od polskiej manufaktury Minko to ręcznie wytwarzany i wysokiej jakości mebel, który pozwoli cieszyć się swym przepięknem i funkcjonalnością poprzez długi czas. Nadzwyczajna sugestia do pokoju dziecka, domowego biura albo pokoju dziennego.

  genialnie wpisze się w aranżacje jednocześnie innowacyjnych, jak i klasycznych wnętrz. Dużo możliwości konfiguracji sprawi,bez problemu stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. To progresywne biurko ma poziomą nadstawkę, która pełni rolę poręcznego organizera.

  Wygląda przy tym nie tylko elegancko, ale pomaga utrzymać porządek na blacie biurka. Do wyboru jest niemało opcji kolorystycznych – dobierz kolor blatu, nóg i drucików i stwórz mebel swoich marzeń! wymiar (do wyboru): szerokość 100,4 cm x głębokość 50,4 cm / 120,4 x 50,4 cm / 100,4 x 60,4 cm / 120,4 x 60,4 cm wysokość roboczego blatu 75,8 cm wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem.

  wymiary nadstawki 15 x h 10 cm Materiał: blat (korpus)* jest wyprodukowany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, wykończenie jest półmatowe, ze strukturą nad wyraz minimalnego "groszku" *ze względu na wagę mebla dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty (nie jest pełne); nogi – drewno parametry towaru: skandynawskie biurko wyposażone w poziomą nadstawkę biurko posiada dwie szuflady, otwierane przy pomocy podcięcia na palce pod blatem, szuflady są wyekwipowane w prowadnice dolne producenta BLUM (są niewidoczne po otwarciu), zapewnia to najwyższy komfort używania i wieloletnią bezusterkowość szuflad prowadnice posiadają częściowy wysuw i miękki domyk Czas realizacji: 8 – 10 tygodni Informacja dotycząca wysyłki: Mebel dotrze do Ciebie w kartonach zawierających części do samodzielnego montażu.

  Instrukcję znajdziesz we wnętrzu opakowania. Minko to polska manufaktura, która powstała z miłości do designu i polskiego wzornictwa, i której przyświeca idea bliskości i prostoty. Firma generuje unikatowe projekty znamionujące się piękną formą i progresywnością.

  Wszystkie meble są projektowane od A do Z i wykonywane ręcznie z wykorzystaniem tylko polskich tworzyw przez doświadczony zespół stolarzy i ślusarzy. Meble firmy Minko to gwarancja najwyższej jakości i oryginalności produktu, który powstał z poszanowaniem praw człowieka i natury.Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe do 3000 zł najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze biurka biurowe – Zestawienie na lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe do 3000 zł opinie,
 • dobre biurko biurowe do 3000 zł cena,
 • biurko biurowe do 3000 zł ranking,
 • biurko biurowe do 3000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...