Ranking biurek do biura do 2000 zł. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura do 2000 zł, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  pakiet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyekwipowane w stelaż w kształcie litery L, poręczny panel frontowy oraz dwa przepusty kablowe. Kontenerek posiada kompaktowe rozmiary. Koła usprawniają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Dostępny cenowo komplet biurowy z serii FLEXUS. Seria FLEXUS to tradycyjny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i użyteczny wybór dla osób poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i nowoczesne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o konwencjonalnym designie z prostym blatem i stalową ramą w zarysie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy zapewnia prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, iż kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i z łatwością go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i dostępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszelkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła zapewniają mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, żeby uniemożliwić automatyczne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka mają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje równocześnie wszystkie trzy szuflady i zagwarantuje bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior ☆

Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Niebieskie biurko elektryczne dla dzieci - tobiso 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Twoje dziecko wkroczyło w ogromny świat nauki i codziennie odkrywa coś nowego? Do produktywnego pozyskiwania wiedzy konieczne będą różne narzędzia: książki, długopisy, zeszyty, ale nie wolno zapomnieć o dobrze dopasowanym otoczeniu. Najważniejszym meblem w takim pomieszczeniu bezspornie będzie optymalne biurko. Jeśli potrzebujesz takiego, które będzie rosło wraz z Twoim dzieckiem, a także sprawi, iż nauka będzie wyłącznie przyjemnością, to jesteś w odpowiednim miejscu! Z dumą demonstrujemy przełomowe biurko elektryczne Tobiso 2X!

  innowacyjne biurko, które rośnie wraz z dzieckiem

  Komfort jest potrzebny i bezpośrednio wpływa na to, jakie Twoje dziecko będzie miało podejście do nauki. Od trzecich urodzin do momentu pokwitania dzieci rosną z zasady o 5 cm rocznie, dlatego biurko Tobiso 2X zostało zaprojektowane tak, by pasowało do każdego. mieści sporo progresywnych funkcji, które sprawiają, że jest to jedno z najkorzystniejszych mebli do nauki. Od przedszkola do szkoły, Tobiso 2X dostosowuje się do wzrostu dziecka na każdym etapie. Wysokość biurka możnaprzystosować do swych potrzeb, naciskając przyciski na kontrolerze. Zastosowany wyświetlacz pozwala obserwować precyzyjną aktualną wysokość blatu, która jest regulowana w zakresie od 55 cm do 89 cm. W praktyce to oznacza, iż użytkownikiem biurka może być zarówno pięciolatek, jak i uczeń szkoły podstawowej. Blat jest niepodatny na plamy i uszkodzenia powodowane poprzez zalanie wodą. Wielki drewniany pulpit (112 cm x 60 cm) pozwala pomieścić laptopa i pozostawić wystarczająco dużo miejsca na książki i inne narzędzia. Po jednej stronie mebla znajduje się wygodny haczyk na torbę, który może utrzymać plecak o dowolnej wadze.

  Wysoka funkcjonalność dostosowana do każdych potrzeb

  Biurko Tobiso 2X uwydatnia się na tle innych swoimi postępowymi funkcjonalnościami. Pochylany pulpit w zakresie 0-40 stopni pozwala osiągnąć ergonomiczne kąty do czytania, pisania i rysowania. Dzięki tej konstrukcji mebel może zapewnić wygodne pozycje do pracy i pomaga uniknąć bólu szyi oraz kręgosłupa. Biurko zostało zaopatrzone w system antykolizyjny, który zapewni dopełniające bezpieczeństwo Twojej pociechy w trakcie nauki i zabawy. Mebel ten w trakcie zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Dzięki pojemnej szufladzie,


☆ Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fromm & Starck
 • Nazwa produktu: Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Biurko z regulacją wysokości zezwala na pracę równocześnie w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Model STAR_ATFE_18 można dopasować do trybu pracy w zaledwie kilka sekund. Fromm & Starck oferuje poręczne i wysokiej jakości meble biurowe, dzięki którym urozmaicisz codzienne zadania.

  W ten sposób zminimalizujesz, a nawet zapobiegniesz pojawianiu problemów zdrowotnych spowodowanych monotonną pracą biurową. Wysokość 730-1233 mm jest ustawiana za pomocą instynktownego panelu sterowania.

  Biurko ma silnik elektryczny o mocy 90 W, który gwarantuje szybkość podnoszenia do 25 mm/s. W kilka sekund możesz precyzyjnie ustawić optymalną pozycję do siedzenia lub stania. Kabel zasilający o długości 3,1 m daje dużą swobodę w wyborze lokalizacji biurka z regulacją wysokości.

  mocna budowa stworzona ze stali i plastiku zagwarantuje regulowanemu biurku stabilność konieczną do pracy biurowej. Mebel może znieść obciążenie do 50 kg. Biurko elektryczne ma subtelny biało-brązowy odcień i z łatwością wpasuje się w każde otoczenie.

  Blat biurka podnoszonego o powierzchni 1200 x 600 mm zagwarantuje dużo miejsca na sprzęt biurowy. Komputer, dokumenty, długopisy, a choćby filiżanki do kawy, wszystko ma swoje miejsce na płycie wiórowej powlekanej na brązowo, więc można pracować w sposób zorganizowany.


☆ Biurko JAN NOWAK Ella 1600 (5904405570241) ☆

Biurko JAN NOWAK Ella 1600 (5904405570241) Najniższa Cena Online

☆ Biurko JAN NOWAK Ella 1600 (5904405570241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko JAN NOWAK Ella 1600 (5904405570241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko elektryczne Jan Nowak model Ella 1600. Inteligentne biurko z regulacją wysokości – w dbałości o bezpieczeństwo.

☆ Biurko CLASSIC C, 800 x 800 mm, dzika grusza ☆

Biurko CLASSIC C, 800 x 800 mm, dzika grusza Najniższa Cena Online

☆ Biurko CLASSIC C, 800 x 800 mm, dzika grusza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko CLASSIC C, 800 x 800 mm, dzika grusza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Działanie metalowej podstawy oparte jest na zasadzie mostu podpierającego, który jest stanowczym elementem stabilności. Skonstruowana jest ze stalowych i aluminiowych profili połączonych za pomocą zespoli konstrukcyjnych i samoblokujących zamków. Nogi ALFA 300 wyekwipowane są w rektyfikację 15 mm umożliwiającą wyrównanie nierówności podłogi. Wysokośc stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części podstawy epoksy-poliestrową farbą proszkową, która gwarantuje wysoką oporność na wszelkiego typu uszkodzenia charakterystyczne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy produkowany jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu zagwarantuje certyfikat potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i kryteriami ergonomicznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe wytwarzane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany ☆

Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa stworzona jest przez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa wyprodukowana jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyekwipowane są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która zagwarantuje wysoką oporność na wszelkiego typu uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy wytworzony jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu zagwarantuje dokument potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i kryteriami użytecznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe tworzone są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Biurko classic b, 1800 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany ☆

Biurko classic b, 1800 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic b, 1800 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic b, 1800 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa produkowana jest przez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa wytwarzana jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyposażone są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która gwarantuje wysoką oporność na wszelkiego typu uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy tworzony jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu gwarantuje dokument potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i kryteriami ergonomicznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe wykonane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Interier Říčany Szafa classic z drążkiem na wieszaki, 800 x 470 x 1780 mm, buk ☆

Interier Říčany Szafa classic z drążkiem na wieszaki, 800 x 470 x 1780 mm, buk Najniższa Cena Online

☆ Interier Říčany Szafa classic z drążkiem na wieszaki, 800 x 470 x 1780 mm, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Interier Říčany Szafa classic z drążkiem na wieszaki, 800 x 470 x 1780 mm, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Korpusy wykonane są z jednokolorowej płyty LTD grubości 18 mm z 1 mm obrzeżem ABS, tył szafy tworzony z LTD grubości 8 mm. Ze względu na obustronne wykończenie także tylnej ściany, szafy można ustawiać na środku pomieszczeń. Trwałośc i stabilność są zagwarantowane przez wysokiej jakości rozwiązania technologiczne. Drewniane półki mocowane są przy pomocy metalowych połączy uniemożliwiających przed przypadkowym wysunięciem. W szafach 5-półkowych jedna z półek jest trwale mocowana. Dzięki obrzeżom ABS szafy są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz powiększona jest niepodatność LTD na zwiększoną wilgotność. Ważną cechą drewnianych szaf jest możliwość rektyfikacji 15 mm. W ofercie przystępne są szafy ze szklanymi drzwiami skrzydłowymi grubości 6 mm, szafy z drzwiami skrzydłowymi LTD grubości 18 mm z 2 mm obrzeżem ABS. Oba rodzaje drzwi wyposażone są w uchwyty Paloma i wysokiej jakości zawiasy, które wygodny dostęp dzięki możliwości otwarcia drzwi aż do kąta 110°. Na dodatek w ofercie znajdują się wnęki i szafki dostawne do stołów.


☆ Biurko classic c, 800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany ☆

Biurko classic c, 800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic c, 800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic c, 800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Działanie metalowej podstawy oparte jest na zasadzie mostu podpierającego, który jest stanowczym elementem stabilności. Skonstruowana jest ze stalowych i aluminiowych profili połączonych przy pomocy dopasuje konstrukcyjnych i samoblokujących zamków. Nogi ALFA 300 zaopatrzone są w rektyfikację 15 mm umożliwiającą wyrównanie nierówności podłogi. Wysokośc stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części podstawy epoksy-poliestrową farbą proszkową, która zagwarantuje wysoką oporność na wszystkiego typu uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy wytworzony jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu zapewnia atest potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i wymogimi użytecznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe produkowane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Biurko classic b, 1800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany ☆

Biurko classic b, 1800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic b, 1800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic b, 1800 x 800 mm, buk marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa wytworzona jest poprzez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa wyprodukowana jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyekwipowane są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która zapewnia wysoką wytrzymałość na wszystkiego rodzaju uszkodzenia typowe dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy wykonany jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu gwarantuje atest potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i wymaganiami funkcjonalnymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe wyprodukowane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe do 2000 zł – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe do 2000 zł, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fromm & Starck
 • Nazwa produktu: Fromm & Starck Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - biało-brązowe STAR_ATFE_18 - 3 LATA GWARANCJI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Biurko z regulacją wysokości umożliwia pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Model STAR_ATFE_18 można przypasować do trybu pracy w zaledwie kilka sekund. Fromm & Starck proponuje funkcjonalne i wysokiej jakości meble biurowe, dzięki którym urozmaicisz codzienne zadania.

  W ten sposób zminimalizujesz, a nawet zapobiegniesz pojawianiu problemów zdrowotnych spowodowanych monotonną pracą biurową. Wysokość 730-1233 mm jest ustawiana przy pomocy intuicyjnego panelu sterowania.

  Biurko ma silnik elektryczny o mocy 90 W, który zagwarantuje prędkość podnoszenia do 25 mm/s. W kilka sekund możesz precyzyjnie ustawić optymalną pozycję do siedzenia albo stania. Kabel zasilający o długości 3,1 m daje dużą swobodę w wyborze lokalizacji biurka z regulacją wysokości.

  konkretna konstrukcja wytworzona ze stali i plastiku gwarantuje dostosowywanemu biurku stabilność niezbędną do pracy biurowej. Mebel może znieść obciążenie do 50 kg. Biurko elektryczne ma subtelny biało-brązowy kolor i łatwo wpasuje się w każde otoczenie.

  Blat biurka podnoszonego o powierzchni 1200 x 600 mm gwarantuje dużo miejsca na sprzęt biurowy. Komputer, dokumenty, długopisy, a nawet filiżanki do kawy, wszystko ma swoje miejsce na płycie wiórowej powlekanej na brązowo, więc można pracować w sposób zorganizowany.


☆ Elior Minimalistyczne dębowe biurko margo x2 ☆

Elior Minimalistyczne dębowe biurko margo x2 Najniższa Cena Online

☆ Elior Minimalistyczne dębowe biurko margo x2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Minimalistyczne dębowe biurko margo x2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Rozglądasz się za praktycznym biurkiem? Zależy Ci na tym żeby było komfortowe, a przy tym genialnie wyglądało? Margo X2 to biurko zaprojektowane poprzez specjalistów marki Elior z niezwykłą skrupulatnością i dbałością o każdy szczegół. Biurko w stylu skandynawskim ociepli wnętrze i doda niesamowitego uroku. Minimalistyczne drewno w połączeniu z bielą sprawi, iż wnętrze stanie się przytulne. Sprawdź jakie atuty ma Margo X2!

  Komfort i skandynawskie ciepło w Twoim wnętrzu

  Biurko ma nad wyraz znaczny wpływ na rozwijanie się kręgosłupa, korzystnie dobrane pozwala uniknąć wad postawy, bóli pleców, szyi, a choćby dłoni i nadgarstków. Nie od dziś wiemy, że siedzący tryb życia nie działa na nas zbyt należycie, dlatego również powinniśmy posiadać stosownie dopasowane do tego meble. Margo X2 jest nie tylko błyskotliwe wizualnie, lecz też zapewnia komfort. Biurko posiada zaokrąglony blat i przegrodę nadblatową i dwie szuflady. Ta propozycja likwiduje ostre narożniki, dzięki czemu mebel stał się jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Ergonomiczne szuflady pod powierzchnią blatu są wygodne w użytkowaniu i umożliwiają posiadanie ważnych materiałów w zasięgu ręki, a przegroda sprawi, że wszystko, za każdym razem pozostanie na biurku. ascetyczne drewno w połączeniu ze spokojem bieli niesamowicie ociepla wnętrze. fason skandynawski pokochało już niezwykle niemało osób, ponieważ jest to znakomite rozwiązanie dla osób kochających spokój i harmonię, co w dzisiejszym czasie jest szczególnie ciężkie do osiągnięcia przy takiej gamie różnorakości na rynku. Margo X2 nieprzeciętnie odnajdzie się w domowym gabinecie, biurze pracowniczym, sypialni czy pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Nie daj się zwariować i wybierz tradycyjne piękno do swego wnętrza!

  nieprzeciętna jakość gwarancją zadowolenia!

  Wygląd mebla jest niesamowicie ważny, ale nie aż tak, jak jego jakość. Profesjonalna obróbka mebla zapewnia bezpiec


☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany ☆

Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic b, 1600 x 800 mm, czereśnia marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa wykonana jest poprzez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa wykonana jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyposażone są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która zagwarantuje wysoką odporność na wszystkiego typu uszkodzenia standardowe dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy wykonany jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu gwarantuje dokument potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i oczekiwaniami użytecznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe tworzone są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Interier Říčany Biurko classic b, 1600 x 800 mm, dzika grusza ☆

Interier Říčany Biurko classic b, 1600 x 800 mm, dzika grusza Najniższa Cena Online

☆ Interier Říčany Biurko classic b, 1600 x 800 mm, dzika grusza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Interier Říčany Biurko classic b, 1600 x 800 mm, dzika grusza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa wytwarzana jest przez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa wytworzona jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyekwipowane są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która gwarantuje wysoką oporność na wszelkiego typu uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy wykonany jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu zagwarantuje dokument potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i wymaganiami praktycznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe wytwarzane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.


☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, buk marki Interier Říčany ☆

Biurko classic b, 1600 x 800 mm, buk marki Interier Říčany Najniższa Cena Online

☆ Biurko classic b, 1600 x 800 mm, buk marki Interier Říčany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Interier Říčany
 • Nazwa produktu: Biurko classic b, 1600 x 800 mm, buk marki Interier Říčany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ramowa podstawa wykonana jest poprzez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu". Podstawa tworzona jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi wyposażone są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm. Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która zagwarantuje wysoką wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy produkowany jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS. Jakość stołu zagwarantuje atest potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i kryteriami ergonomicznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe stworzone są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe do 2000 zł najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre biurka biurowe – TOP5 na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe do 2000 zł opinie,
 • dobre biurko biurowe do 2000 zł cena,
 • biurko biurowe do 2000 zł ranking,
 • biurko biurowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...