Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Tefal w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Tefal


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Tefal. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Tefal najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Tefal, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Tefal, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC255 ☆

Tefal ZC255 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC255 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC255
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak przystępne!

  technologia wyciskania pozwala na delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i przede wszystkim wszystkich składników odżywczych. Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać perfekcyjny i trwalszy sok.

  Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych wspaniałego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i ergonomicznym użytkowaniem.

  Cicha technologia pozwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest wyekwipowana w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ oraz zdejmowane nieskomplikowane do czyszczenia.

  Po wyciskaniu soku starczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta efektywna technika pozwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C i 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65).

  System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszystkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na ilość przygotowanych soków.

  Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a choćby ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

  1 komin z popychaczem intuicyjny montaż i ergonomia wykorzystania, obszerna wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając świeże polaczenia smaków i tworząc nieodkryte do tej pory przepisy!

  Cicha praca Masz ochotę na sok we wnętrzu nocy, lecz wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje bardzo cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

  Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać perfekcyjny i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, by wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się cieszyć pełnią zdrowia w każdej szklance.

  Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku tradycyjna sokowirówka. Ciesz się podwójnie albo podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...


☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszystkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy drobnej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania i funkcja reverse wyraźnie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje rozszerzające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca i budowa ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała szybkość i funkcja reverse pokaźnie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy wyszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki sporej pojemności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, aby powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce oraz wykwintna forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz dużo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technika Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy drobnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy, a także funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - spore pojemniki Dzięki sporej pojemności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia.

  właściwości: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, liczba filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, szybkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Funkcje uzupełniające:4 tryby pracy, filtr do lodów lub coulis, nieskomplikowane czyszczenie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;ilość sit w pakiecie:0;Moc:200 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0;prędkość:0;technika:jednoślimakowa;typ:pionowa;Wariantowanie-model:Ultra Juice Digit;Wielkość otworu wsadowego:85 mm;Wyposażenie:filtr do lodów albo coulis, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie-wariantowanie:pojemnik na wynos...


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICE & CLEAN ZC420E Maksimum soku, minimum wysiłku! Wolnoobrotowa wyciskarka Juice & Clean zapewnia pyszne rezultaty przy znikomej ilości czyszczenia. System Easy Clean oszczędza twój czas i energię.

  za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego uzyskasz dostęp do czterech dedykowanych programów, a dwa filtry i regulacja ilości miąższu w soku wyjątkowąwielofunkcyjność urządzenia. Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy przystępnemu czyszczeniu dzięki technologii Easy Clean. Urządzenie samoczynnie wykona pracę za Ciebie, oszczędzając Twój czas i energię. Na dodatek, technologia Cold Pressing zapewni maksymalną liczba soku przy niewielkiej ilości odpadów.

  równocześnie zachowuje przy tym naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze Twoich ulubionych owoców, warzyw i ziół! Urządzenie ponadto funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a ultra cicha technologia umożliwia niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze.

  całkowitą wygodę zapewnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych komponentów. Dzięki wysmakowanej formie, urządzenie znakomicie demonstruje się na każdym blacie. Proste czyszczenie technika Easy Clean Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  Wszechstronne wykorzystanie Panel dotykowy Wybierz adekwatny tryb wyciskania spomiędzy 4 programów przypasowanych do różnych elementów (miękkich i twardych), a także typu przepisu (sorbet albo sos). Jeśli twardszy kawałek zablokuje urządzenie, skorzystaj z funkcji reverse.

  Więcej soku, więcej energii, więcej młodości! Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta efektywna technologia umożliwia wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej skuteczną sokowirówką (Tefal ZN65)* Kolorowa przyjemność w szklance Filtr do soków Dzięki wyciskarce z filtrem do soków, zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

  Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a choćby z ziół! Sok taki jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu przystosuj liczba miąższu w zależności od tego jaki sok lubisz: więcej, mniej, albo w ogóle! Pełnia komfortu wygodne akcesoria Wyciśnij więcej soku bez konieczności opróżniania naczyń dzięki dużej obszerności dzbanka i pojemnika na miąższ.

  nieskazitelna czystość System zabezpieczający przed kapaniem Nie martw się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty! Pyszny sok o każdej porze! Ultra cicha praca Wyciskarka Juice&Clean pracuje wyjątkowo cicho, dzięki temu możesz radować się smacznym sokiem o każdej porze.

  wygodne czyszczenie Możliwość mycia w zmywarce Od dzisiaj urządzenie bez prob...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Tefal – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Tefal, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Tefal jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszystkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niedużej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania, a także funkcja reverse widocznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje zwiększające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca oraz kompozycja ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy śladowej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość i funkcja reverse widocznie upraszczają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki obfitej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce, a także wykwintna forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz niemało zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technika Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy małej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Łatwa obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę albo zero. Wygoda - obszerne pojemniki Dzięki pokaźnej objętości dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  właściwości: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, liczba filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja prędkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, barwy: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Tefal ZC255 ☆

Tefal ZC255 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC255 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC255
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak nietrudne!

  technologia wyciskania zezwala na delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i przeważnie wszystkich komponentów odżywczych. Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać genialny i trwalszy sok.

  Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych rewelacyjnego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i użytecznym wykorzystywaniem.

  Cicha technologia umożliwia korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest wyposażona w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ, a także zdejmowane przystępne do czyszczenia.

  Po wyciskaniu soku wystarczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta wydajna technologia umożliwia wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej efektywną sokowirówką (Tefal ZN65).

  System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszystkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na liczba przygotowanych soków.

  Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a choćby ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

  1 komin z popychaczem instynktowny montaż i ergonomia użycia, wielka wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając nowe polaczenia smaków i stwarzając nieodkryte do tej pory przepisy!

  Cicha praca Masz ochotę na sok wewnątrz nocy, ale wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje wyjątkowo cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

  Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać doskonały i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, żeby wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się cieszyć pełnią zdrowia w każdej szklance.

  Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku klasyczna sokowirówka. Ciesz się podwójnie albo podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICE & CLEAN ZC420E Maksimum soku, minimum wysiłku! Wolnoobrotowa wyciskarka Juice & Clean zagwarantuje pyszne rezultaty przy niedużej ilości czyszczenia. System Easy Clean oszczędza twój czas i energię.

  za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego uzyskasz dostęp do czterech dedykowanych programów, a dwa filtry i regulacja ilości miąższu w soku nieszablonowąwielofunkcyjność urządzenia. Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy prostemu czyszczeniu dzięki technologii Easy Clean. Urządzenie samoczynnie wykona pracę za Ciebie, oszczędzając Twój czas i energię. Na dodatek, technika Cold Pressing zapewni maksymalną ilość soku przy znikomej ilości odpadów.

  równocześnie zachowuje przy tym naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze Twoich ulubionych owoców, warzyw i ziół! Urządzenie ponadto funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a ultra cicha technika umożliwia niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze.

  pełną wygodę zagwarantuje możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części. Dzięki wytwornej formie, urządzenie perfekcyjnie prezentuje się na każdym blacie. Nietrudne czyszczenie technika Easy Clean Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  Wszechstronne wykorzystanie Panel dotykowy Wybierz trafny tryb wyciskania spomiędzy 4 programów dopasowanych do różnorodnych składników (miękkich i twardych), a także rodzaju przepisu (sorbet lub sos). Jeśli twardszy kawałek zablokuje urządzenie, skorzystaj z funkcji reverse.

  Więcej soku, więcej energii, więcej młodości! Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta produktywna technika umożliwia wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C, a także 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65)* Kolorowa przyjemność w szklance Filtr do soków Dzięki wyciskarce z filtrem do soków, zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek!

  Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a nawet z ziół! Sok taki jak lubisz! Regulacja ilości miąższu przypasuj liczba miąższu w zależności od tego jaki sok uwielbiasz: więcej, mniej, albo w ogóle! Pełnia komfortu komfortowe akcesoria Wyciśnij więcej soku bez konieczności opróżniania naczyń dzięki obszernej obszerności dzbanka i pojemnika na miąższ.

  nieskazitelna czystość System zabezpieczający przed kapaniem Nie martw się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty! Pyszny sok o każdej porze! Ultra cicha praca Wyciskarka Juice&Clean pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz cieszyć się smacznym sokiem o każdej porze.

  komfortowe czyszczenie Możliwość mycia w zmywarce Od teraz urządzenie bez prob...


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Funkcje dodatkowe:4 tryby pracy, filtr do lodów albo coulis, nieskomplikowane czyszczenie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;liczba sit w zestawie:0;Moc:200 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;prędkość:0;technologia:jednoślimakowa;rodzaj:pionowa;Wariantowanie-model:Ultra Juice Digit;Wielkość otworu wsadowego:85 mm;Wyposażenie:filtr do lodów albo coulis, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie-wariantowanie:pojemnik na wynos...Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Tefal najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Tefal w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Tefal w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki wolnoobrotowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Tefal nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Tefal opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Tefal cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Tefal ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Tefal jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...