Najlepsze wyciskarki do owoców w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do owoców


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do owoców. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do owoców,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do owoców najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do owoców, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do owoców, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku przezroczystego) do wyciskania soku z różnorodnych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo produktywnie oraz cicho. Jakość Wysoka efektywność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wyciągać sok przy niższym poziomie hałasu. Niezawodny silnik gwarantuje najwyższą produktywność i pracuje niezwykle cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, by można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej szybkości. Technika GentleSqueezing gwarantuje przychylne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  solidna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie przeważnie zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak komfortowe, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i łatwe dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze pokaźniejszy komfort.

  zasobność zastosowań Inspirująca książka z przepisami w zestawie. Czy lubisz różne soki i koktajle? funkcjonalna książka wytwarzana specjalnie dla wyciskarki Bosch mieści niemało przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dodatkowe informacje i specyfikacja technologiczna wyśmienite rezultaty specyficzna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać idealny rezultat - elementy zachowują swoje zdrowe parametry dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W zapewniający doskonałą produktywność. 2 sita o różnych rozmiarach otworów umożliwiają przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba wytworzona z tritanu cechująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort świetne rozwiązanie - wyciskania soku z najróżniejszych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie niedługiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można rewelacyjnie wymieszać we wnętrzu urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Dołączona książeczka z przepisami zawiera inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z materiałów nienaturalnych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest prawidłowo złożone, a także należycie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - przystępne i staranne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane elementy wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku klarownego.


☆ Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Hendi ☆

Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Ręczny wyciskacz do owoców cytrusowych. Wyciskarka wyprodukowana z wysokiej jakości stopu cynku i stali nierdzewnej. Część wyciskająca (prasa i pojemnik) produkowane ze stali rdzoodpornej. Dzięki zaimplementowaniu sprężyny wyciskarka powraca do pozycji początkowej.

☆ Frucosol F50 ☆

Frucosol F50 Najniższa Cena Online

☆ Frucosol F50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Frucosol
 • Nazwa produktu: Frucosol F50
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  samoczynna wyciskarka F50 C producenta Frucosol do pomarańcz o zaawansowanej konstrukcji z cyfrowym programatorem. Cyfrowy licznik ułatwia obsługę urządzenia. Wyciskarka F50 C Frucosol to świetny sposób na zaoferowanie klientom świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.

  Kompaktowa, wszechstronna, użyteczna. Likwiduje uciążliwe ręczne wyciskanie. System sterowany ciśnieniem umożliwia wyciskanie soku z owoców bez posmaku skórki pomarańczowej. Górny kosz na owoce przyciąga uwagę klienta.

  nad wyraz instynktowna, nieskomplikowana w obsłudze i utrzymaniu czystości. Wytrzymała i funkcjonalna, ceniona wysoko w branży hotelarskiej. Zezwala na wyciśnięcie soku z 20-25 owoców na minutę. Podajnik mieści 6-7 owoców.

  Średnica otworu 8,5 cm. Górny kosz na owoce pomieści około 4 kg owoców. Czujniki automatycznego wyłączenia. Model F50 A zalecany dla: restauracji, kawiarni, barów, hoteli, pijalni soków.


☆ Zeegma ZE-SAP ☆

Zeegma ZE-SAP Najniższa Cena Online

☆ Zeegma ZE-SAP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zeegma
 • Nazwa produktu: Zeegma ZE-SAP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa Sap zezwala na proste i wygodne przygotowanie zdrowych soków z owoców, ziół czy warzyw. W odróżnieniu od innych sokowirówek i mikserów, Sap składa się tylko z 3 części, co bezzwłocznymontażiczyszczenieurządzenia Niska szybkość i temperatura pracy dla maksymalnego zachowania składników odżywczych w odróżnieniu od klasycznych sokowirówek; Trzy sita do wyciskania możliwość doboru konsystencji soku; przystępny montaż i czyszczenie mechanizm składający się z 3 i szczotka do czyszczenia Cicha praca urządzenia Nie posiada żadnych składników tworzonych ze szkodliwego Bisfenolu-A Bieg wsteczny do prędkiego odblokowania bez konieczności demontażu


☆ Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Forgast ☆

Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Forgast Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Forgast - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Wyciskarka manualna do owoców cytrusowych marki Forgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Ręczna wyciskarka do owoców cytrusowych producenta Forgast. Korpus wytwarzany z lakierowanego żeliwa i stali rdzoodpornej. Sito na owoce o średnicy 12 cm.

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 ☆

Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fackelmann
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wariant towaru:Wyciskacze (sztuka),Kolor główny:Brązowy,Materiał wykonania:Drewno,Szerokość:30 mm,Wysokość:225 mm,Wzór:Nie dotyczy,Napięcie:Brak informacji


☆ Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 ☆

Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 Najniższa Cena Online

☆ Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • wyjątkowo bezpieczne użytkowanie dzięki systemowi zamykania, podniesienie klamry zamykającej zatrzymuje pracę urządzenia
  • tarcza tnąca i sito zaprojektowane tak, aby uzyskiwać najwyższej jakości świeży sok
  • magnetyczne zamocowanie ułatwia wyciągnięcie sita i tarczy tnącej, nie ma zapotrzebowania używania narzędzi
  • wszystkie części mogą być łatwo i prędko rozłożone
  • produkcja ponad 1,5 l soku w jedną minutę
  • pokaźny otwór wsadowy
  • sokowirówka przystosowana do twardych i miękkich owoców i warzyw
  • wyjątkowo obfita sprawność 0,69-0,8 l/kg

  właściwości technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 380x240x490 mm
  • otwór wsadowy: 75 mm
  • obroty silnika: 3000 obr/min
  • moc: 0,7 kW
  • zasilanie: 230V
  • pojemnik na odpady: 7l
  • waga: 15,5 kg

  Dlaczego warto wybrać sokowirówkę Resto Quality C300?:

  • W pełni profesjonalna sokowirówka wytworzona we Włoszech.
  • potężna i estetyczna kompozycja.
  • spory otwór wsadowy zezwala na wkładanie całych owoców.
  • Wysoka efektywność – urządzenie przystosowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE ☆

Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych Hamilton Beach. Wyprofilowana podstawa wyciskarki umożliwia umieszczenie rozmaitych pojemników na sok i zajmuje niewiele miejsca na ladzie. W wyposażeniu 3 głowice stożkowe do różnorodnej wielkości owoców wykonane z tworzywa ABS usztywnione wkładką ze stali rdzoodpornej. Rynienka wylotowa ze stali rdzoodpornej umieszczona na wysokości 21,6 cm, co pozwala na wyciskanie soków bezpośrednio do wysokiego naczynia. Gumowy kołnierz podtrzymujący misę z sokiem chroni ją przed przesuwaniem. Uszczelnienie silnika broni przed przedostaniem się wody.

☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr ☆

Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr Najniższa Cena Online

☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych. Misa i głowica urządzenia są stworzone ze stali nierdzewnej, obudowa z aluminium, a pokrywa z poliwęglanu. Urządzenie przystępne do utrzymania w czystości.

☆ Bartscher CS1 ☆

Bartscher CS1 Najniższa Cena Online

☆ Bartscher CS1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bartscher
 • Nazwa produktu: Bartscher CS1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów CS1 | 220x330x(H)375mm | 230W, Moc przyłączeniowa 0.23 kW, Napięcie 230 V, Częstotliwość 50/60 Hz, Sterowanie automatyczna aktywacja poprzez zamknięcie ramienia dźwigni, Włącznik/wyłącznik tak, odcień Stal szlachetna, szybkość obrotowa maks.

  980 U / Min. Stożek do wyciskania Możliwość zdjęcia, Stal szlachetna, nadaje się do mycia w zmywarce, Pojemnik na sok Możliwość fotografie, Stal szlachetna, pasuje do mycia w zmywarce, przystosowane do Owoce granatu, Pomarańcze, Pomarańcze olbrzymie, Materiał Odlew aluminium, Stal szlachetna, pasuje do pracy ciągłej w wykorzystywania komercyjnym nie, Ważna wskazówka -, szerokość 220 mm, głębokość 330 mm, wysokość 375 mm, waga 8.61 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do owoców – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do owoców, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do owoców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 ☆

Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fackelmann
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  typ artykułu:Wyciskacze (sztuka),Kolor główny:Brązowy,Materiał wykonania:Drewno,Szerokość:30 mm,Wysokość:225 mm,Wzór:Nie dotyczy,Napięcie:Brak danych


☆ Gusta wyciskarka do owoców 2 w 1, czarny i biały, 01152480 ☆

Gusta wyciskarka do owoców 2 w 1, czarny i biały, 01152480 Najniższa Cena Online

☆ Gusta wyciskarka do owoców 2 w 1, czarny i biały, 01152480 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gusta
 • Nazwa produktu: Gusta wyciskarka do owoców 2 w 1, czarny i biały, 01152480
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Ta wyciskarka do owoców 2 w 1 marki Gusta pasuje do wyciskania niemal wszystkich rodzajów owoców i warzyw Jest wyekwipowana w tryby wyciskania ręcznego i wyciskania odwróconego, co pomoże w przygotowaniu pysznych koktajli i świeżych soków. W sytuacji korzystania z trybu wyciskania ręcznego, włóż wkładkę filtra do kubka kopułą do góry. Umieść przepołowione owoce na sokowirówce i obracaj. W przypadku korzystania z trybu wyciskania odwróconego, włóż wkładkę filtra do kubka kopułą do dołu, umieść komponenty w filtrze i obracaj urządzenie, aby wycisnąć sok. Sokowirówka jest przystępna w konstrukcji i czyszczeniu, dlatego będzie perfekcyjnym dodatkiem do Twojej kuchni.

☆ Philips HR 2738 ☆

Philips HR 2738 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2738 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2738
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  za pomocą tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej znikome wymiary upraszczają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

  Dzbanek na sok 500 ml w pakiecie

  Dzbanek na sok 500 ml ma perfekcyjną pojemność do wyciskania soku

  Nowy zarys dziobka uniemożliwia kapaniu soku

  Nowy kształt dziobka zapobiega kapaniu soku

  Zintegrowany schowek na przewód

  użyteczny schowek na przewód pod obudową pozwala zaoszczędzić miejsce.

  Dzięki drobnym rozmiarom urządzenie zajmuje niewiele miejsca

  Dzięki znikomym wymiarom urządzenie można bezproblemowo ustawić na kuchennym blacie. Zajmuje w dodatku niewiele miejsca po schowaniu.

  Wszystkie komponenty można myć w zmywarce

  Wszystkie zdejmowane komponenty można czyścić w zmywarce

  • Moc: 25 W
  • Napięcie: 220-240 V
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • Pojemny dzbanek: 0,5 l

☆ Bomann ZP1092 ☆

Bomann ZP1092 Najniższa Cena Online

☆ Bomann ZP1092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bomann
 • Nazwa produktu: Bomann ZP1092
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów o mocy 40 W i pojemności 1,2 l. Urządzenie pozwala na przygotowanie pysznego i świeżego soku. Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez odpowiedniej porcji witamin. Wyciskarka samoczynną funkcję start/stop przy nacisku na stożek wyciskający oraz samoczynne lewe i prawe obroty w celu uzyskania ulepszonej skuteczności.

  cechuje ją zdejmowany pojemnik soku, osłona broniąca przed utratą aromatu, 2 stożki wyciskające oraz ergonomiczne nawijanie przewodu....


☆ Profi Cook PC-ZP 1018 ☆

Profi Cook PC-ZP 1018 Najniższa Cena Online

☆ Profi Cook PC-ZP 1018 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Profi Cook
 • Nazwa produktu: Profi Cook PC-ZP 1018
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka soku
  Profi Cook PC-ZP 1018  Można kupować "sok" w kartonach, ale możnamieć prawdziwy...


  • Wyciskacz soku z cytrusów w obudowie ze stali nierdzewnej wysokiej jakości
  • Wysoka wydajność, mistrzowski silnik o długiej żywotności, maks. 100 W
  • samoczynna funkcja włączania/wyłączania przez naciskanie stożka
  • Otwarty dziobek ze stali nierdzewnej do soku
  • Funkcja uniemożliwiania kapaniu, bez rozprysków, bez konieczności wycierania
  • Sitko ze stali rdzoodpornej, które można zdemontować, umyć prędko i z łatwością, można myć w zmywarce
  • stabilne nóżki- przyssawki
  • 230 V, 50 Hz, maks. 100 W
  • rozmiary (S x W x G): 215 x 260 x 215 mm
  • Waga: 1,90 kg
Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do owoców najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do owoców w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do owoców w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do owoców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do owoców opinie,
 • dobra wyciskarka do owoców cena,
 • wyciskarka do owoców ranking,
 • wyciskarka do owoców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...