Najlepsze wyciskarki do warzyw w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do warzyw


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do warzyw. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do warzyw,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do warzyw najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do warzyw, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do warzyw, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku transparentnego) do wyciskania soku z najróżniejszych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezawaryjny silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo sprawnie i cicho. Jakość Wysoka efektywność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i prędkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezawaryjny silnik zagwarantuje najwyższą wydajność i pracuje wyjątkowo cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie elementy plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technika GentleSqueezing zagwarantuje przychylne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie najczęściej zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i komfortowe czyszczenie. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak komfortowe, jak to tylko osiągalne.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i nietrudne dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce gwarantują jeszcze pokaźniejszy komfort.

  bogactwo zastosowań Inspirująca książka z przepisami w zestawie. Czy uwielbiasz różne soki i koktajle? poręczna książka wytwarzana specjalnie dla wyciskarki Bosch gromadzi niemało przepisów na pyszne soki, koktajle i dużo innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Uzupełniające informacje i specyfikacja techniczna doskonałe rezultaty niepowtarzalna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać nadzwyczajny rezultat - komponenty zachowują swoje zdrowe cechy dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący znakomitą sprawność. 2 sita o różnych wymiarach otworów zezwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba wykonana z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort rewelacyjne rozwiązanie - wyciskania soku z zróżnicowanych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można świetnie wymieszać wewnątrz urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Dołączona książeczka z przepisami gromadzi inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie elementy z tworzyw nienaturalnych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie złożone i poprawnie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - nieskomplikowane i precyzyjne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane komponenty wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku klarownego.


☆ Zeegma ZE-SAP ☆

Zeegma ZE-SAP Najniższa Cena Online

☆ Zeegma ZE-SAP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zeegma
 • Nazwa produktu: Zeegma ZE-SAP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa Sap zezwala na proste i komfortowe przygotowanie zdrowych soków z owoców, ziół czy warzyw. W odróżnieniu od innych sokowirówek i mikserów, Sap składa się tylko z 3 części, co momentalnymontażiczyszczenieurządzenia Niska prędkość i temperatura pracy dla maksymalnego zachowania części odżywczych w odróżnieniu od konwencjonalnych sokowirówek; Trzy sita do wyciskania możliwość doboru konsystencji soku; łatwy montaż i czyszczenie mechanizm składający się z 3 i szczotka do czyszczenia Cicha praca urządzenia Nie posiada żadnych elementów produkowanych ze krzywdzącego Bisfenolu-A Bieg wsteczny do szybkiego odblokowania bez konieczności demontażu


☆ Concept LO7211 ☆

Concept LO7211 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7211 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7211
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Lo7211 Wyciskarka Wolnoobrotowa Do Owoców I Warzyw


☆ TEESA TSA3228 ☆

TEESA TSA3228 Najniższa Cena Online

☆ TEESA TSA3228 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TEESA
 • Nazwa produktu: TEESA TSA3228
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  ----------
  Główne atrybuty
  ----------
  Zachowuje wartości odżywcze, uniemożliwia utlenianiu
  Sito o niewiele znaczących oczkach
  Niektóre komponenty można myć w zmywarce
  nietrudne w czyszczeniu
  przystępne w konstrukcji
  Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu
  przeciwpoślizgowe stopki

  ----------
  Użyte materiały
  ----------
  Ślimak: Tritan
  pokrywa: Stal nierdzewna
  Sito: Stal nierdzewna + PCTG

  ----------
  cechy techniczne
  ----------
  szybkość: 40-65 obrotów/minutę
  Silnik: DC
  sprawność ekstrakcji: < 80%
  technika: Jednoślimakowa
  Bieg wsteczny: Tak
  konstrukcja: Pionowa
  Poziom dźwięku: < 65 dB
  Praca ciągła: =< 20 minut
  Pojemnik na miąższ: 1000 ml
  Pojemnik na sok: 800 ml
  Zabezpieczenia: Przed przegrzaniem i niepoprawnym montażem
  Wolne od BPA: Tak
  Moc: 200 W
  Zasilanie: 220-240 V; 50/60 Hz
  Długość przewodu zasilającego: 0,9 m
  wymiary: 420x220x185 mm
  Waga: 3,05 kg

  ----------
  W komplecie
  ----------
  Wyciskarka
  2 pojemniki
  Szczoteczka
  Popychacz
  Wyciskarka wolnoobrotowa lubisz zaczynać dzień od dawki witamin? z pewnością pokochasz nową wyciskarkę wolnoobrotową Teesa do warzyw i owoców. Urządzenie jest wolne od BPA - to znaczy, iż zostało stworzone bez użycia materiałów zawierających bisfenol, co jest niezwykle ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku. Pionowa , a także pokrywa ze stali nierdzewnej powodują, że wyciskarka nie zajmuje mnóstwo miejsca na blacie i nieprzeciętnie współgra z wyposażeniem progresywnej kuchni.

  Wysoka sprawność System jednoślimakowy, moc 200 W oraz prędkość w zakresie 40-65 obrotów/minutę gwarantują wysoką wydajności, która sprawi,za każdym razem wyciśniesz maksymalną ilość soku. Zaletą jest bieg wsteczny, który pomoże Ci odblokować urządzenie, gdy podczas pracy zostanie ono zablokowane np. Przez pestkę owocu.

  Łatwość czyszczenia teraz nie tylko robienie soków będzie wyjątkowo wygodne. Wyciskarka jest wyjątkowo prosta w demontażu, a po skończonej pracy większość części możesz umyć w zmywarce. W pakiecie znalazła się także szczoteczka, która ułatwi mycie pod bieżącą wodą.

  Blokada kapania Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa została wyposażona w mechanizm uniemożliwiający kapaniu, dzięki któremu sok pozostanie w misie. Pozwala to na wymieszanie soku z kilku rodzajów owoców i warzyw i na przelanie go bezpośrednio do szklanek.

  dołączone akcesoria Wybierając wyciskarkę wolnoobrotową Teesa nie musisz martwić się o zakup dodatkowych akcesoriów. Wraz z urządzeniem w zestawie znalazły się 2 pojemniki - 0,8-litrowy na sok, a także 1 litrowy na miąższ i powiększający wygodę wykorzystywania popychacz i ułatwiająca czyszczenie szczoteczka.  Plik: de_en_gr_pl_ro_sk


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do warzyw – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do warzyw, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do warzyw jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zeegma ZE-SAP ☆

Zeegma ZE-SAP Najniższa Cena Online

☆ Zeegma ZE-SAP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zeegma
 • Nazwa produktu: Zeegma ZE-SAP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa Sap umożliwia proste i wygodne przygotowanie zdrowych soków z owoców, ziół czy warzyw. W odróżnieniu od innych sokowirówek i mikserów, Sap składa się tylko z 3 części, co błyskawicznymontażiczyszczenieurządzenia Niska szybkość i temperatura pracy dla maksymalnego zachowania części odżywczych w odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek; Trzy sita do wyciskania możliwość doboru konsystencji soku; nietrudny montaż i czyszczenie mechanizm składający się z 3 i szczotka do czyszczenia Cicha praca urządzenia Nie gromadzi żadnych elementów stworzonych ze szkodliwego Bisfenolu-A Bieg wsteczny do szybkiego odblokowania bez konieczności demontażu


☆ TEESA TSA3228 ☆

TEESA TSA3228 Najniższa Cena Online

☆ TEESA TSA3228 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TEESA
 • Nazwa produktu: TEESA TSA3228
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  ----------
  Główne właściwości
  ----------
  Zachowuje wartości odżywcze, uniemożliwia utlenianiu
  Sito o niedużych oczkach
  Niektóre elementy można myć w zmywarce
  łatwe w czyszczeniu
  nietrudne w konstrukcji
  Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu
  przeciwpoślizgowe stopki

  ----------
  Użyte materiały
  ----------
  Ślimak: Tritan
  obudowa: Stal nierdzewna
  Sito: Stal nierdzewna + PCTG

  ----------
  parametry techniczne
  ----------
  prędkość: 40-65 obrotów/minutę
  Silnik: DC
  efektywność ekstrakcji: < 80%
  technika: Jednoślimakowa
  Bieg wsteczny: Tak
  budowa: Pionowa
  Poziom dźwięku: < 65 dB
  Praca ciągła: =< 20 minut
  Pojemnik na miąższ: 1000 ml
  Pojemnik na sok: 800 ml
  Zabezpieczenia: Przed przegrzaniem i niepoprawnym montażem
  Wolne od BPA: Tak
  Moc: 200 W
  Zasilanie: 220-240 V; 50/60 Hz
  Długość przewodu zasilającego: 0,9 m
  wymiary: 420x220x185 mm
  Waga: 3,05 kg

  ----------
  W zestawie
  ----------
  Wyciskarka
  2 pojemniki
  Szczoteczka
  Popychacz
  Wyciskarka wolnoobrotowa lubisz zaczynać dzień od dawki witamin? bez wątpienia pokochasz nową wyciskarkę wolnoobrotową Teesa do warzyw i owoców. Urządzenie jest wolne od BPA - to znaczy, iż zostało wytwarzane bez wykorzystania materiałów zawierających bisfenol, co jest niezwykle ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku. Pionowa i obudowa ze stali nierdzewnej sprawiają, że wyciskarka nie zajmuje niemało miejsca na blacie i nadzwyczajnie współgra z wyposażeniem nowoczesnej kuchni.

  Wysoka skuteczność System jednoślimakowy, moc 200 W, a także prędkość w zakresie 40-65 obrotów/minutę zapewniają wysoką efektywności, która sprawi,zawsze wyciśniesz maksymalną liczba soku. Zaletą jest bieg wsteczny, który pomoże Ci odblokować urządzenie, gdy w trakcie pracy zostanie ono zablokowane np. Przez pestkę owocu.

  Łatwość czyszczenia dzisiaj nie tylko robienie soków będzie szczególnie komfortowe. Wyciskarka jest bardzo prosta w demontażu, a po skończonej pracy większość elementów możesz umyć w zmywarce. W zestawie znalazła się także szczoteczka, która ułatwi mycie pod bieżącą wodą.

  Blokada kapania Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa została zaopatrzona w mechanizm uniemożliwiający kapaniu, dzięki któremu sok pozostanie w misie. Pozwala to na wymieszanie soku z kilku rodzajów owoców i warzyw i na przelanie go bezpośrednio do szklanek.

  załączone akcesoria Wybierając wyciskarkę wolnoobrotową Teesa nie musisz martwić się o zakup dodatkowych akcesoriów. Wraz z urządzeniem w komplecie znalazły się 2 pojemniki - 0,8-litrowy na sok oraz 1 litrowy na miąższ oraz rozszerzający wygodę wykorzystywania popychacz i upraszczająca czyszczenie szczoteczka.  Plik: de_en_gr_pl_ro_sk

☆ Concept LO7211 ☆

Concept LO7211 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7211 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7211
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Lo7211 Wyciskarka Wolnoobrotowa Do Owoców I Warzyw


☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku przezroczystego) do wyciskania soku z różnych rodzajów owoców i warzyw. Części z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej prędkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo skutecznie oraz cicho. Jakość Wysoka wydajność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wyciągać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezusterkowy silnik zapewnia najwyższą produktywność i pracuje szczególnie cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie elementy plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej szybkości. Technika GentleSqueezing zagwarantuje przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie na ogół zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Proste czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i łatwe dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze pokaźniejszy komfort.

  mnogość zastosowań Inspirująca książka z przepisami w komplecie. Czy uwielbiasz rozmaite soki i koktajle? ergonomiczna książka tworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch posiada sporo przepisów na pyszne soki, koktajle i niemało innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna nadzwyczajne rezultaty oryginalna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać wyśmienity rezultat - komponenty zachowują swoje zdrowe właściwości dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W zapewniający nadzwyczajną efektywność. 2 sita o różnorodnych wymiarach otworów pozwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba wytwarzana z tritanu cechująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort znakomite rozwiązanie - wyciskania soku z zróżnicowanych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można znakomicie wymieszać wewnątrz urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami mieści inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie komponenty z tworzyw sztucznych posiadające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze złożone i należycie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - łatwe i skrupulatne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane komponenty wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku transparentnego.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do warzyw najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do warzyw w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do warzyw w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do warzyw nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do warzyw opinie,
 • dobra wyciskarka do warzyw cena,
 • wyciskarka do warzyw ranking,
 • wyciskarka do warzyw jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...