Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe G21 w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych G21


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych G21. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych G21,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe G21 najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe G21, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych G21, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ G21 Gracioso ☆

G21 Gracioso Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy albo na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool sprawdzi się znakomicie. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

  Butelki o obszerności 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Innowacyjne wkłady chłodzące do butelek zezwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju poprzez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on jednakowo świeży i schłodzony.

  Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują wymiarowo do typowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, iż przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

  A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i udoskonalone niżeli jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę. Najważniejsze parametry: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

  / minutę Moc 200 W obfity ceramiczny ślimak spory otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie stworzona - BPA Free niezwykle postępowy design najlepszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady wykorzystania Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wyznaczona tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

  burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a ponadto także: przy pomocy dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny artykuł) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to artykuł z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną wydajność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd, a także perfekcję pod kątem technologicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje wyjątkowo znaczny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się sprawne, przyjemne i szybkie.

  Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie i samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w łatwy i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, aby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków nieprzeciętnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także wyśmienity artykuł dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso pasuje nieprzeciętnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się produktywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, znakomicie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  uzyskujesz spory otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest wyjątkowo wielki otwór wsadowy tej wyciskarki. Firma wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  obszerny otwór wsadowy spowoduje, iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  duży ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest w dodatku sprawność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dostosowana do otworu wsadowego tak, żeby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym większa średnica ślimaka, tym skuteczniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest dodatkowo materiał, z jakiego został tworzony ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso, marka umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw używanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była użytkowana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki zagwarantuje, iż do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw nienaturalnych).

  perfekcyjne dopasowanie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest nadzwyczajnie zestrojona ze sobą tak, by wyciskać maksymalną ilość soku. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala na wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso zaopatrzona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja użytkowana rzadko, ale jednak czasem się przydaje, np.

  czasami produkt potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli błyskawicznie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso wynajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, by był efektywny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym stopniem niezawodności, są bezusterkowe. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się efektywnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso znamionuje się też ogromną siłą w momencie rozruchu, co sprawia,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest obfita moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  wyjątkowo dużą zaletą jest ponadto cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym użytkowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel, aby wyciskanie było prędkie i efektywne, lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to, by urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne, aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i efektywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w system zapewniający długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki obszernemu otworowi wsadowemu i sporemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnorodnych produktów w środku sporej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź również podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. Wystarczy, że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz wydajnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego i sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, by umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso dostajesz komfort i ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, aby jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku gromadzi się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

  prędkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak przypasowana poprzez inżynierów szybkość powoduje, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z znacznym otworem wsadowym oraz wielkim ślimakiem, pozwala przygotować sok momentalnie i bez długofalowego przebywania w kuchni.

  Jest to istotne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe, poprzez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  jednostajna praca Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w antypoślizgową podstawę, dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie konieczne dokumenty, umożliwiające jej dystrybucję i stosowanie na terenie Polski, a także Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły jeszcze brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w zestawie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) praktyczny tłoczek stojak do suszenia składników wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso producenta G21? G21 to wiodąca i innowacyjna firma produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, na dodatek tzw.

  RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia, firma G21 zajmuje się produkcją urządzeń, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także fachowe blendery wysokiej mocy oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, produktywność, ergonomia potwierdzona zarówno poprzez domowników, jak i mistrzowskich kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku marki droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia też na elegancję i design. Wyciskarki G21 znakomicie wpiszą się w kolorystykę i fason każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.


☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  G21 Gracioso srebrny PRZYKŁADY użycia WYCISKARKI G21 GRACIOSO świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty, czy pokrzywy bio przeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a ponadto również: przy pomocy dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest przystępna jako oddzielny artykuł) DLA KOGO JEST WYCISKARKA G21 GRACIOSO? G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób szanujących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, innowacyjny wygląd oraz perfekcję pod kątem technologicznym.

  To artykuł dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje niezwykle wielki otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się produktywne, przyjemne i prędkie.

  Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej wydajnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków nadzwyczajnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także idealny produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się świetnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, wspaniale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  otrzymujESZ wielki OTWÓR WSADOWY Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały skategoryzowane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest niezwykle znaczny otwór wsadowy tej wyciskarki. Firma wyposażył wyciskarkę w otwór pozwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  obszerny otwór wsadowy spowoduje iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  spory CERAMICZNY ŚLIMAK Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest jeszcze efektywność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być przypasowana do otworu wsadowego tak aby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym obszerniejsza średnica ślimaka tym skuteczniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Marka wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest również materiał z jakiego został wytworzony ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw używanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była użytkowana do produkcji naczyń. Zastosowanie ceramiki zapewnia, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów nienaturalnych).

  genialnE przypasowanIE I ZESTROJENIE PODZESPOŁÓW Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest perfekcyjnie zestrojona ze sobą tak aby wyciskać maksymalną liczba soku. Ta innowacyjna budowa pozwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to niemało wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  TRYB PRACY WSTECZNEJ Wyciskarka G21 Gracioso wyekwipowana jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja używana rzadko ale jednak czasami się przydaje (np.

  czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli szybko wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 GRACIOSO znajdzieSZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SILNIK INDUKCYJNY Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, by był sprawny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem bezusterkowości, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się wydajnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso charakteryzuje się również ogromną siłą w momencie rozruchu, co bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  niezwykle dużą zaletą jest jeszcze cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze. EKSPRESOWE MYCIE WYCISKARKI, SKŁADANIE I ROZKŁADANIE G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym użytkowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było szybkie i produktywne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to aby urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długofalowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i produktywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zaimplementowanE ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w system zapewniający długofalowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki dużemu otworowi wsadowemu oraz pokaźnemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). KOREK NIEKAPEK G21 Gracioso została zaopatrzona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych produktów w środku pokaźnej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź także podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku. OPRÓCZ efektywnEJ WYCISKARKI, MOŻESZ otrzymać URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA MASŁA ORZECHOWEGO oraz SORBETÓW LODOWYCH Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak aby u(umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie. G21 GRACIOSO otrzymujESZ KOMFORT, a także CISZĘ Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku posiada się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

  OBROTY SĄ WOLNE, lecz NIE ZA WOLNE szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dopasowana przez inżynierów prędkość powoduje, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały).

  Natomiast z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z wielkim otworem wsadowym, a także pokaźnym ślimakiem pozwala w przygotować sok błyskawicznie i bez długookresowego przebywania w kuchnii. Jest to widoczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest niezwykle długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe przez co używanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  jednostajnA PRACA Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w antypoślizgową podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym zobacz CZYM SIĘ RÓŻNI WYCISKARKA G21 GRACIOSO OD INNYCH WYCISKAREK firmy G21 – PRZYGOTOWALIŚMY PORÓWNIANIE uzyskujESZ URZĄDZENIE BEZPIECZNE I CERTYFIKOWANE (BPA FREE) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie konieczne atesty umożliwiające jej dystrybujcje i stosowanie na terenie Polski, a także Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły dodatkowo brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free) CO OTRZYMASZ W komplecie G21 GRACIOSO W szykownym pudełku G21 Gracioso znajdziesz: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady) funkcjonalny tłoczek poręczny tłoczek stojak do suszenia składników wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim DLACZEGO WARTO mieć WYCISKARKĘ GRACIOSO producenta G21 G21 to wiodąca i progresywna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, dodatkowo tzw.

  RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją sprzętów ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona zarówno poprzez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów asygnowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku marki droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia jeszcze na elegancję i design. Wyciskarki G21 doskonale wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii producent G21 jest liderem. Porównanie produktów Ten produkt G21 Gracioso metaliczny VS modny Omega Sana EUJ-707 Czerwony Podstawowe informacje producent G21 > Wyciskarki do owoców G21 Moc? 200 W > Wyciskarki do owoców 200 W rodzaj samoczynne > Wyciskarki do owoców automatyczne kolor Czarne > Wyciskarki do owoców kolor Czarne Wałki Jednoślimakowe > Wyciskarki Jednoślimakowe zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy > Wyciskarki Wolnoobrotowe Regulacja obrotów Nie liczba stopni obrotów 1 Funkcja reverse Tak Otwór wlotowy 7,6 cm Pojemnik na sok Tak objętość pojemnika na sok? 0,6 l prędkość? 70 obr/min.

  Stopnie szybkości? 1 Model Gracioso lubiane Wyciskarki do owoców G21 zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy Wyciskarki do owoców G21 200 W


☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Maksimum witamin niewątpliwie wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową firmy HB. Dzięki swej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i innowacyjny wygląd bez dwóch zdań wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  wyjątkowo cicha HB SJ0152S ma silnik o mocy 150 W. Krystaliczność wydobywanego soku gwarantuje technologia wyciskania na zimno, z szybkością 80 obrotów na minutę. Spory otwór wlotowy umożliwia wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka znamionuje się szczególnie niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, poprzez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników. Nietrudna w czyszczeniu W pakiecie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o pojemności 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów, a także sito do wyciskania soku.

  Poszczególne części wyciskarki są łatwo rozbieralne i wystarczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed uruchomieniem w sytuacji nieprawidłowego złożenia....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe G21 – Ranking na listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe G21, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych G21 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Maksimum witamin bez wątpienia wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową marki HB. Dzięki swojej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i nowoczesny wygląd z całą pewnością wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  bardzo cicha HB SJ0152S posiada silnik o mocy 150 W. Klarowność wydobywanego soku gwarantuje technologia wyciskania na zimno, z prędkością 80 obrotów na minutę. Obszerny otwór wlotowy zezwala na wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka znamionuje się wyjątkowo niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, poprzez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników. Prosta w czyszczeniu W zestawie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o objętości 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów i sito do wyciskania soku.

  Poszczególne elementy wyciskarki są prosto rozbieralne i wystarczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed uruchomieniem w sytuacji nieprawidłowego złożenia....


☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  G21 Gracioso metaliczny PRZYKŁADY zastosowania WYCISKARKI G21 GRACIOSO świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty, czy pokrzywy bio przeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego oraz ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a w dodatku na dodatek: przy pomocy dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny artykuł) DLA KOGO JEST WYCISKARKA G21 GRACIOSO? G21 Gracioso to artykuł z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną produktywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, postępowy wygląd, a także perfekcję pod kątem technologicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje szczególnie obfity otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się wydajne, przyjemne i szybkie.

  Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w łatwy i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków świetnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także nieprzeciętny produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso pasuje idealnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, doskonale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na bezkompromisowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury towaru w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  otrzymujESZ pokaźny OTWÓR WSADOWY Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zgromadzone i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest wyjątkowo obszerny otwór wsadowy tej wyciskarki. Producent wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  pokaźny otwór wsadowy spowoduje iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  wielki CERAMICZNY ŚLIMAK Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest w dodatku skuteczność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dostosowana do otworu wsadowego tak żeby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym obszerniejsza średnica ślimaka tym efektywniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Firma wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest na dodatek materiał z jakiego został wykonany ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso producent umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw użytkowanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była używana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki gwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw nienaturalnych).

  nadzwyczajnE dobranIE I ZESTROJENIE PODZESPOŁÓW Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest nieprzeciętnie zestrojona ze sobą tak żeby wyciskać maksymalną liczba soku. Ta nowoczesna konstrukcja zezwala na wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  TRYB PRACY WSTECZNEJ Wyciskarka G21 Gracioso wyekwipowana jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja wykorzystywana rzadko ale jednak czasami się przydaje (np.

  czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli błyskawicznie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 GRACIOSO odszukaSZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SILNIK INDUKCYJNY Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był efektywny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym stopniem bezusterkowości, są bezusterkowe. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się sprawnością przez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso znamionuje się też ogromną siłą w chwili rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest znaczna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  szczególnie dużą zaletą jest dodatkowo cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby gdy inni domownicy śpią jeszcze. EKSPRESOWE MYCIE WYCISKARKI, SKŁADANIE I ROZKŁADANIE G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było prędkie i sprawne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana by jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to aby urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne by wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długofalowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i wydajną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zaimplementowanE ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w system gwarantujący długookresowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki dużemu otworowi wsadowemu oraz obfitemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). KOREK NIEKAPEK G21 Gracioso została wyekwipowana w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych produktów we wnętrzu sporej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź też podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. iż zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku. OPRÓCZ sprawnEJ WYCISKARKI, MOŻESZ otrzymać URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA MASŁA ORZECHOWEGO, a także SORBETÓW LODOWYCH Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak żeby u(umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie. G21 GRACIOSO otrzymujESZ KOMFORT, a także CISZĘ Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku gromadzi się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

  OBROTY SĄ WOLNE, ale NIE ZA WOLNE szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dopasowana poprzez inżynierów szybkość sprawia, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały).

  Natomiast z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z dużym otworem wsadowym oraz obszernym ślimakiem pozwala w przygotować sok szybko i bez długofalowego przebywania w kuchnii. Jest to wyraźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest szczególnie długi, ponadto mycie sit jest uciążliwe poprzez co użytkowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  stabilnA PRACA Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w przeciwpoślizgową podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym przejrzyj CZYM SIĘ RÓŻNI WYCISKARKA G21 GRACIOSO OD INNYCH WYCISKAREK firmy G21 – PRZYGOTOWALIŚMY PORÓWNIANIE dostajESZ URZĄDZENIE BEZPIECZNE I CERTYFIKOWANE (BPA FREE) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej dystrybujcje i używanie na terenie Polski i Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły też brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free) CO OTRZYMASZ W komplecie G21 GRACIOSO W eleganckim pudełku G21 Gracioso znajdziesz: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady) użyteczny tłoczek praktyczny tłoczek stojak do suszenia elementów wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim DLACZEGO WARTO posiadać WYCISKARKĘ GRACIOSO firmy G21 G21 to wiodąca i innowacyjna marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, też tzw.

  RAW FOOD (ascetyczne diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją sprzętów ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, i szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na producenta G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia jeszcze na elegancję i design. Wyciskarki G21 nieprzeciętnie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii marka G21 jest liderem. Porównanie produktów Ten towar G21 Gracioso metaliczny VS modny Omega Sana EUJ-707 Czerwony Podstawowe informacje marka G21 > Wyciskarki do owoców G21 Moc? 200 W > Wyciskarki do owoców 200 W rodzaj samoczynne > Wyciskarki do owoców automatyczne odcień Czarne > Wyciskarki do owoców odcień Czarne Wałki Jednoślimakowe > Wyciskarki Jednoślimakowe zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy > Wyciskarki Wolnoobrotowe Regulacja obrotów Nie ilość poziomów obrotów 1 Funkcja reverse Tak Otwór wlotowy 7,6 cm Pojemnik na sok Tak objętość pojemnika na sok? 0,6 l prędkość? 70 obr/min.

  Stopnie prędkości? 1 Model Gracioso modne Wyciskarki do owoców G21 zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy Wyciskarki do owoców G21 200 W


☆ G21 Gracioso ☆

G21 Gracioso Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy albo na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool spełni oczekiwania nadzwyczajnie. Do urządzenia dodano dwie mobilne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

  Butelki o objętości 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Progresywne wkłady chłodzące do butelek umożliwiają utrzymanie niskiej temperatury napoju poprzez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on jednakowo świeży i schłodzony.

  Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują wymiarowo do typowych uchwytów samochodowych. Dzięki czemu, iż przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

  A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i udoskonalone niżeli jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Starczy zblendować i w drogę. Najważniejsze właściwości: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

  / minutę Moc 200 W pokaźny ceramiczny ślimak pokaźny otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie stworzona - BPA Free niezwykle progresywny design najlepszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady wykorzystania Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wyrózniona tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

  burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a na dodatek także: przy pomocy dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób szanujących sobie maksymalną produktywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje szczególnie obszerny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i szybkie.

  Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w przystępny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej wydajnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków nadzwyczajnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także nadzwyczajny produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się perfekcyjnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się produktywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, idealnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  uzyskujesz pokaźny otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest bardzo pokaźny otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  znaczny otwór wsadowy spowoduje, że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  spory ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest dodatkowo skuteczność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dopasowana do otworu wsadowego tak, aby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym obszerniejsza średnica ślimaka, tym sprawniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Marka wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest dodatkowo materiał, z jakiego został produkowany ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso, producent umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw używanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była używana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki zagwarantuje, iż do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw sztucznych).

  nieprzeciętne dostosowanie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest wspaniale zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta innowacyjna konstrukcja zezwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso wyposażona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja używana rzadko, lecz jednak czasem się przydaje, np.

  czasami produkt potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli momentalnie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso odnajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był sprawny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są bezusterkowe. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się efektywnością przez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się też ogromną siłą w chwili rozruchu, co sprawia,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i konieczna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  wyjątkowo dużą zaletą jest jeszcze cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel, aby wyciskanie było szybkie i wydajne, lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to, by urządzenie rozmontować oraz umyć. To niezmiernie ważne, aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i produktywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w system gwarantujący długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki sporemu otworowi wsadowemu i wielkiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została zaopatrzona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z przeróżnych produktów w środku szerokiej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź też podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. Starczy, iż zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz efektywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego, a także sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, by umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso otrzymujesz komfort i ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

  prędkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak dobrana poprzez inżynierów prędkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z dużym otworem wsadowym i wielkim ślimakiem, pozwala przygotować sok szybko i bez długookresowego przebywania w kuchni.

  Jest to znaczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest nad wyraz długi, na dodatek mycie sit jest uciążliwe, poprzez co wykorzystywanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  jednostajna praca Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w przeciwpoślizgową podstawę, dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie konieczne atesty, umożliwiające jej dystrybucję i wykorzystywanie na terenie Polski i Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły ponadto brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w komplecie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) funkcjonalny tłoczek stojak do suszenia elementów wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Gracioso marki G21? G21 to wiodąca i progresywna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, na dodatek tzw.

  RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia, firma G21 zajmuje się produkcją sprzętów, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników, jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki producenta G21 z powodzeniem wypierają z rynku producenta droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na producenta G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia na dodatek na elegancję i design. Wyciskarki G21 wyśmienicie wpiszą się w kolorystykę i styl każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa G21 najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa G21 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa G21 w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki wolnoobrotowe – Zestawienie na listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych G21 nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa G21 opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa G21 cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa G21 ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa G21 jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/najlepsze-wyciskarki-wolnoobrotowe-g21-w-rankingach-jakie-modele-w-top10/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...