Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Gotie w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Gotie


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Gotie. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Gotie,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Gotie najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Gotie, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Gotie, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gotie GSJ630 ☆

Gotie GSJ630 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ630
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-630S

  Lider w dziedzinie technice

  • progresywne technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w naszym rutynowym życiu - chcielibyśmy, aby pojawiły się również w Waszych domach razem z produktami Gotie. Urządzenia linii GSJ-630 to zaawansowane modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw, które łączą wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, dotykowy panel sterowania opatrzony intuicyjnymi ikonkami zezwala na wybór jednej z aż dziewięciu funkcji. Dzięki zmiennym prędkościom obrotowym i dedykowanym trybom pracy uzyskasz taki sok, na jaki będziesz posiadać ochotę.

  Tłoczenie na zimno

  • konwencjonalne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Powoduje to, iż sok jest podgrzewany, w rezultacie rozkładowi ulegają witaminy i dobre dla zdrowia mikroelementy. W dodatku tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE proponują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok poprzez wytwarzane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

  Wygoda użytkowania

  • Naszą filozofią jest sprawić, żeby korzystanie z sprzętów Gotie było wygodne i przyjemne. Wysoka jakość użytych elementów zapewnia wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa, a także instynktowna ikonografia usprawniają wykorzystanie pełnej funkcjonalności wyciskarek Gotie. Urządzenia linii GSJ-630 wyposażone są w dwa otwory wlotowe: tuba wlotowa z szerokim otworem upraszcza aplikowanie pokaźniejszych produktów, z kolei wąska stanie na wysokości zadania przy podłużnych warzywach, jak marchew. Ślimak o unikatowym, wydłużonym zarysie usprawnia pobieranie wrzucanych cząstek bez potrzeby stosowania popychacza. praktyczne korki w misie zapobiegają kapaniu i miksowanie soków z różnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  ponadczasowy design

  • Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko poręczny, lecz musi na dodatek charakteryzować się eleganckim wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, aby ich design był unikalny i progresywnygenialnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego nierozłączne komponenty. Bogata paleta kolorystyczna umożliwia wybór znakomitego sprzętu.

  Wybierz gęstość soku

  • Trzy sita znajdujące się w komplecie pozwolą Ci na przygotowanie takiego soku, na jaki będziesz mieć ochotę: przejrzystego i przezroczystego (sito śladowe), gęstego musu (sito przecierowe) lub pysznego deseru lodowego (sito sorbetowe). Na dodatek pojemnik z sokiem zaopatrzony jest w demontowalne sito przefiltrowujące. Załóż je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze czystszy sok!

  Jedno urządzenie - sporo funkcji

  • Urządzenia Gotie to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół. niedużo? Wyciskarki GSJ-630 posiadają w pakiecie specjalną szatkownicę do przygotowywania surówek!

  Proste czyszczenie

  • Wyciskarki Gotie mają funkcję samoczynnego czyszczenia - starczy zatkać korki w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym wykorzystaniem. Wysoka jakość wykonania powoduje, że montaż i demontaż są przystępne i instynktowne, a załączona do zestawu praktyczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość części czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo z reguły

  • Wszystkie urządzenia Gotie wyprodukowane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Nowoczesne, trwałe silniki urządzeń Gotie mają szereg zabezpieczeń i objęte są specjalną, rozszerzoną gwarancją.

  Gwarancja skutecznej obsługi

  • Z Gotie nie musisz martwić się o przystępność części zamiennych i serwisu. Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości pracy urządzenia, skontaktuj się z nami sztab ludzi dba o szybką i sprawną obsługę. Solidnym atutem Gotie jest pełny serwis door-to-door jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, iż zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyrózniony adres.

☆ Gotie GSJ200 ☆

Gotie GSJ200 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ200
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-200B

  Więcej... W mniejszej obudowie!

  Wyciskarka pozioma GOTIE GSJ-200B to drobne, kompaktowe urządzenie, w którym drzemie ogromna moc! Wyciskaj sok z owoców, warzyw, ziół i innych produktów z maksymalną sprawnością i ciesz się wspaniałym smakiem i witaminami w naturalnej, łatwo przyswajalnej formie.

  atuty wyciskarek poziomych
  Jednym z najważniejszych elementów wyciskarki jest ślimak - to on decyduje o tym, na ile produktywnie tłoczony jest sok. Wyciskarka GOTIE GSJ-200B ma specjalnie zaprojektowany, wydłużony ślimak. Dzięki niemu owoce i warzywa pokonują dłuższą drogę i są efektywniej wyciśnięte, niżeli w konkurencyjnych modelach. Możesz uzyskać nawet o 50% więcej soku!

  Tłoczenie na zimno
  konwencjonalne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Sprawia to, iż sok jest podgrzewany, w rezultacie rozkładowi ulegają witaminy i korzystne dla zdrowia mikroelementy. Dodatkowo tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok poprzez produkowane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych. Wyciskarka GOTIE GSJ-200B pracuje z szybkością jedynie 80 obr./min., dzięki czemu Twój napój będzie pełen witamin!

  Wygoda użytkowania
  Naszą filozofią jest sprawić, by korzystanie z maszyn GOTIE było wygodne i przyjemne. Wysoka jakość użytych elementów gwarantuje komfortowy montaż i demontaż. Prosta obsługa, a także instynktowna ikonografia ułatwiają użycie pełnej funkcjonalności wyciskarek GOTIE. Obfita tuba wlotowa z szerokim otworem usprawnia aplikowanie obszerniejszych produktów. Ślimak o wyjątkowym, wydłużonym kształcie upraszcza pobieranie wrzucanych cząstek bez zapotrzebowania użytkowania popychacza. Ergonomiczny korek uniemożliwia kapaniu i umożliwia mieszanie soków z różnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  Dopracowany design
  Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko użyteczny, ale musi też charakteryzować się wysmakowanym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, żeby ich design był specyficzny i progresywnyidealnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego nienaruszalne komponenty. Czerń i srebrne detale to uniwersalne, eleganckie zestawienie.

  Jedno urządzenie - sporo funkcji
  Urządzenia GOTIE to coś więcej, niżeli tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół... I mnóstwo innych!

  Proste czyszczenie
  Wyciskarki GOTIE są przystępne w czyszczeniu - wystarczy zamknąć korek w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym wykorzystaniem. Wysoka jakość wykonania powoduje, że montaż i demontaż są przystępne i intuicyjne, a dołączona do zestawu funkcjonalna szczoteczka pozwala zadbać o czystość elementów czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo w głównej mierze
  Wszystkie urządzenia GOTIE wyprodukowane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Innowacyjne, trwałe silniki maszyn GOTIE mają szereg zabezpieczeń.

  właściwości techniczne

  typ wyciskarki Wolnoobrotowa Moc 200 W ilość programów 2 Funkcje
  • Bieg wsteczny
  • Blokada kapania
  • Tłoczenie na zimno
  wyświetlacz LCD Nie szybkość obrotowa (max) 80 rpm Mycie w zmywarce Niezalecane Akcesoria w pakiecie
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na odpadki
  • Popychacz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  odcień czarny Średnica 70 mm Waga 4 kg

☆ Gotie GSJ510 ☆

Gotie GSJ510 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ510
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Urządzenia kolekcji 500 to innowacyjne modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców, warzyw i rośli zielonych. Potężne silniki o mocy aż 400W w połączeniu z wytrzymałymi, łożyskowanymi przekładniami bezusterkowość w każdej sytuacji!

  TŁOCZENIE NA ZIMNO

  Zwykłe sokowirówki pracują z prędkością aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Poprzez to sok jest podgrzewany, a witaminy i dobre dla zdrowia mikroelementy ulegają rozkładowi. Co więcej, tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Alternatywę stanowią wyciskarki wolnoobrotowe. Ich sekret tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych jest to tzw. Tłoczenie na zimno, bezstratne. Specjalnie skonstruowany ślimak wyciska sok poprzez stworzone ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych. Ślimak wyciskarki GOTIE GSJ-510S obraca się z prędkością jedynie 80 obr./min.

  WYGODA używanIA

  Naszą filozofią jest sprawić, żeby korzystanie z maszyn GOTIE było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych komponentów gwarantuje komfortowy montaż i demontaż. Wyciskarka GOTIE GSJ-510S posiada dwa otwory wlotowe: obszerny, na większe cząstki oraz mniejszy, na produkty podłużne, jak marchew. Prosta, instynktowna obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego, użytecznego pokrętła. Ślimak o nieszablonowym profilu upraszcza pobieranie wrzucanych cząstek tak, żeby nie było potrzebne wykorzystywanie popychacza. Funkcjonalny korek w misie uniemożliwia kapaniu i umożliwia miksowanie soków z przeróżnych produktów i ułatwia czyszczenie. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  ponadczasowY DESIGN

  Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko użyteczny, lecz musi jeszcze znamionować się błyskotliwym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, aby ich design był specyficzny i postępowywspaniale wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego integralne części. Pokrywa wyciskarki GSJ-510S wytwarzana jest ze stali, poprzez co jest potężna i elegancka.

  BOGATE WYPOSAŻENIE

  Wyciskarka GOTIE GSJ-510S fabrycznie zaopatrzona jest w pakiet trzech sit. Dwa z nich służą do regulacji gęstości soku: sito minimalne pozwoli Ci na uzyskanie klarownego soku, a sito przecierowe służy do przygotowywania gęstych soków i musów. Przy pomocy trzeciego sita sorbetowego przyrządzisz pyszne desery lodowe.

  JEDNO URZĄDZENIE - dużo FUNKCJI

  Urządzenia GOTIE to coś więcej, niżeli tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe albo kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół; przygotujesz sorbet dla ochłody w ciepłe dni i niemało, niemało innych!

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Wyciskarki GOTIE mają funkcję samoczynnego czyszczenia - starczy zatkać korek w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym użyciem, wykorzystując bieg wsteczny. Wysoka jakość wykonania sprawia, iż montaż i demontaż są proste i instynktowne, a dołączona do zestawu praktyczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość elementów czynnych wyciskarki.

  BEZPIECZEŃSTWO typowo

  Wszystkie urządzenia GOTIE wytworzone są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od destrukcyjnych związków, w tym bisfenolu A. Progresywne, trwałe silniki sprzętów GOTIE posiadają szereg zabezpieczeń. Urządzenie wyposażone jest w blokadę, która uniemożliwia uruchomienie niepoprawnie bądź niekompletnie zmontowanej wyciskarki.

  właściwości techniczne

  wariant wyciskarki Wolnoobrotowa pojemność 1 l Moc 400 W liczba programów 2 Funkcje
  • automatyczne czyszczenie
  • Bieg wsteczny
  • Regulacja gęstości soku
  • Tłoczenie na zimno
  wyświetlacz LCD Nie prędkość obrotowa (max) 80 rpm Mycie w zmywarce Niezalecane Akcesoria w zestawie
  • Trzy sita (znikome, przecierowe, sorbetowe)
  • Szczoteczka do czyszczenia
  metaliczny Średnica 75 mm Waga 4 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Gotie – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Gotie, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Gotie jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gotie GSJ510 ☆

Gotie GSJ510 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ510
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Urządzenia linii 500 to nowoczesne modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców, warzyw i rośli zielonych. Mocne silniki o mocy aż 400W w połączeniu z wytrzymałymi, łożyskowanymi przekładniami niezawodność w każdej sytuacji!

  TŁOCZENIE NA ZIMNO

  Zwykłe sokowirówki pracują z prędkością aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Poprzez to sok jest podgrzewany, a witaminy i dobre dla zdrowia mikroelementy ulegają rozkładowi. Co więcej, tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Alternatywę stanowią wyciskarki wolnoobrotowe. Ich sekret tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych jest to tzw. Tłoczenie na zimno, bezstratne. Specjalnie skonstruowany ślimak wyciska sok przez wytworzone ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych. Ślimak wyciskarki GOTIE GSJ-510S obraca się z prędkością jedynie 80 obr./min.

  WYGODA stosowanIA

  Naszą filozofią jest sprawić, by korzystanie z maszyn GOTIE było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych komponentów zagwarantuje komfortowy montaż i demontaż. Wyciskarka GOTIE GSJ-510S posiada dwa otwory wlotowe: wielki, na obszerniejsze cząstki i mniejszy, na produkty podłużne, jak marchew. Prosta, instynktowna obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego, praktycznego pokrętła. Ślimak o nieszablonowym profilu upraszcza pobieranie wrzucanych cząstek tak, by nie było potrzebne użytkowanie popychacza. Poręczny korek w misie zapobiega kapaniu i zezwala na miksowanie soków z różnych produktów oraz ułatwia czyszczenie. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  ponadczasowY DESIGN

  Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko praktyczny, lecz musi dodatkowo znamionować się atrakcyjnym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, by ich design był oryginalny i postępowywspaniale wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego nierozłączne komponenty. Obudowa wyciskarki GSJ-510S wykonana jest ze stali, przez co jest solidna i wysmakowana.

  BOGATE WYPOSAŻENIE

  Wyciskarka GOTIE GSJ-510S fabrycznie wyposażona jest w komplet trzech sit. Dwa z nich służą do regulacji gęstości soku: sito śladowe pozwoli Ci na uzyskanie transparentnego soku, a sito przecierowe służy do przygotowywania gęstych soków i musów. Przy pomocy trzeciego sita sorbetowego przyrządzisz pyszne desery lodowe.

  JEDNO URZĄDZENIE - dużo FUNKCJI

  Urządzenia GOTIE to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół; przygotujesz sorbet dla ochłody w ciepłe dni i niemało, sporo innych!

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Wyciskarki GOTIE posiadają funkcję automatycznego czyszczenia - starczy zatkać korek w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym zastosowaniem, wykorzystując bieg wsteczny. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są nietrudne i intuicyjne, a dołączona do zestawu praktyczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość części czynnych wyciskarki.

  BEZPIECZEŃSTWO z zasady

  Wszystkie urządzenia GOTIE produkowane są z tworzyw bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od krzywdzących związków, w tym bisfenolu A. Nowoczesne, trwałe silniki maszyn GOTIE mają szereg zabezpieczeń. Urządzenie wyposażone jest w blokadę, która uniemożliwia uruchomienie niepoprawnie bądź niekompletnie zmontowanej wyciskarki.

  atrybuty technologiczne

  typ wyciskarki Wolnoobrotowa pojemność 1 l Moc 400 W ilość programów 2 Funkcje
  • samoczynne czyszczenie
  • Bieg wsteczny
  • Regulacja gęstości soku
  • Tłoczenie na zimno
  wyświetlacz LCD Nie prędkość obrotowa (max) 80 rpm Mycie w zmywarce Niezalecane Akcesoria w komplecie
  • Trzy sita (niewiele znaczące, przecierowe, sorbetowe)
  • Szczoteczka do czyszczenia
  srebrny Średnica 75 mm Waga 4 kg

☆ Gotie GSJ200 ☆

Gotie GSJ200 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ200
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-200B

  Więcej... W mniejszej obudowie!

  Wyciskarka pozioma GOTIE GSJ-200B to małe, kompaktowe urządzenie, w którym drzemie ogromna moc! Wyciskaj sok z owoców, warzyw, ziół i innych produktów z maksymalną sprawnością i ciesz się doskonałym smakiem i witaminami w naturalnej, łatwo przyswajalnej formie.

  atuty wyciskarek poziomych
  Jednym z najważniejszych elementów wyciskarki jest ślimak - to on decyduje o tym, na ile produktywnie tłoczony jest sok. Wyciskarka GOTIE GSJ-200B ma specjalnie zaprojektowany, wydłużony ślimak. Dzięki niemu owoce i warzywa pokonują dłuższą drogę i są sprawniej wyciśnięte, aniżeli w konkurencyjnych modelach. Możesz uzyskać nawet o 50% więcej soku!

  Tłoczenie na zimno
  konwencjonalne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Powoduje to, iż sok jest podgrzewany, w konsekwencji rozkładowi ulegają witaminy i dobre dla zdrowia mikroelementy. Ponadto tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok poprzez wykonane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych. Wyciskarka GOTIE GSJ-200B pracuje z szybkością jedynie 80 obr./min., dzięki temu Twój napój będzie pełen witamin!

  Wygoda wykorzystywania
  Naszą filozofią jest sprawić, aby korzystanie z urządzeń GOTIE było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych komponentów gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa i intuicyjna ikonografia ułatwiają zastosowanie pełnej funkcjonalności wyciskarek GOTIE. Obfita tuba wlotowa z szerokim otworem upraszcza aplikowanie większych produktów. Ślimak o wyjątkowym, wydłużonym kształcie usprawnia pobieranie wrzucanych cząstek bez zapotrzebowania użytkowania popychacza. Funkcjonalny korek zapobiega kapaniu i pozwala na miksowanie soków z różnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bezproblemowo odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  Dopracowany design
  Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko użyteczny, lecz musi dodatkowo cechować się wyszukanym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, aby ich design był specyficzny i nowoczesnywyśmienicie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego nierozdzielne elementy. Czerń i srebrne szczegóły to uniwersalne, eleganckie zestawienie.

  Jedno urządzenie - dużo funkcji
  Urządzenia GOTIE to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe albo kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół... I mnóstwo innych!

  Proste czyszczenie
  Wyciskarki GOTIE są proste w czyszczeniu - starczy zamknąć korek w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym wykorzystaniem. Wysoka jakość wykonania powoduje, że montaż i demontaż są łatwe i instynktowne, a dołączona do zestawu ergonomiczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość komponentów czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo zwykle
  Wszystkie urządzenia GOTIE wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od zgubnych związków, w tym bisfenolu A. Nowoczesne, trwałe silniki urządzeń GOTIE mają szereg zabezpieczeń.

  parametry techniczne

  rodzaj wyciskarki Wolnoobrotowa Moc 200 W liczba programów 2 Funkcje
  • Bieg wsteczny
  • Blokada kapania
  • Tłoczenie na zimno
  wyświetlacz LCD Nie szybkość obrotowa (max) 80 rpm Mycie w zmywarce Niezalecane Akcesoria w komplecie
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na odpadki
  • Popychacz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  kolor czarny Średnica 70 mm Waga 4 kg

☆ Gotie GSJ630 ☆

Gotie GSJ630 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ630
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-630S

  Lider w dziedzinie technologii

  • nowoczesne technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w naszym codziennym życiu - chcielibyśmy, żeby pojawiły się na dodatek w Waszych domach razem z produktami Gotie. Urządzenia serii GSJ-630 to progresywne modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw, które łączą wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, dotykowy panel sterowania opatrzony intuicyjnymi ikonkami umożliwia wybór jednej z aż dziewięciu funkcji. Dzięki zmiennym prędkościom obrotowym i asygnowanym trybom pracy uzyskasz taki sok, na jaki będziesz mieć ochotę.

  Tłoczenie na zimno

  • konwencjonalne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Sprawia to, iż sok jest podgrzewany, w wyniku czego rozkładowi ulegają witaminy i dobre dla zdrowia mikroelementy. Na dodatek tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej szybkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok przez wyprodukowane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

  Wygoda stosowania

  • Naszą filozofią jest sprawić, żeby korzystanie z sprzętów Gotie było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych części zagwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa, a także instynktowna ikonografia ułatwiają zastosowanie pełnej funkcjonalności wyciskarek Gotie. Urządzenia linii GSJ-630 zaopatrzone są w dwa otwory wlotowe: tuba wlotowa z szerokim otworem upraszcza aplikowanie obszerniejszych produktów, z kolei wąska stanie na wysokości zadania przy podłużnych warzywach, jak marchew. Ślimak o wyjątkowym, wydłużonym profilu ułatwia pobieranie wrzucanych cząstek bez zapotrzebowania używania popychacza. ergonomiczne korki w misie zapobiegają kapaniu i miksowanie soków z rozmaitych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  nieprzemijalny design

  • Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko poręczny, ale musi jeszcze znamionować się wyszukanym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, żeby ich design był unikalny i postępowynieprzeciętnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego niepodzielne komponenty. Bogata paleta kolorystyczna umożliwia wybór nieprzeciętnego sprzętu.

  Wybierz gęstość soku

  • Trzy sita znajdujące się w komplecie pozwolą Ci na przygotowanie takiego soku, na jaki będziesz mieć ochotę: klarownego i przejrzystego (sito niepokaźne), gęstego musu (sito przecierowe) albo pysznego deseru lodowego (sito sorbetowe). W dodatku pojemnik z sokiem wyposażony jest w demontowalne sito przefiltrowujące. Załóż je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze czystszy sok!

  Jedno urządzenie - dużo funkcji

  • Urządzenia Gotie to coś więcej, aniżeli tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe albo kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół. niedużo? Wyciskarki GSJ-630 mają w komplecie specjalną szatkownicę do przygotowywania surówek!

  Proste czyszczenie

  • Wyciskarki Gotie mają funkcję samoczynnego czyszczenia - wystarczy zatkać korki w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym wykorzystaniem. Wysoka jakość wykonania powoduje, iż montaż i demontaż są nieskomplikowane i instynktowne, a dołączona do zestawu użyteczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość komponentów czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo zwykle

  • Wszystkie urządzenia Gotie wytworzone są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od krzywdzących związków, w tym bisfenolu A. Zaawansowane, trwałe silniki sprzętów Gotie mają szereg zabezpieczeń i objęte są specjalną, rozszerzoną gwarancją.

  Gwarancja efektywnej obsługi

  • Z Gotie nie musisz martwić się o dostępność części zamiennych i serwisu. Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do poprawnieści pracy urządzenia, skontaktuj się z nami sztab ludzi dba o szybką i produktywną obsługę. Konkretnym atutem Gotie jest pełny serwis door-to-door jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyznaczony adres.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Gotie najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Gotie w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Gotie w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Gotie nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Gotie opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Gotie cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Gotie ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Gotie jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...