Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Hurom w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Hurom


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych Hurom. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Hurom,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Hurom najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Hurom, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Hurom, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej produktywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj większy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nową, całkowicie szczelną misę, która pokaźnie upraszcza cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak łatwa i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy produkt z linii Premium, która uwydatnia się obudową tworzoną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, kompletnie szczelna misa powodują, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak przystępne.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kupujących i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał na dodatek charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, większy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która przystępne wsypywanie minimalnych, okrągłych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu oraz myciu oraz zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to w dodatku łatwiejsze mycie. W dodatku w wyciskarkach do soków linii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją skrupulatnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki progresywnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez zapotrzebowania używania dodatkowego sita.

  Sok nad wyraz klarowny albo gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w adekwatnej pozycji. Najważniejsze cechy wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością jedynie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka zezwala na kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespolić go do jednostkowych potrzeb.

  sprawność: udoskonalona kompozycja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną efektywność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy samoczynnie podczas wyciskania soku.

  dodatkowe zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością stworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy, a także sito wyprodukowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od klasycznych tworzyw, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i niemało innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na wykorzystywanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich części.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne trafne chłodzenie i uniemożliwiają innowacyjna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od typu składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z najróżniejszych artykułów i starannie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać regulowanej manetki Hurom z różnymi rodzajami towarów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa wydajność oraz klarowność spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i niemało innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech wyjątkowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania wyjątkowo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w przypadku otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody sygnalizujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - postępowa wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zaimplementowano postępową technikę Alpha SST™. Hurom Alpha cechuje się zniewalającym designem, nadzwyczajną sprawnością, prostym systemem czyszczenia i możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje wymagania!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat zaopatrzona została w wałek obracający się z prędkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak niewiele znaczącej prędkości obrotowej szczotek, sok jest precyzyjniej wymieszany, pozbawiony piany, poprzez co dłużej zachowuje świeżość.

  postępowa technologia wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - lepszy wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw całkowicie na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej skrupulatny i w połączeniu z udoskonalonym sitem pozwala na uzyskanie produktywności niespotykanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest szczególnie przezroczysty. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyekwipowane w ten system genialnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Dodatkowo dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z bardzo niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co poprawnie wpływa na jego świeżość oraz zawartość cennych elementów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, lepsza kontrola

  Nowa misa posiada przeźroczysty wlot, aby lepiej kontrolować cykl wyciskania. Wyposażona jest w postępową i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy, a także w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże części powodują, że nowy system jest sprawniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, prędkie i wygodne mycie, a także mnóstwo nowych możliwości.

  innowacyjna dostosowywana manetka od firmy Hurom

  Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności or rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z najróżniejszych produktów i starannie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z charakterystycznych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję składników wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć elementów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających niewielkie pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w całości zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki produkt wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najistotniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają wytwarzać własne kompozycje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - z łatwością i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych oraz korzennych jest prostsze aniżeli myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! wystarczy namoczyć składniki na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody, a także ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci trzeba inspiracji przejrzyj nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)starannie wymieszać wszystkie ulubione komponenty w jeden pyszny i zdrowy sok lub smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej solidne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: ergonomiczny design i zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA zadowala oko dzięki temu chcesz ją nieprzerwanie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, ułatwiając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania zapewnia świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna posiada manetkę, oraz dwa sita o pokaźnych i drobnych otworach, które ułatwiają przypasowanie ilości miąższu w soku do jednostkowych potrzeb.
  • wydajność: innowacyjny wałek ślimakowy o unikalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem sprawności i przezroczystości soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków zezwala na robienie kilku różnorodnych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok oraz oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest bardzo wytrzymała.
   Sito oraz wałek ślimakowy tworzono z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej niepodatności i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych materiałów.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA oryginalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyposażona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona poprawnie złożona. Zastosowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezawaryjną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z drobnymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyekwipowana jest w fachowy, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się sporym momentem obrotowym (w kontraście do standardowych silników szczotkowych tej samej lub większej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków firmy HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje ulepszony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • zaawansowana i opatentowana technologia
  • Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest szczególnie cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie posiada ostrzy. Wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości części
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii typowa 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i łatwa w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA przystępna jest aż w 5 unikalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne dane techniczne

  Hurom HAA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  zobacz także naszą ofertę na postępowe wyciskarki do soków Hurom All in One oraz Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Hurom One Stop H-AI ☆

Hurom One Stop H-AI Najniższa Cena Online

☆ Hurom One Stop H-AI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom One Stop H-AI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Przy zakupie Hurom One Stop - szeroka Ksiega Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAK PROSTE Pokrój.

  Wrzuc. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urzadzenie wyznaczajace trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to w pełni świeże i swieze podejscie do tematu.

  Zasada dzialania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i latwosci przygotowania soku. Starczy napelnic zasobnik (poprzez najwiekszy na rynku otwór wsadowy - bo az 12 cm) owocami czy tez warzywami i wlaczyc wyciskarke i oczekiwac na swiezy sok.

  W tym czasie mozemy rozkoszowac sie luksusem robienia czegos innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakosc wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencje daleko w tyle, a wykorzystane rozwiazania pozwalaja na uzyskanie soku o najwyzszej mozliwej jakosci.

  efektywnosc wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyzszy poziom swiatowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednorodna bryla wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróznia sie prostota i minimalizmem.

  4 dostepne wersje kolorystyczne wpasuja sie w kazda kuchnie. Pionowy proces wyciskania skladników, od komory wsadowej „One Stop” poprzez walek slimakowy i mise az do pojemnika na pulpe. Przejrzyste komponenty wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczaja uzytkownikowi niesamowitych doznan wizualnych.

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop - trafne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miazsz znajduje sie tuz ponizej misy i wytwarza jedna bryle z korpusem wyciskarki, dzieki czemu calosc zajmuje mniej miejsca.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjnosc w kazdym calu stylowy design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiagniety zostal przez obudowe stylizowana na aluminium i dopracowane do perfekcji elementy.

  - Obsluga wyciskarki odbywa sie za pomoca pokretla umieszonego z przodu, co na dodatek zwieksza widocznosc i wygode uzytkowania. - Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera sie latwiej i bez wysilku.

  - Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miazsz wytworzono z dymionego tworzywa, nadajacego wyciskarce elegancji. - Pionowa misa + pokrywa „One stop” W komplecie druga, komfortowa podwójna komora W komplecie druga podwójna komora wsadowa, która umozliwia ciagle wrzucanie produktów do wyciskarki.

  Podwójna komora moze byc montowana i demontowana jezeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszaja wkladanie skladników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia skladniki i przenosi je do misy Pionowa ulozenie komponentów ulatwia opadanie miazszu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrac sok do ostatniej kropli Podstawa technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie skladników do misy.

  - Rozdrabniacz obraca sie i tnie skladniki. Dwa ostrza S-Blade w ksztalcie litery S rozbijaja wrzucone skladniki i popychaja w dól wyciskarki. - Ostrze C-Blade w ksztalcie litery C przecina skladniki i omiata dno, przesuwajac je stopniowo w dól.

  - Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnetrza misy, ulatwiaja plynne przechodzenie skladników. Poręczny uchwyt Umozliwia przenoszenie składników zestawu jedna reka i zwieksza funkcjonalnosc zestawu misy i pokrywy wbudowany czujnik bezpieczenstwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" wlaczy sie wyłącznie i wylacznie po prawidlowym i calkowitym zamknieciu pokrywy, zapewniajac bezpieczenstwo kazdemu uzytkownikowi.

  Wskazówki pomagajace optymalnie napelnic komore skladnikami Miarki umieszczone na komorze okreslaja maksymalna ilosc artykułów, jakie nalezy umiescic w komorze, żeby misa nie ulegla przepelnieniu. Wskazówki przypasowane sa do róznych skladników w zaleznosci od zawartosci soku.

  Kierunek wyciskania w jednej plaszczyznie! Latwiejsze uzytkowanie i czyszczenie Miazsz jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje sie bezposrednio ponizej misy. Pozwala to na latwiejsze wyeliminujecie miazszu zalegajacego w misie, a także latwiejsze czyszczenie.

  Nie trac nawet kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod katem 3 poziomów, dzieki czemu sok wyplywa do samego konca. Nie trzeba w dodatku recznie przechylac wyciskarki Wyciskanie na zimno.

  technika wolnoobrotowego wyciskania soków marki Hurom (SST™) zachowuje wartosci odzywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych skladników. Latwy montaz i demontaz Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z walem napedowym pozwala latwo nalozyc walek slimakowy na trzpien.

  Nie trzeba go juz przeciskac przez uszczelke. Równiez demontaz misy po wycisnieciu soku jest jeszcze latwiejszy! Jeszcze latwiejsze czyszczenie prosta budowa Odprowadzanie pulpy bezposrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkladanie w misie i ulatwia czyszczenie.

  Wyjmowana wewnetrzna zebatka Mozliwosc calkowitego wyjecia wewnetrznej zebatki ulatwia dokladne czyszczenie


☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, lecz mycia nie za wyjątkowo?

  To znaczy, że ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest wykonany z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku wystarczy opłukać części wyciskarki, dzięki czemu mycie zajmuje tylko 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie wykorzystano stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Formuje to nową jakość wyciskania soku i wykorzystywania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, żeby umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie części wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Prosto i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Prędko wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz komponenty wyciskarki. Nie musisz choćby używać szczoteczki. Tak łatwo jeszcze nie było. Tak samo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technologia wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Wyłącznie firma Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę znakomitą?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w przeróżnych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najkorzystniejszy rodzaj, wykonać go z najlepszych materiałów i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, żeby pulpa nie gromadziła się między szczelinami. Prosto się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki przy pomocy na nowo zaprojektowanych filtrów w najróżniejszych kombinacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze większą produktywność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z realnych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit prędko i łatwo myje się wyciskarkę. Starczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technika uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok ekspresowo w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o sporych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma tylko 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki czemu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok przejrzysty z Każdego rodzaju towaru

  Wyciskarka Hurom H100 idealnie wyciska każdy rodzaj warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, ale także produkty typu premium:

  • Mleko z orzechów - by wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W komplecie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków przezroczystych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 posiada Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę albo w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Adekwatne dopasowanie manetki do rodzaju artykułów zezwala na wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki gwarantuje luźny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 poziomów. dzięki czemu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Śladowy szczegół, ale jakże istotny przy powszednim wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz jednocześnie wyciskać większe ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  instynktownie prosty Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryzjednoczy korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy posiada uszczelkę silikonową, która zapobiega gromadzeniu się pulpy, jednocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i wewnątrz wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz tylko sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od za każdym razem wyróżnia przezroczystość soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  luksusowy Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności materiałów z elegancją nowoczesnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, ale częścią Twojej kuchni na co dzień. Nadzwyczajnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, choćby tą najszczególniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najkorzystniejszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swoim dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, żeby każdy dzień był wyjątkowy. Zdrowy fason życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok wewnątrz nocy? Proszę niezwykle.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w komponenty odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - proste mycie
  • Mniej komponentów do mycia przy zachowaniu wszelkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - wspaniale przejrzysty sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • pokaźna funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • obszerna komora wsadowa: wrzucasz więcej produktów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • bezkompromisowy design i nieduże gabaryty
  • Światowa firma w Twoim domu: już ponad milion klientów w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 barwy Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co posiada komplet?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków przejrzystych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskimPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Hurom – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Hurom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Hurom jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, ale mycia nie za niezwykle?

  To znaczy, iż ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest wytworzony z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku starczy opłukać komponenty wyciskarki, dzięki czemu mycie zajmuje jedynie 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie użyto stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Generuje to nową jakość wyciskania soku i użytkowania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, by umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie elementów wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Prosto i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Szybko wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz komponenty wyciskarki. Nie musisz nawet używać szczoteczki. Tak z łatwością jeszcze nie było. Równie myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technologia wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Jedynie firma Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę doskonałą?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w najróżniejszych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najlepszy rodzaj, wykonać go z najlepszych tworzyw i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, żeby pulpa nie gromadziła się pomiędzy szczelinami. Łatwo się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki za pomocą na nowo zaprojektowanych filtrów w różnorodnych kompilacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze pokaźniejszą efektywność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z realnych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit momentalnie i łatwo myje się wyciskarkę. Starczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technika uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok momentalnie w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o znacznych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma wyłącznie 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki czemu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok krystaliczny z Każdego rodzaju artykułu

  Wyciskarka Hurom H100 nadzwyczajnie wyciska każdy wariant warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, ale także produkty rodzaju premium:

  • Mleko z orzechów - by wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W zestawie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków klarownych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 posiada Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę lub w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Stosowne przypasowanie manetki do rodzaju produktów pozwala na wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zapewnia swobodny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 stopni. dzięki czemu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Drobny detal, lecz jakże znaczny przy codziennym wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz jednocześnie wyciskać większe ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  intuicyjnie nieskomplikowany Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryzespoli korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy posiada uszczelkę silikonową, która uniemożliwia gromadzeniu się pulpy, jednocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i wewnątrz wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz jedynie sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od za każdym razem eksponuje krystaliczność soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  elitarny Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności tworzyw z elegancją postępowego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, lecz częścią Twojej kuchni na co dzień. Nadzwyczajnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, nawet tą najmocniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najkorzystniejszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swym dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, by każdy dzień był wyjątkowy. Zdrowy fason życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok w środku nocy? Proszę bardzo.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w komponenty odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - nieskomplikowane mycie
  • Mniej elementów do mycia przy zachowaniu wszelkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - doskonale klarowny sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • spora funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • spora komora wsadowa: wrzucasz więcej towarów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • minimalistyczny design i niewielkie gabaryty
  • Światowa producent w Twoim domu: już ponad milion klientów w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 odcienie Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co posiada zestaw?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków przezroczystych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zaimplementowano progresywną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha cechuje się zniewalającym designem, idealną efektywnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje oczekiwania!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat zaopatrzona została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak niewielkiej szybkości obrotowej szczotek, sok jest precyzyjniej wymieszany, pozbawiony piany, przez co dłużej zachowuje świeżość.

  postępowa technologia wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - ulepszony wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w całości na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej dokładny i w połączeniu z lepszym sitem zezwala na uzyskanie produktywności niespotykanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest istotnie transparentny. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyposażone w ten system genialnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Na dodatek dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z bardzo niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co prawidłowo wpływa na jego świeżość, a także zawartość cennych komponentów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, ulepszona kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, by lepiej kontrolować proces wyciskania. Wyekwipowana jest w progresywną i opatentowaną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże części sprawiają, iż nowy system jest sprawniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, szybkie i wygodne mycie, a także niemało nowych możliwości.

  postępowa regulowana manetka od marki Hurom

  Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności or rodzaju części jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z zróżnicowanych produktów i precyzyjnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać regulowanej manetki Hurom z różnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z standardowych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję elementów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), po chwili - w trakcie wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć składników.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających minimalne pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - sporo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki towar wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najbardziej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają kreować własne kompilacje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - prosto i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych, a także korzennych jest prostsze niż myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! starczy namoczyć komponenty na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody, a także ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci trzeba inspiracji zobacz nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)precyzyjnie wymieszać wszystkie ulubione składniki w jeden pyszny i zdrowy sok lub smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej mocne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: poręczny design, a także zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA zadowala oko dzięki temu chcesz ją bezustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, usprawniając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna posiada manetkę, oraz dwa sita o pokaźnych i niewiele znaczących otworach, które upraszczają dopasowanie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.
  • wydajność: progresywny wałek ślimakowy o unikalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem skuteczności i krystaliczności soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków pozwala na robienie kilku najróżniejszych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok oraz oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z niepodatnych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.
   Sito, a także wałek ślimakowy produkowano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej odporności i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych tworzyw.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bezproblemowo wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli oraz innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA specyficzną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyekwipowana jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona prawidłowo złożona. Zastosowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z nieznacznymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, aby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyekwipowana jest w profesjonalny, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się obszernym momentem obrotowym (w porównaniu do standardowych silników szczotkowych tej samej lub większej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje udoskonalony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • innowacyjna i zastrzeżona technologia
  • Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom zaopatrzona jest szczególnie cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości składników
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i łatwa w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA przystępna jest aż w 5 oryginalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne informacje techniczne

  Hurom HAA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  sprawdź także naszą ofertę na innowacyjne wyciskarki do soków Hurom All in One oraz Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej sprawny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj obszerniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy i nową, całkowicie szczelną misę, która pokaźnie upraszcza cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nietrudna i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy produkt z kolekcji Premium, która akcentuje się obudową wytwarzaną ze stali oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niż dotychczas otwór wsadowy i nowa, w pełni szczelna misa powodują, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał w dodatku charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich towarów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która nieskomplikowane wsypywanie minimalnych, okrągłych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu, a także myciu oraz pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to dodatkowo łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją starannie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki progresywnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby wykorzystywania uzupełniającego sita.

  Sok nad wyraz przezroczysty lub gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w trafnej pozycji. Najważniejsze parametry wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością jedynie 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka umożliwia kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takzwiązać go do indywidualnych potrzeb.

  produktywność: udoskonalona budowa wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną sprawność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy samoczynnie w trakcie wyciskania soku.

  dodatkowe zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie elementy wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wyprodukowano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy, a także sito wykonane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i niemało innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone zostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na używanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszelkich części.

  Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne optymalne chłodzenie i uniemożliwiają postępowa dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od rodzaju części jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych towarów i starannie dostosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać regulowanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze atrybuty wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa wydajność i przejrzystość spośród wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i mnóstwo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino nowoczesny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością wyłącznie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także cyklu wyciskania nad wyraz cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody zawiadamiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Hurom One Stop H-AI ☆

Hurom One Stop H-AI Najniższa Cena Online

☆ Hurom One Stop H-AI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom One Stop H-AI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Przy zakupie Hurom One Stop - spora Ksiega Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAK PROSTE Pokrój.

  Wrzuc. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urzadzenie wyznaczajace trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to całkowicie nowe i swieze podejscie do tematu.

  Zasada dzialania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i latwosci przygotowania soku. Wystarczy napelnic zasobnik (przez najwiekszy na rynku otwór wsadowy - bo az 12 cm) owocami czy tez warzywami i wlaczyc wyciskarke i oczekiwac na swiezy sok.

  W tym czasie mozemy rozkoszowac sie luksusem robienia czegos innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakosc wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencje daleko w tyle, a zastosowane rozwiazania pozwalaja na uzyskanie soku o najwyzszej mozliwej jakosci.

  produktywnosc wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyzszy poziom swiatowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednolita bryla wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróznia sie prostota i minimalizmem.

  4 dostepne wersje kolorystyczne wpasuja sie w kazda kuchnie. Pionowy proces wyciskania skladników, od komory wsadowej „One Stop” przez walek slimakowy i mise az do pojemnika na pulpe. Przezroczyste części wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczaja uzytkownikowi niesamowitych doznan wizualnych.

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop - adekwatne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miazsz znajduje sie tuz ponizej misy i buduje jedna bryle z korpusem wyciskarki, dzieki czemu calosc zajmuje mniej miejsca.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjnosc w kazdym calu wykwintny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiagniety zostal poprzez obudowe stylizowana na aluminium, a także dopracowane do perfekcji elementy.

  - Obsluga wyciskarki odbywa sie za pomoca pokretla umieszonego z przodu, co dodatkowo zwieksza widocznosc i wygode uzytkowania. - Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera sie latwiej i bez wysilku.

  - Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miazsz tworzono z dymionego tworzywa, nadajacego wyciskarce elegancji. - Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, komfortowa podwójna komora W zestawie druga podwójna komora wsadowa, która umozliwia ciagle wrzucanie artykułów do wyciskarki.

  Podwójna komora moze byc montowana i demontowana jezeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszaja wkladanie skladników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia skladniki i przenosi je do misy Pionowa ulozenie części ulatwia opadanie miazszu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrac sok do ostatniej kropli Podstawa technice Hurom "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie skladników do misy.

  - Rozdrabniacz obraca sie i tnie skladniki. Dwa ostrza S-Blade w ksztalcie litery S rozbijaja wrzucone skladniki i popychaja w dól wyciskarki. - Ostrze C-Blade w ksztalcie litery C przecina skladniki i omiata dno, przesuwajac je stopniowo w dól.

  - Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnetrza misy, ulatwiaja plynne przechodzenie skladników. Ergonomiczny uchwyt Umozliwia przenoszenie komponentów zestawu jedna reka i zwieksza funkcjonalnosc zestawu misy i pokrywy zaimplementowany czujnik bezpieczenstwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" wlaczy sie tylko i wylacznie po prawidlowym i calkowitym zamknieciu pokrywy, zapewniajac bezpieczenstwo kazdemu uzytkownikowi.

  Wskazówki pomagajace trafnie napelnic komore skladnikami Miarki umieszczone na komorze okreslaja maksymalna ilosc produktów, jakie nalezy umiescic w komorze, aby misa nie ulegla przepelnieniu. Wskazówki dostosowane sa do róznych skladników w zaleznosci od zawartosci soku.

  Kierunek wyciskania w jednej plaszczyznie! Latwiejsze uzytkowanie i czyszczenie Miazsz jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje sie bezposrednio ponizej misy. Pozwala to na latwiejsze pousuwacie miazszu zalegajacego w misie oraz latwiejsze czyszczenie.

  Nie trac nawet kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 stopnie Spód misy nachylony jest pod katem 3 poziomów, dzieki czemu sok wyplywa do samego konca. Nie trzeba w dodatku recznie przechylac wyciskarki Wyciskanie na zimno.

  technika wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartosci odzywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych skladników. Latwy montaz i demontaz Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z walem napedowym pozwala latwo nalozyc walek slimakowy na trzpien.

  Nie trzeba go juz przeciskac przez uszczelke. Równiez demontaz misy po wycisnieciu soku jest jeszcze latwiejszy! Jeszcze latwiejsze czyszczenie nietrudna budowa Odprowadzanie pulpy bezposrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkladanie w misie i ulatwia czyszczenie.

  Wyjmowana wewnetrzna zebatka Mozliwosc calkowitego wyjecia wewnetrznej zebatki ulatwia dokladne czyszczeniePodsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Hurom najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Hurom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Hurom w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki wolnoobrotowe – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Hurom nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Hurom opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Hurom cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Hurom ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Hurom jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...