Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Eldom w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Eldom


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych Eldom. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Eldom,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Eldom najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Eldom, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Eldom, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Eldom PJ450 ☆

Eldom PJ450 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ450
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa

  - - wytrzymała
  - produktywna, profesjonalna wyciskarka do soków
  - BPA Free - wolne od bisfenolu A
  - szeroki otwór wlewowy
  - nad wyraz cicha praca
  - 80 obrotów na minutę
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - wsteczny bieg
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dopełniające zabezpieczenie podczas pracy
  - technika HEAVY PRESS - ślimacznica wyprodukowana z utwardzonych żywic zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr (sitko) ze stali nierdzewnej
  - do 30% więcej soku
  - pojemnik na sok o pojemności 1L
  - pojemnik na odpadki o obszerności 1L
  - popychacz
  - szczoteczka do czyszczenia w komplecie
  - przeciwpoślizgowe stopki
  - wysokość wyciskarki: 52 cm, z popychaczem 56 cm
  - średnica otworu podajnika: 14,5 x 9 cm
  - moc: 400W
  - gwarancja 24 m-ce door to door

  Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w zestawie
  Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, bez dwóch zdań byłby to on. Słoik.
  Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.
  Słoiki nie służą już tylko do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszystkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Mają solidne, wygodne ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie atrakcyjne wzory.

  komponenty wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA)
  Bisfenol A to związek chemicznego, który może posiadać destrukcyjny wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z produktów jest tematem szczególnie znacznym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od konwencjonalnej sokowirówki?
  konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw liściastych i ziół, a momentalnie obracające się ostrza wywołują wzrost temperatury powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, opornemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe komponenty pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej klarowny, bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, niż uzyskany poprzez zastosowanie klasycznej sokowirówki. Nieznaczna piana wskazuje na śladowe napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę okres przydatności do spożycia.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu. Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością wody,usunąć suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.

  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala, dzięki pracy na niskich obrotach, otrzymać zdrowy i energetyczny sok w postaci esencjonalnego ekstraktu.

  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich szybkościach obrotowych, nie wytwarza hałasu, jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i wydajnie wyciska sok z owoców albo warzyw.

  Bądź twórcą wspaniałych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to wspaniały nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, kompletnie naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, prosto przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są niezwykle smaczne i zawierają obszerne ilości wartościowych substancji.

  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki progresywnej technice opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać obszerniejsze ilości soków o energicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych, witamin i enzymów.

  Moc życiodajnych części
  nowatorski system wyciskania użyty w PerfectJuicer sprawia,cykl wyciskania jest finezyjny, staranny, skuteczny i sprawny. Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym posiłkiem.

  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są niezwykle bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój organizmu i wzrok i w witaminę C, która polepsza naszą oporność.
  - Dostarczają znacznie obszerniejsze, aniżeli w soku uzyskanym w konwencjonalnej sokowirówce, ilości błonnika, który usuwa toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu i mają pokaźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Eldom PJ300 ☆

Eldom PJ300 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ300 FRES - wytrzymała, WOLNOOBROTOWA wyciskarka rewelacyjna do wyciskania soku z owoców, ziół, wszystkich warzyw np. Bulwiastych, liściastych - BPA free - wolne od bisfenolu A - 45 obr/min - do 30% więcej soku w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami - technika HEAVY PRESS - korpus ze stali szlachetnej - INOX - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę - wsteczny bieg - cicha praca - łatwa obsługa - blokada bezpieczeństwa SAFETY LOCK - przeciwpoślizgowe nóżki - stanowczo cicha praca - silnik szczotkowy DC W komplecie - filtr z niedużymi oczkami, rzadki sok - krajalnica do jabłek - pojemniki na odpadki o pojemności 1 litr - pojemnik na sok o pojemności 1 litr - zawór do soku - niekapek - ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą - popychacz - szczoteczka do czyszczenia Dla wielbicieli szczegółów technologicznych: - średnica wlotu (komina) - - możliwość mycia w zmywarce minimalnych składników - przeciwpoślizgowe stopki - komfortowy uchwyt do przenoszenia - kolor: srebrny - obudowa stal nierdzewna - moc: 200W - gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 FRES pracuje cicho, jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu oraz nad wyraz produktywna.

  Dzięki skutecznemu miażdżeniu produktów ( technologia HEAVY PRESS ) i tłoczeniu soku na zimno pozwala zachować maksimum cennych substancji zdrowotnych, zawartych w warzywach i owocach. W porównaniu do konwencjonalnej sokowirówki dzięki niej otrzymasz aż do 30% więcej soku!

  Model PJ300 FRES sprawny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, prosto uporasz się z ewentualnym zaklinowaniem przetwarzanych produktów. Makonkretny mechanizm wyciskający, wykonany z bezpiecznych materiałów - wolnych od bisofenolu A ( BPA free ), korpus z stali szlachetnej INOX, kolektor soku z zaworem (tzw.

  niekapek ) przeciwpoślizgowe nóżki i blokadę włączenia ( SAFETY LOCK ), która pozwala na uruchomienie wyciskarki dopiero po dobrym zamontowaniu wszystkich części. W zestawie z wyciskarką znajdują się: dwa pojemniki (na sok i na miąższ), krajalnica do jabłek, poręczny popychacz oraz szczoteczka do czyszczenia.

  Aby wstępnie przepłukać urządzenie, wystarczy podczas pracy wlać do otworu w pokrywie czystą wodę. Na dodatek wszystkie zdejmowane części wyciskarki można myć w zmywarkach. Wyciskarka PJ300 FRES ma ciekawy wygląd oraz zarys, który powoduje,nieprzeciętnie będzie prezentowała się w każdej kuchni, stojąc w widocznym miejscu - zawsze pod ręką!...


☆ Eldom PJ405 ☆

Eldom PJ405 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ405 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ405
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czarny koń w wyścigu o zdrowie. Ta, niezwykle wyszukana wyciskarka ELDOM PJ405 Sante szybko, łatwo i smacznie pozwoli wprowadzić Ci do diety obszerniejszą liczba warzyw i owoców....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Eldom – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Eldom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Eldom jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Eldom PJ300 ☆

Eldom PJ300 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ300 FRES - wytrzymała, WOLNOOBROTOWA wyciskarka wyśmienita do wyciskania soku z owoców, ziół, wszelkich warzyw np. Bulwiastych, liściastych - BPA free - wolne od bisfenolu A - 45 obr/min - do 30% więcej soku w porównaniu z tradycyjnymi sokowirówkami - technologia HEAVY PRESS - korpus ze stali szlachetnej - INOX - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę - wsteczny bieg - cicha praca - nietrudna obsługa - blokada bezpieczeństwa SAFETY LOCK - antypoślizgowe nóżki - wyjątkowo cicha praca - silnik szczotkowy DC W zestawie - filtr z drobnymi oczkami, rzadki sok - krajalnica do jabłek - pojemniki na odpadki o objętości 1 litr - pojemnik na sok o objętości 1 litr - zawór do soku - niekapek - ślimacznica zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą - popychacz - szczoteczka do czyszczenia Dla miłośników szczegółów technicznych: - średnica wlotu (komina) - - możliwość mycia w zmywarce małych składników - antypoślizgowe stopki - komfortowy uchwyt do przenoszenia - kolor: srebrny - obudowa stal nierdzewna - moc: 200W - gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 FRES pracuje cicho, jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu, a także nad wyraz produktywna.

  Dzięki sprawnemu miażdżeniu produktów ( technika HEAVY PRESS ) i tłoczeniu soku na zimno pozwala zachować maksimum cennych substancji zdrowotnych, zawartych w warzywach i owocach. W kontraście do klasycznej sokowirówki dzięki niej otrzymasz aż do 30% więcej soku!

  Model PJ300 FRES skuteczny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, z łatwością uporasz się z ewentualnym zaklinowaniem przetwarzanych produktów. Masolidny mechanizm wyciskający, tworzony z bezpiecznych materiałów - wolnych od bisofenolu A ( BPA free ), korpus z stali szlachetnej INOX, kolektor soku z zaworem (tzw.

  niekapek ) przeciwpoślizgowe nóżki i blokadę włączenia ( SAFETY LOCK ), która zezwala na uruchomienie wyciskarki dopiero po poprawnym zamontowaniu wszystkich części. W komplecie z wyciskarką znajdują się: dwa pojemniki (na sok i na miąższ), krajalnica do jabłek, funkcjonalny popychacz, a także szczoteczka do czyszczenia.

  Aby wstępnie przepłukać urządzenie, starczy podczas pracy wlać do otworu w pokrywie czystą wodę. Ponadto wszystkie zdejmowane części wyciskarki można myć w zmywarkach. Wyciskarka PJ300 FRES ma niebanalny wygląd, a także zarys, który sprawia,nieprzeciętnie będzie prezentowała się w każdej kuchni, stojąc w widocznym miejscu - zawsze pod ręką!...


☆ Eldom PJ405 ☆

Eldom PJ405 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ405 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ405
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czarny koń w wyścigu o zdrowie. Ta, wyjątkowo gustowna wyciskarka ELDOM PJ405 Sante szybko, z łatwością i smacznie pozwoli wprowadzić Ci do diety obszerniejszą ilość warzyw i owoców....


☆ Eldom PJ450 ☆

Eldom PJ450 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ450
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa

  - - wytrzymała
  - produktywna, profesjonalna wyciskarka do soków
  - BPA Free - wolne od bisfenolu A
  - wielki otwór wlewowy
  - nad wyraz cicha praca
  - 80 obrotów na minutę
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - wsteczny bieg
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - uzupełniające zabezpieczenie podczas pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica produkowana z utwardzonych żywic zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr (sitko) ze stali rdzoodpornej
  - do 30% więcej soku
  - pojemnik na sok o pojemności 1L
  - pojemnik na odpadki o objętości 1L
  - popychacz
  - szczoteczka do czyszczenia w komplecie
  - antypoślizgowe stopki
  - wysokość wyciskarki: 52 cm, z popychaczem 56 cm
  - średnica otworu podajnika: 14,5 x 9 cm
  - moc: 400W
  - gwarancja 24 m-ce door to door

  Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w komplecie
  Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, z pewnością byłby to on. Słoik.
  Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.
  Słoiki nie służą już wyłącznie do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszystkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Posiadają mocne, wygodne ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie atrakcyjne wzory.

  komponenty wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA)
  Bisfenol A to związek chemicznego, który może mieć destrukcyjny wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z artykułów jest tematem wyjątkowo istotnym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki?
  tradycyjna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw liściastych i ziół, a ekspresowo obracające się ostrza powodują wzrost temperatury powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, wytrzymałemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe komponenty pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej przezroczysty, bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany poprzez wykorzystanie klasycznej sokowirówki. Mała piana wskazuje na drobne napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę okres przydatności do spożycia.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i konstrukcji. Przygotowanie urządzenia do pracy nie sprawia żadnych trudności, podobnie jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością wody,usunąć suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.

  nieszablonowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyekwipowana w specjalny system, który pozwala, dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok w postaci esencjonalnego ekstraktu.

  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu, jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i skutecznie wyciska sok z owoców albo warzyw.

  Bądź twórcą świetnych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to perfekcyjny nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, w pełni naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, prosto przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są bardzo smaczne i zawierają obfite ilości wartościowych substancji.

  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać obszerniejsze ilości soków o intensywnym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych, witamin i enzymów.

  Moc życiodajnych komponentów
  pionierski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer powoduje,proces wyciskania jest delikatny, precyzyjny, produktywny i sprawny. Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym posiłkiem.

  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są bardzo bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój organizmu i wzrok i w witaminę C, która polepsza naszą wytrzymałość.
  - Dostarczają widocznie pokaźniejsze, niż w soku uzyskanym w klasycznej sokowirówce, ilości błonnika, który eliminuje toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu i posiadają wyraźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.

Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Eldom najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Eldom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Eldom w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe – TOP5 na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Eldom nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Eldom opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Eldom cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Eldom ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Eldom jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...