Najlepsze wyciskarki do winogron w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do winogron


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do winogron. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do winogron,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek do owoców.

Jakie wyciskarki do winogron najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do winogron, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do winogron, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę dostajesz zupełnie gratis! efektownie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszelkich przystępnych roślin dostępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 dostępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz perfekcyjnie połączenie od lat znanej firmy Omega oraz znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, dzisiaj Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar i Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyposażona w 200 W silnik, który skrupulatnie przetworzy ascetyczniec, i pozyska maksymalną ilość witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana stworzonych poprzez producenta Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest zniewalającego designu – magnetyzujący wygląd, i i zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Finezyjne chromowe przełączniki i kabel zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niedużo, urządzenie zostało zaopatrzone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, zagwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, ponadto soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy, a także pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,osiągalne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie mocne strony poziomych wyciskarek (wszechstronność zastosowania, zero problemów z kapaniem, łatwe czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny w trakcie ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Obszerniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, aniżeli przy użyciu typowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają bezkompromisowiec jednocześnie eliminując ciśnienie we wnętrzu komory, dzięki czemu otrzymamy maksymalnie osiągalną ilość soku z minimalistycznca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  bez dwóch zdań towar firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie surowca do odpowiednich wymiarów, a także praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, że ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej liczba soku z minimalistycznca, oraz plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki temu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego ascetycznca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych sprzętów w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. W dodatku, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest spory otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, w dodatku unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się łatwe i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria zapewniają najwyższą jakość i maksymalną liczba uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, potrzebnie zaopatrz się w nakładkę wytwarzaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion produktów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,przewód nie plącze się podczas podłączania. Dodatkowo, urządzenie jest lekkie i praktyczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i odcień do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych konwencjonalnych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest podczas cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części mają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących i badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości składników chemicznych.


  na dodatek atest FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy i uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz transparentny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Znakomicie nadaje się do długich włóknistych składników jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nieskomplikowana w myciu i obsłudze. Zobacz na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację gęstości soku oraz uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przejrzysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Genialnie nadaje się do długich włóknistych składników jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nieskomplikowana w myciu i obsłudze. Zobacz na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Niska szybkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  spory wybór możliwości wyciskania

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje techniczne

  ukazujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 8500S to esencja idealnej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat generuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został stworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyposażone: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej unikalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo skrupulatnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony minimalistyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok też nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujnik, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co również jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,również dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania używania minimalnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są produkowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to genialna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza małe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy towar. A w dodatku dostajemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  znakomite, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala prędko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w efekcie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na stosowne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  pokaźny wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest wspaniale zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najszczególniej zaawansowana wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Skonsolidujeliśmy atuty wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najmocniej postępowa, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki niepowtarzalnej funkcji ustawiania obrotów. Zastrzeżona funkcja docisku pulpy powoduje, że Sana Supreme jest nad wyraz wydajna, nawet w przypadku włóknistych zielonych liści. Sprawdź co potrafi Sana 727

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - produktywna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą dobrze spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli nawet jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. Również jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z rozmaitych elementów, które trafią do Twojej szklanki nieprzeciętne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak wielki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  nowoczesny, wytwarzany z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w szykownym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  cechy technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - efektywna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie części będą prawidłowo spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Na dodatek jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to nadzwyczajnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z rozmaitych elementów, które trafią do Twojej szklanki nadzwyczajne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych części
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  na dodatek system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  nowoczesny, produkowany z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry techniczne

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, skuteczność i na codzienne używanie. Względy wizualne jeszcze wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  postępowy, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,wyśmienicie się ona demonstruje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na spektakularny wygląd,dodatkowo na łatwe utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, iż wszelkie odciski są istotnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką upraszczają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zastosowano potrzebne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został produkowany z ULTEMu. Ultem znamionuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy niżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne krzywdzące substancje, które występują w plastiku czy metalu. Dodatkowo mamy pewność co do trwałości komponentów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel poprzez, które przesuwa się żywność wykonany jest też z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest w dodatku jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,w dodatku pionowych. Dzięki temu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych ponadto rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 bardzo korzystnie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie też z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym konsekwencją będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to także pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje skutecznie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 ponadto większą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu części.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została kompletnie przeprojektowana. Dodatkowo otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Komponenty te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od typu owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch części, dzięki temu także czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu elementów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 zaopatrzony w regulator lepiej wyciśnie nam z niezwykle miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej obszerny atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  komponenty wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy produkt ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten postępowy producent wypuszcza kolejny towar w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego niezawodność, wspaniałe recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano jeszcze zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest obecność regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia oraz wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i składników odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, że Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal bezusterkową maszynę, marka prócz tego co jest i było najlepsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najkorzystniejsze przystępne na rynku materiały. W przypadku DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najmocniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku oraz stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym tworzywem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, że nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! unikalne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą sprawność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie zezwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki czemu uzyskujemy więcej soku, który może być przechowywany przez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest stworzony z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane przez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to ponadto, że części z niego produkowane są nie tylko twardsze, bardziej oporne na uszkodzenia, ale rygorystycznie przestrzegany proces produkcji oraz mniejsze tolerancje techniczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, poprzez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i mnóstwo, niemało innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł radować się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok choćby z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle znikome, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak wyjątkowo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

  najkorzystniejsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak także jest w przypadku DA-1000 W stosunku do poprzednika ograniczył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie przypasowana przekładnia w środku urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje trafną pracę poprzez uzyskanie jeszcze obszerniejszego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki temu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Pobór mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę szczególnie oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni sporo maszyn. Nie trzeba już posiadać młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób ekologiczny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak niezwykle renomowane przez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy też świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają większego nakładu czasu pracy. W dodatku wiemy, że przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci otrzymują artykuł w pełni naturalny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, producent dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z kolekcji 900, a także 1000 są urządzeniami praktycznie bezusterkowymi. Ich konstrukcja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia producenta Oscar Pro są najmniej awaryjne oraz najmocniej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna liczba napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające mnóstwo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów typu „noodle” i niemało więcej! OSCAR PRO wyposażony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  ekologiczne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek oraz wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody, i sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Przypasuj swoje potrzeby kulinarne do smaków, które lubisz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty i beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę oraz poprawia cyrkulację krwi, co w rezultacie daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron typu „noodle”, a także paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe z sześcioma, nieskomplikowanymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  marka jak z zasady stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w produkowaniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, iż sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi rewelacyjną alternatywę dla droższych wyciskarek.

  zestaw mieści:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - darmowA przesyłka - RATY 0% - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra nieprzeciętnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech atrakcyjnych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, metalicznym. Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do winogron – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do winogron, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do winogron jest aktualizowany na bieżąco.

☆ GASTROBACK 41150 ☆

GASTROBACK 41150 Najniższa Cena Online

☆ GASTROBACK 41150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GASTROBACK
 • Nazwa produktu: GASTROBACK 41150
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  dodatkowe opcje:automatyczny start, ramię dociskowe dla pokaźniejszej efektywności;Gwarancja:24 miesiące;kolor:metaliczny;Możliwość czyszczenia części w zmywarce:tak;pojemność zbiornika na sok:0;dostosowywanie gęstości soku:nie;kolekcja:Advanced Pro S., Circolo;Wyjmowany pojemnik na sok:tak;Wyjmowane naczynie na sok:tak;Wyposażenie:2 wkładki do wyciskania owoców o rozmaitych średnicach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna


☆ wyciskarka do cytrusów saloon pro, 300 w, srebrna marki Princess ☆

wyciskarka do cytrusów saloon pro, 300 w, srebrna marki Princess Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do cytrusów saloon pro, 300 w, srebrna marki Princess - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: wyciskarka do cytrusów saloon pro, 300 w, srebrna marki Princess
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do cytrusów Saloon Pro marki Princess to potężna i produktywna wyciskarka do cytrusów, która jest trafna do różnych rodzajów owoców: od limonek po granaty. Innowacyjny stożek dociskowy w połączeniu z silnikiem o mocy 300 W zapewni pyszny, świeżo wyciskany sok, rewelacyjny na relaksujący, niedzielny poranek (albo poniedziałkowy, albo w dowolny inny dzień)! Tę wyciskarkę do cytrusów zaopatrzono w uchwyt, dzięki któremu można łatwo i błyskawicznie wycisnąć cytrusy. To nadzwyczajne rozwiązanie, gdy Ci potrzeba dużo szklanek świeżego soku w niedługim czasie. Czy uwielbiasz więcej miąższu w swym soku, a Twój partner nie? To żaden problem za sprawą dwóch filtrów ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać trochę więcej miazgi, przymocuj filtr z pokaźniejszymi otworami do sokownika, a jeśli nie chcesz miąższu, przymocuj filtr z mniejszymi otworami. Dzięki zastosowaniu solidnej stali nierdzewnej możesz umieścić prawie wszystkie części wyciskarki Saloon Pro w zmywarce. Zobacz, jak to oszczędza czas!

☆ Gotie GSJ630 ☆

Gotie GSJ630 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ630
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-630S

  Lider w dziedzinie technologii

  • progresywne technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w naszym powszednim życiu - chcielibyśmy, by pojawiły się jeszcze w Waszych domach razem z produktami Gotie. Urządzenia serii GSJ-630 to innowacyjne modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw, które łączą wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, dotykowy panel sterowania opatrzony instynktownymi ikonkami pozwala na wybór jednej z aż dziewięciu funkcji. Dzięki zmiennym szybkościom obrotowym i dedykowanym trybom pracy uzyskasz taki sok, na jaki będziesz mieć ochotę.

  Tłoczenie na zimno

  • tradycyjne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Powoduje to, iż sok jest podgrzewany, na skutek czego rozkładowi ulegają witaminy i korzystne dla zdrowia mikroelementy. Na dodatek tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce oraz warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok poprzez wykonane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

  Wygoda stosowania

  • Naszą filozofią jest sprawić, żeby korzystanie z maszyn Gotie było wygodne i przyjemne. Wysoka jakość użytych części gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa i instynktowna ikonografia upraszczają zastosowanie pełnej funkcjonalności wyciskarek Gotie. Urządzenia linii GSJ-630 zaopatrzone są w dwa otwory wlotowe: tuba wlotowa z szerokim otworem upraszcza aplikowanie pokaźniejszych produktów, z kolei wąska spełni oczekiwania przy podłużnych warzywach, jak marchew. Ślimak o wyjątkowym, wydłużonym profilu upraszcza pobieranie wrzucanych cząstek bez potrzeby używania popychacza. poręczne korki w misie uniemożliwiają kapaniu i mieszanie soków z przeróżnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  ponadczasowy design

  • Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko użyteczny, ale musi jeszcze znamionować się wysmakowanym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, aby ich design był unikalny i progresywnyidealnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego nierozłączne elementy. Bogata paleta kolorystyczna zezwala na wybór doskonałego sprzętu.

  Wybierz gęstość soku

  • Trzy sita znajdujące się w komplecie pozwolą Ci na przygotowanie takiego soku, na jaki będziesz posiadać ochotę: przezroczystego i klarownego (sito nieznaczne), gęstego musu (sito przecierowe) lub pysznego deseru lodowego (sito sorbetowe). W dodatku pojemnik z sokiem wyposażony jest w demontowalne sito oczyszczające. Załóż je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze czystszy sok!

  Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji

  • Urządzenia Gotie to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe albo kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół. niewiele? Wyciskarki GSJ-630 mają w pakiecie specjalną szatkownicę do przygotowywania surówek!

  Proste czyszczenie

  • Wyciskarki Gotie posiadają funkcję automatycznego czyszczenia - wystarczy zatkać korki w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym zastosowaniem. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są nieskomplikowane i instynktowne, a dołączona do zestawu ergonomiczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość komponentów czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo z reguły

  • Wszystkie urządzenia Gotie produkowane są z tworzyw bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Zaawansowane, trwałe silniki urządzeń Gotie posiadają szereg zabezpieczeń i objęte są specjalną, zwiększoną gwarancją.

  Gwarancja wydajnej obsługi

  • Z Gotie nie musisz martwić się o przystępność części zamiennych i serwisu. Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie konieczne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do należycieści pracy urządzenia, skontaktuj się z nami sztab ludzi dba o szybką i skuteczną obsługę. Konkretnym atutem Gotie jest pełny serwis door-to-door jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, iż zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wskazany adres.

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) ☆

Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) Najniższa Cena Online

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox Wyciskarka wolnoobrotowa Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox to wyciskarka wolnoobrotowa asygnowana wszystkim miłośnikom samodzielnie przygotowywanych zdrowych i oryginalnych soków.

  Dzięki progresywnej technice ekstrakcji na zimno - cenne elementy odżywcze z owoców i warzyw są zachowywane, ponieważ wyciskanie odbywa się bez cięcia i ich nadmiernego podgrzewania i utleniania.

  skutkiem powolnego wytłaczania jest świeży, jednorodny i krystaliczny napój, bogaty w komponenty odżywcze. Szczegółowe informacje Główne atrybuty sokowirówki Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox: - dziubek niekapek, - dwa pojemniki: jeden na sok, a drugi na odpady, - otwór o średnicy 7 cm do wkładania owoców i warzyw, - nieskomplikowany demontaż i czyszczenie, - wydajność obszerniejsza do 30 % w porównaniu do klasycznej sokowirówki!


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICE & CLEAN ZC420E Maksimum soku, minimum wysiłku! Wolnoobrotowa wyciskarka Juice & Clean zapewnia pyszne rezultaty przy małej ilości czyszczenia. System Easy Clean oszczędza twój czas i energię.

  przy pomocy intuicyjnego panelu dotykowego uzyskasz dostęp do czterech przeznaczonych programów, a dwa filtry i regulacja ilości miąższu w soku wyjątkowąwielofunkcyjność urządzenia. Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy nieskomplikowanemu czyszczeniu dzięki technice Easy Clean. Urządzenie automatycznie wykona pracę za Ciebie, oszczędzając Twój czas i energię. Na dodatek, technika Cold Pressing zapewni maksymalną liczba soku przy niedużej ilości odpadów.

  równocześnie zachowuje przy tym naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze Twoich ulubionych owoców, warzyw i ziół! Urządzenie także funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a ultra cicha technologia pozwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze.

  całkowitą wygodę gwarantuje możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części. Dzięki gustownej formie, urządzenie rewelacyjnie ukazuje się na każdym blacie. Nieskomplikowane czyszczenie technika Easy Clean Specjalny program samoczynnego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  Wszechstronne użycie Panel dotykowy Wybierz trafny tryb wyciskania spośród 4 programów przypasowanych do zróżnicowanych części (miękkich i twardych), a także rodzaju przepisu (sorbet albo sos). Jeśli twardszy kawałek zablokuje urządzenie, skorzystaj z funkcji reverse.

  Więcej soku, więcej energii, więcej młodości! Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta sprawna technologia pozwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C i 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najszczególniej produktywną sokowirówką (Tefal ZN65)* Kolorowa przyjemność w szklance Filtr do soków Dzięki wyciskarce z filtrem do soków, zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek!

  Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a choćby z ziół! Sok taki jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu dostosuj ilość miąższu w zależności od tego jaki sok lubisz: więcej, mniej, albo w ogóle! Pełnia komfortu komfortowe akcesoria Wyciśnij więcej soku bez konieczności opróżniania naczyń dzięki dużej objętości dzbanka i pojemnika na miąższ.

  perfekcyjna czystość System zabezpieczający przed kapaniem Nie martw się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty! Pyszny sok o każdej porze! Ultra cicha praca Wyciskarka Juice&Clean pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz radować się smacznym sokiem o każdej porze.

  komfortowe czyszczenie Możliwość mycia w zmywarce Od dzisiaj urządzenie bez prob...Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do winogron najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do winogron w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do winogron w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki do owoców – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do winogron nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek do owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do winogron opinie,
 • dobra wyciskarka do winogron cena,
 • wyciskarka do winogron ranking,
 • wyciskarka do winogron jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...