Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę uzyskujesz zupełnie gratis! pięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok oraz przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszelkich dostępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz nadzwyczajnie połączenie od lat znanej marki Omega oraz znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar i Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyposażona w 200 W silnik, który starannie przetworzy minimalistyczniec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wyprodukowanych poprzez firmę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest olśniewającego designu – magnetyzujący wygląd, i , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Finezyjne chromowe przełączniki, a także przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niedużo, urządzenie zostało wyekwipowane w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków kompletnie wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, gwarantuje maksymalną liczba uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, dodatkowo soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz obszerniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to jedynie jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,realne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  większy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Teraz masz to wszystko, plus wszelkie zalety poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, proste czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Obszerniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niż przy użyciu charakterystycznego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają minimalistyczniec jednocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie możliwą ilość soku z minimalistycznca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  bez wątpienia produkt marki Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Obszerniejszy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do trafnych wymiarów oraz praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej liczba soku z minimalistycznca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego minimalistycznca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych urządzeń w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. W dodatku, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obfity otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, na dodatek unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się nietrudne i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, niezbędnie zaopatrz się w nakładkę stworzoną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie przewód zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,kabel nie plącze się w trakcie podłączania. Na dodatek, urządzenie jest lekkie i ergonomiczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest podczas proces utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny produkt dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają atesty niezależnych komórek certyfikujących i badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości komponentów chemicznych.


  na dodatek dokument FDA świadczy o tym, że przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Prezentujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą poprawnie spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. Także jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z różnorodnych części, które trafią do Twojej szklanki wspaniałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, mocny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest niezwykle cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak wielki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na małe kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  progresywny, wytworzony z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyeksponuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w gustownym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest skuteczniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie części będą należycie spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli choćby jeden komponent nie będzie korzystnie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest bardzo przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w wytworny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z najróżniejszych komponentów, które trafią do Twojej szklanki świetne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce akcentuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obszerny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieduże kawałki!

  ponadto system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  postępowy, wytwarzany z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wykwintnym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry technologiczne

☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyposażona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka teraz pokaźniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która znacznie upraszcza proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i instynktowna.

  Hurom HZS to najnowszy artykuł z kolekcji Premium, która akcentuje się obudową wytworzoną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nowa, w całości szczelna misa sprawiają, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał też typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, większy otwór wsadowy połączony jest w dodatku z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nietrudne wsypywanie drobnych, okrągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest kompletnie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu i myciu oraz umożliwia wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to jeszcze łatwiejsze mycie. Na dodatek w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją precyzyjnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez zapotrzebowania stosowania dodatkowego sita.

  Sok bardzo przejrzysty lub gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w optymalnej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością tylko 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka umożliwia kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takscalić go do indywidualnych potrzeb.

  produktywność: ulepszona kompozycja wałka ślimakowego zapewnia maksymalną sprawność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: budowa pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne zastosowane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie elementy wyciskarki mające kontakt z żywnością wytwarzano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy oraz sito stworzone pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych materiałów, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i mnóstwo innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na wykorzystywanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszystkich części.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne optymalne chłodzenie i zapobiegają nowoczesna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności od rodzaju składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z rozmaitych produktów i dokładnie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami towarów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa sprawność, a także przezroczystość spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, przystępnej w trzech wyjątkowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino nowoczesny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i procesu wyciskania istotnie cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w przypadku otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyposażona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, miksowanie, gotowanie indukcyjne, gotowanie na parze, gotowanie;uzupełniające opcje:zastosowana waga, możliwość rozbudowy, gotowanie indukcyjne, regulacja temperatury, gotowanie, gotowanie na parze, mieszanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;kolor obudowy:szary;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;liczba poziomów obrotów:10;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:tak;Mielenie mięsa:nie;mieszanie:tak;miksowanie:tak;Moc:1500 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;pojemność kielicha:1,6 litra;pojemność misy roboczej:6,7 litra;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;dostosowywanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;kolekcja:Chef Collection;kolekcja (do relacji):Kenwood Cooking Chef;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Wariantowanie - linia:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:brak;zastosowana waga:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:2 tarcze do tarcia, blender, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, malakser, mieszadło, mieszadło sprężyste, mieszadło K, podkładka, tarcza do cienkich plastrów, tarcza do cięcia w słupki, tarcza do grubych plastrów, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak


☆ Eldom PJ400 ☆

Eldom PJ400 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - wyjątkowo estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dopełniające zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica tworzona z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko ma drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej umocnionej pierścieniem z żywic
  - dopełniające sito z obszerniejszymi oczkami wyśmienite do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali rdzoodpornej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o objętości 1l
  - popychacz
  - w komplecie szczoteczka do czyszczenia
  - przeciwpoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o obszerniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o większych mikrootworach, specjalnie dla sympatyków gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Świetnie pasuje ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp., a także przecieru pomidorowego.
  Wielu kupujących używa tego sita również do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z większą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki?
  konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw
  liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza wywołują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, wytrzymałemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe komponenty pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej przejrzysty,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, niżeli uzyskany poprzez zastosowanie
  klasycznej sokowirówki. Niewiele znacząca piana wskazuje na niewiele znaczące napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,pousuwać suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  unikatowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyekwipowana w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, otrzymać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie formuje hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i efektywnie wyciska sok
  z owoców lub warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą wyśmienitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to wyśmienity nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, kompletnie naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, z łatwością przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są wyjątkowo smaczne
  i zawierają obszerne ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki progresywnej
  technice opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać pokaźniejsze
  ilości soków o intensywnym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych części
  pionierski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer powoduje,
  że cykl wyciskania jest finezyjny, skrupulatny, sprawny i skuteczny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe elementy
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są niezwykle bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok i w witaminę C, która udoskonala naszą niepodatność.
  - Dostarczają znacznie większe, niż w soku uzyskanym w klasycznej sokowirówce,
  ilości błonnika, który eliminuje toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają istotne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku klarownego) do wyciskania soku z różnorodnych rodzajów owoców i warzyw. Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo produktywnie i cicho. Jakość Wysoka wydajność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezawaryjny silnik zagwarantuje najwyższą produktywność i pracuje szczególnie cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie części plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technologia GentleSqueezing zapewnia przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  potężna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie z reguły zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i komfortowe czyszczenie. Przystępne czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko realne.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i proste dzięki komfortowej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze większy komfort.

  zasobność zastosowań Inspirująca książka z przepisami w pakiecie. Czy lubisz rozmaite soki i koktajle? poręczna książka wytworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch mieści niemało przepisów na pyszne soki, koktajle i niemało innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna wyśmienite rezultaty oryginalna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać perfekcyjny rezultat - elementy zachowują swoje zdrowe cechy dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący perfekcyjną efektywność. 2 sita o przeróżnych wymiarach otworów umożliwiają przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba wytworzona z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort nadzwyczajne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie niedługiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można genialnie wymieszać we wnętrzu urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami gromadzi inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z tworzyw nienaturalnych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie złożone i dobrze zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - proste i precyzyjne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - starczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane elementy wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku klarownego.


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zaimplementowano innowacyjną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zmysłowym designem, nadzwyczajną produktywnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje wymogi!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat wyposażona została w wałek obracający się z prędkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak nieznacznej prędkości obrotowej szczotek, sok jest dokładniej wymieszany, pozbawiony piany, poprzez co dłużej zachowuje świeżość.

  progresywna technologia wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - lepszy wałek ślimakowy, sito, a także nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw kompletnie na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej precyzyjny i w połączeniu z ulepszonym sitem umożliwia uzyskanie efektywności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest niezwykle klarowny. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyekwipowane w ten system doskonale radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Na dodatek dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z wyjątkowo niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co korzystnie wpływa na jego świeżość oraz zawartość cennych części odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, ulepszona kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, żeby lepiej kontrolować cykl wyciskania. Wyekwipowana jest w nowoczesną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy, a także w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie nowe elementy powodują, że nowy system jest efektywniejszy i jeszcze bardziej przychylny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, prędkie i komfortowe mycie, a także mnóstwo nowych możliwości.

  nowoczesna regulowana manetka od firmy Hurom

  Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności or typu elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z zróżnicowanych produktów i precyzyjnie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać regulowanej manetki Hurom z różnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z typowych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję komponentów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć komponentów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających niewielkie pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - niemało funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki produkt wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najmocniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają tworzyć własne kombinacje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - łatwo i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych oraz korzennych jest prostsze niż myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! wystarczy namoczyć elementy na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody oraz ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli potrzebujesz inspiracji przejrzyj nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)precyzyjnie wymieszać wszystkie ulubione elementy w jeden pyszny i zdrowy sok albo smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej mocne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: ergonomiczny design i zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA zadowala oko dzięki temu chcesz ją nieustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części powiększa funkcjonalność, ułatwiając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku. Zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna ma manetkę, i dwa sita o wielkich i małych otworach, które upraszczają dobranie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.
  • produktywność: postępowy wałek ślimakowy o oryginalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem wydajności i klarowności soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków umożliwia robienie kilku różnorodnych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to instynktowny system konstrukcji oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok oraz oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z opornych na uderzenia tworzyw ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.
   Sito, a także wałek ślimakowy wytworzono z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej niepodatności i trwałości w porównaniu do klasycznych tworzyw.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli, a także innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA niepowtarzalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyekwipowana jest w czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona korzystnie złożona. Wbudowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezawaryjną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z niepokaźnymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyekwipowana jest w mistrzowski, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, cechujący się obfitym momentem obrotowym (w porównaniu do charakterystycznych silników szczotkowych tej samej lub większej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków firmy HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje ulepszony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • innowacyjna i zastrzeżona technika
  • Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest wyjątkowo cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Zaopatrzona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości komponentów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i prosta w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA przystępna jest aż w 5 specyficznych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne dane techniczne

  Hurom HAA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  przejrzyj także naszą ofertę na postępowe wyciskarki do soków Hurom All in One, a także Hurom Easy. Zapraszamy!☆ zmm4050w - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Zelmer ☆

zmm4050w - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Zelmer Najniższa Cena Online

☆ zmm4050w - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Zelmer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zelmer
 • Nazwa produktu: zmm4050w - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Zelmer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Gwarancja:24 miesiące;Kolor obudowy:biały;Mielenie twardych produktów (Revers):nie;Moc:1900 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;Sitko do maku:tak;Średnica otworów w sitkach:3 mm, 5 mm, 8 mm;skuteczność mielenia:2,5 kg na minutę;Wyposażenie:nasadka masarska, 3 sitka, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, 4 bębny do szatkownicy, wyciskarka do owoców, szatkownica;Nasadki:masarska;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:3 sitka, 4 bębny szatkownicy, wyciskarka do owoców...


☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszystkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niepokaźnej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała szybkość wyciskania oraz funkcja reverse widocznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje rozszerzające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca oraz budowa usprawniająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość i funkcja reverse widocznie upraszczają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy wyszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki obfitej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, aby powierzchnia blatu pozostała zawsze czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce i szykowna forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz sporo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy niedużej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Przystępna obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy i funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, sprawiają, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - wielkie pojemniki Dzięki obfitej obszerności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  cechy: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, szybkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Amica JSM4012 ☆

Amica JSM4012 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4012 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4012
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blokada kapania Świeżo wyciskany sok to prawdziwa przyjemność. Ale sprzątanie po jego wyciśnięciu może sprawiać już mniej przyjemności… Dlatego wyciskarki Amica są tak skonstruowane, żeby jak najmocniej ograniczyć mogący powstać wtedy nieporządek – zainstalowany system zamknięcia, zbogacony uszczelką, efektywnie chroni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni!

  Cały sok zostaje wewnątrz urządzenia, nie brudzi się więc blat – nie pobrudzisz się przypadkiem i Ty! Więcej soku, mniej sprzątania! Cicha praca Nie musisz posiadać kuchni połączonej z salonem czy śpiących akurat niedużych dzieci, żeby docenić cichą pracę sprzętów kuchennych.

  Specjalna budowa i wolnoobrotowa technologia wyciskarek Amica zapewniają Ci ciszę, komfort i spokój. Poziom natężenia dźwięku w trakcie pracy urządzenia jest niższy niż 67 dB(A). Delektuj się smakiem soku… i ciszą.

  Sito ze stali szlachetnej uwielbiasz urozmaicenia w kuchni,jednocześnie doceniasz proste i użyteczne rozwiązania? załączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o perfekcyjnej konsystencji!

  Jedno rozwiązanie do każdego typu towaru to komfort i...mniej zmywania. Szczoteczka do czyszczenia Chcesz cieszyć się smakiem soku, a nie tracić czas na żmudne czyszczenie wyciskarki? Właśnie dlatego do wyciskarek wolnoobrotowych Amica dołączona jest specjalna szczoteczka!

  dzisiaj momentalnie iwyeliminujesz pozostałości soku i miąższu z sitka, zanim te zdążą się przykleić do urządzenia i zaschnąć. Prosto i wygodnie! No i czysto, w głównej mierze! Dwa rodzaje sita uwielbiasz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych załączone są dwa warianty nierdzewnego sita o przeróżnych oczkach – byś każdego dnia mógł cieszyć się sokiem z innych produktów i o rozmaitej konsystencji!

  transparentny sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem! Dotykowy panel sterowania Szybko, prosto i wygodnie – tak powinien się wyciskać sok!

  I dlatego wyciskarki Amica posiadają Dotykowy panel sterowania! To nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to również dostęp do dodatkowych funkcji! Twórz soki z przeróżnych rodzajów owoców, mieszaj je ze sobą, zmieniaj kierunek obrotów sita… A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem!

  Tak się steruje w pełnym komforcie! Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia Czy wszystko jest dobrze dokręcone? Zadziała i nic się nie wyleje? Ze wskaźnikiem bezpiecznego zamknięcia zawsze będziesz posiadać pewność, iż Twoja wyciskarka jest gotowa do bezpiecznej pracy!

  iż ikona zamknięcia na obudowie spasuje się z wizerunkiem kłódki… i już! Jeden rzut oka i masz gwarancję nadzwyczajnego działania sprzętu. I pysznego soku za chwilę! funkcjonalny popychacz Gdy chodzi o ergonomię, liczą się szczegóły....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe – Ranking na październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza EKJ001 ☆

Esperanza EKJ001 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EKJ001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EKJ001
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do owoców cytrusów elektryczna CLEMENTINEEstetycznie tworzona i prosta w obsłudze!Szklanka świeżego soku wypita zaraz po przebudzeniu daję siłę i energię na cały dzień - najlepsze są oczywiście te przygotowane samemu.Jedyne czego Ci trzeba to innowacyjna i kompaktowa elektryczna wyciskarka do soków.Dzięki niej w prędki i prosty sposób codziennie rano przygotujesz dla siebie i rodziny zdrowy, naturalny sok wyciśnięty ze świeżych owoców.Bez najmniejszego problemu wyciśniesz sok z takich cytrusów jak: cytryny, pomarańcze, limonki, grejpfruty itp.Wyciskarka Clementine zaopatrzona pozostała w uniwersalny stożek, który umożliwia wyciśnięcie soku równocześnie z mniejszych jak i większych owoców.Dla uzyskania lepszej efektywności stożek obraca się automatycznie w prawą lub lewą stronę.użyteczny dzióbek, który ułatwia przelanie soku do szklanki. Oraz estetycznie wykonana - bez wątpienia wpisze się w wystrój Twojej kuchni!Urządzenie proste w obsłudze.Jak wycisnąć sok z pomarańczy to niezwykle proste!- umieść wtyczkę kabla zasilającego w kontakcie;- dopilnuj by wyciskarka stała jednostajnie; najlepiej na gładziutkiej powierzchni np.

  blacie, stole itp.;- rozetnij pomarańczę na pół, następnie umieść jedną połówkę w stożku wyciskającym;- finezyjnie dociśnij owoc do stożka i przyciśnij, po chwili wyciskarka samoistnie się uruchomi;- kiedy pojemnik napełni się już świeżym sokiem, przelej jego zawartość do szklanki i smacznego! nieskomplikowany w czyszczeniu, po każdym użyciu należy opłukać/umyć poszczególne części wyciskarki.Urządzenie wysoce energooszczędne, bezpieczne w użytkowaniu - nie zmienia wartości odżywczych i walorów smakowych przygotowywanych soków.znakomity pomysł na prezent.mocne strony artykułu:- produkt nowy, wysokiej jakości;- produkowany z najkorzystniejszych tworzyw;- elektryczna wyciskarka do cytrusów;- dedykowana do wyciskania soków praktycznie z wszelkich cytrusów;- nie wpływa na smak i wartości odżywce wyciśniętego soku;- włącza/wyłącza się automatycznie;- nowoczesny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- szybki montaż, demontaż;- urządzenie nietrudne w czyszczeniu i przechowywaniu;- bezpieczne używanie;- atest CE;- urządzenie efektywne i energooszczędne;- genialny pomysł na podarunek;- przyda się w każdej kuchni;Specyfikacja technologiczna artykułu:- objętość dzbanka: 0,7 l;- wyekwipowana w specjalny dziobek upraszczający przelewanie soku z urządzenia do szklanki;- uniwersalny stożek obracający się w lewo lub prawo;- pobór mocy: 25W;- częstotliwość: 50 Hz;- zasilanie: 230V;- długość przewodu zasilającego: 88 cm;- odcień urządzenia: biały;- waga towaru: 1 kg;artykuł znajduje się w estetycznym, oryginalnym opakowaniu....


☆ Zelmer Wyciskarka wolnoobrotowa zmma101w ☆

Zelmer Wyciskarka wolnoobrotowa zmma101w Najniższa Cena Online

☆ Zelmer Wyciskarka wolnoobrotowa zmma101w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZELMER
 • Nazwa produktu: Zelmer Wyciskarka wolnoobrotowa zmma101w
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kolor:biały;marka:Zelmer;Model:ZMM4048B, ZMM4050B, ZMM4055B, ZMM4080B;pojemność:0 l;Przeznaczenie:maszynka do mielenia;rodzaj wyposażenia:przystawka - wyciskarka wolnoobrotowa;Wykonanie:tworzywo nienaturalne...


☆ ZELMER Wyciskarka wolnoobrotowa - ZMMA101W ☆

ZELMER Wyciskarka wolnoobrotowa - ZMMA101W Najniższa Cena Online

☆ ZELMER Wyciskarka wolnoobrotowa - ZMMA101W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ZELMER Wyciskarka wolnoobrotowa - ZMMA101W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Esperanza EKJ007 ☆

Esperanza EKJ007 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EKJ007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EKJ007
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Esperanza MIRTILLO

  Zacznij dzień od porcji zdrowych witamin z soku przygotowanego w domu. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Esperanza MIRTILLO uzyskasz świeży sok z owoców i warzyw kiedy wyłącznie zechcesz. Urządzenie wyekwipowane jest w silnik o wielkiej mocy (150W) oraz w wytrzymały ślimak pracujący na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę). Posiada 2 osobne pojemniki na sok i na odpadki i zabezpieczenie przed kapaniem soku. Wszystkie części wykonane są z tworzyw najwyższej jakości. Wyciskarka jest łatwa w obsłudze a jej czyszczenie zajmie tylko chwilę. Sok wyciśnięty z owoców lub warzyw zachowuje wszystkie wartości odżywcze, oraz witaminy, dlatego także wyciskarka wolnoobrotowa MIRTILLO jest niezbędna w kuchni dla tych, którzy cenią własne zdrowie i zdrowie swych bliskich.

  Opis i atrybuty:
  - WYSOKA MOC I wydajnOŚĆ
  - PROSTA W UŻYCIU
  - 35% WIĘCEJ SOKU
  - przystępna W CZYSZCZENIU
  - KOMPAKTOWY wymiar
  - Moc – 150W
  - Zasilanie – 230V/50Hz
  - Długość kabla zasilającego – około 100cm
  - Materiał wykorzystany na obudowę - wysokiej jakości tworzywo sztuczne


☆ Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 ☆

Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BUD
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka BUD Electric Juicer B jest lekka i kompaktowa, o wymiarach 92,5 x 355mm więc bezproblemowo zmieści się w każdej kuchni. Automatyczne oddzielanie soku i pozostałości pozwala uzyskać łagodny w smaku, czysty, świeży sok....


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki wolnoobrotowe – TOP5 na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...