Najlepsze sokowirówki o mocy do 1500W w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek o mocy do 1500W


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek o mocy do 1500W. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek o mocy do 1500W,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki o mocy do 1500W najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki o mocy do 1500W, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek o mocy do 1500W, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych ☆

Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych Najniższa Cena Online

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES4010 1200W nad wyraz konkretna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i nieskomplikowana w obsłudze. Możliwość uzyskania do 1,5l soku w jednym procesie wyciskania.

  komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Najwyższa produktywność nietrudne czyszczenie dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż. Bardzo szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki solidnej mocy silnika i regulacji szybkości.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie części poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 1200 W Materiał pokrywy: Aluminium Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany: 1,5 l pojemność zbiornika na miąższ: 3 l Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały prawidłowo zamontowane.

  ilość ustawień szybkości: 3 Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Uzyskaj szerokie ilości soku za jednym razem Uzyskaj obszerne ilości świeżego soku bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ!

  Dzięki niezwykle sporemu pojemnikowi na sok (1,5 l) i pojemnikowi na miąższ (3,0 l) możesz wycisnąć znaczne ilości soku za jednym razem. Nie musisz robić przerwy, aby opróżnić pojemnik na miąższ. Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Nietrudne czyszczenie dzięki ceramicznemu nożowi Czyszczenie może zająć niemało czasu.

  Dzięki ceramicznemu ostrzu, które jest szybkie i proste do czyszczenia, możesz ekspresowo i prosto uzyskać pyszne i świeże soki. Ponieważ gładka powierzchnia ceramicznego ostrza nie ma otworów, nie gromadzą się w nim żadne pozostałości, a ostrze jest przystępne do mycia.

  usprawnia odwirowywanie soku z wszelkiego typu owoców i warzyw Niektóre komponenty wymagają wielkiej mocy odwirowywania soku. Dzięki przeróżnym ustawieniom prędkości i nad wyraz silnemu silnikowi błyskawicznie osiągasz wspaniałe wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce Czyszczenie z zasady zajmuje dużo czasu. Lecz nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i wygodne czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, by można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku. SPECYFIKACJA technicznA dopełniające informacje Moc: 1200W Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej - łatwość czyszczenia i maksymalna efektywność.

  Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Obudowa wytworzona z odlewu aluminiowego - premium design.

  Wylot soku ze stali rdzoodpornej. Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały dobrze zamontowane. Urządzenie wyłącza się na dodatek automatycznie, jeżeli podczas pracy zostanie otwarta pokrywa.

  Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. 3 stopnie regulacji szybkości (dla twardych i miękkich produktów. Duży, wyjmowany pojemnik na miąższ o pojemności 3l. Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany (1,5l).

  mocny aluminiowy zacisk. Ergonomiczny schowek na kabel wspaniałe rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw. Łatwe czyszczenie: zdejmowane elementy nadają się do mycia w zmywarce. Samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnika Gumowe końcówki w podstawie zapewniające stabilność pracy urządzenia.Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki o mocy do 1500W – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki o mocy do 1500W, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek o mocy do 1500W jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych ☆

Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych Najniższa Cena Online

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES4010 1200W bardzo solidna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i przystępna w obsłudze. Możliwość uzyskania do 1,5l soku w jednym procesie wyciskania.

  elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Najwyższa skuteczność przystępne czyszczenie dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż. Szczególnie prędkie rezultaty nawet w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki mocnej mocy silnika i regulacji prędkości.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc: 1200 W Materiał obudowy: Aluminium Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany: 1,5 l pojemność zbiornika na miąższ: 3 l Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego części zostały prawidłowo zamontowane.

  ilość ustawień szybkości: 3 Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Uzyskaj pokaźne ilości soku za jednym razem Uzyskaj wielkie ilości świeżego soku bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ!

  Dzięki wyjątkowo obfitemu pojemnikowi na sok (1,5 l) i pojemnikowi na miąższ (3,0 l) możesz wycisnąć spore ilości soku za jednym razem. Nie musisz robić przerwy, aby opróżnić pojemnik na miąższ. Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie części plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki ceramicznemu nożowi Czyszczenie może zająć mnóstwo czasu.

  Dzięki ceramicznemu ostrzu, które jest prędkie i proste do czyszczenia, możesz błyskawicznie i łatwo uzyskać pyszne i świeże soki. Ponieważ gładka powierzchnia ceramicznego ostrza nie ma otworów, nie gromadzą się w nim żadne pozostałości, a ostrze jest nieskomplikowane do mycia.

  upraszcza odwirowywanie soku z wszystkiego typu owoców i warzyw Niektóre elementy wymagają szerokiej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnorodnym ustawieniom prędkości i stanowczo silnemu silnikowi błyskawicznie osiągasz doskonałe wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce albo warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce Czyszczenie przeważnie zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku. SPECYFIKACJA technicznA dodatkowe informacje Moc: 1200W Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej - łatwość czyszczenia i maksymalna wydajność.

  Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Pokrywa wyprodukowana z odlewu aluminiowego - premium design.

  Wylot soku ze stali nierdzewnej. Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały należycie zamontowane. Urządzenie wyłącza się również samoczynnie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa.

  Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. 3 stopnie regulacji prędkości (dla twardych i miękkich produktów. Spory, wyjmowany pojemnik na miąższ o obszerności 3l. Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany (1,5l).

  mocny aluminiowy zacisk. Poręczny schowek na przewód rewelacyjne rozwiązanie - wyciskania soku z różnych owoców i warzyw. Proste czyszczenie: zdejmowane komponenty nadają się do mycia w zmywarce. Automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnika Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka o mocy do 1500W najlepsza?


Najlepsza sokowirówka o mocy do 1500W w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka o mocy do 1500W w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek o mocy do 1500W nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka o mocy do 1500W opinie,
 • dobra sokowirówka o mocy do 1500W cena,
 • sokowirówka o mocy do 1500W ranking,
 • sokowirówka o mocy do 1500W jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...