Najlepsze sokowirówki czerwone w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek czerwonych


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek czerwonych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek czerwonych,
 • TOP5 często wybieranych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki czerwone najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki czerwone, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek czerwonych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. ☆

Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Jeżeli szukasz sprzętów dla domu w najkorzystniejszych cenach, nie przegap Mikser Philips Viva Collection HR1855/70 700W i szerokiego wyboru wysokiej jakości minimalnych maszyn AGD!Ta sokowirówka wyciąga jeszcze więcej soku z owoców i warzyw.

  Czyszczenie trwa zaledwie minutę dzięki przełomowej technologii QUICKClean. Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku!Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o prostym czyszczeniu — w tym celu zastosowano technikę QuickClean.

  Urządzenie można dzisiaj wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, wbudowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom.Sokowirówka Philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówka odśrodkowa wyekwipowana w funkcję wstępnego czyszczenia.

  Wlewanie wody do urządzenia przy pomocy popychacza powoduje powstawanie swojego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i upraszczającej umycie sitka.mnóstwo włókien miąższu nieraz utyka w sitku, co wyjątkowo utrudnia jego czyszczenie.

  Dzięki progresywnej technologii QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co zezwala na usunięcie włókien przy pomocy zwykłej gąbki kuchennej.Silnik o pokaźnej mocy 700 W do sprawnego miksowania, mieszania i kruszenia.Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób.

  Pokrywa i pojemnik na miąższ są przejrzyste, dzięki temu można cały obserwować proces wyciskania soku. Podczas wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić.Dzięki nowoczesnemu systemowi wyciskania soku z technologią QUICKClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 2 litrów soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.nad wyraz duży otwór na produkty o szerokości 75 mm zezwala na wyciskanie nawet znacznych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki producenta Philips.

  Oznacza to, że nie trzeba już wyciągać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona kompozycja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków gwarantują łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.Sokowirówka charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które upraszczają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą.producent Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera organiczne procesy produkcji.Philips Sokowirówka, Viva Collection.

  Moc: 700 W, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Materiał pojemnika na miąższ i popychacza: Polistyren, Materiał dzbanka: SAN, Materiał obudowy: ABC materiałów sztucznych.produktu: Czarny. Długość przewodu: 1 mPojemność miski: 2 LPojemnik na miąższ: 1,2 LTyp towaru: SokowirówkaPojemnik na sok: TakPojemnik na sok: 0,8 LWbudowany pojemnik na miąższ: TakPrędkości: 1Schowek na przewód sieciowy: TakStopy przeciwpoślizgowe: TakŁatwy do czyszczenia: TakZacisk zabezpieczający: TakŚrednica otworu na produkty: 7,5 cmCzęści wodoodporne: TakNapięcie wejściowe AC: 220 - 240 VNapięcie: 220 - 240Podręcznik użytkownika: TakMoc: 700 WCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzMateriał pojemnika na miąższ i popychacza: PolistyrenMateriał dzbanka: SANMateriał obudowy: ABC tworzyw sztucznychKolor towaru: CzarnyDługość przewodu: 1 m...


☆ Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) ☆

Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) Najniższa Cena Online

☆ Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wszystko, czego można oczekiwać od sokowirówki — skuteczne wyciskanie soku i czyszczenie w mniej niż minutę — w urządzeniu o kompaktowym, dwa razy mniejszym rozmiarze!* Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku. Dużo soku bez zbędnej krzątaniny! Wszystkie funkcje w jednym niewielkim urządzeniu -500 W -QuickClean -1,5 l -Blokada kapania Blokada kapania uniemożliwia spływaniu soku na stół Po włączeniu blokada kapania uniemożliwia wyciekaniu soku z sokowirówki. Dziobek z blokadą kapania jest prosty w czyszczeniu — można go odłączyć i umyć w zmywarce. Jednym prostym ruchem można zapobiec kapaniu soku i sprawić, że kuchenny blat pozostanie czysty. Przystępne sprawdzanie ilości miąższu dzięki przezroczystemu pojemnikowi Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób. Pokrywa i pojemnik na miąższ są krystaliczne, dzięki temu można cały obserwować cykl wyciskania soku. Podczas wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić. Kompaktowa sokowirówka za każdym razem pod ręką na kuchennym blacie Dzięki o połowę mniejszemu wymiarowi* sokowirówka nie zabiera dużo miejsca. Można pozostawić ją na kuchennym blacie prosto schować. Wyciskanie soku prosto do szklanki Sokowirówka pozwala na stosowanie własnej szklanki (o maks. Wysokości 12 cm). Starczy umieścić ją pod zastosowanym kranikiem i można wyciskać sok. Do 1,5 l soku za jednym razem Dzięki progresywnemu systemowi wyciskania soku QuickClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 1,5 l soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Technologia QuickClean Sokowirówka Philips pozostała opracowana z myślą o przystępnym czyszczeniu — w tym celu wykorzystano technikę QuickClean. Urządzenie można dzisiaj wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, zastosowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom. Wszystkie zdejmowane komponenty można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane części można bezpiecznie myć w zmywarce, dzięki temu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Zebranie całego miąższu w jednym miejscu umożliwia jego nietrudne likwidowanie Cały miąższ zbiera się tylko w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki marki Philips. Oznacza to, że nie trzeba już wyciągać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona kompozycja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Sitko QuickClean sporo włókien miąższu niejednokrotnie utyka w sitku, co szczególnie utrudnia jego czyszczenie. Dzięki nowoczesnej technologii QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co pozwala na usunięcie włókien przy pomocy zwykłej gąbki kuchennej. Gładkie i przystępne w czyszczeniu powierzchnie Sokowirówka cechuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które ułatwiają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą....

☆ Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 ☆

Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 Najniższa Cena Online

☆ Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Russell Hobbs
 • Nazwa produktu: Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Intro Sokowirówka Russell Hobbs Desire (24740-56) innowacyjna sokowirówka Desire od Russell Hobbs to unikatowy sprzęt, dzięki któremu zrobisz w mgnieniu oka świeże soki, nadzwyczajnie do śniadania! Soczyste owoce, warzywa i cytrusy wkładane całkowicie są błyskawicznie przetwarzane na transparentny sok!

  Z sokowirówką Desire przyrządzanie superzdrowych soków jest takie proste! Dowiedz się więcej! Zacznij zdrowo każdy dzień! Wrzucaj owoce w pełni! znaczny podajnik na surowce o średnicy 75mm zezwala na wrzucanie do sokowirówki całych owoców.

  tylko obrać je ze skór lub innych niejadalnych części, aby bez trudu uzyskać z nich fantastycznej jakości sok! To urządzenie to prawdziwy hit dla tych, którzy nie chcą wybierać między jakością pitych soków a niedługim czasem ich przygotowania!

  rewelacyjne rozdzielenie Supermocne ostrze ze stali rdzoodpornej przy wysokiej sile urządzenia 550W pozwala w kilka sekund uzyskać maksymalnie rozdrobnioną papkę. Nieduże sita przeciskają pulpę, rozdzielając pozostałość na dwa pojemniki.

  znaczna sprawność Jeden pojemnik 2l do pulpy będącej produktem odpadowym powstawania soku, i drugi 750ml - na krystaliczny, czysty przesącz soku bez pestek, skórek miąższu. Dzięki pokaźnej obszerności tych zbiorników realne jest przyrządzenie aż 3 szklanek soku bez konieczności częstego opróżniania pojemnika z odpadami!

  Dwa tryby pracy Dzięki sokowirówce Desire możesz wyciskać sok z ulubionych owoców i warzyw. Do twardych surowców, takich jak ascetyczna marchew czy ananas wybierz jeden z dwóch, silniejszy tryb pracy. Owocom miękkim, takim jak wiśnie czy truskawki przeznaczony jest lżejszy tryb....


☆ Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony ☆

Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka Concept umożliwi przygotować za jednym razem nawet 1 litr świeżego soku. Duży otwór napełniający 7,2 cm zaoszczędzi mnóstwo czasu. Nie musisz trudzić się z krojeniem owoców czy warzyw na niewielkie kawałki. Urządzenie poradzi sobie z całymi owocami. Sokowirówka posiada 2 szybkości pracy: dla miękkich owoców o wyższej zawartości soku (owoce cytrusowe, brzoskwinie itp.), a także dla twardych owoców, mniej soczystych (marchew, jabłka itp.). Urządzenie jest przystępne w demontażu i proste w czyszczeniu. Poręczny AntiDrip zezwala na szybką podmianę szklanki bez zanieczyszczenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy. Starczy podnieść wylot, wymienić szklankę i wrócić wylot do pierwotnej pozycji. Atrybuty technologiczne: wielkość otworu: 7,2 cm urządzenie jest przystępne w demontażu i proste w czyszczeniu pojemnik na sok: 1 l BPA free pojemnik na pulpę: 1,8 l system bezpieczeństwa nóż ze stali rdzoodpornej antidrip popychacz nóżki przeciwpoślizgowe schowek na przewód szybkość: max 16.800 obr./min napięcie: 220 - 240 V


Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki czerwone – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki czerwone, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek czerwonych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 ☆

Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 Najniższa Cena Online

☆ Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Russell Hobbs
 • Nazwa produktu: Russell hobbs sokowirówka desire czerwona 24740-56
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Intro Sokowirówka Russell Hobbs Desire (24740-56) innowacyjna sokowirówka Desire od Russell Hobbs to wyjątkowy sprzęt, dzięki któremu zrobisz w mgnieniu oka świeże soki, świetnie do śniadania! Soczyste owoce, warzywa i cytrusy wkładane w pełni są prędko przetwarzane na transparentny sok!

  Z sokowirówką Desire przyrządzanie superzdrowych soków jest takie proste! Dowiedz się więcej! Zacznij zdrowo każdy dzień! Wrzucaj owoce w całości! szeroki podajnik na ascetycznce o średnicy 75mm zezwala na wrzucanie do sokowirówki całych owoców.

  wyłącznie obrać je ze skór lub innych niejadalnych części, aby bez trudu uzyskać z nich fantastycznej jakości sok! To urządzenie to prawdziwy hit dla tych, którzy nie chcą wybierać między jakością pitych soków a niedługim czasem ich przygotowania!

  wyśmienite rozdzielenie Supermocne ostrze ze stali nierdzewnej przy wysokiej sile urządzenia 550W pozwala w kilka sekund uzyskać maksymalnie rozdrobnioną papkę. Nieduże sita przeciskają pulpę, rozdzielając pozostałość na dwa pojemniki.

  obfita wydajność Jeden pojemnik 2l do pulpy będącej produktem odpadowym powstawania soku, i drugi 750ml - na klarowny, czysty przesącz soku bez pestek, skórek miąższu. Dzięki obfitej objętości tych zbiorników realne jest przyrządzenie aż 3 szklanek soku bez konieczności częstego opróżniania pojemnika z odpadami!

  Dwa tryby pracy Dzięki sokowirówce Desire możesz wyciskać sok z ulubionych owoców i warzyw. Do twardych bezkompromisowców, takich jak surowa marchew czy ananas wybierz jeden z dwóch, silniejszy tryb pracy. Owocom miękkim, takim jak wiśnie czy truskawki asygnowany jest lżejszy tryb....


☆ Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony ☆

Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7028 Sokowirówka Fresh, czerwony
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka Concept umożliwi przygotować za jednym razem choćby 1 litr świeżego soku. Pokaźny otwór napełniający 7,2 cm zaoszczędzi dużo czasu. Nie musisz trudzić się z krojeniem owoców czy warzyw na śladowe kawałki. Urządzenie poradzi sobie z całymi owocami. Sokowirówka ma 2 szybkości pracy: dla miękkich owoców o wyższej zawartości soku (owoce cytrusowe, brzoskwinie itp.), a także dla twardych owoców, mniej soczystych (marchew, jabłka itp.). Urządzenie jest nieskomplikowane w demontażu i proste w czyszczeniu. Użyteczny AntiDrip pozwala na szybką podmianę szklanki bez zanieczyszczenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy. Wystarczy podnieść wylot, wymienić szklankę i wrócić wylot do pierwotnej pozycji. Właściwości techniczne: wielkość otworu: 7,2 cm urządzenie jest nieskomplikowane w demontażu i proste w czyszczeniu pojemnik na sok: 1 l BPA free pojemnik na pulpę: 1,8 l system bezpieczeństwa nóż ze stali rdzoodpornej antidrip popychacz nóżki przeciwpoślizgowe schowek na kabel prędkość: max 16.800 obr./min napięcie: 220 - 240 V

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. ☆

Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Jeżeli szukasz sprzętów dla domu w najkorzystniejszych cenach, nie przegap Mikser Philips Viva Collection HR1855/70 700W i szerokiego wyboru wysokiej jakości minimalnych sprzętów AGD!Ta sokowirówka wyciąga jeszcze więcej soku z owoców i warzyw.

  Czyszczenie trwa zaledwie minutę dzięki bezprecedensowej technice QUICKClean. Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku!Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu — w tym celu zaimplementowano technologię QuickClean.

  Urządzenie można dzisiaj wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, zaimplementowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom.Sokowirówka Philips to pierwsza przystępna na rynku sokowirówka odśrodkowa zaopatrzona w funkcję wstępnego czyszczenia.

  Wlewanie wody do urządzenia za pomocą popychacza powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka.sporo włókien miąższu niejednokrotnie utyka w sitku, co niezwykle utrudnia jego czyszczenie.

  Dzięki nowoczesnej technice QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co umożliwia usunięcie włókien za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.Silnik o wielkiej mocy 700 W do sprawnego miksowania, mieszania i kruszenia.Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób.

  Pokrywa i pojemnik na miąższ są klarowne, dzięki czemu można cały obserwować proces wyciskania soku. W trakcie wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić.Dzięki innowacyjnemu systemowi wyciskania soku z technologią QUICKClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 2 litrów soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.wyjątkowo spory otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie choćby znacznych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki producenta Philips.

  Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona budowa i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.Sokowirówka cechuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które upraszczają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą.producent Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.Philips Sokowirówka, Viva Collection.

  Moc: 700 W, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Materiał pojemnika na miąższ i popychacza: Polistyren, Materiał dzbanka: SAN, Materiał obudowy: ABC tworzyw sztucznych.artykułu: Czarny. Długość przewodu: 1 mPojemność miski: 2 LPojemnik na miąższ: 1,2 LTyp towaru: SokowirówkaPojemnik na sok: TakPojemnik na sok: 0,8 LWbudowany pojemnik na miąższ: TakPrędkości: 1Schowek na przewód sieciowy: TakStopy antypoślizgowe: TakŁatwy do czyszczenia: TakZacisk zabezpieczający: TakŚrednica otworu na produkty: 7,5 cmCzęści wodoodporne: TakNapięcie wejściowe AC: 220 - 240 VNapięcie: 220 - 240Podręcznik użytkownika: TakMoc: 700 WCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzMateriał pojemnika na miąższ i popychacza: PolistyrenMateriał dzbanka: SANMateriał pokrywy: ABC materiałów nienaturalnychKolor artykułu: CzarnyDługość przewodu: 1 m...


☆ Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) ☆

Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) Najniższa Cena Online

☆ Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips viva hr 1832/02 500w czarna (8710103734796)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wszystko, czego można oczekiwać od sokowirówki — sprawne wyciskanie soku i czyszczenie w mniej niżeli minutę — w urządzeniu o kompaktowym, dwa razy mniejszym wymiarze!* Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku. Dużo soku bez zbędnej krzątaniny! Wszystkie funkcje w jednym niewielkim urządzeniu -500 W -QuickClean -1,5 l -Blokada kapania Blokada kapania uniemożliwia spływaniu soku na stół Po włączeniu blokada kapania uniemożliwia wyciekaniu soku z sokowirówki. Dziobek z blokadą kapania jest przystępny w czyszczeniu — można go odłączyć i umyć w zmywarce. Jednym prostym ruchem można zapobiec kapaniu soku i sprawić, że kuchenny blat pozostanie czysty. Nieskomplikowane sprawdzanie ilości miąższu dzięki przejrzystemu pojemnikowi Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób. Pokrywa i pojemnik na miąższ są klarowne, dzięki temu można cały obserwować cykl wyciskania soku. Podczas wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić. Kompaktowa sokowirówka za każdym razem pod ręką na kuchennym blacie Dzięki o połowę mniejszemu rozmiarowi* sokowirówka nie zabiera dużo miejsca. Można pozostawić ją na kuchennym blacie prosto schować. Wyciskanie soku prosto do szklanki Sokowirówka zezwala na stosowanie własnej szklanki (o maks. Wysokości 12 cm). Wystarczy umieścić ją pod zaimplementowanym kranikiem i można wyciskać sok. Do 1,5 l soku za jednym razem Dzięki innowacyjnemu systemowi wyciskania soku QuickClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 1,5 l soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Technika QuickClean Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o przystępnym czyszczeniu — w tym celu użyto technologię QuickClean. Urządzenie można dzisiaj wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, zastosowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom. Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane komponenty można bezpiecznie myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Zebranie całego miąższu w jednym miejscu umożliwia jego proste likwidowanie Cały miąższ zbiera się jedynie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki producenta Philips. Oznacza to, iż nie trzeba już wyciągać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona budowa i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków gwarantują łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Sitko QuickClean sporo włókien miąższu niejednokrotnie utyka w sitku, co wyjątkowo utrudnia jego czyszczenie. Dzięki progresywnej technologii QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co pozwala na usunięcie włókien za pomocą zwykłej gąbki kuchennej. Gładkie i nieskomplikowane w czyszczeniu powierzchnie Sokowirówka charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które upraszczają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą....


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka czerwona najlepsza?


Najlepsza sokowirówka czerwona w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka czerwona w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre sokowirówki – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek czerwonych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka czerwona opinie,
 • dobra sokowirówka czerwona cena,
 • sokowirówka czerwona ranking,
 • sokowirówka czerwona jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...