Najlepsze sokowirówki czarne w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek czarnych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek czarnych. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek czarnych,
 • TOP5 często wybieranych sokowirówek do owoców i warzyw.

Jakie sokowirówki czarne najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki czarne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek czarnych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) ☆

Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) Najniższa Cena Online

☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES3500 Otwór XL 700W DripStop nad wyraz potężna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i nieskomplikowana w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE właściwości: elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  szczególnie szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji prędkości. Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Sitko ze stali szlachetnej pozwalające na staranne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie elementy plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Ułatwia odwirowywanie soku z wszystkiego typu owoców i warzyw.

  Niektóre składniki wymagają obfitej mocy odwirowywania soku. Dzięki najróżniejszym ustawieniom prędkości i szczególnie silnemu silnikowi błyskawicznie osiągasz świetne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce albo warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie przeważnie zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Wysoka produktywność odwirowywania soku. Spraw, żeby odwirowywanie soku było proste! Dzięki wysokiej jakości sitku ze stali nierdzewnej możesz cieszyć się wysoką wydajnością pozyskiwania soku. Możesz szybko wydobyć dużo soku z owoców i warzyw.

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy sokowirówka jest korzystnie zmontowana. SafetyStop zapewnia niezawodną ochronę. Silnik sokowirówki działa tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie zainstalowane i tylko wtedy, gdy urządzenie jest prawidłowo zamknięte.

  Po otwarciu pokrywy podczas pracy silnik zatrzymuje się natychmiast. Nie ma zapotrzebowania wstępnego krojenia owoców i warzyw.Wstępne krojenie owoców i warzyw na sok jest czasochłonne. Dzisiaj możesz prędko i łatwo uzyskać sok z całych owoców.

  Dzięki znacznemu otworowi możesz wkładać całe owoce i warzywa bezpośrednio do sokowirówki - bez wcześniejszego krojenia na mniejsze kawłki. SPECYFIKACJA technologicznA:Moc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mm, umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.Filtr ze stali szlachetnej pozwalający na staranne wyciśnięcie soku z owoców i warzywObudowa tworzona z najwyższej jakości stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniuSafety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały korzystnie zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się dodatkowo samoczynnie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku.wspaniałe rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw.2 stopnie regulacji szybkości (do twardych i miękkich produktów).obfity pojemnik na miąższ: 2.0lDzbanek na sok 1,5l z separatorem pianyŁatwe czyszczenie: zdejmowane komponenty nadają się do mycia w zmywarce.Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnikaPraktyczny schowek na kabel


☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai ☆

Sokowirówka je337 marki Hyundai Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hyundai
 • Nazwa produktu: Sokowirówka je337 marki Hyundai
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Zdrowy fason życia to w dzisiejszych czasach nic niełatwego! bardzo, jeżeli masz pod ręką tak zręcznego pomocnika, jakim jest sokowirówka Hyundai JE337II, z którą wydobędziesz z owoców wszystkie witaminy, dopełnisz energię i dostarczysz dla ciała nową siłę do codziennego życia.

  produktywny silnik z mocą pobieraną 400 W i ruchem wstecznym obrobi szeroką gamę owoców i warzyw a moc sam sobie reguluje według twardości obrabianego kawałka. Sokowirówka proponuje dwie szybkości – I niską i II wysoką przy zakresie 9000 – 13000 obrotów za minutę.

  duży otwór o średnicy 65 mm umożliwi przetwarzać i pokaźniejsze części. Sok potem wycieka do naczynia o pojemności 450 ml a odpad spada do naczynia o objętości 1,3 l. Naczynie do soku także ergonomiczne wieczko, dzięki któremu lepiej przechowuje się w lodówce. Sokowirówka jest wyekwipowana w prawidłowej jakości sitko ze stali nierdzewnej, integrowany separator piany, potężny ubijak i praktyczną szczoteczkę czyszczącą.

  Przyrząd łatwo się składa i czyści, ponieważ poszczególne części można myć w zmywarce do naczyń. Bezpiecznik przeciwko przeciążeniu i odcinający system bezpieczeństwa ochroni jednocześnie ciebie, jak i przyrząd przed niewłaściwą manipulacją, uszkodzeniem albo uszkodzeniem przyrządu.

☆ Braun SJ3100 (biały) (8021098773043) ☆

Braun SJ3100 (biały) (8021098773043) Najniższa Cena Online

☆ Braun SJ3100 (biały) (8021098773043) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Braun
 • Nazwa produktu: Braun SJ3100 (biały) (8021098773043)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Braun SJ 3100WH 500W FastXtractZ sokowirówką PurEase przygotowywanie świeżych soków domowej roboty staje się prostsze niżeli kiedykolwiek. Dzisiaj możesz przygotować swoją poranną bombę witaminową w mniej niż 15 sekund dzięki innowacyjnemu połączeniu technice Braun FastXtract oraz ColdXtract, które pozwalają Ci wydobyć ze świeżych warzyw i owoców najistotniej wartościowe witaminy.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 500WPojemnik na miąższ: 1,25lKolor: BiałyNóżki antypoślizgoweZwijanie kablaSitko z mikrosiatkiStopa przeciwpoślizgowaMożliwość mycia części w zmywarceSystem szybkiego wyciskania sokuDuża tuba: 55mmNalewanie bezpośrednio do szklankiBlokada kapaniuUstawienia szybkości: 1 prędkość technika FastXtractPozwala przygotować całkowitą szklankę soku (200ml) w mniej niżeli 15 sekund.Dzbanek z separatorem pianyKlarowy sok.

  Specjalnie zaprojektowany dzbanek o pojemności 750 ml z separatorem piany utrzymuje warstwę piany w dzbanku, tak aby nie dostała się do Twojej szklanki.znaczna, krągła tuba do owoców i warzywWygodna, kolista tuba o średnicy 55mm, która upraszcza przygotowywanie soku.Blokada kapaniaBlokada kapania obsługiwana jednym dotknięciem przycisku zapewnia świetną czystość w kuchni.

  Funkcja Direct ServeSok może trafić do dzbanka z separatorem piany albo bezpośrednio do szklankiTechnologia ColdXtractPozwala zachować wartościowe witaminy, ponieważ wyciskanie owoców nie podciąga temperatury nawet o 1°C.Łatwe czyszczenieŁatwe czyszczenie dzięki nieprzywierającej powierzchni pojemnika na miąższ, specjalnie zaprojektowanej szczotce do czyszczenia oraz elementom nadającym się do mycia w zmywarce (wszystkie wyjmowane części).

  SPECYFIKACJA technologicznAMoc w watach (W): 500Zbiornik na miąższ: 1.25 lTworzywo wolne od BPA (części, które posiadają kontakt z jedzeniem): TakKolor: BiałyNóżki antypoślizgowe: TakZwijanie kabla: TakSitko z mikrosiatki: TakStopa przeciwpoślizgowa: TakMożliwość mycia komponentów w zmywarce*: TakSystem szybkiego wyciskania soku: TakDuża tuba: 55 mmNalewanie bezpośrednio do szklanki: TakInnowacyjny system uniemożliwiający kapaniu: TakUstawienia prędkości: 1 szybkośćPoczwórna ochrona: TakDzbanek z separatorem piany: 750 mlAkcesoria do czyszczenia: Szczoteczka czyszcząca


☆ Sokowirówka Teesa TSA3015B Darmowy odbiór w 19 miastach!, kolor czarny ☆

Sokowirówka Teesa TSA3015B Darmowy odbiór w 19 miastach!, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Teesa TSA3015B Darmowy odbiór w 19 miastach!, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Teesa
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Teesa TSA3015B Darmowy odbiór w 19 miastach!, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  atrybuty funkcjonalne:

  • spory otwór na elementy - możliwość wyciskania całych owoców i warzyw, bez wcześniejszego cięcia na kawałki
  • blokada zabezpieczająca
  • oddzielne pojemniki na sok i miąższ
  • wyjmowane, przystępne w czyszczeniu części
  • pokrywa z elementami wykończenia ze szczotkowanej stali nierdzewnej
  artykuł
  marka
  Kod producenta
  TSA3015B
  EAN
  5901890011419
  informacje podstawowe
  Czarno-srebrny
  Funkcje Sok techniczne
  Blokada bezpieczeństwa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Philips hr1919/70 ☆

Philips hr1919/70 Najniższa Cena Online

☆ Philips hr1919/70 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips hr1919/70
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka w odcieniu czarnym o mocy 1000 W. Technika FiberBoost pozwala wybrać konsystencję soku za pomocą przycisku, od orzeźwiającego, krystalicznego soku po bardziej kremowy z zawartością miąższu większą nawet o 50%.

  unikalne połączenie inteligentnego sterowania stałymi prędkościami z wyjątkową konstrukcją sitka umożliwia uzyskanie pokaźniejszej albo mniejszej ilości miąższu w soku, dzięki czemu każdy może cieszyć się sokiem przygotowanym tak, jak lubi.

  Opracowana poprzez producenta Philips wyjątkowa funkcja wstępnego czyszczenia umożliwia szybkie wypłukanie sokowirówki pomiędzy wyciskaniem różnorodnych soków lub po zakończeniu wyciskania. Wlewanie wody do urządzenia przy pomocy popychacza powoduje powstawanie swojego rodzaju fontanny usuwającej wszelkie pozostałości.

  teraz możesz zaoszczędzić czas i szybciej wycisnąć soki. Większość warzyw i owoców zmieści się w urządzeniu bez potrzeby krojenia. Wystarczy umieścić je w bardzo dużym otworze na produkty (80 mm) i można każdego dnia rozkoszować się pożywnym napojem....


☆ SENCOR SJE 5050SS (8590669198627) ☆

SENCOR SJE 5050SS (8590669198627) Najniższa Cena Online

☆ SENCOR SJE 5050SS (8590669198627) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sencor
 • Nazwa produktu: SENCOR SJE 5050SS (8590669198627)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Główne właściwości SJE 5050SS

  Zasmakuj świeżego i zdrowego soku
  obfity otwór podajnika (75 mm) do nieskomplikowanego napełnienia
  samoczynne oddzielanie miąższu
  5 szybkości do trafnego wyciskania
  Pojemnik na miąższ o pojemności 2 l
  Pojemnik na sok o pojemności 1 l
  Cyfrowe sterowanie z wyświetlaczem LCD
  Pojemnik na sok ze stali rdzoodpornej
  Mikrositko filtracyjne ze stali rdzoodpornej do trafnego wyciskania
  Przeźroczysta pokrywa dla dobrej widoczności podczas wyciskania
  nad wyraz wydajny silnik o mocy 1 200 W
  Proste czyszczenie wszystkich zdejmowanych części
  Potrójna ochrona:
  - Silnik włącza się tylko w przypadku, kiedy urządzenie zostało poprawnie złożone
  - Funkcja samoczynnego wyłączenia w przypadku zdjęcia pokrywy
  - Funkcja samoczynnego wyłączenia w sytuacji przegrzania silnika
  Nóżki przeciwpoślizgowe do bezproblemowego wykorzystania
  Długość przewodu zasilającego: 1,2 m
  rozmiary (szerokość x głębokość x wysokość): 215 x 315 x 424 mm
  Masa: 4,2 kg
  Poziom hałasu: 85 dB (A)
  Napięcie i częstotliwość: 220 - 240 V, 50/60Hz

  produkt
  firma
  Kod producenta
  SJE 5050SS
  EAN
  8590669198627
  informacje podstawowe
  Czarno-stalowy
  Funkcje Sok technologiczne
  Nóżki antypoślizgowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące (12 dla firm)
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22 839 52 27 wew. 23
  Opis:
  informacje o serwisie i naprawie:E-mail: [email protected]Adres:Fast Poland Sp. Z o.o.Sokołowska 1005-090 Puchałytel: +48 22 839 52 27 wew. 23 lub 22 417 91 23fax: +48 22 417 91 20e-mail: [email protected]przez sieć serwisową Arconet – wykaz punktów serwisowych znajduje się na stronie: www.arconet.plInfolinia 0801443322

☆ sk9s marki Eldom ☆

sk9s marki Eldom Najniższa Cena Online

☆ sk9s marki Eldom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: sk9s marki Eldom
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka ELDOM SK9S

  - progresywne wzornictwo
  - pokrywa stworzona ze stali nierdzewnej najwyższej jakości
  - obfity komin umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw.
  - 2 biegi
  - pojemnik na sok
  - wyjmowany pojemnik na resztki produktów
  - sito filtrujące ze stali nierdzewnej
  - popychacz
  - obfity dozownik o średnicy 7,5 cm
  - blokada pokrywy
  - krystaliczna pokrywa górna
  - zabezpieczenie przed przegrzaniem
  - zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy wyłącznik zasilania
  - gumowe nóżki, przyssawki zapewniające stabilność produktu
  - prosta w obsłudze
  - moc: 700W
  - napięcie 230V~50Hz
  - pojemnik na sok o objętości 1 litr
  - pojemnik na resztki o pojemności ok 2 litrów
  - gwarancja 24 m-ce


☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) ☆

Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) Najniższa Cena Online

☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 metaliczno-czarna 0,5 L Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci stworzyć pyszne i zdrowe soki ze świeżych owoców i warzyw dla całej rodziny. Obszerny otwór wlotowy do wrzucania składników soku i obudowę ze stali rdzoodpornej.

  Jej wyjmowane części można myć w zmywarce. SPECYFIKACJA:Moc maksymalna: 600 WAkcesoria: Dzbanek, Pokrywka przezroczysta, Popychacz, Sitko ze stali nierdzewnej, Pojemnik na sokPojemność dzbanka: 0,5 litraPojemność zbiornika na miąższ: 1200 mlWskaźnik ilości soku: TakRegulacja prędkości: 2 stopniowaWielkość otworu wsadowego: 65 mmFunkcje zabezpieczające: samoczynne wyłączenie w przypadku otwarcia pokrywki, Dźwignia bezpieczeństwa z blokadą, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Nóżki antypoślizgoweObudowa: Stal nierdzewnaKolor: srebrno-czarnyWaga urządzenia: 2600gZasilanie: Sieciowe, 230v, 50 hz Sokowirówka Łucznik JC-2019 - Pyszny i zdrowy sok, każdego dnia!

  Czy jest coś ulepszonego niżeli szklanka orzeźwiającego, świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy z samego rana? Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci wyczarować pyszne i zdrowe soki ze świeżych warzyw i owoców dla całej rodziny - każdego dnia.

  Baw się i twórz nietypowe smaki łącząc ze sobą różnorodne warianty warzyw i owoców we własne kompilacje i nowe bomby witaminowe. Świeżo wyciśnięty sok to zasobność witamin koniecznych dla zdrowia, który może stanowić jedną z pięciu codziennych porcji warzyw lub owoców.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 spory otwór wlotowy - jego średnica to 65 mm. Umożliwi to wrzucanie obszernych kawałków bądź choćby całych warzyw i owoców do przerobienia na sok. Dzięki temu nie tracimy czasu na krojenie i szybciej otrzymujemy efekt końcowy.

  składniki soku transportujemy w kierunku sitka wykorzystując popychacz załączony do urządzenia. Wyciskanie soku możemy regulować przy pomocy pokrętła. Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada dwa tryby szybkości, dzięki którym możemy przypasować jej sposób działania do bieżących potrzeb.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada na wyposażeniu pojemnik na miąższ o objętości aż 1200 ml. Do tego pojemnika odprowadzane są pozostałości po wyciskaniu soku, które możemy wykorzystać na przykład jako mus do ciast i deserów.

  wielka pojemność zbiornika pozwala na długą pracę bez konieczności jego opróżniania. Pojemnik na sok o objętości 500 ml załączony do Sokowirówki Łucznik JC-2019 ma pokrywkę ograniczającą chlapanie, dzięki temu zachowujemy czystość kuchni.

  Pojemnik na sok może pełnić w dodatku funkcję dzbanka, z którego rozlejemy świeży sok do szklanek.Mechanizm działania Sokowirówki Łucznik JC-2019 jest oparte na ogół o mikrofiltrowe sitko ze stali rdzoodpornej, które po użyciu urządzenia można swobodnie wyjąć i umyć ręcznie bądź w zmywarce.

  W zmywarce można myć w dodatku pozostałe wyjmowane komponenty sokowirówki.Aby powiększyć bezpieczeństwo wykorzystania, w Sokowirówce Łucznik JC-2019 zamontowane są antypoślizgowe nóżki i ramię blokujące zamknięcie.

  Sokowirówka wyłączy się samoczynnie w chwili przypadkowego otwarcia pokrywy, zapobiegając skaleczenie. Model JC-2019 także ochronę przed przegrzaniem.Sokowirówki Łucznik JC-2019 kryje w sobie wytrzymały silnik, który pozwoli nam długo radować się jej komfortowym działaniem.

  Obsługa sokowirówki jest prosta, instynktowna i nie powinna sprawić problemu użytkownikom posiadającym pierwszą styczność z tego typu urządzeniem.Stylowa i nowoczesna pokrywa ze stali rdzoodpornej sprawia, że urządzenie atrakcyjnie demonstruje się na kuchennym blacie bądź stole.

  Jeśli jednak zechcemy schować je do kolejnego wykorzystania, bezproblemowo umożliwi nam to jej kompaktowy rozmiar.Do opakowania załączona jest instrukcja w języku polskim, a także angielskim. Należy zapoznać się z nią przed pierwszym uruchomieniem urządzenia.


☆ wyciskarka wolnoobrotowa sjv801 marki Blaupunkt ☆

wyciskarka wolnoobrotowa sjv801 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka wolnoobrotowa sjv801 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: wyciskarka wolnoobrotowa sjv801 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, z całą pewnością będzie udany. Olbrzymia ilość witamin i mikroelementów prędko dostarczonych do organizmu, da nam niezwykły zastrzyk energii i poprawi nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia są również doznania smakowe, bo przecież nic nie smakuje tak należycie jak świeżo wyciśnięty sok. SJV801 to wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, charakteryzująca się niezwykłą skutecznością. Kształt ślimaka zaprojektowano tak, żeby jak najlepiej rozdrabniał, miażdżył i wyciskał składniki, dzięki czemu uzyskujemy aż do 90% soku z owoców. Urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny i żywotny silnik bezszczotkowy o mocy maksymalnej 500 W, co pozwala na wyciśnięcie soku nawet z twardych warzyw i owoców. Szybkość obrotu ślimaka wynosząca 60-80 RPM zapobiega natomiast przegrzanie soku, przez co zachowuje on wszystkie swoje wartości odżywcze, posiadając tym samym wpływ na ich zawartość w naszym organizmie. Ważną cechą modelu SJV801 jest jego cicha praca. Głośność urządzenia nie przekracza 65 dB, poprzez co włączona wyciskarka nie jest zbyt uciążliwa dla domowników. W zestawie z wyciskarką wolnoobrotową SJV801 znajdują się dwa filtry rozmaitej grubości. W zależności od tego, jaki zostanie wykorzystany w danej sytuacji, użytkownik może dostać sok bardziej klarowny albo przecierowy, czyli bogatszych w miąższ. Do zestawu dołączone są dwa pojemniki o objętości 1 l jeden na sok, drugi na pulpę. Jednak SJV801, to nie tylko wyciskarka. Model wyposażono bowiem w dwa nad wyraz przydatne akcesoria - sorbetownicę i szatkownicę. Pierwsze z nich zezwala na przygotowanie przepysznych deserów lodowych z ulubionych owoców, natomiast drugie zaopatrzone w cztery dyski tnące widocznie usprawnia szatkowanie, plastrowanie, ścieranie warzyw i owoców, a choćby przygotowanie frytek. Warto zwrócić uwagę na szeroki otwór, poprzez który wrzucamy do urządzenia produkty. Nie musimy już przygotowywać znikomych porcji, gdyż wsad o średnicy 84 mm pomieści naprawdę szerokie kawałki owoców i warzyw. Nietrudne czyszczenie wyciskarki to kolejna cecha, którą doceni każdy użytkownik. Wszystkie zdejmowalne komponenty można bowiem bez problemu umyć w zmywarce, co ogranicza nasz wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji do potrzebnego minimum. Urządzenie zaopatrzono dodatkowo w blokadę zapobiegającą kapaniu soku, dzięki temu blat kuchenny pozostanie w nadzwyczajnym stanie w czasie całego cyklu przygotowywania soku. Plastikowe elementy modelu SJV801 wytworzono z wysokiej jakości plastiku, bezpiecznego dla zdrowia i pozbawionego destrukcyjnego bisfenolu A (BPA-free), co na dodatek jest gwarancją przygotowania zdrowych soków. Czarno-czerwona obudowa urządzenia powoduje, iż wyciskarka wolnoobrotowa SJV801 będzie nie tylko przydatnym,też wyszukanym wyposażeniem każdej kuchni.

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny. Z pewnością pokaźnym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, aniżeli zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te składniki, których zwykle się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a niezwykle dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 firmy Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  postępowA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, znamionująca się niezwykłą produktywnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty, a także prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące świetną wydajność sokowirówki choćby w trakcie wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 znamionuje się wyjątkowo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą wydajność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  perfekcyjnA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby znaczne fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas potrzebny na ich przygotowanie. Pionowa konstrukcja rozszerza zaś wygodę używania. W dwóch osobnych pojemnikach o obszerności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  nowoczesnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż sokowirówka SJV601 będzie doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie pozostało ponadto wyposażone w funkcję zapobiegającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w wyśmienitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane komponenty można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Elementy plastikowe są pozbawione zgubnego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, że przyrządzane poprzez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w zestawie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe parametry

  - kształt ślimaka zaprojektowany by najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie skuteczność wyciskania soku choćby z najtwardszych owoców i warzyw
  - nieskomplikowane czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki czarne – Ranking na kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki czarne, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek czarnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka esperanza ekj002 sokowirówka - carrot - czarno-srebrna - ekj002 - 5901299931387 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Esperanza ☆

Sokowirówka esperanza ekj002 sokowirówka - carrot - czarno-srebrna - ekj002 - 5901299931387 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Esperanza Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka esperanza ekj002 sokowirówka - carrot - czarno-srebrna - ekj002 - 5901299931387 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Sokowirówka esperanza ekj002 sokowirówka - carrot - czarno-srebrna - ekj002 - 5901299931387 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Esperanza
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka do owoców i warzyw 500 W CARROTSzklanka świeżego soku wypita zaraz po przebudzeniu daję siłę i energię na cały dzień - najkorzystniejsze są oczywiście te przygotowane samemu.Jedyne czego Ci trzeba to postępowa, elektryczna sokowirówka do owoców i warzyw.Esperanza Carrot to wysokiej jakości sokowirówka - dzięki niej w prędki i prosty sposób codziennie rano przygotujesz dla siebie i rodziny zdrowy, naturalny sok wyciśnięty ze świeżych pomarańczy, jabłek, marchewek, buraków itp.Oferowana sokowirówka wytworzona ze stali nierdzewnej, wyposażona została w stosunkowo znaczny podajnik, przeznaczony zarówno dla obfitych i całych owoców albo warzyw.praktyczny pojemnik na odpady o objętości 1500 ml, a także klarowny dzbanek na sok o pojemności 450 ml.

  ponadto dzbanek wyekwipowany pozostał w separator piany. Oraz estetycznie tworzona - z całą pewnością wpisze się w wygląd Twojej kuchni!Urządzenie proste w obsłudze, ma 2 stopniową regulację obrotów, a także zabezpieczenie przed kapaniem - dzięki niemu miejsce wokoło urządzenia pozostanie czyste i suche.Sokowirówka wykonuje aż 21 tysięcy obrotów na minutę - w niedługim czasie przygotujesz istotnie więcej zdrowego, świeżego soku. Przystępny w czyszczeniu, po każdym użyciu należy opłukać/umyć poszczególne elementy sokowirówki - m.in dzbanek, pojemnik na odpadki, podajnik...Urządzenie wysoce energooszczędne, bezpieczne w wykorzystywaniu - ma zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przed przypadkowym włączeniem sokowirówki.nieprzeciętny pomysł na upominek.zalety artykułu:- towar nowy, wysokiej jakości;- stworzony z najlepszych materiałów;- sokowirówka do owoców i warzyw;- świetna do miękkich i twardych owoców/warzyw;- nie wpływa na smak i wartości odżywce wyciśniętego soku;- komfortowy włącznik, pokrętło sterujące;- progresywny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- konkretna, zrównoważona kompozycja;- szybki montaż, demontaż;- urządzenie łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu;- bezpieczne używanie;- dokument CE;- urządzenie sprawne i energooszczędne;- wspaniały pomysł na upominek;- przyda się w każdej kuchni;Specyfikacja technologiczna artykułu:- materiał: tworzywo nienaturalne, stal nierdzewna;- 2 poziomy prędkości;- pojemność dzbanka: 450 ml;- objętość pojemnika na odpadki: 1500 ml;- zabezpieczenie przed przegrzaniem, kapaniem i przypadkowym włączeniem;- średnica podajnika: 6,5 cm;- wysokość urządzenia: 30 cm;- moc: 500W;- zasilanie: 230V;- częstotliwość: 50 Hz;- długość kabla zasilającego: 115 cm;- kolor: czarny;- waga towaru: 3,5 kg.pakiet znajduje się w estetycznym, oryginalnym opakowaniu....


☆ Mesko Sokowirówka ms 4126b ☆

Mesko Sokowirówka ms 4126b Najniższa Cena Online

☆ Mesko Sokowirówka ms 4126b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mesko
 • Nazwa produktu: Mesko Sokowirówka ms 4126b
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  poręczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Oczyszczanie odbywa się przez niepokaźne sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do dołączonego w pakiecie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o objętości 1,5L. Zbiornik na sok o objętości 0,45L wyposażony jest w pokrywę co uniemożliwia niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 pozwala na szczególnie prędkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, większe należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla pokaźniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń.

  • Moc maksymalna 600 W
  • Moc nominalna 400 W
  • wykonana ze stali szlachetnej najwyższej jakości
  • Otwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mm
  • szybko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owoców
  • nieduże sitko ze stali nierdzewnej do aksamitnych soków
  • Odprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEM
  • W pakiecie pojemnik na sok (0,45L)
  • Pojemnik na miąższ o pojemności (1,5L)
  • 3 stopniowy przełącznik
  • Blokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzenia
  • zrównoważona podstawa przeciwpoślizgowa - przyssawki
  • prędkie i nieskomplikowane czyszczenie - wszystkie komponenty poza częścią silnikową można myć w zmywarce
  • Wysoka odporność
  • Długość przewodu zasilającego: 105cm
  • Kolor przewodu zasilającego: czarny
  • typ wtyczki: C
  • Zasilanie: 220-240V~ 50/60Hz
  • Kolor: inox + czarny

☆ Sokowirówka Clatronic AE 3666, kolor czarny ☆

Sokowirówka Clatronic AE 3666, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Clatronic AE 3666, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Clatronic
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Clatronic AE 3666, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  • obudowa ze stali szlachetnej
  • pozwala na prędkie przygotowanie soków owocowych i warzywnych, bogatych w witaminy gwarantujących prawidłowe samopoczucie, produktywność i zdrowie
  • wielki otwór do napełniania (Ø 65mm)
  • 2 stopnie prędkości (0-1-2) do rożnych twardych owoców
  • Pojemnik na miąższ (ok. 1,5 litra)
  • Blokada kapania w postaci zamykanego wylotu soku
  • nieznaczne sitko ze stali szlachetnej
  • Możliwość rozłożenia na części – szybkie i bezproblemowe czyszczenie
  • Moc: 400 W
  • Zasilanie sieciowe: 220–240V, 50/60Hz
  • wymiary: 272 x 295 x 171mm
  • Waga: 2kg

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  AE 3666
  EAN
  4006160638042
  informacje podstawowe
  metaliczno-czarny
  Funkcje Sok technologiczne
  Pojemnik na miąższ
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Opis:


☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) ☆

Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) Najniższa Cena Online

☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 metaliczno-czarna 0,5 L Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci stworzyć pyszne i zdrowe soki ze świeżych owoców i warzyw dla całej rodziny. Wielki otwór wlotowy do wrzucania części soku i obudowę ze stali rdzoodpornej.

  Jej wyjmowane komponenty można myć w zmywarce. SPECYFIKACJA:Moc maksymalna: 600 WAkcesoria: Dzbanek, Pokrywka przejrzysta, Popychacz, Sitko ze stali nierdzewnej, Pojemnik na sokPojemność dzbanka: 0,5 litraPojemność zbiornika na miąższ: 1200 mlWskaźnik ilości soku: TakRegulacja szybkości: 2 stopniowaWielkość otworu wsadowego: 65 mmFunkcje zabezpieczające: samoczynne wyłączenie w sytuacji otwarcia pokrywki, Dźwignia bezpieczeństwa z blokadą, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Nóżki przeciwpoślizgoweObudowa: Stal nierdzewnaKolor: srebrno-czarnyWaga urządzenia: 2600gZasilanie: Sieciowe, 230v, 50 hz Sokowirówka Łucznik JC-2019 - Pyszny i zdrowy sok, każdego dnia!

  Czy jest coś udoskonalonego niżeli szklanka orzeźwiającego, świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy z samego rana? Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci wyczarować pyszne i zdrowe soki ze świeżych warzyw i owoców dla całej rodziny - każdego dnia.

  Baw się i twórz nietypowe smaki łącząc ze sobą przeróżne rodzaje warzyw i owoców we własne kombinacje i nowe bomby witaminowe. Świeżo wyciśnięty sok to bogactwo witamin potrzebnych dla zdrowia, który może stanowić jedną z pięciu rutynowych porcji warzyw albo owoców.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 spory otwór wlotowy - jego średnica to 65 mm. Umożliwi to wrzucanie obszernych kawałków bądź choćby całych warzyw i owoców do przerobienia na sok. Dzięki czemu nie tracimy czasu na krojenie i szybciej uzyskujemy efekt końcowy.

  elementy soku transportujemy w kierunku sitka wykorzystując popychacz załączony do urządzenia. Wyciskanie soku możemy regulować przy pomocy pokrętła. Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada dwa tryby prędkości, dzięki którym możemy przystosować jej sposób działania do bieżących potrzeb.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada na wyposażeniu pojemnik na miąższ o pojemności aż 1200 ml. Do tego pojemnika odprowadzane są pozostałości po wyciskaniu soku, które możemy zastosować na przykład jako mus do ciast i deserów.

  duża pojemność zbiornika zezwala na długą pracę bez konieczności jego opróżniania. Pojemnik na sok o pojemności 500 ml dołączony do Sokowirówki Łucznik JC-2019 posiada pokrywkę ograniczającą chlapanie, dzięki temu zachowujemy czystość kuchni.

  Pojemnik na sok może pełnić też funkcję dzbanka, z którego rozlejemy świeży sok do szklanek.Mechanizm działania Sokowirówki Łucznik JC-2019 opiera się z zasady o mikrofiltrowe sitko ze stali nierdzewnej, które po użyciu urządzenia można luźno wyjąć i umyć ręcznie bądź w zmywarce.

  W zmywarce można myć dodatkowo pozostałe wyjmowane części sokowirówki.Aby zwiększyć bezpieczeństwo użycia, w Sokowirówce Łucznik JC-2019 zamontowane są antypoślizgowe nóżki i ramię blokujące zamknięcie.

  Sokowirówka wyłączy się automatycznie w momencie przypadkowego otwarcia pokrywy, uniemożliwiając skaleczenie. Model JC-2019 również ochronę przed przegrzaniem.Sokowirówki Łucznik JC-2019 kryje w sobie wytrzymały silnik, który pozwoli nam długo cieszyć się jej komfortowym działaniem.

  Obsługa sokowirówki jest prosta, intuicyjna i nie powinna sprawić problemu użytkownikom mającym pierwszą styczność z tego typu urządzeniem.Stylowa i innowacyjna pokrywa ze stali nierdzewnej powoduje, iż urządzenie przepięknie pokazuje się na kuchennym blacie bądź stole.

  Jeśli jednak zechcemy schować je do kolejnego zastosowania, bezproblemowo umożliwi nam to jej kompaktowy rozmiar.Do opakowania załączona jest instrukcja w języku polskim i angielskim. Należy zapoznać się z nią przed pierwszym uruchomieniem urządzenia.


☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai ☆

Sokowirówka je337 marki Hyundai Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hyundai
 • Nazwa produktu: Sokowirówka je337 marki Hyundai
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Zdrowy styl życia to w dzisiejszych czasach nic trudnego! nad wyraz, jeżeli masz pod ręką tak zręcznego pomocnika, jakim jest sokowirówka Hyundai JE337II, z którą wydobędziesz z owoców wszystkie witaminy, dopełnisz energię i dostarczysz dla ciała nową siłę do codziennego życia.

  skuteczny silnik z mocą pobieraną 400 W i ruchem wstecznym obrobi szeroką gamę owoców i warzyw a moc sam sobie reguluje według twardości obrabianego kawałka. Sokowirówka proponuje dwie prędkości – I niską i II wysoką przy zakresie 9000 – 13000 obrotów za minutę.

  obfity otwór o średnicy 65 mm umożliwi przetwarzać i pokaźniejsze części. Sok potem wycieka do naczynia o objętości 450 ml a odpad spada do naczynia o pojemności 1,3 l. Naczynie do soku też poręczne wieczko, dzięki któremu lepiej przechowuje się w lodówce. Sokowirówka jest wyekwipowana w korzystnej jakości sitko ze stali rdzoodpornej, integrowany separator piany, potężny ubijak i poręczną szczoteczkę czyszczącą.

  Przyrząd łatwo się składa i czyści, ponieważ poszczególne części można myć w zmywarce do naczyń. Bezpiecznik przeciwko przeciążeniu i odcinający system bezpieczeństwa ochroni zarówno ciebie, jak i przyrząd przed niewłaściwą manipulacją, uszkodzeniem lub zniszczeniem przyrządu.


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka czarna najlepsza?


Najlepsza sokowirówka czarna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka czarna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre sokowirówki – TOP5 na kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek czarnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sokowirówek do owoców i warzyw.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka czarna opinie,
 • dobra sokowirówka czarna cena,
 • sokowirówka czarna ranking,
 • sokowirówka czarna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...