Najlepsze sokowirówki z pojemnikiem na sok do 1,0l w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki z pojemnikiem na sok do 1,0l najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki z pojemnikiem na sok do 1,0l, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) ☆

Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) Najniższa Cena Online

☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci stworzyć pyszne i zdrowe soki ze świeżych owoców i warzyw dla całej rodziny. Obfity otwór wlotowy do wrzucania komponentów soku i obudowę ze stali rdzoodpornej. Jej wyjmowane części można myć w zmywarce.

  Specyfikacja techniczna:
  • Moc maksymalna: 600 W
  • Akcesoria: Dzbanek, Pokrywka klarowna, Popychacz, Sitko ze stali nierdzewnej, Pojemnik na sok
  • pojemność dzbanka: 0,5 litra
  • objętość zbiornika na miąższ: 1200 ml
  • Wskaźnik ilości soku: Tak
  • Regulacja prędkości: 2 stopniowa
  • Wielkość otworu wsadowego: 65 mm
  • Funkcje zabezpieczające: automatyczne wyłączenie w przypadku otwarcia pokrywki, Dźwignia bezpieczeństwa z blokadą, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Nóżki antypoślizgowe
  • pokrywa: Stal nierdzewna
  • Kolor: metaliczno-czarny
  • Waga urządzenia: 2600g
  • Zasilanie: Sieciowe, 230v, 50 hz
  Sokowirówka Łucznik JC-2019 - Pyszny i zdrowy sok, każdego dnia!

  Czy jest coś ulepszonego niżeli szklanka orzeźwiającego, świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy z samego rana? Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci wyczarować pyszne i zdrowe soki ze świeżych warzyw i owoców dla całej rodziny - każdego dnia. Baw się i twórz nietypowe smaki łącząc ze sobą różnorodne rodzaje warzyw i owoców we własne kompilacje i nowe bomby witaminowe. Świeżo wyciśnięty sok to mnogość witamin potrzebnych dla zdrowia, który może stanowić jedną z pięciu codziennych porcji warzyw albo owoców.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada obszerny otwór wlotowy - jego średnica to 65 mm. Umożliwi to wrzucanie obfitych kawałków bądź choćby całych warzyw i owoców do przerobienia na sok. Dzięki czemu nie tracimy czasu na krojenie i szybciej dostajemy efekt końcowy. Elementy soku transportujemy w kierunku sitka wykorzystując popychacz załączony do urządzenia.

  Wyciskanie soku możemy regulować za pomocą pokrętła. Sokowirówka Łucznik JC-2019 ma dwa tryby prędkości, dzięki którym możemy przypasować jej sposób działania do bieżących potrzeb.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada na wyposażeniu pojemnik na miąższ o objętości aż 1200 ml. Do tego pojemnika odprowadzane są pozostałości po wyciskaniu soku, które możemy użyć na przykład jako mus do ciast i deserów. Pokaźna objętość zbiornika zezwala na długą pracę bez konieczności jego opróżniania.

  Pojemnik na sok o objętości 500 ml załączony do Sokowirówki Łucznik JC-2019 ma pokrywkę ograniczającą chlapanie, dzięki czemu zachowujemy czystość kuchni. Pojemnik na sok może pełnić także funkcję dzbanka, z którego rozlejemy świeży sok do szklanek.

  Mechanizm działania Sokowirówki Łucznik JC-2019 jest oparte w głównej mierze o mikrofiltrowe sitko ze stali rdzoodpornej, które po użyciu urządzenia można luźno wyjąć i umyć ręcznie bądź w zmywarce. W zmywarce można myć na dodatek pozostałe wyjmowane komponenty sokowirówki.

  Aby powiększyć bezpieczeństwo zastosowania, w Sokowirówce Łucznik JC-2019 zamontowane są antypoślizgowe nóżki i ramię blokujące zamknięcie. Sokowirówka wyłączy się samoczynnie w chwili przypadkowego otwarcia pokrywy, uniemożliwiając skaleczenie. Model JC-2019 też ochronę przed przegrzaniem.

  Sokowirówki Łucznik JC-2019 kryje w sobie wytrzymały silnik, który pozwoli nam długo cieszyć się jej wygodnym działaniem. Obsługa sokowirówki jest prosta, instynktowna i nie powinna sprawić problemu użytkownikom posiadającym pierwszą styczność z tego typu urządzeniem.

  Stylowa i postępowa obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie pięknie demonstruje się na kuchennym blacie bądź stole. Jeśli jednak zechcemy schować je do kolejnego wykorzystania, bez problemu umożliwi nam to jej kompaktowy wymiar.

  Do opakowania dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także angielskim. Należy zapoznać się z nią przed pierwszym uruchomieniem urządzenia.☆ SENCOR sokowirówka SJE 1055SS ☆

SENCOR sokowirówka SJE 1055SS Najniższa Cena Online

☆ SENCOR sokowirówka SJE 1055SS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sencor
 • Nazwa produktu: SENCOR sokowirówka SJE 1055SS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka o pojemności 0,75 litra, automatycznie oddzielająca miąższ.

  wyekwipowana jest w 2 prędkości robocze i duży otwór, dzięki temu pozwala uzyskać zdrowy sok o naturalnym smaku zarówno z dojrzałych, jak i z obfitych, trwardszych owoców i warzyw.

  ma system potrójnego zabezpieczenia - samoczynnie wyłącza urządzenie po zdjęciu pokrywy, przegrzaniu silnika, oraz niewłaściwym konstrukcji.

  Wykonanie ze stali nierdzewnej zagwarantuje higienę i usprawnia czyszczenie.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  41004757
  EAN
  8590669187621
  dane podstawowe
  metaliczny
  Funkcje Sok technologiczne
  samoczynna blokada przy niewłaściwym mocowaniu końcówek
  Blokada bezpieczeństwa
  Nóżki przeciwpoślizgowe
  System bezpiecznego zamykania
  Wyłącznik bezpieczeństwa
  Zabezpieczenie przed pracą z otwartą pokrywą
  zastosowane technologie
  Pojemnik na miąższ
  Pojemnik na sok
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące (12 dla firm)
  typ gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22 839 52 27 wew. 23
  Opis:
  dane o serwisie i naprawie:E-mail: [email protected]Adres:Fast Poland Sp. Z o.o.Sokołowska 1005-090 Puchałytel: +48 22 839 52 27 wew. 23 lub 22 417 91 23fax: +48 22 417 91 20e-mail: [email protected]poprzez sieć serwisową Arconet – wykaz punktów serwisowych znajduje się na stronie: www.arconet.plInfolinia 0801443322

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. ☆

Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online

☆ Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Sokowirówka hr1855/30. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Jeżeli szukasz sprzętów dla domu w najlepszych cenach, nie przegap Mikser Philips Viva Collection HR1855/70 700W i szerokiego wyboru wysokiej jakości drobnych urządzeń AGD!Ta sokowirówka wyciąga jeszcze więcej soku z owoców i warzyw.

  Czyszczenie trwa zaledwie minutę dzięki rewolucyjnej technice QUICKClean. Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku!Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu — w tym celu zastosowano technologię QuickClean.

  Urządzenie można teraz wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, zaimplementowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom.Sokowirówka Philips to pierwsza przystępna na rynku sokowirówka odśrodkowa zaopatrzona w funkcję wstępnego czyszczenia.

  Wlewanie wody do urządzenia przy pomocy popychacza powoduje powstawanie swojego typu fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka.dużo włókien miąższu niejednokrotnie utyka w sitku, co bardzo utrudnia jego czyszczenie.

  Dzięki progresywnej technologii QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co zezwala na usunięcie włókien za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.Silnik o znacznej mocy 700 W do efektywnego miksowania, mieszania i kruszenia.Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób.

  Pokrywa i pojemnik na miąższ są przezroczyste, dzięki czemu można cały obserwować proces wyciskania soku. W trakcie wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić.Dzięki innowacyjnemu systemowi wyciskania soku z technologią QUICKClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 2 litrów soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.bardzo pokaźny otwór na produkty o szerokości 75 mm zezwala na wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki firmy Philips.

  Oznacza to, iż nie trzeba już wyciągać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona kompozycja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.Sokowirówka charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które ułatwiają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą.firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera organiczne procesy produkcji.Philips Sokowirówka, Viva Collection.

  Moc: 700 W, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Materiał pojemnika na miąższ i popychacza: Polistyren, Materiał dzbanka: SAN, Materiał obudowy: ABC materiałów sztucznych.artykułu: Czarny. Długość przewodu: 1 mPojemność miski: 2 LPojemnik na miąższ: 1,2 LTyp artykułu: SokowirówkaPojemnik na sok: TakPojemnik na sok: 0,8 LWbudowany pojemnik na miąższ: TakPrędkości: 1Schowek na kabel sieciowy: TakStopy przeciwpoślizgowe: TakŁatwy do czyszczenia: TakZacisk zabezpieczający: TakŚrednica otworu na produkty: 7,5 cmCzęści wodoodporne: TakNapięcie wejściowe AC: 220 - 240 VNapięcie: 220 - 240Podręcznik użytkownika: TakMoc: 700 WCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzMateriał pojemnika na miąższ i popychacza: PolistyrenMateriał dzbanka: SANMateriał pokrywy: ABC materiałów sztucznychKolor artykułu: CzarnyDługość przewodu: 1 m...


☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele i wzmacniają nasz system immunologiczny. Z pewnością obszernym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, niżeli zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te elementy, których głównie się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a szczególnie dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką liczba w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 firmy Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które posiadają wszystkie wartości odżywcze.

  postępowA technika

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, znamionująca się niezwykłą sprawnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty oraz prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok nawet z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące znakomitą skuteczność sokowirówki nawet w trakcie wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych sprzętów, SJV601 charakteryzuje się bardzo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą produktywność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  doskonałA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby obfite fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa budowa zwiększa zaś wygodę wykorzystywania. W dwóch osobnych pojemnikach o pojemności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  postępowY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż sokowirówka SJV601 będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie pozostało również wyekwipowane w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki czemu nasz blat pozostanie w świetnym stanie przez cały okres przygotowywania soku. Odłączane komponenty można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Komponenty plastikowe są pozbawione destrukcyjnego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane poprzez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w komplecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe właściwości

  - kształt ślimaka zaprojektowany żeby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie sprawność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - przystępne czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Black&decker bxje600e ☆

Black&decker bxje600e Najniższa Cena Online

☆ Black&decker bxje600e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black&Decker
 • Nazwa produktu: Black&decker bxje600e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

   demonstrujeMY ZUPEŁNĄ NOWOŚĆ W KATALGU BLACK DECKER | PROFESONALNA SOKOWIRÓWKA O MOCY AŻ 600W W SUPERCENIE | postępowa i obowiązkowa w każdej kuchni. BLACK DECKER Sokowirówka to wielofunkcyjne urządzenie pomocne w każdej kuchni.

  Dzięki szerokiej mocy 600W i pakiecie wszelkich niezbędnych części spełni oczekiwania podczas przygotowywania soków owocowych również soków z warzyw. Zasada działania urządzenia jest prosta i polega na szatkowaniu (czyli prędkim przecieraniu) owoców lub warzyw, które zostaną przez nas włożone do jej wnętrza.

  Specyfikacja: producent: Black Decker Moc: 600W Napięcie: 220-240V / 50-60Hz Kolor: stal Średnica rury: 62mm. Wysokiej jakości obudowa, filtr i ostrza tworzone całkowicie ze stali nierdzewnej. Wykończenie ze stali nierdzewne j.

  Bezpieczny system blokowani a Możliwość mycia w zmywarce plastikowych składników. Dwie prędkości 1,2 l pojemnik na miąższ i 0,55 l dzbanek na sok. Gumowe nóżki Długość przewodu: 150 cm System ochrony przed przegrzaniem: tak rozmiary opakowania: 29 x 22 x 35 cm Waga: 2kg W pakiecie otrzymujesz: Oryginalna i nowa sokowirówka Black Decker Pojemnik na miąższ Dzbanek na sok Popychacz Instrukcja obsługi w języku polskim Elektroniczny dowód zakupu Przygotowywanie zdrowych soków to w głównej mierze proces wymagający kliku czynności: krojenia, siekania, ubijania itp.

  Czasami rezygnujemy z nich lub wybieramy produkty sklepowe, ponieważ zwyczajnie nie mamy czasu na ich przygotowanie. Chcąc skrócić godziny spędzane w kuchni, a także zaoszczędzić na kupowaniu soków sklepowych (nawet do 50 zł w skali miesiąca), warto zainwestować w urządzenie, które sprawi, że pyszne soki stworzymy samy.

  Sokowirówka to nadzwyczajne rozwiązanie! Urządzenie, które spełni oczekiwania w każdej kuchni i nie zajmuje dużo miejsca? A do tego przedstawia się nowocześnie! Czego chcieć więcej?! dostajesz cały komplet i od razu możesz rozpocząć pracę!

  Dwie szybkości! posiada 2 szybkości - co że sami możemy sobie połączyć szybkość do typu obrabianego towaru. Jest to przydatne w przypadku np. Twardych owoców. Zabezpieczenie przed przegrzaniem - zastosowane w urządzeniu rozwiązania dbają o Twoje bezpieczeństwo, nie dopuszczamy innej możliwości.

  Urządzenie wyłączy się przed przegrzaniem. Bezpieczny system blokowania - Dzięki tej funkcji urządzenie nie włączy się do momentu aż każdy element nie będzie prawidłowo zamontowany, pozwoli nam to uniknąć wystartowania maszyny z otwarta pokrywą i rozlaniu się soku.

  | POCZUJ SIĘ JAK PRAWDZIWY SZEF KUCHNI!! | OGRANICZA CIĘ TYLKO WYOBRAŹNIA!!! | przeciwpoślizgowe gumowe stopki - Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Sokowirówka jest jednostajna i bezpieczna jednocześnie. Nie przesuwa się po blacie, a to gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie pracy!...


☆ sk9s marki Eldom ☆

sk9s marki Eldom Najniższa Cena Online

☆ sk9s marki Eldom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: sk9s marki Eldom
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka ELDOM SK9S

  - progresywne wzornictwo
  - obudowa wykonana ze stali rdzoodpornej najwyższej jakości
  - wielki komin umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw.
  - 2 biegi
  - pojemnik na sok
  - wyjmowany pojemnik na resztki produktów
  - sito filtrujące ze stali rdzoodpornej
  - popychacz
  - obszerny dozownik o średnicy 7,5 cm
  - blokada pokrywy
  - przejrzysta pokrywa górna
  - zabezpieczenie przed przegrzaniem
  - zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy wyłącznik zasilania
  - gumowe nóżki, przyssawki zapewniające stabilność produktu
  - prosta w obsłudze
  - moc: 700W
  - napięcie 230V~50Hz
  - pojemnik na sok o obszerności 1 litr
  - pojemnik na resztki o pojemności ok 2 litrów
  - gwarancja 24 m-ce


☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 ☆

Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

   Wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 0,6l 25W Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil. Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o odpowiedniej konsystencji NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kolor: Biały z niebieskimi dodatkami Materiał oprócz dzbanka: Tworzywo PP Materiał dzbanka: Tworzywo SAN wbudowany schowek na przewód Stopy antypoślizgowe Regulator ilości miąższu Pojemny dzbanek: 0,6 L Długość przewodu: 0,70 m Częstotliwość: 50/60 Hz Moc: 25 W Napięcie: 220–240 V Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Wyciskarka do cytrusów pozwala na uzyskanie przezroczystego albo gęstego soku.

  Regulator ilości miąższu pozwala na uzyskanie klarownego lub gęstego soku. Wszystkie komponenty można myć w zmywarce znikoma, kompaktowa kompozycja minimalne wymiary urządzenia komfortowe przechowywanie go w niewielkich przestrzeniach albo szafkach kuchennych....Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki z pojemnikiem na sok do 1,0l – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki z pojemnikiem na sok do 1,0l, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 ☆

Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

   Wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 0,6l 25W Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil. Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o trafnej konsystencji NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: Biały z niebieskimi dodatkami Materiał oprócz dzbanka: Tworzywo PP Materiał dzbanka: Tworzywo SAN wbudowany schowek na kabel Stopy antypoślizgowe Regulator ilości miąższu Pojemny dzbanek: 0,6 L Długość przewodu: 0,70 m Częstotliwość: 50/60 Hz Moc: 25 W Napięcie: 220–240 V Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Wyciskarka do cytrusów zezwala na uzyskanie klarownego albo gęstego soku.

  Regulator ilości miąższu zezwala na uzyskanie krystalicznego lub gęstego soku. Wszystkie komponenty można myć w zmywarce niewiele znacząca, kompaktowa konstrukcja niepokaźne rozmiary urządzenia komfortowe przechowywanie go w niewielkich przestrzeniach albo szafkach kuchennych....


☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) ☆

Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) Najniższa Cena Online

☆ Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Łucznik Sokowirówka jc 2019 (5902022184216)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci stworzyć pyszne i zdrowe soki ze świeżych owoców i warzyw dla całej rodziny. Obszerny otwór wlotowy do wrzucania składników soku i obudowę ze stali nierdzewnej. Jej wyjmowane części można myć w zmywarce.

  Specyfikacja techniczna:
  • Moc maksymalna: 600 W
  • Akcesoria: Dzbanek, Pokrywka klarowna, Popychacz, Sitko ze stali rdzoodpornej, Pojemnik na sok
  • pojemność dzbanka: 0,5 litra
  • pojemność zbiornika na miąższ: 1200 ml
  • Wskaźnik ilości soku: Tak
  • Regulacja szybkości: 2 stopniowa
  • Wielkość otworu wsadowego: 65 mm
  • Funkcje zabezpieczające: automatyczne wyłączenie w sytuacji otwarcia pokrywki, Dźwignia bezpieczeństwa z blokadą, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Nóżki przeciwpoślizgowe
  • pokrywa: Stal nierdzewna
  • Kolor: metaliczno-czarny
  • Waga urządzenia: 2600g
  • Zasilanie: Sieciowe, 230v, 50 hz
  Sokowirówka Łucznik JC-2019 - Pyszny i zdrowy sok, każdego dnia!

  Czy jest coś ulepszonego niżeli szklanka orzeźwiającego, świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy z samego rana? Sokowirówka JC-2019 pozwoli Ci wyczarować pyszne i zdrowe soki ze świeżych warzyw i owoców dla całej rodziny - każdego dnia. Baw się i twórz nietypowe smaki łącząc ze sobą różne typy warzyw i owoców we własne kompilacje i nowe bomby witaminowe. Świeżo wyciśnięty sok to obfitość witamin koniecznych dla zdrowia, który może stanowić jedną z pięciu rutynowych porcji warzyw albo owoców.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada obfity otwór wlotowy - jego średnica to 65 mm. Umożliwi to wrzucanie pokaźnych kawałków bądź choćby całych warzyw i owoców do przerobienia na sok. Dzięki czemu nie tracimy czasu na krojenie i szybciej otrzymujemy efekt końcowy. Elementy soku transportujemy w kierunku sitka wykorzystując popychacz dołączony do urządzenia.

  Wyciskanie soku możemy regulować za pomocą pokrętła. Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada dwa tryby szybkości, dzięki którym możemy przystosować jej sposób działania do bieżących potrzeb.

  Sokowirówka Łucznik JC-2019 posiada na wyposażeniu pojemnik na miąższ o objętości aż 1200 ml. Do tego pojemnika odprowadzane są pozostałości po wyciskaniu soku, które możemy wykorzystać na przykład jako mus do ciast i deserów. Obfita objętość zbiornika pozwala na długą pracę bez konieczności jego opróżniania.

  Pojemnik na sok o objętości 500 ml dołączony do Sokowirówki Łucznik JC-2019 ma pokrywkę ograniczającą chlapanie, dzięki temu zachowujemy czystość kuchni. Pojemnik na sok może pełnić dodatkowo funkcję dzbanka, z którego rozlejemy świeży sok do szklanek.

  Mechanizm działania Sokowirówki Łucznik JC-2019 opiera się głównie o mikrofiltrowe sitko ze stali rdzoodpornej, które po użyciu urządzenia można luźno wyjąć i umyć ręcznie bądź w zmywarce. W zmywarce można myć jeszcze pozostałe wyjmowane komponenty sokowirówki.

  Aby powiększyć bezpieczeństwo użycia, w Sokowirówce Łucznik JC-2019 zamontowane są antypoślizgowe nóżki i ramię blokujące zamknięcie. Sokowirówka wyłączy się samoczynnie w chwili przypadkowego otwarcia pokrywy, zapobiegając skaleczenie. Model JC-2019 dodatkowo ochronę przed przegrzaniem.

  Sokowirówki Łucznik JC-2019 kryje w sobie wytrzymały silnik, który pozwoli nam długo radować się jej wygodnym działaniem. Obsługa sokowirówki jest prosta, intuicyjna i nie powinna sprawić problemu użytkownikom mającym pierwszą styczność z tego typu urządzeniem.

  Stylowa i progresywna obudowa ze stali rdzoodpornej sprawia, iż urządzenie ładnie ukazuje się na kuchennym blacie bądź stole. Jeśli jednak zechcemy schować je do kolejnego wykorzystania, bezproblemowo umożliwi nam to jej kompaktowy rozmiar.

  Do opakowania dołączona jest instrukcja w języku polskim i angielskim. Należy zapoznać się z nią przed pierwszym uruchomieniem urządzenia.☆ sk9s marki Eldom ☆

sk9s marki Eldom Najniższa Cena Online

☆ sk9s marki Eldom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: sk9s marki Eldom
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka ELDOM SK9S

  - progresywne wzornictwo
  - obudowa stworzona ze stali nierdzewnej najwyższej jakości
  - wielki komin umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw.
  - 2 biegi
  - pojemnik na sok
  - wyjmowany pojemnik na resztki produktów
  - sito odfiltrowujące ze stali nierdzewnej
  - popychacz
  - duży dozownik o średnicy 7,5 cm
  - blokada pokrywy
  - krystaliczna pokrywa górna
  - zabezpieczenie przed przegrzaniem
  - zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy wyłącznik zasilania
  - gumowe nóżki, przyssawki gwarantujące stabilność artykułu
  - prosta w obsłudze
  - moc: 700W
  - napięcie 230V~50Hz
  - pojemnik na sok o pojemności 1 litr
  - pojemnik na resztki o pojemności ok 2 litrów
  - gwarancja 24 m-ce


☆ Black&decker bxje600e ☆

Black&decker bxje600e Najniższa Cena Online

☆ Black&decker bxje600e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black&Decker
 • Nazwa produktu: Black&decker bxje600e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

   prezentujeMY ZUPEŁNĄ NOWOŚĆ W KATALGU BLACK DECKER | PROFESONALNA SOKOWIRÓWKA O MOCY AŻ 600W W SUPERCENIE | nowoczesna i obowiązkowa w każdej kuchni. BLACK DECKER Sokowirówka to wielofunkcyjne urządzenie pomocne w każdej kuchni.

  Dzięki obszernej mocy 600W i pakiecie wszelkich koniecznych elementów stanie na wysokości zadania w trakcie przygotowywania soków owocowych też soków z warzyw. Zasada działania urządzenia jest prosta i polega na szatkowaniu (czyli prędkim przecieraniu) owoców lub warzyw, które zostaną przez nas włożone do jej wnętrza.

  Specyfikacja: firma: Black Decker Moc: 600W Napięcie: 220-240V / 50-60Hz Kolor: stal Średnica rury: 62mm. Wysokiej jakości obudowa, filtr i ostrza wytworzone w pełni ze stali nierdzewnej. Wykończenie ze stali nierdzewne j.

  Bezpieczny system blokowani a Możliwość mycia w zmywarce plastikowych elementów. Dwie szybkości 1,2 l pojemnik na miąższ i 0,55 l dzbanek na sok. Gumowe nóżki Długość przewodu: 150 cm System ochrony przed przegrzaniem: tak rozmiary opakowania: 29 x 22 x 35 cm Waga: 2kg W zestawie uzyskujesz: Oryginalna i nowa sokowirówka Black Decker Pojemnik na miąższ Dzbanek na sok Popychacz Instrukcja obsługi w języku polskim Elektroniczny dowód zakupu Przygotowywanie zdrowych soków to głównie proces wymagający kliku czynności: krojenia, siekania, ubijania itp.

  Czasami rezygnujemy z nich lub wybieramy produkty sklepowe, ponieważ zwyczajnie nie mamy czasu na ich przygotowanie. Chcąc skrócić godziny spędzane w kuchni i zaoszczędzić na kupowaniu soków sklepowych (choćby do 50 zł w skali miesiąca), warto zainwestować w urządzenie, które sprawi, iż pyszne soki stworzymy samy.

  Sokowirówka to nieprzeciętne rozwiązanie! Urządzenie, które spełni oczekiwania w każdej kuchni i nie zajmuje dużo miejsca? A do tego przedstawia się nowocześnie! Czego chcieć więcej?! dostajesz cały zestaw i od razu możesz rozpocząć pracę!

  Dwie szybkości! ma 2 szybkości - co iż sami możemy sobie połączyć szybkość do rodzaju obrabianego produktu. Jest to przydatne w sytuacji np. Twardych owoców. Zabezpieczenie przed przegrzaniem - zaimplementowane w urządzeniu rozwiązania dbają o Twoje bezpieczeństwo, nie dopuszczamy innej możliwości.

  Urządzenie wyłączy się przed przegrzaniem. Bezpieczny system blokowania - Dzięki tej funkcji urządzenie nie włączy się do momentu aż każdy element nie będzie dobrze zamontowany, pozwoli nam to uniknąć wystartowania maszyny z otwarta pokrywą i rozlaniu się soku.

  | POCZUJ SIĘ JAK PRAWDZIWY SZEF KUCHNI!! | OGRANICZA CIĘ TYLKO WYOBRAŹNIA!!! | przeciwpoślizgowe gumowe stopki - Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Sokowirówka jest zrównoważona i bezpieczna jednocześnie. Nie przesuwa się po blacie, a to zagwarantuje bezpieczeństwo podczas pracy!...


☆ SENCOR sokowirówka SJE 1055SS ☆

SENCOR sokowirówka SJE 1055SS Najniższa Cena Online

☆ SENCOR sokowirówka SJE 1055SS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sencor
 • Nazwa produktu: SENCOR sokowirówka SJE 1055SS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka o pojemności 0,75 litra, samoczynnie oddzielająca miąższ.

  zaopatrzona jest w 2 prędkości robocze, a także znaczny otwór, dzięki temu pozwala uzyskać zdrowy sok o naturalnym smaku równocześnie z dojrzałych, jak i z obfitych, trwardszych owoców i warzyw.

  ma system potrójnego zabezpieczenia - samoczynnie wyłącza urządzenie po zdjęciu pokrywy, przegrzaniu silnika, i niewłaściwym montażu.

  Wykonanie ze stali rdzoodpornej zapewnia higienę i usprawnia czyszczenie.

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  41004757
  EAN
  8590669187621
  dane podstawowe
  srebrny
  Funkcje Sok technologiczne
  automatyczna blokada przy niewłaściwym mocowaniu końcówek
  Blokada bezpieczeństwa
  Nóżki antypoślizgowe
  System bezpiecznego zamykania
  Wyłącznik bezpieczeństwa
  Zabezpieczenie przed pracą z otwartą pokrywą
  zaimplementowane technologie
  Pojemnik na miąższ
  Pojemnik na sok
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące (12 dla firm)
  typ gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22 839 52 27 wew. 23
  Opis:
  dane o serwisie i naprawie:E-mail: [email protected]Adres:Fast Poland Sp. Z o.o.Sokołowska 1005-090 Puchałytel: +48 22 839 52 27 wew. 23 lub 22 417 91 23fax: +48 22 417 91 20e-mail: [email protected]poprzez sieć serwisową Arconet – wykaz punktów serwisowych znajduje się na stronie: www.arconet.plInfolinia 0801443322


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l najlepsza?


Najlepsza sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek z pojemnikiem na sok do 1,0l nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l opinie,
 • dobra sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l cena,
 • sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l ranking,
 • sokowirówka z pojemnikiem na sok do 1,0l jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...