Ranking tablic interaktywnych Qomo. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice interaktywne / Ranking tablic interaktywnych Qomo


Pomagamy w wyborze dobrych tablic interaktywnych Qomo. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic interaktywnych Qomo,
 • TOP5 chętnie kupowanych tablic multimedialnych i interaktywnych do biurowych zastosowań.

Jakie tablice interaktywne Qomo najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice interaktywne Qomo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tablic interaktywnych Qomo, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Qomo Tablica multimedialna qwb388bw ☆

Qomo Tablica multimedialna qwb388bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica multimedialna qwb388bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica multimedialna qwb388bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB388BW to artykuł multimedialny, który pozwala wyświetlić dowolne dane na swej powierzchni. Na dodatek obfite spektrum narzędzi, które upraszczają pracę z urządzeniem. W praktyce nie ma lepszego sposobu na podanie danych niż zobrazowanie ich w formie prezentacji, diagramu lub wykresu. Dane liczbowe w takiej postaci są o dużo bardziej przyswajalne przekazane po prostu ustnie. Tablica interaktywna ma 88 cali powierzchni użytkowej, która w dodatku jest suchościeralna. W praktyce oznacza to, iż jest niepodatna na duże spektrum uszkodzeń mechanicznych oraz korzystnie reaguje na zarysowania. W pakiecie z urządzeniem dołączone jest oprogramowanie, które pozwala sprawniej przekazywać treści wynikające z danego przemówienia albo spotkania w firmie. Multimedium wykorzystuje technologię podczerwoną, która obsługuje do 10 punktów nacisku równocześnie. Oprócz tego po bokach urządzenia dostępne są paski skrótów, które upraszczają korzystanie z towaru producenta Qomo.


☆ Qomo Tablica interaktywna qwb388bw ☆

Qomo Tablica interaktywna qwb388bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica interaktywna qwb388bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica interaktywna qwb388bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  firma Qomo to przodujący firma tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej marki są istotnie uniwersalne, niezawodne i wyjątkowo intuicyjne i nieskomplikowane w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele bardzo chętnie korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB388BW to tablica panoramiczna Qomo o przeciętnej wielkości. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i odporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 88 cali. Dzięki precyzyjnej technice podczerwień, tablica wyłapuje i reaguje na ruch. Pozwala ona jeszcze na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200BW, paski skrótów i nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery kolory pisaków, wskaźnik i wymazywacz. Do tablicy dołączona jest jeszcze nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs, a także sporo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB388BW to znakomite połączenie dostępnej ceny, a także najwyższej jakości gwarantowanej poprzez producenta Qomo.

  mocne strony tablic Qomo QWB388BW:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - zezwala na prędkie i precyzyjne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 16:10
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest szczególnie proste w obsłudze i pozwala na całkowite użycie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, pozwalają na szybki dostęp do typowo wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna zapewniająca szybki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki oraz wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który zezwala na produktywne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  załączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro zwiększa możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Mnóstwo rozciągliwych funkcji, które można zintegrować do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający przede wszystkim stosowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła oraz wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest niezwykle prosta, a z reguły wykorzystywane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w zróżnicowanych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  obfitym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, lecz też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w dostosowywanych odstępach, a także o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami stosownie: zawodników i piłki i pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii oraz solidna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje, a także prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Qomo Tablica multimedialna qwb379bw ☆

Qomo Tablica multimedialna qwb379bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica multimedialna qwb379bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica multimedialna qwb379bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB379BW to artykuł wytwarzany nieprzeciętnie pod kątem prezentacji, a także audytoriów. W praktyce multimedia rewelacyjnie sprawdzają się równocześnie w pracy, jak i systemach oświaty. Nie ma nic ulepszonego niżeli przekazywanie treści w sposób werbalny oraz niewerbalny za pomocą obrazowych prezentacji. W praktyce stanowczo dobrze wpływa to nie tylko na odbiorcę, lecz i potencjalnego inwestora, który wskutek bardziej wizualnego przedstawienia oferty, będzie skłonny bezdyskusyjnie częściej korzystać z usług potężnej firmy. Tablica interaktywna Qomo QWB379BW jest nowszą wersją modelu najpopularniejszego QWB200-BW tej samej firmy. Większą przekątną i jest bezspornie bardziej wytrzymała z perspektywy z zasady użytkowej. Całość została oprawiona w aluminiowaną ramę z ekranem o przekątnej 79 cali. Dzięki technologii wykorzystującej podczerwień, tablica wyłapuje i reaguje na ruch. Dodatkowo jest bardzo dokładna w wykorzystywaniu.


☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo ☆

Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS to urządzenie, które bezdyskusyjnie ułatwia przekazywanie informacji. Multimedium pomaga w zapamiętywaniu informacji, które są wyświetlane na jego ekranie oraz zobrazowane w postaci np. Diagramów, statystyk, a następnie kompleksowo omawiane. W komplecie znajduje się oprogramowanie, które pozwala bezsprzecznie prościej obsługiwać urządzenie. Rozszerza ono możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Posiada szereg rozciągliwych funkcji, które pozwalają scalić się do tematyki zajęć i poziomu nowoczesnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera przyswajanie informacji przez pracowników i proces edukacji uczniów bądź studentów. Oprogramowanie podzielone jest na pasek narzędzi zawierający zwykle stosowane funkcje, wysuwane menu boczne, w którym jest menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i obszar rysowania. Urządzenie ma 79 cali wolnej powierzchni.


☆ Tablica multimedialna Qomo QWB396BW ☆

Tablica multimedialna Qomo QWB396BW Najniższa Cena Online

☆ Tablica multimedialna Qomo QWB396BW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica multimedialna Qomo QWB396BW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB396BW to artykuł dostosowany do potrzeb nie tylko klientów firmowych, lecz i prywatnych. W praktyce urządzenie genialnie sprawdza się w przypadku zajęć dydaktycznych oraz przy realizacji celów oświatowych. Multimedia ułatwiają pracę z uczniami, zatrudnionymi oraz studentami, gdyż pozwalają zobrazować większość treści merytorycznych. Dane są o dużo bardziej przyswajalne, jeśli dołożymy do nich wizualizację. Liczby stają się natomiast niezaprzeczalnie oczywiste w postaci diagramów, wykresów i tabel. Tablica interaktywna to znaczna tablica panoramiczna o rozmiarze 96 cali. Udostępnia ogromną powierzchnię użytkową, która dodatkowo jest suchościeralna, czyli odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Została ona oprawiona w aluminiową ramę, a Dzięki precyzyjnej technologii na podczerwień, multimedium wyłapuje bez problemu ruch i reaguje na niego. Tablica ma paski skrótów i cztery odcienie pisaków, a w tym wskaźnik z wymazywaczem.


☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS ☆

Tablica interaktywna Qomo QWB379PS Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna Qomo QWB379PS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  firma Qomo to przodujący firma tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są wyjątkowo uniwersalne, bezawaryjne oraz szczególnie intuicyjne i łatwe w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele szczególnie z ochotą korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-PS. Od wersji BW różni się ceramiczną powierzchnią, która umożliwia korzystanie z niej dokładnie tak jak ze zwykłej tablicy suchościeralnej. Jest ona też bardziej od niej wytrzymała. Została oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została ceramiczna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki dokładnej technologii podczerwień, tablica wyłapuje i reaguje na ruch. Pozwala ona też na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200-PS, paski skrótów i nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery barwy pisaków, wskaźnik i wymazywacz. Do tablicy dołączona jest również nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs oraz mnóstwo dodatkowych funkcji przydatnych podczas zajęć.

  mocne strony tablic Qomo QWB379PS:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na prędkie i precyzyjne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest niezwykle proste w obsłudze i zezwala na całkowite zastosowanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na szybki dostęp do z zasady używanych funkcji
  • ceramiczna powierzchnia, która zezwala na wykorzystywanie markerów suchościeralnych i nie martwienie się, że na tablicy zostaną smugi
  • półka interaktywna zapewniająca szybki dostęp do czterech barw pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który umożliwia sprawne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,realizowana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379PS wynosi 25 lat)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro zwiększa możliwości zastosowania tablic interaktywnych. Dużo elastycznych funkcji, które można związać do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W pokaźnym stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający z reguły wykorzystywane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła oraz wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest niezwykle prosta, a typowo używane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w rozmaitych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  znacznym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w regulowanych odstępach i o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami stosownie: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii i mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy oraz dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje, a także prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo ☆

Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  marka Qomo to przodujący marka tablic interaktywnych na świecie i jedna z najszczególniej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są szczególnie uniwersalne, niezawodne oraz niezwykle instynktowne i nietrudne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele nad wyraz z ochotą korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379BW nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-BW. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i niepodatna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki dokładnej technologii podczerwień, tablica wykrywa i reaguje na ruch. Pozwala ona dodatkowo na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200-BW, paski skrótów, a także nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery odcienie pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy załączona jest również nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która ma nowy, przyjazny interfejs oraz mnóstwo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB379BW to idealne połączenie przystępnej ceny oraz najwyższej jakości gwarantowanej poprzez markę Qomo.

  mocne strony tablic Qomo QWB379BW:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - umożliwia szybkie i staranne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest szczególnie proste w obsłudze i pozwala na całkowite wykorzystanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, umożliwiają prędki dostęp do przede wszystkim używanych funkcji
  • półka interaktywna gwarantująca szybki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki i wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • pakiet montażowy, który pozwala na sprawne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,wykonywana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 i 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro zwiększa możliwości użycia tablic interaktywnych. Niemało elastycznych funkcji, które można scalić do tematyki zajęć i poziomu nowoczesnia słuchaczy. W obfitym stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający z reguły używane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest nad wyraz prosta, a z reguły użytkowane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w zróżnicowanych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego, a także narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  obszernym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, lecz też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w regulowanych odstępach, a także o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami stosownie: zawodników i piłki oraz pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii, a także mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Na dodatek znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje oraz prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Tablica interaktywna qwb396bw marki Qomo ☆

Tablica interaktywna qwb396bw marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna qwb396bw marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna qwb396bw marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  producent Qomo to przodujący producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najszczególniej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej firmy są bardzo uniwersalne, bezusterkowe oraz niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele niezwykle chętnie korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB396BW to duża tablica panoramiczna. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 96 cali. Dzięki precyzyjnej technologii podczerwień, tablica namierza i reaguje na ruch. Pozwala ona również na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200BW, paski skrótów, a także nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery barwy pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy załączona jest także nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która ma nowy, przyjazny interfejs, a także sporo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB396BW to idealne połączenie dostępnej ceny i najwyższej jakości gwarantowanej poprzez producenta Qomo.

  atuty tablic Qomo QWB396BW:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - zezwala na szybkie i dokładne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 16:9 - idealny do projektorów Full HD
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest bardzo proste w obsłudze i umożliwia całkowite zastosowanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na prędki dostęp do typowo wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech odcieni pisaka, gąbki i wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który zezwala na produktywne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością gratisowego przedłużenia do 5 lat,wykonywana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  załączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Dużo rozciągliwych funkcji, które można zespolić do tematyki zajęć i poziomu nowoczesnia słuchaczy. W znacznym stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający przeważnie wykorzystywane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest szczególnie prosta, a typowo używane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w różnych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  dużym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w dostosowywanych odstępach i o wybranym odcieniu – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami trafnie: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza materiałów to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia i geografii oraz potężna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice interaktywne Qomo – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze tablice interaktywne Qomo, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich tablic interaktywnych Qomo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo ☆

Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS to urządzenie, które ewidentnie upraszcza przekazywanie informacji. Multimedium pomaga w zapamiętywaniu danych, które są wyświetlane na jego ekranie, a także zobrazowane w postaci np. Diagramów, statystyk, a następnie kompleksowo omawiane. W pakiecie znajduje się oprogramowanie, które pozwala ewidentnie prościej obsługiwać urządzenie. Rozszerza ono możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Posiada szereg sprężystych funkcji, które pozwalają połączyć się do tematyki zajęć i poziomu innowacyjnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera przyswajanie informacji przez pracowników oraz proces edukacji uczniów bądź studentów. Oprogramowanie podzielone jest na pasek narzędzi zawierający na ogół używane funkcje, wysuwane menu boczne, w którym jest menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i obszar rysowania. Urządzenie ma 79 cali wolnej powierzchni.


☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS ☆

Tablica interaktywna Qomo QWB379PS Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna Qomo QWB379PS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  producent Qomo to przodujący marka tablic interaktywnych na świecie i jedna z najistotniej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są stanowczo uniwersalne, bezusterkowe, a także bardzo instynktowne i łatwe w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele niezwykle z ochotą korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-PS. Od wersji BW różni się ceramiczną powierzchnią, która pozwala na korzystanie z niej dokładnie tak jak ze zwykłej tablicy suchościeralnej. Jest ona ponadto bardziej od niej wytrzymała. Została oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została ceramiczna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki precyzyjnej technologii podczerwień, tablica wykrywa i reaguje na ruch. Pozwala ona jeszcze na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200-PS, paski skrótów i nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery kolory pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy dołączona jest dodatkowo nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która ma nowy, przychylny interfejs i niemało dodatkowych funkcji przydatnych podczas zajęć.

  zalety tablic Qomo QWB379PS:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na prędkie i dokładne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest szczególnie proste w obsłudze i umożliwia całkowite użycie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na szybki dostęp do przeważnie użytkowanych funkcji
  • ceramiczna powierzchnia, która umożliwia używanie markerów suchościeralnych i nie martwienie się, iż na tablicy zostaną smugi
  • półka interaktywna zapewniająca prędki dostęp do czterech barw pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który zezwala na skuteczne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,realizowana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379PS wynosi 25 lat)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro zwiększa możliwości użycia tablic interaktywnych. Niemało rozciągliwych funkcji, które można zespolić do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający z reguły użytkowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta, a typowo używane funkcje są w nim przystępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w najróżniejszych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 albo 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego i narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  wielkim ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w dostosowywanych odstępach i o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami adekwatnie: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza materiałów to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii oraz mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Qomo Tablica multimedialna qwb379bw ☆

Qomo Tablica multimedialna qwb379bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica multimedialna qwb379bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica multimedialna qwb379bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB379BW to towar wytworzony doskonale pod kątem prezentacji, a także audytoriów. W praktyce multimedia idealnie sprawdzają się równocześnie w pracy, jak i systemach oświaty. Nie ma nic lepszego aniżeli przekazywanie treści w sposób werbalny oraz niewerbalny przy pomocy obrazowych prezentacji. W praktyce szczególnie należycie wpływa to nie tylko na odbiorcę, ale i potencjalnego inwestora, który wskutek bardziej wizualnego przedstawienia oferty, będzie skłonny bezapelacyjnie częściej korzystać z usług solidnej marki. Tablica interaktywna Qomo QWB379BW jest nowszą wersją modelu najpopularniejszego QWB200-BW tej samej producenta. Pokaźniejszą przekątną oraz jest ewidentnie bardziej wytrzymała z perspektywy na ogół użytkowej. Całość została oprawiona w aluminiowaną ramę z ekranem o przekątnej 79 cali. Dzięki technologii wykorzystującej podczerwień, tablica namierza i reaguje na ruch. W dodatku jest nad wyraz skrupulatna w użytkowaniu.


☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo ☆

Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  marka Qomo to przodujący marka tablic interaktywnych na świecie i jedna z najszczególniej lubianych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej firmy są bardzo uniwersalne, niezawodne oraz niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele bardzo z ochotą korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379BW nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-BW. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i wytrzymała na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki starannej technice podczerwień, tablica lokalizuje i reaguje na ruch. Pozwala ona również na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200-BW, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery barwy pisaków, wskaźnik oraz wymazywacz. Do tablicy załączona jest w dodatku nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs oraz mnóstwo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB379BW to wyśmienite połączenie dostępnej ceny oraz najwyższej jakości gwarantowanej poprzez firmę Qomo.

  mocne strony tablic Qomo QWB379BW:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na prędkie i staranne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest wyjątkowo proste w obsłudze i zezwala na całkowite wykorzystanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, pozwalają na szybki dostęp do z zasady wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki oraz wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który umożliwia skuteczne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością gratisowego przedłużenia do 5 lat,wykonywana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości użycia tablic interaktywnych. Dużo elastycznych funkcji, które można związać do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W pokaźnym stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający typowo użytkowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest niezwykle prosta, a typowo używane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w różnorodnych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego, a także narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  sporym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w dostosowywanych odstępach oraz o wybranym odcieniu – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami optymalnie: zawodników i piłki i pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia i geografii i potężna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy oraz dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Qomo Tablica multimedialna qwb388bw ☆

Qomo Tablica multimedialna qwb388bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica multimedialna qwb388bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica multimedialna qwb388bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB388BW to artykuł multimedialny, który pozwala wyświetlić dowolne dane na swej powierzchni. Dodatkowo pokaźne spektrum narzędzi, które upraszczają pracę z urządzeniem. W praktyce nie ma ulepszonego sposobu na przekazanie informacji niż zobrazowanie ich w formie prezentacji, diagramu albo wykresu. Informacje liczbowe w takiej postaci są o niemało bardziej przyswajalne podane po prostu ustnie. Tablica interaktywna ma 88 cali powierzchni użytkowej, która ponadto jest suchościeralna. W praktyce oznacza to, iż jest wytrzymała na spore spektrum uszkodzeń mechanicznych oraz dobrze reaguje na zarysowania. W zestawie z urządzeniem załączone jest oprogramowanie, które pozwala sprawniej przekazywać treści wynikające z danego przemówienia albo spotkania w firmie. Multimedium wykorzystuje technikę podczerwoną, która obsługuje do 10 punktów nacisku równocześnie. Oprócz tego po bokach urządzenia przystępne są paski skrótów, które upraszczają korzystanie z towaru marki Qomo.Podsumowanie, czyli jaka tablica interaktywna Qomo najlepsza?


Najlepsza tablica interaktywna Qomo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica interaktywna Qomo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic interaktywnych Qomo nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych tablic multimedialnych i interaktywnych do biurowych zastosowań.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica interaktywna Qomo opinie,
 • dobra tablica interaktywna Qomo cena,
 • tablica interaktywna Qomo ranking,
 • tablica interaktywna Qomo jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...