Ranking tablic interaktywnych ViewSonic. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice interaktywne / Ranking tablic interaktywnych ViewSonic


Pomagamy w wyborze dobrych tablic interaktywnych ViewSonic. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic interaktywnych ViewSonic,
 • TOP5 często wybieranych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.

Jakie tablice interaktywne ViewSonic najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice interaktywne ViewSonic, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking tablic interaktywnych ViewSonic, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi ☆

Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  IFP7532

  Interaktywna tablica ViewSonic ViewBoard 86 stanowi kompleksowe rozwiązanie dla szkół, a głównie nauczycieli, którzy chcą prowadzić bardziej interaktywne lekcje. Dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz 20-punktowym dotyku stwarza niezwykłe możliwości współpracy. Wbudowany dostęp do pakietu myViewBoard łączy zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym z opartymi na chmurze narzędziami do przenoszenia i wykonywania notatek, w tym prostą, bezprzewodową funkcje przesyłania z bezpiecznym logowaniem i progresywnymi narzędziami do współpracy. Równocześnie umożliwia łatwą konwersją standardowych plików. W dodatku myViewBoard Manager proponuje system zarządzania zdolny do jednoczesnego sterowania wieloma wyświetlaczami.
  ViewSonic ViewBoard 86 jest jeszcze wyekwipowany w technikę Ultra Fine Touch, która powoduje, że mamy wrażenie pisania na kartce papieru. Ponadto pisak ma dwie końcówki, dzięki którym możemy jednocześnie pisać lub rysować w dwóch przeróżnych kolorach.
  Do dyspozycji użytkownika jest dużo portów I/O w tym HDMI/VGA, USB które w zależności od zapotrzebowania pozwalają na podłączenie innych maszyn.

  Gwarancja producenta - 5 lat

  szybkie połączenie

  MyViewBoard Dispaly zezwala na bezprzewodowe duplikowanie ekranu. Funkcja ta inaczej zwana funkcją mirroringu umożliwia dublowanie ekranu z innego urządzenia bez konieczności użycia kabla czy dodatkowej aplikacji.


  rozciągliwe narzędzia edukacyjne

  zastosowana aplikacja myViewBoard WhiteBoard upraszcza współpracę poprzez dostęp do szerokiej gamy mediów i narzędzi do prezentacji.

  Zdalne zarządzanie

  ViewSonic ViewBoard IFP7532 jest wyposażony w aplikacje myViewBoard Manager, dzięki której z łatwością można zdalnie zarządzać monitorem, wprowadzać aktualizacje, emitować treści lub aktualne wiadomości. MyViewBoard Manager zezwala na administratorom IT bezproblemowe monitorowanie i obsługę poszczególnych wyświetlaczy w wielkich organizacjach z poziomu jednego panelu sterowania.


  wydajna współpraca

  linia ViewBoard32 została zaprojektowana z myślą o dzieleniu się pomysłami i współpracy wielu użytkowników w tym samym czasie. Jest wyposażona w 20 punktów dotyku, a pisak ma do dyspozycji obie końcówki. Nieważne którą wybierzesz, każda strona pisaka samoczynnie się dopasowuje bez zapotrzebowania wcześniejszej konfiguracji.  Wysokiej jakości dźwięk

  W przedniej części monitor ma wbudowane głośniki o mocy 10 W, które sprawiają, iż muzyka czy filmy są korzystnie i wyraźnie słyszalne.  Opcjonalny OPS

  Możesz zwiększyc funkcjonalność ViewSonic ViewBoard IFP7532 o komputer typu slot-in, wyekwipowany w procesor Intel core w standardzie OPS.


  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1. Smart Port USB™ X 2
  2. Camera
  3. LAN
  4. RS232
  5. HDMI x 2
  6. USB 2.0
  7. Touch
  8. Audio Out
  9. VESA® Wall Mount 800 x 400 mm
  10. VGA
  11. Audio in
  12. Wi-fi Module Slot  zestaw zawiera na dodatek:

  Moduł WiFi: VB-WiFi-002
  Moduł bezprzewodowy ViewSonic VB-WIFI-002 zagwarantuje prędkie bezprzewodowe połączenie internetowe dla linii ViewBoard®32. Obsługuje podwójną częstotliwość 2.4GHz i 5GHz pasma, wraz ze standardem 802.11AC.


  Uchwyt ścienny: VB-WMK-001- 2C
  Jest asygnowany do konstrukcji płaskich monitorów od 55" do 84".

  Vesa - do 900 x 600 mm
  Udźwig - 125 kg
  dane technologiczne

☆ Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic ☆

Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic Najniższa Cena Online

☆ Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych ViewSonic VPC10-WP i5/8GB/128GB do IFP to sprzęt dopasowany do potrzeb ekranów tej producenta. W praktyce otrzymujemy Intel® Core™ i5-6400 z 8GB RAMu DDR4. Grafika to Intel HD Graphics 530, który zagwarantuje stałą płynność obrazu, a także wysoką jakość przetwarzania. 2.5" 128GB SATA3 SSD pamięci pozwala bezproblemowo obsługiwać większość monitorów interaktywnych nie wchodzących w zakres sprzętu producenta. Komputer do monitorów interaktywnych to w zasadzie jeden z lepszych przystępnych pod kątem multimediów. Sprzęt jest specjalistyczny i przypasowany właśnie pod potrzeby monitorów interaktywnych. Został bowiem zaprojektowany do obsługi mocniejszych modeli przystępnych na rynku. Świeże komputery zostały wykonane specjalnie dla kolekcji ViewSonic i są w pełni kompatybilne. Wszystkie komputery mają postępowe procesory i5, dzięki czemu nie zacinają się i zapewniają stałą jakość obrazu. Każdy klient i użytkownik może być pewny, iż kupuje rozwiązanie funkcjonalne na lata.


☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 ☆

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt wręcz nadzwyczajny pod zapotrzebowania każdego nabywcy. W zamian za niską cenę otrzymuje on dostęp do stanowczo rozciągliwego w wykorzystywaniu multimedium o wyjątkowo dużej powierzchni roboczej. Narzędzie ulepsza produktywność pracy w grupie i rozwinie jej kreatywność. Stanowi czystą inwestycję w potrzeby pracodawcy, nauczyciela czy też użytkownika prywatnego. Monitory interaktywne ViewSonic wyekwipowane są w 4K (Ultra HD). Na dodatek do dyspozycji zostaje oddany 20 punktów dotyku Multitouch. Wszystko wzbogacone jest także o prędki moduł Android, który działa w trybie standalone. Matryca wykorzystana w ViewSonic ViewBoard IFP5550 technologię Flicker-Free błogą dla oka, a także filtr światła niebieskiego. W pakiecie dołożony jest procesor ARM Quad-core CPU i pamięć 16GB. Wszystko to natomiast przekłada się bezpośrednio na niezwykle dużą płynność, a także szczegółowy i wyraźny obraz. Wejścia to porty HDMI, a także DisplayPort, które pozwalają na podłączenie każdego progresywne źródła sygnału w 4K.


☆ Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp ☆

Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych ViewSonic VPC10-WP i5/8GB/128GB do IFP jest niezwykle dobrej klasy sprzętem. Otrzymujemy dostęp bezpośrednio do podzespołów takich jak Intel® Core™ i5-6400 z 8GB RAMu DDR4, które upłynniają korzystanie z całości. Grafika zintegrowana to Intel HD Graphics 530, który zapewnia stałą płynność obrazu przy pracy choćby poprzez sporo godzin w tygodniu. Warto wspomnieć o tym, iż podzespoły mają wyjątkowo dużą żywotność i za każdym razem sprawdzają się w przypadku nawet długiego tygodnia pracy. 2.5" 128GB SATA3 SSD to prędki moduł pamięci, który pozwala bezproblemowo obsługiwać większość monitorów interaktywnych, a jego ogromną zaletą jest bardzo cichy tryb pracy. Komputer do monitorów interaktywnych jest sprzętem specjalistycznym i dostosowany właśnie pod potrzeby multimediów. Z perspektywy monitorów interaktywnych jest najistotniej przypasowany do ViewSonic, jednak nie wyklucza to kompatybilność też z innymi urządzeniami. Został zaprojektowany do obsługi najmocniejszych modeli na rynku.


☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 ☆

Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt, który pod kątem marki, szkoły czy również uczelni wyższej jest rozwiązaniem wręcz doskonałym. Pozwala bowiem bezproblemowo dostosować jego możliwości pod zapotrzebowania użytkowników. Nabywca dostaje do dyspozycji narzędzie, które zachęci do pracy w grupie i oprócz tego rozwinie jej wydajność. Monitory interaktywne ViewSonic to obowiązkowe wyposażenie sali spotkań, lekcyjnej bądź konferencyjnej. Wszystkie zostały zaopatrzone w technologie takie jak rozdzielczość natywną 4K (Ultra HD), która zagwarantuje klarowny i stanowczo błogi dla oka obraz oraz system Multitouch, czyli 20 punktów dotyku. Oznacza to, żę równocześnie krozystać moze z rozwiązania do kilku osób. Oprogramowanie ViewBoard® 2.1 z procesorem ARM Quad-core CPU i pamięcią 16GB gwarantuje szybką pracę, a także brak spadków płynności. Szybki moduł Android natomiast przekształca multimedia w urzązenie typu standalone. Na dodatek w komplecie obecnych jest niemało narzędzi do edycji, korekt, notowania i nie tylko.Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice interaktywne ViewSonic – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tablice interaktywne ViewSonic, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic interaktywnych ViewSonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic ☆

Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic Najniższa Cena Online

☆ Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Komputer do monitorów interaktywnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp marki Viewsonic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych ViewSonic VPC10-WP i5/8GB/128GB do IFP to sprzęt dostosowany do potrzeb ekranów tej marki. W praktyce dostajemy Intel® Core™ i5-6400 z 8GB RAMu DDR4. Grafika to Intel HD Graphics 530, który gwarantuje stałą płynność obrazu oraz wysoką jakość przetwarzania. 2.5" 128GB SATA3 SSD pamięci pozwala bezproblemowo obsługiwać większość monitorów interaktywnych nie wchodzących w zakres sprzętu producenta. Komputer do monitorów interaktywnych to w zasadzie jeden z ulepszonych dostępnych pod kątem multimediów. Sprzęt jest specjalistyczny i przypasowany właśnie pod zapotrzebowania monitorów interaktywnych. Został bowiem zaprojektowany do obsługi mocniejszych modeli przystępnych na rynku. Świeże komputery zostały wykonane specjalnie dla serii ViewSonic i są w pełni kompatybilne. Wszystkie komputery mają nowoczesne procesory i5, dzięki czemu nie zacinają się i gwarantują stałą jakość obrazu. Każdy klient, a także użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie praktyczne na lata.


☆ Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp ☆

Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Komputer do monitorów multimedialnych vpc10-wp i5/8gb/128gb do ifp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych ViewSonic VPC10-WP i5/8GB/128GB do IFP jest wyjątkowo korzystnej klasy sprzętem. Otrzymujemy dostęp bezpośrednio do podzespołów takich jak Intel® Core™ i5-6400 z 8GB RAMu DDR4, które upłynniają korzystanie z całości. Grafika zintegrowana to Intel HD Graphics 530, który zapewnia stałą płynność obrazu przy pracy choćby poprzez dużo godzin w tygodniu. Warto wspomnieć o tym, że podzespoły posiadają szczególnie dużą żywotność i zawsze sprawdzają się w sytuacji nawet długiego tygodnia pracy. 2.5" 128GB SATA3 SSD to prędki moduł pamięci, który pozwala bez problemu obsługiwać większość monitorów interaktywnych, a jego ogromną zaletą jest nad wyraz cichy tryb pracy. Komputer do monitorów interaktywnych jest sprzętem specjalistycznym i dobrany właśnie pod potrzeby multimediów. Z perspektywy monitorów interaktywnych jest najszczególniej przypasowany do ViewSonic, jednak nie wyklucza to kompatybilność również z innymi urządzeniami. Został zaprojektowany do obsługi najistotniejszych modeli na rynku.


☆ Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi ☆

Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor interaktywny viewboard ifp7532 + uchwyt + moduł wifi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  IFP7532

  Interaktywna tablica ViewSonic ViewBoard 86 stanowi kompleksowe rozwiązanie dla szkół, a zwykle nauczycieli, którzy chcą prowadzić bardziej interaktywne lekcje. Dzięki rozdzielczości 4K UHD i 20-punktowym dotyku generuje niezwykłe możliwości współpracy. Zaimplementowany dostęp do pakietu myViewBoard łączy zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym z opartymi na chmurze narzędziami do przenoszenia i wykonywania notatek, w tym prostą, bezprzewodową funkcje przesyłania z bezpiecznym logowaniem i postępowymi narzędziami do współpracy. Jednocześnie umożliwia łatwą konwersją typowych plików. Na dodatek myViewBoard Manager oferuje system zarządzania zdolny do jednoczesnego sterowania wieloma wyświetlaczami.
  ViewSonic ViewBoard 86 jest też zaopatrzony w technikę Ultra Fine Touch, która sprawia, iż mamy wrażenie pisania na kartce papieru. Ponadto pisak ma dwie końcówki, dzięki którym możemy jednocześnie pisać albo rysować w dwóch różnych kolorach.
  Do dyspozycji użytkownika jest mnóstwo portów I/O w tym HDMI/VGA, USB które w zależności od potrzeby pozwalają na podłączenie innych maszyn.

  Gwarancja producenta - 5 lat

  szybkie połączenie

  MyViewBoard Dispaly zezwala na bezprzewodowe duplikowanie ekranu. Funkcja ta inaczej zwana funkcją mirroringu umożliwia dublowanie ekranu z innego urządzenia bez konieczności wykorzystania kabla czy uzupełniającej aplikacji.


  rozciągliwe narzędzia edukacyjne

  wbudowana aplikacja myViewBoard WhiteBoard ułatwia współpracę poprzez dostęp do szerokiej gamy mediów i narzędzi do prezentacji.

  Zdalne zarządzanie

  ViewSonic ViewBoard IFP7532 jest wyekwipowany w aplikacje myViewBoard Manager, dzięki której łatwo można zdalnie zarządzać monitorem, wprowadzać aktualizacje, emitować treści albo aktualne wiadomości. MyViewBoard Manager umożliwia administratorom IT bezproblemowe monitorowanie i obsługę poszczególnych wyświetlaczy w obszernych organizacjach z poziomu jednego panelu sterowania.


  wydajna współpraca

  seria ViewBoard32 została zaprojektowana z myślą o dzieleniu się pomysłami i współpracy wielu użytkowników w tym samym czasie. Jest wyekwipowana w 20 punktów dotyku, a pisak ma do dyspozycji obie końcówki. Nieważne którą wybierzesz, każda strona pisaka automatycznie się dostosowuje bez potrzeby wcześniejszej konfiguracji.  Wysokiej jakości dźwięk

  W przedniej części monitor ma wbudowane głośniki o mocy 10 W, które sprawiają, że muzyka czy filmy są poprawnie i wyraźnie słyszalne.  Opcjonalny OPS

  Możesz rozszerzyc funkcjonalność ViewSonic ViewBoard IFP7532 o komputer typu slot-in, wyposażony w procesor Intel core w standardzie OPS.


  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1. Smart Port USB™ X 2
  2. Camera
  3. LAN
  4. RS232
  5. HDMI x 2
  6. USB 2.0
  7. Touch
  8. Audio Out
  9. VESA® Wall Mount 800 x 400 mm
  10. VGA
  11. Audio in
  12. Wi-fi Module Slot  komplet gromadzi na dodatek:

  Moduł WiFi: VB-WiFi-002
  Moduł bezprzewodowy ViewSonic VB-WIFI-002 zagwarantuje prędkie bezprzewodowe połączenie internetowe dla linii ViewBoard®32. Obsługuje podwójną częstotliwość 2.4GHz i 5GHz pasma, wraz ze standardem 802.11AC.


  Uchwyt ścienny: VB-WMK-001- 2C
  Jest asygnowany do montażu płaskich monitorów od 55" do 84".

  Vesa - do 900 x 600 mm
  Udźwig - 125 kg
  dane technologiczne

☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 ☆

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt wręcz rewelacyjny pod zapotrzebowania każdego nabywcy. W zamian za niską cenę dostaje on dostęp do nad wyraz sprężystego w używaniu multimedium o nad wyraz wielkiej powierzchni roboczej. Narzędzie ulepsza wydajność pracy w grupie i rozwinie jej kreatywność. Stanowi czystą inwestycję w potrzeby pracodawcy, nauczyciela czy też użytkownika prywatnego. Monitory interaktywne ViewSonic wyekwipowane są w 4K (Ultra HD). Na dodatek do dyspozycji zostaje oddany 20 punktów dotyku Multitouch. Wszystko wzbogacone jest także o szybki moduł Android, który działa w trybie standalone. Matryca wykorzystana w ViewSonic ViewBoard IFP5550 technikę Flicker-Free przyjemną dla oka i filtr światła niebieskiego. W komplecie dołożony jest procesor ARM Quad-core CPU i pamięć 16GB. Wszystko to natomiast przekłada się bezpośrednio na nad wyraz dużą płynność, a także szczegółowy i wyraźny obraz. Wejścia to porty HDMI i DisplayPort, które zezwalają na podłączenie każdego nowoczesne źródła sygnału w 4K.


☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 ☆

Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt, który pod kątem firmy, szkoły czy również uczelni wyższej jest rozwiązaniem wręcz znakomitym. Pozwala bowiem bezproblemowo przystosować jego możliwości pod potrzeby użytkowników. Nabywca dostaje do dyspozycji narzędzie, które zachęci do pracy w grupie i oprócz tego rozwinie jej wydajność. Monitory interaktywne ViewSonic to obowiązkowe wyposażenie sali spotkań, lekcyjnej bądź konferencyjnej. Wszystkie zostały zaopatrzone w technologie takie jak rozdzielczość natywną 4K (Ultra HD), która zagwarantuje krystaliczny i niezwykle błogi dla oka obraz i system Multitouch, czyli 20 punktów dotyku. Oznacza to, żę jednocześnie krozystać moze z rozwiązania do kilku osób. Oprogramowanie ViewBoard® 2.1 z procesorem ARM Quad-core CPU i pamięcią 16GB zapewnia szybką pracę i brak spadków płynności. Prędki moduł Android natomiast przekształca multimedia w urzązenie rodzaju standalone. Dodatkowo w komplecie obecnych jest sporo narzędzi do edycji, korekt, notowania i nie tylko.Podsumowanie, czyli jaka tablica interaktywna ViewSonic najlepsza?


Najlepsza tablica interaktywna ViewSonic w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica interaktywna ViewSonic w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic interaktywnych ViewSonic nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica interaktywna ViewSonic opinie,
 • dobra tablica interaktywna ViewSonic cena,
 • tablica interaktywna ViewSonic ranking,
 • tablica interaktywna ViewSonic jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...