Ranking tablic interaktywnych do 40000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice interaktywne / Ranking tablic interaktywnych do 40000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych tablic interaktywnych do 40000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic interaktywnych do 40000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tablice interaktywne do 40000 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice interaktywne do 40000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tablic interaktywnych do 40000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! ☆

Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Newline
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  wartość uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0%.

  Zakup towaru z 0% VAT przystępny dla szkół i placówek oświatowych.

  Newline Lyra - Zaprojektowany dla Edukacji  Newline Lyra (TT-9821Q), pierwszy na rynku monitor interaktywny z systemem Android 11, zapewnia pokaźniejsze bezpieczeństwo, prędkość działania i stabilność. Model wytworzony z myślą o edukacji został zaopatrzony w powłokę antybakteryjną i zaimplementowany filtr światła niebieskiego dla bezpiecznej i komfortowej pracy. Żywy i naturalny obraz w rozdzielczości 4K zagwarantuje technika Wide Color Gamut. Do połączenia monitora z komputerem starczy tylko jeden kabel USB-C. Możliwość nieskomplikowanej rozbudowy o kamerę 4K TC-4N22 (dzięki dedykowanemu portowi).

  Newline Lyra dostępny będzie aż w 5 rozmiarach:
  55", 65", 75", 86" i 98".

  Wykorzystuj zalety Android 11

  Bezpieczniejszy, lepszy i szybszy aniżeli kiedykolwiek. Newline Lira to pierwszy monitor dotykowy z Android 11 – systemem, który zagwarantuje obszerniejszą ochronę prywatności i informacji użytkownika przy zachowaniu prędkiej i płynnej pracy.  Profile użytkowników
  Dzięki możliwości tworzenia profilów użytkownika można zapisać indywidualne preferencje nauczycieli, uczniów, zespołów albo działów. Koniec z ciągłym dostosowaniem ustawień do swoich potrzeb.  Zadbaj o wspólne bezpieczeństwo

  Modele Lyra zostały pokryte certyfikowaną warstwą antybakteryjną, dzięki temu mogą być bezpiecznie stosowane przez niemało osób.  Komfort dla wzroku

  W przeciwieństwie do zwykle używanych metod ochrony przed niebieskim światłem ekranów, nowe modele monitorów Newline są wyposażone w filtr światła niebieskiego, który nie zmienia odcieni wyświetlanego obrazu.  Plug and Play
  Obraz, dotyk, ładowanie – wszystko dostępne przy pomocy tylko jednego przewodu. Podłączysz swój komputer do monitora Newline Lira przy pomocy kabla USB-C, który zapewni obraz, obsługę dotykową, a także ładowanie komputera (power delivery).  Wszystko, czego Ci trzeba

  Monitor zaprojektowany dla edukacji musi zawierać pakiet programów, które usprawniają nauczycielom codzienną pracę. Oprócz dobrze znanej aplikacji Tablica (Whiteboard) i zestawu programów do zdalnej komunikacji (Cast, Broadcast, Display Management) Newline Lyra zaopatrzony jest w aplikacje przeznaczone dla nauczycieli – Engage i Classroom Tools oraz dostęp do sklepu z aplikacjami dla Androida.

  intuicyjna praca – Rozpoznawanie Obiektowe

  Monitory Newline Lira mają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co umożliwia łatwiejszą pracę z systemem Windows i programami zestawu MS Office. Jak to działa? wystarczy, iż sięgniesz po pisak załączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, aby móc notować na programach pakietu MS Office, a za pomocą rąk i gestów będziesz skutecznie poruszał się po dokumencie. Bez uciążliwego przełączania funkcji – instynktownie jak na smartfonie.

  SPECYFIKACJA

☆ Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 ☆

Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mentor
 • Nazwa produktu: Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  PROPOZYCJE WYPEŁNIENIA WNIOSKÓW DLA ZESTAWU:

  WNIOSEK B

  Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu. Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  komplet SPE 1 posiada:

  • 1 x zestaw SmartFloor Rewalidacja
  • 3 x Monitor interaktywny myBoard Silver 65" 4K z Androidem 9.0
  • 1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – zestaw (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Zajęcia logopedyczne – zestaw Ekspert (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Matematyka
  • wysyłka

  Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla SPE. Nowoczesny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymagania rozporządzenia – wszystko w jednym pakiecie! Do użycia poprzez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a także z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  1 x pakiet SmartFloor Rewalidacja

  Podłoga interaktywna SmartFloor z dodatkowym zestawem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones". To pakiet interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania w trakcie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne i spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe i zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przychylna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, lecz i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  3 x Monitor interaktywny myBoard SILVER LED 65" 4K z Androidem 9.0

  Najnowszy monitor interaktywny myBoard SILVER 65" z linii TE-MP w pełni dopasowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 9, w dodatku funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją. Postaw na bogatą funkcjonalność!

  1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – pakiet (cz. 1 i cz. 2)

  Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które idealnie wspiera cykl skutecznej nauki czytania, jak i nowoczesnania terapeutycznego w tym obszarze.

  • Do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych posiadających na celu wspomaganie nauki czytania,
  • Blisko 400 ekranów interaktywnych i pakiet materiałów dodatkowych,
  • towar dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju i podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dzieci.

  1 x mTalent Zajęcia logopedyczne – zestaw Ekspert (cz. 1 i cz. 2)

  linia programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami wydajności językowej.

  • Do zastosowania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych,
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych,
  • produkt dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju i podnoszeniem wydajności językowej dziecka.

  1 x mTalent Matematyka

  komplet interaktywnych ćwiczeń wspomagających myślenie i umiejętności matematyczne, przeznaczony dla dzieci przejawiających trudności w tym zakresie.

  • Do użycia na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych, a także innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III),
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz komplet materiałów dodatkowych
  • produkt dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem dzieci w nabywaniu przez nie wydajności w zakresie liczenia i myślenia matematycznego.

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! ☆

Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Newline
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0%.

  Zakup towaru z 0% VAT przystępny dla szkół i placówek oświatowych.

  Newline Lyra - Zaprojektowany dla Edukacji  Newline Lyra (TT-9821Q), pierwszy na rynku monitor interaktywny z systemem Android 11, zapewnia obszerniejsze bezpieczeństwo, szybkość działania i stabilność. Model wykonany z myślą o edukacji został zaopatrzony w powłokę antybakteryjną i zaimplementowany filtr światła niebieskiego dla bezpiecznej i komfortowej pracy. Żywy i naturalny obraz w rozdzielczości 4K zapewnia technologia Wide Color Gamut. Do połączenia monitora z komputerem wystarczy tylko jeden przewód USB-C. Możliwość nietrudnej rozbudowy o kamerę 4K TC-4N22 (dzięki asygnowanemu portowi).

  Newline Lyra dostępny będzie aż w 5 wymiarach:
  55", 65", 75", 86" i 98".

  Wykorzystuj atuty Android 11

  Bezpieczniejszy, udoskonalony i szybszy aniżeli kiedykolwiek. Newline Lira to pierwszy monitor dotykowy z Android 11 – systemem, który zapewnia obszerniejszą ochronę prywatności i danych użytkownika przy zachowaniu prędkiej i płynnej pracy.  Profile użytkowników
  Dzięki możliwości tworzenia profilów użytkownika można zapisać jednostkowe preferencje nauczycieli, uczniów, zespołów albo działów. Koniec z ciągłym przypasowaniem ustawień do swych potrzeb.  Zadbaj o wspólne bezpieczeństwo

  Modele Lyra zostały pokryte certyfikowaną warstwą antybakteryjną, dzięki czemu mogą być bezpiecznie użytkowane poprzez mnóstwo osób.  Komfort dla wzroku

  W przeciwieństwie do głównie stosowanych metod ochrony przed niebieskim światłem ekranów, nowe modele monitorów Newline są zaopatrzone w filtr światła niebieskiego, który nie zmienia odcieni wyświetlanego obrazu.  Plug and Play
  Obraz, dotyk, ładowanie – wszystko przystępne przy pomocy tylko jednego przewodu. Podłączysz swój komputer do monitora Newline Lira za pomocą kabla USB-C, który zapewni obraz, obsługę dotykową i ładowanie komputera (power delivery).  Wszystko, czego potrzebujesz

  Monitor zaprojektowany dla edukacji musi zawierać komplet programów, które ułatwiają nauczycielom codzienną pracę. Oprócz poprawnie znanej aplikacji Tablica (Whiteboard) i zestawu programów do zdalnej komunikacji (Cast, Broadcast, Display Management) Newline Lyra wyekwipowany jest w aplikacje przeznaczone dla nauczycieli – Engage i Classroom Tools, a także dostęp do sklepu z aplikacjami dla Androida.

  instynktowna praca – Rozpoznawanie Obiektowe

  Monitory Newline Lira posiadają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co umożliwia łatwiejszą pracę z systemem Windows i programami kompletu MS Office. Jak to działa? starczy, że sięgniesz po pisak dołączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, żeby móc notować na programach pakietu MS Office, a za pomocą rąk i gestów będziesz skutecznie poruszał się po dokumencie. Bez uciążliwego przełączania funkcji – instynktownie jak na smartfonie.

  SPECYFIKACJA

☆ Monitor interaktywny NEC P703-SST (przekątna 70 cali), 5291 ☆

Monitor interaktywny NEC P703-SST (przekątna 70 cali), 5291 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny NEC P703-SST (przekątna 70 cali), 5291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny NEC P703-SST (przekątna 70 cali), 5291
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  NEC MultiSync® to nowy monitor z obsługą dotyku wielokrotnego z kolekcji V marki NEC o rozmiarze 65", który zapewnia rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z maksymalnie 5 punktami równoczesnego dotyku. Wyjątkowa powłoka antyrefleksyjna ogranicza odbicia do minimum, co ewidentnie powiększa czytelność prezentowanych treści. Gniazdo opcji OPS na zapotrzebowania np. Komputerów typu slot-in pomaga w oszczędnym gospodarowaniu przestrzenią i eliminuje wszelkie kable, w tym przewody USB, jakich mogą wymagać zewnętrzne rozwiązania komputerowe.

  nadzwyczajnie sprawdza się w wykorzystaniach informacyjnych w handlu, w salach konferencyjnych oraz w wykorzystaniach szkoleniowych i charakteryzuje się niedługimi czasami reakcji, a także wysokim poziomem precyzyjności.

  GŁÓWNE mocne strony

  Dotyk wielokrotny - rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z maksymalną liczbą punktów równoczesnego dotyku równą 4, sterowaniem gestami na zapotrzebowania systemu Windows 7/8 i wsparciem dla sterowników do systemów Mac i Linux .

  technologia kamery optycznej - 4 zastosowane kamery gwarantują szybką reakcję na dotyk i wspaniałą użyteczność. Wszechstronne zastosowanie dotyku - można korzystać z palców, rysików i rękawiczek.

  Szkło ochronne - pojedyncza warstwa przeciwodblaskowa zagwarantuje wspaniałą widoczność, a w pełni hartowane szkło zapewnia bezpieczeństwo.

  Gotowość do adaptacji do przyszłych technologii dzięki gniazdu zwiększeń OPS Cable Free Expansion - możliwości wyświetlacza można zwiększyć w dowolnym momencie bez konieczności używania zewnętrznych przewodów czy sprzętów.

  gratisowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Presenter - prezentacja i współdzielenie treści i współpraca z wieloma uczestnikami na wielu urządzeniach (przystępne do maj 2014 r.). Odwiedź witrynę www.displaynotenec. Com.

  bezpłatne pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.


☆ Nec Monitor interaktywny multisync v801-tm (przekątna 80 cali) ☆

Nec Monitor interaktywny multisync v801-tm (przekątna 80 cali) Najniższa Cena Online

☆ Nec Monitor interaktywny multisync v801-tm (przekątna 80 cali) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Nec Monitor interaktywny multisync v801-tm (przekątna 80 cali)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  NEC MultiSync® to nowy monitor z obsługą dotyku wielokrotnego z linii V marki NEC o rozmiarze 65", który zagwarantuje rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z maksymalnie 5 punktami równoczesnego dotyku. Wyjątkowa warstwa antyrefleksyjna ogranicza odbicia do minimum, co bezspornie powiększa czytelność prezentowanych treści. Gniazdo opcji OPS na zapotrzebowania np. Komputerów rodzaju slot-in pomaga w oszczędnym gospodarowaniu przestrzenią i likwiduje wszelkie kable, w tym przewody USB, jakich mogą wymagać zewnętrzne rozwiązania komputerowe.

  doskonale sprawdza się w zastosowaniach informacyjnych w handlu, w salach konferencyjnych, a także w zastosowaniach szkoleniowych i znamionuje się niedługimi czasami reakcji oraz wysokim poziomem precyzyjności.

  GŁÓWNE mocne strony

  Dotyk wielokrotny - rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z maksymalną liczbą punktów równoczesnego dotyku równą 4, sterowaniem gestami na zapotrzebowania systemu Windows 7/8 i wsparciem dla sterowników do systemów Mac i Linux .

  technologia kamery optycznej - 4 zaimplementowane kamery gwarantują szybką reakcję na dotyk i nadzwyczajną praktyczność. Wszechstronne zastosowanie dotyku - można korzystać z palców, rysików i rękawiczek.

  Szkło ochronne - pojedyncza powłoka przeciwodblaskowa zapewnia wyśmienitą widoczność, a w pełni hartowane szkło zapewnia bezpieczeństwo.

  Gotowość do adaptacji do przyszłych technologii dzięki gniazdu zwiększeń OPS Cable Free Expansion - możliwości wyświetlacza można powiększyć w dowolnym momencie bez konieczności używania zewnętrznych przewodów czy sprzętów.

  bezpłatna licencja na oprogramowanie DisplayNote Presenter - prezentacja i współdzielenie treści, a także współpraca z wieloma uczestnikami na wielu urządzeniach (przystępne do maj 2014 r.). Odwiedź witrynę www.displaynotenec. Com.

  darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.


☆ Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 5, 240A-5221E ☆

Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 5, 240A-5221E Najniższa Cena Online

☆ Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 5, 240A-5221E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: myBoard
 • Nazwa produktu: Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 5, 240A-5221E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  PROPOZYCJE WYPEŁNIENIA WNIOSKÓW DLA ZESTAWU:

  WNIOSEK B

  Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu. Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  komplet SPE 5 mieści:

  • 1 x pakiet SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja
  • 1 x Monitor interaktywny myBoard Grey Rock 75"
  • 1 x pakiet aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones
  • 1 x Komputer myBoard OPS (i3-10100 4GB RAM SSD 128GB)
  • 1 x Microsoft Windows 10 Professional
  • 1 x mTalent Trudności w pisaniu
  • 1 x mTalent pakiet Percepcja wzrokowo-słuchowa
  • 1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – zestaw (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Matematyka
  • 1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym
  • 1 x mTalent Ortografia
  • 1 x mTalent Zajęcia logopedyczne zestaw Ekspert (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego
  • 1 x wysyłka

  Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla SPE. Nowoczesny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymagania rozporządzenia – wszystko w jednym komplecie! Do wykorzystania poprzez nauczycieli, logopedów w trakcie pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, oraz z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  1 x komplet SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja

  Podłoga interaktywna SmartFloor ze statywem przenośnym z głośnikami oraz dodatkowym kompletem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones". To zestaw interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do zastosowania w trakcie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne, a także spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe i namawiają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, lecz i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  1 x Monitor interaktywny myBoard Grey Rock 75"

  myBoard GREY ROCK to pierwszy w tej serii monitor z systemem operacyjnym Android w wersji 11.
  Bogata funkcjonalność, jak profile użytkownika, innowacyjny i nowoczesny port USB All in One rodzaju C, czterordzeniowy procesor wspomagany poprzez aż 8 GB pamięć RAM i wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD to gwarancja bezpieczeństwa, prędkości działania i komfortu pracy podczas zajęć lekcyjnych. Monitor wyekwipowany został także w 6 najnowszych portów USB 3.0.

  1 x pakiet aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones

  Happy Stones to pakiet interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do użycia podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi na monitorze interaktywnym. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne i spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe i namawiają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przychylna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, lecz i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  1 x Komputer myBoard OPS (i3-10100 4GB RAM SSD 128GB)

  1 x Microsoft Windows 10 Professional

  1 x mTalent Trudności w pisaniu

  Specjalistyczny produkt dedykowany do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii oraz nauki pisania i rozwijania motoryki drobnej u dzieci i młodzieży.

  • Do zastosowania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi ze unikalnymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii albo obniżonym napięciem mięśniowym), a także jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające konwencjonalną naukę pisania liter,
  • Ponad 800 ekranów interaktywnych i zestaw tworzyw dodatkowych.

  1 x mTalent pakiet Percepcja optycznie-słuchowa

  zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających ułatwianie i rozwój percepcji wzrokowo-słuchowej, a także wspierający koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowym i słuchowym.

  • Do zastosowania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i innych posiadających na celu kształtowanie i ułatwianie percepcji widocznie-słuchowej,
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych i komplet tworzyw dodatkowych,
  • Dla terapeutów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji optycznie-słuchowej.

  1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – zestaw (cz. 1 i cz. 2)

  Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które świetnie wspiera cykl sprawnej nauki czytania, jak i progresywnania terapeutycznego w tym obszarze.

  • Do zastosowania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych posiadających na celu wspomaganie nauki czytania,
  • Blisko 400 ekranów interaktywnych, a także pakiet tworzyw dodatkowych,
  • produkt dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem wydajności umiejętności czytania u dzieci.

  1 x mTalent Matematyka

  komplet interaktywnych ćwiczeń wspomagających myślenie i umiejętności matematyczne, dedykowany dla dzieci przejawiających trudności w tym zakresie.

  • Do zastosowania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych oraz innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III),
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych, a także pakiet materiałów dodatkowych
  • artykuł dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem dzieci w nabywaniu przez nie sprawności w zakresie liczenia i myślenia matematycznego.

  1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym

  zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

  • Do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i dydaktycznych prowadzonych indywidualnie albo w niedużych grupach.
  • 1600 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodniki metodyczne i komplet dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
  • Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

  1 x mTalent Ortografia

  seria programów multimedialnych kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię.

  • Do wykorzystania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych posiadających na celu wspomaganie nauki poprawnej pisowni i zasad ortograficznych,
  • Blisko 1000 ekranów interaktywnych oraz komplet materiałów dodatkowych,
  • towar dla nauczycieli przedszkola, rodziców i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju, a także podnoszeniem wydajności umiejętności poprawnej pisowni u dzieci.

  1 x mTalent Zajęcia logopedyczne komplet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)

  kolekcja programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami wydajności językowej.

  • Do użycia na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych posiadających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych,
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych i zestaw materiałów dodatkowych,
  • produkt dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem efektywności językowej dziecka.

  1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego

  Druga część programu Percepcja słuchowa w postaci zestawu interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

  • Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, posiadających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.
  • Ponad 500 ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnik metodycznego i pakiet materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.

☆ Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! ☆

Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! Najniższa Cena Online

☆ Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: myBoard
 • Nazwa produktu: Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  wartość uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0%.
  Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  podciągamy poprzeczkę, generujemy standardy!

  progresywna, bezpieczna i multimedialna wersja nowego monitora interaktywnego myBoard Black Arrow to połączenie wysublimowanej jakości, stylu i prekursorskich rozwiązań, które sprawią, iż jakość i komfort pracy użytkownika wzniesie się na wyższy poziom. Wbudowany sensor jakości powietrza, szyba z powłoką antybakteryjną zapewniająca bezpieczeństwo, pamięć wewnętrzna o obszerności aż 128 GB i potężny 8-rdzeniowy procesor to gwarancja nieograniczonych możliwości. Zintegrowana kamera 4K z mikrofonami zapewni produktywną komunikację w trakcie spotkań, bez zapotrzebowania podłączania dodatkowych urządzeń. Całość zarządzana nowoczesnym i prędkim systemem Android 13 wspieranym poprzez 8 GB pamięci RAM, gwarantującym wspaniałe wrażenia z pracy i komunikacji. To wszechstronny i nowoczesny monitor, który odnajdzie wykorzystanie jednocześnie dla spotkań biznesowych, edukacji jak i rozrywki.

  • Android 13 – najnowszy system operacyjny dla monitorów interaktywnych
  • czujka jakości powietrza i cząstek PM2.5
  • powłoka antybakteryjna zwiększająca bezpieczeństwo
  • obsługa innowacyjnego standardu sieci bezprzewodowej W-Fi 6
  • aż 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej
  • postępowy, szybki, ośmiordzeniowy procesor zapewniający płynne działanie
  • wysokiej jakości wbudowana kamera 4K z obsługą gestów i 8-kierunkowymi mikrofonami – wyższy komfort podczas spotkań online
  • konkretny i głęboki dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20 W + 20 W subwoofer
  • postępowa technologia Non Air Gap
  • obsługa profili użytkownika – dostosuj monitor do swych potrzeb
  • ekran 4K UHD z odświeżaniem 60 Hz
  • powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną
  • ulepszona technologia dotykowa - pisz najróżniejszym kolorem i wymiarem równocześnie
  • samoczynne aktualizacje OTA – bądź zawsze na bieżąco
  • tryb ochrony wzroku
  • tryb białej tablicy usprawniający prowadzenie zajęć
  • udostępnianie ekranu nawet do 16 sprzętów jednocześnie
  • gniazdo USB-C Out - wysyłaj obraz z monitora
  • elegancka czarna rama monitora

  UWAGA!

  Przy konstrukcji monitora interaktywnego należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wyprodukowana jest ściana. Montaż monitora na ścianach działowych, a także wytworzonych z miękkich i kruchych materiałów, takich jak np. Płyta gipsowo-kartonowa, pustak czy dziurawka, jest niedozwolony i zagraża bezpieczeństwu użytkownika. Zalecamy wykorzystanie tworzyw pełnych, takich jak beton, skała albo pełna cegła. Montaż monitora interaktywnego należy zlecić wykwalifikowanym osobom, które ocenią ścianę i zastosują stosowne materiały montażowe trafne do struktury ściany. W przypadku posiadania ściany niespełniającej wymagań montażowych, konieczne jest wykorzystanie statywu.


☆ Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 4, 7BC1-71205 ☆

Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 4, 7BC1-71205 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 4, 7BC1-71205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mentor
 • Nazwa produktu: Zestaw Specjalne Potrzeby Edukacyjne SPE 4, 7BC1-71205
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  PROPOZYCJE WYPEŁNIENIA WNIOSKÓW DLA ZESTAWU:

  WNIOSEK B

  Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu. Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  komplet SPE 4 posiada:

  • 2 x pakiet SmartFloor Rewalidacja
  • 1 x Monitor interaktywny myBoard SILVER 4K Android 65"
  • 1 x komplet aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones
  • 1 x mTalent Trudności w pisaniu
  • 1 x mTalent zestaw Percepcja wzrokowo-słuchowa
  • 1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – komplet (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Matematyka
  • 1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym
  • 1 x mTalent Ortografia
  • 1 x mTalent Zajęcia logopedyczne pakiet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego
  • dostawa

  Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla SPE. Progresywny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymagania rozporządzenia – wszystko w jednym zestawie! Do zastosowania przez nauczycieli, logopedów w trakcie pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, i z dziećmi nie przejawiających tych zaburze

  2 x zestaw SmartFloor Rewalidacja

  Podłoga interaktywna SmartFloor z dodatkowym pakietem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones". To zestaw interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania w trakcie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne, a także spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe oraz zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  1 x Monitor interaktywny myBoard SILVER 4K Android 65"

  Najnowszy monitor interaktywny myBoard SILVER 65" w pełni dopasowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 9, na dodatek funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją. Postaw na bogatą funkcjonalność!

  1 x zestaw aplikacji dla PC – Rewalidacja z Happy Stones

  Happy Stones to komplet interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do użycia podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi na monitorze interaktywnym. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne oraz spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe, a także namawiają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  1 x mTalent Trudności w pisaniu

  Specjalistyczny artykuł asygnowany do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii, a także nauki pisania i rozwijania motoryki znikomej u dzieci i młodzieży.

  • Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi ze oryginalnymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii albo obniżonym napięciem mięśniowym), a także jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające tradycyjną naukę pisania liter,
  • Ponad 800 ekranów interaktywnych i pakiet materiałów dodatkowych.

  1 x mTalent pakiet Percepcja wizualnie-słuchowa

  komplet interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji wzrokowo-słuchowej i wspierający koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowym i słuchowym.

  • Do użycia na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i innych posiadających na celu kształtowanie i upraszczanie percepcji wizualnie-słuchowej,
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych i komplet materiałów dodatkowych,
  • Dla terapeutów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem wydajności w zakresie percepcji optycznie-słuchowej.

  1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – komplet (cz. 1 i cz. 2)

  Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które znakomicie wspiera proces efektywnej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze.

  • Do zastosowania na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych mających na celu wspomaganie nauki czytania,
  • Blisko 400 ekranów interaktywnych oraz komplet materiałów dodatkowych,
  • towar dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem efektywności umiejętności czytania u dzieci.

  1 x mTalent Matematyka

  pakiet interaktywnych ćwiczeń wspomagających myślenie i umiejętności matematyczne, przeznaczony dla dzieci przejawiających trudności w tym zakresie.

  • Do użycia na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych i innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III),
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych, a także zestaw materiałów dodatkowych
  • towar dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem dzieci w nabywaniu poprzez nie sprawności w zakresie liczenia i myślenia matematycznego.

  1 x mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy + Mowa w kontekście społecznym

  komplet interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu oraz niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

  • Do zastosowania na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i dydaktycznych prowadzonych indywidualnie albo w niepokaźnych grupach.
  • 1600 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodniki metodyczne oraz pakiet dodatkowych pomocy i publikacji autorskich.
  • Dla terapeutów pracujących z uczniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi.

  1 x mTalent Ortografia

  kolekcja programów multimedialnych kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię.

  • Do użycia na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych mających na celu wspomaganie nauki poprawnej pisowni i zasad ortograficznych,
  • Blisko 1000 ekranów interaktywnych, a także komplet tworzyw dodatkowych,
  • towar dla nauczycieli przedszkola, rodziców i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju i podnoszeniem wydajności umiejętności poprawnej pisowni u dzieci.

  1 x mTalent Zajęcia logopedyczne zestaw Ekspert (cz. 1 i cz. 2)

  seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami wydajności językowej.

  • Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i kompensowanie trudności z tym związanych,
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych, a także pakiet materiałów dodatkowych,
  • artykuł dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju, a także podnoszeniem wydajności językowej dziecka.

  1 x mTalent Percepcja słuchowa cz. 2 Zaburzenia przetwarzania słuchowego

  Druga część programu Percepcja słuchowa w postaci zestawu interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

  • Do zastosowania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, lecz także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.
  • Ponad 500 ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnik metodycznego, a także pakiet materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem skuteczności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.

☆ Monitor interaktywny NEC P801-SST (przekątna 80 cali), 5292 ☆

Monitor interaktywny NEC P801-SST (przekątna 80 cali), 5292 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny NEC P801-SST (przekątna 80 cali), 5292 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny NEC P801-SST (przekątna 80 cali), 5292
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  NEC MultiSync® to nowy monitor z obsługą dotyku wielokrotnego z linii V firmy NEC o rozmiarze 65", który gwarantuje rzeczywiste wsparcie technice dotyku wielokrotnego z maksymalnie 5 punktami równoczesnego dotyku. Wyjątkowa warstwa antyrefleksyjna ogranicza odbicia do minimum, co zdecydowanie rozszerza czytelność prezentowanych treści. Gniazdo opcji OPS na potrzeby np. Komputerów rodzaju slot-in pomaga w oszczędnym gospodarowaniu przestrzenią i eliminuje wszelkie kable, w tym przewody USB, jakich mogą wymagać zewnętrzne rozwiązania komputerowe.

  perfekcyjnie sprawdza się w wykorzystaniach informacyjnych w handlu, w salach konferencyjnych i w użyciach szkoleniowych i cechuje się krótkimi czasami reakcji i wysokim poziomem dokładności.

  GŁÓWNE mocne strony

  Dotyk wielokrotny - rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z maksymalną liczbą punktów równoczesnego dotyku równą 4, sterowaniem gestami na potrzeby systemu Windows 7/8 i wsparciem dla sterowników do systemów Mac i Linux .

  technika kamery optycznej - 4 wbudowane kamery zapewniają szybką reakcję na dotyk i idealną użyteczność. Wszechstronne zastosowanie dotyku - można korzystać z palców, rysików i rękawiczek.

  Szkło ochronne - pojedyncza powłoka przeciwodblaskowa zapewnia wyśmienitą widoczność, a w pełni hartowane szkło gwarantuje bezpieczeństwo.

  Gotowość do adaptacji do przyszłych technologii dzięki gniazdu rozszerzeń OPS Cable Free Expansion - możliwości wyświetlacza można powiększyć w dowolnym momencie bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych przewodów czy sprzętów.

  gratisowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Presenter - prezentacja i współdzielenie treści, a także współpraca z wieloma uczestnikami na wielu urządzeniach (przystępne do maj 2014 r.). Odwiedź witrynę www.displaynotenec. Com.

  darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.


☆ Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 ☆

Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Newline
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Newline Vega to wysokiej klasy urządzenie typu All-in-One perfekcyjnie pasujące do progresywnej biurowej przestrzeni. Newline Vega posiada szerokokątną kamerę 4K, zaimplementowany zestaw 8 mikrofonów z funkcją Redukcji Szumów, a także wysokiej klasy system audio 2.1 (głośniki 2 x 20 W i subwoofer 15 W) to wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji na odległość. Doskonały obraz oraz precyzję dotyku zapewniają certyfikowana technologia Optical Bonding, a także technika dotyku P-CAP. Model Vega przystępny będzie w wymiarach: 65", 75", 86".

  Główne różnice pomiędzy modelami Newline VEGA a Newline ELARA to:
  technika dotyku P-CAP,
  Więcej punktów dotyku,
  Wąska rama o grubości 3mm

  Newline VEGA cechy:

  • Zasilanie 100W USB wariant-C
  • sporo profili użytkowników
  • Najnowszy kanon WiFi i Bluetooth
  • Wysokiej klasy jakość dźwięku + Subwoofer
  • Port na moduł SDM-S
  • oryginalna, wąska rama o grubości 3mm
  • technologia dotyku P-CAP
  • Certyfikowany Optical Bonding
  • Rozdzielczość 4K
  • All-in-One: wyświetlacz dotykowy, kamera 4K, 8 mikrofonów, pakiet audio 2.1
  • Najnowszy sys. Android 11
  • zaawansowany filtr światła niebieskiego

  INTERAKTYWNY EKOSYSTEM NEWLINE

  w pełni nowy i nietrudny w użyciu interaktywny ekosystem Newline pomaga trafnie wykorzystywać dostępne treści cyfrowe, aplikacje i urządzenia. W otaczającym nas świecie jest coraz więcej nowych systemów, rozwiązań, treści cyfrowych i narzędzi. Wymaga to nowoczesnych sal lekcyjnych, które pomogą młodym ludziom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niezbędne jest słuszne połączenie programu nauczania z możliwościami jakie daje technika. Kluczem do tego jest łatwość obsługi i sprężystość, która pozwala na zorganizowanie lekcji zgodnie z własnymi preferencjami. Producent Newline opracowała interaktywny ekosystem, który posiada proste w użyciu narzędzia programowe. Odkryj ten ekosystem i przekonaj się, jak prosto można dzięki niemu prowadzić zajęcia lekcyjne.

  nadzwyczajnY DO PREZENTACJI I WSPÓŁPRACY

  Planowanie lekcji rzadko kiedy inicjuje się od zera. Dzięki Newline Engage nie stracisz tego co już przygotowałeś. Jest to nieskomplikowane w użyciu narzędzie, które pozwala zaimportować treści z innych programów – w tym obrazy, wideo, tekst, kształty (PDF, PowerPoint, IWB, SMART notebook i Promethean ActiveInspire). Skorzystaj z darmowych szablonów, żeby stworzyć lekcję lub z Whiteboard, i z ponad 130 narzędzi tematycznych.


  PROSTE I BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE EKRANU

  Newline CAST jest najistotniej rozciągliwym rozwiązaniem do bezprzewodowego udostępniania ekranu i jest zintegrowany we wszelkich interaktywnych monitorach Newline. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz prosto udostępnić dowolny wyświetlacz w dowolnej sieci lub używać trybu bezpiecznego do udostępniania w pomieszczeniu.

  DLACZEGO NEWLINE CAST JEST PROSTY W OBSŁUDZE?

  • Nie musisz niczego pobierać, po prostu udostępnij w przeglądarce

  • Przesyłaj na znaczny wyświetlacz z dowolnego urządzenia

  • Udostępniaj wyświetlacz z dowolnego miejsca w pomieszczeniu

  • Prezentuj i komentuj jednocześnie

  • Współpracuj dwukierunkowo,

  • dodawaj adnotacje i steruj jednocześnie z urządzenia, jak i monitora interaktywnego

  • przejrzyj obraz choćby z 4 niezależnych źródeł

  • Kontroluj i uniemożliwiaj niechcianemu przesyłaniu sygnału, dzięki trybowi moderatora i bezpiecznemu identyfikatorowi sesji

  • Korzystaj z bezpieczeństwa dzięki

  • oryginalnemu 4-cyfrowemu kodowi PIN

  • i kompleksowemu szyfrowaniu
  ROZPOCZNIJ wideoKONFERENCJĘ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

  wystarczy skan QR kodu albo jedno kliknięcie, żeby rozpocząć połączenie video z Twojego urządzenia mobilnego! Możesz zeskanować kod QR wyświetlony na interaktywnym wyświetlaczu dopasowywać się bezprzewodowo przez Bluetooth. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie Twoje spotkania w danym dniu, połącz się poprzez konto w Office 365 albo Google.

  PODZIEL SIĘ PREZENTACJĄ I ZAINSPIRUJ ODBIORCÓW

  Newline Broadcast jest potężnym narzędziem ułatwiającym udostępnianie treści z Twojego monitora interaktywnego Newline każdemu podłączonemu uczestnikowi. Pokaż wszystkim swoją prezentację! Korzystaj ze swego ulubionego oprogramowania konferencyjnego i zezwalaj na wyświetlanie treści z monitora interaktywnego na osobistych urządzeniach uczestników. Niezależnie czy demonstrujesz materiały z komputera, wyświetlasz Whiteboard czy korzystasz z jakiejś aplikacji.


  ZDALNIE ZARZĄDZAJ WIELOMA MONITORAMI

  Możesz zdalnie zarządzać wszystkimi interaktywnymi monitorami Newline z dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanego i bezpiecznego portalu internetowego. Łatwo kontroluj i instaluj aplikacje, konfiguruj właściwości, korzystaj z funkcji digital signage albo przesyłaj ważne wiadomości do wszelkich sprzętów.

  w głównej mierze wykorzystywanA APLIKACJA

  na pewno jednym z najważniejszych narzędzi w klasie jest aplikacja Whiteboard! Newline Whiteboard to prostych w użyciu, użytecznych narzędzi. By korzystać z aplikacji wystarczy włączyć monitor. Nie musisz podłączać komputera. Zaloguj się przy pomocy kodu QR, aby zapisać adnotacje na Dysku Google. Importuj obrazy z Internetu bezpośrednio na tablicę, otwieraj dokumenty, korzystaj z narzędzi matematycznych, karteczek samoprzylepnych i innych rozwiązań naszego ekosystemu. Jeśli chcesz, żeby więcej uczniów mogło jednocześnie korzystać z tablicy, podziel tablicę na maksymalnie 3 części za pomocą indywidualnych pasków narzędzi!

  KORZYSTAJ Z ULUBIONYCH APLIKACJI

  Nasz sklep z aplikacjami proponuje szeroką i stale poszerzaną gamę narzędzi dla edukacji. Już dziś zacznij korzystać z aplikacji, które mogą sprawić, że prezentacja, współpraca i tworzenie treści cyfrowych będzie szybsze, przyjemniejsze i wydajniejsze. Wszystkie aplikacje są testowane pod kątem pełnej kompatybilności z monitorami interaktywnymi Newline.

  TWOJE LEKCJE MOGĄ BYĆ ciekawE

  Newline Classroom Tools to zestaw narzędzi z reguły wykorzystywanych przez nauczycieli, takich jak minutnik, kurtyna, reflektor, kostka do gry i sygnalizacja świetlna, które ułatwiają prowadzenie lekcji. Ten widżet działa po otwarciu jako nakładka. Możesz go zminimalizować, poruszać się między dowolnymi ekranami i otwierać menu narzędzi, gdy jest to niezbędne przez cały czas.

  OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

  wyposażony w detektor zbliżeniowy, Newline Vega włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od obecności w pomieszczeniu.  LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU DZIĘKI CERTYFIKOWANEMU OPTICAL BONDING

  Sklejając szkło i panel LED, możemy zapewnić najszerszy osiągalny kąt widzenia, brak odblasków, żywsze , a także światowej klasy wrażenia dotykowe i pisania!

  unikatowA PRECYZJA DOTYKU
  technologia dotykowa PCAP gwarantuje najwyższą precyzję obsługi. W połączeniu z technologią Optical Bonding zapewnia naturalne wrażenia przypominające pisanie po kartce papieru.

  DAJ SIĘ ZAPAMIĘTAĆ w trakcie PREZENTACJI

  Reactiv Suite to cyfrowa przestrzeń robocza, w której można wyświetlać, organizować i zarządzać treściami multimedialnymi. Reactiv nie ma granic. Tam, gdzie inne programy zawodzą, Reactiv działa bezproblemowo. Prezentuj niemało rodzajów treści na raz: fotografie, filmy, materiały online czy dokumenty tekstowe mogą ze sobą współgrać, dzięki temu Twoja prezentacja będzie jedyna w swoim rodzaju. Dla ulepszonej interakcji możesz nawet przypiąć kamerę, dzięki czemu stworzysz bliską r elację z odbiorcami.
  ANDROID 11 NAJBEZPIECZNIEJSZY wybór!

  Ze względu na szereg niewielkich, ale ważnych funkcji i zmian, Android 11 poprawił prywatność i ochronę informacji użytkownika. Jest to także pierwszy Android, który można włączyć w trybie awaryjnym. Wydajność pracy i prędkość działania odgrywa tu także pokaźną rolę w codziennej pracy. Wszystkie monitory wyposażone w Android 11 mają 8-rdzeniowy procesor Amlogic A311D2.  NASZA SZYBA ANTYBAKTERYJNA ZAPEWNICI CI BEZPIECZEŃSTWO

  W większości szkół i biur z monitorów interaktywnych korzysta wielu użytkowników. Współpracują i dotykają tego samego urządzenia, co nieskomplikowane rozprzestrzenianie się zarazków. Newline dba o ich fizyczne bezpieczeństwo. Unikalna szyba antybakteryjna Newline o współczynniku namnażania bakterii poniżej 1% certyfikat TÜV, ISO 22196 i powoduje, że monitor interaktywny jest całkowicie bezpieczny w użyciu!
  BEZPIECZEŃSTWO OCZU DZIĘKI FILTROWI NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

  Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas bardzo wyraźne, dlatego przy projektowaniu monitorów skupiliśmy się także na ochronie oczu. Dodanie czerwonego proszku KSF do panelu LED stwarza filtr niebieskiego światła. Filtr jest za każdym razem włączony, nie zużywa energii, a choćby polepsza kolory panelu powyżej skali Wide Color Gamut! Dzięki Blue Light Filter, oczy osoby pracującej na monitorze Newline się nie męczą, tak jak na innych urządzeniach.  niemało PROFILI UŻYTKOWNIKÓW

  wyświetlacz główny i skrupulatnie dopasowane ustawienia można zapisać dla każdego z użytkowników: nauczycieli, uczniów, zespołów albo działów. Dzięki czemu wyelimujesz problemy z przełączaniem sprzętów i użytkowników – koniec z logowaniem się do sprzętów i dostosowywaniem ekranu do sesji. Jest to świetne rozwiązanie do progresywnej współpracy.  PLUG AND PLAY

  Podłączysz swój komputer do monitora Newline Vega przy pomocy jednego przewodu USB-C, który zapewni obraz, dźwięk, dotyk oraz ładowanie komputera (Power Delivery 100 W). Linia Vega posiada także osobne gniazdo zasilające 180 W, do którego można podłączyć dowolne urządzenie.

  Przesyłanie strumieniowe przy pomocy szybkiego i nieskomplikowanego połączenia USB-C. Dzięki Plug & Play USB-C cały proces konfiguracji wymaga podłączenia jednego kabla, który przesyła informacje, audio, video i zasilanie. Podłączaj, odłączaj albo przełączaj urządzenia bez żadnych kłopotów, po prostu podłącz i zabierz się od razu do pracy. Bez opóźnień, rozwiązywania problemów albo innych irytujących sytuacji.

  Interaktywne monitory Newline są zaopatrzone w dwa porty USB-C na przednim panelu: jeden na górze do podłączenia kamery internetowej i dolny do przyłączania i ładowania maszyn, takich jak notebooky. Błyskawiczny transfer oznacza, że filmy i prezentacje pojawiają się od razu na ekranie, a reakcja na dotyk jest natychmiastowa i precyzyjna


Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice interaktywne do 40000 zł – Ranking na kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze tablice interaktywne do 40000 zł, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic interaktywnych do 40000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! ☆

Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! Najniższa Cena Online

☆ Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: myBoard
 • Nazwa produktu: Myboard Monitor interaktywny black arrow 98" - 0% vat!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0%.
  Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  wznosimy poprzeczkę, generujemy standardy!

  nowoczesna, bezpieczna i multimedialna wersja nowego monitora interaktywnego myBoard Black Arrow to połączenie wysublimowanej jakości, stylu i pionierskich rozwiązań, które sprawią, że jakość i komfort pracy użytkownika wzniesie się na wyższy poziom. Wbudowany czujka jakości powietrza, szyba z powłoką antybakteryjną gwarantująca bezpieczeństwo, pamięć wewnętrzna o obszerności aż 128 GB i solidny 8-rdzeniowy procesor to gwarancja nieograniczonych możliwości. Zintegrowana kamera 4K z mikrofonami zapewni wydajną komunikację w trakcie spotkań, bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń. Całość zarządzana nowoczesnym i prędkim systemem Android 13 wspieranym przez 8 GB pamięci RAM, zapewniającym znakomite wrażenia z pracy i komunikacji. To wszechstronny i postępowy monitor, który wynajdzie wykorzystanie zarówno dla spotkań biznesowych, edukacji jak i rozrywki.

  • Android 13 – najnowszy system operacyjny dla monitorów interaktywnych
  • czujka jakości powietrza i cząstek PM2.5
  • powłoka antybakteryjna powiększająca bezpieczeństwo
  • obsługa nowoczesnego standardu sieci bezprzewodowej W-Fi 6
  • aż 128 GB zastosowanej pamięci wewnętrznej
  • nowoczesny, szybki, ośmiordzeniowy procesor gwarantujący płynne działanie
  • wysokiej jakości wbudowana kamera 4K z obsługą gestów i 8-kierunkowymi mikrofonami – wyższy komfort w trakcie spotkań online
  • solidny i głęboki dźwięk dzięki zastosowanym głośnikom 2 x 20 W + 20 W subwoofer
  • progresywna technologia Non Air Gap
  • obsługa profili użytkownika – przystosuj monitor do swych potrzeb
  • ekran 4K UHD z odświeżaniem 60 Hz
  • powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną
  • ulepszona technika dotykowa - pisz różnym kolorem i rozmiarem równocześnie
  • samoczynne aktualizacje OTA – bądź za każdym razem na bieżąco
  • tryb ochrony wzroku
  • tryb białej tablicy usprawniający prowadzenie zajęć
  • udostępnianie ekranu choćby do 16 maszyn równocześnie
  • gniazdo USB-C Out - wysyłaj obraz z monitora
  • gustowna czarna rama monitora

  UWAGA!

  Przy konstrukcji monitora interaktywnego należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wyprodukowana jest ściana. Montaż monitora na ścianach działowych i tworzonych z miękkich i kruchych tworzyw, takich jak np. Płyta gipsowo-kartonowa, pustak czy dziurawka, jest niedozwolony i zagraża bezpieczeństwu użytkownika. Zalecamy wykorzystanie materiałów pełnych, takich jak beton, skała albo pełna cegła. Montaż monitora interaktywnego należy zlecić wykwalifikowanym osobom, które ocenią ścianę i zastosują optymalne materiały montażowe adekwatne do struktury ściany. W sytuacji posiadania ściany niespełniającej wymagań montażowych, potrzebne jest wykorzystanie statywu.


☆ Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 ☆

Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Newline
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny dotykowy Newline VEGA TT-8622Z 86" 4K, Android 11 - 0 % VAT!, 54CD-69104
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Newline Vega to wysokiej klasy urządzenie typu All-in-One genialnie pasujące do nowoczesnej biurowej przestrzeni. Newline Vega ma szerokokątną kamerę 4K, zastosowany pakiet 8 mikrofonów z funkcją Redukcji Szumów i wysokiej klasy system audio 2.1 (głośniki 2 x 20 W i subwoofer 15 W) to wszystko, czego Ci trzeba do komunikacji na odległość. Rewelacyjny obraz oraz precyzję dotyku zapewniają certyfikowana technologia Optical Bonding oraz technika dotyku P-CAP. Model Vega przystępny będzie w wymiarach: 65", 75", 86".

  Główne różnice pomiędzy modelami Newline VEGA a Newline ELARA to:
  technologia dotyku P-CAP,
  Więcej punktów dotyku,
  Wąska rama o grubości 3mm

  Newline VEGA cechy:

  • Zasilanie 100W USB wariant-C
  • niemało profili użytkowników
  • Najnowszy standard WiFi i Bluetooth
  • Wysokiej klasy jakość dźwięku + Subwoofer
  • Port na moduł SDM-S
  • oryginalna, wąska rama o grubości 3mm
  • technologia dotyku P-CAP
  • Certyfikowany Optical Bonding
  • Rozdzielczość 4K
  • All-in-One: ekran dotykowy, kamera 4K, 8 mikrofonów, komplet audio 2.1
  • Najnowszy sys. Android 11
  • progresywny filtr światła niebieskiego

  INTERAKTYWNY EKOSYSTEM NEWLINE

  w całości nowy i przystępny w użyciu interaktywny ekosystem Newline pomaga adekwatnie wykorzystywać przystępne treści cyfrowe, aplikacje i urządzenia. W otaczającym nas świecie jest coraz więcej nowych systemów, rozwiązań, treści cyfrowych i narzędzi. Wymaga to progresywnych sal lekcyjnych, które pomogą młodym ludziom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niezbędne jest adekwatne połączenie programu nauczania z możliwościami jakie daje technika. Kluczem do tego jest łatwość obsługi i sprężystość, która umożliwia zorganizowanie lekcji zgodnie z własnymi preferencjami. Producent Newline opracowała interaktywny ekosystem, który zawiera proste w użyciu narzędzia programowe. Odkryj ten ekosystem i przekonaj się, jak łatwo można dzięki niemu prowadzić zajęcia lekcyjne.

  znakomitY DO PREZENTACJI I WSPÓŁPRACY

  Planowanie lekcji rzadko kiedy początkuje się od zera. Dzięki Newline Engage nie stracisz tego co już przygotowałeś. Jest to proste w użyciu narzędzie, które pozwala zaimportować treści z innych programów – w tym obrazy, wideo, tekst, kształty (PDF, PowerPoint, IWB, SMART notebook i Promethean ActiveInspire). Skorzystaj z darmowych szablonów, żeby stworzyć lekcję albo z Whiteboard, i z ponad 130 narzędzi tematycznych.


  PROSTE I BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE EKRANU

  Newline CAST jest najistotniej sprężystym rozwiązaniem do bezprzewodowego udostępniania ekranu i jest zintegrowany we wszystkich interaktywnych monitorach Newline. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz prosto udostępnić dowolny ekran w dowolnej sieci albo używać trybu bezpiecznego do udostępniania w pomieszczeniu.

  DLACZEGO NEWLINE CAST JEST PROSTY W OBSŁUDZE?

  • Nie musisz niczego pobierać, po prostu udostępnij w oglądarce

  • Przesyłaj na obszerny ekran z dowolnego urządzenia

  • Udostępniaj ekran z dowolnego miejsca w pomieszczeniu

  • Prezentuj i komentuj jednocześnie

  • Współpracuj dwukierunkowo,

  • dodawaj adnotacje i steruj jednocześnie z urządzenia, jak i monitora interaktywnego

  • przejrzyj obraz nawet z 4 niezależnych źródeł

  • Kontroluj i uniemożliwiaj niechcianemu przesyłaniu sygnału, dzięki trybowi moderatora i bezpiecznemu identyfikatorowi sesji

  • Korzystaj z bezpieczeństwa dzięki

  • unikalnemu 4-cyfrowemu kodowi PIN

  • i kompleksowemu szyfrowaniu
  ROZPOCZNIJ videoKONFERENCJĘ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

  starczy skan QR kodu albo jedno kliknięcie, aby rozpocząć połączenie wideo z Twojego urządzenia mobilnego! Możesz zeskanować kod QR wyświetlony na interaktywnym wyświetlaczu bratać się bezprzewodowo przez Bluetooth. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie Twoje spotkania w danym dniu, połącz się poprzez konto w Office 365 lub Google.

  PODZIEL SIĘ PREZENTACJĄ I ZAINSPIRUJ ODBIORCÓW

  Newline Broadcast jest potężnym narzędziem ułatwiającym udostępnianie treści z Twojego monitora interaktywnego Newline każdemu podłączonemu uczestnikowi. Pokaż wszystkim swoją prezentację! Korzystaj ze swojego ulubionego oprogramowania konferencyjnego i zezwalaj na wyświetlanie treści z monitora interaktywnego na osobistych urządzeniach uczestników. Niezależnie czy przedstawiasz materiały z komputera, wyświetlasz Whiteboard czy korzystasz z jakiejś aplikacji.


  ZDALNIE ZARZĄDZAJ WIELOMA MONITORAMI

  Możesz zdalnie zarządzać wszystkimi interaktywnymi monitorami Newline z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeznaczonego i bezpiecznego portalu internetowego. Z łatwością kontroluj i instaluj aplikacje, konfiguruj właściwości, korzystaj z funkcji digital signage albo przesyłaj ważne wiadomości do wszystkich sprzętów.

  z reguły stosowanA APLIKACJA

  niewątpliwie jednym z najważniejszych narzędzi w klasie jest aplikacja Whiteboard! Newline Whiteboard to łatwych w użyciu, funkcjonalnych narzędzi. By korzystać z aplikacji starczy włączyć monitor. Nie musisz podłączać komputera. Zaloguj się za pomocą kodu QR, żeby zapisać adnotacje na Dysku Google. Importuj obrazy z Internetu bezpośrednio na tablicę, otwieraj dokumenty, korzystaj z narzędzi matematycznych, karteczek samoprzylepnych i innych rozwiązań naszego ekosystemu. Jeśli chcesz, aby więcej uczniów mogło równocześnie korzystać z tablicy, podziel tablicę na maksymalnie 3 części za pomocą jednostkowych pasków narzędzi!

  KORZYSTAJ Z ULUBIONYCH APLIKACJI

  Nasz sklep z aplikacjami oferuje szeroką i stale poszerzaną gamę narzędzi dla edukacji. Już dziś zacznij korzystać z aplikacji, które mogą sprawić, że prezentacja, współpraca i tworzenie treści cyfrowych będzie szybsze, przyjemniejsze i wydajniejsze. Wszystkie aplikacje są testowane pod kątem pełnej kompatybilności z monitorami interaktywnymi Newline.

  TWOJE LEKCJE MOGĄ BYĆ niebanalnE

  Newline Classroom Tools to zestaw narzędzi najczęściej używanych poprzez nauczycieli, takich jak minutnik, kurtyna, reflektor, kostka do gry i sygnalizacja świetlna, które usprawniają prowadzenie lekcji. Ten widżet działa po otwarciu jako nakładka. Możesz go zminimalizować, poruszać się pomiędzy dowolnymi ekranami i otwierać menu narzędzi, gdy jest to niezbędne przez cały czas.

  OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

  zaopatrzony w sensor zbliżeniowy, Newline Vega włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od występowaniu w pomieszczeniu.  LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU DZIĘKI CERTYFIKOWANEMU OPTICAL BONDING

  Sklejając szkło i panel LED, możemy zapewnić najszerszy osiągalny kąt widzenia, brak odblasków, żywsze oraz światowej klasy wrażenia dotykowe i pisania!

  nieszablonowA PRECYZJA DOTYKU
  technika dotykowa PCAP zapewnia najwyższą precyzję obsługi. W połączeniu z technologią Optical Bonding gwarantuje naturalne wrażenia przypominające pisanie po kartce papieru.

  DAJ SIĘ ZAPAMIĘTAĆ w trakcie PREZENTACJI

  Reactiv Suite to cyfrowa przestrzeń robocza, w której można wyświetlać, organizować i zarządzać treściami multimedialnymi. Reactiv nie ma granic. Tam, gdzie inne programy zawodzą, Reactiv działa bezproblemowo. Prezentuj mnóstwo rodzajów treści na raz: fotografie, filmy, materiały online czy dokumenty tekstowe mogą ze sobą współgrać, dzięki czemu Twoja prezentacja będzie jedyna w swym rodzaju. Dla ulepszonej interakcji możesz choćby przypiąć kamerę, dzięki czemu stworzysz bliską r elację z odbiorcami.
  ANDROID 11 NAJBEZPIECZNIEJSZY dobór!

  Ze względu na szereg drobnych, ale ważnych funkcji i zmian, Android 11 poprawił prywatność i ochronę danych użytkownika. Jest to także pierwszy Android, który można włączyć w trybie awaryjnym. Skuteczność pracy i prędkość działania odgrywa tu także widoczną rolę w codziennej pracy. Wszystkie monitory zaopatrzone w Android 11 mają 8-rdzeniowy procesor Amlogic A311D2.  NASZA SZYBA ANTYBAKTERYJNA ZAPEWNICI CI BEZPIECZEŃSTWO

  W większości szkół i biur z monitorów interaktywnych korzysta wielu użytkowników. Współpracują i dotykają tego samego urządzenia, co proste rozprzestrzenianie się zarazków. Newline dba o ich fizyczne bezpieczeństwo. Niepowtarzalna szyba antybakteryjna Newline o współczynniku namnażania bakterii poniżej 1% atest TÜV, ISO 22196 i powoduje, że monitor interaktywny jest całkowicie bezpieczny w użyciu!
  BEZPIECZEŃSTWO OCZU DZIĘKI FILTROWI NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

  Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas wyjątkowo pokaźne, dlatego przy projektowaniu monitorów skupiliśmy się jeszcze na ochronie oczu. Dodanie czerwonego proszku KSF do panelu LED kreuje filtr niebieskiego światła. Filtr jest za każdym razem włączony, nie zużywa energii, a choćby poprawia kolory panelu powyżej skali Wide Color Gamut! Dzięki Blue Light Filter, oczy osoby pracującej na monitorze Newline się nie męczą, tak jak na innych urządzeniach.  niemało PROFILI UŻYTKOWNIKÓW

  ekran główny i starannie dostosowane ustawienia można zapisać dla każdego z użytkowników: nauczycieli, uczniów, zespołów albo działów. Dzięki czemu wyelimujesz problemy z przełączaniem urządzeń i użytkowników – koniec z logowaniem się do maszyn i regulowaniem ekranu do sesji. Jest to perfekcyjne rozwiązanie do nowoczesnej współpracy.  PLUG AND PLAY

  Podłączysz swój komputer do monitora Newline Vega przy pomocy jednego przewodu USB-C, który zapewni obraz, dźwięk, dotyk i ładowanie komputera (Power Delivery 100 W). Kolekcja Vega posiada także osobne gniazdo zasilające 180 W, do którego można podłączyć dowolne urządzenie.

  Przesyłanie strumieniowe przy pomocy szybkiego i łatwego połączenia USB-C. Dzięki Plug & Play USB-C cały cykl konfiguracji wymaga podłączenia jednego kabla, który przesyła dane, audio, wideo i zasilanie. Podłączaj, odłączaj lub przełączaj urządzenia bez żadnych kłopotów, po prostu podłącz i zabierz się od razu do pracy. Bez opóźnień, rozwiązywania problemów albo innych irytujących sytuacji.

  Interaktywne monitory Newline są wyposażone w dwa porty USB-C na przednim panelu: jeden na górze do podłączenia kamery internetowej i dolny do podłączania i ładowania maszyn, takich jak laptopy. Momentalny transfer oznacza, iż filmy i prezentacje pojawiają się od razu na ekranie, a reakcja na dotyk jest natychmiastowa i skrupulatna

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! ☆

Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Newline
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny Newline Lyra TT-9821Q, 98", Android 11 - 0 stawka VAT!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0%.

  Zakup towaru z 0% VAT przystępny dla szkół i placówek oświatowych.

  Newline Lyra - Zaprojektowany dla Edukacji  Newline Lyra (TT-9821Q), pierwszy na rynku monitor interaktywny z systemem Android 11, gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo, prędkość działania i stabilność. Model wyprodukowany z myślą o edukacji został zaopatrzony w powłokę antybakteryjną i zastosowany filtr światła niebieskiego dla bezpiecznej i wygodnej pracy. Żywy i naturalny obraz w rozdzielczości 4K gwarantuje technika Wide Color Gamut. Do połączenia monitora z komputerem wystarczy tylko jeden kabel USB-C. Możliwość łatwej rozbudowy o kamerę 4K TC-4N22 (dzięki asygnowanemu portowi).

  Newline Lyra dostępny będzie aż w 5 wymiarach:
  55", 65", 75", 86" i 98".

  Wykorzystuj atuty Android 11

  Bezpieczniejszy, lepszy i szybszy niżeli kiedykolwiek. Newline Lira to pierwszy monitor dotykowy z Android 11 – systemem, który zapewnia pokaźniejszą ochronę prywatności i informacji użytkownika przy zachowaniu szybkiej i płynnej pracy.  Profile użytkowników
  Dzięki możliwości tworzenia profilów użytkownika można zapisać indywidualne preferencje nauczycieli, uczniów, zespołów lub działów. Koniec z ciągłym dobraniem ustawień do swych potrzeb.  Zadbaj o wspólne bezpieczeństwo

  Modele Lyra zostały pokryte certyfikowaną warstwą antybakteryjną, dzięki temu mogą być bezpiecznie używane przez sporo osób.  Komfort dla wzroku

  W przeciwieństwie do z zasady użytkowanych metod ochrony przed niebieskim światłem ekranów, nowe modele monitorów Newline są wyposażone w filtr światła niebieskiego, który nie zmienia odcieni wyświetlanego obrazu.  Plug and Play
  Obraz, dotyk, ładowanie – wszystko przystępne przy pomocy tylko jednego przewodu. Podłączysz swój komputer do monitora Newline Lira za pomocą kabla USB-C, który zapewni obraz, obsługę dotykową oraz ładowanie komputera (power delivery).  Wszystko, czego Ci potrzeba

  Monitor zaprojektowany dla edukacji musi zawierać komplet programów, które upraszczają nauczycielom codzienną pracę. Oprócz poprawnie znanej aplikacji Tablica (Whiteboard) i zestawu programów do zdalnej komunikacji (Cast, Broadcast, Display Management) Newline Lyra wyekwipowany jest w aplikacje asygnowane dla nauczycieli – Engage i Classroom Tools oraz dostęp do sklepu z aplikacjami dla Androida.

  intuicyjna praca – Rozpoznawanie Obiektowe

  Monitory Newline Lira mają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami kompletu MS Office. Jak to działa? starczy, że sięgniesz po pisak załączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, żeby móc notować na programach kompletu MS Office, a za pomocą dłoni i gestów będziesz produktywnie poruszał się po dokumencie. Bez uciążliwego przełączania funkcji – intuicyjnie jak na smartfonie.

  SPECYFIKACJA

☆ Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 ☆

Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mentor
 • Nazwa produktu: Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne SPE 1, 8631-19588
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  PROPOZYCJE WYPEŁNIENIA WNIOSKÓW DLA ZESTAWU:

  WNIOSEK B

  Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu. Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

  zestaw SPE 1 zawiera:

  • 1 x zestaw SmartFloor Rewalidacja
  • 3 x Monitor interaktywny myBoard Silver 65" 4K z Androidem 9.0
  • 1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – zestaw (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Zajęcia logopedyczne – pakiet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)
  • 1 x mTalent Matematyka
  • wysyłka

  Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla SPE. Progresywny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające oczekiwania rozporządzenia – wszystko w jednym pakiecie! Do użycia poprzez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  1 x komplet SmartFloor Rewalidacja

  Podłoga interaktywna SmartFloor z dodatkowym zestawem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones". To komplet interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do zastosowania podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne i spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe oraz zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, przez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, lecz i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  3 x Monitor interaktywny myBoard SILVER LED 65" 4K z Androidem 9.0

  Najnowszy monitor interaktywny myBoard SILVER 65" z linii TE-MP kompletnie dostosowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 9, także funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją. Postaw na bogatą funkcjonalność!

  1 x mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – komplet (cz. 1 i cz. 2)

  Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które idealnie wspiera cykl sprawnej nauki czytania, jak i progresywnania terapeutycznego w tym obszarze.

  • Do użycia na zajęciach dydaktycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej i innych posiadających na celu wspomaganie nauki czytania,
  • Blisko 400 ekranów interaktywnych oraz pakiet materiałów dodatkowych,
  • artykuł dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju i podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dzieci.

  1 x mTalent Zajęcia logopedyczne – komplet Ekspert (cz. 1 i cz. 2)

  seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej.

  • Do zastosowania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych posiadających na celu kształtowanie umiejętności językowych i kompensowanie trudności z tym związanych,
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych oraz komplet materiałów dodatkowych,
  • artykuł dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem efektywności językowej dziecka.

  1 x mTalent Matematyka

  komplet interaktywnych ćwiczeń wspomagających myślenie i umiejętności matematyczne, asygnowany dla dzieci przejawiających trudności w tym zakresie.

  • Do zastosowania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych i innych posiadających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III),
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz komplet tworzyw dodatkowych
  • artykuł dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem dzieci w nabywaniu poprzez nie produktywności w zakresie liczenia i myślenia matematycznego.

☆ Mentor Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne spe 2 ☆

Mentor Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne spe 2 Najniższa Cena Online

☆ Mentor Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne spe 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mentor
 • Nazwa produktu: Mentor Zestaw specjalne potrzeby edukacyjne spe 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  PROPOZYCJE WYPEŁNIENIA WNIOSKÓW DLA ZESTAWU:

  WNIOSEK B

  Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu. Zakup towaru z 0% VAT przystępny dla szkół i placówek oświatowych.

  zestaw SPE 2 gromadzi:

  • 1 x komplet SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja
  • 1 x DUET 75 + CAM
  • 1 x Kamera Creative Live Cam Sync 1080p
  • 1 x mTalent zestaw Percepcja wizualnie-słuchowa
  • 1 x mTalent Trudności w pisaniu
  • wysyłka

  Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla SPE. Postępowy sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymogi rozporządzenia – wszystko w jednym komplecie! Do zastosowania przez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych,, a także z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  1 x komplet SmartFloor Mobile Audio Rewalidacja

  Podłoga interaktywna SmartFloor ze statywem przenośnym z głośnikami i dodatkowym pakietem aplikacji „Rewalidacja z Happy Stones". To pakiet interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania w trakcie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne i spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe i zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, poprzez możliwość pracy w grupie. Przychylna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

  2 x Monitor interaktywny myBoard Grey Rock 75" 4K z Androidem 11

  myBoard GREY ROCK to pierwszy w tej linii monitor z systemem operacyjnym Android w wersji 11.
  Bogata funkcjonalność, jak profile użytkownika, progresywny i innowacyjny port USB All in One typu C, czterordzeniowy procesor wspomagany poprzez aż 8 GB pamięć RAM i wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD to gwarancja bezpieczeństwa, szybkości działania, a także komfortu pracy podczas zajęć lekcyjnych. Monitor zaopatrzony został ponadto w 6 najnowszych portów USB 3.0.

  1 x Kamera Creative Live Cam Sync 1080p

  Ulepsz swoje spotkania online dzięki kamerze Creative Live Cam Sync 1080p, która gwarantuje obraz w rozdzielczości Full HD i 30 klatkach/s. Dzięki temu możesz prezentować się profesjonalnie w każdym otoczeniu, bez względu na to, czy jest to dom, szkoła czy także biuro. Zgodność z UVC i obsługa większości popularnych aplikacji do konferencji video sprawia, że kamera Live Cam Sync 1080p jest łatwa w obsłudze i konfiguracji. Zawsze będziesz gotowy na spotkania online i połączenia video, nawet te pilne.

  1 x mTalent pakiet Percepcja optycznie-słuchowa

  komplet interaktywnych ćwiczeń wspomagających ułatwianie i rozwój percepcji wzrokowo-słuchowej i wspierający koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowym i słuchowym.

  • Do użycia na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i innych mających na celu kształtowanie i ułatwianie percepcji wizualnie-słuchowej,
  • Ponad 600 ekranów interaktywnych i zestaw tworzyw dodatkowych,
  • Dla terapeutów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem wydajności w zakresie percepcji widocznie-słuchowej.

  1 x mTalent Trudności w pisaniu

  Specjalistyczny towar dedykowany do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii i nauki pisania i rozwijania motoryki śladowej u dzieci i młodzieży.

  • Do użycia na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi ze unikalnymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii albo obniżonym napięciem mięśniowym) i jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające konwencjonalną naukę pisania liter,
  • Ponad 800 ekranów interaktywnych i zestaw materiałów dodatkowych.Podsumowanie, czyli jaka tablica interaktywna do 40000 zł najlepsza?


Najlepsza tablica interaktywna do 40000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica interaktywna do 40000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane – TOP5 na kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic interaktywnych do 40000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica interaktywna do 40000 zł opinie,
 • dobra tablica interaktywna do 40000 zł cena,
 • tablica interaktywna do 40000 zł ranking,
 • tablica interaktywna do 40000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...