Ranking tablic interaktywnych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice interaktywne / Ranking tablic interaktywnych


Pomagamy w wyborze dobrych tablic interaktywnych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic interaktywnych,
 • TOP5 często wybieranych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.

Jakie tablice interaktywne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice interaktywne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking tablic interaktywnych, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 ☆

Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 to sprzęt będący połączeniem ogromnej funkcjonalności w dostępnej cenie. Całość perfekcyjnie wzbogaci większość sal konferencyjnych, a także klas w szkołach, a także na uczelniach wyższych. Multimedia pozwalają pokaźnie wzbogacić każdą prezentację, a także wyświetlać filmy, obrazy lub slajdy. Produkt wykorzystuje technikę opartą na podczerwieni, dzięki temu istnieje możliwość wykorzystywania 6 punktów dotyku na raz. Po obu bokach tablicy znajdują się paski skrótów, które ułatwiają dostęp do kluczowych funkcji. Urządzenie posiada półkę na pisaki, a powierzchnia dotykowa jest wytrzymała na zarysowania i gwarantuje niezwykle wysoką jakość obrazu wyświetlanego na ekranie. W pakiecie dostępny jest Avtek Interactive Suite, czyli specjalnie oprogramowanie zapewniające dostęp do innowacyjnych funkcji usprawniających interaktywną pracę z materiałami. Tablica interaktywna to nadzwyczajny zakup z perspektywy oraz szeregu placówek zwykle oświatowych. W praktyce rewelacyjnie spisują się podczas realizowania codziennych obowiązków oraz przekazywania wiedzy z programu nauczania.


☆ Avtek Tablica interaktywna tt-board 80 pro ☆

Avtek Tablica interaktywna tt-board 80 pro Najniższa Cena Online

☆ Avtek Tablica interaktywna tt-board 80 pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Tablica interaktywna tt-board 80 pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 Pro to produkt stworzony nie tylko pod kątem pracy, ale i też przekazywania wiedzy. Wspaniale spisuje się w ramach placówek oświatowych oraz przestrzeni pracowniczych. Tablica interaktywna pozwala wyjątkowo prosto zobrazować treści przekazywane w ramach chociażby prezentacji, jak i przemówień. W ten sposób ewidentnie prościej jest odbiorcy zapamiętać poszczególne części wchodzące w skład przekazu i zilustrować informacje statystyczne lub przedstawić wartości procentowe np. Na diagramach. Urządzenie po obu stronach powierzchni wygodne klawisze upraszczające dostęp do skrótów oraz ekran odporny na zarysowania i właściwościach suchościeralnych. W praktyce stanowi nieprzeciętne rozwiązanie z perspektywy lat regularnego stosowania. W komplecie przystępne jest oprogramowanie znacząco ułatwiające pracę z urządzeniem. Pozwala działać w dwóch trybach: jednym ze wszystkimi narzędziami przystępnymi do pracy i drugi z ograniczonymi, ale przy zwiększonej powierzchni styku.


☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo ☆

Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna qwb379bw marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  producent Qomo to przodujący firma tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są wyjątkowo uniwersalne, bezawaryjne, a także bardzo instynktowne i przystępne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele szczególnie z ochotą korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379BW nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-BW. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i odporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki dokładnej technologii podczerwień, tablica wyłapuje i reaguje na ruch. Pozwala ona ponadto na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica ma znane z tablicy QWB200-BW, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery barwy pisaków, wskaźnik i wymazywacz. Do tablicy załączona jest też nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs, a także niemało dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB379BW to rewelacyjne połączenie przystępnej ceny i najwyższej jakości gwarantowanej poprzez markę Qomo.

  zalety tablic Qomo QWB379BW:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - zezwala na szybkie i staranne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest nad wyraz proste w obsłudze i zezwala na całkowite zastosowanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, umożliwiają prędki dostęp do przeważnie wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna zapewniająca prędki dostęp do czterech odcieni pisaka, gąbki oraz wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który umożliwia efektywne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością gratisowego przedłużenia do 5 lat,realizowana poprzez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro rozszerza możliwości użycia tablic interaktywnych. Dużo sprężystych funkcji, które można zespolić do tematyki zajęć i poziomu innowacyjnia słuchaczy. W obfitym stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający w głównej mierze użytkowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła, a także wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest wyjątkowo prosta, a zwykle użytkowane funkcje są w nim przystępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w różnych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego, a także oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  sporym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, lecz też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w dostosowywanych odstępach i o wybranym odcieniu – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami stosownie: zawodników i piłki oraz pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza materiałów to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia oraz geografii oraz potężna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Na dodatek znajdują się tam filmy oraz dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Komputer ops pro4k i5 do monitora interaktywnego marki Avtek ☆

Komputer ops pro4k i5 do monitora interaktywnego marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Komputer ops pro4k i5 do monitora interaktywnego marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Komputer ops pro4k i5 do monitora interaktywnego marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych Avtek OPS Pro4K i5 to sprzęt dostosowany genialnie pod kątem użytkownika. Aktualnie jest to jeden z bardziej kompatybilnych komputerów z perspektywy monitorów interaktywnych. Artykuł został dostosowany do pracy z Pro4K i dodatkowo wzbogacony procesor i5. Rozwiązanie zapewnia maksymalną płynność oraz pozwala wyświetlać obrazy, jak na dodatek dane i prezentacje w bezapelacyjnie wyższej rozdzielczości. Na dodatek użytkownik kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować za sprawą dysku SSD. Obecność podzespołu powoduje, że Avtek OPS Pro4K jest kilkadziesiąt razy szybszy, a także cichszy aniżeli urządzenia wspomagane poprzez konwencjonalne dyski HDD. Jeśli zależy Ci na niezawodności sprzętu, to ewidentnie komputer do monitorów interaktywnych Avtek OPS Pro4K i5 to zakup, który spełni Twoje wymagania w 100%. Monitory interaktywne sprawdzają się w scenariuszach biurowych oraz szkolnych. Pozwalają w sposób niezwykle obrazowy przedstawiać dane, wykresy oraz diagramy.


☆ Monitor multimedialny leddura xts 98 inch 20p uhd marki Ctouch ☆

Monitor multimedialny leddura xts 98 inch 20p uhd marki Ctouch Najniższa Cena Online

☆ Monitor multimedialny leddura xts 98 inch 20p uhd marki Ctouch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CTOUCH
 • Nazwa produktu: Monitor multimedialny leddura xts 98 inch 20p uhd marki Ctouch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny CTOUCH Leddura xts 98 inch 20p UHD jest produktem, który spełnia zapotrzebowania praktycznie każdego odbiorcy. Pozwala na wyświetlanie, udoskonalone przyswajanie, a także edytowanie treści w czasie rzeczywistym. CTOUCH to holenderski monitor interaktywny najwyższej klasy. Sprzęt tej marki pozwala na organizację dowolnego miejsca pracy bądź stanowiska do nauki i rozrywki. Wszystko zależy od potrzeb, a także indywidualnych preferencji użytkowych, gdyż multimedium jest szczególnie rozciągliwym narzędziem w rękach użytkownika. Zostało zaprojektowane według najwyższych standardów i opiera się o konstrukcję dopracowaną w nawet najmniejszych detalach. Ma wysoką jakość obrazu, która z miły dla oka odświeżaniem stwarza bardzo dobre połączenie. Wszystkie monitory interaktywne wyposażone są w inteligentne rozwiązania dotykowe. Dodatkowo do każdego zastosowany jest moduł android, który nadaje urządzeniom cechy standalone. Wyświetlacz zaopatrzony jest w 20-punktową technologię dotyku Surface Light Wave. Realna jest zatem praca grupowa.


☆ Qomo Tablica interaktywna qwb388bw ☆

Qomo Tablica interaktywna qwb388bw Najniższa Cena Online

☆ Qomo Tablica interaktywna qwb388bw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Qomo Tablica interaktywna qwb388bw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  producent Qomo to przodujący producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najmocniej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej marki są bardzo uniwersalne, bezawaryjne i szczególnie instynktowne i przystępne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele bardzo z ochotą korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB388BW to tablica panoramiczna Qomo o średniej wielkości. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 88 cali. Dzięki skrupulatnej technologii podczerwień, tablica namierza i reaguje na ruch. Pozwala ona również na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200BW, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery barwy pisaków, wskaźnik i wymazywacz. Do tablicy załączona jest też nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs oraz niemało dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB388BW to świetne połączenie dostępnej ceny, a także najwyższej jakości gwarantowanej przez markę Qomo.

  atuty tablic Qomo QWB388BW:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na szybkie i precyzyjne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 16:10
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest bardzo proste w obsłudze i zezwala na całkowite wykorzystanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na prędki dostęp do na ogół używanych funkcji
  • półka interaktywna zapewniająca prędki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • zestaw montażowy, który pozwala na produktywne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością darmowego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro rozszerza możliwości zastosowania tablic interaktywnych. Mnóstwo elastycznych funkcji, które można zjednoczyć do tematyki zajęć i poziomu innowacyjnia słuchaczy. W pokaźnym stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający najczęściej stosowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest szczególnie prosta, a przeważnie używane funkcje są w nim dostępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w rozmaitych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 albo 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  dużym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w dostosowywanych odstępach, a także o wybranym odcieniu – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami odpowiednio: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii, a także solidna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Ponadto znajdują się tam filmy oraz dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje oraz prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Tablica multimedialna tt-board 80 marki Avtek ☆

Tablica multimedialna tt-board 80 marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Tablica multimedialna tt-board 80 marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Tablica multimedialna tt-board 80 marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 stanowi wyjątkowo korzystne rozwiązanie z perspektywy firm i szkół. Sprzęt to połączenie ogromnej funkcjonalności przystępnej w dostępnej cenie. Całość zezwala na o produktywniejsze przekazywanie danych związanych z prezentacjami i wyświetlanie, obrazów, filmów oraz dowolnych tworzyw. Dzięki precyzyjnej technice na podstawie podczerwieni, tablica korzysta z 6 punktów dotyku. Po bokach urządzenia znajdują się także paski skrótów, które dają szybki dostęp do kluczowych funkcji. Multimedia zaopatrzone są w miejsce na pisaki oraz suchościeralną powierzchnię, która zagwarantuje bardzo wysoką jakość wyświetlanego obrazu przy maksymalnej wytrzymałości. W komplecie z tablicą interaktywną znajduje się oprogramowanie Avtek Interactive Suite, które zawiera niemało innowacyjnych funkcji upraszczających pracę z dowolnymi materiałami. Tablica ma długą gwarancję i stanowi jeden zakup na lata regularnego wykorzystywania w przestrzeniach firmowych.


☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k ☆

Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro4K stanowią część najnowszej generacji ekranów. W jaki sposób? Łączą w sobie postępową technologię z intuicyjną obsługą oraz odpowiadają w 100% na potrzeby dzisiejszego szerokiego grona konsumentów. Multimedia kupują bowiem nie tylko konsumenci prywatni, lecz i szkoły, uczelnie i marki. Dlatego uniwersalność jest podstawową cechą rzutników, projektorów, a poprzez to także monitorów interaktywnych. Moduł Android wraz z pakietem podstawowych aplikacji pozwala korzystać z urządzenia bez zapotrzebowania podłączania komputera. Wszystko jest automatyczne i pozwala na instalowanie aplikacji, które rozszerzają jeszcze bardziej podstawową funkcjonalność monitora. W modelu obecne są współdzielone porty USB na froncie monitora, które powodują, iż raz podłączona pamięć USB będzie przystępna jednocześnie w systemie Android, jak i zastosowanym komputerze OPS. Wszystko to prościej, szybciej bez zapotrzebowania przekładania USB między portami.


☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 75 pro4k ☆

Avtek Monitor multimedialny touchscreen 75 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 75 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor multimedialny touchscreen 75 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro4K to pokaźniejsza wersja modelu podstawowego. Do dyspozycji dostajemy w praktyce 75 cali powierzchni użytkowej, które zastosować możemy w praktycznie dowolnej przestrzeni biurowej, szkolnej czy nawet na terenie uczelni wyższej. Multimedia pokroju rzutnika, a także np. projektora, pozwalają o dużo prościej przekazywać oraz nanosić na nie poprawki w czasie rzeczywistym. Pro4K to model należący do najnowszej generacji monitorów interaktywnych. W praktyce pochodzi z linii, które łączą w sobie innowacyjną technikę z instynktowną obsługą oraz szybkością reakcji na polecenia. Monitor został w pełni dostosowany 4K/UHD, dzięki czemu obraz jest idealnej jakości w ramce 3840 x 2160 przy odświeżaniu 60Hz. Ponadto sprzęt obsługiwany jest poprzez porty HDMI 2.0 i DisplayPort, które umożliwiają podłączenie praktycznie każdego innowacyjnego sprzętu. Moduł Android 5.1 gwarantuje możliwość skorzystania z monitora jako standalone bez zapotrzebowania podłączania komputera.


☆ Monitor multimedialny CTOUCH 70" Lexinus, C430W ☆

Monitor multimedialny CTOUCH 70" Lexinus, C430W Najniższa Cena Online

☆ Monitor multimedialny CTOUCH 70" Lexinus, C430W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CTOUCH
 • Nazwa produktu: Monitor multimedialny CTOUCH 70" Lexinus, C430W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor multimedialny CTOUCH 70' Full HD zaskoczy Cię wysoką jakością obrazu i mnogością funkcji. Design jeszcze olśniewa od strony estetycznej i użytkowej. Cienka ramka i wyśmienicie gładka powierzchnia z 50 punktami dotyku. Pojemnościowa technologia dotyku daje nieporównane doświadczenie pisania niczym po papierze. Szybki czas reakcji, precyzja i możliwość podłączenia do komputera czyni z monitora multimedialnego CTOUCH 70' Full HD wielofunkcyjne narzędzie edukacyjne. Tak wysokiej klasy monitor zaakcentuje progresywność Twojej producenta, zakładu, placówki edukacyjnej, czy lokalu. Wszystkie monitory Lexinus dostarczamy w sklepie MebleTeo z oprogramowaniem specjalistycznym RM Easiteach, z zestawem 4500 tworzyw edukacyjnych, bank widżetów oraz opcję przekształcania tekstu na mowę. Zamów już dziś i korzystaj z najnowszych zdobyczy techniki każdego dnia.Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice interaktywne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tablice interaktywne, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic interaktywnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ projektor hd145x dlp fullhd 1080p, 3400, 25000:1 marki Optoma ☆

projektor hd145x dlp fullhd 1080p, 3400, 25000:1 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ projektor hd145x dlp fullhd 1080p, 3400, 25000:1 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: projektor hd145x dlp fullhd 1080p, 3400, 25000:1 marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Optoma HD145X
  Projektor Optoma HD145X do kina domowego

  Projektor Full HD 1080p HD145X jest doskonały do oglądania sportu na żywo, programów telewizyjnych lub filmów o dowolnej porze dnia. Można podłączyć konsolę do gier i grać na niej przy niskim opóźnieniu wejściowym. komfortowy i nietrudny w konfiguracji, jasny i wszechstronny projektor oferuje na dodatek niesamowitą technologię barw, która zapewnia jasne i żywe kolory.

  Projekcja choćby przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, gwarantując realistyczne efekty wizualne choćby w prawidłowo oświetlonym otoczeniu - świetny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów albo grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  wspaniałe kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych kolorów starannie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – znakomita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Tryby ISF

  Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  technologia Dynamic Black

  Ta funkcja gwarantuje obszerniejszą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; by stworzyć olśniewająco wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny wydają się ostre i czyste, a ciemne pozostają szczegółowe dzięki głębokiej czerni oraz unikatowym szczegółom osiągany dzięki grze światła i cienia.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z szybkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Żeby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Zintegrowany głośnik

  efektywny zaimplementowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja technologiczna:

  • rodzaj projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3400 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000h (Jasny), 15.000h (dynamiczny), 10.000h (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa (mm) 15.59 ~ 17.14
  • wbudowany offset 116%
  • Odległość od ekranu 1m - 9.8m
  • Współczynnik odległości 1.47:1 ~ 1.62:1
  • Przekątna 0.71m ~ 7.65m (28" ~ 301")
  • Wejścia video HDMI 1.4a 3D
  • Wejścia audio brak
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne 1 x USB-A power 1.5A
  • zaimplementowany głośnik 5W
  • Waga 2,8 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 1 rok albo 1.000 h na lampę

☆ Avtek Komputer ops pro4k celeron do monitora interaktywnego ☆

Avtek Komputer ops pro4k celeron do monitora interaktywnego Najniższa Cena Online

☆ Avtek Komputer ops pro4k celeron do monitora interaktywnego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Komputer ops pro4k celeron do monitora interaktywnego
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Komputer do monitorów interaktywnych Avtek OPS Pro4K Celeron to w zasadzie jeden z ulepszonych wyborów z perspektywy osób, które będą wykorzystywać w praktyce monitory interaktywne. Sprzęt jest specjalistyczny i zaprojektowany bezpośrednio pod tym kątem. Aktualnie jest to jeden z ciekawszych modeli dostępnych na rynku. Nowe komputery OPS zostały stworzone specjalnie dla serii Pro4K. Są w pełni kompatybilne z tym modele i zaprojektowane w taki sposób, by razem z monitorem wytwarzać wysokiej klasy pakiet All-in-One. Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K posiadają nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake. Dzięki czemu zapewniają szybką, bezproblemową pracę oraz wysoką sprawność. W praktyce nie ma opcji, że monitor interaktywny będzie niewiele użyteczny albo będzie opóźniał np. Przebieg zajęć. Postępowy procesor i3 szóstej generacji jest zwykle szybszy przy grafice i wyświetlaniu aniżeli procesor i7 drugiej generacji. Każdy użytkownik może być pewny, iż kupuje rozwiązanie ergonomiczne na lata.


☆ Optoma projektor ml750st wxga 800 led 20.000:1 - darmowa dostawa!!! (5055387629967) ☆

Optoma projektor ml750st wxga 800 led 20.000:1 - darmowa dostawa!!! (5055387629967) Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor ml750st wxga 800 led 20.000:1 - darmowa dostawa!!! (5055387629967) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor ml750st wxga 800 led 20.000:1 - darmowa dostawa!!! (5055387629967)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Optoma ML750ST LED
  Ledowe źródło światła

  Projektor z ledowym źródłem światła wykorzystuje ciekłe kryształki, które pod wpływem trafnej energii elektrycznej tworzą określone widmo, z którego powstaje obrazu. Źródłem światła są w tym przypadku diody LED. Projektor ledowy jest najtańszy z oferowanych projektorów co jest niewątpliwą zaletą. Dopełniającą zaletą projektora ledowego jest jaśniejszy i ostrzejszy obraz oraz dobre odwzorowanie barw. Niestety projektor ledowy bardzo śladowy kontrast oraz słabiej odwzorowuje czerń.

  DLP

  DLP czyli Digital Light Processing to jedna z popularniejszych technologii wyświetlania w projektorach. Sercem DLP jest matryca z mikro zwierciadeł, z których każde ma odpowiadać jednemu punktowi obrazu. Zaletami DLP są m.in. Wysoki kontrast i głębokie czernie, niski pobór energii, wysoka jakość kolorów przez cały cykl życia projektora.

  Krótkoogniskowy

  Masz niedużo miejsca w saloniezawsze zawsze chciałeś posiadać olbrzymi wyświetlacz do oglądania ulubionych filmów? Projektor krótkoogniskowy to jest dobór nadzwyczajny na taką sytuację. Ten typ projektora cechuje się niskim współczynnikiem projekcji, dzięki czemu z śladowej odległości projektora od ściany jesteśmy w stanie uzyskać dużo obszerniejszy wyświetlacz w stosunku do tego co mógłby zaoferować klasyczny projektor.

  3D Ready

  Marzyłeś kiedyś o możliwości oglądania filmów 3D jak w kinie, nie ruszając się ze swojego domu? Projektor z oznaczeniem 3D ready jest w stanie sprostać temu zadaniu. Projektor 3D Ready ma możliwość odbioru sygnału 3D o częstotliwości 120Hz. Do oglądania w 3D mogą być potrzebne specjalne okulary 3D lub trafny adapter.


  Wysoka jakość wyświetlanego obrazu

  Projektor ML750ST oferuje kontrastowy obraz o żywych i nasyconych kolorach w szerokim zakresie odcieni, a dzięki możliwości otrzymania obrazu w wysokiej rozdzielczości HD Ready i w technologii LED jest świetnym wyborem dla wszelkich, dla których dobra jakość obrazu jest sprawą kluczową.

  zastosowanie technice LED zezwala na otrzymanie obrazu o dwukrotnie wyższej jasności niżeli w podobnego typu projektorach opartych na charakterystycznej lampie. Dopełniającą zaletą tej technice jest wysoka żywotność systemu wyświetlającego dochodząca do 20.000 godzin.

  Gwarantowana żywa kolorystyka obrazu

  firma prezentowanego rzutnika gwarantuje żywą i nasyconą kolorystkę obrazu, która jest konsekwencją zastosowania technologiiBrilliant Color. Jako potwierdzenie niezmienności odcieni firma Optoma daje 5 - letnią gwarancję na kolorystykę wyświetlanego obrazu.

  Wygoda i wszechstronność stosowania

  Dzięki złączu MHL użytkownik ma możliwość podłączenia urządzeń mobilnych typu tablet albo smartfon do prezentowanego rzutnika. Firma przewidział również możliwośćbezprzewodowego przesyłania prezentacji z laptopa lub maszyn przenośnych dzięki dostępnemu osobno adapterowi i aplikacji HDCast Pro. Jeśli dodamy do tego możliwość wczytywania prezentacji bez zastosowania komputera (z karty microSd, pendrive'a albo wbudowanej pamięci) uzyskujemy naprawdę uniwersalne urządzenie dla biznesu i rozrywki.

  Projekcja obrazu o promieniu 360 stopni

  Wartym wspomnienia atuem przedstawionego projektora jest opcja wyświetlania obrazu w promieniu 360 stopni w poziomie dzięki czemu istnieje możliwość wyświetlenia obrazu na powierzchni takiej jak podłoga lub sufit.

  automatyczna kalibracja LEDów i dostosowanie do powierzchni

  Dla zapewnienia trafnej kolorystyki obrazu i jego jakości producent wyposażył projektor ML750ST w tryb automatycznej kalibracji LEDów. Pozwala to uzyskać należycie wyglądający obraz po każdym włączeniu urządzenia bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych i kosztownych kalibracji. Dla dobrego wyświetlania obrazu projektor ML750ST zostałwyekwipowany w opcję samoczynnego dopasownia wielkości obrazu do powierzchni wyświetlania.

  Specjalny obiektyw do prezentacji obrazu z bliskiej odległości

  Dzięki zaimplementowaniu obiektywu o specjalnej konstrukcji stało się realne by wyświetlać znaczny obraz choćby z projektora stojącego blisko przy ścianie. Jest to istotnie komfortowe zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, gdzie bliska odległość od ściany bądź ekranu mogłaby utrudniać projekcję obrazu.

  Specyfikacja technologiczna:

  • technologia wyświetlania DLP
  • Model ML750ST
  • Rozdzielczość podstawowa 1280 x 800
  • Rozdzielczość maksymalna 1920 x 1080
  • Jasność ANSI 800 lm
  • Kontrast 20000:1
  • Format obrazu
   16:10
   16:9
   4:3
  • rodzaj Krótkoogniskowe
  • 3D ready Tak
  • znikoma odległość projekcji 0.43 m
  • Maksymalna odległość projekcji 3.44 m
  • nieznaczna przekątna ekranu 0.64 m
  • Maksymalna przekątna ekranu 2.54 m
  • Współczynnik projekcji 0.8:1
  • Moc lampy Brak informacji
  • Żywotność lampy w trybie normalnym 20000 h
  • Żywotność lampy w trybie eco Brak danych
  • zaimplementowane głośniki 1 W
  • Odtwarzanie z USB Tak
  • System Smart Nie
  • Bluetooth Nie
  • Wi-Fi WiFi Ready
  • USB-A 1
  • HDMI 1
  • Minijack 3,5mm Tak
  • VGA Nie
  • Wejście S-Video Nie
  • S/PDIF Nie
  • Gniazdo Ethernet Nie
  • Slot na kartę pamięci Tak
  • Głośność pracy 24 dB
  • Kolor Biało-czarny
  • Szerokość 112 mm
  • Głębokość 123 mm
  • Waga 0.42 kg
  • Wysokość 57 mm

☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo ☆

Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo Najniższa Cena Online

☆ Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica multimedialna qwb379ps marki Qomo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS to urządzenie, które zdecydowanie ułatwia przekazywanie informacji. Multimedium pomaga w zapamiętywaniu informacji, które są wyświetlane na jego ekranie, a także zobrazowane w postaci np. Diagramów, statystyk, a następnie kompleksowo omawiane. W pakiecie znajduje się oprogramowanie, które pozwala bezapelacyjnie prościej obsługiwać urządzenie. Zwiększa ono możliwości zastosowania tablic interaktywnych. Ma szereg rozciągliwych funkcji, które pozwalają połączyć się do tematyki zajęć i poziomu innowacyjnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera przyswajanie informacji poprzez pracowników i cykl edukacji uczniów bądź studentów. Oprogramowanie podzielone jest na pasek narzędzi zawierający przeważnie użytkowane funkcje, wysuwane menu boczne, w którym jest menu stron, tła oraz wewnętrzna baza zasobów i obszar rysowania. Urządzenie posiada 79 cali wolnej powierzchni.


☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS ☆

Tablica interaktywna Qomo QWB379PS Najniższa Cena Online

☆ Tablica interaktywna Qomo QWB379PS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qomo
 • Nazwa produktu: Tablica interaktywna Qomo QWB379PS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  firma Qomo to przodujący firma tablic interaktywnych na świecie i jedna z najmocniej modnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są bardzo uniwersalne, bezawaryjne, a także bardzo instynktowne i przystępne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele niezwykle chętnie korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

  Tablica interaktywna Qomo QWB379PS nowsza wersja najpopularniejszego modelu Qomo - QWB200-PS. Od wersji BW różni się ceramiczną powierzchnią, która zezwala na korzystanie z niej skrupulatnie tak jak ze zwykłej tablicy suchościeralnej. Jest ona też bardziej od niej wytrzymała. Została oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została ceramiczna, matowa i wytrzymała na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 79 cali. Dzięki starannej technice podczerwień, tablica lokalizuje i reaguje na ruch. Pozwala ona również na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200-PS, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje teraz cztery kolory pisaków, wskaźnik, a także wymazywacz. Do tablicy dołączona jest jeszcze nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która ma nowy, przychylny interfejs, a także niemało dodatkowych funkcji przydatnych podczas zajęć.

  mocne strony tablic Qomo QWB379PS:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - pozwala na prędkie i dokładne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 4:3
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest stanowczo proste w obsłudze i zezwala na całkowite użycie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, pozwalają na prędki dostęp do przede wszystkim stosowanych funkcji
  • ceramiczna powierzchnia, która zezwala na używanie markerów suchościeralnych i nie martwienie się, że na tablicy zostaną smugi
  • półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • komplet montażowy, który zezwala na wydajne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379PS wynosi 25 lat)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

  Oprogramowanie Flow!Works Pro

  dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości użycia tablic interaktywnych. Sporo rozciągliwych funkcji, które można zjednoczyć do tematyki zajęć i poziomu progresywnia słuchaczy. W szerokim stopniu wspiera ona proces edukacji uczniów.

  Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający głównie używane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest nad wyraz prosta, a w głównej mierze wykorzystywane funkcje są w nim przystępne od ręki.

  Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w rozmaitych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego i narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

  dużym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym kolorze, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych lub pionowych – w dostosowywanych odstępach oraz o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami odpowiednio: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia, a także geografii oraz mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. W dodatku znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.Podsumowanie, czyli jaka tablica interaktywna najlepsza?


Najlepsza tablica interaktywna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica interaktywna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre tablice interaktywne – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic interaktywnych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych dotykowych tablic interaktywnych i multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica interaktywna opinie,
 • dobra tablica interaktywna cena,
 • tablica interaktywna ranking,
 • tablica interaktywna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...