Ranking tablic interaktywnych do 15000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice interaktywne / Ranking tablic interaktywnych do 15000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tablic interaktywnych do 15000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic interaktywnych do 15000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych dotykowych interaktywnych tablic multimedialnych.

Jakie tablice interaktywne do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice interaktywne do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking tablic interaktywnych do 15000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k ☆

Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro4K stanowią część najnowszej generacji ekranów. W jaki sposób? Łączą w sobie progresywną technikę z instynktowną obsługą oraz odpowiadają w 100% na potrzeby dzisiejszego szerokiego grona konsumentów. Multimedia kupują bowiem nie tylko klienci prywatni, lecz i szkoły, uczelnie oraz marki. Dlatego uniwersalność jest podstawową cechą rzutników, projektorów, a poprzez to także monitorów interaktywnych. Moduł Android wraz z kompletem podstawowych aplikacji pozwala korzystać z urządzenia bez zapotrzebowania podłączania komputera. Wszystko jest automatyczne i zezwala na instalowanie aplikacji, które powiększają jeszcze bardziej podstawową funkcjonalność monitora. W modelu obecne są współdzielone porty USB na froncie monitora, które sprawiają, że raz podłączona pamięć USB będzie przystępna jednocześnie w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS. Wszystko to prościej, szybciej bez potrzeby przekładania USB pomiędzy portami.


☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 ☆

Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt, który pod kątem marki, szkoły czy także uczelni wyższej jest rozwiązaniem wręcz rewelacyjnym. Pozwala bowiem bezproblemowo dopasować jego możliwości pod zapotrzebowania użytkowników. Nabywca dostaje do dyspozycji narzędzie, które zachęci do pracy w grupie i oprócz tego rozwinie jej produktywność. Monitory interaktywne ViewSonic to obowiązkowe wyposażenie sali spotkań, lekcyjnej bądź konferencyjnej. Wszystkie zostały wyposażone w technologie takie jak rozdzielczość natywną 4K (Ultra HD), która gwarantuje przejrzysty i nad wyraz przyjemny dla oka obraz oraz system Multitouch, czyli 20 punktów dotyku. Oznacza to, żę jednocześnie krozystać moze z rozwiązania do kilku osób. Oprogramowanie ViewBoard® 2.1 z procesorem ARM Quad-core CPU i pamięcią 16GB gwarantuje szybką pracę oraz brak spadków płynności. Prędki moduł Android natomiast przekształca multimedia w urzązenie typu standalone. W dodatku w zestawie obecnych jest dużo narzędzi do edycji, korekt, notowania i nie tylko.


☆ Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek ☆

Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro3 to doskonały sprzęt pod kątem stosowania jednocześnie prywatnego, firmowego, jak i w celu użycia w uczelniach wyższych oraz w szkołach. Monitor interaktywny ma o niemało szersze spektrum zastosowań niż podstawowe rzutniki, a także projektory. O co chodzi? Multimedia posiadają masę interesujących narzędzi, które upraszczają pracę z materiałem wyświetlanym na ekranie. Moduł zdalny wraz z zestawem podstawowych aplikacji pozwala użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez zapotrzebowania podłączania komputera. Jest to niezwykle pokaźne ułatwienie. Proponuje także w pakiecie współdzielone porty USB na froncie monitora. Wszystko to sprawia, że podłączona pamięć USB będzie dostępna równocześnie w systemie Android, jak i zastosowanym komputerze OPS. Dzięki czemu otrzymujemy nad wyraz duże ułatwienie. W komplecie znajduje się także nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w linii Pro3. Nanoszenie notatek na dowolny obraz jest prostsze i zajmuje zdecydowanie mniej czasu niżeli to niezbędne.


☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 ☆

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt wręcz świetny pod zapotrzebowania każdego nabywcy. W zamian za niską cenę otrzymuje on dostęp do istotnie elastycznego w użytkowaniu multimedium o nad wyraz obszernej powierzchni roboczej. Narzędzie udoskonala produktywność pracy w grupie i rozwinie jej kreatywność. Stanowi czystą inwestycję w zapotrzebowania pracodawcy, nauczyciela czy również użytkownika prywatnego. Monitory interaktywne ViewSonic wyekwipowane są w 4K (Ultra HD). Na dodatek do dyspozycji zostaje oddany 20 punktów dotyku Multitouch. Wszystko wzbogacone jest także o szybki moduł Android, który działa w trybie standalone. Matryca wykorzystana w ViewSonic ViewBoard IFP5550 technologię Flicker-Free błogą dla oka i filtr światła niebieskiego. W zestawie dołożony jest procesor ARM Quad-core CPU i pamięć 16GB. Wszystko to natomiast przekłada się bezpośrednio na szczególnie dużą płynność i szczegółowy i wyraźny obraz. Wejścia to porty HDMI oraz DisplayPort, które zezwalają na podłączenie każdego progresywne źródła sygnału w 4K.


☆ Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek ☆

Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro3 to sprzęt, który pozwala widocznie wydajniej przekazywać wiedzę i dane wynikające np. Z prezentacji firmowej. Multimedia znacząco usprawniają cykl poprzez wizualizację poszczególnych danych na ekranie. W przeciwieństwie do rzutnika lub projektora tablica interaktywna pozwala m.in. Nanosić własne spostrzeżenia albo nawet korekty na powierzchnię użytkową. Dodatkowo jeśli pracujemy z np. Diagramami też wykresami, to można bez problemu oznaczyć pewne wartości, dzięki temu będą one po prostu o niemało bardziej zrozumiałe i klarowne. Monitor interaktywny może być używany zdalnie z pomocą specjalnego modułu Android, który pozwala wykorzystywać go jako samodzielne urządzenie. Ponadto w pakiecie znajduje się niezwykle ergonomiczne oprogramowanie usprawniające pracę z urządzeniem. Zakup z perspektywy , a także choćby placówki szkolnej lub uczelni wyższej jest w obecnych czasach wręcz potrzebny.


☆ Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k ☆

Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro4K to produkty należące do generacji najnowszych ekranów użytkowych. Podstawową zaletą sprzętów tego typu jest ich ogromna uniwersalność. Pozwalają one dopasować postępową technikę z intuicyjną obsługą i ogromnymi kwestiami użytkowymi. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie modułu Android, który nadaje multimediom atrybuty sprzętu standalone. Dzięki temu wraz z zestawem podstawowych aplikacji monitor interaktywny oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez podłączania komputera. W środku znajduje się także szereg podzespołów, które jeszcze bardziej rozszerzają funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia. Współdzielone porty USB obecne na froncie monitora wywołują, iż podłączona pamięć USB zawsze będzie przystępna systemie Android, jak i zaimplementowanym komputerze OPS. Nie trzeba nic między nimi przekładać. Nowa wersja programów w Pro3 pozwala na nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz, ale korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej.Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice interaktywne do 15000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze tablice interaktywne do 15000 zł, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic interaktywnych do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek ☆

Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Monitor multimedialny touchscreen 65 pro3 marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro3 to wspaniały sprzęt pod kątem użytkowania równocześnie prywatnego, firmowego, jak i w celu zastosowania w uczelniach wyższych, a także w szkołach. Monitor interaktywny ma o mnóstwo szersze spektrum zastosowań aniżeli podstawowe rzutniki, a także projektory. O co chodzi? Multimedia posiadają masę ciekawych narzędzi, które usprawniają pracę z materiałem wyświetlanym na ekranie. Moduł zdalny wraz z zestawem podstawowych aplikacji pozwala użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby przyłączania komputera. Jest to wyjątkowo duże ułatwienie. Oferuje także w komplecie współdzielone porty USB na froncie monitora. Wszystko to sprawia, że podłączona pamięć USB będzie dostępna jednocześnie w systemie Android, jak i zaimplementowanym komputerze OPS. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle duże ułatwienie. W komplecie znajduje się także nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w linii Pro3. Nanoszenie notatek na dowolny obraz jest prostsze i zajmuje niezaprzeczalnie mniej czasu aniżeli to potrzebne.


☆ Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek ☆

Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek Najniższa Cena Online

☆ Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Monitor interaktywny touchscreen 65 pro3 marki Avtek
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro3 to sprzęt, który pozwala pokaźnie skuteczniej przekazywać wiedzę, a także dane wynikające np. Z prezentacji firmowej. Multimedia znacząco usprawniają proces przez wizualizację poszczególnych informacji na ekranie. W przeciwieństwie do rzutnika lub projektora tablica interaktywna pozwala m.in. Nanosić własne spostrzeżenia albo choćby korekty na powierzchnię użytkową. Dodatkowo jeśli pracujemy z np. Diagramami także wykresami, to można bezproblemowo oznaczyć pewne wartości, dzięki czemu będą one po prostu o niemało bardziej zrozumiałe i krystaliczne. Monitor interaktywny może być stosowany zdalnie z pomocą specjalnego modułu Android, który pozwala wykorzystywać go jako samodzielne urządzenie. Ponadto w pakiecie znajduje się stanowczo praktyczne oprogramowanie usprawniające pracę z urządzeniem. Zakup z perspektywy , a także choćby placówki szkolnej albo uczelni wyższej jest w obecnych czasach wręcz niezbędny.


☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k ☆

Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor multimedialny touchscreen 65 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro4K stanowią część najnowszej generacji ekranów. W jaki sposób? Łączą w sobie innowacyjną technikę z instynktowną obsługą, a także odpowiadają w 100% na zapotrzebowania dzisiejszego szerokiego grona konsumentów. Multimedia kupują bowiem nie tylko klienci prywatni, lecz i szkoły, uczelnie i producenta. Dlatego uniwersalność jest podstawową cechą rzutników, projektorów, a poprzez to także monitorów interaktywnych. Moduł Android wraz z pakietem podstawowych aplikacji pozwala korzystać z urządzenia bez zapotrzebowania podłączania komputera. Wszystko jest automatyczne i umożliwia instalowanie aplikacji, które powiększają jeszcze bardziej podstawową funkcjonalność monitora. W modelu obecne są współdzielone porty USB na froncie monitora, które powodują, iż raz podłączona pamięć USB będzie przystępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS. Wszystko to prościej, szybciej bez potrzeby przekładania USB między portami.


☆ Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k ☆

Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k Najniższa Cena Online

☆ Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Avtek
 • Nazwa produktu: Avtek Monitor interaktywny touchscreen 65 pro4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro4K to produkty należące do generacji najnowszych ekranów użytkowych. Podstawową zaletą urządzeń tego typu jest ich ogromna uniwersalność. Pozwalają one zespolić postępową technikę z intuicyjną obsługą, a także ogromnymi kwestiami użytkowymi. Wyjątkowo niebanalnym rozwiązaniem jest zastosowanie modułu Android, który nadaje multimediom parametry sprzętu standalone. Dzięki czemu wraz z kompletem podstawowych aplikacji monitor interaktywny oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez przyłączania komputera. We wnętrzu znajduje się także szereg podzespołów, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia. Współdzielone porty USB obecne na froncie monitora wywołują, iż podłączona pamięć USB za każdym razem będzie dostępna systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS. Nie trzeba nic między nimi przekładać. Nowa wersja programów w Pro3 zezwala na nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz, ale korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej.


☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 ☆

Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic Monitor multimedialny viewboard ifp6550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice interaktywne i multimedialne do biurowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550 to sprzęt, który pod kątem marki, szkoły czy również uczelni wyższej jest rozwiązaniem wręcz nadzwyczajnym. Pozwala bowiem bez problemu przystosować jego możliwości pod zapotrzebowania użytkowników. Nabywca otrzymuje do dyspozycji narzędzie, które zachęci do pracy w grupie i oprócz tego rozwinie jej sprawność. Monitory interaktywne ViewSonic to obowiązkowe wyposażenie sali spotkań, lekcyjnej bądź konferencyjnej. Wszystkie zostały wyposażone w technologie takie jak rozdzielczość natywną 4K (Ultra HD), która zagwarantuje transparentny i niezwykle błogi dla oka obraz oraz system Multitouch, czyli 20 punktów dotyku. Oznacza to, żę jednocześnie krozystać moze z rozwiązania do kilku osób. Oprogramowanie ViewBoard® 2.1 z procesorem ARM Quad-core CPU i pamięcią 16GB zapewnia szybką pracę oraz brak spadków płynności. Prędki moduł Android natomiast przekształca multimedia w urzązenie typu standalone. Dodatkowo w pakiecie obecnych jest sporo narzędzi do edycji, korekt, notowania i nie tylko.Podsumowanie, czyli jaka tablica interaktywna do 15000 zł najlepsza?


Najlepsza tablica interaktywna do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica interaktywna do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic interaktywnych do 15000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych dotykowych interaktywnych tablic multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica interaktywna do 15000 zł opinie,
 • dobra tablica interaktywna do 15000 zł cena,
 • tablica interaktywna do 15000 zł ranking,
 • tablica interaktywna do 15000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...