Ranking szaf zamykanych na klucz do 2000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Szafy i szafki do biura / Ranking szaf zamykanych na klucz do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych szaf zamykanych na klucz do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych szaf zamykanych na klucz do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych szaf i szafek zamykanych na klucz.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie szafy zamykane na klucz do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane szafy zamykane na klucz do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking szaf zamykanych na klucz do 2000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb ☆

Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły ergonomiczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można w dodatku umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje także możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze aniżeli byś chciał, możesz dodatkowo umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to w dodatku kontenery, które wspaniale uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne optycznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest możliwe na dodatek w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała ☆

Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała Najniższa Cena Online

☆ Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  detale funkcjonalne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych części, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają zróżnicowane miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze najróżniejszymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje na dodatek możliwość dowolnego przypasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe niżeli byś chciał, możesz ponadto umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to dodatkowo kontenery, które świetnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne wizualnie ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest możliwe dodatkowo w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan ☆

Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły ergonomiczne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają przeróżne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnorodnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje na dodatek możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe aniżeli byś chciał, możesz również umieścić użyteczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to na dodatek kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest realne również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan ☆

Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  detale użyteczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają zróżnicowane miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można w dodatku umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje ponadto możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze niż byś chciał, możesz jeszcze umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest możliwe ponadto w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała ☆

Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły użyteczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnorodnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wyprodukowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe zaopatrzone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można ponadto umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niż byś chciał, możesz także umieścić użyteczną przegródkę na druki. Docenisz także szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to dodatkowo kontenery, które wspaniale uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są interesujące wizualnie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest realne w dodatku w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.Podobne zestawienia:


Najtańsze szafy zamykane na klucz do 2000 zł – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze szafy zamykane na klucz do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich szaf zamykanych na klucz do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała ☆

Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała Najniższa Cena Online

☆ Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły funkcjonalne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych części, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wyprodukowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje jeszcze możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze aniżeli byś chciał, możesz również umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz w dodatku szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to jeszcze kontenery, które nieprzeciętnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest możliwe ponadto w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan ☆

Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafka biurowa niska segment, zamykana, 2 półki, 840 x 370 x 1140 mm, grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły poręczne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają zróżnicowane miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe zaopatrzone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można w dodatku umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje na dodatek możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niż byś chciał, możesz ponadto umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz w dodatku szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to jeszcze kontenery, które rewelacyjnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest realne także w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb ☆

Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biały / naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły ergonomiczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można także umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje ponadto możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze aniżeli byś chciał, możesz dodatkowo umieścić użyteczną przegródkę na druki. Docenisz też szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to w dodatku kontenery, które znakomicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są interesujące wizualnie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L albo U. Wszystko to jest osiągalne także w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan ☆

Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa segment 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała / grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  detale poręczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnorodnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można dodatkowo umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje dodatkowo możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze niż byś chciał, możesz także umieścić praktyczną przegródkę na druki. Docenisz w dodatku szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to w dodatku kontenery, które nadzwyczajnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest realne również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała ☆

Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 4 półki, 840 x 370 x 1880 mm, biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły użyteczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje również możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niżeli byś chciał, możesz w dodatku umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz w dodatku szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to na dodatek kontenery, które świetnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe wizualnie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest możliwe na dodatek w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.Podsumowanie, czyli jaka szafa zamykana na klucz do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza szafa zamykana na klucz do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza szafa zamykana na klucz do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane szafy zamykane – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych szaf zamykanych na klucz do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych szaf i szafek zamykanych na klucz.


Powiązania tematyczne:

 • jaka szafa zamykana na klucz do 2000 zł opinie,
 • dobra szafa zamykana na klucz do 2000 zł cena,
 • szafa zamykana na klucz do 2000 zł ranking,
 • szafa zamykana na klucz do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...