Ranking szaf zamykanych na klucz do 5000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Szafy i szafki do biura / Ranking szaf zamykanych na klucz do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych szaf zamykanych na klucz do 5000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych szaf zamykanych na klucz do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych szaf i szafek zamykanych na klucz.

Jakie szafy zamykane na klucz do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane szafy zamykane na klucz do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking szaf zamykanych na klucz do 5000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 ☆

Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 Najniższa Cena Online

☆ Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  Praca biurowa niektórym kojarzy się z monotonną pozycją siedzącą. Lecz czy tak jest do końca? Wyobraź sobie, że fotel biurowy pokonuje w ciągu roku dystans 13 kilometrów! Tak - zostało to sprawdzone. A ile kilometrów pokonujemy chodząc po biurze w poszukiwaniu dokumentów? na pewno dużo więcej. Aby więc zaoszczędzić czas, nerwy, i móc pochwalić się genialną organizacją, postaw obok biurka szafkę Plaza 3X marki Elior! Miej wszystko pod ręką!

  Szafka Plaza 3X - Twoja najkorzystniejsza asystentka:
  • 4 pojemne szuflady na dokumenty i akcesoria
  • zamek z kluczykiem dla bezpiecznego przechowywania
  • możliwość całkowitego wysunięcia szuflad
  • obciążenie całkowite: aż 180 kg
  • szuflady pomieszczą dokumenty A4

  wyprodukowana z myślą o Tobie:
  • trwała kompozycja z najwyższej jakości stali
  • płynne wysuwanie szuflad dzięki prowadnicom kulkowym
  • nóżki zapewniające stabilność
  • nowoczesne, użyteczne uchwyty
  • łatwy i prędki montaż

  Szafka dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych. Który kolor będzie pasował do Twojego wnętrza? Kliknij w link i wybierz!

  Najważniejsze dane:
  • wymiary całkowite:

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan ☆

Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  detale poręczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje w dodatku możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe niżeli byś chciał, możesz dodatkowo umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz także szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to w dodatku kontenery, które wspaniale uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L albo U. Wszystko to jest realne również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit ☆

Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły funkcjonalne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnorodnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można także umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje jeszcze możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze niżeli byś chciał, możesz też umieścić praktyczną przegródkę na druki. Docenisz na dodatek szafki kombinowane jako część półek. Inne funkcjonalne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to także kontenery, które genialnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest osiągalne jeszcze w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan ☆

Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły poręczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze najróżniejszymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli tworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje jeszcze możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niżeli byś chciał, możesz ponadto umieścić praktyczną przegródkę na druki. Docenisz też szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to dodatkowo kontenery, które świetnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest osiągalne dodatkowo w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.Podobne zestawienia:


Najtańsze szafy zamykane na klucz do 5000 zł – Ranking na lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze szafy zamykane na klucz do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich szaf zamykanych na klucz do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan ☆

Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły praktyczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli produkowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze aniżeli byś chciał, możesz dodatkowo umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to też kontenery, które rewelacyjnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne optycznie ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest osiągalne dodatkowo w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit ☆

Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna SEGMENT 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biała / grafit
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  detale użyteczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają przeróżne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można ponadto umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje ponadto możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze niż byś chciał, możesz również umieścić użyteczną przegródkę na druki. Docenisz na dodatek szafki kombinowane jako część półek. Inne funkcjonalne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest realne również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan ☆

Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Szafa biurowa podwójna segment 2-drzwiowa, zamykana, 8 półek, biały / naturalny dąb marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  szczegóły ergonomiczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli produkowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można w dodatku umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niż byś chciał, możesz na dodatek umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz też szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest osiągalne dodatkowo w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 ☆

Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 Najniższa Cena Online

☆ Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis szafki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biała zamykana szafka biurowa z szufladami - Plaza 3X, vidaxl_336294
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Szafki i szafy biurowe zamykane, na klucz, szyfr itp.
 • Charakterystyka / Opis szafki:

  Praca biurowa niektórym kojarzy się z monotonną pozycją siedzącą. Ale czy tak jest do końca? Wyobraź sobie, iż fotel biurowy pokonuje w ciągu roku dystans 13 kilometrów! Tak - zostało to sprawdzone. A ile kilometrów pokonujemy chodząc po biurze w poszukiwaniu dokumentów? niewątpliwie dużo więcej. Aby więc zaoszczędzić czas, nerwy, i móc pochwalić się wyśmienitą organizacją, postaw obok biurka szafkę Plaza 3X firmy Elior! Miej wszystko pod ręką!

  Szafka Plaza 3X - Twoja najkorzystniejsza asystentka:
  • 4 pojemne szuflady na dokumenty i akcesoria
  • zamek z kluczykiem dla bezpiecznego przechowywania
  • możliwość całkowitego wysunięcia szuflad
  • obciążenie całkowite: aż 180 kg
  • szuflady pomieszczą dokumenty A4

  wykonana z myślą o Tobie:
  • trwała kompozycja z najwyższej jakości stali
  • płynne wysuwanie szuflad dzięki prowadnicom kulkowym
  • nóżki zapewniające stabilność
  • nowoczesne, ergonomiczne uchwyty
  • nieskomplikowany i szybki montaż

  Szafka dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych. Który kolor będzie pasował do Twojego wnętrza? Kliknij w link i wybierz!

  Najważniejsze dane:
  • wymiary całkowite:


Podsumowanie, czyli jaka szafa zamykana na klucz do 5000 zł najlepsza?


Najlepsza szafa zamykana na klucz do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza szafa zamykana na klucz do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane szafy zamykane – Zestawienie na lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych szaf zamykanych na klucz do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych szaf i szafek zamykanych na klucz.


Powiązania tematyczne:

 • jaka szafa zamykana na klucz do 5000 zł opinie,
 • dobra szafa zamykana na klucz do 5000 zł cena,
 • szafa zamykana na klucz do 5000 zł ranking,
 • szafa zamykana na klucz do 5000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...