Ranking skanerów Shining 3D. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów Shining 3D


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów Shining 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów Shining 3D,
 • TOP5 często wybieranych skanerów.

Jakie skanery Shining 3D najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery Shining 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów Shining 3D, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  EinScan HX to przemysłowy, ręczny skaner 3D, korzystający z hybrydowego połączenia niebieskiej diody LED, a także niebieskiego lasera. Skaner może skanować przy użyciu niebieskiego światła LED, które pozwala na szybkie skanowanie albo niebieskiego lasera, który udoskonaloną skuteczność przy skanowaniu obiektów odbijających światło i/albo o ciemnych kolorze. Urządzenie przy użyciu niebieskiego światła LED skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, natomiast przy użyciu lasera z szybkością 480 000 punktów/s.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  Skaner 3D EinScan HX zapewnia wysoką rozdzielczość i staranność, która jest konieczną przy większości użyć przemysłowych w zakresie inżynierii odwrotnej i pomiarów. Dokładność przy skanowaniu z wykorzystaniem światła LED wynosi do 0.05 mm, a przy użyciu lasera 0.04 mm.

  Wysoka efektywność

  Skaner 3D EinScan HX pracujący w trybie szybkiego skanowania może skanować z szybkością 1 200 000 punktów/s z skrupulatnością do 0.05 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu światła LED wynosi 200 - 700 mm, a odległość punktowa 0.25 - 3 mm. Praca w trybie lasera umożliwia skanowanie większości obiektów w ciągu kilku minut. Prędkość skanowania wynosi 480 000 punktów/s z skrupulatnością skanowania 0.04 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu lasera wynosi 350 - 610 mm, a odległość punktowa 0.05 - 3 mm.

  Tryby skanowania

  Skaner zezwala na pracę w dwóch trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie przy użyciu niebieskiego światła LED, które przeznaczone jest do prędkiego skanowania i drugiego jakim jest skanowanie przy użyciu niebieskiego lasera, który dedykowany jest do dokładniejszego skanowania obiektów 3D.

  mobilna i przystępna obsługa

  Skaner 3D EinScan HX posiada łatwe w obsłudze oprogramowanie asygnowane dla mistrzowskich użytkowników, a także takich, którzy dopiero zaczynają poznawać technologię skanu 3D. EinScan HX to przemysłowy, mobilny skaner ręczny, który gwarantuje bardziej efektywne i wygodne skanowanie.

  Pełny odcień

  Skaner 3D EinScan HX wbudowaną kolorową kamerę, która przechwytuje i śledzi tekstury w pełnym odcieniu. Pozwala to na luźne skanowanie obiektów 3D.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia ulepszonego ponownego wykorzystania. Skaner EinScan HX jest sprzedawany w zestawie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą i z gratisowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich rozmiarów, modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki, a także wycisków. Skaner posiada otwartą budowę, która jest łatwiejsza do czyszczenia, a także ustawiania modeli do skanowania 3D. AutoScan-DS-EX waży zaledwie 5kg co powoduje, iż jest przenośny i prosty w transporcie.

  AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów skaner 3D mający konstrukcję modułową, która ułatwia serwis oraz pozwala na rozbudowę skanera o nowe moduły. Urządzenie zaopatrzone jest w uniwersalny uchwyt, który zezwala na skanowanie wycisków bez konieczności odlewania gipsowego modelu. Do skanowania można zastosować artykulatora, który istotnie upraszcza ustawienie modelu, a także usprawnia jego skanowanie.

  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX został wyposażony w nową funkcję, która umożliwia przenoszenie własnych projektów na cyfrowy model. Wszystkie zmiany wytwarzane na modelu widoczne są na ekranie komputera. Skaner może być użytkowany bezpośrednio w gabinetach dentystycznych.


☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d ☆

Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  EinScan Pro HD to skaner charakteryzujący się szybkością oraz wysoką rozdzielczością niewielkich szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Idealnie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów.

  SHINING3D EinScan Pro HD

  Wysoka jakość modelowania 3D

  Skaner 3D SHINING3D EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner znamionujący się prędkością, a także wysoką rozdzielczością niedużych szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Idealnie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów. Urządzenie zezwala na korzystanie z kilku trybów skanowania powiększając tym możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby zastosowań.

  EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner z serii EinScan Pro mający wielofunkcyjną i modułową konstrukcję. Urządzenie zagwarantuje nieprzeciętną wydajność w przechwytywaniu wysokiej rozdzielczości i staranności obiektów w trakcie cyklu skanowania. Wyjątkowa wszechstronność i optymalizacja łączą się w celu zapewnienia największej efektywności oraz mistrzowskiego skanowania 3D.

  Skaner 3D EinScan Pro HD to bezusterkowe urządzenie dla projektantów i inżynierów, którym zależy na wysokiej jakości modelowaniu 3D. Urządzenie jest małe co łatwe przenoszenie skanera w dowolne miejsce. Skaner jest nietrudny w obsłudze i uruchamiany jest bez niełatwej instalacji. Kompaktowy wymiar zagwarantuje nieograniczone możliwości skanowania.

  Zmniejszenie ograniczeń skanowanych obiektów

  EinScan Pro HD posiada nowy algorytm odpowiedzialny za projekcję oświetlenia. Skaner jest w stanie zeskanować więcej obiektów o ciemnym lub czarnym i metalowej powierzchni. Powoduje to,powiększyły się możliwości skanowania materiałów 3D.

  Wysoka rozdzielczość minimalnych szczegółów skanowanego obiektu

  Skaner 3D EinScan Pro HD posiada modułową projekcję światła. Skanowanie wzorów, które było używane w trybie stałego skanowania, jest teraz stosowane w trybie ręcznego skanowania HD. Ustawienie niewielkiej odległości punktu o wartości 0,2 mm, a także z zoptymalizowanym algorytmem zagwarantuje wysoką rozdzielczość i staranność w skanowaniu ręcznym tak dobrze, jak w przypadku skanowania stałego.

  Szybka prędkość skanowania i transmisji informacji

  Skaner Pro HD zapewnia szybką szybkość skanowania do 3 000 000 punktów na sekundę w trybie ręcznym i obniża czas skanowania w trybie stałym o 0,5 sekundy na każdą klatkę. Urządzenie ma port USB 3.0 co zapewnia szybką transmisję danych.

  Skanowanie wielofunkcyjne

  Skaner 3D EinScan Pro HD sporo trybów skanowania zwiększając tym możliwości skanowania dla większej liczby aplikacji. Urządzenie proponuje wysoką precyzyjność i wydajność. Skaner może pracować w trybie ręcznego skanowania HD, trybie prędkiego skanu i trybie stałym albo automatycznym przy użyciu Industrial Pack. Przy pomocy Color Pack osiągalne będzie ponadto skanowanie kolorowych tekstur.

  Wysoka skrupulatność dla wysokiej jakości modelowania 3D

  EinScan Pro HD gwarantuje staranność skanowania do 0.045 mm w trybie ręcznego skanu HD, do 0.1 mm w trybie ręcznego skanu szybkiego i do 0.04 mm przy użyciu Industrial Pack. Tryb ręcznego skanu HD skanuje z prędkością 10 klatek na sekundę i 3 000 000 punktów na sekundę, a odległość punktowa wynosi 0.2 mm -3 mm, natomiast tryb ręcznego prędkiego skanu skanuje z prędkością 30 klatek na sekundę i 1 500 000 punktów na sekundę z odległością punktową 0.25 mm-3 mm.

  Kolorowa tekstura

  Color Pack, a także Industrial Pack to opcjonalne dodatki, które zwiększają możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby aplikacji. Zwiększają one produktywność skanowania bez dopełniającego przygotowania. Industrial Pack to zestaw dedykowany do skanowania niedużych przeciętnych obiektów. Umożliwia stałe skanowanie bez albo przy użyciu stołu obrotowego dla uzyskania jak najlepszej skrupulatności i szczegółowości skanowanego obiektu. Natomiast Color Pack marki SHINING3D mieści kamerę do tekstur, która przechwytuje pełny kolor oraz detale tekstur skanowanego obiektu 3D.

  Korzystanie z adekwatnych dodatków jakim jest Industrial Pack pozwala na skanowanie w trybie statycznym i samoczynnym. Tryb statyczny wykorzystuje statyw z zamontowanym skanerem 3D. Asygnowany jest w szczególności do skanowania średnich obiektów. Wspaniale przechwytuje dane o wysokiej precyzyjności oraz szczegółowości. Tryb samoczynny wykorzystuje stół obrotowy w celu wykonania samoczynnego skanowania w 360 stopniach w kilka minut. Przeznaczony jest na ogół do niepokaźnych obiektów.

  Oprogramowanie ExScan Pro

  ExScan Pro to mistrzowskie oprogramowanie opracowane przez markę SHINING 3D, przeznaczone do skanowania i przetwarzania danych z szerokim wyborem narzędzi do skanowania i edycji siatki do generowania wysokiej jakości modeli 3D. proste skanowanie obiektów równocześnie dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Oprogramowanie i aktualizacja ExScan Pro są darmowe dla wszystkich użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia ulepszonego ponownego zastosowania. Skanery EinScan Pro 2X jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki temu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które zezwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą, a także z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

  SolidEdge - edycja dla SHINING 3D

  Narzędzie do projektowania

  • Modelowanie konwergentne
  • Modelowanie synchroniczne
  • Inżynieria odwrotna
  • Generative Design
  • Symulacje
  • Wytwarzanie przyrostowe
  • Post-processing do druku 3D

  SolidEdge marki proponuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania produktów 3D, nietrudne w implementacji i nauce i wyposażone w progresywne funkcje. Solid Edge to najszczególniej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać przekazane dalszej obróbce w Solid Edge dzięki temu mogą zostać poprawione, zmienione, a także rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie SolidEdge asygnowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  SHINING3D EinScan H to lekki ręczny skaner 3D zezwalający w łatwy i prędki sposób na skanowanie ludzkiej sylwetki i kolorowych obiektów. Pole skanowania w sytuacji ciała człowieka wynosi 420 x 440 mm, natomiast w przypadku twarzy to 780 x 900 mm. EinScan H skanuje ludzką sylwetkę z prędkością 1 200 000 punktów/s i ludzką twarz z szybkością 720 000 punktów/s. Skaner korzysta z technologii hybrydowego źródła światła, który łączy strukturalne światło LED, a także niewidzialne światło podczerwone zapewniając tym płynny proces skanowania.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  EinScan H to ręczny skaner 3D działający w technologii światła hybrydowego LED i niewidzialnego światła podczerwonego. Technologia światła hybrydowego pozwala na innowacyjne ustawienia w rożnych trybach skanowania, co zezwala na skanowanie 3D w szerokim zakresie zastosowań. Skaner zastosowaną kolorową kamerę i duże pole widzenia, co zapewnia wysokiej jakości skany 3D z pełnym kolorem, które są gotowe w ciągu kilku minut.

  śladowe szczegóły

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H znamionuje się wysoką rozdzielczością wynoszącą 0,25 mm. Skaner rejestruje pełną geometrię obiektów, co sprawia,genialnie stanie na wysokości zadania przy skanowaniu dzieł sztuki i mebli z znikomymi szczegółami. Skanowane obiekty posiadają wysoką skrupulatność wynoszącą do 0,05 mm, co poprawia precyzję modelowanie 3D.

  Tryby skanowania

  Skaner pozwala na pracę w trzech trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie standardów pozwalające na skanowanie praktycznie wszystkich obiektów, Body Scan - stosowane do skanowanie ludzkiego ciała, oraz Face Scan- przeznaczony do skanowania ludzkiej twarzy. Urządzenie korzysta z niewidzialnego światła podczerwonego, które pozwala na bezpieczny i wygodny cykl skanowania. Skaner 3D SHINING3D EinScan H doskonale stanie na wysokości zadania przy skanowaniu obiektów w ciemnych kolorach i przy skanowaniu ludzkich włosów.

  szybkie skanowanie

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, a także ma pole widzenia o wielkości 420 x 440 mm. Gwarantuje to szybkie skanowanie obiektów o sporych rozmiarach. Skaner ma zoptymalizowany algorytm wyrównywania, co sprawia, iż pomimo niewielkich ruchów skanowanego obiektu czy osoby skan pozostaje wysokiej jakości i precyzji.

  przenośna i łatwa obsługa

  SHINING3D EinScan H to lekki, przenośny skaner ręczny o wadze 703 g. Oprogramowanie skanera jest intuicyjne i przychylne dla użytkownika, co sprawia, iż obsługa urządzenia jest przystępna dla mistrzowskich jak i początkujących użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia lepszego ponownego zastosowania. Skaner EinScan H jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które zezwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą i z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX PRO

  Shining 3D AutoScan-DS-EX PRO to modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki, a także odlewów. AutoScan-DS-EX PRO posiada otwartą budowę, która usprawnia umieszczanie modeli na ramieniu wieloosiowym. Modułowa konstrukcja widocznie usprawnia proces serwisu i zezwala na rozbudowę skanera o nowe moduły w przyszłości.

  AutoScan-DS-EX PRO

  Skaner AutoScan-DS-EX PRO jest niewielkich wymiarów i waży zaledwie 5kg co powoduje, że może zostać zabrany w dowolne miejsce. Dzięki rozszerzonej prędkości skanowania pozwala na zeskanowanie szczęki w 12 sekund. AutoScan-DS-EX PRO posiada funkcję, która potrafi obliczyć zoptymalizowaną ścieżkę skanowania i ponownie ją przeskanować w celu automatycznego wypełnienia niezeskanowanych otworów gwarantując tym adekwatne warunki skanowania i wyższą efektywność.

  AutoScan-DS-EX PRO może skanować w trybie statycznym, a także nowym trybie dynamicznym, który pozwala na skanowanie pełnej relacji obu szczęk polepszając dodatkowo precyzję okluzji. Skanowanie ALL-IN-ONE zezwala na jednoczesne skanowanie modeli kwadratowych, a także form co widocznie upraszcza proces skanowania i udoskonala efektywność skanowania 3D o prawie 50%. Skaner AutoScan-DS-EX PRO asygnowany jest dla pracowni stomatologicznych.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING3D EinScan PRO 2X 2020

  mobilny i przychylny dla użytkownika

  Skaner 3D SHINING3D EinScan PRO 2X 2020

  Poznaj zupełnie nowy EinScan Pro 2X, następną generację ręcznego skanera 3D z najnowszą technologią. Nowy model powstał dzięki opiniom tysięcy użytkowników i cennym wkładzie zespołu badawczo-rozwojowego SHINING 3D. Szybszy i skrupulatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, przenośny wszechstronny EinScan Pro 2X poprawi efektywność wysokiej jakości modelowania 3D.

  EinScan PRO 2X 2020

  Skaner 3D EinScan Pro 2X to mistrzowskie narzędzie do digitalizacji małych obiektów do formy cyfrowych modeli 3D. Może być użytkowany do zastosowań komercyjnych i przemysłowych w produkcji, inżynierii, projektowaniu, rozwoju, testowaniu, archiwizowaniu dzieł sztuki, animacji, edukacji. EinScan Pro 2X 2020 pozwala na stworzenie punktu wyjścia do modelowania w CAD co znacznie ułatwia proces prototypowania i skraca czas potrzebny na modelowanie.

  Ciesz się instalacją typu plug-and-play i odkryj nieograniczone możliwości skanowania. Skanuj szybciej aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Najnowsze osiągnięcia w zakresie sprzętu do przechwytywania informacji i zoptymalizowanych algorytmów sprawiają, iż kolejna generacja EinScan Pro 2X stanowi pokaźny przełom w prędkości skanowania, przetwarzając do 1500000 punktów na sekundę (30 fps) w trybie ręcznego szybkiego skanowania. Szybka transmisja informacji - USB 3.0. Wysoka celność, rozszerzona precyzyjność pojedynczego skanowaniu w trybie Fixed Scan bez stolika obrotowego do 0,04 mm. Podczas stosowania markerów staranność objętościowa w ręcznych trybach skanowania wynosi do 0,045 mm + 0,3 mm / m.

  Uchwyć wszystkie niewiele znaczące detale

  drobna odległość pomiędzy punktami wynosi do 0,2 mm w trybie ręcznego prędkiego skanu. Tryby skanowania i tryb ręcznego skanowania HD, generują model 3D w wysokiej rozdzielczości.

  Wszechstronne tryby skanowania i tryby wyrównywania

  Skaner 3D posiada wszechstronne tryby skanowania takie jak Ręczne prędkie Skanowanie, Ręczne Skanowanie HD, Fixed Scan, które można zbratać ze stolikiem obrotowym albo bez. Też sporo trybów wyrównywania takich jak wyrównanie funkcji, wyrównanie istotników, wyrównanie tekstury, wyrównanie zakodowanych celów obrotowych i wyrównanie ręczne. EinScan Pro 2X 2020 posiada modułową konstrukcję, a także posiada możliwość wyposażenia w opcjonalne dodatki takie jak Color Pack i Industrial Pack.

  Obsługa przychylna dla użytkownika

  Nowa opcja trybu pracy umożliwia użytkownikom szybsze skanowanie w trakcie pracy i ustawienie opcji rozdzielczości później w trakcie przetwarzania danych, co polepsza wydajność skanowania, a także wyświetlanie danych.

  luźny dobór trybu śledzenia

  EinScan Pro 2X 2020 umożliwia luźny wybór trybu śledzenia: po markerach, po cechach typowych, po teksturach. Skaner powiększona skuteczność łączenia skanów, a także pozwala na edycję siatki, czyszczenie, wypełnianie otworów, ułatwianie danych, wygładzanie, wyostrzanie itp.

  Wysoka kompatybilność

  Skaner 3D EinScan Pro 2X 2020 obsługuje typowe formaty plików, w tym STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3 (globalny plik wyraźników). Jest kompatybilny z większością popularnych pakietów oprogramowania na rynku. Dzięki opcji tworzenia wodoszczelnych modeli, bezproblemowo łączy się z drukarkami 3D.

  Narzędzie do projektowania SIEMENS PLM: Solid Edge SHINING 3D Edition

  Jest to nowa generacja platformy Solid Edge SHINING 3D Edition obejmującej inżynierię odwrotną, projektowanie generatywne i symulację wraz z narzędziami CAD. Skanery 3D kolekcji EinScan są zintegrowane z Solid EdgeSHINING 3D Edition, zagwarantuje użytkownikom rozwiązanie typu „3D Digitize - Design & Simulate - Additive Manufacture”,kreować więcej wysokiej jakości informacji 3D niezbędnych w procesie produkcyjnym.


☆ Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X 2020 / PRO HD ☆

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X 2020 / PRO HD Najniższa Cena Online

☆ Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X 2020 / PRO HD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X 2020 / PRO HD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  komplet do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan Pro 2X 2020 / EinScan Pro HD

  profesjonalny komplet do inżynierii odwrotnej ze skanerem EinScan Pro 2X 2020 albo EinScan Pro HD producenta Shining 3D dedykowany jest do digitalizacji przeciętnych i znacznych obiektów w wyjątkowo niedługim czasie. Skaner EinScan Pro 2X 2020 zezwala na skanowanie obiektów nawet do 4 metrów z prędkością do 1 500 000 punktów/s (w zależności od wybranego trybu). EinScan Pro HD pozwala na skanowanie z szybkością 3 000 000 punktów/s (w zależności od wybranego trybu). Skaner znajduje się w pakiecie razem z oprogramowaniem SolidEdge for SHINING3D - specjalna edycja, który zapewnia możliwość post-processingu zeskanowanych modeli do wydruku 3D i inżynierii odwrotnej oraz oprogramowaniem Geomagic Essentials służącym do przetwarzania informacji powstałych w wyniku skanowania w sposób gwarantujący ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD.

  EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner z serii EinScan Pro mający wielofunkcyjną i modułową konstrukcję. Urządzenie zapewnia nieporównaną produktywność w przechwytywaniu wysokiej rozdzielczości i staranności obiektów w trakcie cyklu skanowania. Wyjątkowa wszechstronność i optymalizacja łączą się w celu zapewnienia największej skuteczności oraz profesjonalnego skanowania 3D.

  EinScan Pro HD

  Skaner 3D EinScan Pro HD to bezawaryjne urządzenie dla projektantów i inżynierów, którym zależy na wysokiej jakości modelowaniu 3D. Urządzenie jest nieduże co proste przenoszenie skanera w dowolne miejsce. Skaner jest prosty w obsłudze i uruchamiany jest bez niełatwej instalacji. Kompaktowy rozmiar gwarantuje nieograniczone możliwości skanowania.

  EinScan Pro 2X 2020

  Skaner EinScan Pro 2X 2020 to najnowszy wielofunkcyjny model skanera 3D od marki SHINING3D, która od lat specjalizuje się w systemach druku, a także skanowania 3D. W pełni fachowe skanery EinScan to wielofunkcyjne narzędzia służące do skanowania 3D zarówno nieznacznych, wymagających wysokiej precyzji jak i dużych przemysłowych obiektów.

  EinScan Pro 2X 2020

  EinScan Pro 2X 2020 posiada cztery tryby pracy, które umożliwiają skanowanie w trybie ręcznym, a także stacjonarnym. Do zestawu dołączono statyw, a także stolik obrotowy, co umożliwia automatyzację cyklu skanowania. Skaner ma możliwość powiększenia o dedykowane akcesoria w postaci dopełniającej kamery służącej do skanowania tekstur obiektów albo kamery HD, która pozwala uzyskać jeszcze skrupulatniejsze wyniki skanowania bez wykorzystywania widoczników w trybie ręcznym.

  Oprogramowanie Solid Edge

  Oprogramowanie Solid Edge to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian 
i umożliwienia ponownego użycia zeskanowanych modeli. Wraz ze skanerem EinScan Pro 2X 2020 albo Pro HD w komplecie znajduje się oprogramowaniem Solid Edge, dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które pozwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie dostarczane jest z licencją wieczystą wraz z gratisowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

  Inżynieria odwrotna
  Modelowanie konwergentne
  Modelowanie synchroniczne
  Symulacje
  Generative Design
  Wytwarzanie przyrostowe

  Solid Edge producenta Siemens PLM Software proponuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania projektów 3D, jest nietrudne w implementacji i nauce, a także wyposażone w innowacyjne funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z mistrzowskim oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać poddane dalszej obróbce 
w Solid Edge dzięki temu mogą zostać poprawione, zmienione oraz rozbudowane. Komplet obejmuje oprogramowanie Solid Edge przeznaczone do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.

  Oprogramowanie Geomagic Essentials

  Geomagic Essentials pełni rolę swojego rodzaju „pomostu” między skanowaniem 3D a projektowaniem. Oprogramowanie służy do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób gwarantujący ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD. To sprawia, że jest to perfekcyjne rozwiązanie do skanowania i drukowania i do dalszych zastosowań w inżynierii odwrotnej. Geomagic Essentials zezwala na bezpośrednią edycję i przetwarzanie skanów, uzupełnianie dziur, redukcję wymiaru, wygładzanie, wyostrzanie krawędzi, redukcję szumów, ustawienia orientacji modelu, przekształcenie do powierzchni NURBS – kompletne przygotowanie skanu do dalszego procesu modelowania.

  Zawartość zestawu:
  • Skaner 3D EinScan PRO 2X 2020 / EinScan Pro HD
  • Statyw
  • Stolik obrotowy
  • zestaw okablowania
  • Płyta kalibracyjna wraz z podstawą
  • zestaw markerów
  • Uchwyt na telefon
  • Oprogramowanie SolidEdge - edycja dla SHINING3D
  • Oprogramowanie Geomagic Essentials

☆ Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec (6970163083698) ☆

Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec (6970163083698) Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec (6970163083698) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec (6970163083698)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skaner 3D AutoScan Inspec

  W pełni automatyczny stacjonarny skaner 3D

  Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec

  Skaner 3D AutoScan Inspec marki SHINING 3D to w pełni samoczynny stacjonarny skaner 3D, który zagwarantuje wysoką precyzyjność oraz efektywność. AutoScan Inspec dedykowany jest do skanowania drobnych i nieprzystępnych części. Najnowsza technologia opracowana przez SHINING 3D pozwala poprawić produktywność skanowania, a także zaoszczędzić cenny czas. Skaner 3D AutoScan Inspec może być stosowany w inspekcji i kontroli jakości, inżynierii odwrotnej, a także projektowaniu produktów.

  Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec

  Skaner 3D AutoScan Inspec został zaprojektowany w celu poprawy skuteczności skanowania minimalnych i trudnych części. Intuicyjny interfejs użytkownika co powoduje, że jest łatwy w obsłudze. Jest to w pełni samoczynne i pełnowymiarowe urządzenie do skanowania 3D.

  Skaner skrupulatność klasy metrologicznej gwarantując tym wysoką dokładność skanowania. AutoScan Inspec posiada podwójną kamerę w celu zapewnienia bardzo wysokiej precyzji skanowania 3D niewiele znaczących i złożonych obiektów.

  precyzyjność klasy metrologicznej

  Skaner 3D AutoScan Inspec zaawansowaną technikę skanowania przy użyciu niebieskiego światła strukturalnego zapewniając dzięki temu dokładność skanowania na poziomie 10 μm, aby dostarczyć jak najwierniejszy model 3D skanowanego elementu

  samoczynne skanowanie

  AutoScan Inspec to w pełni samoczynny stacjonarny skaner 3D. Umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie skanowanie 3D.

  małe detale

  Skaner zastosowaną podwójną kamerę o rozdzielczości 5 MP, która zapewnia precyzyjne skanowanie 3D niedużych i złożonych obiektów.

  Skaner 3D SHINING3D AutoScan Inspec to niewielkich wymiarów urządzenie o polu roboczym 100 x 100 x 75 mm. Skanowanie odbywa się przy pomocy niebieskiego światła strukturalnego z temperaturą pracy skanowania 10 °C ~ 30 °C.

  Oprogramowanie

  Skaner 3D AutoScan Inspec posiada oprogramowanie Ultrascan produkowane przez markę SHINING 3D, które dedykowane jest do wykorzystania w branży przemysłowej. Oprogramowanie ma przychylny i intuicyjny interfejs gwarantując tym łatwą obsługę. Ultrascan umożliwia eksportowanie danych w systemie CAD / CAM, który jest kompatybilny z takimi programami jak: Geomagic Control X, Design X, Zbrush, Polyworks itp.

  zastosowanie

  Skaner 3D AutoScan Inspec idealnie stanie na wysokości zadania w pomiarach bezdotykowych, inspekcji i kontroli jakości, inżynierii odwrotnej i w projektowaniu produktów.


☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k ☆

Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Shining3D AccuFab-L4K

  Shining3D AccuFab-L4K to precyzyjna drukarka 3D pracująca w technice UV LED + LCD o polu roboczym 192 x 120 x 180 mm. Drukarka ulepsza efektywność prototypowania i skraca czas produkcji. AccuFab-L4K ma 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który usprawnia obsługę urządzenia.

  Shining3D AccuFab-L4K

  AccuFab-L4K drukuje z dokładnością na poziomie IT7 oraz rozdzielczością 3840×2400. Żywice utwardzane są światłem UV LED + LCD o długości fali wynoszącej 405 nm oraz natężeniu światła 3 mw/cm^2. Urządzenie drukuje z szybkością 10~ 50 mm/h oraz zezwala na uzyskanie modeli o wysokiej jakości powierzchni. Drukarka posiada system chłodzenia DCS (District Cooling System), który utrzymuje temperaturę układu optycznego poniżej 40℃, równocześnie widocznie wydłużając żywotność drukarki 3D.

  dostępne żywice Shining3D obejmują szeroką gamę materiałów do zastosowań inżynierskich w druku 3D, w tym żywicę charakterystyczną, żywicę biokompatybilną i żywicę zmywalną wodą, zapewniając dużą dokładność oraz wysoką jakość powierzchni. Drukarka 3D AccuFab-L4K pozwala na korzystanie z tworzyw innych producentów, co istotnie rozszerza możliwości druku 3D.

  Żywica typowa

  Żywica standardowa charakteryzuje się dużą precyzyjnością rozmiarową oraz wysoką jakością powierzchni, co rewelacyjnie pasuje do eksponowania szczegółów wydruków. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania przy prototypowaniu, inżynierii, a także produkcji małoseryjnej.

  Żywica zmywalna wodą

  Jest to przyjazna dla środowiska żywica o niskim zapachu, nietrudna do czyszczenia wodą. Charakteryzuje się wysoką jakością powierzchni, a także prawidłową stabilnością.

  Żywica niesprężysta

  Żywica charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie i wysoką skrupulatnością druku przy niskim skurczu.

  Żywica trwała

  Żywica znamionuje się wysoką wytrzymałością co sprawia,idealnie sprawdzi się do prototypów inżynierskich.

  Żywica medyczna

  Żywica świetnie stanie na wysokości zadania przy drukowaniu podstawowych produktów związanych z medycyną takie jak ochraniacze na nadgarstki czy model ortodontyczny.

  Żywica sprężysta

  Żywica cechuje się prawidłową sprężystością zapewniając wysokie wydłużenie przy zerwaniu, łącząc wysoką amortyzację z długofalowym odbiciem i wytrzymałością.

  fachowe oprogramowanie

  Razem z drukarką Shining3D AccuFab-L4K dołączone jest dedykowane oprogramowanie ułatwiające pracę z drukarką, a także umożliwiające wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami.

  Plug and Play

  Interaktywna obsługa z przewodnikiem gwarantuje łatwą obsługę urządzenia.

  darmowe aktualizacje

  Dostęp do darmowych aktualizacji oprogramowania i pakietów tworzyw.

  Zarządzanie zespołowe

  Wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami polepsza wydajność i ułatwia proces produkcji.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan-SP

  EinScan-SP to produktywny stacjonarny skaner 3D, który został tworzony poprzez znanego producenta maszyn 3D- Shining 3D. Dedykowany do szerokiej gamy fachowych i półprofesjonalnych zastosowań. EinScan SP wykorzystuje technologię światła strukturalnego. Jest prosty w obsłudze a skany cechuje wysoka precyzja.Czynniki te wpływają na generowanie spójnych i wysokogatunkowych modeli 3D.

  Shining3D EinScan-SP

  Czas niezbędny na pojedynczy skan: 4 sekund, czas konieczny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 1 minuty. Sprawność skanera pozwala zaoszczędzić czas niezbędny na przygotowanie modelu co przekłada się na możliwość wykonania większej ilości skanów w danym przedziale czasowym.

  Każdy skan formuje wysokiej jakości plik z danymi 3D

  technika światła strukturalnego wykorzystana w skanerze EinScan SP to skrupulatne oddanie geometrii skanowanego obiektu w najdrobniejszych szczegółach.

  Komunikacja z drukarkami 3D

  samoczynne tworzenie siatki, gwarantujące wysokiej jakości modele dla większości drukarek 3D pozwala na bezpośredni eksport modeli STL do urządzeń drukujących.

  dedykowane oprogramowanie

  samoczynna kalibracja bez ustawień "na sztywno", skanowanie jednym kliknięciem, automatyczne wyrównywanie i łączenie chmur punktów po totworzyć jak najkorzystniejsze modele 3D.

  Wysoka jakość i skrupulatność wykonywanych skanów

  Wyższa dokładność, 0,05 mm dla pojedynczego skanowania. Dużo sposobów wyrównania: pokaźniki, pokaźniki na stole obrotowym albo ręcznie.Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery Shining 3D – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery Shining 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów Shining 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan SE

  EinScan SE (elite) to skaner 3D zintegrowany ze statywem i stolikiem obrotowym dedykowany do zastosowań w edukacji, modelarstwie i sztuce. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze skaner genialnie stanie na wysokości zadania jeszcze dla użytkowników nietechnicznych. Perfekcyjny stosunek ceny do jakości że jest to jeden z z reguły wybieranych skanerów 3D dla szkół, uczelni wyższych i użytkowania domowego.

  Shining3D EINSCAN SE

  Skaner ma dwa tryby pracy, umożliwia skanowanie trybie automatycznym - z zastosowaniem stolika obrotowego i w trybie manualnym bez stolika co pozwala na pracę z większymi obiektami.

  prędkość i łatwość skanowania

  Czas konieczny na pojedynczy skan: 8 sekund, czas potrzebny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 2 minuty. Przystępne wykorzystywanie, przyjazny i instynktowny interfejs oprogramowania - choćby dla użytkowników nietechnicznych.

  • dokładność do 0,1mm
  • wymiar skanowanych przedmiotów do 700 x 700 x 700mm
  • Skanowanie tekstur kolorowych obiektów
  • Udźwig stolika do 5kg
  elastyczność i kompatybilność z CAD

  Każdy skan kreuje wysokiej jakości plik z danymi 3D w formatach obsługiwanych poprzez najistotniej popularne środowiska CAD. Lekka a zarazem innowacyjna technologia skanowania 3D pozwala na digitalizację obiektów choćby o najdrobniejszych szczegółach.

  Skanowanie w połączeniu z drukiem 3D

  Po zakończeniu skanowania oprogramowanie umożliwia automatyczne stworzenie siatki i zamknięcie modelu do postaci wodoszczelnej. Przygotowane w ten sposób informacje są znakomitym punktem wyjścia nie tylko do inżynierii odwrotnejw dodatku jako dane dla drukarki 3D.

  Niezastąpiony w edukacji

  EinScan SE jest jednym z z zasady stosowanych skanerów 3D w edukacji. Z uwagi na niezwykle dobry stosunek ceny do jakości skanów jest to perfekcyjne narzędzie do kształcenia młodych inżynierów poprzez co zyskuje coraz obszerniejszą popularność także w polskich szkołach i na uczelniach.

  wykorzystania

  Edukacja

  Nauka projektowania 3D, digitalizacji obiektów 3D oraz druku 3D.

  Design & sztuka

  Wysokiej jakości projektowanie 3D, prototypowanie, druk 3D, inżynieria odwrotna.

  Przemysł cyfrowy

  Wirtualna rzeczywistość, tworzenie gier, animacje 3D

  Digitalizacja

  Archiwizacja cyfrowa 3D, udostępnianie modeli online

  Zawartość zestawu:
  • skaner 3D EinScan SE
  • uchwyt montażowy skanera do statywu
  • statyw
  • stolik obrotowy
  • płyta kalibracyjna
  • stojak na płytę kalibracyjną
  • kable zasilające
  • kable połączeniowe do stolika i komputera
  • pendrive z oprogramowaniem

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan-SP

  EinScan-SP to produktywny stacjonarny skaner 3D, który został produkowany poprzez znanego producenta urządzeń 3D- Shining 3D. Asygnowany do szerokiej gamy fachowych i półprofesjonalnych zastosowań. EinScan SP wykorzystuje technologię światła strukturalnego. Jest prosty w obsłudze a skany znamionuje wysoka precyzja.Czynniki te wpływają na generowanie spójnych i wysokogatunkowych modeli 3D.

  Shining3D EinScan-SP

  Czas potrzebny na pojedynczy skan: 4 sekund, czas konieczny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 1 minuty. Efektywność skanera pozwala zaoszczędzić czas konieczny na przygotowanie modelu co przekłada się na możliwość wykonania większej ilości skanów w danym przedziale czasowym.

  Każdy skan wytwarza wysokiej jakości plik z danymi 3D

  technologia światła strukturalnego wykorzystana w skanerze EinScan SP to skrupulatne oddanie geometrii skanowanego obiektu w najdrobniejszych szczegółach.

  Komunikacja z drukarkami 3D

  automatyczne tworzenie siatki, zapewniające wysokiej jakości modele dla większości drukarek 3D zezwala na bezpośredni eksport modeli STL do sprzętów drukujących.

  asygnowane oprogramowanie

  samoczynna kalibracja bez ustawień "na sztywno", skanowanie jednym kliknięciem, automatyczne wyrównywanie i łączenie chmur punktów po toprodukować jak najkorzystniejsze modele 3D.

  Wysoka jakość i precyzyjność wykonywanych skanów

  Wyższa staranność, 0,05 mm dla pojedynczego skanowania. Sporo sposobów wyrównania: wyraźniki, pokaźniki na stole obrotowym lub ręcznie.


☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k ☆

Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Shining3D AccuFab-L4K

  Shining3D AccuFab-L4K to dokładna drukarka 3D pracująca w technologii UV LED + LCD o polu roboczym 192 x 120 x 180 mm. Drukarka poprawia skuteczność prototypowania oraz skraca czas produkcji. AccuFab-L4K ma 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który ułatwia obsługę urządzenia.

  Shining3D AccuFab-L4K

  AccuFab-L4K drukuje z precyzyjnością na poziomie IT7, a także rozdzielczością 3840×2400. Żywice utwardzane są światłem UV LED + LCD o długości fali wynoszącej 405 nm oraz natężeniu światła 3 mw/cm^2. Urządzenie drukuje z prędkością 10~ 50 mm/h, a także pozwala na uzyskanie modeli o wysokiej jakości powierzchni. Drukarka ma system chłodzenia DCS (District Cooling System), który utrzymuje temperaturę układu optycznego poniżej 40℃, jednocześnie pokaźnie wydłużając żywotność drukarki 3D.

  dostępne żywice Shining3D obejmują szeroką gamę materiałów do zastosowań inżynierskich w druku 3D, w tym żywicę charakterystyczną, żywicę biokompatybilną i żywicę zmywalną wodą, gwarantując dużą skrupulatność i wysoką jakość powierzchni. Drukarka 3D AccuFab-L4K zezwala na korzystanie z materiałów innych producentów, co znacznie powiększa możliwości druku 3D.

  Żywica charakterystyczna

  Żywica typowa znamionuje się dużą dokładnością wymiarową i wysoką jakością powierzchni, co świetnie pasuje do eksponowania szczegółów wydruków. Doskonale stanie na wysokości zadania przy prototypowaniu, inżynierii i produkcji małoseryjnej.

  Żywica zmywalna wodą

  Jest to przyjazna dla środowiska żywica o niskim zapachu, przystępna do czyszczenia wodą. Charakteryzuje się wysoką jakością powierzchni i korzystną stabilnością.

  Żywica niesprężysta

  Żywica cechuje się wytrzymałością na rozciąganie oraz wysoką skrupulatnością druku przy niskim skurczu.

  Żywica trwała

  Żywica znamionuje się wysoką wytrzymałością co powoduje,wspaniale stanie na wysokości zadania do prototypów inżynierskich.

  Żywica medyczna

  Żywica wyśmienicie stanie na wysokości zadania przy drukowaniu podstawowych produktów związanych z medycyną takie jak ochraniacze na nadgarstki czy model ortodontyczny.

  Żywica sprężysta

  Żywica charakteryzuje się dobrą sprężystością zapewniając wysokie wydłużenie przy zerwaniu, łącząc wysoką amortyzację z długofalowym odbiciem i wytrzymałością.

  profesjonalne oprogramowanie

  Razem z drukarką Shining3D AccuFab-L4K dołączone jest asygnowane oprogramowanie upraszczające pracę z drukarką oraz umożliwiające wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami.

  Plug and Play

  Interaktywna obsługa z przewodnikiem zagwarantuje łatwą obsługę urządzenia.

  darmowe aktualizacje

  Dostęp do darmowych aktualizacji oprogramowania i kompletów materiałów.

  Zarządzanie zespołowe

  Wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami udoskonala sprawność i usprawnia cykl produkcji.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów, modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki i wycisków. Skaner ma otwartą budowę, która jest łatwiejsza do czyszczenia i ustawiania modeli do skanowania 3D. AutoScan-DS-EX waży zaledwie 5kg co sprawia, że jest mobilny i łatwy w transporcie.

  AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów skaner 3D mający konstrukcję modułową, która upraszcza serwis oraz zezwala na rozbudowę skanera o nowe moduły. Urządzenie wyekwipowane jest w uniwersalny uchwyt, który umożliwia skanowanie wycisków bez konieczności odlewania gipsowego modelu. Do skanowania można użyć artykulatora, który pokaźnie upraszcza ustawienie modelu i ułatwia jego skanowanie.

  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX został wyposażony w nową funkcję, która umożliwia przenoszenie własnych projektów na cyfrowy model. Wszystkie zmiany wyprodukowane na modelu widoczne są na ekranie komputera. Skaner może być użytkowany bezpośrednio w gabinetach dentystycznych.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  SHINING3D EinScan H to lekki ręczny skaner 3D pozwalający w nieskomplikowany i szybki sposób na skanowanie ludzkiej sylwetki i barwnych obiektów. Pole skanowania w przypadku ciała człowieka wynosi 420 x 440 mm, natomiast w sytuacji twarzy to 780 x 900 mm. EinScan H skanuje ludzką sylwetkę z szybkością 1 200 000 punktów/s i ludzką twarz z szybkością 720 000 punktów/s. Skaner korzysta z technologii hybrydowego źródła światła, który łączy strukturalne światło LED i niewidzialne światło podczerwone zapewniając tym płynny proces skanowania.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  EinScan H to ręczny skaner 3D działający w technice światła hybrydowego LED i niewidzialnego światła podczerwonego. Technologia światła hybrydowego zezwala na progresywne ustawienia w rożnych trybach skanowania, co umożliwia skanowanie 3D w szerokim zakresie zastosowań. Skaner wbudowaną kolorową kamerę, a także obfite pole widzenia, co gwarantuje wysokiej jakości skany 3D z pełnym kolorem, które są gotowe w ciągu kilku minut.

  minimalne detale

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H charakteryzuje się wysoką rozdzielczością wynoszącą 0,25 mm. Skaner rejestruje pełną geometrię obiektów, co sprawia,perfekcyjnie sprawdzi się przy skanowaniu dzieł sztuki oraz mebli z drobnymi szczegółami. Skanowane obiekty mają wysoką staranność wynoszącą do 0,05 mm, co polepsza precyzję modelowanie 3D.

  Tryby skanowania

  Skaner pozwala na pracę w trzech trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie standardów pozwalające na skanowanie praktycznie wszystkich obiektów, Body Scan - stosowane do skanowanie ludzkiego ciała, i Face Scan- asygnowany do skanowania ludzkiej twarzy. Urządzenie korzysta z niewidzialnego światła podczerwonego, które pozwala na bezpieczny i komfortowy cykl skanowania. Skaner 3D SHINING3D EinScan H doskonale stanie na wysokości zadania przy skanowaniu obiektów w ciemnych kolorach oraz przy skanowaniu ludzkich włosów.

  prędkie skanowanie

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H skanuje z prędkością 1 200 000 punktów/s oraz posiada pole widzenia o wielkości 420 x 440 mm. Zagwarantuje to prędkie skanowanie obiektów o wielkich wymiarach. Skaner posiada zoptymalizowany algorytm wyrównywania, co sprawia, że pomimo niewielkich ruchów skanowanego obiektu czy osoby skan pozostaje wysokiej jakości i precyzji.

  mobilna i nietrudna obsługa

  SHINING3D EinScan H to lekki, mobilny skaner ręczny o wadze 703 g. Oprogramowanie skanera jest instynktowne i przychylne dla użytkownika, co powoduje, że obsługa urządzenia jest łatwa dla profesjonalnych jak i początkujących użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia udoskonalonego ponownego wykorzystania. Skaner EinScan H jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które pozwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą oraz z darmowymi aktualizacjami poprzez 12 miesięcy.Podsumowanie, czyli jaki skaner Shining 3D najlepszy?


Najlepszy skaner Shining 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner Shining 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skanery – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów Shining 3D nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner Shining 3D opinie,
 • dobry skaner Shining 3D cena,
 • skaner Shining 3D ranking,
 • skaner Shining 3D jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...