Ranking skanerów Shining 3D. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów Shining 3D


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów Shining 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów Shining 3D,
 • TOP5 często wybieranych skanerów.

Jakie skanery Shining 3D najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery Shining 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów Shining 3D, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skaner 3D Shining3D Transcan C ☆

Skaner 3D Shining3D Transcan C Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D Shining3D Transcan C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D Shining3D Transcan C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D Transcan C

  SHINING3D opracował Transcan C jako mistrzowski skaner 3D, rejestrujący wyjątkowo wysoką rozdzielczość i precyzyjne skany obiektów od małych do przeciętnych rozmiarów dla wielu rozmaitych branż. Dodatkowo kamery 12 MP kreujeją bogaty i szczegółowy teksturowany model 3D, dając instynktowny obraz fizycznego obiektu.

  Shining3D Transcan C

  Transcan C to oryginalny skaner 3D cechujący się wyjątkowo wysoką rozdzielczością (choćby to 0.0375 mm) i starannością (do 0,035mm). Skaner został wykonany z myślą o skanowaniu niewiele znaczących i przeciętnych obiektów o trudne i złożonej powierzchni. Wyekwipowany w dwie kamery o rozdzielczości 12 MPx pozwala tworzyć niemal nieprzeciętne odwzorowanie kolorystyczne powierzchni skanowanego obiektu.

  Transcan C zaopatrzony jest w:
  • regulowany obszar skanowania
  • Algorytm pozwalający na płynne przełączanie się między trzema poziomami rozdzielczości
  • 12 MP kamery pozwalające na nadzwyczajne odwzorowanie kolorystyczne skanowanych obiektów

  szanowany producent skanerów i drukarek 3D, firma Shining 3D prezentuje; swoje najnowsze rozwiązanie. Mistrzowski skaner 3D - Transcan C, którego moc i wszechstronność można wykorzystać w praktycznie każdej branży.

  Transcan C

  Dzięki wyposażeniu skanera w szynę ślizgową realne jest łatwe przełączanie zakresu skanowania między 150 mm x 96 mm a 300 mm x 190 mm, sprawnie spełniając zapotrzebowania skanowania obiektów o zróżnicowanych rozmiarach.

  Fuzja wielu rozdzielczości

  Algorytm Multi-Resolution Fusion zezwala na łączenie 3 poziomów rozdzielczości (wysoka, średnia albo niska) w jednym projekcie dla złożonych zadań skanowania, co istotnie ulepsza skuteczność bez duplikowania pracy.

  Wysoka wierność odcieni

  Skaner wyposażono w dwie kolorowe kamery 12 MPx, żeby móc stworzyć szczegółową 24-bitową mapę barw, odwzorowującą autentyczny kolor fizycznego obiektu. Transcan C to nadzwyczajne rozwiązanie do przechwytywania barwnych informacji 3D do wirtualnego wyświetlania.

  Wysoka precyzyjność skanowania

  Skaner o kompaktowej konstrukcji zapewnia wysoką staranność wynoszącą od 0,035 mm do 0,05 mm w zależności od pozycji sensorów.

  Najwyższa jakoś odwzorowania mikrodetali

  Transcan C oferuje rozdzielczość na poziomie 0,0375 mm pozwalającą na odtwarzanie trudnych i złożonych mikrodetali.

  Inteligentna obsługa

  Dzięki stolikowi obrotowemu proces skanowania jest w pełni zautomatyzowany. Inteligentny algorytm łączenia skanów w sporym stopniu przyspiesza i upłynnia cykl skanowania.

  Interfejs oprogramowania skanera Transcan C jest czysty, prosty i krystaliczny. W prosty i intuicyjny sposób prowadzi operatora poprzez cały proces skanowania. W dodatku wyposażony jest szereg ważnych narzędzi edycyjnych i analitycznych zezwalających na optymalizację wyników skanowania.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  EinScan HX to przemysłowy, ręczny skaner 3D, korzystający z hybrydowego połączenia niebieskiej diody LED, a także niebieskiego lasera. Skaner może skanować przy użyciu niebieskiego światła LED, które pozwala na szybkie skanowanie albo niebieskiego lasera, który udoskonaloną skuteczność przy skanowaniu obiektów odbijających światło i/albo o ciemnych kolorze. Urządzenie przy użyciu niebieskiego światła LED skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, natomiast przy użyciu lasera z szybkością 480 000 punktów/s.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  Skaner 3D EinScan HX zapewnia wysoką rozdzielczość i staranność, która jest konieczną przy większości użyć przemysłowych w zakresie inżynierii odwrotnej i pomiarów. Dokładność przy skanowaniu z wykorzystaniem światła LED wynosi do 0.05 mm, a przy użyciu lasera 0.04 mm.

  Wysoka efektywność

  Skaner 3D EinScan HX pracujący w trybie szybkiego skanowania może skanować z szybkością 1 200 000 punktów/s z skrupulatnością do 0.05 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu światła LED wynosi 200 - 700 mm, a odległość punktowa 0.25 - 3 mm. Praca w trybie lasera umożliwia skanowanie większości obiektów w ciągu kilku minut. Prędkość skanowania wynosi 480 000 punktów/s z skrupulatnością skanowania 0.04 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu lasera wynosi 350 - 610 mm, a odległość punktowa 0.05 - 3 mm.

  Tryby skanowania

  Skaner zezwala na pracę w dwóch trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie przy użyciu niebieskiego światła LED, które przeznaczone jest do prędkiego skanowania i drugiego jakim jest skanowanie przy użyciu niebieskiego lasera, który dedykowany jest do dokładniejszego skanowania obiektów 3D.

  mobilna i przystępna obsługa

  Skaner 3D EinScan HX posiada łatwe w obsłudze oprogramowanie asygnowane dla mistrzowskich użytkowników, a także takich, którzy dopiero zaczynają poznawać technologię skanu 3D. EinScan HX to przemysłowy, mobilny skaner ręczny, który gwarantuje bardziej efektywne i wygodne skanowanie.

  Pełny odcień

  Skaner 3D EinScan HX wbudowaną kolorową kamerę, która przechwytuje i śledzi tekstury w pełnym odcieniu. Pozwala to na luźne skanowanie obiektów 3D.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia ulepszonego ponownego wykorzystania. Skaner EinScan HX jest sprzedawany w zestawie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą i z gratisowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.


☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) ☆

Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D Einstar

  Shining 3D Einstar to ergonomiczny skaner 3D o praktycznej konstrukcji. To wielofunkcyjne, a zarazem przystępne w obsłudze urządzenie, umożliwia łatwą cyfryzację obiektów w naszym otoczeniu. Jest wspaniały dla rozpoczęcia pracy ze skanowaniem i modelowaniem 3D, sprawdzając się w wielu dziedzinach m.in takich jak edukacja, projektowanie czy sztuka. Doskonały stosunek jakości do ceny powoduje, iż jest on dostępny dla każdego, zapewniając wykonanie prędkiego skanu o nieszablonowej jakości.

  Nowy skaner od Shining 3D zaopatrzony jest trzy projektory na podczerwień VCSEL, dwie kamery przechwytujące informacje 3D i jedną kamerę RGB. Użycie tych podzespołów umożliwia skanowanie na zewnątrz, a także na dostosowanie odległości skanowania dla minimalnych i znacznych komponentów.

  Shining 3D Einstar

  Einstar wyekwipowany jest w zintegrowaną kolorową kamerę RGB, która pozwala na skanowanie z zachowaniem pełnych i autentycznych kolorów, co powoduje, że końcowa jakość jest wiernym odwzorowaniem skanowanego obiektu. Einstar pozwala na tworzenie szczegółowych skanów z precyzyjnością do 0,1 mm i szybkością 14 fps. Urządzenie przychylny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą i sprawną pracę.

  Skaner 3D posiada obszar skanowania o wielkości 100 x 100 x 75 mm i zezwala na skanowanie obiektów w odległości od 160 mm do 1400 mm. Ponadto Einstar pozwala na pracę w następujących trybach: Tekstura / Geometria / Hybryda / Markery. Urządzenie niewiele znaczące wymiary 220 mm x 46 mm x 55 mm i waży zaledwie 0,5kg, co powoduje, iż skaner może być wykorzystywany w dowolnym miejscu.

  Drukowanie 3D
  Projektowanie
  Archiwizacja cyfrowa
  Edukacja
  Kultura i sztuka
  VR & AR
  zastosowania

  Ze względu na swoje cechy, skaner 3D Einstar stosowany jest pomiędzy innymi do projektowania, archiwizacji cyfrowej, edukacji, kultury i sztuki, VR i AR.

  Kompatybilność

  Skaner 3D Einstar obsługuje niemało formatów informacji wyjściowych takich jak OBJ, STL, PLY, ASC, 3MF, P3, które są kompatybilne z drukarkami 3D i oprogramowaniem do projektowania 3D.

  Wysoka jakość

  Urządzenie zezwala na szybkie i nieskomplikowane zbieranie informacji chmury punktów o wysokiej gęstości z odległością punktu do 0,1 mm.

  Realistyczne odcienie

  Skaner wyekwipowany jest w wbudowaną kolorową kamerę RGB, która umożliwia skanowanie 3D obiektów w pełnym kolorze, realistycznie odwzorowując ich oryginalny wygląd.

  szybkie skanowanie

  Einstar zezwala na płynne i prędkie skanowanie obiektów do 14 klatek/s. Ponadto ma następujące funkcje:

  • Inteligentne śledzenie efektywności
  • samoczynne wyrównanie
  • Inteligentny algorytm
  Skanowanie na zewnątrz

  Skaner 3D Einstar wyekwipowany jest w 3 projektory na podczerwień VCSEL, 2 kamery przechwytujące informacje 3D i 1 kamerę RGB, które skrupulatne przechwytywanie danych skanowania. Dodatkowo urządzenie zezwala na przypasowanie odległości roboczej dla niewielkich i sporych obiektów.

  przystępny w obsłudze
  • poręczny
  • Tylko jeden przewód USB do transmisji danych i zasilania
  • transparentny i instynktowny proces skanowania 3D i przetwarzania końcowego
  • Łatwy w konfiguracji, plug and play
  Bezpieczeństwo

  Einstar w trakcie skanowania nie emituje światła widzialnego, co sprawia, że komfort skanowanej osoby zostaje zwiększony oraz zapewnia jej obszerniejsze bezpieczeństwo dla oczu. Ponadto urządzenie posiada tzw. "tryb włosów", który umożliwia uzyskanie wystarczającej ilości informacji dotyczących włosa, co z kolei pozwala na wysokiej jakości skanowanie całej sylwetki człowieka.

  mistrzowskie wykorzystania
  Jak stworzyć swojego cyfrowego bliźniaka dla Metaverse

  Czy możesz sobie wyobrazić, iż zobaczysz swoje prawdziwe ja w wirtualnej przestrzeni? Will Huff sprawił, iż stało się to prawdą dzięki skanerowi 3D Einstar.

  Dowiedz się więcej
  Przenoszenie sztuki na nowy poziom z Einstar

  Ken Coleman za pomocą skanowania 3D Einstar łączy części rzeczywiste i fikcyjne, by stworzyć inspirowane latami 80. Dzieła sztuki science fiction.

  Dowiedz się więcej
  Digitalizacja ludzi do projektu open-source z Einstar

  3D DIY Dave przekształcił ten pomysł w pokaźny projekt na zasadach open-source, gdzie każdy może pobrać modele 3D.

  Dowiedz się więcej
  Zawartość zestawu:

  W charakterystycznym komplecie znajdują się:

  • Ręczny skaner 3D
  • Oprogramowanie Exstar
  • Lekki futerał transportowy
  • Silikonowe etui
  • Instrukcja obsługi
  • Markery
  • Czyścik bawełniany
  • Pasek do noszenia
  • Zasilacz
  • kabel USB

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 ☆

Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING 3D FreeScan UE 11

  Nowa metrologiczna jakość laserowego skanu 3D

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11

  FreeScan UE 11 to laserowy, ręczny skaner 3D łączący w sobie wysoką precyzję i stabilną powtarzalność. Funkcjonalna oraz lekka konstrukcja skanera pozwala na łatwą obsługę, zapewniając równocześnie dokładne rozwiązania na poziomie metrologicznym. Skaner 3D FreeScan UE dostępny jest w dwóch wersjach FreeScan UE7 i FreeScan UE11.

  FreeScan UE 11

  Skaner 3D FreeScan UE 11 szerokie pole skanowania wynoszące 510 * 520 mm. Skaner 3D FreeScan UE11 pracuje z szybkością 1 020 000 punktów/s, natomiast do skanowania wykorzystuje 22 linie + 1 linie niebieskiego promienia laserowego.

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11 dzięki swoim parametrom i funkcjom świetnie stanie na wysokości zadania w motoryzacji, transporcie, produkcji urządzeń, turystyce, energetyce i w przemyśle lotniczym. FreeScan UE korzysta z lasera klasy 2M, która powoduje, iż światło jest bezpieczne dla oczu. Skaner na dodatek dokumenty takie jak CE, FCC, ROHS, WEEE, KC które, gwarantują bezpieczną pracę.

  Wysoka precyzja klasy metrologicznej

  Skaner 3D FreeScan UE 11 zagwarantuje wysoką precyzję, zrównoważoną powtarzalność i staranne rozwiązania na poziomie metrologicznym. FreeScan UE 11 pozwala na skanowanie z dokładnością do 0,02 mm, natomiast staranność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm/m.

  Stabilność powtarzalnych pomiarów

  FreeScan UE 11 zagwarantuje stabilność i bezawaryjność choćby w czasie wielokrotnego skanowania tego samego obiektu.

  przenośny i lekki

  Skaner 3D FreeScan UE 11 waży zaledwie 670g. Dzięki swojej wadze oraz rozmiarach 298 x 90 x 74.5 mm ułatwia skanowanie oraz nie sprawia zmęczenia w czasie długiej pracy.

  Skanowanie skomplikowanych powierzchni

  Czarne i lśniące obiekty są skomplikowane do skanowania. Skaner FreeScan UE 11 umożliwia skanowanie czarnych oraz połyskujących powierzchni dzięki temu realne jest dobranie się do osiągalnie jak największego spektrum zastosowań.

  Wysoka wydajność

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11 zezwala na skanowanie do 510 * 520 mm. Urządzenie to gwarantuje obszerniejsze pole widzenia i uzyskanie płynniejszego i bardziej efektywnego skanowania 3D.

  przystępna obsługa

  Skaner 3D przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i cennymi wskazówkami ułatwiającymi proces pracy. Umożliwia to łatwiejszą obsługę urządzenia oraz szybsze skanowanie.

  Oprogramowanie

  dane zeskanowanego obiektu można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając tym produktywność inspekcji.

  FreeScan UE7 - FreeScan UE11

  Skaner 3D FreeScan UE przystępny jest w dwóch wersjach: FreeScan UE7 i FreeScan UE11. Główną różnicą pomiędzy tymi dwoma wersjami jest liczba wiązek lasera, z którego korzysta skaner. FreeScan UE7 korzysta z 14 linii + 1 linii niebieskiego lasera natomiast FreeScan UE11 wykorzystuje 22 linie + 1 linia niebieskiego lasera. Na dodatek szybkość skanowania w FreeScan UE11 jest widocznie szybsza i wynosi 1 020 000 punktów/s, w przypadku FreeScan UE7 jest to 650 000 punktów/s.


☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 ☆

Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING 3D FreeScan UE 7

  Nowa metrologiczna jakość laserowego skanu 3D

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7

  FreeScan UE to laserowy, ręczny skaner 3D łączący w sobie wysoką precyzję, a także zrównoważoną powtarzalność. Poręczna, a także lekka kompozycja skanera zezwala na łatwą obsługę, gwarantując jednocześnie precyzyjne rozwiązania na poziomie metrologicznym. Skaner 3D FreeScan UE dostępny jest w dwóch wersjach FreeScan UE7 i FreeScan UE11.

  FreeScan UE 7

  Skaner 3D FreeScan UE 7 pokaźne pole skanowania wynoszące 510 * 520 mm. FreeScan UE7 pracuje z prędkością 650 000 punktów/s, natomiast do skanowania wykorzystuje 14 linii + 1 linie niebieskiego promienia laserowego.

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7 dzięki swoim parametrom i funkcjom znakomicie spełni oczekiwania w motoryzacji, transporcie, produkcji maszyn, turystyce, energetyce, a także w przemyśle lotniczym. FreeScan UE 7 korzysta z lasera klasy 2M, która powoduje, że światło jest bezpieczne dla oczu. Skaner w dodatku atesty takie jak CE,FCC,ROHS,WEEE,KC które, gwarantują bezpieczną pracę.

  Wysoka precyzja klasy metrologicznej

  Skaner 3D FreeScan UE 7 gwarantuje wysoką precyzję, zrównoważoną powtarzalność i staranne rozwiązania na poziomie metrologicznym. FreeScan UE 7 pozwala na skanowanie z dokładnością do 0,02 mm, natomiast dokładność pojemnościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm/m.

  Stabilność powtarzalnych pomiarów

  FreeScan UE 7 gwarantuje stabilność i bezusterkowość choćby w czasie wielokrotnego skanowania tego samego obiektu.

  mobilny i lekki

  Skaner 3D FreeScan UE 7 waży zaledwie 670g. Dzięki swojej wadze i rozmiarach 298 x 90 x 74.5 mm usprawnia skanowanie, a także nie sprawia zmęczenia w czasie długiej pracy.

  Skanowanie niełatwych powierzchni

  Czarne i błyszczące obiekty są niełatwe do skanowania. Skaner FreeScan UE 7 zezwala na skanowanie czarnych, a także błyszczących powierzchni dzięki czemu realne jest dostosowanie się do realnie jak największego spektrum zastosowań.

  Wysoka wydajność

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7 umożliwia skanowanie do 510 * 520 mm. Urządzenie to zapewnia pokaźniejsze pole widzenia oraz uzyskanie płynniejszego i bardziej skutecznego skanowania 3D.

  łatwa obsługa

  Skaner 3D przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i cennymi wskazówkami ułatwiającymi proces pracy. Zezwala na to łatwiejszą obsługę urządzenia i szybsze skanowanie.

  Oprogramowanie

  informacje zeskanowanego obiektu można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając tym wydajność inspekcji.

  FreeScan UE7 - FreeScan UE11

  Skaner 3D FreeScan UE dostępny jest w dwóch wersjach: FreeScan UE7 i FreeScan UE11. Główną różnicą między tymi dwoma wersjami jest liczba wiązek lasera, z którego korzysta skaner. FreeScan UE7 korzysta z 14 linii + 1 linii niebieskiego lasera natomiast FreeScan UE11 wykorzystuje 22 linie + 1 linia niebieskiego lasera. Ponadto szybkość skanowania w FreeScan UE11 jest znacznie szybsza i wynosi 1 020 000 punktów/s, w sytuacji FreeScan UE7 jest to 650 000 punktów/s.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich rozmiarów, modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki, a także wycisków. Skaner posiada otwartą budowę, która jest łatwiejsza do czyszczenia, a także ustawiania modeli do skanowania 3D. AutoScan-DS-EX waży zaledwie 5kg co powoduje, iż jest przenośny i prosty w transporcie.

  AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów skaner 3D mający konstrukcję modułową, która ułatwia serwis oraz pozwala na rozbudowę skanera o nowe moduły. Urządzenie zaopatrzone jest w uniwersalny uchwyt, który zezwala na skanowanie wycisków bez konieczności odlewania gipsowego modelu. Do skanowania można zastosować artykulatora, który istotnie upraszcza ustawienie modelu, a także usprawnia jego skanowanie.

  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX został wyposażony w nową funkcję, która umożliwia przenoszenie własnych projektów na cyfrowy model. Wszystkie zmiany wytwarzane na modelu widoczne są na ekranie komputera. Skaner może być użytkowany bezpośrednio w gabinetach dentystycznych.


☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d ☆

Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  EinScan Pro HD to skaner charakteryzujący się szybkością oraz wysoką rozdzielczością niewielkich szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Idealnie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów.

  SHINING3D EinScan Pro HD

  Wysoka jakość modelowania 3D

  Skaner 3D SHINING3D EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner znamionujący się prędkością, a także wysoką rozdzielczością niedużych szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Idealnie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów. Urządzenie zezwala na korzystanie z kilku trybów skanowania powiększając tym możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby zastosowań.

  EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner z serii EinScan Pro mający wielofunkcyjną i modułową konstrukcję. Urządzenie zagwarantuje nieprzeciętną wydajność w przechwytywaniu wysokiej rozdzielczości i staranności obiektów w trakcie cyklu skanowania. Wyjątkowa wszechstronność i optymalizacja łączą się w celu zapewnienia największej efektywności oraz mistrzowskiego skanowania 3D.

  Skaner 3D EinScan Pro HD to bezusterkowe urządzenie dla projektantów i inżynierów, którym zależy na wysokiej jakości modelowaniu 3D. Urządzenie jest małe co łatwe przenoszenie skanera w dowolne miejsce. Skaner jest nietrudny w obsłudze i uruchamiany jest bez niełatwej instalacji. Kompaktowy wymiar zagwarantuje nieograniczone możliwości skanowania.

  Zmniejszenie ograniczeń skanowanych obiektów

  EinScan Pro HD posiada nowy algorytm odpowiedzialny za projekcję oświetlenia. Skaner jest w stanie zeskanować więcej obiektów o ciemnym lub czarnym i metalowej powierzchni. Powoduje to,powiększyły się możliwości skanowania materiałów 3D.

  Wysoka rozdzielczość minimalnych szczegółów skanowanego obiektu

  Skaner 3D EinScan Pro HD posiada modułową projekcję światła. Skanowanie wzorów, które było używane w trybie stałego skanowania, jest teraz stosowane w trybie ręcznego skanowania HD. Ustawienie niewielkiej odległości punktu o wartości 0,2 mm, a także z zoptymalizowanym algorytmem zagwarantuje wysoką rozdzielczość i staranność w skanowaniu ręcznym tak dobrze, jak w przypadku skanowania stałego.

  Szybka prędkość skanowania i transmisji informacji

  Skaner Pro HD zapewnia szybką szybkość skanowania do 3 000 000 punktów na sekundę w trybie ręcznym i obniża czas skanowania w trybie stałym o 0,5 sekundy na każdą klatkę. Urządzenie ma port USB 3.0 co zapewnia szybką transmisję danych.

  Skanowanie wielofunkcyjne

  Skaner 3D EinScan Pro HD sporo trybów skanowania zwiększając tym możliwości skanowania dla większej liczby aplikacji. Urządzenie proponuje wysoką precyzyjność i wydajność. Skaner może pracować w trybie ręcznego skanowania HD, trybie prędkiego skanu i trybie stałym albo automatycznym przy użyciu Industrial Pack. Przy pomocy Color Pack osiągalne będzie ponadto skanowanie kolorowych tekstur.

  Wysoka skrupulatność dla wysokiej jakości modelowania 3D

  EinScan Pro HD gwarantuje staranność skanowania do 0.045 mm w trybie ręcznego skanu HD, do 0.1 mm w trybie ręcznego skanu szybkiego i do 0.04 mm przy użyciu Industrial Pack. Tryb ręcznego skanu HD skanuje z prędkością 10 klatek na sekundę i 3 000 000 punktów na sekundę, a odległość punktowa wynosi 0.2 mm -3 mm, natomiast tryb ręcznego prędkiego skanu skanuje z prędkością 30 klatek na sekundę i 1 500 000 punktów na sekundę z odległością punktową 0.25 mm-3 mm.

  Kolorowa tekstura

  Color Pack, a także Industrial Pack to opcjonalne dodatki, które zwiększają możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby aplikacji. Zwiększają one produktywność skanowania bez dopełniającego przygotowania. Industrial Pack to zestaw dedykowany do skanowania niedużych przeciętnych obiektów. Umożliwia stałe skanowanie bez albo przy użyciu stołu obrotowego dla uzyskania jak najlepszej skrupulatności i szczegółowości skanowanego obiektu. Natomiast Color Pack marki SHINING3D mieści kamerę do tekstur, która przechwytuje pełny kolor oraz detale tekstur skanowanego obiektu 3D.

  Korzystanie z adekwatnych dodatków jakim jest Industrial Pack pozwala na skanowanie w trybie statycznym i samoczynnym. Tryb statyczny wykorzystuje statyw z zamontowanym skanerem 3D. Asygnowany jest w szczególności do skanowania średnich obiektów. Wspaniale przechwytuje dane o wysokiej precyzyjności oraz szczegółowości. Tryb samoczynny wykorzystuje stół obrotowy w celu wykonania samoczynnego skanowania w 360 stopniach w kilka minut. Przeznaczony jest na ogół do niepokaźnych obiektów.

  Oprogramowanie ExScan Pro

  ExScan Pro to mistrzowskie oprogramowanie opracowane przez markę SHINING 3D, przeznaczone do skanowania i przetwarzania danych z szerokim wyborem narzędzi do skanowania i edycji siatki do generowania wysokiej jakości modeli 3D. proste skanowanie obiektów równocześnie dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Oprogramowanie i aktualizacja ExScan Pro są darmowe dla wszystkich użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia ulepszonego ponownego zastosowania. Skanery EinScan Pro 2X jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki temu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które zezwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą, a także z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

  SolidEdge - edycja dla SHINING 3D

  Narzędzie do projektowania

  • Modelowanie konwergentne
  • Modelowanie synchroniczne
  • Inżynieria odwrotna
  • Generative Design
  • Symulacje
  • Wytwarzanie przyrostowe
  • Post-processing do druku 3D

  SolidEdge marki proponuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania produktów 3D, nietrudne w implementacji i nauce i wyposażone w progresywne funkcje. Solid Edge to najszczególniej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać przekazane dalszej obróbce w Solid Edge dzięki temu mogą zostać poprawione, zmienione, a także rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie SolidEdge asygnowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan SE

  EinScan SE (elite) to skaner 3D zintegrowany ze statywem i stolikiem obrotowym asygnowany do zastosowań w edukacji, modelarstwie i sztuce. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze skaner znakomicie sprawdzi się również dla użytkowników nietechnicznych. Doskonały stosunek ceny do jakości iż jest to jeden z przeważnie wybieranych skanerów 3D dla szkół, uczelni wyższych, a także wykorzystywania domowego.

  Shining3D EINSCAN SE

  Skaner ma dwa tryby pracy, umożliwia skanowanie trybie samoczynnym - z użyciem stolika obrotowego oraz w trybie manualnym bez stolika co pozwala na pracę z większymi obiektami.

  szybkość i łatwość skanowania

  Czas niezbędny na pojedynczy skan: 8 sekund, czas niezbędny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 2 minuty. Łatwe stosowanie, przychylny i instynktowny interfejs oprogramowania - choćby dla użytkowników nietechnicznych.

  • dokładność do 0,1mm
  • wymiar skanowanych przedmiotów do 700 x 700 x 700mm
  • Skanowanie tekstur barwnych obiektów
  • Udźwig stolika do 5kg
  elastyczność i kompatybilność z CAD

  Każdy skan buduje wysokiej jakości plik z danymi 3D w formatach obsługiwanych przez najbardziej lubiane środowiska CAD. Lekka a zarazem zaawansowana technologia skanowania 3D umożliwia digitalizację obiektów choćby o najdrobniejszych szczegółach.

  Skanowanie w połączeniu z drukiem 3D

  Po zakończeniu skanowania oprogramowanie pozwala na automatyczne stworzenie siatki i zamknięcie modelu do postaci wodoszczelnej. Przygotowane w ten sposób dane są idealnym punktem wyjścia nie tylko do inżynierii odwrotnejtakże jako informacje dla drukarki 3D.

  Niezastąpiony w edukacji

  EinScan SE jest jednym z z reguły wykorzystywanych skanerów 3D w edukacji. Z uwagi na niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości skanów jest to wyśmienite narzędzie do kształcenia młodych inżynierów przez co zyskuje coraz obszerniejszą popularność w dodatku w polskich szkołach i na uczelniach.

  użycia

  Edukacja

  Nauka projektowania 3D, digitalizacji obiektów 3D i druku 3D.

  Design & sztuka

  Wysokiej jakości projektowanie 3D, prototypowanie, druk 3D, inżynieria odwrotna.

  Przemysł cyfrowy

  Wirtualna rzeczywistość, tworzenie gier, animacje 3D

  Digitalizacja

  Archiwizacja cyfrowa 3D, udostępnianie modeli online

  Zawartość zestawu:
  • skaner 3D EinScan SE
  • uchwyt montażowy skanera do statywu
  • statyw
  • stolik obrotowy
  • płyta kalibracyjna
  • stojak na płytę kalibracyjną
  • kable zasilające
  • kable połączeniowe do stolika i komputera
  • pendrive z oprogramowaniem

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  SHINING3D EinScan H to lekki ręczny skaner 3D zezwalający w łatwy i prędki sposób na skanowanie ludzkiej sylwetki i kolorowych obiektów. Pole skanowania w sytuacji ciała człowieka wynosi 420 x 440 mm, natomiast w przypadku twarzy to 780 x 900 mm. EinScan H skanuje ludzką sylwetkę z prędkością 1 200 000 punktów/s i ludzką twarz z szybkością 720 000 punktów/s. Skaner korzysta z technologii hybrydowego źródła światła, który łączy strukturalne światło LED, a także niewidzialne światło podczerwone zapewniając tym płynny proces skanowania.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  EinScan H to ręczny skaner 3D działający w technologii światła hybrydowego LED i niewidzialnego światła podczerwonego. Technologia światła hybrydowego pozwala na innowacyjne ustawienia w rożnych trybach skanowania, co zezwala na skanowanie 3D w szerokim zakresie zastosowań. Skaner zastosowaną kolorową kamerę i duże pole widzenia, co zapewnia wysokiej jakości skany 3D z pełnym kolorem, które są gotowe w ciągu kilku minut.

  śladowe szczegóły

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H znamionuje się wysoką rozdzielczością wynoszącą 0,25 mm. Skaner rejestruje pełną geometrię obiektów, co sprawia,genialnie stanie na wysokości zadania przy skanowaniu dzieł sztuki i mebli z znikomymi szczegółami. Skanowane obiekty posiadają wysoką skrupulatność wynoszącą do 0,05 mm, co poprawia precyzję modelowanie 3D.

  Tryby skanowania

  Skaner pozwala na pracę w trzech trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie standardów pozwalające na skanowanie praktycznie wszystkich obiektów, Body Scan - stosowane do skanowanie ludzkiego ciała, oraz Face Scan- przeznaczony do skanowania ludzkiej twarzy. Urządzenie korzysta z niewidzialnego światła podczerwonego, które pozwala na bezpieczny i wygodny cykl skanowania. Skaner 3D SHINING3D EinScan H doskonale stanie na wysokości zadania przy skanowaniu obiektów w ciemnych kolorach i przy skanowaniu ludzkich włosów.

  szybkie skanowanie

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, a także ma pole widzenia o wielkości 420 x 440 mm. Gwarantuje to szybkie skanowanie obiektów o sporych rozmiarach. Skaner ma zoptymalizowany algorytm wyrównywania, co sprawia, iż pomimo niewielkich ruchów skanowanego obiektu czy osoby skan pozostaje wysokiej jakości i precyzji.

  przenośna i łatwa obsługa

  SHINING3D EinScan H to lekki, przenośny skaner ręczny o wadze 703 g. Oprogramowanie skanera jest intuicyjne i przychylne dla użytkownika, co sprawia, iż obsługa urządzenia jest przystępna dla mistrzowskich jak i początkujących użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia lepszego ponownego zastosowania. Skaner EinScan H jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które zezwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą i z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.


☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k ☆

Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Shining3D AccuFab-L4K

  Shining3D AccuFab-L4K to precyzyjna drukarka 3D pracująca w technice UV LED + LCD o polu roboczym 192 x 120 x 180 mm. Drukarka ulepsza efektywność prototypowania i skraca czas produkcji. AccuFab-L4K ma 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który usprawnia obsługę urządzenia.

  Shining3D AccuFab-L4K

  AccuFab-L4K drukuje z dokładnością na poziomie IT7 oraz rozdzielczością 3840×2400. Żywice utwardzane są światłem UV LED + LCD o długości fali wynoszącej 405 nm oraz natężeniu światła 3 mw/cm^2. Urządzenie drukuje z szybkością 10~ 50 mm/h oraz zezwala na uzyskanie modeli o wysokiej jakości powierzchni. Drukarka posiada system chłodzenia DCS (District Cooling System), który utrzymuje temperaturę układu optycznego poniżej 40℃, równocześnie widocznie wydłużając żywotność drukarki 3D.

  dostępne żywice Shining3D obejmują szeroką gamę materiałów do zastosowań inżynierskich w druku 3D, w tym żywicę charakterystyczną, żywicę biokompatybilną i żywicę zmywalną wodą, zapewniając dużą dokładność oraz wysoką jakość powierzchni. Drukarka 3D AccuFab-L4K pozwala na korzystanie z tworzyw innych producentów, co istotnie rozszerza możliwości druku 3D.

  Żywica typowa

  Żywica standardowa charakteryzuje się dużą precyzyjnością rozmiarową oraz wysoką jakością powierzchni, co rewelacyjnie pasuje do eksponowania szczegółów wydruków. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania przy prototypowaniu, inżynierii, a także produkcji małoseryjnej.

  Żywica zmywalna wodą

  Jest to przyjazna dla środowiska żywica o niskim zapachu, nietrudna do czyszczenia wodą. Charakteryzuje się wysoką jakością powierzchni, a także prawidłową stabilnością.

  Żywica niesprężysta

  Żywica charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie i wysoką skrupulatnością druku przy niskim skurczu.

  Żywica trwała

  Żywica znamionuje się wysoką wytrzymałością co sprawia,idealnie sprawdzi się do prototypów inżynierskich.

  Żywica medyczna

  Żywica świetnie stanie na wysokości zadania przy drukowaniu podstawowych produktów związanych z medycyną takie jak ochraniacze na nadgarstki czy model ortodontyczny.

  Żywica sprężysta

  Żywica cechuje się prawidłową sprężystością zapewniając wysokie wydłużenie przy zerwaniu, łącząc wysoką amortyzację z długofalowym odbiciem i wytrzymałością.

  fachowe oprogramowanie

  Razem z drukarką Shining3D AccuFab-L4K dołączone jest dedykowane oprogramowanie ułatwiające pracę z drukarką, a także umożliwiające wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami.

  Plug and Play

  Interaktywna obsługa z przewodnikiem gwarantuje łatwą obsługę urządzenia.

  darmowe aktualizacje

  Dostęp do darmowych aktualizacji oprogramowania i pakietów tworzyw.

  Zarządzanie zespołowe

  Wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami polepsza wydajność i ułatwia proces produkcji.Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery Shining 3D – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery Shining 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów Shining 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) ☆

Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D Einstar

  Shining 3D Einstar to użyteczny skaner 3D o praktycznej konstrukcji. To wielofunkcyjne, a zarazem przystępne w obsłudze urządzenie, umożliwia łatwą cyfryzację obiektów w naszym otoczeniu. Jest doskonały dla rozpoczęcia pracy ze skanowaniem i modelowaniem 3D, sprawdzając się w wielu dziedzinach m.in takich jak edukacja, projektowanie czy sztuka. Świetny stosunek jakości do ceny powoduje, iż jest on dostępny dla każdego, zapewniając wykonanie prędkiego skanu o wyjątkowej jakości.

  Nowy skaner od Shining 3D zaopatrzony jest trzy projektory na podczerwień VCSEL, dwie kamery przechwytujące informacje 3D i jedną kamerę RGB. Zastosowanie tych podzespołów umożliwia skanowanie na zewnątrz i na przypasowanie odległości skanowania dla małych i wielkich składników.

  Shining 3D Einstar

  Einstar wyekwipowany jest w zintegrowaną kolorową kamerę RGB, która zezwala na skanowanie z zachowaniem pełnych i autentycznych barw, co powoduje, że końcowa jakość jest wiernym odwzorowaniem skanowanego obiektu. Einstar zezwala na tworzenie szczegółowych skanów z starannością do 0,1 mm i szybkością 14 fps. Urządzenie przychylny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą i produktywną pracę.

  Skaner 3D posiada obszar skanowania o wielkości 100 x 100 x 75 mm i pozwala na skanowanie obiektów w odległości od 160 mm do 1400 mm. Ponadto Einstar zezwala na pracę w następujących trybach: Tekstura / Geometria / Hybryda / Markery. Urządzenie nieduże wymiary 220 mm x 46 mm x 55 mm i waży zaledwie 0,5kg, co sprawia, iż skaner może być wykorzystywany w dowolnym miejscu.

  Drukowanie 3D
  Projektowanie
  Archiwizacja cyfrowa
  Edukacja
  Kultura i sztuka
  VR & AR
  użycia

  Ze względu na swoje parametry, skaner 3D Einstar stosowany jest pomiędzy innymi do projektowania, archiwizacji cyfrowej, edukacji, kultury i sztuki, VR i AR.

  Kompatybilność

  Skaner 3D Einstar obsługuje niemało formatów informacji wyjściowych takich jak OBJ, STL, PLY, ASC, 3MF, P3, które są kompatybilne z drukarkami 3D i oprogramowaniem do projektowania 3D.

  Wysoka jakość

  Urządzenie pozwala na prędkie i nieskomplikowane zbieranie danych chmury punktów o wysokiej gęstości z odległością punktu do 0,1 mm.

  Realistyczne kolory

  Skaner zaopatrzony jest w wbudowaną kolorową kamerę RGB, która umożliwia skanowanie 3D obiektów w pełnym kolorze, realistycznie odwzorowując ich oryginalny wygląd.

  prędkie skanowanie

  Einstar pozwala na płynne i szybkie skanowanie obiektów do 14 klatek/s. W dodatku posiada następujące funkcje:

  • Inteligentne śledzenie sprawności
  • automatyczne wyrównanie
  • Inteligentny algorytm
  Skanowanie na zewnątrz

  Skaner 3D Einstar wyekwipowany jest w 3 projektory na podczerwień VCSEL, 2 kamery przechwytujące dane 3D i 1 kamerę RGB, które precyzyjne przechwytywanie danych skanowania. Ponadto urządzenie zezwala na dobranie odległości roboczej dla niewiele znaczących i pokaźnych obiektów.

  przystępny w obsłudze
  • poręczny
  • Tylko jeden przewód USB do transmisji informacji i zasilania
  • klarowny i instynktowny cykl skanowania 3D i przetwarzania końcowego
  • Łatwy w konfiguracji, plug and play
  Bezpieczeństwo

  Einstar w trakcie skanowania nie emituje światła widzialnego, co powoduje, iż komfort skanowanej osoby zostaje powiększony oraz zapewnia jej obszerniejsze bezpieczeństwo dla oczu. Ponadto urządzenie posiada tzw. "tryb włosów", który zezwala na uzyskanie wystarczającej ilości danych dotyczących włosa, co z kolei pozwala na wysokiej jakości skanowanie całej sylwetki człowieka.

  profesjonalne zastosowania
  Jak stworzyć swego cyfrowego bliźniaka dla Metaverse

  Czy możesz sobie wyobrazić, iż zobaczysz swoje prawdziwe ja w wirtualnej przestrzeni? Will Huff sprawił, że stało się to prawdą dzięki skanerowi 3D Einstar.

  Dowiedz się więcej
  Przenoszenie sztuki na nowy poziom z Einstar

  Ken Coleman za pomocą skanowania 3D Einstar łączy części rzeczywiste i fikcyjne, aby stworzyć inspirowane latami 80. Dzieła sztuki science fiction.

  Dowiedz się więcej
  Digitalizacja ludzi do projektu open-source z Einstar

  3D DIY Dave przekształcił ten pomysł w pokaźny projekt na zasadach open-source, gdzie każdy może pobrać modele 3D.

  Dowiedz się więcej
  Zawartość zestawu:

  W typowym pakiecie znajdują się:

  • Ręczny skaner 3D
  • Oprogramowanie Exstar
  • Lekki futerał transportowy
  • Silikonowe etui
  • Instrukcja obsługi
  • Markery
  • Czyścik bawełniany
  • Pasek do noszenia
  • Zasilacz
  • przewód USB

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-se
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan SE

  EinScan SE (elite) to skaner 3D zintegrowany ze statywem i stolikiem obrotowym dedykowany do zastosowań w edukacji, modelarstwie i sztuce. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze skaner genialnie stanie na wysokości zadania jeszcze dla użytkowników nietechnicznych. Perfekcyjny stosunek ceny do jakości że jest to jeden z z reguły wybieranych skanerów 3D dla szkół, uczelni wyższych i użytkowania domowego.

  Shining3D EINSCAN SE

  Skaner ma dwa tryby pracy, umożliwia skanowanie trybie automatycznym - z zastosowaniem stolika obrotowego i w trybie manualnym bez stolika co pozwala na pracę z większymi obiektami.

  prędkość i łatwość skanowania

  Czas konieczny na pojedynczy skan: 8 sekund, czas potrzebny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 2 minuty. Przystępne wykorzystywanie, przyjazny i instynktowny interfejs oprogramowania - choćby dla użytkowników nietechnicznych.

  • dokładność do 0,1mm
  • wymiar skanowanych przedmiotów do 700 x 700 x 700mm
  • Skanowanie tekstur kolorowych obiektów
  • Udźwig stolika do 5kg
  elastyczność i kompatybilność z CAD

  Każdy skan kreuje wysokiej jakości plik z danymi 3D w formatach obsługiwanych poprzez najistotniej popularne środowiska CAD. Lekka a zarazem innowacyjna technologia skanowania 3D pozwala na digitalizację obiektów choćby o najdrobniejszych szczegółach.

  Skanowanie w połączeniu z drukiem 3D

  Po zakończeniu skanowania oprogramowanie umożliwia automatyczne stworzenie siatki i zamknięcie modelu do postaci wodoszczelnej. Przygotowane w ten sposób informacje są znakomitym punktem wyjścia nie tylko do inżynierii odwrotnejw dodatku jako dane dla drukarki 3D.

  Niezastąpiony w edukacji

  EinScan SE jest jednym z z zasady stosowanych skanerów 3D w edukacji. Z uwagi na niezwykle dobry stosunek ceny do jakości skanów jest to perfekcyjne narzędzie do kształcenia młodych inżynierów poprzez co zyskuje coraz obszerniejszą popularność także w polskich szkołach i na uczelniach.

  wykorzystania

  Edukacja

  Nauka projektowania 3D, digitalizacji obiektów 3D oraz druku 3D.

  Design & sztuka

  Wysokiej jakości projektowanie 3D, prototypowanie, druk 3D, inżynieria odwrotna.

  Przemysł cyfrowy

  Wirtualna rzeczywistość, tworzenie gier, animacje 3D

  Digitalizacja

  Archiwizacja cyfrowa 3D, udostępnianie modeli online

  Zawartość zestawu:
  • skaner 3D EinScan SE
  • uchwyt montażowy skanera do statywu
  • statyw
  • stolik obrotowy
  • płyta kalibracyjna
  • stojak na płytę kalibracyjną
  • kable zasilające
  • kable połączeniowe do stolika i komputera
  • pendrive z oprogramowaniem

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan-sp (6970163081410)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D EinScan-SP

  EinScan-SP to produktywny stacjonarny skaner 3D, który został produkowany poprzez znanego producenta urządzeń 3D- Shining 3D. Asygnowany do szerokiej gamy fachowych i półprofesjonalnych zastosowań. EinScan SP wykorzystuje technologię światła strukturalnego. Jest prosty w obsłudze a skany znamionuje wysoka precyzja.Czynniki te wpływają na generowanie spójnych i wysokogatunkowych modeli 3D.

  Shining3D EinScan-SP

  Czas potrzebny na pojedynczy skan: 4 sekund, czas konieczny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 1 minuty. Efektywność skanera pozwala zaoszczędzić czas konieczny na przygotowanie modelu co przekłada się na możliwość wykonania większej ilości skanów w danym przedziale czasowym.

  Każdy skan wytwarza wysokiej jakości plik z danymi 3D

  technologia światła strukturalnego wykorzystana w skanerze EinScan SP to skrupulatne oddanie geometrii skanowanego obiektu w najdrobniejszych szczegółach.

  Komunikacja z drukarkami 3D

  automatyczne tworzenie siatki, zapewniające wysokiej jakości modele dla większości drukarek 3D zezwala na bezpośredni eksport modeli STL do sprzętów drukujących.

  asygnowane oprogramowanie

  samoczynna kalibracja bez ustawień "na sztywno", skanowanie jednym kliknięciem, automatyczne wyrównywanie i łączenie chmur punktów po toprodukować jak najkorzystniejsze modele 3D.

  Wysoka jakość i precyzyjność wykonywanych skanów

  Wyższa staranność, 0,05 mm dla pojedynczego skanowania. Sporo sposobów wyrównania: wyraźniki, pokaźniki na stole obrotowym lub ręcznie.


☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k ☆

Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Drukarka 3d shining3d accufab-l4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Shining3D AccuFab-L4K

  Shining3D AccuFab-L4K to dokładna drukarka 3D pracująca w technologii UV LED + LCD o polu roboczym 192 x 120 x 180 mm. Drukarka poprawia skuteczność prototypowania oraz skraca czas produkcji. AccuFab-L4K ma 5-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który ułatwia obsługę urządzenia.

  Shining3D AccuFab-L4K

  AccuFab-L4K drukuje z precyzyjnością na poziomie IT7, a także rozdzielczością 3840×2400. Żywice utwardzane są światłem UV LED + LCD o długości fali wynoszącej 405 nm oraz natężeniu światła 3 mw/cm^2. Urządzenie drukuje z prędkością 10~ 50 mm/h, a także pozwala na uzyskanie modeli o wysokiej jakości powierzchni. Drukarka ma system chłodzenia DCS (District Cooling System), który utrzymuje temperaturę układu optycznego poniżej 40℃, jednocześnie pokaźnie wydłużając żywotność drukarki 3D.

  dostępne żywice Shining3D obejmują szeroką gamę materiałów do zastosowań inżynierskich w druku 3D, w tym żywicę charakterystyczną, żywicę biokompatybilną i żywicę zmywalną wodą, gwarantując dużą skrupulatność i wysoką jakość powierzchni. Drukarka 3D AccuFab-L4K zezwala na korzystanie z materiałów innych producentów, co znacznie powiększa możliwości druku 3D.

  Żywica charakterystyczna

  Żywica typowa znamionuje się dużą dokładnością wymiarową i wysoką jakością powierzchni, co świetnie pasuje do eksponowania szczegółów wydruków. Doskonale stanie na wysokości zadania przy prototypowaniu, inżynierii i produkcji małoseryjnej.

  Żywica zmywalna wodą

  Jest to przyjazna dla środowiska żywica o niskim zapachu, przystępna do czyszczenia wodą. Charakteryzuje się wysoką jakością powierzchni i korzystną stabilnością.

  Żywica niesprężysta

  Żywica cechuje się wytrzymałością na rozciąganie oraz wysoką skrupulatnością druku przy niskim skurczu.

  Żywica trwała

  Żywica znamionuje się wysoką wytrzymałością co powoduje,wspaniale stanie na wysokości zadania do prototypów inżynierskich.

  Żywica medyczna

  Żywica wyśmienicie stanie na wysokości zadania przy drukowaniu podstawowych produktów związanych z medycyną takie jak ochraniacze na nadgarstki czy model ortodontyczny.

  Żywica sprężysta

  Żywica charakteryzuje się dobrą sprężystością zapewniając wysokie wydłużenie przy zerwaniu, łącząc wysoką amortyzację z długofalowym odbiciem i wytrzymałością.

  profesjonalne oprogramowanie

  Razem z drukarką Shining3D AccuFab-L4K dołączone jest asygnowane oprogramowanie upraszczające pracę z drukarką oraz umożliwiające wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami.

  Plug and Play

  Interaktywna obsługa z przewodnikiem zagwarantuje łatwą obsługę urządzenia.

  darmowe aktualizacje

  Dostęp do darmowych aktualizacji oprogramowania i kompletów materiałów.

  Zarządzanie zespołowe

  Wspólne zarządzanie wieloma urządzeniami udoskonala sprawność i usprawnia cykl produkcji.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów, modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki i wycisków. Skaner ma otwartą budowę, która jest łatwiejsza do czyszczenia i ustawiania modeli do skanowania 3D. AutoScan-DS-EX waży zaledwie 5kg co sprawia, że jest mobilny i łatwy w transporcie.

  AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów skaner 3D mający konstrukcję modułową, która upraszcza serwis oraz zezwala na rozbudowę skanera o nowe moduły. Urządzenie wyekwipowane jest w uniwersalny uchwyt, który umożliwia skanowanie wycisków bez konieczności odlewania gipsowego modelu. Do skanowania można użyć artykulatora, który pokaźnie upraszcza ustawienie modelu i ułatwia jego skanowanie.

  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX został wyposażony w nową funkcję, która umożliwia przenoszenie własnych projektów na cyfrowy model. Wszystkie zmiany wyprodukowane na modelu widoczne są na ekranie komputera. Skaner może być użytkowany bezpośrednio w gabinetach dentystycznych.Podsumowanie, czyli jaki skaner Shining 3D najlepszy?


Najlepszy skaner Shining 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner Shining 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skanery – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych skanerów Shining 3D nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner Shining 3D opinie,
 • dobry skaner Shining 3D cena,
 • skaner Shining 3D ranking,
 • skaner Shining 3D jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...