Ranking sejfów Malow. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sejfy do biura / Ranking sejfów Malow


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sejfów Malow. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sejfów Malow,
 • TOP5 chętnie kupowanych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.

Jakie sejfy Malow najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sejfy Malow, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sejfów Malow, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 ☆

Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 Najniższa Cena Online

☆ Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  W szafach na mapy i rysunki SRM istnieje możliwość wyposażenia w podstawy. Zabezpieczają one szafę przed dostawianiem się pod nią brudu i kurzu, dzięki czemu zachowanie porządku jest o mnóstwo łatwiejsze. W dodatku cokoły są stanowczo przydatne w miejscach gdzie istnieje kontakt z wodą. Rozszerzając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawy te zostały zaprojektowane specjalnie dla szaf producenta Malow, co zapewnia genialne dobranie. Na dodatek istnieje możliwość dostosowania koloru podstawy do koloru szafy, by wszystko generujeło spójną całość.

  Podstawa do szafy SRM 100 wytworzona została z giętej blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Jest istotnie solida i wytrzymały dzięki spawalnej konstrukcji. Została ona pomalowana w technice proszkowej, dzięki temu jest szczególnie oporny na uszkodzenia mechaniczne, czy korozję. Podstawa podwyższa szafę o 140 mm.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru, a także jego koloru.

  Produkty przede wszystkim dostępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm ☆

Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm Najniższa Cena Online

☆ Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Półka metalowa wysuwana producenta Malow to część wykorzystywana w szafach aktowych SBM M o szerokości 800 mm. Wyposażając daną szafę w ten towar, czynimy ją o niemało bardziej ergonomiczną. Decydując się na dobór poszczególnych półek, mamy do dyspozycji możliwość personalizowania szaf aktowych i tym samym dopasowania ich do indywidualnych wymagań każdego klienta. Metalowa wysuwana półka do szaf aktowych SBM M powstała przy użyciu wspaniałych tworzyw, zapewniającej jej długą żywotność. Całość została zbudowana z blachy stalowej, której grubość wynosi 1,0 mm. Półkę osadzono na prowadnicach kulkowych, dzięki czemu swobodnie wysuwa się ją poza obrys szafy. Komponenty mocujące półkę wykonane zostały z blachy o grubości 1,5 mm. Jej dokładne rozmiary są równe 52 mm x 624 mm x 370 mm (wys. X szer. X gł.). Półka przystępna jest w bogatej ofercie naszego sklepu Biuro-Market w uniwersalnym, popielatym odcieniu. Istnieje możliwość zakupu prezentowanego produktu w innym kolorze, co jednak łączyć się może z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.


☆ Szafa na telefony komórkowe i smartfony WSS 55 drzwi na klucz ☆

Szafa na telefony komórkowe i smartfony WSS 55 drzwi na klucz Najniższa Cena Online

☆ Szafa na telefony komórkowe i smartfony WSS 55 drzwi na klucz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Szafa na telefony komórkowe i smartfony WSS 55 drzwi na klucz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Nasz sklep internetowy MebleTeo.pl proponuje przeróżnego typu szafki na telefony komórkowe, takie jak Szafa na telefony komórkowe i smartfony WSS 55 drzwi na klucz. Mebel ten umożliwia w pełni bezpieczne przechowywanie smartfonów w miejscach, do których nie można ich wnosić. Zaliczają się do nich między innymi czytelnie, biblioteki, placówki rządowe czy urzędy. Do takiej szafki z powodzeniem schować można także portfel czy klucze. Szafka na telefony została stworzona z wytrzymałej, trwałej blachy i pomalowana metodą proszkową, co sprawia, iż jest wytrzymała na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Mebel składa się z 55 skrytek. Każda z nich jest zamyka na oddzielny zamek ryglujący, co stanowi sprawną ochronę przed dostępem osób niepowołanych. Szafkę na telefony można postawić na ziemi albo powiesić na ścianie za pomocą otworów montażowych. Przystępna jest ona w kilkunastu rozmaitych wersjach kolorystycznych.


☆ Szafa na broń szb5ts marki Malow ☆

Szafa na broń szb5ts marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Szafa na broń szb5ts marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Szafa na broń szb5ts marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Biurko to jeden z podstawowych składników wyposażenia każdego biura. To na nim ustawia się firmowy komputer, segregatory z dokumentami czy szkice i projekty. Biurko do pracy musi być wygodne, ale i w pełni bezpieczne, godne zaufania. Takim meblem bezapelacyjnie jest progresywne, prostokątne biurko STB 1060. Produkowane ze dokładnie przypasowanych, wytrzymałych tworzyw świetnie sprawdza się w każdym biurze, gabinecie, a także urzędzie. To dodatkowo znakomity element wyposażenia sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych, jak także bibliotek i czytelni.

  Blat stołu o rozmiarach 1000 x 600 milimetrów z powodzeniem pomieści wszystkie najważniejsze sprzęty, a także akcesoria i dokumenty, potrzebne do pracy. Specjalna warstwa z melaminy oraz wysokiej klasy okleina nie tylko dodają estetyki, lecz także sprawnie podnoszą poziom wytrzymałości biurka na jego codzienną, intensywną eksploatację.

  progresywny stół wyposażony jest w wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe stopki regulujące, dzięki którym możliwe jest swobodne dobranie wysokości biurka do indywidualnych potrzeb.na dodatek powiększyć funkcjonalność i praktyczność mebla warto zespoić do niego przystępne w naszym asortymencie kontenerki, szafki przybiurkowe, jak na dodatek łączniki oraz osłony.


☆ Malow Szuflada ramowa do szafek do biura xsbm 2196 ☆

Malow Szuflada ramowa do szafek do biura xsbm 2196 Najniższa Cena Online

☆ Malow Szuflada ramowa do szafek do biura xsbm 2196 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Szuflada ramowa do szafek do biura xsbm 2196
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Metalowa szuflada ramowa do szaf biurowych SBM M to jeden z produktów, które znaleźć można w szerokiej ofercie naszego sklepu Biuro Market. To akcesorium producenta Malow, który wyśmienicie współgra z meblami tego samego producenta. Zdecydowanie warto postawić na samodzielne dostosowanie układu i wyglądu szafy – w konsekwencji możemy równocześnie rozszerzyć skuteczność pracy, jak i lepiej zadbać o aranżację wnętrza. W kwestii wyglądu artykułu warto podkreślić przystępność aż szesnastu przeróżnych barw; wybór podstawowego, popielatego wariantu zagwarantuje najkrótszy czas wymogi. Szuflada spełni oczekiwania podczas wykorzystania z szafami biurowymi SBM M o szerokości 800 mm, a wymiary samego towaru to 95 na 624 na 358 milimetrów. Do jej produkcji wykorzystano najkorzystniejszej jakości blachę stalową o grubości 1,5 mm, która zagwarantuje wysoką trwałość. To także gwarancja wytrzymałości na zróżnicowane uszkodzenia mechaniczne związane z rutynowym wykorzystywaniem. Szuflada jest wysuwana na prowadnicach kulkowych poza obrys szafy – dzięki temu rozwiązaniu towar jest bardzo praktyczny oraz komfortowy w użytkowaniu.


☆ Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow ☆

Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Co podkreśla metalową półkę wysuwaną do szaf biurowych SBM M 1000 mm wykonaną poprzez firmę Malow? To z reguły trwałość, którą zapewnia optymalny dobór tworzyw. Głównym składnikiem konstrukcji towaru jest milimetrowa blacha stalowa, w trakcie gdy w sytuacji składników, których zadaniem jest utrzymanie półki wewnątrz szafy, zadbano o nieco obszerniejszą grubość – 1,5 mm. Części mocujące są połączone z prowadnicami kulkowymi, które wydajne i płynne wysuwanie półki. Omawiając wymiary produktu, nie możemy pominąć kolejnej kluczowej kwestii, która zdecyduje o tym, do jakich szaf ze sklepu Biuro-Market możemy użyć dany model półki. Najważniejszą cechą jest szerokość na poziomie stu centymetrów. Półka jest dedykowana do produktów z linii SBM, które odznaczają się żaluzjowymi albo chowanymi drzwiami – na liście pasujących szaf znajdują się modele SBM 105 M, SBM 208 M i SBM 210 M. Użycie metalowej półki wysuwanej to gwarancja wysokiej wytrzymałości i użytecznego przypasowania przestrzeni roboczej.


☆ Półka z wysuwem do szafy aktowej SBM M 1000 mm ☆

Półka z wysuwem do szafy aktowej SBM M 1000 mm Najniższa Cena Online

☆ Półka z wysuwem do szafy aktowej SBM M 1000 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Półka z wysuwem do szafy aktowej SBM M 1000 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Półka wysuwana do szaf skrzydłowych SBM M to akcesorium do metalowych mebli obecnych w ofercie sklepu Biuro-Market. Choć charakterystyczna barwa to uniwersalny, popielaty kolor, możemy także zamówić dowolną inną wersję dostosowaną do wystroju danego wnętrza. Półka jest przypasowana do szaf z linii SBM, które cechują się szerokością 1000 mm. Wymiary równe 52 na 824 na 370 mm perfekcyjnie pasują do wspomnianych mebli, stwarzając konstrukcję trwałą i komfortową w wykorzystania. Artykuł został produkowany z wysokiej jakości blachy o grubości 1 mm. Firma nie zapomniał przy tym o odpowiednim zabezpieczeniu części mocujących, które narażone są na obszerniejsze obciążenie – w tym przypadku grubość wynosi 50% więcej. Półka jest wysuwana za pomocą prowadnic kulkowych. To towar, który daje dostęp do szerokich możliwości dostosowania przestrzeni, w której przechowujemy zróżnicowane przedmioty. W konsekwencji możemy liczyć na znacznie pokaźniejszy porządek, a tym samym – udoskonaloną produktywność pracy i możliwość skupienia się na kluczowych zadaniach.


☆ Malow Półka z wysuwem do szaf aktowych sbm m 1200 mm ☆

Malow Półka z wysuwem do szaf aktowych sbm m 1200 mm Najniższa Cena Online

☆ Malow Półka z wysuwem do szaf aktowych sbm m 1200 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Półka z wysuwem do szaf aktowych sbm m 1200 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Półka do szaf biurowych SBM M 1200 mm zapewnia z zasady bardzo skuteczne korzystanie poprzez możliwość bezproblemowego wysuwania i wsuwania. Jest to osiągalne dzięki występowaniu prowadnicy kulkowej – to niezawodne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu produktach tego typu. Następną widoczną kwestią będzie wykonanie z stosownych materiałów. W tym przypadku za wytrzymałość głównej części towaru odpowiada wysokiej jakości blacha stalowa o grubości jednego milimetra, w trakcie gdy grubość blachy w elementach systemu montażowego wynosi półtora milimetra. To produkt asygnowany do solidnych szaf z drzwiami żaluzjowymi albo chowanymi o szerokości stu dwudziestu centymetrów. Prawidłowym pomysłem będzie użycie tej półki w szafach SBM 109 M lub SBM 217 M – to modele firmy Malow, które dostępne są w ofercie Biuro-Market. Namawiamy do zakupu tego produktu, który znacząco ułatwi trafne zagospodarowanie miejsca na przechowywanie koniecznych dokumentów. To gwarancja jakości, wytrzymałości i produktywnej pracy.


☆ Metalowa wzmocniona szafa na dokumenty i akta sam 200 rodo marki Malow ☆

Metalowa wzmocniona szafa na dokumenty i akta sam 200 rodo marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Metalowa wzmocniona szafa na dokumenty i akta sam 200 rodo marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Metalowa wzmocniona szafa na dokumenty i akta sam 200 rodo marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  umocnione szafy aktowe SAM firmy Malow doskonale sprawdzą się w placówkach, instytucjach, które muszą przechowywać lub sporządzać ważne dokumenty. Z innymi meblami potrafią stworzyć dobre i dokładne wyposażenie zróżnicowanych pomieszczeń. Korpus tych szaf akcentuje się bezdyskusyjnie pokaźniejszą grubością blachy aniżeli podstawowe szafy aktowe. Natomiast drzwi mają podwójne warstwy blachy dzięki temu zyskujemy obszerniejsze bezpieczeństwo dla przechowywanych dokumentów, akt jak także wartościowych przedmiotów.

  Szafa SAM 200 jest standardowym modelem szafy umocnionej. Na jej wyposażeniu znajdują się trzy półki, które przestawne są co 25 mm. Zaopatrzona została w uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym, z blokadą w trzech punktach, a także dodatkowym zamkiem zastawkowym blokującym rygle drzwi szafy. Zamki mają świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Instytut Mechaniki dokładnej na kwalifikację używanych zamków kluczowych pod względem oporności na włamanie (klasy A).

  Korpus szafy stworzony został z blachy o grubości 2,5 mm, drzwi dwupłaszczowe o grubości 2,5 mm i 0,8 mm. Ryglowanie szafy odbywa się poprzez trzy baskwile boczne. Od strony zawiasów została zamontowana stała listwa ryglująca, która zapewnia dopełniającą ochronę przed otwarciem drzwi choćby jeżeli zostaną odcięte zawiasy.

  wymiary w mm. (wys. X szer. X gł.): 1500 x 700 x 460

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru, a także jego koloru.

  Produkty z zasady przystępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Malow Metalowa szafa aktowa na dokumenty sbm 210 m lx ☆

Malow Metalowa szafa aktowa na dokumenty sbm 210 m lx Najniższa Cena Online

☆ Malow Metalowa szafa aktowa na dokumenty sbm 210 m lx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Metalowa szafa aktowa na dokumenty sbm 210 m lx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Szafy biurowe SBM z drzwiami chowanymi są to szafy, które stanowią perfekcyjne wyposażenie przestrzeni biurowej w urzędach czy również gabinetach. Pozwalają nam one pokaźnie zaoszczędzić miejsce, ponieważ dodatkowa przestrzeń na otwarcie szafy nie jest wymagana. Szafy te są szczególnie użyteczne i wytrzymałe, poprzez co cieszą się ogromną popularnością i nadają się nawet do niedużych pomieszczeń.

  Szafa biurowa SBM 210 M LX wykonana została całkowicie w blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Szafa posiada drzwi, które wsuwają się w podwójne ściany szafy. Drzwi zabezpieczone są przy pomocy uchwytu, który posiada zamek blokujący.

  Szafa biurowa SBM 210 M LX w standardzie ma 4 półki przestawne co 25 mm, z możliwością ustawienia ich w 3 pozycjach od środkowego położenia. Maksymalne obciążenie półki to 40 kg.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty z reguły przystępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.Podobne zestawienia:


Najtańsze sejfy Malow – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sejfy Malow, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sejfów Malow jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Malow Półka do szafy z drzwiczkami żaluzjowymi 1200 mm sbm ☆

Malow Półka do szafy z drzwiczkami żaluzjowymi 1200 mm sbm Najniższa Cena Online

☆ Malow Półka do szafy z drzwiczkami żaluzjowymi 1200 mm sbm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Półka do szafy z drzwiczkami żaluzjowymi 1200 mm sbm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  dostępna w sklepie Biuro-Market półka do szaf z drzwiami żaluzjowymi i chowanymi SBM M 1200 mm to akcesorium dostosowane do modeli firmy Malow z tej samej linii. Są to pomiędzy innymi szafy takie jak SBM 109 M lub SBM 217 M. Co łączy te produkty? To typowo gabaryty i konstrukcja – szerokość 120 centymetrów w połączeniu z drzwiami żaluzjowymi lub chowanymi. Podobnie jak mnóstwo innych mebli tego producenta, możemy tutaj liczyć na spory zakres dostosowania konstrukcji do własnych potrzeb. Wykorzystanie trafnie przygotowanego układu półek i innych akcesoriów pozwala na szerokie usprawnienie pracy całego biura czy przedsiębiorstwa. To zwykle szansa na porządek i łatwiejszy dostęp do potrzebnych dokumentów, a także narzędzi – z tych dwóch zalet wynika także pokaźniejsza wydajność działania firmy. Artykuł tworzono z zastosowaniem blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Spomiędzy dostępnych wersji kolorystycznych możemy znaleźć aż 16 różnorodnych wariantów, które pomogą nam utrzymać spójny fason wystroju miejsca pracy.


☆ Podstawa cokół do szafy na rysunki format a1 srm 101, srm 201 marki Malow ☆

Podstawa cokół do szafy na rysunki format a1 srm 101, srm 201 marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Podstawa cokół do szafy na rysunki format a1 srm 101, srm 201 marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Podstawa cokół do szafy na rysunki format a1 srm 101, srm 201 marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Podstawa SRM 101 to cokół do mapownika przypasowany do szaf SRM. chronią one mebel metalowy przed korozją i zarysowaniami. Składnik stanowi dodatkowe wyposażenie szaf w wersji mebli metalowych o świeże możliwości. Najczęściej jest to funkcja głównie ochronna. Cokół zabezpiecza szafę przed przedostawaniem się pod nią brudu i kurzu. Oprócz tego jest on istotnie istotny w miejscach, gdzie szafa na mapy może posiadać kontakt z wilgocią od podłogi. Woda nie wpływa należycie na stal. Dzięki zakupowi cokołu łatwiej jest zachować porządek i zadbać o stan jednocześnie pod meblami metalowymi, jak i wokół nich. Całość malowana jest w technice proszkowej. Poprzez to zyskuje ona niepodatność na korozję oraz powstawania przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. Podstawy zostały zaprojektowane specjalnie dla szaf producenta Malow. Ponadto istnieje możliwość dopasowania koloru podstawy do koloru szafy, co gwarantuje perfekcyjne dostosowanie. Podstawa do szafy SRM 101 i SRM 201 stworzona została z giętej blachy stalowej o grubości 1,0 mm.


☆ Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 ☆

Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 Najniższa Cena Online

☆ Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Podstawa metalowa do szafy na mapy srm 100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  W szafach na mapy i rysunki SRM istnieje możliwość wyposażenia w podstawy. Zabezpieczają one szafę przed dostawianiem się pod nią brudu i kurzu, dzięki czemu zachowanie porządku jest o dużo łatwiejsze. Na dodatek cokoły są bardzo przydatne w miejscach gdzie istnieje kontakt z wodą. Powiększając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawy te zostały zaprojektowane specjalnie dla szaf marki Malow, co gwarantuje genialne dopasowanie. W dodatku istnieje możliwość dopasowania koloru podstawy do koloru szafy, aby wszystko stwarzało spójną całość.

  Podstawa do szafy SRM 100 wyprodukowana została z giętej blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Jest stanowczo solida i wytrzymały dzięki spawalnej konstrukcji. Została ona pomalowana w technologii proszkowej, dzięki temu jest nad wyraz odporny na uszkodzenia mechaniczne, czy korozję. Podstawa podnosi szafę o 140 mm.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty typowo przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm ☆

Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm Najniższa Cena Online

☆ Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Półka wysuwana do szaf na akta sbm m 800 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Półka metalowa wysuwana marki Malow to część używana w szafach aktowych SBM M o szerokości 800 mm. Wyposażając daną szafę w ten towar, czynimy ją o sporo bardziej praktyczną. Decydując się na dobór poszczególnych półek, mamy do dyspozycji możliwość personalizowania szaf aktowych i tym samym dopasowania ich do jednostkowych wymagań każdego klienta. Metalowa wysuwana półka do szaf aktowych SBM M powstała przy użyciu nadzwyczajnych materiałów, gwarantującej jej długą żywotność. Całość została zbudowana z blachy stalowej, której grubość wynosi 1,0 mm. Półkę osadzono na prowadnicach kulkowych, dzięki czemu swobodnie wysuwa się ją poza obrys szafy. Komponenty mocujące półkę stworzone zostały z blachy o grubości 1,5 mm. Jej precyzyjne rozmiary są równe 52 mm x 624 mm x 370 mm (wys. X szer. X gł.). Półka dostępna jest w bogatej ofercie naszego sklepu Biuro-Market w uniwersalnym, popielatym odcieniu. Istnieje możliwość zakupu prezentowanego towaru w innym odcieniu, co jednak zespalać się może z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.


☆ Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow ☆

Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Półka wysuwana do szaf aktowych sbm m 1000 mm marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Co akcentuje metalową półkę wysuwaną do szaf biurowych SBM M 1000 mm wytwarzaną przez producenta Malow? To zwykle solidność, którą gwarantuje adekwatny dobór tworzyw. Głównym składnikiem konstrukcji artykułu jest milimetrowa blacha stalowa, w trakcie gdy w sytuacji części, których zadaniem jest utrzymanie półki w środku szafy, zadbano o nieco obszerniejszą grubość – 1,5 mm. Części mocujące są połączone z prowadnicami kulkowymi, które sprawne i płynne wysuwanie półki. Omawiając rozmiary towaru, nie możemy pominąć kolejnej kluczowej kwestii, która zdecyduje o tym, do jakich szaf ze sklepu Biuro-Market możemy zastosować dany model półki. Najważniejszą cechą jest szerokość na poziomie stu centymetrów. Półka jest przeznaczona do produktów z linii SBM, które odznaczają się żaluzjowymi lub chowanymi drzwiami – na liście pasujących szaf znajdują się modele SBM 105 M, SBM 208 M i SBM 210 M. Zastosowanie metalowej półki wysuwanej to gwarancja wysokiej wytrzymałości i funkcjonalnego przypasowania przestrzeni roboczej.Podsumowanie, czyli jaki sejf Malow najlepszy?


Najlepszy sejf Malow w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy sejf Malow w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sejfy do biura i gabinetu – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sejfów Malow nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.


Powiązania tematyczne:

 • jaki sejf Malow opinie,
 • dobry sejf Malow cena,
 • sejf Malow ranking,
 • sejf Malow jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...