Ranking sejfów Saffort. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sejfy do biura / Ranking sejfów Saffort


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sejfów Saffort. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sejfów Saffort,
 • TOP5 często wybieranych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.

Jakie sejfy Saffort najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sejfy Saffort, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sejfów Saffort, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Domowy sejf zamykany na kod - niebieski 13fambe brihard family marki Saffort ☆

Domowy sejf zamykany na kod - niebieski 13fambe brihard family marki Saffort Najniższa Cena Online

☆ Domowy sejf zamykany na kod - niebieski 13fambe brihard family marki Saffort - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Domowy sejf zamykany na kod - niebieski 13fambe brihard family marki Saffort
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy antywłamaniowy z atestem Brihard Family Blue EL zamek elektroniczny może być obsługiwany na dwa sposoby, przy pomocy klawiatury lub klucza. Marka przewidział możliwość wprowadzenia kodu dostępu od 3 do 8 znaków. Przewidział jednak w dodatku fakt, iż możemy ten sejf domowy otworzyć także za pomocą klasycznych kluczy, które wynajdziesz w przesyłce od MebleTeo. Sejf na szyfr skonstruowano ze stali o grubości 1,5 mm. Budowa jest jednolita, bez śrub i innych wystających części montażowych. Drzwi zostały wzmocnione stalą grubą na 4 mm. Żaden włamywacz albo wandal nie uzyska dostępu do zawartości chronionej przez masywne rygle z twardego materiału. Z sejfem domowym antywłamaniowym z atestem Brihard Family Blue EL zamek elektroniczny możesz spać spokojnie. Dzięki półce we wnętrzu uzyskasz szybki dostęp do każdej rzeczy. W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności sejfu z atestem przymocuj go za pomocą otworów i dołączonych śrub rozszerzających. Tego zakupu nie będziesz żałować. A kolor niebieski sejfu domowego wyróżni Cię i podniesie poziom elegancji w każdym wnętrzu.


☆ Sejf domowy, biurowy HV50KK z zamkiem kluczowym ☆

Sejf domowy, biurowy HV50KK z zamkiem kluczowym Najniższa Cena Online

☆ Sejf domowy, biurowy HV50KK z zamkiem kluczowym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf domowy, biurowy HV50KK z zamkiem kluczowym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Wybierając kasetkę na pieniądze, schowek na klucze lub dokumenty, należy kierować się przeważnie solidnością wykonania. Sejf domowy i biurowy Homesafe HV50K K zamek kluczowy skonstruowano z jednolitej stali o grubości 2 mm, natomiast drzwi są dwukrotnie grubsze. Gdy spojrzysz na niklowane zawiasy, zrozumiesz, jak obszerna jest niepodatność tego sejfu antywłamaniowego. prosto oprze się on próbom włamania, zniszczenia i uszkodzenia. Proste rozwiązania są podstawową siłą tej konstrukcji. Jedna półka w środku pozwoli na wygodne rozmieszczenie zawartości i prosty dostęp do przedmiotów. W dodatku w sejfie domowym będzie zawsze panował ład, a także porządek. W MebleTeo nieprzerwanie zbieramy pochlebne opinie na temat sejfów Homesafe. Są one znakomitą inwestycją na lata. Wyjątkowo w naszym sklepie objęte zostały one promocją, więc korzyść jest jeszcze pokaźniejsza. Zainwestuj w jakość i sprawdzone rozwiązania. Sejf domowy i biurowy Homesafe HV50K K zamek kluczowy malowany na czarno pomoże Ci uzyskać spokój i niezachwiane poczucie bezpieczeństwa.


☆ Saffort Sejf na laptopa brihard laptop za zamek na kod 13lape ☆

Saffort Sejf na laptopa brihard laptop za zamek na kod 13lape Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf na laptopa brihard laptop za zamek na kod 13lape - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf na laptopa brihard laptop za zamek na kod 13lape
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy i biurowy Brihard notebook za zamek na kod 13LAPE ma grube drzwi z blachy 4 mm. Wraz z masywnymi ryglami i zamkiem na kod będą skutecznie broniły Twoją biżuterię, sprzęt elektroniczny, pamiątki, dokumenty, akty notarialne i inne. Sejfy, kasy pancerne i szafy metalowe od Brihard są przeznaczone do użytkowania domowego oraz służbowego. Ich prosty montaż pozwala na prędkie podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Sejf domowy zabezpieczyć można kodem od 3–8 znaków lub zamykać klasycznie kluczem. Twarda stal nie oprze się choćby najbardziej wyszukanym metodom włamania. Do zestawu w sklepie MebleTeo dołączamy 4 baterie AA, instrukcję montażu,, a także 2 klucze. Szukasz jakościowego sejfu w niebanalnej cenie? Nie trać czasu. Wybierz sejf domowy i biurowy Brihard laptop za zamek na kod 13LAPE.


☆ Saffort Sejf do biura brihard business xxl lcd z zamkiem na kod ☆

Saffort Sejf do biura brihard business xxl lcd z zamkiem na kod Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf do biura brihard business xxl lcd z zamkiem na kod - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf do biura brihard business xxl lcd z zamkiem na kod
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf biurowy Brihard Business XXL LCD z zamkiem na kod został zaprojektowany z najwyższą dokładnością dla prawdziwych koneserów. Jednolita konstrukcja bez śrub i wkrętów, usztywniona blachą grubości 2 mm i zabezpieczona drzwiami 4 mm odeprze ataki łomów, wiertarek, wytrychów i młotów. Sygnały dźwiękowe i wizualne pomogą przy wpisywaniu szyfru. Producent przewidział w tej wersji sejfu do biura konfigurację kodu użytkownika oraz kod MASTER dla administratora lub właściciela. W razie awarii, wyładowania baterii albo zgubienia kodu, można uzyskać dostęp do zawartości przy pomocy zwykłego klucza. 2 egzemplarze załączamy przy złożeniu zamówienia w MebleTeo wraz z bateriami AA. Sejf biurowy Brihard Business XXL LCD z zamkiem na kod ma estetyczny oraz czytelny ekran, który dodaje całemu projektowi innowacyjnego wyglądu. W połączeniu z powłoką malowaną proszkowo sejf z atestem może być interesującą ozdobą gabinetu albo biura.


☆ Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy ☆

Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy Najniższa Cena Online

☆ Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy, biurowy Brihard Home EL zamek elektroniczny został zaprojektowany z myślą o użytkownikach i ich wygodzie. Zamek chroniący zawartość jest sterowany poprzez bezawaryjny system elektroniczny z pamięcią stałą. Masz możliwość zaprogramowania kodu dostępu składającego się z min. 3 max. 8 cyfr. Składając zamówienie w sklepie MebleTeo, otrzymasz wszystko, czego Ci potrzeba, by od razu cieszyć się z zakupu sejfu domowego. Dołączymy do przesyłki baterie AA do zamka, instrukcję montażu i obsługi oraz 2 zapasowe klucze do mechanicznego otwierania sejfu z atestem. Dla osób starszych stanowczo pokaźne są sygnały dźwiękowe i wizualne potwierdzające poprawność wprowadzonego PINU. drobnysejf domowy wygląda dość niepozornie, jednak przed włamaniem i uszkodzeniem broni ją kompozycja z jednolitej stali najwyższej klasy, potężne rygle, zawiasy i grube na 4 mm drzwi. Domowy sejf jest malowany proszkiem epoksydowym, co zwiększa jego antykorozyjne właściwości. Subtelny i kolor sejfu domowego, biurowego Brihard Home EL zamek elektroniczny w każdym wnętrzu będzie prezentować się wytwornie i elegancko


☆ Saffort Sejf domowy, biurowy hv25ee z zamkiem elektronicznym ☆

Saffort Sejf domowy, biurowy hv25ee z zamkiem elektronicznym Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf domowy, biurowy hv25ee z zamkiem elektronicznym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf domowy, biurowy hv25ee z zamkiem elektronicznym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy Homesafe HV25E E zamek elektroniczny z pamięcią trwałą to artykuł w sklepie MebleTeo, który zaskoczy Cię swoją solidnością. Stwórz unikalny kod użytkownika i wpisz go na klawiaturze membranowej. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o poprawności wprowadzanego szyfru. Jeśli przypadkiem go zgubisz lub zapomnisz, możesz wykorzystać jednego z dwóch kluczy załączonych do kompletu. Drzwi o grubości 3 mm są wykonane z jednolitej stali. Kąt ich otwarcia to aż 180 poziomów. Zapewni to wygodny dostęp do każdego przedmiotu wewnątrz. Zamek zasilany jest bateriami AA, które dodatkowo otrzymasz. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi ofertami z kategorii sejfów domowych. MebleTeo to sklep, w którym wysoka jakość idzie w parze z prawidłową ceną, niebanalny design towarzyszy niezwykłej ergonomiczności. Przejrzyj.


☆ Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort ☆

Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort Najniższa Cena Online

☆ Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy i biznesowy Brihard Home Blue EL skrytka na zamek elektroniczny jest przeznaczony równocześnie dla młodych, jak i starszych użytkowników. Może być perfekcyjnym prezentem dla nastolatka, który wyjątkowo ceni swoje sekrety. Zamek elektroniczny jest prosty i instynktowny w obsłudze. Dla tradycjonalistów producent przewidział możliwość wykorzystywania jedynie kluczy mechanicznych. Wybór należy do Ciebie. Polecamy jednak korzystać z utworzonego przez siebie PINU i nie martwić się o bezpieczną lokalizację kluczy. W sklepie MebleTeo otrzymasz starannie zapakowany sejf domowy, baterie do zamka,, a także 2 sztuki kluczy. Załączamy na dodatek szczegółową instrukcję obsługi i montażu, w której producent zaleca przymocowanie domowego sejfu w punktach poprzez niego przygotowanych. Sejf domowy i biznesowy Brihard Home Blue EL skrytka na zamek elektroniczny ma grube ściany z jednolitej stali, twarde rygle, a także masywne zawiasy. Wszystko dla 100% ochrony Twojego mienia.


☆ Saffort Sejf z zamkiem kluczowym brihard family 13famk ☆

Saffort Sejf z zamkiem kluczowym brihard family 13famk Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf z zamkiem kluczowym brihard family 13famk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf z zamkiem kluczowym brihard family 13famk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy, biurowy Brihard Family K sejf na klucz w sklepie MebleTeo możesz zastosować jako kaseta na pieniądze, sejf na broń, skrytka na dokumenty albo papiery wartościowe. Wyjątkowo opracowana budowa sejfu domowego zniewoli Cię swoją prostotą, uniwersalizmem, ale i funkcjonalnością. Sejf antywłamaniowy Brihard powstał z jednolitej stali o grubości 1,5 mm. Drzwi zostały ponadto umocnione, a zawiasy ukryte w środku. Rygle z twardej stali blokują się w jednym kierunku. Wszystko to sprawia, iż prezentowany sejf domowy jest niczym twierdza nie do zdobycia. We wnętrzu znajduje się jedna półka usprawniająca porządkowanie zawartości. Każdy szczegół został dopracowany w najmniejszym szczególe, np. Wnętrze skrytki wyłożono miękkim materiałem. Sejf domowy, biurowy Brihard Family K sejf na klucz pomalowano proszkowo na kolor szary, aby wzmocnić jego powierzchnię i zapewnić wieloletnią trwałość. Zachwyć się dopracowanym projektem i nie szukaj już więcej. W MebleTeo przygotowaliśmy atrakcyjną promocję właśnie dla Ciebie.


☆ Saffort Sejf domowy, biurowy hv30ee z zamkiem elektronicznym ☆

Saffort Sejf domowy, biurowy hv30ee z zamkiem elektronicznym Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf domowy, biurowy hv30ee z zamkiem elektronicznym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf domowy, biurowy hv30ee z zamkiem elektronicznym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy HV30EE z zamkiem elektronicznym skrywa w sobie dużo praktycznych funkcjonalności. Potężny projekt z blachy o wybitnych parametrach niepodatnościowych sprawia, iż nikt niepożądany nie będzie miał dostępu do Twoich dokumentów, kluczy, danych, biżuterii lub telefonu. Zamek elektroniczny jest intuicyjny w obsłudze, a uzupełniające sygnały dźwiękowe usprawniają komunikację ze sprzętem. Klawiatura membranowa to dobór przyjazny Twoim dłoniom. Usztywnione, masywne drzwi sejfu domowego możesz otworzyć na szerokość 180 poziomów. Niklowane zawiasy ryglują się tylko w jednym kierunku. Pamiętaj o zastosowaniu kotew dołączonych do zestawu. W sklepie MebleTeo doradzamy, aby kluczy awaryjnych nie trzymać w środku metalowej skrzynki.Sejf domowy HV30EE z zamkiem elektronicznym to dobór wart rozważenia.


☆ Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE ☆

Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE Najniższa Cena Online

☆ Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  niepokaźny sejf domowy Brihard Junior z zamkiem 13JUNE produkowano z grubej stali. Wytrzymała na uderzenia, upadki, wiercenie i wywarzanie kompozycja minimalizuje ryzyko włamania. Łatwa w obsłudze klawiatura cyfrowa, zamek z wyświetlaczem LED to dodatki, które umilą korzystanie z niewiele znaczącego sejfu domowego. Pojemność 6 l w zupełności wystarczy na pierwszą przygodę ze skrytkami metalowymi. Sygnały akustyczne i wizualne uatrakcyjniają stosowanie, a także informują o błędnie wprowadzonym kodzie. Zakupiony w sklepie MebleTeo sejf domowy w wersji mini można z łatwością zamocować na ścianie albo na podłodze za pomocą nawierconych otworów i dołączonych do zestawu elementów mocujących. Możesz nauczyć dziecko, jak konfigurować kod, a w razie sytuacji awaryjnej miej przy sobie kluczyk do otwierania skrytki. Malowana proszkowo powierzchnia niewielkiego sejfu domowego Brihard Junior z zamkiem 13JUNE w estetycznym kolorze wkomponuje się dyskretnie w każdy aranżacja pokoju. Postaw na mądry podarunek i pokaż dziecku, co oznacza jakość premium.Podobne zestawienia:


Najtańsze sejfy Saffort – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sejfy Saffort, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sejfów Saffort jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE ☆

Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE Najniższa Cena Online

☆ Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf domowy Brihard Junior z zamkiem na kod 13JUNE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  niewielki sejf domowy Brihard Junior z zamkiem 13JUNE tworzono z grubej stali. Wytrzymała na uderzenia, upadki, wiercenie i wywarzanie konstrukcja minimalizuje ryzyko włamania. Prosta w obsłudze klawiatura cyfrowa, zamek z wyświetlaczem LED to dodatki, które umilą korzystanie z minimalnego sejfu domowego. Pojemność 6 l w zupełności starczy na pierwszą przygodę ze skrytkami metalowymi. Sygnały akustyczne i wizualne uatrakcyjniają stosowanie, a także informują o błędnie wprowadzonym kodzie. Zakupiony w sklepie MebleTeo sejf domowy w wersji mini można łatwo zamocować na ścianie lub na podłodze przy pomocy nawierconych otworów i załączonych do zestawu komponentów mocujących. Możesz nauczyć dziecko, jak konfigurować kod, a w razie sytuacji awaryjnej miej przy sobie kluczyk do otwierania skrytki. Malowana proszkowo powierzchnia niewielkiego sejfu domowego Brihard Junior z zamkiem 13JUNE w estetycznym kolorze wkomponuje się dyskretnie w każdy aranżacja pokoju. Postaw na mądry podarunek i pokaż dziecku, co oznacza jakość premium.


☆ Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort ☆

Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort Najniższa Cena Online

☆ Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf z zamkiem elektronicznym brihard niebieski - 13hombe - domowy marki Saffort
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy i biznesowy Brihard Home Blue EL skrytka na zamek elektroniczny jest dedykowany jednocześnie dla młodych, jak i starszych użytkowników. Może być idealnym prezentem dla nastolatka, który nad wyraz ceni swoje sekrety. Zamek elektroniczny jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dla tradycjonalistów marka przewidział możliwość używania jedynie kluczy mechanicznych. Dobór należy do Ciebie. Polecamy jednak korzystać z utworzonego przez siebie PINU i nie martwić się o bezpieczną lokalizację kluczy. W sklepie MebleTeo otrzymasz dokładnie zapakowany sejf domowy, baterie do zamka, oraz 2 sztuki kluczy. Załączamy dodatkowo szczegółową instrukcję obsługi i montażu, w której producent zaleca przymocowanie domowego sejfu w punktach poprzez niego przygotowanych. Sejf domowy i biznesowy Brihard Home Blue EL skrytka na zamek elektroniczny posiada grube ściany z jednolitej stali, twarde rygle, a także masywne zawiasy. Wszystko dla 100% ochrony Twojego mienia.


☆ Saffort Sejf z zamkiem elektronicznym hv20ee - biurowy ☆

Saffort Sejf z zamkiem elektronicznym hv20ee - biurowy Najniższa Cena Online

☆ Saffort Sejf z zamkiem elektronicznym hv20ee - biurowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Saffort Sejf z zamkiem elektronicznym hv20ee - biurowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf na szyfr Homesafe HV20E E, sejf domowy zamek elektroniczny ma możliwość zaprogramowania własnego kodu - od 3 do 8 cyfr. Wytrzymałe drzwi frontowe z litej stali o grubości 3 mm, zabezpieczone i wzmocnione wewnętrzne zawiasy dają najwyższe bezpieczeństwo dla Twoich przedmiotów. W celu awaryjnego otwarcia domowego sejfu otrzymasz w sklepie MebleTeo do zamówienia również w dodatku 2 klasyczne klucze. Marka zadbał ponadto o wnętrze sejfu z atestem, a mianowicie zapewnił wyściółkę z materiału broniącego przed zarysowaniem. Świetlna i dźwiękowa sygnalizacja po wprowadzeniu kodu, a także przy słabych bateriach zasilających to dopełniające ułatwienie dla każdego użytkownika. W sklepie MebleTeo dołączamy do zamówienia wszystko, co jest niezbędne do uruchomienia sejfu na klucz. Budowa posiada wstępnie wywiercone otwory od dołu, a także z tyłu. Zaleca się montaż sejfu domowego do podłoża. Konwencjonalny design kolor pozwolą na wkomponowanie skrzynki metalowej do każdej przestrzeni. Może ona służyć jako sejf na broń, biżuterię, rodzinne klejnoty oraz służbowe dokumenty i papiery wartościowe. Będzie również elegancką dekoracją salonu lub gabinetu.


☆ Sejf z zamkiem kluczowym Brihard 13HOMK - domowy ☆

Sejf z zamkiem kluczowym Brihard 13HOMK - domowy Najniższa Cena Online

☆ Sejf z zamkiem kluczowym Brihard 13HOMK - domowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf z zamkiem kluczowym Brihard 13HOMK - domowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy, Brihard Home K sejf na klucz będzie genialnym pomysłem na oryginalny prezent dla członka rodziny, pracownika lub przełożonego. Oszałamia wyszukanym wyglądem, kompaktowym wymiarem i precyzyjnością wykonania. Malowana proszkowo powierzchnia domowego sejfu długo będzie perfekcyjnie gładka bez rdzy i odprysków. Co najważniejsze najbardziej wyrafinowane próby włamania będą skazane na porażkę ze względu na konstrukcję z jednolitej stali, usztywnione drzwi, ukryte zawiasy, konkretne i twarde rygle. Sejf domowy posiada zabezpieczenie przed wyjęciem klucza w otwartym stanie kasetki metalowej. Nie martw się o montaż. Kaseta na pieniądze, dokumenty, biżuterię i drogocenne pamiątki zakupiona w sklepie MebleTeo ma szczegółową instrukcję. Przypominamy, iż sejf domowy, Brihard Home K sejf na klucz powinien być przymocowany do podłoża w specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Do zamówienia otrzymasz wszystkie potrzebne akcesoria, aby móc od razu użytkować sejf z atestem w swoich wnętrzach


☆ Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy ☆

Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy Najniższa Cena Online

☆ Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Saffort
 • Nazwa produktu: Sejf z zamkiem elektronicznym Brihard 13HOME - domowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  Sejf domowy, biurowy Brihard Home EL zamek elektroniczny został zaprojektowany z myślą o użytkownikach i ich wygodzie. Zamek broniący zawartość jest sterowany przez bezusterkowy system elektroniczny z pamięcią stałą. Masz możliwość zaprogramowania kodu dostępu składającego się z min. 3 max. 8 cyfr. Składając zamówienie w sklepie MebleTeo, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby od razu radować się z zakupu sejfu domowego. Dołączymy do przesyłki baterie AA do zamka, instrukcję konstrukcji i obsługi oraz 2 zapasowe klucze do mechanicznego otwierania sejfu z atestem. Dla osób starszych istotnie wyraźne są sygnały dźwiękowe i wizualne potwierdzające poprawność wprowadzonego PINU. małysejf domowy wygląda dość niepozornie, jednak przed włamaniem i zniszczeniem chroni ją kompozycja z jednolitej stali najwyższej klasy, solidne rygle, zawiasy oraz grube na 4 mm drzwi. Domowy sejf jest malowany proszkiem epoksydowym, co zwiększa jego antykorozyjne cechy. Subtelny i odcień sejfu domowego, biurowego Brihard Home EL zamek elektroniczny w każdym wnętrzu będzie prezentować się wytwornie i eleganckoPodsumowanie, czyli jaki sejf Saffort najlepszy?


Najlepszy sejf Saffort w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy sejf Saffort w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane sejfy do biura i gabinetu – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sejfów Saffort nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.


Powiązania tematyczne:

 • jaki sejf Saffort opinie,
 • dobry sejf Saffort cena,
 • sejf Saffort ranking,
 • sejf Saffort jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-sejfow-saffort-jaki-najlepszy/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...