Ranking routerów z USB. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów z USB


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów z USB. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów z USB,
 • TOP5 często wybieranych routerów.

Jakie routery z USB najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery z USB, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów z USB, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze cechy:

  • standard Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax i przepustowość 160 MHz dla obsługi obszerniejszej liczby sprzętów i udoskonalonej sprawności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu proponuje o dużo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantuje on łączną szybkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • pokaźniejsza liczba obsługiwanych urządzeń i wyższa efektywność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,jeszcze OFDMA dla skutecznego przydzielania kanałów i komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez nurt Micro zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje oraz neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszystkich inteligentnych urządzeń podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu proponuje o dużo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wykonany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując bezprecedensowe połączenie technice OFDMA oraz MU-MIMO, technika 802.11ax gwarantuje obsługę choćby 4 razy wyższej liczby udoskonaloną sprawność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do bardzo nieefektywnego wykorzystywania przystępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei zezwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnorodnych sprzętów i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy lepszej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technologię Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą skuteczność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom wyraźnie udoskonalone wrażenia podczas korzystania z sieci.

  efektywny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U gwarantuje Ci płynne i zrównoważone połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez mnóstwo zróżnicowanych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to progresywna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest wyjątkowo efektywna, rozciągliwa i zezwala na Ci zastosowanie zróżnicowanych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich urządzeń

  Funkcja Target Wake Time (TWT) pozwala na routerowi RT-AX58U planowanie wyszczególnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście urządzeń w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga nawet siedmiokrotnie zniżyć pobór energii dla pokaźnie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technika zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca świeże możliwości dla rozszerzenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona udoskonaloną technologię autoryzacji użytkownika, a także skuteczniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co bardzo przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe informacje.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U oferuje darmowy na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez trend Micro, który gromadzi regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich maszyn i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny zestaw bezpieczeństwa gwarantuje nowoczesne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji mobilnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  wariant urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  dopełniające dane: technika MU-MIMO / technika AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / przewód Ethernet RJ45


☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM ☆

Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM Najniższa Cena Online

☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi Prawdziwa sieć bezprzewodowa wszędzie tam, gdzie jej Ci trzeba Nowy router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi proponuje niesłychaną wygodę użytkowania. Długofalowe testy gwarantują wysoką kompatybilność i dużą niezawodność.

  wystarczy zainstalować kartę SIM,cieszyć się wygodą połączenia na szerokim paśmie mobilnym 3G/4G w dowolnym miejscu – w pracy lub swym biurze domowym – przy mniejszej liczbie kabli. Superszybkie pasmo mobilne 600 Mb/s!

  Korzystając z routera Asus 4G-AC86U LTE/WiFi, możesz elastycznie i prędko uzyskać przenośny dostęp do Internetu za pośrednictwem superszybkiego połączenia szerokopasmowego 4G i w pełni wykorzystać mocne strony sieci LTE Advanced Cat.

  12 z technologią agregacji częstotliwości. Zapewni Ci to pokaźniejszą przepustowość transferów danych, rzędu choćby 600 Mb/s. Odkryj superszybkie połączenia bezprzewodowe Chipset 802.11ac napędzany standardem Wi-Fi piątej generacji (5G Wi-Fi) i technologią 4x4 MU-MIMO gwarantuje routerowi Asus 4G-AC86U LTE/WiFi wyższe szybkości bezprzewodowe niż przy użyciu technologii w standardzie N.

  Na paśmie 2,4 GHz technologia TurboQAM udostępnia łączność w standardzie 4x4 802.11n i osiąga 800 Mb/s, podczas gdy na paśmie 5 GHz jest to już superszybkie 1733 Mb/s. Udoskonalona przepustowość zagwarantuje Ci efektywność, jakiej Ci trzeba do udoskonalenia swych wrażeń podczas rozrywki przez Wi-Fi.

  Cieszysz się więc ultrapłynnym strumieniowaniem filmów w Internecie, rozgrywką online, surfowaniem w sieci i innymi zadaniami, które wymagają wielkiej przepustowości sieciowej – a wszystko to bez zastosowania kabli.

  AiProtection – bezpieczeństwo na Twoim cyfrowym podwórku Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi proponuje także ASUS AiProtection, komplet oprogramowania bezpieczeństwa sieci o klasie komercyjnej, napędzany poprzez nurt Micro™ Smart Home Network.

  Dzięki zaimplementowaniu AiProtection bronione są wszystkie podłączone do sieci urządzenia, nawet jeśli nie dysponują one własnym oprogramowaniem antywirusowym, takie jak np. Urządzenia rodzaju IoT. AiProtection blokuje najistotniej rozpowszechnione ataki pochodzące z Internetu jeszcze zanim dotrą one do sieci, a jeśli już zostanie wykryte jakieś zainfekowane urządzenie, to AiProtection natychmiastowo zablokuje je, żeby zapobiec przesyłaniu osobistych danych do wrogich serwerów.


☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 ☆

TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000 Gigabitowe prędkości Wi-Fi 6 nowej generacji szybkości dochodzące do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz zapewniają płynną transmisję i szybsze szybkości pobierania.

  Wysoka sprawność technika OFDMA rozszerza wydajność aż czterokrotnie, by umożliwić jednoczesną transmisję wielu maszyn. Bardzo niski poziom opóźnień Oraniczenie opóźnień umożliwia bardziej responsywną grę i rozmowy video bez zakłóceń.

  pokaźniejszy zasięg Wi-Fi Połączenie czterech zewnętrznych anten o wysokim zysku i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

  TP-Link HomeShield - ulepszona ochrona przed najnowszymi zagrożeniami. Dłuższa praca maszyn technologia Target Wake Time pozwala na adekwatne działanie sprzętów i mniejsze zużycie energii. Kompatybilność z Alexa Korzystając z Amazon Alexa router można kontrolować przy pomocy poleceń głosowych.

  Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszelkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając obszerniejsze prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą sprawność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,złączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.

  Niesamowita prędkość Niesamowicie pokaźne szybkości pasma 5GHz gwarantują bezproblemowe transmisje strumieniowe, granie online, a także prędkie pobieranie. Szerokością kanału 160MHz podwaja dostępną przepustowość, umożliwiając oglądanie materiałów w rozdzielczości 8k bez opóźnień.

  Mniej ekranów ładowania Granie, oglądanie wideo i praca równocześnie w tym samym czasie. Technologia OFDMA usprawnia sieć WiFi zezwalając wielu urządzeniom na korzystanie w tym samym czasie ze wspólnego kanału Więcej połączeń bez spadków przepustowości efektywny procesor Qualcomm i wielki zapas pamięci pozwalają na korzystanie z pełni zalet Wi-Fi 6.

  Ciesz się z szybszego połączenia i krótszych czasów reakcji nawet przy wielkich obciążeniach. Poprawiona wydajność układu chłodzenia pokaźniejszy radiator i poprawiona pokrywa to udoskonalone chłodzenie układów scalonych co przekłada się na większą wydajność.

  Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming gwarantują dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu, a także płynne i zrównoważone połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Port USB 3.0 Port USB 3.0 to obszerne ułatwienie w udostępnianie zdjęć, filmów i muzyki w sieci domowej. Dostęp do swych plików możesz uzyskać także zdalnie, wszystko w pełni bezpiecznie. Rozciągliwość w tworzeniu domowej sieci Wi-Fi technologia OneMesh to nietrudny sposób na utworzenie jednolitej sieci mesh, obejmującej swoim zasięgiem całą powierzchnię domu.

  starczy, że podłączysz wzmacniacz sygnału z technologią OneMesh do routera OneMesh. Nie musisz już błądzić po domu w poszukiwaniu zrównoważonego połączenia! Zaawanoswana ochrona dla twoich maszyn Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeShield, by utworzyć dobraną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową.

  Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie informacji wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeShield dostarczy Ci narzędzia, które są potrzebne do kompleksowego zarządzania siecią.

  Łatwa aktualizacja oprogramowania Cały cykl aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera. Żeby zapewnić bezpieczeństwo swej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje.

  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC Application Layer Gateway Antywirus HomeCare Wykrywanie niebezpiecznych witryn Ochrona przed atakami Kwarantanna zaatakowanych maszyn Powiadomienia i dzienniki Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Kontrola rodzicielska Profile użytkowników przefiltrowanie treści Harmonogram dostępu Czas w nagrodę Harmonogramy (czas snu) Licznik czasu korzystania z Internetu Przerwa w dostępie do sieci Wgląd w statystyki Zasilanie: 12 V 2 AOprogramowanie: Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ albo inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScriptWymagania sprzętowe: Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) Akcesoria w pakiecie: Router Wi-Fi Archer AX55 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacji rozmiary: 261.1 × 134.5 × 41.0 mmPozostałe cechy: efektywność sieci WiFi Dwa pasma Rozdziela urządzenia między dostępne pasma, żeby zapewnić ich trafne działanie OFDMA zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness polepsza sprawność sieci, ograniczając nieefektywne stosowanie przepustowości pasm DFS zezwala na dynamiczny wybór częstotliwości 4 strumienie informacji Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze obszerniejszą przepustowość...


☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U ☆

Asus RT-AX53U, RT-AX53U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX53U, RT-AX53U
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX53U Przygotuj swój dom na Wi-Fi 6 (802.11ax) Rosnąca ilość podłączonych sprzętów osobistych i urządzeń IoT doprowadziła do ogólnego wzrostu gęstości sieci, co przesuwa granice obecnego standardu WiFi.

  Router Asus RT-AX53U ma najnowszy standard WiFi 6 (802.11ax), który gwarantuje przyszłościowe technologie, wyższą produktywność sieci, szybsze prędkości WiFi, większy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych maszyn, gwarantując użytkownikom istotnie udoskonalone wrażenia z pracy w sieci.

  *Do korzystania z zalet standardu WiFi 6 (802.11ax) wymagane są urządzenia zgodne ze standardem 802.11ax. Szybkość Wi-Fi nowej generacji Asus RT-AX53U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który zapewnia przepustowość 80 MHz i 1024-QAM dla znacznie szybszych połączeń bezprzewodowych.

  Przy całkowitej szybkości sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz — RT-AX53U jest 1,5 razy szybszy aniżeli dwuzakresowe routery 802.11ac 2x2. Wyprodukowany dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami Dzięki bezprecedensowemu połączeniu technologii OFDMA i MU-MIMO w Asus RT-AX53U, technika 802.11ax zapewnia do 4 razy obszerniejszą przepustowość sieci i efektywność w środowiskach o znacznym natężeniu ruchu.

  Wi-Fi 802.11ac poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co oznacza nieefektywne wykorzystanie przystępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 (802.11ax) dzieli każdy kanał na znikome podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu maszyn, co zniża opóźnienia, gwarantując płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.

  Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX53U mieści ASUS AiProtection, sieciowy system bezpieczeństwa klasy komercyjnej zasilany poprzez nurt Micro™ Smart Home Network. Dzięki AiProtection wszystkie podłączone urządzenia są chronione, choćby jeśli nie mają własnych funkcji antywirusowych — na przykład urządzenia IoT.

  AiProtection blokuje typowe ataki internetowe, zanim dotrą do sieci, a jeśli w sieci zostanie wykryte zainfekowane urządzenie, AiProtection natychmiast je blokuje, aby zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek danych osobowych do złośliwych serwerów.

  Opcje łączności Router Asus RT-AX53U ma jeden port Gigabit WAN, trzy porty Gigabit LAN i port USB 2.0. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą mieć dzisiaj własne dedykowane porty, dzięki temu RT-AX53U stanie się solidnym cyfrowym centrum domowym.? konkretna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT Dzięki interfejsowi użytkownikaAsus RT-AX53U możesz konfigurować, obserwować i sterować aplikacjami sieciowymi w jednym instynktownym obszarze.

  Dzięki szybkiej konfiguracji, wykrywaniu wielu maszyn i rozciągliwym ustawieniom Asus RT-AX53U maksymalnie wykorzystuje skuteczność Twojej sieci. *Rzeczywista przepustowość informacji i zasięg sieci Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych, w...


☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) ☆

Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) Najniższa Cena Online

☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router TUF-AX5400 AX5400 1WAN 4LAN 1USB Dwuzakresowy router do gier TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z dedykowanym portem do gier, 3-stopniowym przekierowaniem portów, AiMesh dla sieci mesh WiFi, zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro i oświetleniem AURA RGB Ultraszybkie WiFi 6 korzystaj z szybkości do 5400 Mb/s i 4-krotnie pokaźniejszej sprawności sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.

  Szybka i zrównoważona gra przewodowa asygnowany port do gier, by nadać priorytet podłączonym urządzeniom do gier. Proste przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT powoduje, iż przekierowanie portów jest proste, eliminując frustrującą i trudną ręczną konfigurację.

  Obsługa ASUS AiMesh Stwórz sprężystą, bezproblemową sieć mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh. Przetestowana trwałość i zrównoważona praca TUF Gaming AX5400 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, aby zapewnić bezawaryjną i jednostajną pracę.

  TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu zrównoważonych i szybkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w środowiskach o szerokiej gęstości sprzętów. Jest to router, z którego korzystają wszystkie Twoje urządzenia, od notebooków, smartfonów i konsol do gier po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  Router do gier WiFi 6 gwarantujący 2-krotną szybkość i 4-krotną objętość Wi-Fi 6 gwarantuje szybsze szybkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO oraz powiększa produktywność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia posiadają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi.

  Jest rewelacyjny do obciążonych sieci z wieloma różnorodnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe. Uzyskaj przepustowość sieci WAN, za którą zapłaciłeś aby uzyskać prawdziwą produktywność wielogigabitową, Ci potrzeba zarówno połączeń WAN, jak i LAN, które obsługują te prędkości.

  TUF Gaming AX5400 obsługuje agregację jednocześnie sieci WAN, jak i LAN, dzięki czemu możesz radować się szybkością przewodową 2 Gb/s z modemu do komputera PC albo NAS. Wi-Fi, które idzie dalej Zaprojektowaliśmy TUF Gaming AX5400, by zapewnić Ci jak najszerszy zasięg Wi-Fi.

  Wykorzystuje OFDMA, nową technikę w Wi-Fi 6, która pozwala na przesyłanie sygnałów dalej niż w Wi-Fi 5. Z konfiguracją 4x4 MIMO i oddzielnymi antenami 2,4 GHz i 5 GHz w celu zmniejszenia zakłóceń, a także innymi ulepszeniami, takimi jak formowanie wiązki, które skupia sygnał w kierunku każdego urządzenia, TUF Gaming AX5400 dociera do każdego zakątka.

  System Mesh WiFi gwarantujący zasięg w całym domu Jeśli Ci potrzeba pokaźniejszego zasięgu lub nowych funkcji, możesz w każdej chwili po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh! zrównoważony i trwały TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej sprawności WiFi.

  Umiejscowienie otworów wentylacyjnych i kompozycja podwójnego radiatora ulepszają chłodzenie, zwiększając stabilność, a zamocowane na stałe anteny i metalowe osłony portów powiększają fizyczną trwałość.

  Radiatory aluminiowe z warstwą nanowęglową 3 tryby routera do konsoli PC i gier mobilnychTryb gry mobilnejPort gierOtwórz NAT Tryb gry mobilnej Port gier Otwórz NAT Jednoczesne granie i VPN VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - jednocześnie!

  Więc choćby jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz cieszyć się maksymalnymi szybkościami gier. Bezpieczeństwo sieci i kontrola rodzicielska dzięki ASUS AiProtection Ochrona klasy komercyjnej dla Twojego domu Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz mnóstwo podłączonych sprzętów, a tym bardziej, gdy istnieją urządzenia bez funkcji antywirusowych, takie jak urządzenia IoT.

  TUF Gaming AX5400 mieści dożywotnią darmową AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest bronione poprzez TUF Gaming AX5400, a dzięki praktycznej aplikacji przenośnej możesz posiadać oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.

  Więcej prywatności w dowolnym miejscu Instant Guard zapewnia bezpieczny dostęp do Internetu jednym kliknięciem za pośrednictwem TUF Gaming AX5400 z dowolnego miejsca na świecie dzięki technice szyfrowanego tunelowania danych VPN.

  Dzięki TUF Gaming AX5400 możesz zabrać swoją sieć domową, gdziekolwiek jesteś i pożegnaj się z sieciami VPN innych firm!Bezpieczeństwo: AiProtection: AiProtection Pro Ocena bezpieczeństwa routera: Tak Blokowanie złośliwych witryn: Tak Dwukierunkowy IPS: Tak zapobieganie i blokowanie zainfekowanych maszyn; tak Kontrola rodzicielska: Tak Kontrola rodzicielska przypasowany harmonogram Internetu: Tak Zapora: Tak Maksymalna przepustowość Firewall słowa kluczowe filtra: 64 Maksymalna Firewall filtr usługa sieciowa: 32 Maksymalna Firewall URL filtra: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Tworzenie kopii zapasowej i przywracanie konfiguracji: Tak Narzędzia diagnostyczne: Tak System informacji zwrotnych: Tak Dziennik systemu: Tak Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego w trybie Access point, ryb bridge Mediów,,Repeater, AiMesh tryb węzeł System operacyjny: ASUSWRT, ezpłatny OS upgrade: Tak Funkcje specjalne: Najwyższa wydajność AX5400 AX: 574+4804 Mb/s (WiFi 6.0) szybkość przesyłania danych 802.11a: do 54 Mb/s 802.11b: do 11 Mb/s 802.11g: do 54 Mb/s WiFi 4 (802.11n): do 300 Mb/s 802.11ac (1024QAM): do 4333 Mb/s 802.11ax (2,4 GHz): w górę do 574 Mb/s 802.11ax (5 GHz): do 4804 Mb/s Zasilanie: Wejście AC: 100V~240V (50~60Hz) Wyjście DC: 12 V z max.

  Prąd 2,5 AOprogramowanie: APLIKACJA ASUS RouterWymagania sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: TUF-AX5400 WiFi 6 Router do gier, kabel RJ-45, Zasilacz, Skrócona instrukcja obsługi, Karta gwarancyjnaWymiary: Pozostałe właściwości: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć: 256 MB Flash, 512 MB RAM Porty: RJ45 dla Gigabits BaseT dla WAN x 1, RJ45 dla Gigabits BaseT dla LAN x 4 USB 3.2 Gen 1 x 1...


☆ Asus RT-AX82U, 1_736318 ☆

Asus RT-AX82U, 1_736318 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX82U, 1_736318 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX82U, 1_736318
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router ASUS RT-AX82U AX5400 Wi-Fi 6 Opis towaru: Router LAN/WiFi. Urządzenie posiada 4 zewnętrzne anteny, 1 port WAN, 4 porty LAN i 1 port USB 3.2. Dwuzakresowy router gamingowy AX5400 pracujący, PS5 compatible, tryb rozgrywki mobilnej, ASUS AURA RGB, gratisowy zestaw ochrony internetowej na całe życie, obsługa systemu Wi-Fi typu mesh, przyspieszenie urządzenia, specjalne gniazdo gamingowe, technologia Adaptacyjny QoS i funkcja przekazywania portów Nowa generacja Wi-Fi 6 – ciesz się ultraszybkimi transferami z prędkościami dochodzącymi do 5400 Mb/s przy zastosowaniu najnowszego standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) i kanałów 160 MHz Tryb rozgrywki mobilnej – zminimalizuj opóźnienia i latencję w rozgrywce mobilnej za jednym stuknięciem opcji w aplikacji ASUS Router Wybierz swój styl oświetlenia – router dysponuje efektami świetlnymi RGB z technologią ASUS Aura, dzięki czemu możesz wybierać spomiędzy całej gamy najróżniejszych efektów oświetlenia i spersonalizować je pod kątem określonych trybów pracy.

  Obsługa technologii ASUS AiMesh – stwórz sprężystą, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zastosowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh komplet bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej – bezpłatne na całe życie oprogramowanie ASUS AiProtection Pro, napędzane przez nurt Micro™, z WPA3 oraz nowoczesną kontrolą rodzicielską do ochrony Twojego domu cechy artykułu: informacje podstawowe Pozostałe parametry: Przycisk WPS Technologie: USB Wyposażenie: Zasilacz,Dokumentacja Porty pozostałe: 1x USB 3.2 Gen 1 Złącza LAN: 4x 10/100/1000BaseT Złącza WAN: 1x 10/100/1000BaseT wymiary i waga Głębokość (mm): 184.4 Szerokość (mm): 275.5 Waga (g): 740 Wysokość (mm): 165 atrybuty techniczne Diody sygnalizacyjne: 2x Wi-Fi,Power Moc nadajnika: 2.4 GHz Obsługa sieci bezprzewodowej: tak Przepustowość: 4804 Mb/s (5 GHz) Przeznaczenie: WiFi zastosowana pamięć: 256 MB Flash Charakterystyka dokumenty: CE Funkcje: UPnP,DMZ,Serwer wirtualny,DDNS,Klient NTP,IGMP V1/V2/V3 Konfiguracja i zarządzanie: tak Standardy i protokoły sieciowe: IEEE 802.11ax,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IPv4,IPv6,IEEE 802.11b Tryby pracy: Mostek,Access point zaimplementowane zabezpieczenia: WPA3 Personal,WPA2 Enterprise,WPA Enterprise,WPA Personal,WPA2 Personal Antena Antena: Zewnętrzna...


☆ rt-ax92u marki Asus ☆

rt-ax92u marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax92u marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax92u marki Asus
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router RT-AX92U AX6100 1WAN 4LAN 2USB dwupak

  Trzyzakresowy system Wi-Fi rodzaju mesh dla całego domu AX6100 jest przeznaczony do dużych i wielopiętrowych domów, a także zapewnia elastyczne ustawienia SSID, przewodowe połączenia między routerami i zestaw zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro napędzany poprzez nurt Micro

  • najmocniej efektywny system rodzaju mesh czyli AiMesh zezwala na Ci stworzenie jeszcze silniejszego systemu Wi-Fi funkcjonującego w oparciu o technikę 802.11ax na zasadzie bezprzewodowego łącza wstecznego służącego do przesyłania danych między dwoma routerami RT-AX92U. Zapewnia to tak zrównoważoną łączność Wi-Fi dla podłączonych urządzeń, jak tylko jest to możliwe.
  • technika AX dzięki OFDMA, a także MU-MIMO bezprzewodowy system AiMesh AX6100 oferuje bardziej produktywne, stabilne i szybsze przesyłanie informacji, nawet gdy dużo maszyn przesyła je w tym samym czasie.
  • elastyczne połączenia Wi-Fi dla podłączonych urządzeń system Wi-Fi AiMesh AX6100 obsługuje pasma 802.11n, ac oraz ax, które zapewniają kanały dla urządzeń typu, w tym urządzeń pracujących w trybie legacy albo najnowocześniejszego sprzętu.
  • Bezpieczeństwo sieci o klasie komercyjnej dla rodziny AiProtection Pro broni wszystkie podłączone urządzenia w Twojej sieci domowej i gwarantuje progresywne funkcje kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu możesz wydajnie kontrolować, w jaki sposób członkowie rodziny korzystają z Internetu.


  EAN: 4718017116848
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX92U 2pack EU+UK
  Model: RT-AX92U
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 2.0
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 2,4 GHz
  Bezpieczeństwo: WPA2-PSK WPA-PSK WPA-Enterprise WPA2-Enterprise Obsługa WPS
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: UPnP IGMP v1/v2/v3 DNS Proxy DHCP Klient NTP DDNS Włącznik portu Serwer wirtualny DMZ System Event Log
  Funkcje specjalne: Aplikacja Router MU-MIMO Traffic Analyzer (analiza ruchu w sieci) Adaptive QoS WTFast Gamers Private Network AiProtection Pro Kontrola rodzicielska Sieć dla gości: Serwer VPN: IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server, Klient VPN: PPTP client, L2TP client, OpenVPN client lepszy serwer mediów (kompatybilny z aplikacją AiPlayer) AiCloud personalny serwis chmury Serwer druku - Obsługa drukarek wielofunkcyjnych (wyłącznie w Windows) - Obsługa protokołu LPR 3G/4G data sharing Download Master (zarządzanie pobieraniem) - Obsługa bt, nzb, http, ed2k - Obsługa kodowania, DHT, PEX oraz linków rodzaju magnet - Sterowanie przepustowością przesyłania i pobierania - Planowanie pobierania Serwer plików AiDisk fSerwery Samba i FTP z opcjami zarządzania kontem Obsługa IPTV Roaming Assist OFDMA
  Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V(50~60Hz) Wyjście DC: 19 V o maksymalnym prądzie 1.75 A
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
  Waga: 0.651 kg
  wymiary: 155 x 155 x 52.6 mm
  Pozostałe informacje: W pakiecie wtyczka UK

☆ TP-Link Archer C50 ☆

TP-Link Archer C50 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer C50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer C50
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TP-LINK ARCHER C50
  NajwaĹźniejsze atrybuty

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz, a także sieci o prędkości 867Mb/s w paśmie 5GHz - 1,2Gb/s całkowitej przepustowości
  • Cztery zewnętrzne anteny zapewniają jednostajne połączenie i duĹźy zasięg sieci
  • Aplikacja TP-LINK Tether zezwala na łatwe zarządzanie siecią
  Przeznaczenie

  Archer C50 to dwupasmowy, bezprzewodowy router wykorzystujący nowy standard AC. Urządzenie moĹźe transmitować dane jednocześnie w dwĂłch pasmach - 2,4 GHz i 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu moĹźemy zniwelować wady, ktĂłre wynikają z wykorzystania poszczegĂłlnego z nich. Pasmo 2,4 GHz lepszy zasięg, lecz mniejszą przepustowość, bardzo prawidłowo nadaje się do zwykłych zastosowań, takich jak przeglądanie witryn internetowych czy korzystanie z poczty elektronicznej. Transmisja w 5 GHz moĹźe uzyskać większą prędkość, dzięki ktĂłrej moĹźemy komfortowo grać online, pobierać i wysyłać duĹźe pliki, a takĹźe oglądać online filmy w wysokiej rozdzielczości. Router korzystnie sprawdzi się zarĂłwno w rozwiązaniach domowych, jak i biurowych. Przepustowość w paśmie 2,4 GHz moĹźe maksymalnie wynosić 300 Mb/s, a w 5 GHz nawet 867 Mb/s (co łącznie daje prawie 1200 Mb/s).

  Uniwersalny port USB

  Dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, media i inne pliki urządzeniom w sieci lokalnej oraz, dzięki funkcji serwera FTP, również przez Internet.

  Opis

  Dwie zewnętrzne, odłączane anteny zapewniają optymalny zasięg i pozwalają na pokrycie martwych stref. Urządzenie zostało wyposażone w port USB, który pozwala między innymi na podłączenie zewnętrznej pamięci, a następnie korzystanie z niej przez FTP. Router {pomocn|przydatn)e, dodatkowe funkcje takie jak: kontrola przepustowości, kontrola rodzicielska czy możliwość utworzenia sieci dla gości. Obsługuje również protokół IPv6, jest więc przygotowany na nową generację usług sieciowych. Oferowany produkt współpracuje także z aplikacją Tether pozwalającą na zarządzanie ustawieniami na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja techniczna

  • Porty LAN:: 4 szt.
  • Szybkość portĂłw LAN:: 10/100 Mb/s
  • Szybkość portĂłw WAN:: 10/100 Mb/s
  • Standard sieci WiFi:: 802.11g, 802.11n, 802.11ac
  • Szybkość sieci WiFi:: 1300 Mb/s
  • Częstotliwość pracy:: 2,4, 5 GHz
  • Porty USB 2.0:: 1
  • Funkcja serwera druku:: Tak
  • Typ portu WAN:: Ethernet
  • Funkcje portĂłw WAN:: RĂłwnowaĹźenie obciążenia
  • Łączność WAN:: Statyczny IP, PPPoE, VPN
  • Zarządzanie:: Interfejs WWW
  • Kontrolki:: Zasilanie, WAN, LAN, inne, sieć
  • Przyciski:: Zasilanie, reset, WPS
  • VPN:: Klient
  • Protokoły VPN:: PPTP, L2TP, L2TP przez IPSec
  • Porty WAN:: 1 szt.
  • Protokoły sieciowe:: IPv6
  • Tryb pracy:: Router
  • Sieć WiFi:: Tak
  • Sieć gościnna WiFi:: Tak
  • Antena:: Zewnętrzna
  • Liczba anten:: 2 szt.
  • Szyfrowanie:: WEP 64/128 bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
  • Serwer FTP:: Tak
  • WPS (Wi-Fi Protected Setup):: Tak
  • Funkcja obsługi urządzeń wielofunkcyjnych:: Tak
  • Kontrola rodzicielska:: Tak
  • Filtrowanie stron:: Tak
  • Filtrowanie adresĂłw MAC:: Tak
  • Zarządzanie pasmem QoS:: Tak
  • WMM:: Tak
  • Wymiary: (wys/sz/gł): 183 x 124 x 32 mm
  • Złącza:: RJ-45, ethernet LAN, 1x USB 2.0

☆ Tp-link archer c80 (6935364088873) ☆

Tp-link archer c80 (6935364088873) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer c80 (6935364088873) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer c80 (6935364088873)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TP-LINK Archer C80 Najważniejsze atrybuty Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac Wave2 – 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.technika 3×3 MIMO – przesyłanie i odbieranie informacji w trzech strumieniach zezwala na bezproblemowe parowanie z klientami 3 × 3.usztywniony zasięg Wi-Fi – technika transmisji kierunkowej dba o wydajność połączeń bezprzewodowych.MU-MIMO – usprawniona komunikacja między routerem a urządzeniami pozwala na adekwatną produktywność ich działania.Spersonalizowane zarządzanie – progresywne funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, sieć dla gości i kontrola dostępu to narzędzia, które pełną personalizację ustawień sieci.Inteligentna łączność – funkcja Smart Connect pozwala na przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci. Skuteczna sieć Wi-Fi w twoim domu Dwa pasma | szybkości gigabitoweBezprzewodowy router MU-MIMO AC1900 Maksymalna skuteczność Wi-Fi dzięki trzem strumieniom informacjiTechnologia 3×3 MIMO powoduje, że Archer C80 może przesyłać i odbierać informacje z użyciem aż trzech strumieni. Komputery z obsługą 3×3 — takie jak Mac — tworzą z routerem idealną parę, działając z maksymalną dla siebie wydajnością, wyraźnie wyższą w sytuacji łączenia się z routerami 2×2 MIMO. Ultraszybka domowa sieć Wi‑Fi w standardzie 802.11ac Wave2 Archer C80 zapewnia dostęp do wydajnej i niedrogiej sieci Wi-Fi o łącznej szybkości 1900 Mb/s. Do wykonywania czynności obciążających sieć w niewielkim stopniu, takich jak wysyłanie wiadomości e-mail czy korzystanie z oglądarki internetowej wystarczy pasmo 2,4 GHz, a w sytuacji obsługi zadań wymagających pokaźniejszej przepustowości, takich jak gry internetowe albo transmisja 4K/8K UHD, genialnie sprawdzi się pasmo 5 Ghz — a wszystko to bez odczuwalnych opóźnień. Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej produktywności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka twojego domu. Technika Beamforming pozwala na wykrywanie maszyn i przesyłanie w ich kierunku solidnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji albo mają niski poziom zasilania. Więcej jednoczesnych połączeń Dzięki technologii MU-MIMO Archer C80 powiększa efektywność oferowanych połączeń, pomagając urządzeniom osiągnąć adekwatną produktywność działania. Urządzenia zawsze przesyłają i odbierają informacje na mniej obciążonym w danym momencie paśmie. Nielimitowana rozrywka bez opóźnień na wszystkich urządzeniach staje się rzeczywistością. Udoskonalony podział sieci Wi‑Fi to obszerniejsza sprawność Funkcja Smart Connect zagwarantuje urządzeniom możliwość automatycznego łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem Wi-Fi, natomiast dzięki funkcji Airtime Fairness starsze urządzenia nie wpływają na zmniejszenie prędkości sieci. Połączenie tych funkcji zapewnia dostęp do płynniejszych połączeń Wi-Fi bez opóźnień. Porty o szybkościach gigabitowych Gigabitowe porty Ethernet (1 WAN+ 4 LAN) gwarantują maksymalne prędkości przewodowe. Podłącz komputer, smart TV czy konsolę do gier i korzystaj z bezawaryjnych połączeń. Personalizacja sieci domowej Archer C80 zagwarantuje dużo zaawansowanych narzędzi, umożliwiających personalizację ustawień sieci. Kontrola rodzicielskaKorzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej zablokujesz niestosowne do wieku treści i ustawisz dzienne limity dostępu swych dzieci do Internetu. Sieć dla gościFunkcja sieci dla gości pozwala na utworzenie uzupełniającej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej. Łatwe zarządzanie z aplikacją Tether żeby skonfigurować routera Archer C80 przy pomocy intuicyjnej aplikacji Tether lub przez stronę zarządzania wystarczy tylko kilka minut. Tether to aplikacja, którą błyskawicznie pobierzesz na swój telefon z systemem Anroid lub iOS i za pomocą której bez problemu skonfigurujesz wszystkie ustawienia sieci. Specyfikacja technologiczna parametry SPRZĘTOWEPorty4 porty LAN 10/100/1000Mb/s 1 port WAN 10/100/1000Mb/sPrzyciskiReset WPS/Wi-Fi Power On/OffZasilanie12 V/1 AWymiary (S x G x W)215 × 117 × 32 mm (8,5 × 4,6 × 1,26 cali)Antena4 zintegrowane anteny dookólneWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11a/n/ac 5 GHz IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji1300 Mb/s w paśmie 5 GHz + 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHzCzułość odbiornika5 GHz: 11a 6Mb/s:-98dBm, 11a 54Mbps:-78dBm 11ac VHT20_MCS0:-98dBm, 11ac VHT20_MCS8:-72dBm 11ac VHT40_MCS0:-92dBm, 11ac VHT40_MCS9:-68dBm 11ac VHT80_MCS0:-89dBm, 11ac VHT80_MCS9:-64dBm 2,4 GHz: 11g 6Mb/s:-97dBm, 11a 54Mbps:-77dBm 11n VHT20_MCS0:-97dBm, 11n VHT20_MCS8:-72dBm 11n VHT40_MCS0:-92dBm, 11n VHT40_MCS9:-67dBmEIRPCE: <20 dBm (2,4 GHz), <23 dBm (5,15 GHz~5,25 GHz) FCC:Funkcje transmisji bezprzewodowejWł./wył. Sieci bezprzewodowej, WMMBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2, WPSFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 2,4 GHz i sieć dla gości 5 GHzFUNKCJE OPROGRAMOWANIAFunkcja Quality of ServicePriorytetyzacja sprzętówSieć WANDynamiczny IP, Statyczny IP, PPPoE (Dual Access), PPTP (Dual Access), L2TP (Dual Access)ZarządzanieKontrola rodzicielska, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalneDHCPSerwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówPrzekierowanie portówPort Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSDynDns, NO-IP, TP-LinkKontrola dostępuKontrola zarządzania lokalnego, biała lista, czarna lsitaZabezpieczenia zapory sieciowejZapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MACProtokołyObsługa IPv4 i IPv6Funkcje innowacyjneMU-MIMO Beamforming Smart Connect Airtime Fairness Quality of ServiceINNECertyfikatyCE, FCC, RoHSZawartość opakowaniaArcher C80 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiWymagania systemoweMicrosoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inna oglądarka z obsługą Java Modem kablowy lub DSL Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)Środowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery z USB – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery z USB, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów z USB jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TP-Link TL-MR3020, 1_210136 ☆

TP-Link TL-MR3020, 1_210136 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-MR3020, 1_210136 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-MR3020, 1_210136
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Opis i specyfikacja dane techniczne mobilny router bezprzewodowy TP-LINK TL-MR3020: parametry techniczne Modem ADSL+ Nie Obsługa sieci bezprzewodowej Tak Przyciski Przycisk WPS / Reset Opcja WPS umożliwia samoczynną i bezpieczną konfigurację połączenia sieciowego, natomiast dobór opcji Reset spowoduje przywrócenie ustawień fabrycznych.

  ilość anten Antena wewnętrzna liczba portów WAN 1 typ portów WAN RJ-45 wariant ośmiostykowego złącza (gniazdo i wtyk) stosowane głównie do budowy sieci komputerowych w standardzie Ethernet. Przepustowość portów WAN 10/100 Mbps liczba portów LAN 1 rodzaj portów LAN RJ-45 typ ośmiostykowego złącza (gniazdo i wtyk) stosowane w głównej mierze do budowy sieci komputerowych w standardzie Ethernet.

  Przepustowość portów LAN 10/100 Mbps Pozostałe porty 1 x USB 2.0 pozwalający na połączenie urządzeń elektronicznych port komunikacyjny, będący zaktualizowaną wersją portu USB 1.0. Sprzętowy port USB 2.0 jest uniwersalny, co pozwala na połączenie ze sobą różnorakich maszyn - telewizora z pendrive, aparatu fotograficznego z telewizorem, drukarki z komputerem itp.

  podłączane urządzenia są samoczynnie wykrywane i rozpoznawane przez system - konfiguracja i instalacja sterowników nie wymaga zwykle podjęcia żadnych działań przez użytkownika Standardy sieciowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g Maksymalna przepustowość do 150 Mbps Transmisja bezprzewodowa prędkość transmisji 11b: do 11Mb/s (dynamicznie), 11g: do 54Mb/s (dynamicznie) Funkcje transmisji bezprzewodowej Statystyki transmisji bezprzewodowej Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, standard WEP (Wired Equivalent Privacy) to technologia, która jest użytkowana poprzez urządzenia bezprzewodowe w celu ochrony informacji transmitowanych za pośrednictwem nośnika bezprzewodowego.

  Priorytetem jest zachowanie tajności i nierozdzielności informacji. 128-bit WEP, kanon WEP (Wired Equivalent Privacy) to technika, która jest użytkowana przez urządzenia bezprzewodowe w celu ochrony informacji transmitowanych za pośrednictwem nośnika bezprzewodowego.

  Priorytetem jest zachowanie poufności i nierozłączności informacji. Przefiltrowanie MAC gwarantująca bezpieczeństwo funkcja, która polega na zablokowaniu dostępu do Internetu wybranym komputerom. Anteny Zintegrowana właściwości fizyczne odcień Biało-szary Szerokość [mm] 74 Głębokość [mm] 67 Waga [kg] 0.0592 Wysokość [mm] 22 Funkcje oprogramowania rodzaj połączenia WAN PPPoE, L2TP, PPTP Funkcje sieciowe DDNS, Funkcjonalność w postaci DDNS (Dynamic Domain Name System), czyli dynamicznego systemu nazw domenowych pozwala na routerowi korzystającemu ze stosu IP powiadamianie w czasie rzeczywistym serwera nazw o zmianach obecnej konfiguracji DNS.

  Przyjmują one postać skonfigurowanych domen, adresów oraz innych informacji, które są zamieszczone w rekordach DNS. Serwer/klient DHCP, DMZ, Funkcja DMZ jest użytkowana w sytuacji konieczności przekierowania wszelkich portów na urządzenie lokalne.

  Standardowo należy w tej sytuacji wpisać adres lokalny urządzenia. Lista klientów DHCP Funkcjonalność umożliwiająca sprawdzenie listy klientów DHPC oraz danych, takich jak nazwy klientów, interfejsy, adresy IP i adresy MAC.

  Przekierowanie portów Serwery wirtualne, Funkcjonalność gwarantująca możliwość ustawienia przekierowania portów dla poszczególnych aplikacji lub protokołów. UPnP, technologia zapewniająca możliwość uzyskania połączenia pomiędzy dwoma komputerami albo innymi urządzeniami działającymi w sieci.

  Urządzenia obsługujące UPnP automatycznie konfigurują połączenia sieciowe. Kompatybilne z technologią aplikacje nie wymagają dzięki czemu uzupełniającej konfiguracji zapory sieciowej, a także manualnego przekierowywania portów na routerze.

  DMZ, Funkcja DMZ jest używana w sytuacji konieczności przekierowania wszelkich portów na urządzenie lokalne. Standardowo należy w tej sytuacji wpisać adres lokalny urządzenia. Port Triggering Funkcjonalność Port Triggering zagwarantuje samoczynne przekierowywanie informacji portów w przypadku, kiedy router wykryje chęć rozpoczęcia ruchu sieciowego.

  Jeśli przez określony czas notowany jest brak ruchu na informacji portach, zostają one zamknięte. Dynamiczny DNS NO-IP NO-IP to darmowy program, którego rolą jest przydzielanie dynamicznemu adresowi IP stałego hosta.

  Dzięki niemu po każdorazowym odłączeniu modemu następuje zmiana adresu IP, a błędy wypisywane są w konsoli błędów poniżej listy hostów, a także przy nazwie hosta. Sprawdza się w sytuacji użytkowników, którzy korzystają z dynamicznie przydzielanych adresów IP.

  W polskojęzycznej wersji występuje opcja, która pozwala na przypisanie do stosowanego adresu IP niezmiennej nazwy. Obsługa VPN PPTP Pass-Through, PPTP server, OpenVPN server, OpenVPN client, IPSec Pass-Through, Funkcja IPSec Pass-Through daje możliwość przekazywania poprzez router ruchu w obrębie sieci VPN i tym samym nawiązywania połączenia VPN z siecią zdalną.

  IPSec (ESP Head) IPsec (Internet Protocol Security, IP Security) to zbiór protokołów, których zadaniem jest wdrożenie bezpiecznych połączeń oraz zamiana kluczy szyfrowania między komputerami. Poszczególne protokoły mogą zostać zastosowane do tworzenia Wirtualnej Sieci Prywatnej (VPN).

  W tym przypadku można wyznaczyć dwa kanały komunikacyjne, czyli kanał, który odpowiada za transmitowanie danych związanych z uwierzytelnianiem i szyfrowaniem oraz kanał niosący komplety przesyłane poprzez sieć pry Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska, Funkcjonalność, która zagwarantuje możliwość ograniczenia dzieciom dostępu do poszczególnych stron internetowych oraz dostosowywania czasu spędzanego na oglądaniu zawartości witryn, serwisów i tym podobnych.

  Harmonogram dostępu, Funkcjonalność, która umożliwia ustalenie przywilejów użytkowników i daje możliwość stworzenia harmonogramów dostępu do sieci (np. W poszczególnych dniach czy godzinach). Lista hostów, Funkcjonalność, która gwarantuje możliwość tworzenia listy hostów posiadających dostęp do danych usług.

  Zarządzanie regułami Zabezpieczenia zapory sieciowej przefiltrowanie adresów IP i MAC, zapewniająca bezpieczeństwo funkcja, która polega na zablokowaniu dostępu do Internetu wybranym komputerom. Zapora sieciowa SPI, Funkcjonalność w postaci zapory SPI (Stateful Packet Inspection) odpowiada za filtrację ruchu sieciowego i śledzenie stanu połączeń, które przechodzą przez router.

  SPI weryfikuje, czy zestawy transmitowane poprzez poszczególne aplikacje sieciowe mogą zostać dopuszczone do ruchu. Ochrona przed atakami DoS Funkcjonalność gwarantująca zabezpieczenie sieci przed najszczególniej powszechnymi sposobami ataków internetowych.

  DoS (Denial of Service) to atak na system komputerowy albo usługę sieciową, który ma w efekcie uniemożliwić ich działanie. Wsparcie Nazwa artykułu mobilny router bezprzewodowy TP-LINK TL-MR3020 Kod EAN 6935364051709 Kod producenta TLMR3020 Gwarancja producenta 24 miesiące Kontakt z serwisem TP Link, pomoc techniczna 801 080 618


☆ Tp-link tl-wr802n ☆

Tp-link tl-wr802n Najniższa Cena Online

☆ Tp-link tl-wr802n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr802n
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK TL-WR802N NAJWAŻNIEJSZE cechy szybkość transmisji 300 Mb/sMiniaturowy - znakomity do wykorzystania w domu i w podróżyTryby pracy - AP, Klient, Router, Repeater i BridgeZasilany przez port mikro-USBProsta instalacja PRZEZNACZENIE Router TL-WR802N dedykowany jest do połączeń z tabletami, smartfonami, mobilnymi konsolami do gier i innymi mobilnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

  Urządzenie, zasilane przy pomocy zewnętrznego zasilacza albo połączenia z komputerem przez kabel USB, zezwala na wygodne łączenie z Internetem i współdzielenie połączenia w przeciętnej wielkości pomieszczeniu przy prędkości do 300Mb/s.

  Urządzenie jest rewelacyjne do wykorzystywania w podróży dzięki swoim miniaturowym rozmiarom i jest wystarczające do praktycznie wszelkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych. Wykorzystanie towaru Router TL-WR802N dedykowany jest do połączeń z tabletami, smartfonami, przenośnymi konsolami do gier i innymi przenośnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

  Urządzenie, zasilane przy pomocy zewnętrznego zasilacza albo połączenia z komputerem przez przewód USB, pozwala na komfortowe łączenie z Internetem i współdzielenie połączenia w przeciętnej wielkości pomieszczeniu przy szybkości do 300Mb/s.

  Urządzenie jest genialne do użytkowania w podróży dzięki swym miniaturowym rozmiarom i jest wystarczające do praktycznie wszelkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych. MobilnY I KOMPAKTOWY - wspaniałY DO używanIA W DOMU I W PODRÓŻY TL-WR802N jest najmniejszym na świecie bezprzewodowym routerem.

  Jest w dodatku prosty w używaniu. Żeby utworzyć bezprzewodowy punkt dostępowy w pokoju podróżny musi tylko podłączyć kabel WAN w pokoju hotelowym do portu w routerze i wpisać domyślne hasło. KomfortowE ZASILANIE - proste DO używanIA W PODRÓŻY Router TL-WR802N wyposażony jest w port mikro-USB i może być zasilany za pomocą zewnętrznego zasilacza lub połączenia USB z komputerem.

  W podróży użytkownik musi tylko podłączyć router TL-WR802N do portu USB w komputerze żeby móc dzielić połączenie bezprzewodowe z rodziną i przyjaciółmi. Sporo TRYBÓW DZIAŁANIA URZĄDZENIA Router TL-WR802N może działać w trybie AP, routera, bridge, klienta i repeatera w celu zapewnienia użytkownikom jak największej ilości osiągalnych zastosowań.

  progresywnE ZABEZPIECZENIA Router TL-WR802N wspiera szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK zapewniające produktywną ochronę sieci bezprzewodowych. Ochrona ta jest jeszcze skuteczniejsza dzięki domyślnie włączonym zabezpieczeniom sieci bezprzewodowej.

  SPECYFIKACJA technicznA cechy SPRZĘTOWE: Porty: 1 port WAN LAN 10/100Mbps 1 port mikro-USB 1 przycisk resetStandardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11bWymiary (S x G x W): 57 x 57 x 18 mm (2.2 x 2.2 x 0.7 cala)typ anteny: zastosowanaWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ: Częstotliwość pracy: 2,4-234835GHzPrędkość transmisji: 11n: do 300Mb/s(dynamiczna) 11g: do 54Mb/s(dynamiczna) 11b: do 11Mb/s(dynamiczna)Czułość odbiornika: 270M: -65dBm@10% PER 130M: -70dBm@10% PER 108M: -82dBm@10% PER 54M: -73dBm@10% PER 11M: -82dBm@8% PER 6M: -86dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PEREIRP: CE: <20dBm(2,4GHz) FCC: <30dBmTryby pracy bezprzewodowej: AP, router, klient, repeater, bridgeFunkcje transmisji bezprzewodowej: Włączenie/wyłączenie nadajnika bezprzewodowego, most WDS, WMM, statystyki połączenia bezprzewodowegoBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128/152-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKFUNKCJE OPROGRAMOWNIA: rodzaj połączenia WAN: Dynamiczne IP/statyczne IP/PPPoE/ PPTP/L2TPDHCP: Serwer, klient, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówFunkcja Quality of Service: WMM, kontrola przepustowościPrzekierowanie portów: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNS: DynDns, Comexe, NO-IPVPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec (nagłówki ESP)Kontrola dostępu: Kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami dostępuZabezpieczenia zapory sieciowej: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, odfiltrowanie adresów IP, MAC i domen, wiązanie adresów IP i MACZarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalneINNE: certyfikaty: CE, FCC, RoHSZawartość opakowania: Router TL-WR802N Zasilacz przewód USB przewód Ethernet Skrócona instrukcja instalacji Płyta CDWymagania systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® albo LinuxŚrodowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0oC~40oC (32oF~104oF)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~95% niekondensująca


☆ TP-Link TL-MR3420 (6935364051495) ☆

TP-Link TL-MR3420 (6935364051495) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-MR3420 (6935364051495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-MR3420 (6935364051495)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  BEZPRZEWODOWY ROUTER 3G/3.75G
  TP-LINK TL-MR3420
  NAJWAĹťNIEJSZE atrybuty

  • Przetestowano kompatybilność urządzenia z modemami UMTS/HSPA/EVDO USB 3G/3.75G
  • wykorzystanie zapasowego połączenia (3G/WAN) zagwarantuje stałe połączenie z Internetem
  • Bezprzewodowa prędkość przesyłu informacji w standardzie N do 300Mb/s
  • Wsparcie mechanizmĂłw PPPoE, dynamicznego i statycznego przyznawania adresĂłw IP, protokołów PPTP, L2TP
  • technologia CCA zapewnia jednostajne połączenie dzięki samoczynnemu unikaniu konfliktĂłw między kanałami
  • Przycisk QSS umoĹźliwia proste zestawienie połączenia szyfrowanego
  • Tryb pracy WDS gwarantuje mostowanie połączeń w celu zwiększenia zasięgu sieci bezprzewodowej
  • Kontrola przepustowości po adresach IP umoĹźliwia administratorom ustalanie limitĂłw ruchu dla poszczegĂłlnych komputerĂłw
  zastosowanie produktu

  Ciesz się moĹźliwością transmisji 3G! Bezprzewodowy router TL-MR3420 3G/ 3,75G, działający zgodnie ze standardem N, umoĹźliwia współdzielenie łącza sieciowego poprzez kilku uĹźytkownikĂłw (np. W pociągu, na kampingu, w hotelu) na obszarach objętych sygnałem 3G. Żeby zestawić połączenie sieciowe z hotspotem Wi-Fi, naleĹźy podłączyć modem UMTS/HSPA/EVDO USB do routera.

  UDOSTĘPNIANIE POŁĄCZENIA 3G/4G

  Router TL-MR3420 umożliwia udostępnianie szybkich połączeń 4G. Obsługuje również starsze modemy 3G, umożliwiając użytkownikom bezprzewodowe lub przewodowe współdzielenie mobilnego połączenia szerokopasmowego.

  DUŻA ZGODNOŚĆ TESTOWANYCH URZĄDZEŃ

  Kompatybilność jest najważniejszą cechą rozpatrywaną przy wyborze routerze 3G. Marka TP-LINK gwarantuje swoich klientów, iż jej routery 3G sprzedawane w różnych regionach świata są kompatybilne z modemami dostarczanymi przez dostawców usług internetowych. Aby zapewnić użytkowników o zgodności działania urządzeń w miejscach ich zamieszkania, specjalne zespoły testerów sprawdzają na całym świecie kompatybilność działania routerów z najnowszymi modemami pojawiającymi się na rynku.

  STRATEGIA OBSŁUGI POŁĄCZEŃ 3G/WAN

  Dzięki zapasowemu łączu 3G/ WAN, urządzenie TL-MR3420 gwarantuje ciągłą transmisję danych. W przypadku ewentualnych błędĂłw transmisji, połączenie nie zostaje zerwane. Routery 3G TP-LINK posiadają dwa tryby pracy: 3G oraz WAN (urządzenia innych firm charakteryzuje wyłącznie jeden tryb pracy). Dzięki temu moĹźliwa jest określona konfiguracja sieci w zaleĹźności od potrzeb, kosztĂłw i akceptowalnych czasĂłw przestojĂłw.

  BEZPRZEWODOWA PRĘDKOŚĆ I ZASIĘG TRANSMISJI W STANDARDZIE N

  Urządzenie TL-MR3420 jest zgodne ze standardem IEEE 802.11n. Pozwala formujeć bezprzewodowe sieci o prędkości transmisji 300Mb/s, ograniczając straty sygnału powstałe na skutek duĹźych odległości lub przeszkĂłd (stalowych lub betonowych ścian budynkĂłw firm albo mieszkań). Dodatkowo, w porĂłwnaniu do produktĂłw standardu 11g, routery umoĹźliwiają transmisję sygnału bezprzewodowego na pokaźnie dalsze odległości.

  SZYFROWANIE WPA / WPA2 - nowoczesnA OCHRONA SIECI

  Szyfrowanie WEP nie zagwarantuje obecnie wystarczającej ochrony transmisji danych w sieciach Wi-Fi. Urządzenie TL-MR3420 obsługuje stworzony poprzez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 (prywatny i przemysłowy). Router zagwarantuje bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej w sieci WLAN.

  SPECYFIKACJA

  • Porty: Port USB 2.0 do podłączenia modemu USB UMTS/HSPA/EVDO 1 port WAN 10/100Mb/s 4 porty LAN 10/100Mb/s automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie łącza (auto-MDI/MDIX)
  • Przyciski: QSS (zgodnie z WPS)
  • Zasilacz zewnętrzny: 9VDC
  • rozmiary (S x G x W): 174 x 111 x 30 mm (6,9 x 4,4 x 1,2 cali)
  • typ anteny: DookĂłlna, zintegrowana, złącze SMA RP
  • Zysk anteny: 2x3dBi
  • Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
  • Częstotliwość pracy: 2,4-2,4835GHz
  • EIRP: <20dBm
  • Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128 bitowe szyfrowanie WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, oczyszczanie adresĂłw MAC
  • Funkcja Quality of Service: WMM
  • Bezpieczeństwo transmisji: Zapora sieciowa NAT, SPI, filtrowanie adresĂłw MAC/IP/URL, zestawĂłw i aplikacji, ochrona przed atakami Denial of Service (DoS), SYN Flooding, Ping of Death
  • Zarządzanie: Konfiguracja poprzez przeglądarkę internetową (HTTP), aktualizacja oprogramowania poprzez sieć
  • atesty: CE, FCC, RoHS
  • kryteria systemowe: MicrosoftŸ WindowsŸ 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MACŸ OS, NetWareŸ, UNIXŸ lub Linux
  • Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  LISTA KOMPATYBILNYCH MODEMÓW

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • bezprzewodowy router TPLink TL-MR3420 (nr kat. 2292)
  • zasilacz sieciowy
  • dwie anteny dookĂłlne 3dBi
  • przewód sieciowy Ethernet
  • skrĂłcona instrukcja obsługi w języku polskim
  • płyta Resource CD
  • gwarancja
  • faktura VAT albo paragon fiskalny

☆ TP-Link Archer C50 ☆

TP-Link Archer C50 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer C50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer C50
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TP-LINK ARCHER C50
  NajwaĹźniejsze właściwości

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 867Mb/s w paśmie 5GHz - 1,2Gb/s całkowitej przepustowości
  • Cztery zewnętrzne anteny zapewniają zrównoważone połączenie i duĹźy zasięg sieci
  • Aplikacja TP-LINK Tether pozwala na łatwe zarządzanie siecią
  Przeznaczenie

  Archer C50 to dwupasmowy, bezprzewodowy router wykorzystujący nowy standard AC. Urządzenie moĹźe transmitować dane jednocześnie w dwĂłch pasmach - 2,4 GHz i 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu moĹźemy zniwelować wady, ktĂłre wynikają z użycia poszczegĂłlnego z nich. Pasmo 2,4 GHz udoskonalony zasięg, ale mniejszą przepustowość, wyjątkowo dobrze nadaje się do zwykłych zastosowań, takich jak przeglądanie witryn internetowych czy korzystanie z poczty elektronicznej. Transmisja w 5 GHz moĹźe uzyskać większą prędkość, dzięki ktĂłrej moĹźemy komfortowo grać online, pobierać i wysyłać duĹźe pliki, a takĹźe oglądać online filmy w wysokiej rozdzielczości. Router dobrze sprawdzi się zarĂłwno w rozwiązaniach domowych, jak i biurowych. Przepustowość w paśmie 2,4 GHz moĹźe maksymalnie wynosić 300 Mb/s, a w 5 GHz choćby 867 Mb/s (co łącznie daje prawie 1200 Mb/s).

  Uniwersalny port USB

  Dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB 2.0 uĹźytkownicy mogą udostępniać drukarki, media i inne pliki urządzeniom w sieci lokalnej, a także, dzięki funkcji serwera FTP, rĂłwnieĹź przez Internet.

  Opis

  Dwie zewnętrzne, odłączane anteny zapewniają odpowiedni zasięg i pozwalają na pokrycie martwych stref. Urządzenie zostało wyposażone w port USB, który pozwala między innymi na podłączenie zewnętrznej pamięci, a następnie korzystanie z niej przez FTP. Router {pomocn|przydatn)e, dodatkowe funkcje takie jak: kontrola przepustowości, kontrola rodzicielska czy możliwość utworzenia sieci dla gości. Obsługuje również protokół IPv6, jest więc przygotowany na nową generację usług sieciowych. Oferowany produkt współpracuje także z aplikacją Tether pozwalającą na zarządzanie ustawieniami na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja techniczna

  • Porty LAN:: 4 szt.
  • Szybkość portĂłw LAN:: 10/100 Mb/s
  • Szybkość portĂłw WAN:: 10/100 Mb/s
  • Standard sieci WiFi:: 802.11g, 802.11n, 802.11ac
  • Szybkość sieci WiFi:: 1300 Mb/s
  • Częstotliwość pracy:: 2,4, 5 GHz
  • Porty USB 2.0:: 1
  • Funkcja serwera druku:: Tak
  • Typ portu WAN:: Ethernet
  • Funkcje portĂłw WAN:: RĂłwnowaĹźenie obciążenia
  • Łączność WAN:: Statyczny IP, PPPoE, VPN
  • Zarządzanie:: Interfejs WWW
  • Kontrolki:: Zasilanie, WAN, LAN, inne, sieć
  • Przyciski:: Zasilanie, reset, WPS
  • VPN:: Klient
  • Protokoły VPN:: PPTP, L2TP, L2TP przez IPSec
  • Porty WAN:: 1 szt.
  • Protokoły sieciowe:: IPv6
  • Tryb pracy:: Router
  • Sieć WiFi:: Tak
  • Sieć gościnna WiFi:: Tak
  • Antena:: Zewnętrzna
  • Liczba anten:: 2 szt.
  • Szyfrowanie:: WEP 64/128 bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
  • Serwer FTP:: Tak
  • WPS (Wi-Fi Protected Setup):: Tak
  • Funkcja obsługi urządzeń wielofunkcyjnych:: Tak
  • Kontrola rodzicielska:: Tak
  • Filtrowanie stron:: Tak
  • Filtrowanie adresĂłw MAC:: Tak
  • Zarządzanie pasmem QoS:: Tak
  • WMM:: Tak
  • Wymiary: (wys/sz/gł): 183 x 124 x 32 mm
  • Złącza:: RJ-45, ethernet LAN, 1x USB 2.0


Podsumowanie, czyli jaki router z USB najlepszy?


Najlepszy router z USB w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router z USB w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre routery – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów z USB nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router z USB opinie,
 • dobry router z USB cena,
 • router z USB ranking,
 • router z USB jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...