Ranking routerów WiFi Asus. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi Asus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi Asus. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi Asus,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi Asus najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi Asus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów WiFi Asus, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ rt-ax55 marki Asus ☆

rt-ax55 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax55 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax55 marki Asus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router ASUS RT-AX55 WiFi 6 Opis towaru: Router wyekwipowany w jeden port RJ-45 dla WAN oraz cztery porty RJ-45 dla LAN. Częstotliwość operacyjna 2.4/5 GHz. Przygotuj swój dom na technologię WiFi 6 (802.11ax) Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu rodzaju IoT doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci.

  Na skutego tego aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy standard 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną efektywność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii sprzętów połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom widocznie ulepszone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  szybkość Wi-Fi następnej generacji RT-AX55 to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo 80 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu proponuje o mnóstwo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantując łączną przepustowość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX55 jest 1,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  stworzony do domów z wieloma urządzeniami Wykorzystując przełomowe połączenie technice OFDMA oraz MU-MIMO, technologia 802.11ax zapewnia obsługę choćby cztery razy obszerniejszej liczby udoskonaloną sprawność sieci o wysokim obciążeniu.

  Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do niezwykle nieefektywnego użytkowania dostępnej przepustowości.

  Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax zezwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnych maszyn i ich jednoczesną transmisję.

  Takie rozwiązanie gwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności. Atrybuty towaru: informacje podstawowe Pozostałe parametry: Przycisk WPS Technologie: Wi-Fi Wyposażenie: przewód Ethernet Złącza LAN: 4x RJ-45 Złącza WAN: 1x RJ-45 wymiary i waga Głębokość (mm): 134 Szerokość (mm): 230 Waga (g): 374 Wysokość (mm): 56 cechy techniczne Diody sygnalizacyjne: tak Obsługa sieci bezprzewodowej: tak Przepustowość: 1201 Mbps Przeznaczenie: xDSL zastosowana pamięć: 128 MB Flash Charakterystyka dokumenty: CE Konfiguracja i zarządzanie: tak Standardy i protokoły sieciowe: IPv6,IPv4,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g Tryby pracy: Router LAN/Wi-Fi zastosowane zabezpieczenia: WPA3 Personal,WPA Personal,WPS,WPA2 Personal,WPA Enterprise Antena Antena: Zewnętrzna...


☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze właściwości:

  • kanon Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax oraz przepustowość 160 MHz dla obsługi większej liczby urządzeń i udoskonalonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o mnóstwo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Zagwarantuje on łączną szybkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz oraz 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • obszerniejsza ilość obsługiwanych urządzeń i wyższa wydajność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,jeszcze OFDMA dla efektywnego przydzielania kanałów oraz komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez trend Micro pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje, a także neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszystkich inteligentnych sprzętów podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  szybkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o mnóstwo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną szybkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz oraz 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  produkowany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technice OFDMA, a także MU-MIMO, technika 802.11ax gwarantuje obsługę nawet 4 razy wyższej liczby udoskonaloną produktywność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do bardzo nieefektywnego wykorzystywania przystępnej przepustowości. Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax pozwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei zezwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnych sprzętów i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy udoskonalonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technikę Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca ilość połączonych z siecią urządzeń osobistych doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy standard 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną wydajność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii sprzętów połączonych z siecią, gwarantując użytkownikom wyraźnie udoskonalone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U gwarantuje Ci płynne i jednostajne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony poprzez mnóstwo zróżnicowanych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zastosowane materiały budowlane, a choćby umeblowanie. ASUS AiMesh to nowoczesna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technika AiMesh jest wyjątkowo wydajna, elastyczna i pozwala na Ci zastosowanie różnorodnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich sprzętów

  Funkcja Target Wake Time (TWT) pozwala na routerowi RT-AX58U planowanie wyszczególnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście sprzętów w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga nawet siedmiokrotnie zmniejszyć zużycie energii dla widocznie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technika zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla zwiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona lepszą technikę autoryzacji użytkownika i sprawniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co szczególnie przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe informacje.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U oferuje bezpłatny na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez kierunek Micro, który gromadzi regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa zapewnia zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  rodzaj urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  uzupełniające dane: technologia MU-MIMO / technologia AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / kabel Ethernet RJ45


☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM ☆

Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM Najniższa Cena Online

☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi Prawdziwa sieć bezprzewodowa wszędzie tam, gdzie jej Ci trzeba Nowy router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi proponuje nieporównaną wygodę wykorzystywania. Długookresowe testy zapewniają wysoką kompatybilność i dużą bezawaryjność.

  wystarczy zainstalować kartę SIM,cieszyć się wygodą połączenia na szerokim paśmie mobilnym 3G/4G w dowolnym miejscu – w pracy lub swoim biurze domowym – przy mniejszej liczbie kabli. Superszybkie pasmo mobilne 600 Mb/s!

  Korzystając z routera Asus 4G-AC86U LTE/WiFi, możesz rozciągliwie i błyskawicznie uzyskać przenośny dostęp do Internetu za pośrednictwem superszybkiego połączenia szerokopasmowego 4G i w pełni użyć zalety sieci LTE Advanced Cat.

  12 z technologią agregacji częstotliwości. Zapewni Ci to obszerniejszą przepustowość transferów danych, rzędu choćby 600 Mb/s. Odkryj superszybkie połączenia bezprzewodowe Chipset 802.11ac napędzany standardem Wi-Fi piątej generacji (5G Wi-Fi) oraz technologią 4x4 MU-MIMO zagwarantuje routerowi Asus 4G-AC86U LTE/WiFi wyższe szybkości bezprzewodowe niż przy użyciu technologii w standardzie N.

  Na paśmie 2,4 GHz technika TurboQAM udostępnia łączność w standardzie 4x4 802.11n i osiąga 800 Mb/s, w trakcie gdy na paśmie 5 GHz jest to już superszybkie 1733 Mb/s. Lepsza przepustowość zagwarantuje Ci efektywność, jakiej Ci trzeba do udoskonalenia swoich wrażeń podczas rozrywki poprzez Wi-Fi.

  Cieszysz się więc ultrapłynnym strumieniowaniem filmów w Internecie, rozgrywką online, surfowaniem w sieci i innymi zadaniami, które wymagają znacznej przepustowości sieciowej – a wszystko to bez zastosowania kabli.

  AiProtection – bezpieczeństwo na Twoim cyfrowym podwórku Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi oferuje w dodatku ASUS AiProtection, pakiet oprogramowania bezpieczeństwa sieci o klasie komercyjnej, napędzany poprzez trend Micro™ Smart Home Network.

  Dzięki zastosowaniu AiProtection chronione są wszystkie podłączone do sieci urządzenia, choćby jeśli nie dysponują one własnym oprogramowaniem antywirusowym, takie jak np. Urządzenia rodzaju IoT. AiProtection blokuje najbardziej rozpowszechnione ataki pochodzące z Internetu jeszcze zanim dotrą one do sieci, a jeśli już zostanie wykryte jakieś zainfekowane urządzenie, to AiProtection natychmiastowo zablokuje je, żeby zapobiec przesyłaniu osobistych danych do wrogich serwerów.


☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U ☆

Asus RT-AX53U, RT-AX53U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX53U, RT-AX53U
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX53U Przygotuj swój dom na Wi-Fi 6 (802.11ax) Rosnąca liczba podłączonych urządzeń osobistych i sprzętów IoT doprowadziła do ogólnego wzrostu gęstości sieci, co przesuwa granice obecnego standardu WiFi.

  Router Asus RT-AX53U ma najnowszy kanon WiFi 6 (802.11ax), który zapewnia przyszłościowe technologie, wyższą skuteczność sieci, szybsze prędkości WiFi, pokaźniejszy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych sprzętów, zapewniając użytkownikom pokaźnie lepsze wrażenia z pracy w sieci.

  *Do korzystania z zalet standardu WiFi 6 (802.11ax) wymagane są urządzenia zgodne ze standardem 802.11ax. Prędkość Wi-Fi nowej generacji Asus RT-AX53U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który zagwarantuje przepustowość 80 MHz i 1024-QAM dla pokaźnie szybszych połączeń bezprzewodowych.

  Przy całkowitej prędkości sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz — RT-AX53U jest 1,5 razy szybszy niżeli dwuzakresowe routery 802.11ac 2x2. Tworzony dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami Dzięki przełomowemu połączeniu technice OFDMA i MU-MIMO w Asus RT-AX53U, technika 802.11ax zapewnia do 4 razy obszerniejszą przepustowość sieci i skuteczność w środowiskach o sporym natężeniu ruchu.

  Wi-Fi 802.11ac poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co oznacza nieefektywne użycie dostępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 (802.11ax) dzieli każdy kanał na nieznaczne podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu maszyn, co zmniejsza opóźnienia, gwarantując płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.

  Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX53U gromadzi ASUS AiProtection, sieciowy system bezpieczeństwa klasy komercyjnej zasilany poprzez nurt Micro™ Smart Home Network. Dzięki AiProtection wszystkie podłączone urządzenia są bronione, choćby jeśli nie posiadają własnych funkcji antywirusowych — na przykład urządzenia IoT.

  AiProtection blokuje standardowe ataki internetowe, zanim dotrą do sieci, a jeśli w sieci zostanie wykryte zainfekowane urządzenie, AiProtection natychmiast je blokuje, by zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek danych osobowych do złośliwych serwerów.

  Opcje łączności Router Asus RT-AX53U ma jeden port Gigabit WAN, trzy porty Gigabit LAN i port USB 2.0. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą posiadać dzisiaj własne dedykowane porty, dzięki temu RT-AX53U stanie się solidnym cyfrowym centrum domowym.? potężna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT Dzięki interfejsowi użytkownikaAsus RT-AX53U możesz konfigurować, pilnować i sterować aplikacjami sieciowymi w jednym instynktownym obszarze.

  Dzięki szybkiej konfiguracji, wykrywaniu wielu sprzętów i sprężystym ustawieniom Asus RT-AX53U maksymalnie wykorzystuje skuteczność Twojej sieci. *Rzeczywista przepustowość informacji i zasięg sieci Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych, w...


☆ Asus RT-AX82U, 1_736318 ☆

Asus RT-AX82U, 1_736318 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX82U, 1_736318 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX82U, 1_736318
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router ASUS RT-AX82U AX5400 Wi-Fi 6 Opis artykułu: Router LAN/WiFi. Urządzenie ma 4 zewnętrzne anteny, 1 port WAN, 4 porty LAN, a także 1 port USB 3.2. Dwuzakresowy router gamingowy AX5400 pracujący, PS5 compatible, tryb rozgrywki przenośnej, ASUS AURA RGB, bezpłatny zestaw ochrony internetowej na całe życie, obsługa systemu Wi-Fi rodzaju mesh, przyspieszenie urządzenia, specjalne gniazdo gamingowe, technologia Adaptacyjny QoS i funkcja przekazywania portów Nowa generacja Wi-Fi 6 – ciesz się ultraszybkimi transferami z prędkościami dochodzącymi do 5400 Mb/s przy zastosowaniu najnowszego standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) i kanałów 160 MHz Tryb rozgrywki mobilnej – zminimalizuj opóźnienia i latencję w rozgrywce przenośnej za jednym stuknięciem opcji w aplikacji ASUS Router Wybierz swój styl oświetlenia – router dysponuje efektami świetlnymi RGB z technologią ASUS Aura, dzięki czemu możesz wybierać spomiędzy całej gamy różnych efektów oświetlenia i spersonalizować je pod kątem określonych trybów pracy.

  Obsługa technice ASUS AiMesh – stwórz sprężystą, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zastosowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh zestaw bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej – darmowe na całe życie oprogramowanie ASUS AiProtection Pro, napędzane poprzez trend Micro™, z WPA3 oraz zaawansowaną kontrolą rodzicielską do ochrony Twojego domu parametry towaru: dane podstawowe Pozostałe właściwości: Przycisk WPS Technologie: USB Wyposażenie: Zasilacz,Dokumentacja Porty pozostałe: 1x USB 3.2 Gen 1 Złącza LAN: 4x 10/100/1000BaseT Złącza WAN: 1x 10/100/1000BaseT rozmiary i waga Głębokość (mm): 184.4 Szerokość (mm): 275.5 Waga (g): 740 Wysokość (mm): 165 właściwości technologiczne Diody sygnalizacyjne: 2x Wi-Fi,Power Moc nadajnika: 2.4 GHz Obsługa sieci bezprzewodowej: tak Przepustowość: 4804 Mb/s (5 GHz) Przeznaczenie: WiFi wbudowana pamięć: 256 MB Flash Charakterystyka atesty: CE Funkcje: UPnP,DMZ,Serwer wirtualny,DDNS,Klient NTP,IGMP V1/V2/V3 Konfiguracja i zarządzanie: tak Standardy i protokoły sieciowe: IEEE 802.11ax,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IPv4,IPv6,IEEE 802.11b Tryby pracy: Mostek,Access point zastosowane zabezpieczenia: WPA3 Personal,WPA2 Enterprise,WPA Enterprise,WPA Personal,WPA2 Personal Antena Antena: Zewnętrzna...


☆ rt-ax92u marki Asus ☆

rt-ax92u marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax92u marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax92u marki Asus
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router RT-AX92U AX6100 1WAN 4LAN 2USB dwupak

  Trzyzakresowy system Wi-Fi rodzaju mesh dla całego domu AX6100 jest przeznaczony do dużych i wielopiętrowych domów i zagwarantuje elastyczne ustawienia SSID, przewodowe połączenia pomiędzy routerami, a także zestaw zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro napędzany poprzez kierunek Micro

  • najbardziej sprawny system typu mesh czyli AiMesh zezwala na Ci stworzenie jeszcze silniejszego systemu Wi-Fi funkcjonującego w oparciu o technologię 802.11ax na zasadzie bezprzewodowego łącza wstecznego służącego do przesyłania danych między dwoma routerami RT-AX92U. Gwarantuje to tak stabilną łączność Wi-Fi dla podłączonych urządzeń, jak tylko jest to osiągalne.
  • technika AX dzięki OFDMA, a także MU-MIMO bezprzewodowy system AiMesh AX6100 oferuje bardziej skuteczne, stabilne i szybsze przesyłanie danych, nawet gdy niemało urządzeń przesyła je w tym samym czasie.
  • rozciągliwe połączenia Wi-Fi dla podłączonych maszyn system Wi-Fi AiMesh AX6100 obsługuje pasma 802.11n, ac oraz ax, które gwarantują kanały dla maszyn typu, w tym sprzętów pracujących w trybie legacy lub najnowocześniejszego sprzętu.
  • Bezpieczeństwo sieci o klasie komercyjnej dla rodziny AiProtection Pro chroni wszystkie podłączone urządzenia w Twojej sieci domowej oraz zagwarantuje innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu możesz efektywnie kontrolować, w jaki sposób członkowie rodziny korzystają z Internetu.


  EAN: 4718017116848
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX92U 2pack EU+UK
  Model: RT-AX92U
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 2.0
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 2,4 GHz
  Bezpieczeństwo: WPA2-PSK WPA-PSK WPA-Enterprise WPA2-Enterprise Obsługa WPS
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: UPnP IGMP v1/v2/v3 DNS Proxy DHCP Klient NTP DDNS Włącznik portu Serwer wirtualny DMZ System Event Log
  Funkcje specjalne: Aplikacja Router MU-MIMO Traffic Analyzer (analiza ruchu w sieci) Adaptive QoS WTFast Gamers Private Network AiProtection Pro Kontrola rodzicielska Sieć dla gości: Serwer VPN: IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server, Klient VPN: PPTP client, L2TP client, OpenVPN client lepszy serwer mediów (kompatybilny z aplikacją AiPlayer) AiCloud personalny serwis chmury Serwer druku - Obsługa drukarek wielofunkcyjnych (wyłącznie w Windows) - Obsługa protokołu LPR 3G/4G data sharing Download Master (zarządzanie pobieraniem) - Obsługa bt, nzb, http, ed2k - Obsługa kodowania, DHT, PEX i linków typu magnet - Sterowanie przepustowością przesyłania i pobierania - Planowanie pobierania Serwer plików AiDisk fSerwery Samba i FTP z opcjami zarządzania kontem Obsługa IPTV Roaming Assist OFDMA
  Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V(50~60Hz) Wyjście DC: 19 V o maksymalnym prądzie 1.75 A
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
  Waga: 0.651 kg
  wymiary: 155 x 155 x 52.6 mm
  Pozostałe dane: W komplecie wtyczka UK

☆ Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) ☆

Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) Najniższa Cena Online

☆ Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
  Baza SCIP: Nie
  Bezpieczeństwo: WPA-Personal WPA-Enterprise WPA2-Personal WPA2-Enterprise WPA3-Personal WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  parametry: AX3000,2,5Gb WAN
  Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
  dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu/rodzicielska odfiltrowanie adresów MAC przefiltrowanie adresów URL DDNS DHCP DMZ (Demilitarized Zone)
  dane dodatkowe: Transmit/Receive: 2,4GHz 2x2, 5GHz 2x2 Processor: 1,7GHz quad-core processor Memory: 256 MB Flash, 512 MB RAM Boosts speed: OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: kanon-based and universal 1024-QAM high data rate 20/40/80/160 MHz bandwidth Button: WPS Button, Reset Button, Power Button Power Supply: AC Input: 100V~240V (50~60Hz) DC Output: 12 V with max. 1.5 A current MU-MIMO Internet connection Type: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP
  Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s IEEE 802.11b IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz albo 5GHz do 600Mb/s IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11ax IPv4 IPv6
  Odpinana antena: nie
  Opis ogólny: Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0
  Port PoE: nie
  Porty wej/wyj: 1x 2.5G WAN 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN USB 3.0
  prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
  rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
  Tryb pracy: Router / Bramka internetowa Access Point / Punkt dostępowy Bridge / Most Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału AiMesh Node
  Waga (kg): 0.547

☆ Asus-Wireless Wifi 6 AX5400 Dual Band Gigabit Route ☆

Asus-Wireless Wifi 6 AX5400 Dual Band Gigabit Route Najniższa Cena Online

☆ Asus-Wireless Wifi 6 AX5400 Dual Band Gigabit Route - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Asus-Wireless Wifi 6 AX5400 Dual Band Gigabit Route
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Biały dwupak ☆

System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Biały dwupak Najniższa Cena Online

☆ System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Biały dwupak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Biały dwupak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Anteny:antena wewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz DualBand;Dmz:brak;Gwarancja:36 miesięcy;informacje dodatkowe:WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS, MU-MIMO;Kod producenta:ZENWIFI CT8 WHITE 2PK;ilość portów LAN:3;ilość portów USB:1;liczba portów WAN:1;liczba pozostałych portów:0;Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej:3000 Mbps;Maksymalna prędkość dla 2,4 GHz:400 Mbps;Maksymalna prędkość dla 5 GHz:2600 Mbps;Obsługa WiFi:tak;Porty LAN:10/100/1000;Porty lan (wariant):RJ45;Porty pozostałe (typ):USB;Porty wan (typ):RJ45;Protokoły routingu:IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IPv4 IPv6;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;QoS:tak;QoS:tak;wariant urządzenia:router bezprzewodowy;kanon bezprzewodowy:3 (Gbps) - 802.11ac;standard bezprzewodowy:400 + 2600 (Mbps) - 802.11ac;kanon WiFi:802.11ac;typ gwarancji:standardowa;Typy połączeń:samoczynny adres IP, Statyczny adres IP, PPPoE, PPTP, L2TP;VoIP:nie;Vpn:VPN Client L2PT, VPN Client OVPN, VPN Client PPTP, VPN Server IPSec, VPN Server OVPN, VPN Server PPTP;Waga:730 g;Wersja urządzenia:podany router występuje w różnych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami.

  Wersje routerów są wysyłane losowo.;Zapora ogniowa:tak;Zapora ogniowa:tak;Zarządzanie:przez stronę www;Zasilanie:Zasilacz zewnętrzny;Złącza:LAN x3, USB 3.0 x 1, WAN x1;Złącze USB:tak...


☆ Asus Router zenwifi ct8 2pk ☆

Asus Router zenwifi ct8 2pk Najniższa Cena Online

☆ Asus Router zenwifi ct8 2pk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router zenwifi ct8 2pk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  System ZenWiFi AC składa się z pary routerów ASUS AC3000, które wykorzystują wyjątkowe technologie gwarantujące Ci superszybkie, bezawaryjne i bezpieczne połączenia Wi-Fi jednocześnie wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!

  wyjątkową funkcją ZenWiFi AC jest nowoczesna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszelkiego albo przeróżnych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Dobór należy do Ciebie! ZenWiFi AC perfekcyjnie współpracuje z usługami rodzaju smart-home w tym Alexa Skills i IFTTT i jest przystępny w odcieniu czarnym albo białym, abyzjednoczyć go do aranżacji swego mieszkania.

  ZenWiFi AC jest wyposażony w czterordzeniowy procesor dla zapewnienia najwyższej mocy obliczeniowej. W dodatku w systemie tym zaimplementowano obudowę o orientacji pionowej, w której umieszczona jest specjalnie zaprojektowana antena i płytka drukowana.

  Optymalizuje to siłę sygnału Wi-Fi i udoskonaloną cyrkulację powietrza, ulepszając efektywność chłodzenia dla zagwarantowania jednostajnej pracy. Bezpieczeństwo: WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPSZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, Klient NTP, DDNS, Włącznik portu, Serwer wirtualny, DMZ, System Event LogFunkcje specjalne: Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V(50~60Hz) Wyjście DC: 19 V o maksymalnym prądzie 1.75 A Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: rozmiary: 16 x 7.5 x 16.15 cmPozostałe atrybuty:...Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi Asus – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi Asus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi Asus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus rt-ac51 ☆

Asus rt-ac51 Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ac51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ac51
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz DualBand;Dmz:tak;Gwarancja:36 miesięcy;ilość portów lan:4;ilość portów USB:0;liczba portów wan:1;ilość pozostałych portów:0;Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej:750 Mbps;Maksymalna prędkość dla 2,4 GHz:300 Mbps;Maksymalna szybkość dla 5 GHz:433 Mbps;Możliwości:Przycisk On / Off,Obsługa WPS, Przycisk Reset;Obsługuje Wi-Fi:tak;Porty LAN:10/100;Porty lan (rodzaj):RJ45;Porty pozostałe (typ):brak;Porty wan (rodzaj):RJ45;Protokoły routingu:IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;QoS:tak;QoS:tak;typ urządzenia:router bezprzewodowy;kanon bezprzewodowy:750 (Mbps) - 802.11ac;kanon bezprzewodowy:750 (Mbps) - 802.11ac;kanon WiFi:802.11ac;rodzaj gwarancji:standardowa;Virtual Server:tak;VoIP:nie;Waga:271 g;Wersja urządzenia:przekazany router występuje w przeróżnych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami.

  Wersje routerów są wysyłane losowo.;wymiary:177 x 126 x 34 mm;Firewall:tak;Zapora ogniowa:tak;Kontrola:Strona WWW, UPnP, DLNA, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, SNMP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log;Zasilanie:Zasilacz zewnętrzny 12V/0,5A;Złącza:LAN x4, WAN x1;Gniazdo USB:nie


☆ Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 1-pak Biały ☆

Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 1-pak Biały Najniższa Cena Online

☆ Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 1-pak Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 1-pak Biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Zasięg dla całego domuSystem ZenWiFi AC składa się z jednego routera ASUS AC1500 oraz dwóch węzłów zwiększających, które wykorzystują nieszablonowe technologie gwarantujące Ci superszybkie, bezusterkowe i bezpieczne połączenia Wi-Fi jednocześnie we wnętrzu Twojego domu, jak i na zewnątrz!

  elastyczny wybór nazw sieciWyjątkową funkcją ZenWiFi jest nowoczesna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszelkiego lub zróżnicowanych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Dobór należy do Ciebie!

  Konfiguracja łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek wcześniejKonfiguracja w trzech krokach przy pomocy aplikacji ASUS Router Włącz ZenWiFi AC Mini Stwórz nazwę sieci Wi-Fi i konto administratora Zaczekaj trzy minuty i gotowe!

  Co powoduje, że konfiguracja ZenWiFi AC jest tak nieskomplikowana?Jednorazowa konfiguracja z funkcją samoczynnej synchronizacji dla wszelkich koncentratorów w każdym zestawieW skrócie: musisz uruchomić konfigurację za pomocą routera, czyli jednostki ze zdejmowanym paskiem z przezroczystego plastiku wokół obudowy.Inteligentne funkcje do inteligentnych domówZenWiFi AC Mini nieprzeciętnie współpracuje z urządzeniami inteligentnego domu w tym obsługuje umiejętności Alexa (Alexa Skills).

  technika AiMesh. Prosta konfiguracja. Rozciągliwe zarządzanie.nawet początkujący użytkownicy mogą momentalnie zainstalować technologię AiMesh, a bardziej doświadczeni użytkownicy z pewnością docenią wielki pakiet zaawansowanych funkcji sieciowych.Uczyń Internet bezpieczniejszym miejscem dla każdegoPakiet AiProtection Classic z kontrolą rodzicielską jest darmowy w całym okresie wykorzystywania urządzenia.

  zagwarantuje Ci to pełen spokój ducha, a w dodatku umożliwia kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w Twojej sieci za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.Bezpieczeństwo: AiProtection: AiProtection Classic Router Security Assessment: Tak Malicious site blocking: Tak Two-Way IPS: Nie Infected Device Prevention and Blocking: Tak Parental Control: Tak Parental Control Customized Internet schedule: Tak Maximum Parental Control profile: 16 Maximum Parental Control content filter rule: 16 Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Operating mode:Wireless router mode Range extender mode Access point mode Free OS upgrade: Tak Firewall: Tak Maximum Firewall keyword filter: 64 Maximum Firewall network service filter: 32 Maximum Firewall URL filter: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Configuration backup and restore: Tak Diagnosis tools: Tak Feedback system: Tak System log: Tak Funkcje specjalne: Zasilanie: Wejście AC: 110 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V z maks.

  Prąd 1 A. Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: ZenWiFi AC Mini przewód Ethernet RJ45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna wymiary: Pozostałe właściwości: Procesor: QCN5502 Pamięć: 32 MB Flash, 128 MB RAM...


☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U ☆

Asus RT-AX53U, RT-AX53U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX53U, RT-AX53U
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX53U Przygotuj swój dom na Wi-Fi 6 (802.11ax) Rosnąca ilość podłączonych sprzętów osobistych i sprzętów IoT doprowadziła do ogólnego wzrostu gęstości sieci, co przesuwa granice obecnego standardu WiFi.

  Router Asus RT-AX53U ma najnowszy kanon WiFi 6 (802.11ax), który zapewnia przyszłościowe technologie, wyższą efektywność sieci, szybsze szybkości WiFi, obszerniejszy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych urządzeń, gwarantując użytkownikom istotnie udoskonalone wrażenia z pracy w sieci.

  *Do korzystania z zalet standardu WiFi 6 (802.11ax) wymagane są urządzenia zgodne ze standardem 802.11ax. Prędkość Wi-Fi nowej generacji Asus RT-AX53U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który gwarantuje przepustowość 80 MHz i 1024-QAM dla pokaźnie szybszych połączeń bezprzewodowych.

  Przy całkowitej prędkości sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz — RT-AX53U jest 1,5 razy szybszy aniżeli dwuzakresowe routery 802.11ac 2x2. Wyprodukowany dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami Dzięki bezprecedensowemu połączeniu technologii OFDMA i MU-MIMO w Asus RT-AX53U, technologia 802.11ax gwarantuje do 4 razy obszerniejszą przepustowość sieci i sprawność w środowiskach o znacznym natężeniu ruchu.

  Wi-Fi 802.11ac poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co oznacza nieefektywne zastosowanie przystępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 (802.11ax) dzieli każdy kanał na nieduże podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu sprzętów, co zmniejsza opóźnienia, gwarantując płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.

  Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX53U gromadzi ASUS AiProtection, sieciowy system bezpieczeństwa klasy komercyjnej zasilany przez trend Micro™ Smart Home Network. Dzięki AiProtection wszystkie podłączone urządzenia są chronione, nawet jeśli nie posiadają własnych funkcji antywirusowych — na przykład urządzenia IoT.

  AiProtection blokuje typowe ataki internetowe, zanim dotrą do sieci, a jeśli w sieci zostanie wykryte zainfekowane urządzenie, AiProtection natychmiast je blokuje, by zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek danych osobowych do złośliwych serwerów.

  Opcje łączności Router Asus RT-AX53U ma jeden port Gigabit WAN, trzy porty Gigabit LAN i port USB 2.0. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą posiadać dzisiaj własne dedykowane porty, dzięki czemu RT-AX53U stanie się potężnym cyfrowym centrum domowym.? mocna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT Dzięki interfejsowi użytkownikaAsus RT-AX53U możesz konfigurować, obserwować i sterować aplikacjami sieciowymi w jednym instynktownym obszarze.

  Dzięki prędkiej konfiguracji, wykrywaniu wielu sprzętów i sprężystym ustawieniom Asus RT-AX53U maksymalnie wykorzystuje produktywność Twojej sieci. *Rzeczywista przepustowość informacji i zasięg sieci Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych, w...


☆ system wifi zenwifi cd6 ac1500 1-pack biały marki Asus ☆

system wifi zenwifi cd6 ac1500 1-pack biały marki Asus Najniższa Cena Online

☆ system wifi zenwifi cd6 ac1500 1-pack biały marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: system wifi zenwifi cd6 ac1500 1-pack biały marki Asus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Zasięg dla całego domu
  System ZenWiFi AC składa się z jednego routera ASUS AC1500 oraz dwóch węzłów powiększających, które wykorzystują unikatowe technologie gwarantujące Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!

  sprężysty dobór nazw sieci
  nieszablonową funkcją ZenWiFi jest innowacyjna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszystkiego albo najróżniejszych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Wybór należy do Ciebie!

  Konfiguracja łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej
  Konfiguracja w trzech krokach przy pomocy aplikacji ASUS Router

  • Włącz ZenWiFi AC Mini
  • Stwórz nazwę sieci Wi-Fi i konto administratora
  • Zaczekaj trzy minuty i gotowe!

  Co powoduje, iż konfiguracja ZenWiFi AC jest tak prosta?
  Jednorazowa konfiguracja z funkcją samoczynnej synchronizacji dla wszelkich koncentratorów w każdym pakiecie
  W skrócie: musisz uruchomić konfigurację za pomocą routera, czyli jednostki ze zdejmowanym paskiem z przejrzystego plastiku wokół obudowy.

  Inteligentne funkcje do inteligentnych domów
  ZenWiFi AC Mini doskonale współpracuje z urządzeniami inteligentnego domu w tym obsługuje umiejętności Alexa (Alexa Skills).

  technologia AiMesh. Nietrudna konfiguracja. Sprężyste zarządzanie.
  nawet początkujący użytkownicy mogą szybko zainstalować technikę AiMesh, a bardziej doświadczeni użytkownicy bez dwóch zdań docenią obfity zestaw innowacyjnych funkcji sieciowych.

  Uczyń Internet bezpieczniejszym miejscem dla każdego
  pakiet AiProtection Classic z kontrolą rodzicielską jest darmowy w całym okresie użytkowania urządzenia. Zapewnia Ci to pełen spokój ducha, a w dodatku zezwala na kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w Twojej sieci za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.


  Bezpieczeństwo
  AiProtection: AiProtection Classic Router Security Assessment: Tak Malicious site blocking: Tak Two-Way IPS: Nie Infected Device Prevention and Blocking: Tak Parental Control: Tak Parental Control Customized Internet schedule: Tak Maximum Parental Control profile: 16 Maximum Parental Control content filter rule: 16
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  Operating mode:Wireless router mode Range extender mode Access point mode Free OS upgrade: Tak Firewall: Tak Maximum Firewall keyword filter: 64 Maximum Firewall network service filter: 32 Maximum Firewall URL filter: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Configuration backup and restore: Tak Diagnosis tools: Tak Feedback system: Tak System log: Tak

☆ rt-ax55 marki Asus ☆

rt-ax55 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax55 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax55 marki Asus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router ASUS RT-AX55 WiFi 6 Opis towaru: Router wyposażony w jeden port RJ-45 dla WAN i cztery porty RJ-45 dla LAN. Częstotliwość operacyjna 2.4/5 GHz. Przygotuj swój dom na technologię WiFi 6 (802.11ax) Stale rosnąca ilość połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu rodzaju IoT doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci.

  Na skutego tego aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy standard 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą wydajność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, obszerniejszy zasięg sygnału oraz dłuższy czas pracy baterii sprzętów połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom istotnie lepsze wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  prędkość Wi-Fi następnej generacji RT-AX55 to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo 80 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o mnóstwo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantując łączną przepustowość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX55 jest 1,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wykonany do domów z wieloma urządzeniami Wykorzystując bezprecedensowe połączenie technice OFDMA i MU-MIMO, technologia 802.11ax zagwarantuje obsługę nawet cztery razy pokaźniejszej liczby lepszą efektywność sieci o wysokim obciążeniu.

  Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do wyjątkowo nieefektywnego wykorzystywania dostępnej przepustowości.

  Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax pozwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z przeróżnych sprzętów i ich jednoczesną transmisję.

  Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności. Atrybuty artykułu: informacje podstawowe Pozostałe atrybuty: Przycisk WPS Technologie: Wi-Fi Wyposażenie: kabel Ethernet Złącza LAN: 4x RJ-45 Złącza WAN: 1x RJ-45 rozmiary i waga Głębokość (mm): 134 Szerokość (mm): 230 Waga (g): 374 Wysokość (mm): 56 parametry techniczne Diody sygnalizacyjne: tak Obsługa sieci bezprzewodowej: tak Przepustowość: 1201 Mbps Przeznaczenie: xDSL zastosowana pamięć: 128 MB Flash Charakterystyka atesty: CE Konfiguracja i zarządzanie: tak Standardy i protokoły sieciowe: IPv6,IPv4,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g Tryby pracy: Router LAN/Wi-Fi zaimplementowane zabezpieczenia: WPA3 Personal,WPA Personal,WPS,WPA2 Personal,WPA Enterprise Antena Antena: Zewnętrzna...Podsumowanie, czyli jaki router WiFi Asus najlepszy?


Najlepszy router WiFi Asus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi Asus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery WiFi – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi Asus nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi Asus opinie,
 • dobry router WiFi Asus cena,
 • router WiFi Asus ranking,
 • router WiFi Asus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...