Ranking routerów WiFi do 400 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi do 400 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi do 400 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów WiFi do 400 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ rt-ax55 marki Asus ☆

rt-ax55 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax55 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax55 marki Asus
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router ASUS RT-AX55 WiFi 6 Opis artykułu: Router zaopatrzony w jeden port RJ-45 dla WAN oraz cztery porty RJ-45 dla LAN. Częstotliwość operacyjna 2.4/5 GHz. Przygotuj swój dom na technikę WiFi 6 (802.11ax) Stale rosnąca liczba połączonych z siecią maszyn osobistych, a także sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci.

  Na skutego tego aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą produktywność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii maszyn połączonych z siecią, gwarantując użytkownikom pokaźnie udoskonalone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  szybkość Wi-Fi następnej generacji RT-AX55 to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo 80 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o mnóstwo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantując łączną przepustowość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX55 jest 1,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wytwarzany do domów z wieloma urządzeniami Wykorzystując rewolucyjne połączenie technice OFDMA, a także MU-MIMO, technologia 802.11ax zapewnia obsługę choćby cztery razy pokaźniejszej liczby lepszą skuteczność sieci o wysokim obciążeniu.

  Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do nad wyraz nieefektywnego stosowania dostępnej przepustowości.

  Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax zezwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei zezwala na łączenie ze sobą sygnałów z zróżnicowanych urządzeń i ich jednoczesną transmisję.

  Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi, przy udoskonalonej ogólnej responsywności. Parametry produktu: dane podstawowe Pozostałe parametry: Przycisk WPS Technologie: Wi-Fi Wyposażenie: kabel Ethernet Złącza LAN: 4x RJ-45 Złącza WAN: 1x RJ-45 rozmiary i waga Głębokość (mm): 134 Szerokość (mm): 230 Waga (g): 374 Wysokość (mm): 56 parametry technologiczne Diody sygnalizacyjne: tak Obsługa sieci bezprzewodowej: tak Przepustowość: 1201 Mbps Przeznaczenie: xDSL wbudowana pamięć: 128 MB Flash Charakterystyka dokumenty: CE Konfiguracja i zarządzanie: tak Standardy i protokoły sieciowe: IPv6,IPv4,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g Tryby pracy: Router LAN/Wi-Fi zaimplementowane zabezpieczenia: WPA3 Personal,WPA Personal,WPS,WPA2 Personal,WPA Enterprise Antena Antena: Zewnętrzna...


☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 ☆

TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000 Gigabitowe szybkości Wi-Fi 6 nowej generacji szybkości dochodzące do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz gwarantują płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.

  Wysoka sprawność technika OFDMA zwiększa efektywność aż czterokrotnie, żeby umożliwić jednoczesną transmisję wielu urządzeń. Niezwykle niski poziom opóźnień Oraniczenie opóźnień umożliwia bardziej responsywną grę i rozmowy video bez zakłóceń.

  większy zasięg Wi-Fi Połączenie czterech zewnętrznych anten o wysokim zysku i technice Beamforming zezwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

  TP-Link HomeShield - udoskonalona ochrona przed najnowszymi zagrożeniami. Dłuższa praca maszyn technika Target Wake Time pozwala na adekwatne działanie sprzętów i mniejsze zużycie energii. Kompatybilność z Alexa Korzystając z Amazon Alexa router można kontrolować przy pomocy poleceń głosowych.

  Wi-Fi 6 to wyższa efektywność na wszystkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, gwarantując pokaźniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą skuteczność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,zbratać z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swym domu.

  Niesamowita szybkość Niesamowicie duże szybkości pasma 5GHz zapewniają bezproblemowe transmisje strumieniowe, granie online, a także szybkie pobieranie. Szerokością kanału 160MHz podwaja przystępną przepustowość, umożliwiając oglądanie tworzyw w rozdzielczości 8k bez opóźnień.

  Mniej ekranów ładowania Granie, oglądanie wideo i praca jednocześnie w tym samym czasie. Technika OFDMA usprawnia sieć WiFi pozwalając wielu urządzeniom na korzystanie w tym samym czasie ze wspólnego kanału Więcej połączeń bez spadków przepustowości efektywny procesor Qualcomm i wielki zapas pamięci zezwalają na korzystanie z pełni zalet Wi-Fi 6.

  Ciesz się z szybszego połączenia i krótszych czasów reakcji choćby przy sporych obciążeniach. Poprawiona produktywność układu chłodzenia większy radiator i poprawiona obudowa to lepsze chłodzenie układów scalonych co przekłada się na obszerniejszą sprawność.

  Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i jednostajne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Port USB 3.0 Port USB 3.0 to spore ułatwienie w udostępnianie zdjęć, filmów i muzyki w sieci domowej. Dostęp do swych plików możesz uzyskać także zdalnie, wszystko w pełni bezpiecznie. Rozciągliwość w produkcji domowej sieci Wi-Fi technologia OneMesh to łatwy sposób na utworzenie jednolitej sieci mesh, obejmującej swoim zasięgiem całą powierzchnię domu.

  starczy, iż podłączysz wzmacniacz sygnału z technologią OneMesh do routera OneMesh. Nie musisz już błądzić po domu w poszukiwaniu jednostajnego połączenia! Zaawanoswana ochrona dla twoich sprzętów Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeShield, by utworzyć przypasowaną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową.

  Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie informacji wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeShield dostarczy Ci narzędzia, które są niezbędne do kompleksowego zarządzania siecią.

  Łatwa aktualizacja oprogramowania Cały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje.

  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC Application Layer Gateway Antywirus HomeCare Wykrywanie niebezpiecznych witryn Ochrona przed atakami Kwarantanna zaatakowanych sprzętów Powiadomienia i dzienniki Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Kontrola rodzicielska Profile użytkowników oczyszczanie treści Harmonogram dostępu Czas w nagrodę Harmonogramy (czas snu) Licznik czasu korzystania z Internetu Przerwa w dostępie do sieci Wgląd w statystyki Zasilanie: 12 V 2 AOprogramowanie: Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScriptWymagania sprzętowe: Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) Akcesoria w pakiecie: Router Wi-Fi Archer AX55 Zasilacz przewód Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacji rozmiary: 261.1 × 134.5 × 41.0 mmPozostałe parametry: wydajność sieci WiFi Dwa pasma Rozdziela urządzenia między dostępne pasma, by zapewnić ich adekwatne działanie OFDMA zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness poprawia skuteczność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS zezwala na dynamiczny wybór częstotliwości 4 strumienie informacji Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze obszerniejszą przepustowość...


☆ TP-Link TL-MR6400 ☆

TP-Link TL-MR6400 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-MR6400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-MR6400
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR6400 4G LTE Najważniejsze cechy Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/s Zintegrowane anteny o dużej mocy pozwalają na zrównoważone połączenie i obszerny zasięg Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM Prędkość sieci bezprzewodowej do 300Mb/s Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dodatkowego połączenia z Internetem Nie wymaga konfiguracji!

  Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie, a router automatycznie dopasuje się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej.

  Udostępnij swoją sieć 4G LTE Wykorzystaj pełne możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi TL-MR6400, który potrafi osiągnąć prędkości pobierania aż do 150Mb/s. TL-MR6400 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie abyś mógł cieszyć się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem video bez przeszkód.

  Router jest w pełni kompatybilny z połączeniami FDD-LTE oraz TDD-LTE oferowanymi przez większość usługodawców na świecie. Sieć bezprzewodowa, tam gdzie jej potrzebujesz TL-MR6400 oferuje nispotykaną wygodę używania i wielofunkcyjność.

  Możliwość szybkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być szczególnie {pomocn|przydatn)a. TL-MR6400 to idealne rozwiązanie niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania i włożysz kartę SIM, a router będzie gotowy do pracy.

  Internet dla nawet 32 urządzeń jednocześnie TL-MR6400 jest w stanie udostępnić połączenie bezprzewodowe nawet 32 urządzeniom, takim jak tablety, smartfony oraz laptopy. Porty LAN mogą zostać wykorzystane, aby podłączyć urządzenia stacjonarne, np.

  komputer. Proste zarządzanie Skonfiguruj router w kilka minut za pomocą intuicyjnego interfejsu w przeglądarce lub przy użyciu aplikacji Tether. Aplikacja Tether pozwala na łatwe zarządzanie siecią za pomocą urządzeń przenośnych z systemami Android lub iOS.

  Specyfikacja techniczna CECHY SPRZĘTOWE Porty: 3 porty LAN 10/100Mb/s, 1 port LAN/WAN 10/100Mbps, 1 slot na kartę SIM Przyciski: Wyłącznik sieci bezprzewodowej, Wyłącznik, WPS/Reset Zasilanie: 9V/0,85A Wymiary: (S x G x W) 202 x 145 x 34 mm Typ anteny: 2 wewnętrzne anteny 4G LTE, 2 anteny zewnętrzne dla sieci bezprzewodowej WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz Częstotliwość pracy: 2,4GHz Prędkość transmisji: 300Mb/s w sieci 2,4GHz Czułość odbiornika: 11g 54M: -74dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -67dBm EIRP: CE, <20dBm(2,4GHz) Funkcje transmisji bezprzewodowej: Wyłącznik transmisji bezprzewodowej, WDS, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 Network Type (V1): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B40 (2600/2300MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900MHz) Network Type (V2): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900MHz) Network Type (V3): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Dostępne tryby pracy: Router 3G/4G, Router bezprzewodowy Zarządzanie: Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, harmonogram restartowania Typ połączenia WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP/L2TP DHCP: Serwer, klient, lista klientów DHCP; Rezerwacja adresów Przekierowanie portów: Serwery wirtualne, Port Triggering, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS: DynDns, NO-IP VPN Pass-Through: PPTP, OpenVPN, IPSec Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, zarządzanie lokalne Zabezpieczenia zapory sieciowej: DoS, Firewall SPI, Filtrowanie adresów IP/domen; Wiązanie IP&MAC Protokoły: IPv4 oraz IPv6 Funkcja Guest Network: Sieć dla gości 2,4GHz INNE Certyfikaty: CE, RoHS Zawartość opakowania: TL-MR6400 Kabel Ethernet RJ45 Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux Przeglądarka internetowa IE11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub nowsze Karta SIM Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


☆ Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 ☆

Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 Najniższa Cena Online

☆ Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi AX1800 Cudy RE1800


  Repeater Cudy RE1800 to urządzenie, które wzmacnia sygnał routera poszerzając obszar objęty siecią Wi-Fi. Współpracuje z dowolnym charakterystycznym routerem lub bramką.zwiększysz zasięg sieci bezprzewodowej za jednym naciśnięciem przycisku WPS. Dodatkowo wzmacniacz ma port Gigabit Ethernet do podłączenia sprzętów przewodowych. Urządzenie wyekwipowano w a nteny zewnętrzne dla szybszego i bardziej bezusterkowego Wi-Fi. Cudy RE1800 to 2 w 1 wzmacniacz Wi-Fi i punkt dostępowy. Konfiguracja jest łatwa dzięki asystentowi.
  Podłącz więcej sprzętów

  Podłącz urządzenia, które do tej pory były poza zasięgiem Twojej sieci WiFi.
  Ultra prędki port Ethernet Gigabit pozwala łatwo podłączyć blisko znajdujące się urządzenie, bez zakłoceń i utraty szybkości.

  większe pokrycie sygnałem dzięki WiFi 6

  W prosty sposób zwiększysz moc sygnału swojego routera, używając technologii WiFi 6.


  Specyfikacja:

  - Model RE1800
  - Procesor: MT7621A+MT7905DAN +MT7975DN
  - Flash: 128Mbit (16MB)
  - DDR 1 Gb (128 MB)
  - Standardy i protokoły:
  IEEE 802.11ax /IEEE 802.11ac /IEEE 802.11n/
  IEEE 802.11g/IEEE 802.11a/IEEE 802.11b
  - Częstotliwość: 2,4 GHz i 5 GHz (11ax)
  - prędkość sygnału: 5 GHz: do 1201 Mb/s
  2,4 GHz: do 574 Mb/s
  - Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3
  - Porty: 1 samodostosowująca się sieć LAN 10/100/1000 Mb/s
  - Zasilacz: wtykowy Power Direct (100 V-240 V)
  - Przyciski: Przycisk Reset / Przycisk WPS
  - Antena: Anteny 5dBi
  - Oświetlenie: LED WiFi / WPS /
  - Zasilanie: Środowisko Temperatura pracy: 0 ℃ ~ 40 ℃
  - Temperatura przechowywania: -40 ℃ ~ 70 ℃
  - Wilgotność pracy: 10% ~ 90% bez kondensacji
  - Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji

☆ Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) ☆

Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) Najniższa Cena Online

☆ Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Totolink
 • Nazwa produktu: Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TOTOLINK LR1200 | najbardziej użyteczny router wifi 12v z obsługą połączenia 4G
  Router wifi 12v Totolink LR1200 to wspaniała opcja dla tych, którzy potrzebują najistotniej funkcjonalnego routera, nawet tam, gdzie nie ma dostawcy Internetu. Zintegrowany modem 4G w routerze pozwoli Ci pracować i przesyłać dane tam, gdzie nie ma lokalnego dostawcy Internetu. LR1200 to bezprzewodowy, dwuzakresowy router 4G LTE, który jest zgodny z najistotniej nowoczesnymi standardami 802. 11ac i proponuje szybkość WiFi do 1200Mbps. Router wifi 12v proponuje komfortowy dostęp do sieci 4G, przy jednoczesnym udostępnianiu sieci 4G LTE wielu urządzeniom, dzięki temu wszystkie urządzenia Wi-Fi natychmiast wchodzą w erę 4G i cieszą się luksusową siecią Wi-Fi 4G.

  TOTOLINK LR1200, czyli rozciągliwość połączenia i używania
  Router wifi 12v od Tolotlinka obsługuje połączenia poprzez 4g. Router Totolink LR1200 ma też interfejs WAN, by w pełni zaspokoić zróżnicowane warianty połączeń, w tym kable, światłowody i modemy DSL. LR1200 ma rozciągliwe ustawienia sieciowe: możesz korzystać z Internetu 4G dla sieci Wi-Fi, a korzystając z Internetu przez RJ45, możesz używać go poprzez sieć przewodową.

  idealna konstrukcja i maksymalny zasięg sieci | Router wifi 12v Totolink LR1200
  zaawansowane anteny LTE Totolink wydajne i efektywne połączenia z każdym urządzeniem. Wzmacniacz mocy w routerze Totolink LR1200 zwiększa możliwości wysyłania i odbierania, wytwarzając szeroką sieć Wi-Fi w domu.

  atrybuty routera Totolink LR1200:

  • Zgodny ze standardami IEEE 802.11ac/a/b/g/n
  • komfortowy dostęp do sieci 4G, udostępniaj swoją sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi i osiągaj szybkość pobierania do 150 Mb/s i szybkość wysyłania do 50 Mb/s
  • buduje jednoczesną dwuzakresową sieć Wi-Fi, z maksymalną szybkością do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
  • solidne, zintegrowane anteny stabilne połączenia bezprzewodowe i ulepszony zasięg
  • Obsługuje sieci rodzaju TDD-LTE, FDD-LTE, TD-SCDMA, WCDMA, CDMA2000,1xEV-DO, GSM, GPRS, EDGE
  • Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM i włączyć ją,radować się szybkim połączeniem bezprzewodowym
  • gwarantuje szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA, WPA2 i WPA / WPA2
  • Obsługuje IP, MAC, odfiltrowanie adresów URL, przekierowanie portów i DMZ
  • Obsługuje wysoki standard ochrony 8KV / 15KV ESD


  EAN: 6952887401842
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: LR1200
  Model: LR1200
  typ: xDSL
  Architektura sieci: FastEthernet
  Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Wewnętrzna
  Zysk anteny: 5 dBi
  Bezpieczeństwo: 64/128-bit WEP, WPA i WPA2
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Hasło, konfiguracja systemu, konfiguracja czasu, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, dziennik systemu
  Zasilanie: 12V DC/ 1A
  Akcesoria w zestawie: Router bezprzewodowy LR1200 * 1 Zasilacz * 1 kabel Ethernet * 1 Adapter SIM (Nona, Micro) Instrukcja szybkiej instalacji * 1
  wymiary: 120 x 180 x 256 mm
  Pozostałe parametry: Środowisko pracy Temperatura pracy: 0 ~ 50 (32 ~ 122 ) Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 (-40 ~ 158 ) Wilgotność w trakcie pracy: 10% ~ 90% bez kondensacji Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji

☆ D-link covr‑2200 ☆

D-link covr‑2200 Najniższa Cena Online

☆ D-link covr‑2200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: D-Link
 • Nazwa produktu: D-link covr‑2200
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  oto nowa generacja wifi w twoim domu. D-link covr-2200 pokrywa sygnałem każdy zakątek domu sygnałem, jednej zrównoważonej i niezwykle prędkiej sieci bezprzewodowej. Dwa punkty covr udostępniają wifi aż na 550 metrach kwadratowych.korzyści:ciesz się zrównoważonym połączeniem, bez względu na miejscekorzystaj z najszybszej sieci bezprzewodowej i z silnym sygnałem w każdym zakątku swojego inteligentnego domuprosta i szybka, trzy-etapowa konfiguracja urządzeńtrójzakresowa sieć backhaul w paśmie 5 ghz i funkcja smart steering automatycznie przełączająca urządzenia mobilne, dzięki czemu sieć za każdym razem działa z największą produktywnością z transferem 2.2 gbit/sobejmuje mcafee’s secure home platform™ na okres 5 lat oraz mcafee livesafe™ na okres 2 lat, co zapewnia ochronę każdego łączącego się z siecią urządzenia z możliwością zainstalowania oprogramowania antywirusowego na nieograniczonej liczbie urządzeńopakowanie mieści jeden router covr


☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 ☆

Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 Najniższa Cena Online

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wi-Fi Mesh Xiaomi Mesh System AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s

  System Mesh Xiaomi zagwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która zapewnia zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/lub routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 maszyn. Sygnał wędruje między różnymi routerami samoczynnie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, aby zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 proponuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma oferują łączną dwuzakresową prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s*. To prawie dwa razy więcej standardowy router AC1200. Technika 1024 QAM jest też szybsza aniżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na szybki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zagwarantuje wspaniałe wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, tradycyjne systemy ruchu dwupasmowego są zawsze przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone*. Ciesz się nad wyraz płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  skuteczna transmisja OFDMA sprawia, iż dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu maszyn*
  technika OFDMA zezwala na routerom przetwarzanie danych z wielu urządzeń równocześnie, gdy spore urządzenia wymagają transmisji danych, wydajnie obniżając przeciążenie sieci i widocznie obniżając opóźnienia.

  stabilna łączność online dla 254 maszyn jednocześnie*
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych sprzętów do domu. Każdy artykuł Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, żeby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą maszyn, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki czemu zapewniona jest jednostajna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, ale i trwalszy
  technologia Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To wydajnie przeciętne zużycie energii w trakcie łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność towaru.

  dużo opcji
  System można zwiększać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack lub 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu

  Fajny czarny prostokąt w kształcie kostki
  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej produktywności, architektura termiczna rodzaju wieża, konwekcja obszernych kanałów i szczególnie spory metalowy radiator stabilną pracę.

  ○ zestaw
  Xiaomi AX3000
  Instrukcja obsługi
  kabel zasilający
  kabel internetowy
  ○ System Operacyjny
  MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Funkcje
  MESH Network
  Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE, Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała), ukryty SSID
  Złącza
  1x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port WAN (Auto MDI/MDIX)
  3x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port LAN (Auto MDI/MDIX)
  Łączność
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna prędkość to 574 Mb/s)
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna prędkość to 2402 Mb/s)
  IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax (IEEE 802.3/3u/3ab)
  11b: DSSS: DBPSK (1 Mb/s), DQPSK (2 Mb/s), CCK (5,5/11 Mb/s)
  11a/g: OFDM: BPSK (6/9 Mb/s), QPSK (12/18 Mb/s), 16QAM (24/36 Mb/s), 64QAM (48/54 Mb/s)
  11n: MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM. Szybkość transmisji danych:MCS0-MCS15
  11ac:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM.
  11ax:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM,1024QAM.
  prędkość transmisji informacji: MCS0-MCS11 (obsługuje 2 strumienie).
  • Pamięć operacyjna RAM
  256MB
  • właściwości procesora
  Dual-core A53 1.0GHz CPU
  Single core 1.0GHz NPU
  • Procesor
  Qualcomm® IPQ5000
  wymiary
  97mm × 97mm × 222mm


☆ TP-LINK Deco M5 1-Pack Mesh Wifi AC1300 ☆

TP-LINK Deco M5 1-Pack Mesh Wifi AC1300 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Deco M5 1-Pack Mesh Wifi AC1300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: TP-LINK Deco M5 1-Pack Mesh Wifi AC1300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Inteligentne Wi-Fi w całym domu Cały dom w zasięgu Wi-Fi

  W przeciwieństwie do klasycznych routerów i wzmacniaczy sygnału, Deco M5 to kompleksowy system samych urządzeń współpracujących razem, żeby zapewnić szybką transmisję informacji w każdym zakamarku domu. Trzy urządzenia Deco M5 pozwolą na płynną transmisję informacji na powierzchni ponad 400 m2. W razie potrzeby, system można rozbudować nawet do 10 sprzętów. Pokrycie całego domu siecią Wi-Fi o szybkościach choćby do 1300 Mb/s nigdy nie było takie proste!

  Konfiguracja prostsza niż kiedykolwiek

  wystarczy tylko kilka minut, by skonfigurować efektywną sieć w całym domu. Po prostu wyjmij urządzenia z pudełka, pobierz aplikację TP-Link Deco i podążaj za wskazówkami na ekranie smartfona. Deco zajmie się resztą, łącznie z wyborem najlepszych miejsc do instalacji sprzętów.


☆ m7350 marki Tp-link ☆

m7350 marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ m7350 marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: m7350 marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  przenośny hotspot LTE TP-Link M7350

  wyróznione funkcje:

  - Obsługa technice 4G LTE (Download do 150 Mb/s, upload do 50 Mb/s)
  - Obsługa do 15 połączeń bezprzewodowych jednocześnie
  - Wszystkie użyteczne dane widoczne na ekranie
  - Bateria umożliwiająca pracę do 10 godzin
  - Dwupasmowa sieć
  - Gniazdo microSD (do 32 GB)

  użycie artykułu
  Urządzenie TP-LINK M7350 proste udostępnianie połączenia 4G. Starczy włożyć kartę SIM do urządzenia,momentalnie utworzyć internetowy hotspot z dwoma pasmami do wyboru. M7350 proste udostępnienie połączenia 4G, o prędkości pobierania do 150Mb/s i prędkości wysyłania do 50Mb/s, choćby 15 użytkownikom równocześnie. Dzięki niewielkim rozmiarom i pojemnej, zaimplementowanej baterii jest ono wyśmienitym towarzyszem podróży, umożliwiającym korzystanie z Internetu do 10 godzin. Innowacyjny wyświetlacz TFT nietrudne sprawdzenie informacji na temat działania urządzenia, takich jak siła sygnału, rodzaj sieci (4G/3G/2G), stan sieci bezprzewodowej, połączenie z Internetem, stan baterii, a także inne komunikaty.

  4G LTE - szybsze połączenia, pokaźniejsze możliwości
  Dzięki sieci najnowszej generacji 4G LTE, M7350 pozwala na pobieranie z szybkością do 150Mb/s, a tym samym oglądanie filmów w jakości HD bez przerw w transmisji, bezzwłoczne pobieranie plików i prowadzenie rozmów video bez zakłóceń.

  Łatwe udostępnianie dwupasmowego połączenia bezprzewodowego choćby 15 urządzeniom
  Dzięki rozwiązaniu Plug and play, wystarczy włożyć kartę SIM 4G, by utworzyć niezawodny, internetowy hotspot w jednym z dwóch pasm, o szybkości Wi-Fi do 300Mb/s. Połączenie 4G/3G można momentalnie udostępniać nawet 15 urządzeniom równocześnie – tabletom, telefonom komórkowym, notebookom, konsolom do gier i wielu innym.

  Pomysłowy, niewiele znaczący gadżet do wykorzystania w trakcie podróży

  poręczny i elegancki M7350 genialnie sprawdza się podczas podróży, wyjazdów służbowych, korzystania na świeżym powietrzu i do wielu innych zastosowań.

  Do 10 godzin udostępnionego połączenia 4G
  Dzięki mocnej baterii o pojemności 2550mAh, M7350 może działać do 10 godzin, pracując na pełnej mocy. Dzięki złączu micro USB baterię można prosto naładować przy pomocy kabla podłączonego do laptopa, ładowarki do smartfona albo dołączonego zasilacza.

  Błyskawiczny podgląd informacji o urządzeniu
  instynktowny ekran usprawnia kontrolę limitu pobierania/wysyłania informacji i uniemożliwia jego przekraczaniu. Przycisk menu zezwala na szybką zmianę sieci, roamingu informacji i pasma częstotliwości. Bezpośrednio na urządzeniu można także zobaczyć hasło i nazwę sieci.

  Gniazdo micro SD do bezprzewodowego udostępniania
  Gniazdo micro SD przystępne, bezprzewodowe udostępnianie fotografii, muzyki i wideo - przy użyciu kart o pojemności do 32GB.  EAN: 6935364071745
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: M7350
  typ: GSM 3G/4G
  Transmisja informacji: UMTS
  Sieć GSM: 850 MHz
  Sieć UMTS: 2100 MHz
  Sieć LTE: 1800 MHz
  Max. Szybkość pobierania: 150 Mbit/s
  Max. Szybkość wysyłania: 50 Mbit/s
  Obsługa sieci Aero2: Brak informacji
  Standardy: 802.11g
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 2
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: - Ukrywanie SSID- przefiltrowanie adresów MAC- Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK
  Funkcje specjalne: - Obsługa sieci 4G/3G/2G- Dwupasmowa sieć bezprzewodowa- Obsługa do 15 połączeń bezprzewodowych- Bateria o pojemnośći 2550 mAh- użyteczna i kompaktowa budowa wspaniała do zastosowań w podróży- 1.4 calowy wyświetlacz
  Czytnik kart pamięci: microSD
  kanon pamięci SD / CF: SD
  Porty we/wy: 1 x micro USB
  Karta SIM: kanon
  Zasilanie: - zastosowana bateria wielokrotnego ładowania (2550 mAh)- Zasilacz zewnętrzny 5V/0.5A
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  Akcesoria w zestawie: - mobilny hotspot M7350 (LTE-Adv.)- kabel microUSB- Adapter microSIM > standardSIM- Adapter nanoSIM> standardSIM- Zasilacz- Instrukcja obsługi
  wymiary: 106 × 66 × 16 mm
  Pozostałe właściwości: - EIRP:
  atesty: - CE- RoHS
  kryteria środowiskowe: - Temperatura operacyjna: 0-40 stopni C- Temperatura przechowywania: od -40 do 70 stopni C- Wilgotność otoczenia pracy: 10-90% (bez kondensacji)- Wilgotność otoczenia przechowywania: 5-90% (bez kondensacji

☆ Domowy system Wi-Fi TP-Link Deco M4 (2 szt.) ☆

Domowy system Wi-Fi TP-Link Deco M4 (2 szt.) Najniższa Cena Online

☆ Domowy system Wi-Fi TP-Link Deco M4 (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Domowy system Wi-Fi TP-Link Deco M4 (2 szt.)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  TP-Link Deco M4(2-Pack)

  Ciesz się konkretnym i stabilnym sygnałem Wi-Fi jak nigdy wcześniej. Deco M4 wykorzystuje technikę TP-Link Mesh, żeby zapewnić silny sygnał bezprzewodowy w każdym kącie twojego domu. Jednostki Deco współpracują ze sobą,kreować jednolitą sieć Wi-Fi.

  Dwie jednostki Deco pokrywają siecią powierzchnię do 260m2. Połączenia bezprzewodowe i opcjonalne łącze rezerwowe Ethernet łączą jednostki Deco, gwarantując jeszcze szybszą sieć i najmocniej płynny roaming. Ci trzeba pokaźniejszego zasięgu Wi-Fi? wystarczy dodać kolejną jednostkę Deco.

  Płynne przełączanie między urządzeniami

  Deco to najprostszy sposób na silny sygnał bezprzewodowy w każdym kącie twojego domu. Routery Deco współpracują ze sobą,kreować jednolitą sieć Wi-Fi. W trakcie przemieszczania się po domu twój telefon albo tablet za każdym razem zespoli się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie.

  Dzięki technice 802.11ac i szybkościom choćby trzy razy szybszym niż w starszych generacjach routerów, Deco może zapewnić szybkie połączenie bez opóźnień choćby dla 100 maszyn.

  Trzy tryby w jednym urządzeniu

  Wielofunkcyjne urządzenie Deco M4 może służyć zarówno jako router (ekspresowo utwórz prywatną sieć bezprzewodową), punkt dostępowy (stwórz dostęp do Wi-Fi dla wszelkich sieci przewodowych) i wzmacniacz sieci (wzmocnij zasięg sieci Wi-Fi i wyeliminuj martwe strefy). Wybieraj na bieżąco najmocniej stosowny tryb i ciesz się maksymalną elastycznością sieci.

  Proste zarządzanie i konfiguracja

  Instalacja Deco M4 jest szybka i prosta. Rozpakuj Deco, zainstaluj aplikację, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Dzięki aplikacji Deco możesz zarządzać swoją siecią z domu i z podróży. Aplikacja pozwala na pomiędzy innymi weryfikację połączonych sprzętów, przydzielanie im priorytetów czy konfigurację sieci dla gości.

  Możesz również sparować Deco M4 z Alexa i sterować urządzeniem za pomocą prostych poleceń głosowych. Ciesz się inteligentnymi rozwiązaniami w twoim domu.

  niezawodna kontrola rodzicielska

  Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci. Stwórz osobne profile dla wszystkich członków rodziny i ustaw dla nich jednostkowe limity czasowe i przyzwolenia.

  Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci, korzystając z ustawień blokowania stron nieodpowiednich dla użytkownika w określonym wieku. Kontroluj, jakie strony odwiedzają twoje dzieci i jak często to robią, żeby upewnić się, że są bezpieczne podczas zabawy na komputerze.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Tryb pracy
   Access Point
   Router
  • rodzaje wejść/wyjść
   RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 2 szt.
   Złącze zasilania - 1 szt.
  • Obsługiwane standardy
   Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
  • Częstotliwość pracy
   2.4 / 5 GHz (DualBand)
  • Antena
   Wewnętrzna - 2 szt.
  • Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej
   1200 Mb/s (Wi-Fi)
  • Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej
   WPA-PSK
   WPA2-PSK
  • Zarządzanie i konfiguracja
   Strona WWW
   Aplikacja
  • dopełniające funkcje
   Obsługa IPv6
   Kontrola rodzicielska
   Sieć gościnna
   QoS
   DHCP
   MU-MIMO
  • uzupełniające informacje
   Zapora SPI Firewall
   Obsługuje sieć gościnną
  • Kolor
   Biały
  • Wysokość
   190 mm
  • Szerokość
   91 mm
  • Głębokość
   91 mm
  • załączone akcesoria
   Zasilacz
   przewód RJ-45
   Instrukcja szybkiej instalacji
  • Gwarancja
   36 miesięcy (gwarancja producenta)


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi do 400 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 ☆

Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 Najniższa Cena Online

☆ Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Cudy Repeater ac wzmacniacz lan wi-fi 6 ax1800 re1800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi AX1800 Cudy RE1800


  Repeater Cudy RE1800 to urządzenie, które wzmacnia sygnał routera poszerzając obszar objęty siecią Wi-Fi. Współpracuje z dowolnym charakterystycznym routerem albo bramką.zwiększysz zasięg sieci bezprzewodowej za jednym naciśnięciem przycisku WPS. Na dodatek wzmacniacz posiada port Gigabit Ethernet do podłączenia sprzętów przewodowych. Urządzenie wyekwipowano w a nteny zewnętrzne dla szybszego i bardziej niezawodnego Wi-Fi. Cudy RE1800 to 2 w 1 wzmacniacz Wi-Fi i punkt dostępowy. Konfiguracja jest przystępna dzięki asystentowi.
  Podłącz więcej sprzętów

  Podłącz urządzenia, które do tej pory były poza zasięgiem Twojej sieci WiFi.
  Ultra szybki port Ethernet Gigabit pozwala łatwo podłączyć blisko znajdujące się urządzenie, bez zakłoceń i utraty prędkości.

  pokaźniejsze pokrycie sygnałem dzięki WiFi 6

  W prosty sposób rozszerzysz moc sygnału swojego routera, używając technologii WiFi 6.


  Specyfikacja:

  - Model RE1800
  - Procesor: MT7621A+MT7905DAN +MT7975DN
  - Flash: 128Mbit (16MB)
  - DDR 1 Gb (128 MB)
  - Standardy i protokoły:
  IEEE 802.11ax /IEEE 802.11ac /IEEE 802.11n/
  IEEE 802.11g/IEEE 802.11a/IEEE 802.11b
  - Częstotliwość: 2,4 GHz i 5 GHz (11ax)
  - prędkość sygnału: 5 GHz: do 1201 Mb/s
  2,4 GHz: do 574 Mb/s
  - Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3
  - Porty: 1 samodostosowująca się sieć LAN 10/100/1000 Mb/s
  - Zasilacz: wtykowy Power Direct (100 V-240 V)
  - Przyciski: Przycisk Reset / Przycisk WPS
  - Antena: Anteny 5dBi
  - Oświetlenie: LED WiFi / WPS /
  - Zasilanie: Środowisko Temperatura pracy: 0 ℃ ~ 40 ℃
  - Temperatura przechowywania: -40 ℃ ~ 70 ℃
  - Wilgotność pracy: 10% ~ 90% bez kondensacji
  - Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji

☆ 4g07 router ac1200 wi-fi 4g sim lte marki Tenda ☆

4g07 router ac1200 wi-fi 4g sim lte marki Tenda Najniższa Cena Online

☆ 4g07 router ac1200 wi-fi 4g sim lte marki Tenda - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: 4g07 router ac1200 wi-fi 4g sim lte marki Tenda
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wi-Fi Tenda 4G07 AC1200 Dostęp do internetu w każdym miejscu Router Tenda 4G07 Tenda 4G07 udostępnia innowacyjną sieć 4G LTE. Starczy, iż podłączysz kartę SIM i udostępnisz połączenie internetowe 4G LTE albo 3G za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej lub przewodowo poprzez port Ethernet. Router zagwarantuje użytkownikom elastyczny i rozmaity dostęp do i usług głosowych. Potężny sygnał WiFi Dzięki slotowi na kartę SIM możesz wykorzystywać zasięg LTE, by zapewnić dostęp do internetu w swym domu. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla domostw znajdujących się w odległych od miast lokalizacjach, gdzie nie ma dostępu do infrastruktury światłowodowej. Możesz dodatkowo używać 4G07 w podróży i ułatwić swoją pracę w hotelu. Szybki dostęp do sieci z kartą SIM Dzięki obsłudze kart SIM możesz cieszyć się własną siecią WiFi wszędzie tam, gdzie dostępny jest transfer z użyciem sieci komórkowej. Router 4G07 korzysta z technice łączności 4G LTE, która zapewnia maksymalne szybkości transferu LTE CAT4 do 150 Mbps, zezwalając na płynne odtwarzanie filmów i szybkie pobieranie plików. Silny zasięg w dwóch pasmach Używając technice Wi-Fi 802.11AC, router Tenda gwarantuje bezprzewodowy transfer do 1200 Mbps. Jest to do 300 Mbps w paśmie 2,4GHz, oraz do 867 Mbps w paśmie 5Ghz. Oglądaj ulubione filmy, pracuj z dokumentami w chmurze, graj w ekscytujące gry, nie martwiąc, się o skuteczność bezprzewodowej sieci. Ciesz się zasięgiem w całym domu, docierającym do twoich maszyn choćby poprzez niemało ścian dzięki technologii beamformingu. Nagradzany artykuł

☆ ROUTER TENDA 4G03 LTE ☆

ROUTER TENDA 4G03 LTE Najniższa Cena Online

☆ ROUTER TENDA 4G03 LTE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: ROUTER TENDA 4G03 LTE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TENDA 4G03 LTE [Najważniejsze parametry] Najważniejsze właściwości - prędkie łącze szerokopasmowe 4G - Obsługa choćby do 32 użytkowników Wi-Fi - Przełączanie awaryjne pomiędzy połączeniem Ethernet - Natychmiastowy dostęp do internetu przy pomocy karty mini SIM Dostęp szerokopasmowy, gdziekolwiek jesteś, bez okablowania Sygnał LTE Advanced umożliwiający dostęp do Internetu bez kabla i światłowodu, jest nieprzeciętnym wyborem dla odległych obszarów, takich jak wiejskie i podmiejskie posiadłości, tymczasowy sklep czy dom wakacyjny, dając urządzeniom możliwość dostępu do Internetu w dowolnym miejscu i czasie. [Dostęp szerokopasmowy, gdziekolwiek jesteś, bez okablowania] [prędkie łącze szerokopasmowe 4G dla pełni komfortu] prędkie łącze szerokopasmowe 4G dla pełni komfortu Router Tenda 4G03 zapewnia maksymalną szybkość LTE 4G 150 Mbps pozwalając ci radować się płynnym buforowaniem filmów w HD, wysoką jakością rozmów video oraz skutecznym pobieraniem danych. Obsługa choćby do 32 użytkowników Wi-Fi Dzięki sprawnemu procesorowi 880 Mhz w litografii 28 nm router Tenda 4G03 potrafi obsłużyć jednocześnie do 32 podłączonych urządzeń. [Obsługa choćby do 32 użytkowników Wi-Fi] [Przełączanie awaryjne między połączeniem Ethernet i 4G] Przełączanie awaryjne pomiędzy połączeniem Ethernet i 4G w sytuacji zerwania łączności kablowej następuje automatyczne przełączenie na łączność bezprzewodową 3G albo 4G. [Natychmiastowy dostęp do internetu za pomocą karty mini SIM] Natychmiastowy dostęp do internetu przy pomocy karty mini SIM Zaloguj się do sieci natychmiastowo za pomocą autoryzowanej karty mini SIM. Specyfikacja techniczna 4G Cartgory LTE CAT4 4G/3G standards FDD LTE,TDD-LTE,WCDMA 4G Mobile Bands 4G FDD LTE:B1/B3/B7/B8/B20 4G TDD-LTE:B38/B40 3G WCDMA:B1/B3 Max 4G speed DL:150Mbps UL:50Mbps Wi-Fi standards 802.11b/g/n Wi-Fi frequency 2.4GHz Wi-Fi speed 2.4GHz:300Mbps Wi-Fi transmit Power 2.4GHz:up to 20dBm Interfejs 1 × 10/100 Mbps LAN/WAN Port 1 × 10/100Mbps LAN Port 1 × 2FF SIM Card Slot Przyciski Power on/off WPS/Reset Antena 2 Internal 4G/3G Antennas 2 Internal Wi-Fi Antennas LED Power Wi-Fi LAN Internet 4G/3G Signal strength(3 Bars) wymiary 185*126*60mm(L*W*H) Waga About 280g Zasilanie Power adapter:Input power AC 100V-240V 50/60Hz Output power:DC 9V==1A WAN Type 4G/3G or Wired 4G/3G Features Auto-APN Auto dial-up Roaming SMS(Send/Receive/Delete) USSD Data limted PIN Management Failover Wi-Fi functions Broadcast and Hide Wi-Fi name Guest network Wi-Fi schedule Wi-Fi security WEP,WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2 Software features APP/Local/remote management Parental control DHCP(DHCP Server and Client) Virtual Server(UPnP/DMZ/Port Forwarding) DDNS(DynDns, 88ip) VPN(PPTP Client/L2TP Client/PPTP Server) Firewall QOS Upgrade firmware from local or OTA IPV4/IPV6 TR069 dokumenty FCC Granted CE Granted ROHS Granted Temperatura Operating Temperature: 0℃~40℃ Storage Temperature: -30ºC~70ºC Wilgotność Operating Humidity: 10% ~ 90% RH Non-condensing Storage Humidity: 5% ~ 90% RH Non-condensing Zawartość opakowania 1 * 4G LTE Router 1 * Ethernet cable 1 * Power adapter 1 * Quick Installation Guide

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 ☆

Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 Najniższa Cena Online

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wi-Fi Mesh Xiaomi Mesh System AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s

  System Mesh Xiaomi zagwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która gwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/lub routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje między przeróżnymi routerami samoczynnie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, aby zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się błyskawicznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 oferuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma proponują łączną dwuzakresową szybkość bezprzewodową do 2976 Mb/s*. To prawie dwa razy więcej typowy router AC1200. Technika 1024 QAM jest w dodatku szybsza niż 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na szybki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zagwarantuje rewelacyjne wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, klasyczne systemy ruchu dwupasmowego są za każdym razem przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone*. Ciesz się nad wyraz płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  sprawna transmisja OFDMA powoduje, iż dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu maszyn*
  technika OFDMA zezwala na routerom przetwarzanie informacji z wielu sprzętów równocześnie, gdy szerokie urządzenia wymagają transmisji danych, sprawnie zniżając przeciążenie sieci i widocznie zniżając opóźnienia.

  jednostajna łączność online dla 254 urządzeń równocześnie*
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych sprzętów do domu. Każdy artykuł Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, aby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą maszyn, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki temu zapewniona jest zrównoważona łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, lecz i trwalszy
  technologia Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To sprawnie przeciętne zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność produktu.

  sporo opcji
  System można rozszerzać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu

  Fajny czarny prostokąt w profilu kostki
  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej wydajności, architektura termiczna rodzaju wieża, konwekcja dużych kanałów i szczególnie duży metalowy radiator zrównoważoną pracę.

  ○ komplet
  Xiaomi AX3000
  Instrukcja obsługi
  kabel zasilający
  przewód internetowy
  ○ System Operacyjny
  MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Funkcje
  MESH Network
  Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE, Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała), ukryty SSID
  Złącza
  1x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port WAN (Auto MDI/MDIX)
  3x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port LAN (Auto MDI/MDIX)
  Łączność
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna szybkość to 574 Mb/s)
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna szybkość to 2402 Mb/s)
  IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax (IEEE 802.3/3u/3ab)
  11b: DSSS: DBPSK (1 Mb/s), DQPSK (2 Mb/s), CCK (5,5/11 Mb/s)
  11a/g: OFDM: BPSK (6/9 Mb/s), QPSK (12/18 Mb/s), 16QAM (24/36 Mb/s), 64QAM (48/54 Mb/s)
  11n: MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM. Prędkość transmisji informacji:MCS0-MCS15
  11ac:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM.
  11ax:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM,1024QAM.
  szybkość transmisji danych: MCS0-MCS11 (obsługuje 2 strumienie).
  • Pamięć operacyjna RAM
  256MB
  • atrybuty procesora
  Dual-core A53 1.0GHz CPU
  Single core 1.0GHz NPU
  • Procesor
  Qualcomm® IPQ5000
  rozmiary
  97mm × 97mm × 222mm


☆ Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) ☆

Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) Najniższa Cena Online

☆ Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Totolink
 • Nazwa produktu: Totolink lr1200 router wifi ac1200 dual band- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6952887401842)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TOTOLINK LR1200 | najistotniej funkcjonalny router wifi 12v z obsługą połączenia 4G
  Router wifi 12v Totolink LR1200 to nadzwyczajna opcja dla tych, którzy potrzebują najbardziej poręcznego routera, choćby tam, gdzie nie ma dostawcy Internetu. Zintegrowany modem 4G w routerze pozwoli Ci pracować i przesyłać dane tam, gdzie nie ma lokalnego dostawcy Internetu. LR1200 to bezprzewodowy, dwuzakresowy router 4G LTE, który jest zgodny z najmocniej innowacyjnymi standardami 802. 11ac i oferuje prędkość WiFi do 1200Mbps. Router wifi 12v proponuje komfortowy dostęp do sieci 4G, przy jednoczesnym udostępnianiu sieci 4G LTE wielu urządzeniom, dzięki czemu wszystkie urządzenia Wi-Fi natychmiast wchodzą w erę 4G i cieszą się wytworną siecią Wi-Fi 4G.

  TOTOLINK LR1200, czyli rozciągliwość połączenia i używania
  Router wifi 12v od Tolotlinka obsługuje połączenia przez 4g. Router Totolink LR1200 ma jeszcze interfejs WAN, żeby w pełni zaspokoić różnorodne typy połączeń, w tym kable, światłowody i modemy DSL. LR1200 ma rozciągliwe ustawienia sieciowe: możesz korzystać z Internetu 4G dla sieci Wi-Fi, a korzystając z Internetu przez RJ45, możesz używać go poprzez sieć przewodową.

  wyśmienita konstrukcja i maksymalny zasięg sieci | Router wifi 12v Totolink LR1200
  nowoczesne anteny LTE Totolink wydajne i wydajne połączenia z każdym urządzeniem. Wzmacniacz mocy w routerze Totolink LR1200 powiększa możliwości wysyłania i odbierania, wytwarzając szeroką sieć Wi-Fi w domu.

  parametry routera Totolink LR1200:

  • Zgodny ze standardami IEEE 802.11ac/a/b/g/n
  • komfortowy dostęp do sieci 4G, udostępniaj swoją sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi i osiągaj szybkość pobierania do 150 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s
  • formuje jednoczesną dwuzakresową sieć Wi-Fi, z maksymalną prędkością do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
  • solidne, zintegrowane anteny zrównoważone połączenia bezprzewodowe i lepszy zasięg
  • Obsługuje sieci typu TDD-LTE, FDD-LTE, TD-SCDMA, WCDMA, CDMA2000,1xEV-DO, GSM, GPRS, EDGE
  • Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM i włączyć ją,radować się szybkim połączeniem bezprzewodowym
  • zapewnia szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA, WPA2 i WPA / WPA2
  • Obsługuje IP, MAC, przefiltrowanie adresów URL, przekierowanie portów i DMZ
  • Obsługuje wysoki kanon ochrony 8KV / 15KV ESD


  EAN: 6952887401842
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: LR1200
  Model: LR1200
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: FastEthernet
  Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Wewnętrzna
  Zysk anteny: 5 dBi
  Bezpieczeństwo: 64/128-bit WEP, WPA i WPA2
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Hasło, konfiguracja systemu, konfiguracja czasu, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, dziennik systemu
  Zasilanie: 12V DC/ 1A
  Akcesoria w komplecie: Router bezprzewodowy LR1200 * 1 Zasilacz * 1 kabel Ethernet * 1 Adapter SIM (Nona, Micro) Instrukcja prędkiej instalacji * 1
  rozmiary: 120 x 180 x 256 mm
  Pozostałe właściwości: Środowisko pracy Temperatura pracy: 0 ~ 50 (32 ~ 122 ) Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 (-40 ~ 158 ) Wilgotność w trakcie pracy: 10% ~ 90% bez kondensacji Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji


Podsumowanie, czyli jaki router WiFi do 400 zł najlepszy?


Najlepszy router WiFi do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze routery WiFi – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi do 400 zł opinie,
 • dobry router WiFi do 400 zł cena,
 • router WiFi do 400 zł ranking,
 • router WiFi do 400 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...