Ranking routerów WiFi do 1000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów WiFi do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) ☆

Tp-link archer ax72 (4897098687215) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer ax72 (4897098687215)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K – Prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡**Duży zasięg – Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.Mocny procesor – Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.HomeShield – Zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych funkcji do ochrony sieci i urządzeń IoT.*Lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania – Ulepszony mechanizm wentylacji pozwala na efektywniejszą pracę urządzenia.Udostępnianie poprzez USB – Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  WYSOKIEJ KLASY ROUTER Z WIFI 6 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznachNajnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.Wi-Fi 6 (także Wi-Fi 802.11ax) to nowa generacja połączeń Wi-Fi - standard ten to znacznie rozbudowana i ulepszona wersja dotychczas stosowanej technologii 802.11ac.

  Do jego powstania przyczyniła się nieustannie wzrastająca liczba użytkowanych na świecie urządzeń. Jeśli masz do dyspozycji urządzenie VR, korzystasz z wielu urządzeń smart lub Twój dom jest po prostu pełen elektroniki, router pracujący w standardzie Wi-Fi 6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

  Poniżej omówimy możliwości routerów Wi-Fi 6 i wyjaśnimy dlaczego są szybsze, bardziej wydajne i oferują lepszą transmisję danych niż routery poprzedniej generacji. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Zaawansowane technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni? Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o dużej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Stabilna sieć oparta o dużą moc obliczeniową Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem.

  Połączenia dla 100 urządzeń Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.OFDMATechnologia OFDMA, podnosząc wydajność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach.MU-MIMODane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  Efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w eleganckim, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm² tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na wydajną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.Skanowanie sieci domowej - Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni sieć przed atakami i wykrywa problemy z bezpieczeństwem.Kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.QoS - Nadawaj priorytet wybranym urządzeniom aby miały pierwszeństwo w dostępie do transferu.

  TP-Link OneMesh™: sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Chroń swoje dzieciBlokuj dostęp do nieodpowiednich treści i ustalaj czas dostępu do internetu.Informacje o nowych połączeniachOtrzymuj powiadomienia na telefon o nowych urządzeniach, które połączyły się z WiFi i blokuj je jednym naciśnięciem.Łatwa aktualizacja oprogramowaniaCały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje. Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o dużej mocy Poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R Wiele strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego odporność na zakłócenia transmisji danychWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, aby zapewnić ich optymalne działanie MU-MIMO 4×4 Pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA Zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness Poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS Umożliwia dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze większą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowego (AP)CECHY SPRZĘTOWEProcesorTrzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHzPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANObsługiwane typy USB1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Serwer SambaPrzyciskiWł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. zasilania Wł./Wył. diod WPS ResetMoc12 V ⎓ 2,5 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom Zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowejFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6Pakiety usługHomeShield Dowiedz się więcej>OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu elastycznej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności wymiany posiadanych urządzeń lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka filtrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczneTypy sieci WANDynamiczne IP Statyczne IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla urządzeńUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualneIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona internetowaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)272.5 × 147.2 × 49.2 mmZawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX72 Zasilacz Kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)CertyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE PODCZAS TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } Czułość odbierania sygnału WiFi2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94.5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72.5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92.5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69.5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64.5dBm 11ax HE40 MCS0:-92.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91.5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85.5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm


☆ TP-Link Archer ax73 ☆

TP-Link Archer ax73 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax73 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax73
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX73 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe szybkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K - prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze szybkości pobierania.+ technika Wi-Fi 6 - budowa urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.

  Połączenia dla ponad 200 urządzeń - Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i rozszerzają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.$215** wielki zasięg - Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej.

  solidny procesor - Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz szybko reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci. HomeShield - progresywne zabezpieczenia od TP-Link zapewniają bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu innowacyjnych funkcji do ochrony sieci i maszyn IoT.* lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania - lepszy mechanizm wentylacji pozwala na sprawniejszą pracę urządzenia.

  Udostępnianie przez USB - Port USB 3.0 stanowczo ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci i utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze. Łatwa konfiguracja - Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia przenośne z systemem iOS i Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  Dwupasmowy, gigabitowy router Wi-Fi 6 AX5400 Wi-Fi 6 to wyższa efektywność na wszystkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, gwarantując pokaźniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą efektywność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,scalić z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu. Prędkości tworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie obfite prędkości pasma 2,4 GHz idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online i prędkiego pobierania.

  To wciąż zbyt niewiele$216 Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień choćby kilka filmów w jakości 8K równocześnie. Innowacyjne technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi jednocześnie gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni$217 Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o obfitej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu i płynne i zrównoważone połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Połączenia dla ponad 200 maszyn Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, gwarantując tak dużą produktywność, iż żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej -- router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym poprzez transmisje strumieniowe i gry.

  OFDMA technologia OFDMA, podnosząc efektywność sieci, zagwarantuje możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach. MU-MIMO dane przesyłane są do wielu sprzętów równocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  skuteczniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w wyszukanym, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm2 (25 cali2) tej powierzchni służy do wentylacji routera, co na skutek czego usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na skuteczną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów zestaw zabezpieczeń HomeShield zagwarantuje ochronę wszelkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami i włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.

  Usprawniona ochrona sprzętów IoT HomeShield lokalizuje urządzenia IoT, w tym kamery i asystentów głosowych, żeby blokować wszystkie potencjalne luki w zabezpieczeniach i bronić Twoją prywatność. Uniemożliwianie atakom DDoS HomeShield rejestruje każdy nieprawidłowy ruch przychodzący, aby urządzenie mogło automatyczne blokować żądania wysyłane z adresów IP, które znajdują się na czarnej liście.

  Skuteczna kontrola rodzicielska Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, by cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Topowa ochrona od Avira(R) Avira, wielokrotnie nagradzana firma techniczna, z której usługa korzysta 500 milionów użytkowników, jest odpowiedzialna za zabezpieczenia pakietu HomeShield i zagwarantuje ich stałe aktualizacje.

  dzięki temu domowa sieć jest za każdym razem bezpieczna i działa bez zarzutu. TP-Link OneMesh(TM): sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, przystępną na całej powierzchni domu$218 Archer AX73 obsługuje technikę OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji w trakcie przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE Standardy Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz prędkości sieci WiFi AX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax) Zasięg sieci WiFi Domy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, solidnych anten Anteny gwarantują wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta pozwala na zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o wielkiej mocy udoskonala moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R niemało strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego oporność na zakłócenia transmisji danych efektywność sieci WiFi Wysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia między przystępne pasma, aby zapewnić ich adekwatne działanie MU-MIMO 4×4 pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA gwarantuje możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness polepsza efektywność sieci, ograniczając nieefektywne użytkowanie przepustowości pasm DFS zezwala na dynamiczny dobór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia posiadają do dyspozycji jeszcze pokaźniejszą przepustowość Tryby pracy Tryb routera Tryb punktu dostępowego parametry SPRZĘTOWE Procesor Trzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz Porty Ethernet 1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LAN Statyczna agregacja łączy (LAG) przystępna na dwóch portach LAN Obsługiwane typy USB 1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Przyciski Wł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. Zasilania Wł./Wył. Diod WPS Reset Moc 12 V $219 2,5 A BEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJI Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowej Funkcja Guest Network Sieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHz Serwer VPN OpenVPN PPTP OPROGRAMOWANIE Protokoły IPv4 IPv6 komplety usług HomeShield Dowiedz się więcej> OneMesh(TM) Obsługa OneMesh(TM) OneMesh(TM) pomaga w utworzeniu sprężystej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh(TM) obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności podmiany posiadanych maszyn albo kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh> Kontrola rodzicielska Kontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka oczyszczania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczne Typy sieci WAN Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service Priorytety QoS dla urządzeń Usługa Cloud samoczynne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNS Przekierowywanie NAT Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualne IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowany DHCP Rezerwacja adresów Lista klientów DHCP Serwer DDNS TP-Link NO-IP DynDNS Zarządzanie Aplikacja Tether Strona internetowa WYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA wymiary (S×G×W) 272,5 × 147,2 × 49,2 mm (10,7 × 5,8 × 1,9 cala) Zawartość opakowania Router Wi-Fi Archer AX73 Zasilacz przewód Ethernet RJ45 Instrukcja prędkiej instalacji INNE kryteria systemowe Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) certyfikaty FCC, CE, RoHS Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji informacje UZYSKANE w trakcie TESTÓW Moc transmisji WiFi CE: Czułość odbierania sygnału WiFi 2,4 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94,5 dBm 11ac VHT20 MCS8:-72,5 dBm 11ac VHT40 MCS0:-92,5 dBm 11ac VHT40 MCS9:-69,5 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64,5 dBm 11ax HE40 MCS0:-92,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97 dBm 11ac VHT20 MCS8:-74 dBm 11ac VHT40 MCS0:-95 dBm 11ac VHT40 MCS9:-70 dBm 11ac VHT80 MCS0:-91,5 dBm 11ac VHT80 MCS9:-66 dBm 11ac VHT160 MCS0:-86 dBm 11ac VHT160 MCS9:-61 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64 dBm 11ax HE40 MCS0:-91,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 11ax HE80 MCS0:-88 dBm 11ax HE80 MCS11:-58 dBm 11ax HE160 MCS0:-85,5 dBm 11ax HE160 MCS11:-55 dBm


☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) ☆

Asus RT-AX5400 (4711387016824) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX5400 (4711387016824)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX5400 (TUF-AX5400)

  Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z asygnowanym portem do rozgrywki, przekazywaniem portów w 3 krokach, technologią AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, kompletem ochrony sieci AiProtection Pro i oświetleniem AURA RGB.

  • Ultraszybka łączność poprzez Wi-Fi 6 - ciesz się szybkościami do 5400 Mb/s i cztery razy większą efektywnością sieci dzięki technologii OFDMA oraz kanałom 160 MHz.
  • Szybka i stabilna rozgrywka przy połączeniu przewodowym - asygnowany port gamingowy do nadania priorytetu podłączonemu urządzeniu do rozgrywki.
  • Łatwe przekazywanie portów w 3 krokach - technika Open NAT usprawnia przekazywanie portów, eliminując frustrującą i trudną konfigurację ręczną.
  • Obsługa technologii ASUS AiMesh - stwórz elastyczną, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zaimplementowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh.
  • Przetestowana wytrzymałość i stabilna praca - router TUF Gaming AX5400 został wytwarzany pod kątem wytrzymałości i przechodzi testy weryfikacyjne dla zagwarantowania bezusterkowej, jednostajnej pracy.

  TUF Gaming AX5400
  Router TUF Gaming AX5400 został opracowany z myślą o zapewnieniu zrównoważonych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z dużą liczbą podłączonych urządzeń. Ten router zapewni korzyści dla wszystkich Twoich urządzeń, począwszy od notebooków, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4 x więcej maszyn. 2 x większa prędkość
  standard Wi-Fi 6 gwarantuje wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, kolorowania BSS i MU-MIMO oraz obszerniejszą produktywność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia dostają odpowiednią przepustowość Wi-Fi. Technologia ta jest świetna do silnie obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i urządzenia do inteligentnego domu.

  Łączność bezprzewodowa z prawdziwą szybkością wielogigabitową
  Aby zapewnić sobie prawdziwą wydajność wielogigabitową, Ci trzeba połączeń WAN i LAN, które obsługują takie szybkości. Router TUF Gaming AX5400 oferuje agregację łączy WAN i LAN, dzięki temu możesz cieszyć się łącznością przewodową z szybkościami na poziomie 2 Gb/s - od modemu aż do komputera albo dysku NAS.

  Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej
  Zaprojektowaliśmy router TUF Gaming AX5400 z myślą o zapewnieniu Ci najkorzystniejszego realnego pokrycia sygnałem Wi-Fi. Wykorzystuje on nową technikę OFDMA należącą do standardu Wi-Fi 6, która umożliwia przesyłanie sygnału na pokaźniejszą odległość aniżeli było to realne w standardzie Wi-Fi 5. Dzięki konfiguracji 4x4 MIMO i oddzielnym antenom do pasm 2,4 GHz i 5 GHz dla zmniejszenia zakłóceń i innym ulepszeniom, takim jak technika kształtowania wiązki, która koncentruje sygnał w kierunku poszczególnych sprzętów, router TUF Gaming AX5400 zapewnia pokrycie sygnałem każdego kąta w domu.

  elastyczna i skalowalna sieć bezprzewodowa rodzaju mesh
  Gdy tylko konieczny Ci będzie większy zasięg lub świeże funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh!

  Jeden router. Trzy tryby. Wszystkie typy gier.
  TUF Gaming AX5400 zagwarantuje graczom najróżniejsze funkcje do przeróżnych typów gier.

  usprawniająca życie funkcja przełączania trybów
  za pomocą najróżniejszych trybów możesz zoptymalizować dowolne zadanie i przyspieszyć pracę!

  Jednoczesna gra, a także VPN
  Funkcja VPN Fusion pozwala Ci korzystać jednocześnie z VPN, jak i ze zwykłego połączenia internetowego - w tym samym czasie! choćby jeśli inni użytkownicy sieci potrzebują połączenia VPN, Ty nadal możesz cieszyć się grami przy maksymalnej prędkości.

  System bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, jeśli korzystasz z kilku maszyn podłączonych do sieci, a wyjątkowo, jeśli wśród nich są urządzenia bez możliwości zainstalowania ochrony antywirusowej, takie jak np. Sprzęt rodzaju IoT. Router TUF Gaming AX5400 proponuje darmowy na całe życie zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 oraz funkcje kontroli rodzicielskiej. Z routerem TUF Gaming AX5400 każde urządzenie jest chronione, a dodatkowo możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swej sieci za pośrednictwem poręcznej aplikacji na urządzenia mobilne.

  obszerniejsza prywatność w każdym miejscu
  Instant Guard za jednym kliknięciem zapewni Ci bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem routera TUF Gaming AX5400 z każdego miejsca na świecie, dzięki technologii zaszyfrowanego tunelowania danych VPN. Router TUF Gaming AX5400 pozwala Ci zabierać swoją sieć domową w dowolne miejsce, dzięki temu unikniesz korzystania z zewnętrznych sieci VPN opartych na interfejsie webowym!  EAN: 4711387016824
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX5400
  Model: TUF Gaming AX5400
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 4 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11b
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 6
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support AiProtection Pro Kontrola rodzicielska
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: AiMesh Alexa Reguła ogranicznika maksymalnej przepustowości: 32 Maksymalna klasyczna reguła QoS: 32 Okres analizy ruchu: dzienny, tygodniowy, miesięczny Maksymalna reguła sieci dla gości: 2,4 GHz x3, 5 GHz x3 Limit czasu połączenia z siecią gościnną Maksymalna ilość filtrów MAC: 64 Połączenie internetowe wariant: PPPoE, PPTP, L2TP, automatyczne IP, Statyczne IP Agregacja sieci WAN Maksymalna reguła przekierowania portów: 64 Maksymalna reguła wyzwalania portu: 32 Przekazywanie NAT: Przekazywanie PPTP, Przekazywanie L2TP, Przekazywanie IPSec, Przekazywanie RTSP, Przekazywanie H.323, Przekazywanie SIP, Przekazywanie PPPoE Bezpieczne przeglądanie DNS-over-TLS Agregacja łączy LAN Maksymalna liczba reguł ręcznego przypisania adresu IP: 64 WireGuard klienta VPN WireGuard serwera VPN Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego Tryb punktu dostępowego Tryb mostka multimedialnego Tryb repeatera Tryb węzła AiMesh System operacyjny: ASUSWRT Maksymalny filtr słów kluczowych zapory: 64 Maksymalny filtr usług sieciowych zapory: 32 Maksymalny filtr adresów URL zapory: 64 Powiadomienie o połączeniu nowego urządzenia Login Captcha Diagnoza połączenia Skanowanie bezpieczeństwa samoczynna aktualizacja oprogramowania układowego
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V z max. Prądem 2,5 A
  Akcesoria w zestawie: Router TUF Gaming AX5400 Wi-Fi 6 kabel RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 600 g
  Pozostałe atrybuty: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć Flash: 256 MB Pamięć RAM: 512 MB

☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) ☆

Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX4200 Dwuzakresowy router do gier WiFi 6 z trybem gry przenośnej, 3-stopniowe przekierowanie portów, port 2,5 Gb/s, AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, zabezpieczenia sieci AiProtection Pro

  • Ultraszybkie Wi-Fi 6 - ciesz się prędkością do 4200 Mb/s i 4-krotnie wyższą sprawnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.
  • Prawdziwe szybkości przewodowe Multi-Gigabit - zagregowane 2-gigabitowe połączenia LAN, przewodowy port 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.
  • Łatwe przekierowywanie portów w 3 krokach - Open NAT sprawia, że przekierowywanie portów jest proste, eliminując frustrującą i niełatwą ręczną konfigurację.
  • Obsługa ASUS AiMesh - Stwórz rozciągliwą, bezproblemową sieć typu mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh.
  • Sprawdzona solidność i jednostajna praca - TUF Gaming AX4200 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, by zapewnić bezawaryjne i zrównoważone działanie.

  TUF Gaming AX4200
  TUF Gaming AX4200 został zaprojektowany, by zapewnić zrównoważone i szybkie połączenia bezprzewodowe i przewodowe w środowiskach o wielkiej gęstości urządzeń. Jest to router, który przynosi korzyści wszystkim Twoim urządzeniom, od notebooków, smartfonów i konsol do gier, po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4X objętość. 2 razy szybciej
  Wi-Fi 6 zapewnia szybsze prędkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS kolorowanie i MU-MIMO oraz zwiększa efektywność sieci, dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia posiadają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi. Jest nieprzeciętny do ruchliwych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.

  Jednoczesna gra i VPN
  VPN Fusion pozwala uruchomić równocześnie VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - jednocześnie! Więc nawet jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz radować się maksymalną prędkością gier.

  Zabezpieczenia klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz podłączonych niemało urządzeń. TUF Gaming AX4200 posiada dożywotnią bezpłatną usługę AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest chronione przez TUF Gaming AX4200, a dzięki komfortowej aplikacji przenośnej możesz posiadać oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.  EAN: 4711081773160
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: TUF-AX4200
  Model: TUF Gaming AX4200
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA/WPA2/WPA3-Personal WPA/WPA2-Enterprise AiProtection Pro AiProtection Blokowanie złośliwych witryn Dwukierunkowy IPS uniemożliwianie i blokowanie zainfekowanych sprzętów Kontrola rodzicielska
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V; 2,5 A
  Oprogramowanie: ASUS Router APP
  Akcesoria w komplecie: Router WiFi 6 TUF Gaming AX4200 kabel RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 547.4 g

☆ ax6000 8-stream wi-fi 6 router marki Tp-link ☆

ax6000 8-stream wi-fi 6 router marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ ax6000 8-stream wi-fi 6 router marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: ax6000 8-stream wi-fi 6 router marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Łącząc dwupasmową sieć bezprzewodową z progresywnym technologicznie Wi-Fi 6, Archer AX80 proponuje osiem jednoczesnych strumieni informacji, gwarantując szybkość do 6,0 Gb/s, osiągając wyższą sprawność i mniejsze zatłoczenie sieci.

  Przydzielenie zróżnicowanych urządzeń do przeznaczonych pasm sprawia, że oglądanie seriali na Netflix'ie przez Twoją rodzinie nie wpłynie negatywnie na Twoją rozgrywkę online. Archer AX80 zagwarantuje jeszcze połączenia przewodowe wysokiej klasy.

  Port 2,5 Gb/s i port 1 Gb/s w pełni wykorzystują gigabitowe szybkości oferowane przez lokalnego usługodawcę internetowego. Przebij się przez wąskie gardło 1G i zapewnij swym urządzeniom najwyższą efektywność....


☆ Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) ☆

Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 Zarządzaj swym inteligentnym domem Ciesz się szybką i niezawodną łącznością Wi-Fi w całym inteligentnym domu, korzystając z routera Asus RT-AX59U Wi-Fi 6. Proponuje pełną kompatybilność wstecz z poprzednimi standardami i urządzeniami Wi-Fi, dzięki czemu masz pewność zachowania połączenia podczas wszelkich aktywności w Internecie.

  Czy to w domu, czy w kawiarni, na biurku lub na ścianie, wszyscy docenią zalety ultraminimalistycznej konstrukcji routera RT-AX59U, ponieważ rewelacyjnie pasuje do przeróżnych wystrojów wnętrza i środowisk biznesowych.

  postępowa podstawka może też służyć jako uchwyt do konstrukcji ściennego, co zapewnia komfortowy montaż. Wysoka skuteczność Wi-Fi 6 Ciesz się nieprzeciętną skutecznością łączności bezprzewodowej w całym inteligentnym domu, korzystając z dwuzakresowego routera Asus RT-AX59U Wi-Fi 6.

  efektywny czterordzeniowy procesor i technologia Wi-Fi 6 nawet czterokrotnie większą pojemność do obsługi pokaźniejszej liczby sprzętów. Dzięki obsłudze transmisji na kanale 160 MHz zapewnia trzykrotnie pokaźniejszą szybkość i bardziej niezawodne połączenia do wszelkich zastosowań wymagających wysokiej przepustowości.

  zwiększonej wydajności w zakresie transmisji informacji towarzyszy choćby siedmiokrotnie mniejsze zużycie energii, dzięki temu urządzenia na baterię mogą pracować dłużej. Nietrudna konfiguracja i zarządzanie Router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 usuwa stres związany z zarządzaniem siecią domową.

  Można łatwo dokonać konfiguracji i kontrolować wszystko za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji mobilnej ASUS Router lub interfejsu webowego o bogatej funkcjonalności. Uzyskujesz jeszcze więcej funkcji, w tym kompletny pakiet ustawień VPN, funkcje kontroli rodzicielskiej, wizualizacje diagnostyki połączeń i dużo więcej.

  Łatwe powiększenie Twojej Sieć Wi-Fi Dzięki technologii ASUS AiMesh możnaskonsolidować ze sobą kilka routerów ASUS kompatybilnych z AiMesh, by stworzyć sieć Wi-Fi dla całego domu ze scentralizowanym sterowaniem.

  w dodatku możesz ustawić jedną nazwę SSID dla całej sieci domowej lub biurowej, z niezakłóconym zasięgiem i wyeliminowanymi martwymi strefami sygnału! AiMesh generuje jedną nazwę sieci dla całego domu, dzięki temu nie musisz już stale przełączać między sieciami w trakcie poruszania się po domu.

  System AiMesh kontroluje także moc sygnału dochodzącego do Twojego urządzenia i w razie potrzeby przełącza na inne źródło sygnału. Jeśli natomiast wolisz mieć osobne nazwy sieci dla każdego pasma częstotliwości, to jest to także możliwe – AiMesh został zaprojektowany dla spełnienia wszelkich potrzeb użytkownika!

  Rozbuduj swoją sieć z routerem Asus RT-AX59U Wi-Fi 6. Rozciągliwe możliwości połączeń Oprócz portów WAN i LAN klasy gigabitowej, router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 jest jeszcze zaopatrzony w dwa porty USB do podłączania domowych serwerów multimediów, łatwiejszego udostępniania plików, wspólnego korzystania z drukarek i rozwiązań dyskowych rodzaju NAS.

  dodatkowo router RT-AX59U może zapewnić...


☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) ☆

TP-Link Archer MR600 (6935364089832) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer MR600 (6935364089832)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR600 4G LTE Najważniejsze atrybuty Pierwszy router 4G+ od TP-Link – obsługa 4G+ Cat6 zagwarantuje prędkość transferu sięgającą 300 Mb/s*.Porty gigabitowe – niezawodne połączenie przewodowe dla sprzętów wymagających znacznej przepustowości, takich jak konsole do gier czy urządzenia STB.Plug and play – włóż kartę SIM i korzystaj z urządzenia, bez potrzeby konfuguracji.

  Kompabitylność kart SIM w ponad 100 krajach potwierdzona jest latami badań eksploatacyjnych.Lepszy sygnał sieci – dwie zewnętrzne anteny LTE gwarantują stabilność i sprawność połączeń.Tryb routera Wi-Fi – podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G.Obsługa TP-Link OneMeshTM – router może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, wytwarzając elastyczną i tanią w utrzymaniu sieć Mesh.

  Udostępniaj swoją sieć w prędkość 4G+ Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200Archer MR600W pełni korzystaj z sieci 4G+ Cat6 z technologią Carrier Aggregation, umożliwiającą zwiększenie prędkości przesyłania danych aż do 300 Mb/s.

  Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, prędkim pobieraniem plików i grami online bez przeszkód. Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja sporych prędkości i bezusterkowości połączeń dla maszyn przewodowych wymagających obfitej przepustowości, takich jak smart TV, konsole do gier, NAS itd.

  Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej Ci potrzeba Archer MR600 proponuje niespotykaną wygodę wykorzystywania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy gwarantują szeroką kompatybilność, a dwie progresywne technicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia.

  Aby korzystać z szybkiej i jednostajnej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś. Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba! Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G+, a także wbudowanemu slotowi na kartę SIM wystarczy, że włożysz kartę micro-SIM i włączysz router.

  Korzystanie z szybkiego i zrównoważonego Wi-Fi w sieci 4G+ jeszcze nigdy nie było tak proste! Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie Korzystając z routera Archer MR600 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, notebookom i smartfonom.

  4 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne. Obsługa TP-Link OneMesh™ Archer MR600 może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, proponując użytkownikom sprężystąi niegenerującą sporych kosztów sieć Mesh z jedną nazwą Wi-Fi i płynnym roamingiem w całym domu.*Wzmacniacze sygnału i transmitery sieciowe OneMesh sprzedawane są osobno.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Dzięki instynktownemu interfejsowi zarządzania routerem i aplikacji Tether, konfiguracja Archera MR600 jest szybka i przyjemna. Aplikacja Tether umożliwia zarządzanie routerem za pomocą sprzętów z systemami Android albo iOS.

  Specyfikacja techniczna właściwości SPRZĘTOWEPorty1 port LAN/WAN 10/100/1000Mb/s3 porty LAN 10/100/1000Mb/s1 slot na kartę micro-SIMPrzyciskiWPS, Reset, Wi-Fi On/Off, Zasilanie On/OffZasilanieZasilacz: moc wejściowa 100-240v~50/60 Hz 0,6AParametr wyjściowy 12VDC 1,5AWymiary (S x G x W)229 × 160 × 37 mm (9,0 × 6,3 × 1,5 cali)Antena2 odkręcane anteny 4G LTEWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji300 Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867 Mb/s w paśmie 5GHzCzułość odbiornika5GHz: 11a 54M: -74 dBm11ac HT20: -66 dBm11ac HT40: -63 dBm11ac HT80: -59 dBm11n HT20: -73 dBm11n HT40: -70 dBm2,4GHz: 11g 54M: -74 dBm11n HT20: -72 dBm11n HT40: -69 dBmEIRP< 20 dBm (2,4GHz), < 23 dBm (5GHz)Funkcje transmisji bezprzewodowejWłączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, harmonogram transmisji bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowejBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Network Type4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700MHz)TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz)3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900MHz)FUNKCJE OPROGRAMOWANIAFunkcja Quality of ServiceKontrola przepustowościBezpieczeństwo transmisjiDoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, Wiązanie adresów IP i MAC, kontrola dostępuSieć WANDynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)ZarządzanieTP-Link Cloud, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalneDHCPSerwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówPrzekierowanie portówALG, Serwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSTP-Link, DynDns, NO-IPVPNPPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPNKontrola dostępuKontrola rodzicielska, kontrola zarządzaniem lokalnymZabezpieczenia zapory sieciowejDoS, Firewall SPI, odfiltrowanie adresów IP/domen, Wiązanie IP&MACProtokołyIPv4, IPv6Funkcja Guest NetworkSieć dla gości 2,4GHzSieć dla gości 5GHzINNECertyfikatyCE, RoHSZawartość opakowaniaArcher MR600ZasilaczKabel Ethernet RJ45Instrukcja szybkiej instalacjiWymagania systemoweMicrosoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS,NetWare, UNIX lub LinuxInternet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inne oglądarki z obsługą JavaKarta micro-SIMŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 )Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~70 (-40 ~158 )Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Moc max.: 23 dBProcesor (chipset): brak danychStandard routera: IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzTyp anteny router: zewnętrzna zintegrowanaTyp routera: 3G/4GZysk anteny: 2x5dbi


☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F ☆

Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Zyxel LTE3301-PLUS-EU01V1F
  skuteczne WiFi piątej generacji

  kanon 802.11ac reprezentuje piątą generację sieci bezprzewodowych. Technika wykorzystuje wyłącznie częstotliwość 5 GHz i gwarantuje przepustowość do ok. 3,5 Gb/s. Użytkownicy mogą liczyć na wysoką prędkość połączenia i ponadprzeciętną wygodę w trakcie korzystania z sieci. To perfekcyjna sugestia dla najszczególniej wymagających klientów, którzy za każdym razem poszukują progresywnych rozwiązań.

  wbudowany modem 4G

  Router z modemem 4G sprawdzi się nieprzeciętnie wśród najistotniej wymagających klientów. Urządzenie odszuka zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka prędkość przesyłu i kapitalna wydajność łącza. To zalety, obok których nie można przejść obojętnie. Wybierz wysokiej jakości sprzęt i ciesz się ponadprzeciętną wygodą użytkowania każdego dnia.

  Sieć bez nieproszonych gości dzięki technice VPN

  Wirtualna sieć prywatna (VPN) to tunel przesyłu szyfrowanych informacji, które są kompletnie bezpieczne. Żadna z osób niepołączonych z siecią VPN, nie uzyska do nich dostępu. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie wszędzie tam, gdzie przekazywane są poufne informacje. Docenią to zwłaszcza właściciele firm, gdyż ochrona przed cyberprzestępczością stanowi jeden z filarów dobrze prosperującego biznesu.

  Wysoki poziom ochrony dzięki technice WPA2

  To standard szyfrowania spotykany w sieciach bezprzewodowych. Technika ta została zaimplementowana na pokłady wielu routerów, a użytkownicy zawsze mogą liczyć na wysoki poziom ochrony przed atakami cyberprzestępców. Nie ulega wątpliwości, że bezpieczeństwo w sieci to niezwykle ważny aspekt, na który każdy powinien zwracać szczególną uwagę.

  Cztery gigabitowe porty LAN

  Router wyposażony w cztery porty LAN to nieprzeciętna sugestia dla wymagających użytkowników, dla których ponadprzeciętna funkcjonalność stanowi aspekt priorytetowy. Takie rozwiązanie pozwoli podłączyć do routera urządzenia za pomocą kabli ethernet. Dzięki temu zróżnicowane systemy w domu czy biurze w łatwy sposób uzyskają dostęp do internetu.

  Jeden port USB

  Router z portem USB pozwoli na podłączenie najróżniejszych sprzętów, które obsługują ten standard komunikacji. Może być to drukarka, dysk zewnętrzny oraz mnóstwo innych sprzętów. To wyśmienita sugestia dla wymagających klientów, dla których zawsze liczy się wysoka funkcjonalność. Wybierz sprawdzony sprzęt i ciesz się komfortowym dostępem do internetu w domu lub w biurze.

  Dwie sprawne anteny zewnętrzne

  Router z dwoma zewnętrznymi antenami spotkał się z niemałym uznaniem wśród wymagających klientów. Tak wyposażony sprzęt stanie na wysokości zadania wszędzie tam, gdzie wspaniała jakość połączenia stanowi absolutny priorytet. To wręcz wyśmienita sugestia do domu i śladowego biura. Wybierz wysokiej jakości model i korzystaj z sieci bez żadnych ograniczeń.

  Zmień oblicze swoich usług dzięki wewnętrznemu routerowi Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A.

  Obsługa kategorii szóstej oraz jednoczesna praca w dwóch zakresach AC1200 powoduje, że LTE3301-PLUS zagwarantuje użytkownikom wygodę używania dzięki momentalnie szybkiej komunikacji mobilnej z internetem o wydajności 300/50 Mb/ * (odbieranie / wysyłanie). Kompatybilność z technologią sieciową 4G i 3G gwarantuje ciągły i stabilny sygnał. Funkcja przełączania awaryjnego Dual-WAN proponuje zabezpieczenie sieci przed awarią i zachowanie komunikacji użytkowników, a także przesyłanych treści, co zmniejsza wskaźnik CAPEX. Budowa z dwoma portami WAN zapewnia bezpieczny i niezawodny dostęp do internetu przez mobilną sieć WAN lub stałe połączenie kablowe.

  3GPP wersja 10 kategoria 6 z obsługą prędkości informacji do 300/50 Mbps* (DL/UL)

  Jednoczesne połączenia w dwóch pasmach AC1200

  Obsługa płynnego przełączania między sieciami 3G i 4G

  Obsługa wielu pasm w zróżnicowanych krajach

  Obsługa trybu Bridge i router

  Obsługa funkcji Dual-WAN Failover

  Korzyści

  prędkie połączenie z internetem

  Wewnętrzny router Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A z obsługą kategorii 6 zagwarantuje osiągalnie najlepszą prędkość przesyłania danych o produktywności 300/50 Mbps* (DL/UL). By uzyskać prędki Internet nawet w obszarach o stosunkowo słabym sygnale, LTE3301-PLUS można wyposażyć w dwie anteny zewnętrzne w celu uzyskania lepszej łączności. Żeby współpracować z wszystkiego typu urządzeniami i bramami i zapewnić bezproblemową integrację z twoimi podręcznymi urządzeniami CPE, LTE3301-PLUS gwarantuje także obsługę trybu bridge i router.

  Bądź sprężysty, dopasuj się

  Dla wygody użytkowników, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje jednocześnie tryb bridge, jak i router, dzięki czemu integracja LTE3301-PLUS z istniejącą siecią jest bezproblemowa. Wbudowane funkcje routingu pozwalają użytkownikom korzystać ze wszelkich charakterystycznych aplikacji. By płynnie współpracować z istniejącymi albo preferowanymi urządzeniami użytkowników, takimi jak wysokiej klasy punkty dostępu Wi-Fi, bramy w nieznacznych firmach lub bramy w obszerniejszych korporacjach, LTE3301-PLUS należy przełączyć na tryb bridge.

  Dostarcz użytkownikom maksymalną mobilność

  Dzięki routerowi wewnętrznemu Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A możesz skonfigurować sprężystą, łatwą do wdrożenia sieć WiFi. Zapewniając bezprzewodową łączność szerokopasmową i płynne przełączanie między sieciami 4G LTE, DCHSPA + i 3G, abonenci mogą swobodnie korzystać z internetu w dowolnym miejscu w domu, w biurze albo wszędzie tam, gdzie jest dostępny zasięg 4G LTE - wszystko to bez kabli. Ponadto użytkownicy mogą z łatwością zmienić lokalizację routera w zależności od najróżniejszych sytuacji i potrzeb.

  Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom

  Ponieważ dużo ważnych aplikacji wymaga nieustannej zamiany informacji, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje przełączanie awaryjne Dual-WAN, które obniża ryzyko awarii sieci w wyniku pracy pojedynczej sieci WAN i zagwarantuje działające połączenia dla abonentów.rozszerzyć bezpieczeństwo użytkowników w Internecie, bezprzewodowa łączność LTE pozwala zachować alternatywną opcję sieci WAN bez konieczności stosowania infrastruktury kablowej. Do czasu, aż brama obsługuje funkcje przełączanie awaryjnego Dual-WAN, starczy podłączyć LTE3301-PLUS do istniejącej bramy i używać LTE jako przełącznika awaryjnego WAN.

  Specyfikacja techniczna:
  • Obsługiwane sieci
   4G LTE
   xDSL (sieci kablowe)
  • kanon WiFi
   802.11ac (gen. 5)
  • System Mesh
   Nie
  • mobilny / przenośny
   Nie
  • Obsługa VPN
   Tak
  • Qos (kontrola ruchu sieci)
   Nie
  • Serwer druku
   Nie
  • kanon szyfrowania
   WPA2
  • Porty WAN
   1x RJ45
  • liczba portów LAN 10/100
   Brak
  • liczba portów LAN 10/100/1000
   4
  • liczba portów USB
   1
  • Gniazdo SIM
   Tak
  • Port modemu DSL
   Nie
  • Anteny
   2x Zewnętrzna
  • prędkość transmisji 2.4GHz
   300 Mb/s
  • prędkość transmisji 5GHz
   900 Mb/s
  • Szerokość [mm]
   210
  • Wysokość [mm]
   33
  • Głębokość [mm]
   115
  • Waga [g]
   500

☆ Tenda System mesh nova ex12 (3-pack) wifi 6 ☆

Tenda System mesh nova ex12 (3-pack) wifi 6 Najniższa Cena Online

☆ Tenda System mesh nova ex12 (3-pack) wifi 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: Tenda System mesh nova ex12 (3-pack) wifi 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  typ urządzenia bezprzewodowego: System Mesh

  Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz, IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz albo 5GHz do 600Mb/s, IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45), IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45), IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45), IPv6

  Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz

  szybkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)

  Moc wyjściowa: CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC: <30dBm (2.4GHz), <30dBm (5GHz)

  Bezpieczeństwo: WPA3, WPA2-PSK

  Antena: Wewnętrzna

  Odpinana antena: Nie

  Zysk anteny bezprzewodowej: 4 x 3 dBi

  Tryb pracy: Router / Bramka internetowa

  uzupełniające funkcje urządzenia: Serwer DHCP, Klient DHCP, DMZ (Demilitarized Zone), UPnP, Kontrola dostępu/rodzicielska, VPN, DNS, Strefa gości / Sieć dla gości

  liczba portów LAN: 3

  ilość portów USB: 0 szt.

  Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN

  Port PoE: Nie

  rozmiary [G x S x W] (mm): 86 x 86 x 190

  informacje dopełniające: Przycisk: 1x Reset Button, 1x MESH Button, Moc: Input: AC 100-240V, 50/60Hz, Output: DC 12 V? 1.5 A, Wskaźnik ledowy: 1x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red), Sieć mesh kanon: Wi-Fi EasyMesh, Podstawowe funkcje: Beam Forming, MU-MIMO, AP Steering, Band Steering,, OFDMA, 1024-QAM, Tryb pracy: PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP, Zapora: Forbid TCP/UDP flood attack, VPN: PPTP Server, PPTP/L2TP Client, DNS: Support manually setting DNS server, Ethernet Backhaul, IPv6, IPTV, Operacja Temperatura: 0 ~ 40, Temperatura przechowywania: -40 ~ 70, Instalacja aplikacji: Available in iOS 9.0 or later, Android 4.4 or later, Orzecznictwo: CE, FCC, RoHS, Zawartość: Mesh12X* 3, Power adapter x3, QIG x1, RJ45 Gigabit cable x1

☆ Tenda system mesh Wi-Fi MW12, 3 szt. (MW12 (3-pack)) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! ☆

Tenda system mesh Wi-Fi MW12, 3 szt. (MW12 (3-pack)) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! Najniższa Cena Online

☆ Tenda system mesh Wi-Fi MW12, 3 szt. (MW12 (3-pack)) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: Tenda system mesh Wi-Fi MW12, 3 szt. (MW12 (3-pack)) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  DOMOWY SYSTEM WI-FI TENDA MESH NOVA MW12 3-PACK [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze atrybuty - Trzypasmowy system mesh WiFi - zastosowany moduł wzmocnienia sygnału - Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova - Połączenie dla ponad 100 maszyn - zaopatrzony w technikę QoS - Zdalna kontrola przez aplikację - ascetyczny i modny styl Opis MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla przeciętnych i sporych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technice Tenda Mesh stwarza rozproszoną sieć przy pomocy paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa budowa AC2100 i gigabitowe porty całkowitą obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 konkretny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki temu jest w stanie obsłużyć mnóstwo maszyn w sieci. Wszystkie mogą równocześnie korzystać z prędkiego trójpasmowego Wi-Fi, gwarantując brak opóźnień w grach online i płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD. MW12 znamionuje się łatwą i bezprzewodową instalacją, która zezwala na zarówno połączenia automatyczne, jak i manualne. Dzięki roamingowi możesz bez problemu przemieszczać się po domu, pozostając cały czas w jednej sieci. MW12 kreuje prędki i inteligentny system WiFi w całym domu. [Opis] [zaawansowane rozwiązanie mesh dla pokrycia WiFi całego domu] zaawansowane rozwiązanie mesh dla pokrycia WiFi całego domu Trzypasmowy system mesh WiFi gwarantuje najkorzystniejszą jakość korzystania z Internetu Trójzakresowe rozwiązanie AC2100 Mesh wykorzystuje pełny potencjał łącza światłowodowego. Trzy pasma (2,4 GHz, 5 GHz-1 i 5 GHz-2) są użytkowane jako backhaul,usunąć opóźnienie w trakcie jednoczesnego strumieniowania z wielu sprzętów. Zastosowany moduł wzmocnienia sygnału MW12 przeznaczony moduł WLAN 5 GHz wyekwipowany we zaimplementowany wzmacniacz sygnału. Skoncentrowany sygnał zapewnia silniejszy i bardziej stabilny zasięg WiFi w wielu domach. Możesz cieszyć się najkorzystniejszym sygnałem w dowolnym zakamarku. [wbudowany moduł wzmocnienia sygnału] [Bezproblemowy roaming w całym domu] Bezproblemowy roaming w całym domu Urządzenia MW12 współpracują ze sobą w ramach jednej zunifikowanej sieci obsługiwanej przez protokół 802.11k/v/r. Dzięki czemu za każdym razem łączy urządzenia z węzłem o najlepszej skuteczności, w trakcie gdy swobodnie poruszasz się po domu. Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova Każdy towar z linii Nova (MW3, MW5, MW5S, MW5G, MW6, MW12) może być użytkowany jako dodatkowa jednostka w istniejącej sieci Nova w celu nieskomplikowanego spełnienia najróżniejszych wymagań [Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova] [Połączenie dla ponad 100 urządzeń] Połączenie dla ponad 100 maszyn MW12 wyekwipowano w dwurdzeniowy procesor 900 MHz i pamięć 256 MB DDR3 obsługującą technologię MU-MIMO, dzięki czemu zapewnia znakomite połączenie z siecią dla ponad 100 urządzeń. Zaopatrzony w technologię QoS Quality of Service (QoS) optymalizuje ruch, aby strumień o wyższym priorytecie mógł przejść jako pierwszy, co lepszą sprawność wideo 4K, gier HD-VR itp. [wyekwipowany w technikę QoS] [Zdalna kontrola poprzez aplikację] Zdalna kontrola poprzez aplikację prosto zarządzaj jednostkami Nova dzięki aplikacji Tenda WiFi. Wszystko jest w Twoich rękach. Surowy i modny fason Dzięki stylowemu designowi Nova wygląda jak dzieło sztuki w Twoim centrum rozrywki. [surowy i modny styl] Specyfikacja technologiczna Standardy i protokoły IEEE802.11a/b/g/n/ac IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Interfejs 3 x 10/100/1000Mbps RJ45 ports per node Antena 4 x Internal antenna Przyciski 1 x Reset Button LED 1 x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red) Zasilanie Input: 100-240V—50/60Hz, 0.6A Output: 12V1.5A rozmiary 100 x 100 x 100mm (3.94x3.94x3.94 in) Standardy połączenia bezprzewodowego IEEE802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5 wave 2) Wireless roaming Comply with IEEE802.11k/v/r Mesh network kanon IEEE802.11s Rate 2.4GHz: 300Mbps 5GHz-1: 867Mbps 5GHz-2: 867Mbps(dedicated backhaul) Częstotliwość 2.4~2.4835GHz 5.15~5.25GHz 5.47~5.725GHz (for EU countries) 5.725~5.85GHz Funkcje podstawowe SSID Broadcast Beam Forming MU-MIMO AP Steering Band Steering Bezpieczeństwo połączenia bezprzewodowego WPA-PSK/WPA2-PSK(default) Operating mode Router Mode,Bridge Mode typ połączenia internetowego PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP(Russia) Serwer DHCP DHCP Server, DHCP Client List Serwer wirtualny Port Forwarding, DMZ Host, UPnP Sterowanie dostępem Client Filter URL Filter Firewall Forbid TCP/UDP flood attack VPN(PPTP/L2TP/IPsec )pass through Special Features Dedicated Backhaul Turbo Backhaul Mode Fast Roaming Smart QoS (Gaming, Video & Audio, Download) Inne Auto-sensing internet connection Support App management and Remote management Guest Network Firmware upgrade online Zawartość opakowania 3-Pack Mesh12 x 3, Power adapter x 3, QIG x 1, RJ45 Gigabit Ethernet cable x 1 Temperatura Operating Temperature:0 ~ 40 ℃ Storage Temperature:-...


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi do 1000 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) ☆

TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Router CUDY LT700_EU LAN Gigabit AC1200 Dual Band Wi-Fi Mesh 4G LTE Cat.6 Dual SIM, LT700_EU ☆

Router CUDY LT700_EU LAN Gigabit AC1200 Dual Band Wi-Fi Mesh 4G LTE Cat.6 Dual SIM, LT700_EU Najniższa Cena Online

☆ Router CUDY LT700_EU LAN Gigabit AC1200 Dual Band Wi-Fi Mesh 4G LTE Cat.6 Dual SIM, LT700_EU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router CUDY LT700_EU LAN Gigabit AC1200 Dual Band Wi-Fi Mesh 4G LTE Cat.6 Dual SIM, LT700_EU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) ☆

Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) Najniższa Cena Online

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mercusys
 • Nazwa produktu: Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednolita sieć - Wi-Fi Dzięki innowacyjnej technice Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - w trakcie przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się między jednostkami Halo, by korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zapewnia prędkie i stabilne połączenia, których łączne prędkości osiągają choćby 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - poprzez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, błyskawicznie skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo zaopatrzona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają nad wyraz znaczne prędkości.

  wspaniałe rozwiązanie do korzystania domowego
  Dzięki technice Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zapewnia konkretny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zagwarantuje stały dostęp do niesamowicie prędkich i zrównoważonych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi przystępna za każdym razem i wszędzie
  technologia Mercusys Mesh zezwala na urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  rewelacyjny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, żeby spełnić wymagania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz powiększyć w dowolnym momencie - starczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *linia H maszyn Halo nie współpracuje z serią S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść progresywnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki temu gwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezsprzecznie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszelkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm prędkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym pokaźniejsze prędkości Internetu, konieczne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz, a także 5 GHz przez wspólną nazwę SSID. Funkcja zezwala na inteligentne łączenie sprzętów z najlepszym dostępnym pasmem Wi-Fi, zapewniając tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 urządzeń. Wyekwipowany w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, choćby wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technika Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technologia Beamforming pozwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje dane do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co ponadto powiększa komfort wykorzystywania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i gwarantuje niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do maszyn przewodowych. Jest to osiągalne ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niżeli porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: kreuje sieć bezprzewodową, dostępną dla wszelkich sprzętów Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: powiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla urządzeń bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć profesjonalnej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezusterkowa kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,prosto zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - starczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS albo Android.  EAN: 6935364006662
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(3-pack)
  Model: Halo H50G
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11n
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  wymogi środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w pakiecie: 3 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 3 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  wymiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe atrybuty: Przycisk Reset

☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT ☆

Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT Najniższa Cena Online

☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:


  Router Cudy LT700 4G LTE Wi-Fi 5 AC1200 Cat. 6

  Router Cudy LT700 pozwala na pobieranie informacji w technologii LTE do LTE FDD do 300 Mb/s dzięki agragacji 5 pasm i antenom 4 MIMO. Przekłada się to na błyskawiczne ładowanie stron internetowych, komfortowe oglądanie video w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych. Pliki ściągną się w mgnieniu oka. Jest to więc nieprzeciętne urządzenie nie tylko do korzystania domowego, ale także na przeciętnej wielkości producenta. Urządzenie pozwala na podpięcie kolejnych 3 sprzętów przy użyciu typowego portu Gigabit LAN i modemu albo kolejnego urządzenia za pomocą portu LAN / WAN. Ta funkcjonalność nieprzeciętnie sprawdzi się, gdy niejednokrotnie pracujesz w terenie i Ci trzeba udostępnić internet przenośny dla kilku sprzętów równocześnie.

  Router WiFi 5 Cat 6 ważne funkcje

  - Złącze zewnętrznej anteny SMA- podłączenie routera do zewnętrznych anten GSM daje możliwość uzyskania mocniejszego i bardziej jednostajnego sygnału
  - 4G Backup- po wybraniu WAN i korzystaniu z internetu stacjonarnego można ustawić połączenie 3G/4G jako łącze zapasowe
  - Dwa gniazda sim- zapewniają stabilność połączenia. Router Cudy może automatycznie przełączać się pomiędzy poszczególnymi kartami, gdy np. Jedna z sieci nie działa poprawnie
  - DNS przez TLS- Router obsługuje szyfrowanie DNS za pośrednictwem CloudFlare, NextDNS lub Google. Broni Twoją prywatność, zapobiega podsłuchiwaniu i manipulowaniu danymi DNS przy pomocy man-in-the-middle
  - blokada pasma 4G- Ruter WiFi5 pozwala na zablokowanie częstotliwości roboczej na jednym lub kilku pasmach, w celu zachowania stabilności działania.


  Wysoka prędkość 4G LTE z bezawaryjnym Wi-Fi

  LT700 wykorzystuje technikę 4G LTE FDD, by osiągnąć prędkość pobierania do 300 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s. W sytuacji 4G LTE TDD jest to max 226 Mb/s (pobieranie) i 48 Mb/s (wysyłanie). Udostępnia dodatkowo sieć Wi-Fi z maksymalną prędkością 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w paśmie 5 GHz do gier, przesyłania strumieniowego i nie tylko.


  Zaprojektowany z myślą o maksymalnym pokryciu

  Dzięki dwóm wysokim antenom zewnętrznym 5 dBi 4G LTE zapewniasz efektywne i jednostajne połączenia z każdym urządzeniem, stwarzając sieć Wi-Fi o szerokim zasięgu dla Twojego domu.  Dual SIM Plug and Play

  Po prostu włóż kartę SIM do zastosowanego gniazda, włącz i zacznij surfować. Jeśli ma kod PIN, urządzenie samo poprosi o jego wpisanie. Następnie uruchomi się proces autokonfiguracji i Cudy sam ustawi trafne punkty dostępowe (APN) i przygotuje się do pracy. Ten model posiada dwa sloty karty sim.

  Agregacja 5 pasm

  Router WiFi 5 z agregacją pasm jest w stanie rozpoznać, które z pasm będzie najbardziej wydajne do przesyłu informacji. Na dodatek router zezwala na podłączenie anteny zewnętrznej.


  Kopia zapasowa połączenia WAN

  Dzięki w pełni poręcznemu portowi LAN / WAN możesz korzystać z różnych typów połączeń zapasowych, w tym modemów kablowych, światłowodowych i DSL.


  OpenWRT

  OpenWrt został zaprojektowany przez profesjonalistów sieciowych oraz społeczność, którzy dbają o skuteczność swojej sieci. Ponieważ OpenWrt jest prawdziwym systemem opartym na Linuksie, masz pełną kontrolę na wszystkimi funkcjami routera.

  Aktywna społeczność programistów, wolontariuszy i innych długoletnich użytkowników OpenWrt jest za każdym razem przystępna, aby pomóc rozwiązać problem. Marka dba o aktualizacje oprogramowania dostępne do pobrania na stronie producenta.


  Specyfikacja:

  Model: Router WiFi 4G LTE CAT 6 LT700

  szybkość danych:

  • WiFi: 2,4 GHz (802.11n/g/b, MIMO 300Mbps); 5 GHz (802.11ac/an/a, MIMO 867Mbps)
  • LTE: maksymalnie 300Mbps (pobieranie) / 50Mbps (wysyłanie) w LTE FDD, maksymalnie 226Mbps (pobieranie) / 48Mbps (wysyłanie) w LTE TDD, 42Mbps (pobieranie) / 11,5Mbps (wysyłanie) w DC-HSPA+, maksymalnie 384Kbps (pobieranie/wysyłanie) w WCDMA

  Sprzęt:

  • Procesor: dwurdzeniowy Mediatek 880MHz
  • Moduł 4G: Quectel EG120K (Qualcomm)
  • Pamięć RAM: 256MB (2Gbit) DDR3
  • Pamięć flash: 16MB (128Mbit)
  • 4 x porty GbE RJ45: 1 GbE WAN/LAN + 3 GbE LAN
  • 2 x gniazda SIM (nano)
  • 1 x przycisk WPS
  • 1 x przycisk resetu
  • 2 x anteny WiFi (stałe)
  • 4 x anteny komórkowe (odłączalne)
  • Wskaźniki LED (zasilanie, WiFi, internet, sygnał)

  Oprogramowanie:

  • DHCP: serwer, lista klientów, rezerwacja adresów
  • NAT: przekierowanie portów, wyzwalanie portów, UPnP, DMZ
  • Firewall: filtr MAC, filtr IP, filtr domenowy
  • DDNS: kompatybilny z 15 innymi dostawcami DDNS
  • VPN: WireGuard/OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier
  • DNS over TLS: Cloudflare/Google
  • Harmonogram: harmonogram restartu / harmonogram Wi-Fi
  • Protokoły IP w wersji 4 lub 6 (IPv4/IPv6)
  • QoS (Quality of Service)
  • Konfiguracja TTL (Extend/Spoof)
  • dobór pasma

  Zakres częstotliwości mobilnych:

  • Europa/Bliski Wschód/Afryka/ Azja/Pacyfik/Brazylia: LTE-FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, LTE-TDD:B38/B40/B41, WCDMA:B1/B3/B5/B8
  • Ameryka Północna: LTE-FDD:B2/B4/B5/B7/B12/B13/B14/B17/B25/B26/B29/B30/B66/B71, LTE-TDD:B41, WCDMA:B2/B4/B5

  Fizyczne parametry:

   • wymiary towaru: 253 x 152,5 x 48,2mm (dł. X szer. X wys.)
   • rozmiary opakowania: 415 x 265 x 90mm (dł. X szer. X wys.)
   • Zasilanie: adapter AC: wejście: 90~260V, wyjście: 12V, 1,5A; zasilanie DC (gniazdo wtyczki 12V-1.5A)

    SMS:
    • Wysyłanie wiadomości
    • Odbieranie wiadomości

  Środowisko:

    • Temperatura pracy: od 0° C do +45° C
    • Temperatura przechowywania: od -40° C do +70° C
    • Wilgotność względna: od 5% do 95% bez kondensacji

  Zawartość opakowania:

    • Router WiFi 4G LTE
    • Zasilacz sieciowy
    • przewód Ethernet RJ45
    • Instrukcja szybkiej instalacji

  oczekiwania systemowe:

   • Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna oglądarka obsługująca język Java
   • Subskrypcja usługodawcy internetowego (dla dostępu do Internetu)


  W zestawie:

  - Router Cudy LT700
  - Zasilacz
  - kabel RJ45
  - Instrukcja obsługi
  - Opakowanie
  Link: https://support.cudy.com/emulator/LT700/

☆ Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) ☆

Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX59U, KMASURXWX000049 (19719023)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 Zarządzaj swym inteligentnym domem Ciesz się szybką i niezawodną łącznością Wi-Fi w całym inteligentnym domu, korzystając z routera Asus RT-AX59U Wi-Fi 6. Proponuje całkowitą kompatybilność wstecz z poprzednimi standardami i urządzeniami Wi-Fi, dzięki czemu masz pewność zachowania połączenia w trakcie wszystkich aktywności w Internecie.

  Czy to w domu, czy w kawiarni, na biurku lub na ścianie, wszyscy docenią zalety ultraminimalistycznej konstrukcji routera RT-AX59U, ponieważ genialnie pasuje do najróżniejszych wystrojów wnętrza i środowisk biznesowych.

  nowoczesna podstawka może na dodatek służyć jako uchwyt do montażu ściennego, co zapewnia komfortowy montaż. Wysoka skuteczność Wi-Fi 6 Ciesz się niesłychaną produktywnością łączności bezprzewodowej w całym inteligentnym domu, korzystając z dwuzakresowego routera Asus RT-AX59U Wi-Fi 6.

  skuteczny czterordzeniowy procesor i technika Wi-Fi 6 nawet czterokrotnie obszerniejszą pojemność do obsługi pokaźniejszej liczby urządzeń. Dzięki obsłudze transmisji na kanale 160 MHz zagwarantuje trzykrotnie większą szybkość i bardziej bezawaryjne połączenia do wszelkich zastosowań wymagających wysokiej przepustowości.

  zwiększonej sprawności w zakresie transmisji danych towarzyszy choćby siedmiokrotnie mniejsze zużycie energii, dzięki czemu urządzenia na baterię mogą pracować dłużej. Przystępna konfiguracja i zarządzanie Router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 likwiduje stres związany z zarządzaniem siecią domową.

  Można prosto dokonać konfiguracji i kontrolować wszystko za pośrednictwem instynktownej aplikacji przenośnej ASUS Router albo interfejsu webowego o bogatej funkcjonalności. Dostajesz jeszcze więcej funkcji, w tym kompletny komplet ustawień VPN, funkcje kontroli rodzicielskiej, wizualizacje diagnostyki połączeń i sporo więcej.

  Łatwe zwiększenie Twojej Sieć Wi-Fi Dzięki technologii ASUS AiMesh możnazbratać ze sobą kilka routerów ASUS kompatybilnych z AiMesh, żeby stworzyć sieć Wi-Fi dla całego domu ze scentralizowanym sterowaniem.

  w dodatku możesz ustawić jedną nazwę SSID dla całej sieci domowej albo biurowej, z niezakłóconym zasięgiem i wyeliminowanymi martwymi strefami sygnału! AiMesh wytwarza jedną nazwę sieci dla całego domu, dzięki czemu nie musisz już stale przełączać między sieciami w trakcie poruszania się po domu.

  System AiMesh kontroluje także moc sygnału dochodzącego do Twojego urządzenia i w razie potrzeby przełącza na inne źródło sygnału. Jeśli natomiast wolisz posiadać osobne nazwy sieci dla każdego pasma częstotliwości, to jest to także osiągalne – AiMesh został zaprojektowany dla spełnienia wszelkich potrzeb użytkownika!

  Rozbuduj swoją sieć z routerem Asus RT-AX59U Wi-Fi 6. Rozciągliwe możliwości połączeń Oprócz portów WAN i LAN klasy gigabitowej, router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 jest ponadto wyekwipowany w dwa porty USB do podłączania domowych serwerów multimediów, łatwiejszego udostępniania plików, wspólnego korzystania z drukarek oraz rozwiązań dyskowych typu NAS.

  na dodatek router RT-AX59U może zapewnić...Podsumowanie, czyli jaki router WiFi do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy router WiFi do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery WiFi – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi do 1000 zł opinie,
 • dobry router WiFi do 1000 zł cena,
 • router WiFi do 1000 zł ranking,
 • router WiFi do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...