Ranking routerów WiFi do 1000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów WiFi do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) ☆

Tp-link archer ax72 (4897098687215) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer ax72 (4897098687215)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K – Prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡**Duży zasięg – Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.Mocny procesor – Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.HomeShield – Zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych funkcji do ochrony sieci i urządzeń IoT.*Lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania – Ulepszony mechanizm wentylacji pozwala na efektywniejszą pracę urządzenia.Udostępnianie poprzez USB – Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  WYSOKIEJ KLASY ROUTER Z WIFI 6 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznachNajnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.Wi-Fi 6 (także Wi-Fi 802.11ax) to nowa generacja połączeń Wi-Fi - standard ten to znacznie rozbudowana i ulepszona wersja dotychczas stosowanej technologii 802.11ac.

  Do jego powstania przyczyniła się nieustannie wzrastająca liczba użytkowanych na świecie urządzeń. Jeśli masz do dyspozycji urządzenie VR, korzystasz z wielu urządzeń smart lub Twój dom jest po prostu pełen elektroniki, router pracujący w standardzie Wi-Fi 6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

  Poniżej omówimy możliwości routerów Wi-Fi 6 i wyjaśnimy dlaczego są szybsze, bardziej wydajne i oferują lepszą transmisję danych niż routery poprzedniej generacji. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Zaawansowane technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni? Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o dużej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Stabilna sieć oparta o dużą moc obliczeniową Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem.

  Połączenia dla 100 urządzeń Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.OFDMATechnologia OFDMA, podnosząc wydajność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach.MU-MIMODane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  Efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w eleganckim, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm² tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na wydajną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.Skanowanie sieci domowej - Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni sieć przed atakami i wykrywa problemy z bezpieczeństwem.Kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.QoS - Nadawaj priorytet wybranym urządzeniom aby miały pierwszeństwo w dostępie do transferu.

  TP-Link OneMesh™: sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Chroń swoje dzieciBlokuj dostęp do nieodpowiednich treści i ustalaj czas dostępu do internetu.Informacje o nowych połączeniachOtrzymuj powiadomienia na telefon o nowych urządzeniach, które połączyły się z WiFi i blokuj je jednym naciśnięciem.Łatwa aktualizacja oprogramowaniaCały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje. Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o dużej mocy Poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R Wiele strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego odporność na zakłócenia transmisji danychWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, aby zapewnić ich optymalne działanie MU-MIMO 4×4 Pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA Zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness Poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS Umożliwia dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze większą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowego (AP)CECHY SPRZĘTOWEProcesorTrzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHzPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANObsługiwane typy USB1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Serwer SambaPrzyciskiWł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. zasilania Wł./Wył. diod WPS ResetMoc12 V ⎓ 2,5 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom Zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowejFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6Pakiety usługHomeShield Dowiedz się więcej>OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu elastycznej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności wymiany posiadanych urządzeń lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka filtrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczneTypy sieci WANDynamiczne IP Statyczne IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla urządzeńUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualneIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona internetowaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)272.5 × 147.2 × 49.2 mmZawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX72 Zasilacz Kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)CertyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE PODCZAS TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } Czułość odbierania sygnału WiFi2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94.5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72.5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92.5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69.5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64.5dBm 11ax HE40 MCS0:-92.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91.5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85.5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm


☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze parametry:

  • kanon Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax oraz przepustowość 160 MHz dla obsługi pokaźniejszej liczby maszyn i ulepszonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o sporo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewnia on łączną prędkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • obszerniejsza liczba obsługiwanych urządzeń i wyższa sprawność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,na dodatek OFDMA dla skutecznego przydzielania kanałów, a także komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany przez kierunek Micro zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje, a także neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszystkich inteligentnych urządzeń podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  szybkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o sporo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wykonany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA oraz MU-MIMO, technika 802.11ax gwarantuje obsługę choćby 4 razy wyższej liczby ulepszoną produktywność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do bardzo nieefektywnego użytkowania przystępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei zezwala na łączenie ze sobą sygnałów z zróżnicowanych urządzeń i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy udoskonalonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technologię Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca liczba połączonych z siecią maszyn osobistych doprowadziła do ogólnego powiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą sprawność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii sprzętów połączonych z siecią, gwarantując użytkownikom znacznie lepsze wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  sprawny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U zapewnia Ci płynne i zrównoważone połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony poprzez mnóstwo przeróżnych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zastosowane materiały budowlane, a choćby umeblowanie. ASUS AiMesh to innowacyjna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technika AiMesh jest niezwykle sprawna, sprężysta i pozwala na Ci wykorzystanie różnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich urządzeń

  Funkcja Target Wake Time (TWT) pozwala na routerowi RT-AX58U planowanie wyszczególnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają informacje. Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie ograniczyć zużycie energii dla znacznie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technika zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla rozszerzenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona przez ponad dekadę, WPA3 dodaje nowe funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Jednocześnie udostępnia ona lepszą technologię autoryzacji użytkownika i sprawniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co szczególnie przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe informacje.

  komplet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U oferuje darmowy na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany poprzez nurt Micro, który gromadzi regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych danych przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny zestaw bezpieczeństwa gwarantuje innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  wariant urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  dodatkowe dane: technologia MU-MIMO / technika AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / przewód Ethernet RJ45


☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F ☆

Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  NBG7815 Armor G5 12-strumieniowy, wielogigabitowy router WiFi 6 AX6000 technika WiFi 6 zapowiada nową erę powiększ pojemność, zmaksymalizuj szybkość i lepszą sprawność dzięki Zyxel Armor G5. Nowoczesne z Wi-Fi 6, które zostało zaprojektowane, żeby oferować szybsze i wydajne połączenia, zwłaszcza w środowiskach o szerokiej gęstości urządzeń.

  Wielogigabitowy router Armor G5 to najszybszy router domowy, który oferuje najlepszą prędkość w sieci bezprzewodowej i może działać jako mocny serwer multimediów o wysokiej efektywności, znacznej przepustowości i zapewniającym perfekcyjny zasięg bezprzewodowy.

  Zmaksymalizuj sprawność prędkości Armor G5 gwarantuje do 6000 Mb / s przy lepszej produktywności i najwyższej przepustowości. 12 strumieni Wi-Fi zezwala na Armor wysyłanie i odbieranie pokaźniejszej ilości danych z wielu podłączonych maszyn, zapewniając pokaźniejszą przystępną przepustowość i mniej przeciążeń typowy router WiFi 5.

  Korzyści Najszybsze połączenie przewodowe z wieloma gigami Obsługuj swoją sieć lokalną z pełną produktywnością dzięki Rozwiązanie na niemało koncertów! Pancerz jest wyekwipowany w multi-koncert Port Ethernet LAN 10G / 5G / 2.5G / 1G, którego można dopasowywać się z wieloma gigabitowymi serwerami multimedialnymi, siecią podłączone urządzenia pamięci masowej, przełączniki i inne urządzenia z szybkością do 10 Gb / s.

  Mocniejszy procesor, obszerniejsza pamięć Czterordzeniowy procesor 64-bitowy 2,2 GHz gwarantuje najwyższą jakość przesyłanie strumieniowe bez poświęcania sprawności. Zoptymalizowana przepustowość sieci bezprzewodowej i śladowe opóźnienia dla przytłaczające wymagania multimediów, gier online, HD czaty audio / wideo i mnóstwo innych.

  zwiększ zasięg dzięki antenom o dużym zysku Armor G5 wykorzystuje 8x8 5 GHz, 4x4 2,4 GHz o sporej mocy konstrukcja wzmacniaczy rozszerzająca siłę sygnału i zmniejsza zakłócenia. Lepsza produktywność anten dla maksymalny zasięg sieci bezprzewodowej.

  bezusterkowy i sprężysty dostęp zdalny OpenVPN Armor G5 zezwala na bezpieczne podłączenie sieci prywatnej dzięki łatwemu do utworzenia OpenVPN, nawet gdy jesteś poza domem i w trakcie połączenia z sieciami Wi-Fi, które nie są Twoje posiadać!

  Utrzymuj ultraszybkie prędkości w obciążonej sieci Armor G5 radykalnie powiększa przepustowość sieci i zniża opóźnienia, ulepszone wrażenia z sieci Wi-Fi, dzięki temu jest rewelacyjny dla środowiska z wieloma podłączonymi urządzeniami.

  cieszyć się zrównoważone operacje bezprzewodowe dla ponad 30 aplikacji, takich jak 4K / 8K wideo, AR / VR, urządzenia IoT w całym domu albo biurze. Nietrudna konfiguracja, nieskomplikowane zarządzanie Aplikacja Zyxel Armor zapewnia pełną kontrolę nad wszystkim dzieje się to w Twojej sieci, zawsze i wszędzie!

  Plik interfejs sieciowy zezwala na firmie Armor nieskomplikowane zarządzanie plikami sieć na komputerze, w tym konfigurowanie przystępności funkcje i monitorowanie działań sieciowych. Bezpieczeństwo: IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through VPN Support (OpenVPN) VPN Client Support WPA3-PSK WPS Support Guest Network Automatic Firmware Update Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Zasilanie: 19 V / 2,1 A.

  pobór mocy: 39W max. Oprogramowanie: Obsługa systemu iOS 9 / Android 5.0 lub nowszego Język wsparcia: EN / ZH / DE / ES / FR / IT / PT / RU wymogi sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Zasilacz x1 kabel Ethernet x1 Skrócona instrukcja obsługi (załączona karta gwarancyjna) x1 wymiary: rozmiary przedmiotu (SxGxW): 248 x 182 x 66 mm, (9,8 x 7,2 x 2,6 cala) wymiary opakowania (SxGxW): 375 x 235 x 75 mm, (14,8 x 9,3 x 3,0 cala) Waga opakowania: 1,8 kg (4,0 funta) Pozostałe cechy: Środowisko działania Temperatura: 0 ° C do 40 ° C (32 ° F do 104 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji) Środowisko przechowywania Temperatura: -30 ° C do 70 ° C (-22 ° F do 158 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji)...


☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) ☆

Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) Najniższa Cena Online

☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router TUF-AX5400 AX5400 1WAN 4LAN 1USB Dwuzakresowy router do gier TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z asygnowanym portem do gier, 3-stopniowym przekierowaniem portów, AiMesh dla sieci mesh WiFi, zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro i oświetleniem AURA RGB Ultraszybkie WiFi 6 korzystaj z szybkości do 5400 Mb/s i 4-krotnie pokaźniejszej produktywności sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.

  Szybka i stabilna gra przewodowa przeznaczony port do gier, by nadać priorytet podłączonym urządzeniom do gier. Nieskomplikowane przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT sprawia, że przekierowanie portów jest proste, eliminując frustrującą i nieprzystępną ręczną konfigurację.

  Obsługa ASUS AiMesh Stwórz elastyczną, bezproblemową sieć mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh. Przetestowana solidność i stabilna praca TUF Gaming AX5400 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, żeby zapewnić bezawaryjną i zrównoważoną pracę.

  TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jednostajnych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w środowiskach o dużej gęstości maszyn. Jest to router, z którego korzystają wszystkie Twoje urządzenia, od notebooków, smartfonów i konsol do gier po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  Router do gier WiFi 6 zapewniający 2-krotną szybkość i 4-krotną pojemność Wi-Fi 6 zapewnia szybsze szybkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także powiększa produktywność sieci, dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia posiadają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi.

  Jest znakomity do obciążonych sieci z wieloma zróżnicowanymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe. Uzyskaj przepustowość sieci WAN, za którą zapłaciłeś żeby uzyskać prawdziwą skuteczność wielogigabitową, Ci trzeba jednocześnie połączeń WAN, jak i LAN, które obsługują te szybkości.

  TUF Gaming AX5400 obsługuje agregację równocześnie sieci WAN, jak i LAN, dzięki temu możesz radować się prędkością przewodową 2 Gb/s z modemu do komputera PC albo NAS. Wi-Fi, które idzie dalej Zaprojektowaliśmy TUF Gaming AX5400, by zapewnić Ci jak najszerszy zasięg Wi-Fi.

  Wykorzystuje OFDMA, nową technologię w Wi-Fi 6, która pozwala na przesyłanie sygnałów dalej niż w Wi-Fi 5. Z konfiguracją 4x4 MIMO i oddzielnymi antenami 2,4 GHz i 5 GHz w celu zmniejszenia zakłóceń i innymi ulepszeniami, takimi jak formowanie wiązki, które skupia sygnał w kierunku każdego urządzenia, TUF Gaming AX5400 dociera do każdego zakątka.

  System Mesh WiFi gwarantujący zasięg w całym domu Jeśli Ci trzeba większego zasięgu albo nowych funkcji, możesz w każdej chwili po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh! stabilny i trwały TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności WiFi.

  Umiejscowienie otworów wentylacyjnych i kompozycja podwójnego radiatora ulepszają chłodzenie, powiększając stabilność, a zamocowane na stałe anteny i metalowe osłony portów zwiększają fizyczną trwałość.

  Radiatory aluminiowe z powłoką nanowęglową 3 tryby routera do konsoli PC i gier mobilnychTryb gry przenośnejPort gierOtwórz NAT Tryb gry mobilnej Port gier Otwórz NAT Jednoczesne granie i VPN VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - jednocześnie!

  Więc nawet jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz cieszyć się maksymalnymi prędkościami gier. Bezpieczeństwo sieci i kontrola rodzicielska dzięki ASUS AiProtection Ochrona klasy komercyjnej dla Twojego domu Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz niemało podłączonych urządzeń, a tym bardziej, gdy istnieją urządzenia bez funkcji antywirusowych, takie jak urządzenia IoT.

  TUF Gaming AX5400 gromadzi dożywotnią darmową AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i nowoczesną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest chronione poprzez TUF Gaming AX5400, a dzięki ergonomicznej aplikacji mobilnej możesz mieć oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.

  Więcej prywatności w dowolnym miejscu Instant Guard zapewnia bezpieczny dostęp do Internetu jednym kliknięciem za pośrednictwem TUF Gaming AX5400 z dowolnego miejsca na świecie dzięki technice szyfrowanego tunelowania informacji VPN.

  Dzięki TUF Gaming AX5400 możesz wziąć swoją sieć domową, gdziekolwiek jesteś i pożegnaj się z sieciami VPN innych firm!Bezpieczeństwo: AiProtection: AiProtection Pro Ocena bezpieczeństwa routera: Tak Blokowanie złośliwych witryn: Tak Dwukierunkowy IPS: Tak zapobieganie i blokowanie zainfekowanych sprzętów; tak Kontrola rodzicielska: Tak Kontrola rodzicielska dostosowany harmonogram Internetu: Tak Zapora: Tak Maksymalna przepustowość Firewall słowa kluczowe filtra: 64 Maksymalna Firewall filtr usługa sieciowa: 32 Maksymalna Firewall URL filtra: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Tworzenie kopii zapasowej i przywracanie konfiguracji: Tak Narzędzia diagnostyczne: Tak System danych zwrotnych: Tak Dziennik systemu: Tak Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego w trybie Access point, ryb bridge Mediów,,Repeater, AiMesh tryb węzeł System operacyjny: ASUSWRT, ezpłatny OS upgrade: Tak Funkcje specjalne: Najwyższa skuteczność AX5400 AX: 574+4804 Mb/s (WiFi 6.0) prędkość przesyłania informacji 802.11a: do 54 Mb/s 802.11b: do 11 Mb/s 802.11g: do 54 Mb/s WiFi 4 (802.11n): do 300 Mb/s 802.11ac (1024QAM): do 4333 Mb/s 802.11ax (2,4 GHz): w górę do 574 Mb/s 802.11ax (5 GHz): do 4804 Mb/s Zasilanie: Wejście AC: 100V~240V (50~60Hz) Wyjście DC: 12 V z max.

  Prąd 2,5 AOprogramowanie: APLIKACJA ASUS RouterWymagania sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: TUF-AX5400 WiFi 6 Router do gier, przewód RJ-45, Zasilacz, Skrócona instrukcja obsługi, Karta gwarancyjnaWymiary: Pozostałe właściwości: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć: 256 MB Flash, 512 MB RAM Porty: RJ45 dla Gigabits BaseT dla WAN x 1, RJ45 dla Gigabits BaseT dla LAN x 4 USB 3.2 Gen 1 x 1...


☆ TP-LINK Deco M5 3-Pack Mesh Wifi AC1300 ☆

TP-LINK Deco M5 3-Pack Mesh Wifi AC1300 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Deco M5 3-Pack Mesh Wifi AC1300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: TP-LINK Deco M5 3-Pack Mesh Wifi AC1300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

☆ HUAWEI WiFi Mesh WS5800-20 2-pak ☆

HUAWEI WiFi Mesh WS5800-20 2-pak Najniższa Cena Online

☆ HUAWEI WiFi Mesh WS5800-20 2-pak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HUAWEI WiFi Mesh WS5800-20 2-pak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

☆ HUAWEI WiFi Mesh WS8800-20 ☆

HUAWEI WiFi Mesh WS8800-20 Najniższa Cena Online

☆ HUAWEI WiFi Mesh WS8800-20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HUAWEI WiFi Mesh WS8800-20
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

☆ HUAWEI WiFi Mesh 3 WS8100-22 2-PAK ☆

HUAWEI WiFi Mesh 3 WS8100-22 2-PAK Najniższa Cena Online

☆ HUAWEI WiFi Mesh 3 WS8100-22 2-PAK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HUAWEI WiFi Mesh 3 WS8100-22 2-PAK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

☆ TP-LINK Domowy system Deco X20, 2 szt (Deco X20(2-pack)) (6935364052287) ☆

TP-LINK Domowy system Deco X20, 2 szt (Deco X20(2-pack)) (6935364052287) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Domowy system Deco X20, 2 szt (Deco X20(2-pack)) (6935364052287) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Domowy system Deco X20, 2 szt (Deco X20(2-pack)) (6935364052287)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  TP-Link Deco X20 (2-pack)
  System Mesh Wi-Fi TP-Link DECO X20 (2-pack)

  Domowy system Wi-Fi 6 Mesh AX1800 Deco X20 zapewnia szybkości Wi-Fi 6 sięgające aż 1800 Mb/s — 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Zastosowanie technice OFDMA i MU-MIMO przekłada się na czterokrotnie wyższą produktywność i możliwość transmisji do jeszcze obszerniejszej liczby sprzętów w tym samym czasie.

  DECO X20 zapewnia redukcje opóźnień do minimum. Wyraźne zmniejszenie przesunięć w transmisji daje znaczną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywek internetowych i zagwarantuje stabilność rozmów video. Co więcej, szyfrowanie WPA3, a także usługa TP-Link HomeCareTM zapewniają dostęp do w pełni personalizowanych funkcji, w tym kontroli rodzicielskiej, antywirusa i QoS, aby korzystanie z Internetu było w pełni bezpieczne.

  innowacyjna technika Wi-Fi 6 Mesh

  Deco X20 to uzbrojony w technikę Wi-Fi 6 domowy system Wi-Fi — wyprodukowany, by zapewniać bardziej kompleksowe pokrycie domu, większe szybkości i wyższą skuteczność działania. Przejrzyj możliwości najnowszej technologii Wi-Fi Mesh, łącząc więcej maszyn i przesyłając informacje szybciej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Silny sygnał Wi-Fi wzmocniony kolorowaniem BSS i technologią Beamforming dociera do wszystkich zakamarków domu, obejmując swym zasięgiem powierzchnię nawet 540 m2. Połączenia bezprzewodowe i opcjonalne łącze rezerwowe Ethernet łączą jednostki Deco, gwarantując jeszcze pokaźniejsze prędkości i nieprzeciętną płynność przełączania.

  Więcej połączeń, streaming bez końca

  technika Wi-Fi 6 powiększa przepustowość oferowaną urządzeniom połączonym z siecią o intensywnym ruchu danych aż czterokrotnie. Z Deco X20 można połączyć choćby 150 maszyn — i to bez odczuwalnych spadków efektywności — co zostało potwierdzone licznymi testami.

  technika TP-Link Mesh powoduje, iż routery Deco współpracują ze sobą,kreować jednolitą sieć Wi-fi. W trakcie przemieszczania się po domu twój telefon albo tablet zawsze zwiąże się z routerem Deco, który oferuje mu najkorzystniejsze połączenie, bez przerywania transferu.

  Mniejsze opóźnienia, przyjemniejsze doznania

  Wi-Fi 6 to ogromny krok naprzód w łączności bezprzewodowej. Kanon ten proponuje stabilne i responsywne połączenia Wi-Fi, z których korzystać można w zaciszu swego kompleksowo połączonego domu. Prowadzenie płynnych rozgrywek i rozmów wideo nie stanowi już problemu choćby wtedy, gdy w tym samym czasie połączonych jest mnóstwo maszyn, które także obciążają łącze transmisją danych.

  Prosta konfiguracja

  Wyjmij urządzenia Deco z pudełka, zainstaluj aplikację i zastosuj się do wyświetlanych wskazówek. Resztą zajmie się aplikacja Deco — już po kilku minutach zyskasz dostęp do sieci. Zdziwisz się jakie to proste.

  • podłącz jednostkę Deco do modemu kablowego i włącz obydwa urządzenia
  • pobierz i uruchom aplikację Deco. Wykonaj przedstawione kroki, aby skonfigurować swoje urządzenie
  • zastosuj się do wskazówek, by skonfigurować cały system Deco.
  Specyfikacja technologiczna:
  • Tryb pracy
   Access Point
   Router
  • typy wejść/wyjść
   RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 2 szt.
  • Obsługiwane standardy
   Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
  • Częstotliwość pracy
   2.4 / 5 GHz (DualBand)
  • Antena
   Wewnętrzna - 4 szt.
  • Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej
   1800 Mb/s (Wi-Fi)
  • Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej
   WPA3
   WPA-PSK
   WPA2-PSK
  • Zarządzanie i konfiguracja
   Strona WWW
   Aplikacja
   Amazon Alexa
  • uzupełniające funkcje
   Obsługa IPv4
   Obsługa IPv6
   Obsługa VPN Pass-Through
   QoS
   DHCP
  • dopełniające dane
   Zapora SPI Firewall
  • Kolor
   Biały
  • Wysokość
   114 mm
  • Szerokość
   110 mm
  • Głębokość
   110 mm
  • załączone akcesoria
   Zasilacz
   przewód RJ-45
   Instrukcja szybkiej instalacji
  • Gwarancja
   36 miesięcy (gwarancja producenta)

☆ Tenda Router 4g09 lte (6932849430332) ☆

Tenda Router 4g09 lte (6932849430332) Najniższa Cena Online

☆ Tenda Router 4g09 lte (6932849430332) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: Tenda Router 4g09 lte (6932849430332)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TENDA 4G09 LTE [Najważniejsze cechy] Najważniejsze cechy - Dwupasmowy router WiFi 4G+ LTE - prędkość bezprzewodowa do 1200 Mb/s - Obsługa Internetu światłowodowego do 1000 Mb/s - Mocniejszy i szerszy sygnał Wi-Fi - Natychmiastowy dostęp do sieci komórkowej przy pomocy karty SIM Dwupasmowy router WiFi 4G+ LTE Router 4G09 udostępnia najnowszą innowacyjną sieć 4G+ LTE. Starczy, iż podłączysz kartę SIM i udostępnisz połączenie internetowe 4G LTE albo 3G za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej albo dowolnego z dwóch portów Ethernet. [Dwupasmowy router WiFi 4G+ LTE] [Bezprzewodowy dostęp szerokopasmowy gdziekolwiek jesteś] Bezprzewodowy dostęp szerokopasmowy gdziekolwiek jesteś Dzięki pokryciu sygnału LTE Advanced, router 4G09 oferuje najkorzystniejszą efektywność i umożliwia dostęp do Internetu bez kabla i światłowodu. To wyśmienite rozwiązanie w sytuacji odległych obszarów, takich jak tereny wiejskie i podmiejskie, tymczasowy magazyn lub dom wakacyjny, ponieważ umożliwia dostęp do Internetu w dowolnym miejscu i zawsze, gdy tego Ci trzeba. Szybsze połączenie szerokopasmowe z 4G+ Router 4G09 jest zasilany technologią 4G+ CAT6, dzięki temu gwarantuje szybsze i udoskonalone połączenie z prędkością do 300 Mb/s downloadu, gwarantując najlepsze wrażenia z surfowania po sieci. [Szybsze połączenie szerokopasmowe z 4G+] [AC1200 Dwuzakresowa, ultraszybka sieć Wi-Fi dla pokaźniejszej liczby maszyn] AC1200 Dwuzakresowa, ultraszybka sieć Wi-Fi dla pokaźniejszej liczby urządzeń Korzystając z konkretnej technologii Wi-Fi 802.11AC, która gwarantuje szybkość bezprzewodową do 1200 Mb/s, podłączone urządzenia osiągają ultraszybką szybkość. To wspaniały wybór w sytuacji przesyłania strumieniowego HD bez opóźnień, gier online i nie tylko. Mocniejszy i szerszy sygnał Wi-Fi Bezprzewodowy sygnał o wysokiej mocy ( jednocześnie w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz), powiększa zasięg Wi-Fi, a technika kształtowania wiązki sprawia, iż sygnał z routera 4G09 jest najwyższej jakości i żadne ściany tego nie zakłócą. [Mocniejszy i szerszy sygnał Wi-Fi] [Obsługa Internetu światłowodowego do 1000 Mb/s] Obsługa Internetu światłowodowego do 1000 Mb/s wyekwipowany w pełne porty gigabitowe, obsługuje przepustowość do 1000 Mb/s. Natychmiastowy dostęp do sieci komórkowej za pomocą karty SIM wbudowany moduł 4G zezwala na natychmiastowy dostęp do sieci komórkowej przy pomocy autoryzowanej karty SIM kupionej u operatora. [Natychmiastowy dostęp do sieci komórkowej za pomocą karty SIM] Specyfikacja technologiczna 4G Cartgory LTE CAT.6 4G Mobile Bands 4G FDD LTE:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28AB 4G TDD-LTE:Band38/Band40 3G WCDMA:B1/B2/B5/B8 Max 4G+ speed DL:300Mbps UL:50Mbps Wi-Fi standards 802.11b/g/n,802.11ac Wi-Fi frequency 2.4GHz,5GHz Wi-Fi speed 2.4GHz:300Mbps 5GHz:867Mbps Wi-Fi transmit Power 2.4GHz:up to 20dBm 5GHz: up to 23dBm Interfejs 1 × 10/100/1000 Mbps LAN/WAN Port 1 × 10/100/1000 Mbps LAN Port 1 × 2FF SIM Card Slot Przyciski Power on/off WPS/Reset Antena 2 detachable 4G/3G Antennas 2 Internal Wi-Fi Antennas LED Power Wi-Fi LAN Internet 4G/3G Signal strength(3 Bars) rozmiary 185*126*60mm(L*W*H) Waga About 350g Zasilanie Power adapter:Input power AC 110V-220V 50/60Hz Output power:DC 12V==1.5A WAN Type 4G/3G or Wired 4G/3G Features Auto-APN Auto dial-up Roaming SMS(Send/Receive/Delete) USSD Data limted PIN Management Failover Wi-Fi functions Broadcast and Hide Wi-Fi name Priority 5GHz Guest network Wi-Fi schedule Wi-Fi security WEP,WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2 Software features APP/Local/remote management Parental control DHCP(DHCP Server and Client) Virtual Server(UPnP/DMZ/Port Forwarding) DDNS(DynDns, 88ip) VPN(PPTP Client/L2TP Client/PPTP Server) Firewall QOS Upgrade firmware from local or OTA IPV4/IPV6 TR069 dokumenty FCC Granted CE Granted ROHS Granted Temperatura Operating Temperature: 0℃~40℃ Storage Temperature: -30ºC~70ºC Wilgotność Operating Humidity: 10% ~ 90% RH Non-condensing Storage Humidity: 5% ~ 90% RH Non-condensing Zawartość opakowania 1 * 4G+ LTE Router 2 * Detachable antennas 1 * Ethernet cable 1 * Power adapter 1 * Quick Installation Guide


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi do 1000 zł – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) ☆

Tp-link archer ax72 (4897098687215) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer ax72 (4897098687215)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K – Prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡**Duży zasięg – Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.Mocny procesor – Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.HomeShield – Zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych funkcji do ochrony sieci i urządzeń IoT.*Lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania – Ulepszony mechanizm wentylacji pozwala na efektywniejszą pracę urządzenia.Udostępnianie poprzez USB – Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  WYSOKIEJ KLASY ROUTER Z WIFI 6 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznachNajnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.Wi-Fi 6 (także Wi-Fi 802.11ax) to nowa generacja połączeń Wi-Fi - standard ten to znacznie rozbudowana i ulepszona wersja dotychczas stosowanej technologii 802.11ac.

  Do jego powstania przyczyniła się nieustannie wzrastająca liczba użytkowanych na świecie urządzeń. Jeśli masz do dyspozycji urządzenie VR, korzystasz z wielu urządzeń smart lub Twój dom jest po prostu pełen elektroniki, router pracujący w standardzie Wi-Fi 6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

  Poniżej omówimy możliwości routerów Wi-Fi 6 i wyjaśnimy dlaczego są szybsze, bardziej wydajne i oferują lepszą transmisję danych niż routery poprzedniej generacji. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Zaawansowane technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni? Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o dużej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Stabilna sieć oparta o dużą moc obliczeniową Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem.

  Połączenia dla 100 urządzeń Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.OFDMATechnologia OFDMA, podnosząc wydajność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach.MU-MIMODane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  Efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w eleganckim, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm² tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na wydajną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.Skanowanie sieci domowej - Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni sieć przed atakami i wykrywa problemy z bezpieczeństwem.Kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.QoS - Nadawaj priorytet wybranym urządzeniom aby miały pierwszeństwo w dostępie do transferu.

  TP-Link OneMesh™: sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Chroń swoje dzieciBlokuj dostęp do nieodpowiednich treści i ustalaj czas dostępu do internetu.Informacje o nowych połączeniachOtrzymuj powiadomienia na telefon o nowych urządzeniach, które połączyły się z WiFi i blokuj je jednym naciśnięciem.Łatwa aktualizacja oprogramowaniaCały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje. Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o dużej mocy Poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R Wiele strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego odporność na zakłócenia transmisji danychWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, aby zapewnić ich optymalne działanie MU-MIMO 4×4 Pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA Zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness Poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS Umożliwia dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze większą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowego (AP)CECHY SPRZĘTOWEProcesorTrzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHzPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANObsługiwane typy USB1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Serwer SambaPrzyciskiWł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. zasilania Wł./Wył. diod WPS ResetMoc12 V ⎓ 2,5 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom Zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowejFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6Pakiety usługHomeShield Dowiedz się więcej>OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu elastycznej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności wymiany posiadanych urządzeń lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka filtrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczneTypy sieci WANDynamiczne IP Statyczne IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla urządzeńUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualneIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona internetowaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)272.5 × 147.2 × 49.2 mmZawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX72 Zasilacz Kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)CertyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE PODCZAS TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } Czułość odbierania sygnału WiFi2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94.5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72.5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92.5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69.5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64.5dBm 11ax HE40 MCS0:-92.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91.5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85.5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm


☆ Router m15-2 marki D-link ☆

Router m15-2 marki D-link Najniższa Cena Online

☆ Router m15-2 marki D-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: D-Link
 • Nazwa produktu: Router m15-2 marki D-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  System Mesh z zestawem 2 częściowym o zasięgu Wi-Fi do 370 m2. Szybka sieć Wi-Fi 6 nowej generacji z funkcjami sztucznej inteligencji, ze stałą optymalizacją i poprawianiem jakości połączeń. Prędki, produktywny Internet jest przystępny w każdym pomieszczeniu, bez martwych punktów i przerw w korzystaniu z Wi-Fi. Zoptymalizowaną przez algorytmy AI siec mesh automatycznie wykrywa najlepsze kanały, dzięki temu za każdym razem można korzystać z najszybszych połączeń z Internetem. Specyficzne kształtowanie wiązki AI poprawia połączenia mesh między węzłami, dzięki czemu produktywna sieć Wi-Fi jest dostępna w całym domu....

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) ☆

Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wi-Fi Mesh Xiaomi Mesh System AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s

  2 pack

  System Mesh Xiaomi gwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która zagwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/albo routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje pomiędzy różnymi routerami automatycznie i bez problemu, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, by zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 oferuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma proponują łączną dwuzakresową prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s*. To prawie dwa razy więcej charakterystyczny router AC1200. Technologia 1024 QAM jest ponadto szybsza aniżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na prędki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zapewnia doskonałe wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, konwencjonalne systemy ruchu dwupasmowego są zawsze przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i szybkości w paśmie 5GHz są podwojone*. Ciesz się bardzo płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  sprawna transmisja OFDMA sprawia, iż dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu maszyn*
  technologia OFDMA zezwala na routerom przetwarzanie danych z wielu urządzeń jednocześnie, gdy obfite urządzenia wymagają transmisji informacji, produktywnie zniżając przeciążenie sieci i widocznie zmniejszając opóźnienia.

  zrównoważona łączność online dla 254 maszyn jednocześnie*
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych maszyn do domu. Każdy towar Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, żeby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą maszyn, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki czemu zapewniona jest stabilna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, ale i trwalszy
  technika Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To skutecznie średnie zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność produktu.

  dużo opcji
  System można powiększać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu

  Fajny czarny prostokąt w profilu kostki
  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej wydajności, architektura cieplna typu wieża, konwekcja wielkich kanałów i nad wyraz duży metalowy radiator zrównoważoną pracę.

  ○ pakiet
  Xiaomi AX3000 x2
  Instrukcja obsługi
  kabel zasilający
  kabel internetowy
  ○ System Operacyjny
  MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Funkcje
  MESH Network
  Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE, Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała), ukryty SSID
  Złącza
  1x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port WAN (Auto MDI/MDIX)
  3x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port LAN (Auto MDI/MDIX)
  Łączność
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna szybkość to 574 Mb/s)
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna prędkość to 2402 Mb/s)
  IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax (IEEE 802.3/3u/3ab)
  11b: DSSS: DBPSK (1 Mb/s), DQPSK (2 Mb/s), CCK (5,5/11 Mb/s)
  11a/g: OFDM: BPSK (6/9 Mb/s), QPSK (12/18 Mb/s), 16QAM (24/36 Mb/s), 64QAM (48/54 Mb/s)
  11n: MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM. Prędkość transmisji informacji:MCS0-MCS15
  11ac:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM.
  11ax:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM,1024QAM.
  szybkość transmisji danych: MCS0-MCS11 (obsługuje 2 strumienie).
  • Pamięć operacyjna RAM
  256MB
  • cechy procesora
  Dual-core A53 1.0GHz CPU
  Single core 1.0GHz NPU
  • Procesor
  Qualcomm® IPQ5000
  wymiary
  97mm × 97mm × 222mm


☆ Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack ☆

Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack Najniższa Cena Online

☆ Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze właściwości:

  • kanon Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax, a także przepustowość 160 MHz dla obsługi pokaźniejszej liczby urządzeń i udoskonalonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o sporo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zagwarantuje on łączną prędkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • obszerniejsza ilość obsługiwanych urządzeń i wyższa sprawność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,także OFDMA dla sprawnego przydzielania kanałów, a także komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez nurt Micro pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje oraz neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych urządzeń podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu proponuje o sporo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantując łączną szybkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wytwarzany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA, a także MU-MIMO, technika 802.11ax gwarantuje obsługę nawet 4 razy wyższej liczby ulepszoną wydajność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do niezwykle nieefektywnego wykorzystywania dostępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnych sprzętów i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie gwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy lepszej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technikę Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca ilość połączonych z siecią sprzętów osobistych doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, udoskonaloną skuteczność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii sprzętów połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom wyraźnie udoskonalone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U gwarantuje Ci płynne i jednostajne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony poprzez mnóstwo przeróżnych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a choćby umeblowanie. ASUS AiMesh to postępowa, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technika AiMesh jest nad wyraz skuteczna, sprężysta i pozwala na Ci użycie najróżniejszych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich urządzeń

  Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX58U planowanie wyznaczonych interwałów, w których urządzenia przesyłają informacje. Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie zmniejszyć zużycie energii dla widocznie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technika zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla powiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technologii WPA2, która była szeroko rozpowszechniona poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona udoskonaloną technologię autoryzacji użytkownika i produktywniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co nad wyraz przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe dane.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U proponuje gratisowy na całe życie zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany poprzez nurt Micro, który gromadzi regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich sprzętów i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa gwarantuje innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  wariant urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  dopełniające dane: technologia MU-MIMO / technika AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / przewód Ethernet RJ45Podsumowanie, czyli jaki router WiFi do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy router WiFi do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery WiFi – Zestawienie na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi do 1000 zł opinie,
 • dobry router WiFi do 1000 zł cena,
 • router WiFi do 1000 zł ranking,
 • router WiFi do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...