Ranking routerów WiFi Mercusys. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi Mercusys


Pomagamy w wyborze dobrych routerów WiFi Mercusys. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi Mercusys,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie routery WiFi Mercusys najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi Mercusys, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów WiFi Mercusys, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) ☆

TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednorodna sieć - Wi-Fi Dzięki nowoczesnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - podczas przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się między jednostkami Halo, żeby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zapewnia prędkie i stabilne połączenia, których łączne szybkości osiągają nawet 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - przez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, szybko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyekwipowana jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają szczególnie szerokie szybkości.

  rewelacyjne rozwiązanie do stosowania domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zapewnia mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i zrównoważonych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi dostępna zawsze i wszędzie
  technologia Mercusys Mesh zezwala na urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  doskonały sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, żeby spełnić wymogi wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz rozszerzyć w dowolnym momencie - starczy, iż dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *kolekcja H sprzętów Halo nie współpracuje z serią S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu w trakcie przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść progresywnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki temu zagwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezdyskusyjnie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku sprzętów Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszelkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym większe szybkości Internetu, konieczne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz przez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie maszyn z najlepszym przystępnym pasmem Wi-Fi, gwarantując tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 maszyn
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do prędkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 urządzeń. Wyekwipowany w technikę MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technologia Beamforming umożliwia wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku potężnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji albo posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system automatycznie przekieruje informacje do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji samoczynnego wykrywania WAN/LAN nie ma zapotrzebowania wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek powiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i zagwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do maszyn przewodowych. Jest to realne ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niżeli porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: stwarza sieć bezprzewodową, przystępną dla wszystkich sprzętów Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w nieprzystępne instrukcje instalacji. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  niezawodna kontrola rodzicielska
  Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - starczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.  EAN: 6935364006600
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(2-pack)
  Model: Halo H50G
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: IPv4
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w zestawie: 2 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 2 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  wymiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe cechy: Przycisk Reset

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi zapewniają pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku widocznie powiększają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — nadzwyczajna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych oraz przesyłania wielkich plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów skuteczności. Rzeczywista efektywność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na zasadnicze zwiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności pracy. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, starczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą scalać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  innowacyjne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, iż połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) ☆

TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  MR60X Dwupasmowy router Wi-Fi 6, kanon AX1500

  • Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6 - MR60X jest wyekwipowany w najnowszy standard Wi-Fi 6, zapewniając tym samym więcej jednoczesnych połączeń, pokaźniejszy zasięg Wi-Fi i szybką transmisję danych.
  • szybkość do 1,5 Gb/s - słuszne prędkości WiFi osiągające do 1,5Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • zwiększona objętość sieci - OFDMA i MU-MIMO umożliwiają jednoczesną transmisję z i do kilku urządzeń, powiększając w ten sposób ogólną produktywność sieci.
  • obszerniejszy i silniejszy zasięg - 4 dookólne anteny o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają silny sygnał Wi-Fi w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty - Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj informacje z zniewalającą prędkością.
  • bezawaryjna ochrona sieci - Najnowszy kanon WPA3 gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Redukcja zakłóceń sieci - Kolorowanie BSS minimalizuje zakłócenia generowane przez sąsiednie sieci,powiększyć produktywność transmisji.
  • Funkcja Smart Connect - Inteligetne dobieranie najkorzystniejszego pasma dla każdego urządzenia

  Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6
  Najnowszy standard Wi-Fi 6 implementuje progresywne technologie wyprodukowane do zapewaniania obszerniejszej liczby jednoczesnych i stabilnych połączeń, pokaźniejszego zasięgu Wi-Fi oraz zachowania prędkiej transmisji danych. Dzięki temu, router może sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym produktywności sieci bezprzewodowej.

  Wyższy poziom szybkości do 40%
  MR60X dzięki połączeniu 1024-QAM i długiego symbolu OFDM, zagwarantuje gigabitowe prędkości osiągające do 1500 Mb/s dla wszelkich Twoich sprzętów Wi-Fi - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Graj online, oglądaj filmy 4K i ustaw wszystko na najwyższą jakość, bez wpływu na opóźnienia.

  Cztery razy większa sprawność
  Więcej strumieni + więcej urządzeń = ulepszona zabawa
  kanon Wi-Fi 6 bezdyskusyjnie podnosi skuteczność sieci, formujejąc przestrzeń dla pokaźniejszej liczby maszyn. Użycie technologii OFDMA i MU-MIMO umożliwia routerowi MR60X osiągnięcie 4 razy pokaźniejszej obszerności i przepustowości w środowiskach z dużym ruchem informacji w porównaniu do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia większej liczby maszyn.

  Obejmij zasięgiem sieci cały dom
  Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej wydajności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technika Beamforming zezwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

  niezawodna ochrona
  Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi i wzmocniona ochrona przed atakami "brute force".

  Ochrona przed atakami "brute force"
  uniemożliwianie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem nawet w sytuacji korzystania ze słabego hasła.

  Bezpieczeństwo danych
  zastosowanie FS sprawia,nawet w przypadku złamania haseł, intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych informacji.

  progresywne szyfrowanie dostępu
  Szyfrowanie oparte na kluczach 128-bitowych zagwarantuje aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem.

  Mniej zakłóceń Wi-Fi
  Kolorowanie BSS oznacza ramki danych pochodzące z różnych Punktów dostępowych, co pomaga zminimalizować zakłócenia sygnału powodowane przez sąsiednie sieci i rozszerzyć produktywność transmisji.

  Ograniczenie zużycia energii
  Mechanizm Target Wake Time (TWT) w wyraźny sposób przyczynia się do wydłużenia czasu uśpienia maszyn i pracy baterii, zwłaszcza w przypadku sprzętów mobilnych, a także IoT.

  Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm
  Funkcja Smart Connect łączy działanie pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Zapewnia to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia zawsze działają z adekwatną skutecznością choćby wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

  Łatwa konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Aplikacja MERCUSYS jest najprostszym sposobem na skonfigurowanie i zarządzanie siecią Wi-Fi w domu i poza nim. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a w ciągu kilku minut skonfigurujesz swój router. Ci potrzeba jedynie urządzenia z iOS lub Androidem.

  Rozbudowane funkcje dla każdego:

  • Kontrola rodzicielska - Ustaw optymalne reguły,bronić swoją rodzinę, tworząc odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu
  • Sieć dla Gości - Pozwala gościom zespajać się do Twojej sieci WiFi w łatwy i bezpieczny sposób, broniąc przy tym Twoją prywatność
  • Quality of Service - Priorytetowanie maszyn w sieci
  • Obsługa IPTV - IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN pozwala zoptymalizować strumieniowanie IPTV
  • Wsparcie IPv6 - Korzystaj z usługi IPv6 świadczonej przez Twojego ISP, która zezwala na odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6


  EAN: 6957939001223
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MR60X
  Model: Mercusys MR60X
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Zysk anteny: 5 dBi
  Bezpieczeństwo: WPA / WPA2-Personal WPA2 / WPA3-Personal
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Sieć WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE L2TP PPTP Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP: Serwer Lista klientów DHCP Funkcje NAT: Przekierowanie portów Port Triggering UPnP DMZ Zapora sieciowa: SPI Firewall Wiązanie adresów IP i MAC Sieć dla gości: Sieć dla gości 2,4 GHz Sieć dla gości 5 GHz
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
  Akcesoria w komplecie: Router MR60X Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji kabel Ethernet RJ45
  rozmiary: 175,6 x 157,2 x 45 mm

☆ system wifi mesh halo h30g ac1300 3-pak marki Tp-link ☆

system wifi mesh halo h30g ac1300 3-pak marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ system wifi mesh halo h30g ac1300 3-pak marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: system wifi mesh halo h30g ac1300 3-pak marki Tp-link
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H30G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1300

  • jednolita sieć Wi-Fi - Dzięki nowoczesnej technice Mesh, jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - podczas przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się między jednostkami Halo, żeby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 260 m.
  • 1,3 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi - Halo H30G gwarantuje prędkie i zrównoważone połączenia, których łączne szybkości osiągają choćby 1300 Mb/s i zezwala na współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie poprzez aplikację - Korzystając z aplikacji MERCUSYS, szybko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyekwipowana jest w 2 porty gigabitowe, dzięki temu połączenia przewodowe osiągają bardzo szerokie prędkości.

  idealne rozwiązanie do stosowania domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje solidny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh gwarantuje stały dostęp do niesamowicie szybkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H30G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi dostępna za każdym razem i wszędzie
  Zwykłe routery są zaprojektowane tak, by wysyłać sygnał WiFi we wszelkich kierunkach, który nie za każdym razem dociera do każdego pokoju. Mogą pojawić się też martwe strefy, gdzie Twoje połączenie zaniknie. Halo H30G jest rozwiązaniem WiFi dopasowującym się do Twojego domu, umożliwiającym łatwą rozbudowę wraz ze zmianą Twoich potrzeb. Halo H30G działa jako jednorodny system sieci bezprzewodowej i zapewnia dostęp do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci samoczynnie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej sprawności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu w trakcie przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Silne wzmacniacze sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi przystępny w całym domu

  Halo H30G wykorzystuje progresywne wzmacniacze i odbiorniki sygnału, dzięki temu zapewnia obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia zdecydowanie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku maszyn Wi-Fi silniejszy.

  Dwupasmowa sieć WiFi o szybkości do 1,3 Gb/s
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,3 Gb/s. Niezależnie czy strumieniujesz filmy HD, pobierasz informacje, czy grasz online, szybka sieć WiFi Halo jest w stanie spełnić kryteria Twoich sprzętów.

  Podłącz do 100 maszyn
  Halo H30G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie dwóch oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1300, zapewniając dostęp do prędkiej i płynnej sieci Wi-Fi do 100 sprzętów. Zaopatrzony w technikę MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technika Beamforming umożliwia wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji albo mają niski poziom zasilania.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek zwiększa komfort stosowania urządzenia. System Halo H30G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zagwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu danych do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Fast Ethernet.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz posiadać profesjonalnej wiedzy ani zagłębiać się w nieprzystępne instrukcje instalacji. Starczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci Mesh!

  bezusterkowa kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS zezwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - starczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.  EAN: 6957939000721
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H30G(3-pack)
  Model: Halo H30G
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 2 x WAN (RJ-45)
  Standardy: IPv4
  Pasmo: 2,4 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, Punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz; 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w pakiecie: 3 x Jednostka Halo H30G kabel Ethernet RJ45 3 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  rozmiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe cechy: Przycisk Reset

☆ Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) ☆

Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Mercusys MR1800X router WiFi 6 AX1800 3LAN 1WAN Dwupasmowy router Wi-Fi 6, standard AX1800 szybkości Wi-Fi 6 nowej generacji dwupasmowy router MR70X proponuje stosowne szybkości, osiągające choćby 1,8 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz, a także 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

  Cztery razy większa wydajność działania Technologie OFDMA i MU-MIMO pozwalają na podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby maszyn i widocznie ograniczają opóźnienia w transmisji. Obszerny zasięg Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku pozwalają na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

  bezawaryjna ochrona sieci Najnowszy standard WPA3 zagwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa. Gigabitowe porty Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj dane z zachwycającą szybkością.

  Ograniczenie zużycia energii technika Target Wake Time zezwala na słuszne działanie urządzeń mobilnych i IoT, a także mniejsze zużycie energii. Redukcja zakłóceń sieci Kolorowanie BSS tłumi zakłócenia generowane przez sąsiednie kanały,rozszerzyć produktywność transmisji.

  Funkcja Smart Connect Urządzenia za każdym razem łączą się z najkorzystniejszym przystępnym w danym momencie pasmem Wi-Fi. Tryb punktu dostępowego Tryb AP gwarantuje urządzeniom bezprzewodowy dostęp do sieci przewodowej. Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WPA-PSK / WPA2-PSK/ WPA3 Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej, WMM Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Porty: 1 gigabitowy port WAN + 3 gigabitowe porty LANFunkcje specjalne: szybkość transmisji 1201 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz) Czułość odbiornika 11g 6 Mb/s: -96 dBm 11g 54 Mb/s: -78 dBm 11n HT40 MCS7:-74 dBm 11n HT20 MCS7:-77 dBm 11a 6 Mb/s:-94 dBm 11a 54 Mb/s:-76 dBm 11ac VHT20 MCS8:-71 dBm 11ac VHT40 MCS8:-68 dBm 11ac VHT80 MCS8:-65 dBm Moc transmisji 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP) 5 GHz < 23 dBm (EIRP)Zasilanie: Oprogramowanie: kryteria sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Router MR70X, Zasilacz, Instrukcja szybkiej instalacji, kabel Ethernet RJ45Wymiary: 208,8 × 171,6 × 41,7 mm Pozostałe cechy:...


☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) ☆

Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) Najniższa Cena Online

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mercusys
 • Nazwa produktu: Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednolita sieć - Wi-Fi Dzięki nowoczesnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - w trakcie przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się pomiędzy jednostkami Halo, aby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zagwarantuje prędkie i zrównoważone połączenia, których łączne prędkości osiągają nawet 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - przez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, prędko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo zaopatrzona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają szczególnie spore szybkości.

  doskonałe rozwiązanie do wykorzystania domowego
  Dzięki technice Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zagwarantuje solidny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie prędkich i stabilnych połączeń Wi-Fi w trakcie przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi przystępna za każdym razem i wszędzie
  technika Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  genialny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, by spełnić oczekiwania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz rozszerzyć w dowolnym momencie - wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *kolekcja H urządzeń Halo nie współpracuje z kolekcją S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej sprawności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść zaawansowanych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu zagwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane poprzez połączone urządzenia niezaprzeczalnie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszystkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm prędkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni danych oznacza, iż Halo H50G jest w stanie zapewnić pokaźniejszą przepustowość połączeń, a tym samym większe prędkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz i 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja zezwala na inteligentne łączenie sprzętów z najlepszym dostępnym pasmem Wi-Fi, gwarantując tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 maszyn. Wyposażony w technikę MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technika Beamforming pozwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje dane do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji samoczynnego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i gwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do urządzeń przewodowych. Jest to osiągalne ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: tworzy sieć bezprzewodową, dostępną dla wszelkich maszyn Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zagwarantuje do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć profesjonalnej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezawaryjna kontrola rodzicielska
  Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS zezwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS albo Android.  EAN: 6935364006662
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(3-pack)
  Model: Halo H50G
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11n
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  kryteria środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w pakiecie: 3 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 3 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  rozmiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe właściwości: Przycisk Reset

☆ Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 ☆

Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 Najniższa Cena Online

☆ Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45

☆ Router Mercusys MR70X- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 1_767998 ☆

Router Mercusys MR70X- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 1_767998 Najniższa Cena Online

☆ Router Mercusys MR70X- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 1_767998 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Router Mercusys MR70X- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 1_767998
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  TP-Link MR70X
  • wbudowany modem tal
  • Obsługa WLAN tak
  • Obsługiwane sieci WirelessLan tak
  • Inny port 1 gigabitowy port WAN + 3 gigabitowe porty LAN
  • prędkości Wi-Fi 6 nowej generacji – dwupasmowy router MR70X oferuje słuszne prędkości, osiągające choćby 1,8 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).
  • Cztery razy pokaźniejsza produktywność działania – Technologie OFDMA i MU-MIMO pozwalają na podłączenie do sieci bezprzewodowej pokaźniejszej liczby urządzeń i wzrokowo zniżają opóźnienia w transmisji.
  • znaczny zasięg – Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku zezwalają na utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.
  • niezawodna ochrona sieci – Najnowszy kanon WPA3 gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje prędki Internet i przesyłaj informacje z olśniewającą prędkością.
  • Ograniczenie zużycia energii – technika Target Wake Time umożliwia słuszne działanie sprzętów mobilnych i IoT i mniejsze zużycie energii.
  • Redukcja zakłóceń sieci – Kolorowanie BSS tłumi zakłócenia generowane przez sąsiednie kanały,rozszerzyć sprawność transmisji.
  • Funkcja Smart Connect – Urządzenia za każdym razem łączą się z najlepszym dostępnym w danym momencie pasmem Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego – Tryb AP zagwarantuje urządzeniom bezprzewodowy dostęp do sieci przewodowej.

  Nowa era połączeń Wi-Fi

  Dwupasmowy router Wi-Fi 6, kanon AX1800 MR70X

  Wi-Fi 6 progresywny kanon sieci bezprzewodowej

  Stale rosnąca liczba maszyn smart i sprzętów Wi-Fi, z których korzystamy w domu, powoduje, że dotychczas stosowane w łączności bezprzewodowej standardy dochodzą do granic trafnej produktywności. Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, gwarantując obszerniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i większą przepustowość. Zasięgiem sieci można objąć całą powierzchnię domu, transmisja danych odznacza się niezwykłą stabilnością, a wszyscy użytkownicy mogą bez problemu uzyskać dostęp do prędkich połączeń bezprzewodowych.

  Sieć Wi-Fi 6 nowej generacji

  Cztery razy więcej połączonych sprzętów

  Imponujący zasięg Wi-Fi

  Ochrona wszystkich zasobów sieci

  Ograniczone zakłócenia w funkcjonowaniu Wi-Fi

  Oszczędność energii

  Funkcja Smart Connect

  Gigabitowe połączenia przewodowe

  Wyższy poziom łączności bezprzewodowej

  Wi-Fi 6 to synonim znacznych szybkości i imponującej skuteczności. Modulacja 1024-QAM i długi symbol OFDM powiększają całkowite szybkości MR70X do 1800 Mb/s – 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Połączenia bezprzewodowe zyskują nową jakość i nieprzeciętne wsparcie dla transmisji strumieniowej 4K, gier online i szybkiego pobierania.

  Cztery razy obszerniejsza produktywność.
  Więcej strumieni + więcej maszyn = udoskonalona zabawa

  kanon Wi-Fi 6 zdecydowanie wznosi efektywność sieci, kreujejąc przestrzeń dla obszerniejszej liczby maszyn. Wykorzystanie technice OFDMA, a także MU-MIMO pozwala na routerowi MR70X osiągnięcie 4 razy większej objętości i przepustowości w środowiskach z pokaźnym ruchem informacji w kontraście do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia większej liczby maszyn.§

  Odciążenie zatłoczonych sieci dzięki technologii OFDMA

  • OFDM Wi-Fi 5

   Marnowanie przepustowości – Do transmisji danych z jednego urządzenia użytkowana jest cała szerokość kanału

  • OFDMA Wi-Fi 6

   Pełne użycie przepustowości – Na tym samym paśmie mogą być jednocześnie przesyłane informacje z wielu urządzenia

  Obejmij zasięgiem sieci cały dom

  Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej sprawności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku solidnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

  bezawaryjna ochrona

  Wraz z najnowszym protokołem WPA3 Twoja sieć domowa zyskuje lepszą ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi i wzmocniona ochrona przed atakami „brute force".

  • Ochrona przed atakami „brute force"

   zapobieganie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem choćby w sytuacji korzystania ze słabego hasła

  • Bezpieczeństwo danych

   użycie FS powoduje,nawet w przypadku kompromitacji haseł intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych danych.

  • zaawansowane szyfrowanie dostępu

   Szyfrowanie oparte na kluczach 182-bitowych zapewnia aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem

  Mniejsze zakłócenia Wi-Fi

  Kolorowanie BSS, ograniczając zakłócenia w odbieraniu sygnału, gwarantuje płynne i stabilne połączenia.

  Ograniczenie zużycia energii

  Mechanizm Target Wake Time (TWT) w istotny sposób przyczynia się to do wydłużenia czasu uśpienia maszyn i pracy baterii, zwłaszcza w sytuacji urządzeń przenośnych i IoT.

  Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm

  Obydwa pasma sieci – 5 GHz i 2,4 GHz – korzystają z przyszłościowego standardu Wi-Fi 6. Funkcja Smart Connect łączy ich działanie, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Gwarantuje to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia za każdym razem działają z trafną skutecznością nawet wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

  innowacyjne funkcje o szerokich wykorzystaniach
  • Kontrola rodzicielska

   Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online.

  • Sieć dla gości

   Zapewnij przystępny i bezpiecznych dostęp do sieci dla gości, broniąc zasoby prywatne.

  • Quality of Service

   Przydziel urządzeniom priorytety, aby zapewnić im odpowiednią skuteczność.

  • Obsługa IPTV

   Popraw jakość transmisji IPTV dzięki funkcjom IGMP Proxy/Snooping, Bridge, a także Tag VLAN.

  • Obsługa IPv6

   Obsługa protokołu IPv6 przygotowuje Twoją sieć na wyzwania przyszłości.

  • Obsługa VPN

   Uzyskaj możliwość nawiązywania połączeń VPN dla dostępu zdalnego przez OpenVPN i PPTP.

  *przekazane prędkości sieci bezprzewodowych to wartości maksymalne, zgodne ze specyfikacją standardu IEEE 802.11. Rzeczywista szybkość transferu informacji i zasięg sieci mogą różnić się w zależności od 1) czynników środowiskowych, takich jak zaimplementowane materiały budowlane, występowanie określonych przedmiotów albo przeszkód, 2) warunków sieciowych, takich jak miejscowe zakłócenia, natężenie ruchu, umiejscowienie urządzenia, infrastruktura sieciowa, obciążenie sieci, a także 3) ograniczeń ze strony klienta, takich jak produktywność znamionowa, aktualna lokalizacja, jakość połączeń i konstrukcji oraz stan klienta.


☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X ☆

TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  • Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1900 – Korzystaj z domowej sieci WiFi bez opóźnień, osiągając prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • wielki zasięg – 6 anten o sporym zysku i technologia Beamforming jednostajne połączenia w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe osiągając oszałamiające prędkości.
  • większa produktywność sieci – technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami równocześnie, powiększając całkowitą przepustowość sieci.
  • Inteligentna łączność – Funkcja Smart Connect automatycznie wybiera najkorzystniejsze przystępne pasmo dla każdego urządzenia.

  Wysoka szybkość dla wszelkich sprzętów Łączna szybkość WiFi do 1900 Mbps

  Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi jeszcze wymaga modernizacji. Zgodność z progresywnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak prędko jak to osiągalne. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień.

  Pozostań połączony w każdym miejscu Anteny o znacznym zysku i technologia Beamforming

  6 anten o dużym zysku energetycznym zagwarantuje mocny sygnał w Twoim domu. Technologia kształtowania wiązki lokalizuje podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, powiększając stabilność połączenia. Korzystaj z prędkiego WiFi gdziekolwiek go Ci trzeba.

  Więcej maszyn połączonych jednocześnie zwiększ produktywność sieci bez wymiany komputerów i smartfonów

  Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma niemało jednoczesnych połączeń w sieci, wywołując w ten sposób spadki produktywności. Dzięki technologii MU-MIMO, MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, redukując czas wymagania i czyniąc Twoją sieć bardziej produktywną.

  Inteligentna łączność Połącz dwa pasma w jedną sieć

  Smart Connect łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najkorzystniejsze dostępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych prędkości. Pozwala to zachować słuszne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu.

  • Kontrola rodzicielska

   Ustaw optymalne regułybronić dzieci, przez odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu

  • Sieć dla Gości

   Pozwala gościom jednoczyć się do Twojej sieci WiFi w nietrudny i bezpieczny sposób, chroniąc przy tym Twoją prywatność

  • Quality of Service

   Priorytetowanie sprzętów w sieci

  bardzo szybkie połączenia przewodowe Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe

  Router jest wyekwipowany w gigabitowe porty, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernetowych. MR50G przesyła dane w zniewalających szybkościach dla maksymalnej efektywności. Połącz swoje komputery, telewizory, konsole z routerem MR50G aby uzyskać wysoką stabilność połączenia.

  Obsługa IPTV

  Obsługuje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN do zoptymalizowania strumieni IPTV.

  Obsługa IPv6

  pozwala na korzystanie z usług IPv6 zapewnianych przez Twojego operatora i odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6

  Tryb Punktu Dostępowego

  rozszerz sieć przewodową i uczyń ją bezprzewodową.


☆ Router MERCUSYS Halo H30G (2 szt.), KMTPLRXWAMSY006 (17256666) ☆

Router MERCUSYS Halo H30G (2 szt.), KMTPLRXWAMSY006 (17256666) Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS Halo H30G (2 szt.), KMTPLRXWAMSY006 (17256666) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MERCUSYS
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS Halo H30G (2 szt.), KMTPLRXWAMSY006 (17256666)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H30G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1300

  • jednorodna sieć Wi-Fi - Dzięki innowacyjnej technologii Mesh, jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - w trakcie przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się między jednostkami Halo, aby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 260 m.
  • 1,3 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi - Halo H30G zagwarantuje prędkie i stabilne połączenia, których łączne szybkości osiągają choćby 1300 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie poprzez aplikację - Korzystając z aplikacji MERCUSYS, ekspresowo skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyekwipowana jest w 2 porty gigabitowe, dzięki temu połączenia przewodowe osiągają bardzo obfite prędkości.

  genialne rozwiązanie do stosowania domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje solidny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zagwarantuje stały dostęp do niesamowicie prędkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H30G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi dostępna za każdym razem i wszędzie
  Zwykłe routery są zaprojektowane tak, by wysyłać sygnał WiFi we wszelkich kierunkach, który nie za każdym razem dociera do każdego pokoju. Mogą pojawić się w dodatku martwe strefy, gdzie Twoje połączenie zaniknie. Halo H30G jest rozwiązaniem WiFi dostosowującym się do Twojego domu, umożliwiającym łatwą rozbudowę wraz ze zmianą Twoich potrzeb. Halo H30G działa jako jednorodny system sieci bezprzewodowej i zapewnia dostęp do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci samoczynnie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

  Silne wzmacniacze sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi przystępny w całym domu

  Halo H30G wykorzystuje zaawansowane wzmacniacze i odbiorniki sygnału, dzięki czemu zagwarantuje większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezsprzecznie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku maszyn Wi-Fi silniejszy.

  Dwupasmowa sieć WiFi o szybkości do 1,3 Gb/s
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,3 Gb/s. Niezależnie czy strumieniujesz filmy HD, pobierasz informacje, czy grasz online, szybka sieć WiFi Halo jest w stanie spełnić kryteria Twoich maszyn.

  Podłącz do 100 maszyn
  Halo H30G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie dwóch oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1300, zapewniając dostęp do prędkiej i płynnej sieci Wi-Fi do 100 maszyn. Wyposażony w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, choćby wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technika Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technika Beamforming umożliwia wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo zwiększa komfort stosowania urządzenia. System Halo H30G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zagwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu danych do maszyn przewodowych. Jest to możliwe ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niżeli porty Fast Ethernet.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz posiadać mistrzowskiej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci Mesh!

  niezawodna kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,prosto zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS pozwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS albo Android.  EAN: 6957939000677
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H30G(2-pack)
  Model: Halo H30G
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 2 x WAN (RJ-45)
  Standardy: 802.11v
  Pasmo: 2,4 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, Punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz; 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  wymogi środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w zestawie: 2 x Jednostka Halo H30G przewód Ethernet RJ45 2 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  rozmiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe właściwości: Przycisk Reset


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi Mercusys – Ranking na listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi Mercusys, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi Mercusys jest aktualizowany na bieżąco.

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, niemało trybów pracy
  • prędkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia prędkie i jednostajne połączenia o łącznej prędkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie realizowane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku zapewniają zasięg na całej powierzchni domu.
  • dużo trybów pracy — przystępność czterech trybów pracy oznacza, iż urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — intuicyjny interfejs strony zarządzania szybko przeprowadzi cię przez cały cykl konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,bronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  prędkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R zapewnia prędkie i stabilne połączenia Wi-Fi dla wszystkich urządzeń, z których korzystasz w domu. Szybkości dochodzące do 300 Mb/s bez problemu udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i prędkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - zapewnia dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszystkich sprzętów Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - rozszerza zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - pozwala na bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na zasadnicze powiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności działania. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu albo w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  by skonfigurować MW302R, starczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci potrzeba tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,mieć wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci lub pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swoim gościom dostęp do sieci, chroniąc prywatność swoich zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną sprawnością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i unikatowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, aby uruchomić samoczynne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, aby nic nie rozpraszało Cię podczas snu.

  innowacyjne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, iż sieć bezprzewodowa jest chroniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych przez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  szybkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  parametry sprzętowe
  wymiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja prędkiej instalacji
  • przewód Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

  wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router Mercysys MW325R
   • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
   • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku znacznie rozszerzają siłę sygnału bezprzewodowego i jego zasięg i stabilność.
   • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — doskonała szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania wielkich plików.
   • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


   Wi-Fi o zasięgu 500 m2

   MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - jednocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


   *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów wydajności. Rzeczywista produktywność zależy od sposobu korzystania z urządzenia, a także jego warunków pracy, dlatego może się różnić od przekazanej w specyfikacji.


   Cztery anteny o zysku 5dBi

   technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące powiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online albo oglądania filmu.


   Instalacja w trzech krokach

   Aby skonfigurować MW325R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!


   Bezpieczeństwo sieci

   nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


   Kontrola rodzicielska

   Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą jednoczyć się z Internetem


   Sieć dla gości

   Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


   progresywne zabezpieczenia

   Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, iż połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami  ☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 ☆

  TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 Najniższa Cena Online

  ☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   Router Mercusys ADSL2+ MW300D 300Mb/s 2,4Ghz WPS Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, kanon N, 300Mb/s NAJWAŻNIEJSZE parametry:Imponujące prędkości Wi-Fi - 300 Mb/s to prędkość, która pozwala wielu użytkownikom na jednoczesną transmisję strumieniową video w jakości HD.wielki zasięg - Dwie zintegrowane anteny o wysokim zysku zapewniają wielokierunkowe nadawanie niezwykle silnego sygnału sieci.Kompatybilność - Router jest w pełni kompatybilny ze standardami ADSL2+/ADSL2/ADSL.Zarządzanie bez wysiłku - Dzięki instynktownemu interfejsowi zarządzania konfiguracja routera trwa tylko kilka minut.

   Urządzenie wielofunkcyjne i stabilny sygnał Wi-FiBezprzewodowy router/modem ADSL2+, kanon N, 300Mb/sWybierz prędki router/modem ADSL, by zaspokoić wszystkie wymogi stawiane sieci domowejMW300D to urządzenie wszechstronne, łączące modem ADSL2+ z routerem NAT, które zapewni dostęp do prędkich połączeń Wi-Fi wszystkim twoim smartfonom, tabletom i notebookom.

   Decydując się na ten artykuł zyskujesz swobodę wyboru dostawcy usługi internetowej dzięki możliwości korzystania jednocześnie z połączeń ADSL, jak i ADSL2.300 Mb/s w standardzie NKorzystaj z możliwości transmisji strumieniowej 4K, grania w gry internetowe, pobierania dużych plików i wykonywania innych działań, które solidnie obciążają sieć.

   300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz to szybkość wystarczająca, żeby sprostać najistotniej wymagającym aktywnościom w sieci domowej. Wzmocnij sygnał Wi‑FiDwie zintegrowane anteny o wysokim zysku zapewniają wielokierunkowe nadawanie wyjątkowo silnego sygnału Wi‑Fi i dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu.Przycisk WPSNaciśnij ten jeden przycisk,ekspresowo nawiązać bezpieczne połączenie z siecią.Łatwa konfiguracjaWykonaj trzy proste kroki, aby ukończyć instalację urządzenia.Sieć dla gościZadbaj o bezpieczeństwo i utwórz dwie osobne sieci: jedną dla domowników, drugą dla gości.

   SPECYFIKACJA: Ethernet Ports: 3 porty LAN 10/100 Mb/s, 1 port RJ11 Przyciski: Przycisk WPS/Reset Zasilanie: 9 V/0,6 A wymiary (S X G X W): 114 x 94 x 26 mm Anteny: 2 * 3 dBi Zawartość opakowania: Router/modem MW300D, Zasilacz, kabel Ethernet, Instrukcja prędkiej instalacji, 2 kable telefoniczne RJ11, Zewnętrzny splitter DSL Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość pracy: 2,4 - 2,4835 GHz szybkość transmisji: 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz Moc transmisji: <20 dBm (EIRP)Czułość odbiornika: 2,4 GHz 11g 6M: -95dBm, 11g 54M: -77dBm, 11n 20M MCS7: -74dBm, 11n 40M MCS7: -71dBmFunkcje transmisji bezprzewodowej: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowejDHCP: SerwerSieć dla gości: Sieć dla gości 2,4GHzDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensującaBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK


  ☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) ☆

  TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) Najniższa Cena Online

  ☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486)
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   MR60X Dwupasmowy router Wi-Fi 6, standard AX1500

   • Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6 - MR60X jest zaopatrzony w najnowszy kanon Wi-Fi 6, gwarantując tym samym więcej jednoczesnych połączeń, obszerniejszy zasięg Wi-Fi i szybką transmisję danych.
   • prędkość do 1,5 Gb/s - trafne szybkości WiFi osiągające do 1,5Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz).
   • rozszerzona objętość sieci - OFDMA i MU-MIMO umożliwiają jednoczesną transmisję z i do kilku maszyn, powiększając w ten sposób ogólną produktywność sieci.
   • większy i silniejszy zasięg - 4 dookólne anteny o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają silny sygnał Wi-Fi w Twoim domu.
   • Gigabitowe porty - Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje prędki Internet i przesyłaj dane z olśniewającą prędkością.
   • bezawaryjna ochrona sieci - Najnowszy kanon WPA3 zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.
   • Redukcja zakłóceń sieci - Kolorowanie BSS minimalizuje zakłócenia generowane poprzez sąsiednie sieci,powiększyć efektywność transmisji.
   • Funkcja Smart Connect - Inteligetne uzupełnianie najkorzystniejszego pasma dla każdego urządzenia

   Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6
   Najnowszy standard Wi-Fi 6 implementuje zaawansowane technologie wyprodukowane do zapewaniania większej liczby jednoczesnych i stabilnych połączeń, pokaźniejszego zasięgu Wi-Fi oraz zachowania szybkiej transmisji danych. Dzięki temu, router może sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym wydajności sieci bezprzewodowej.

   Wyższy poziom szybkości do 40%
   MR60X dzięki połączeniu 1024-QAM i długiego symbolu OFDM, zagwarantuje gigabitowe szybkości osiągające do 1500 Mb/s dla wszelkich Twoich maszyn Wi-Fi - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Graj online, oglądaj filmy 4K i ustaw wszystko na najwyższą jakość, bez wpływu na opóźnienia.

   Cztery razy większa sprawność
   Więcej strumieni + więcej maszyn = lepsza zabawa
   kanon Wi-Fi 6 bezapelacyjnie podwyższa wydajność sieci, tworzyjąc przestrzeń dla pokaźniejszej liczby urządzeń. Użycie technologii OFDMA oraz MU-MIMO zezwala na routerowi MR60X osiągnięcie 4 razy pokaźniejszej objętości i przepustowości w środowiskach z wielkim ruchem danych w kontraście do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia obszerniejszej liczby sprzętów.

   Obejmij zasięgiem sieci cały dom
   Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej skuteczności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technologia Beamforming pozwala na wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

   niezawodna ochrona
   Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz usztywniona ochrona przed atakami "brute force".

   Ochrona przed atakami "brute force"
   zapobieganie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem nawet w przypadku korzystania ze słabego hasła.

   Bezpieczeństwo danych
   zastosowanie FS sprawia,nawet w sytuacji złamania haseł, intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych informacji.

   nowoczesne szyfrowanie dostępu
   Szyfrowanie oparte na kluczach 128-bitowych zapewnia aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem.

   Mniej zakłóceń Wi-Fi
   Kolorowanie BSS oznacza ramki informacji pochodzące z różnych Punktów dostępowych, co pomaga zminimalizować zakłócenia sygnału powodowane poprzez sąsiednie sieci i zwiększyć sprawność transmisji.

   Ograniczenie zużycia energii
   Mechanizm Target Wake Time (TWT) w widoczny sposób przyczynia się do wydłużenia czasu uśpienia urządzeń i pracy baterii, zwłaszcza w sytuacji urządzeń przenośnych i IoT.

   Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm
   Funkcja Smart Connect łączy działanie pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Gwarantuje to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia zawsze działają z słuszną produktywnością choćby wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

   Łatwa konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
   Aplikacja MERCUSYS jest najprostszym sposobem na skonfigurowanie i zarządzanie siecią Wi-Fi w domu i poza nim. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a w ciągu kilku minut skonfigurujesz swój router. Potrzebujesz jedynie urządzenia z iOS albo Androidem.

   Rozbudowane funkcje dla każdego:

   • Kontrola rodzicielska - Ustaw trafne reguły,bronić swoją rodzinę, wytwarzając odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu
   • Sieć dla Gości - Pozwala gościom konsolidować się do Twojej sieci WiFi w nieskomplikowany i bezpieczny sposób, broniąc przy tym Twoją prywatność
   • Quality of Service - Priorytetowanie maszyn w sieci
   • Obsługa IPTV - IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN pozwala zoptymalizować strumieniowanie IPTV
   • Wsparcie IPv6 - Korzystaj z usługi IPv6 świadczonej przez Twojego ISP, która zezwala na odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6


   EAN: 6957939001223
   Gwarancja: 36 miesięcy
   Kod dostawcy: MR60X
   Model: Mercusys MR60X
   rodzaj: xDSL
   Architektura sieci: GigabitEthernet
   Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
   Standardy: 802.11a
   Pasmo: 2,4 GHz
   ilość anten: 4
   Antena: Zewnętrzna stała
   Zysk anteny: 5 dBi
   Bezpieczeństwo: WPA / WPA2-Personal WPA2 / WPA3-Personal
   Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Sieć WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE L2TP PPTP Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP: Serwer Lista klientów DHCP Funkcje NAT: Przekierowanie portów Port Triggering UPnP DMZ Zapora sieciowa: SPI Firewall Wiązanie adresów IP i MAC Sieć dla gości: Sieć dla gości 2,4 GHz Sieć dla gości 5 GHz
   wymagania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
   Akcesoria w pakiecie: Router MR60X Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji kabel Ethernet RJ45
   wymiary: 175,6 x 157,2 x 45 mm

  ☆ Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 ☆

  Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 Najniższa Cena Online

  ☆ Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router Wifi Mercusys MR50G AC1900 Dual Band 3xRJ45


  Podsumowanie, czyli jaki router WiFi Mercusys najlepszy?


  Najlepszy router WiFi Mercusys w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy router WiFi Mercusys w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Rekomendowane routery WiFi – Zestawienie na listopad 2023

  Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi Mercusys nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów WiFi.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki router WiFi Mercusys opinie,
  • dobry router WiFi Mercusys cena,
  • router WiFi Mercusys ranking,
  • router WiFi Mercusys jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...