Ranking routerów WiFi Mercusys. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi Mercusys


Pomagamy w wyborze dobrych routerów WiFi Mercusys. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi Mercusys,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi Mercusys najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi Mercusys, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów WiFi Mercusys, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) ☆

Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) Najniższa Cena Online

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mercusys
 • Nazwa produktu: Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednolita sieć - Wi-Fi Dzięki nowoczesnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - w trakcie przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się pomiędzy jednostkami Halo, aby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zagwarantuje prędkie i zrównoważone połączenia, których łączne prędkości osiągają nawet 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - przez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, prędko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo zaopatrzona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają szczególnie spore szybkości.

  doskonałe rozwiązanie do wykorzystania domowego
  Dzięki technice Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zagwarantuje solidny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie prędkich i stabilnych połączeń Wi-Fi w trakcie przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi przystępna za każdym razem i wszędzie
  technika Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  genialny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, by spełnić oczekiwania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz rozszerzyć w dowolnym momencie - wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *kolekcja H urządzeń Halo nie współpracuje z kolekcją S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej sprawności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść zaawansowanych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu zagwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane poprzez połączone urządzenia niezaprzeczalnie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszystkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm prędkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni danych oznacza, iż Halo H50G jest w stanie zapewnić pokaźniejszą przepustowość połączeń, a tym samym większe prędkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz i 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja zezwala na inteligentne łączenie sprzętów z najlepszym dostępnym pasmem Wi-Fi, gwarantując tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 maszyn. Wyposażony w technikę MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technika Beamforming pozwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje dane do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji samoczynnego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i gwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do urządzeń przewodowych. Jest to osiągalne ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: tworzy sieć bezprzewodową, dostępną dla wszelkich maszyn Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zagwarantuje do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć profesjonalnej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezawaryjna kontrola rodzicielska
  Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS zezwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS albo Android.  EAN: 6935364006662
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(3-pack)
  Model: Halo H50G
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11n
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  kryteria środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w pakiecie: 3 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 3 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  rozmiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe właściwości: Przycisk Reset

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) ☆

TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednorodna sieć - Wi-Fi Dzięki nowoczesnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - podczas przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się między jednostkami Halo, żeby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zapewnia prędkie i stabilne połączenia, których łączne szybkości osiągają nawet 1900 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - przez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, szybko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyekwipowana jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają szczególnie szerokie szybkości.

  rewelacyjne rozwiązanie do stosowania domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zapewnia mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i zrównoważonych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi dostępna zawsze i wszędzie
  technologia Mercusys Mesh zezwala na urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  doskonały sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, żeby spełnić wymogi wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz rozszerzyć w dowolnym momencie - starczy, iż dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *kolekcja H sprzętów Halo nie współpracuje z serią S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu w trakcie przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść progresywnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki temu zagwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezdyskusyjnie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku sprzętów Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszelkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym większe szybkości Internetu, konieczne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz przez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie maszyn z najlepszym przystępnym pasmem Wi-Fi, gwarantując tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 maszyn
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, zapewniając dostęp do prędkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 urządzeń. Wyekwipowany w technikę MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technologia Beamforming umożliwia wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku potężnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji albo posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system automatycznie przekieruje informacje do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji samoczynnego wykrywania WAN/LAN nie ma zapotrzebowania wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek powiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i zagwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do maszyn przewodowych. Jest to realne ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niżeli porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: stwarza sieć bezprzewodową, przystępną dla wszystkich sprzętów Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w nieprzystępne instrukcje instalacji. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  niezawodna kontrola rodzicielska
  Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - starczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.  EAN: 6935364006600
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(2-pack)
  Model: Halo H50G
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: IPv4
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w zestawie: 2 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 2 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  wymiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe cechy: Przycisk Reset

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X ☆

TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  • Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1900 – Korzystaj z domowej sieci WiFi bez opóźnień, osiągając prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • wielki zasięg – 6 anten o sporym zysku i technologia Beamforming jednostajne połączenia w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe osiągając oszałamiające prędkości.
  • większa produktywność sieci – technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami równocześnie, powiększając całkowitą przepustowość sieci.
  • Inteligentna łączność – Funkcja Smart Connect automatycznie wybiera najkorzystniejsze przystępne pasmo dla każdego urządzenia.

  Wysoka szybkość dla wszelkich sprzętów Łączna szybkość WiFi do 1900 Mbps

  Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi jeszcze wymaga modernizacji. Zgodność z progresywnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak prędko jak to osiągalne. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień.

  Pozostań połączony w każdym miejscu Anteny o znacznym zysku i technologia Beamforming

  6 anten o dużym zysku energetycznym zagwarantuje mocny sygnał w Twoim domu. Technologia kształtowania wiązki lokalizuje podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, powiększając stabilność połączenia. Korzystaj z prędkiego WiFi gdziekolwiek go Ci trzeba.

  Więcej maszyn połączonych jednocześnie zwiększ produktywność sieci bez wymiany komputerów i smartfonów

  Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma niemało jednoczesnych połączeń w sieci, wywołując w ten sposób spadki produktywności. Dzięki technologii MU-MIMO, MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, redukując czas wymagania i czyniąc Twoją sieć bardziej produktywną.

  Inteligentna łączność Połącz dwa pasma w jedną sieć

  Smart Connect łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najkorzystniejsze dostępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych prędkości. Pozwala to zachować słuszne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu.

  • Kontrola rodzicielska

   Ustaw optymalne regułybronić dzieci, przez odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu

  • Sieć dla Gości

   Pozwala gościom jednoczyć się do Twojej sieci WiFi w nietrudny i bezpieczny sposób, chroniąc przy tym Twoją prywatność

  • Quality of Service

   Priorytetowanie sprzętów w sieci

  bardzo szybkie połączenia przewodowe Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe

  Router jest wyekwipowany w gigabitowe porty, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernetowych. MR50G przesyła dane w zniewalających szybkościach dla maksymalnej efektywności. Połącz swoje komputery, telewizory, konsole z routerem MR50G aby uzyskać wysoką stabilność połączenia.

  Obsługa IPTV

  Obsługuje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN do zoptymalizowania strumieni IPTV.

  Obsługa IPv6

  pozwala na korzystanie z usług IPv6 zapewnianych przez Twojego operatora i odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6

  Tryb Punktu Dostępowego

  rozszerz sieć przewodową i uczyń ją bezprzewodową.


☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) ☆

TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  MR60X Dwupasmowy router Wi-Fi 6, kanon AX1500

  • Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6 - MR60X jest wyekwipowany w najnowszy standard Wi-Fi 6, zapewniając tym samym więcej jednoczesnych połączeń, pokaźniejszy zasięg Wi-Fi i szybką transmisję danych.
  • szybkość do 1,5 Gb/s - słuszne prędkości WiFi osiągające do 1,5Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • zwiększona objętość sieci - OFDMA i MU-MIMO umożliwiają jednoczesną transmisję z i do kilku urządzeń, powiększając w ten sposób ogólną produktywność sieci.
  • obszerniejszy i silniejszy zasięg - 4 dookólne anteny o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają silny sygnał Wi-Fi w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty - Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj informacje z zniewalającą prędkością.
  • bezawaryjna ochrona sieci - Najnowszy kanon WPA3 gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Redukcja zakłóceń sieci - Kolorowanie BSS minimalizuje zakłócenia generowane przez sąsiednie sieci,powiększyć produktywność transmisji.
  • Funkcja Smart Connect - Inteligetne dobieranie najkorzystniejszego pasma dla każdego urządzenia

  Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6
  Najnowszy standard Wi-Fi 6 implementuje progresywne technologie wyprodukowane do zapewaniania obszerniejszej liczby jednoczesnych i stabilnych połączeń, pokaźniejszego zasięgu Wi-Fi oraz zachowania prędkiej transmisji danych. Dzięki temu, router może sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym produktywności sieci bezprzewodowej.

  Wyższy poziom szybkości do 40%
  MR60X dzięki połączeniu 1024-QAM i długiego symbolu OFDM, zagwarantuje gigabitowe prędkości osiągające do 1500 Mb/s dla wszelkich Twoich sprzętów Wi-Fi - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Graj online, oglądaj filmy 4K i ustaw wszystko na najwyższą jakość, bez wpływu na opóźnienia.

  Cztery razy większa sprawność
  Więcej strumieni + więcej urządzeń = ulepszona zabawa
  kanon Wi-Fi 6 bezdyskusyjnie podnosi skuteczność sieci, formujejąc przestrzeń dla pokaźniejszej liczby maszyn. Użycie technologii OFDMA i MU-MIMO umożliwia routerowi MR60X osiągnięcie 4 razy pokaźniejszej obszerności i przepustowości w środowiskach z dużym ruchem informacji w porównaniu do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia większej liczby maszyn.

  Obejmij zasięgiem sieci cały dom
  Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej wydajności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technika Beamforming zezwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

  niezawodna ochrona
  Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi i wzmocniona ochrona przed atakami "brute force".

  Ochrona przed atakami "brute force"
  uniemożliwianie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem nawet w sytuacji korzystania ze słabego hasła.

  Bezpieczeństwo danych
  zastosowanie FS sprawia,nawet w przypadku złamania haseł, intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych informacji.

  progresywne szyfrowanie dostępu
  Szyfrowanie oparte na kluczach 128-bitowych zagwarantuje aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem.

  Mniej zakłóceń Wi-Fi
  Kolorowanie BSS oznacza ramki danych pochodzące z różnych Punktów dostępowych, co pomaga zminimalizować zakłócenia sygnału powodowane przez sąsiednie sieci i rozszerzyć produktywność transmisji.

  Ograniczenie zużycia energii
  Mechanizm Target Wake Time (TWT) w wyraźny sposób przyczynia się do wydłużenia czasu uśpienia maszyn i pracy baterii, zwłaszcza w przypadku sprzętów mobilnych, a także IoT.

  Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm
  Funkcja Smart Connect łączy działanie pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Zapewnia to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia zawsze działają z adekwatną skutecznością choćby wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

  Łatwa konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Aplikacja MERCUSYS jest najprostszym sposobem na skonfigurowanie i zarządzanie siecią Wi-Fi w domu i poza nim. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a w ciągu kilku minut skonfigurujesz swój router. Ci potrzeba jedynie urządzenia z iOS lub Androidem.

  Rozbudowane funkcje dla każdego:

  • Kontrola rodzicielska - Ustaw optymalne reguły,bronić swoją rodzinę, tworząc odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu
  • Sieć dla Gości - Pozwala gościom zespajać się do Twojej sieci WiFi w łatwy i bezpieczny sposób, broniąc przy tym Twoją prywatność
  • Quality of Service - Priorytetowanie maszyn w sieci
  • Obsługa IPTV - IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN pozwala zoptymalizować strumieniowanie IPTV
  • Wsparcie IPv6 - Korzystaj z usługi IPv6 świadczonej przez Twojego ISP, która zezwala na odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6


  EAN: 6957939001223
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MR60X
  Model: Mercusys MR60X
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Zysk anteny: 5 dBi
  Bezpieczeństwo: WPA / WPA2-Personal WPA2 / WPA3-Personal
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Sieć WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE L2TP PPTP Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP: Serwer Lista klientów DHCP Funkcje NAT: Przekierowanie portów Port Triggering UPnP DMZ Zapora sieciowa: SPI Firewall Wiązanie adresów IP i MAC Sieć dla gości: Sieć dla gości 2,4 GHz Sieć dla gości 5 GHz
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
  Akcesoria w komplecie: Router MR60X Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji kabel Ethernet RJ45
  rozmiary: 175,6 x 157,2 x 45 mm

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi zapewniają pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku widocznie powiększają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — nadzwyczajna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych oraz przesyłania wielkich plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów skuteczności. Rzeczywista efektywność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na zasadnicze zwiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności pracy. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, starczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą scalać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  innowacyjne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, iż połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami
Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi Mercusys – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi Mercusys, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi Mercusys jest aktualizowany na bieżąco.

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku znacznie rozszerzają siłę sygnału bezprzewodowego i jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — doskonała szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania wielkich plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - jednocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów wydajności. Rzeczywista produktywność zależy od sposobu korzystania z urządzenia, a także jego warunków pracy, dlatego może się różnić od przekazanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące powiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą jednoczyć się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  progresywne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, iż połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) ☆

TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN, KMTPLRXWXMSY004 (23881486)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  MR60X Dwupasmowy router Wi-Fi 6, standard AX1500

  • Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6 - MR60X jest zaopatrzony w najnowszy kanon Wi-Fi 6, gwarantując tym samym więcej jednoczesnych połączeń, obszerniejszy zasięg Wi-Fi i szybką transmisję danych.
  • prędkość do 1,5 Gb/s - trafne szybkości WiFi osiągające do 1,5Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • rozszerzona objętość sieci - OFDMA i MU-MIMO umożliwiają jednoczesną transmisję z i do kilku maszyn, powiększając w ten sposób ogólną produktywność sieci.
  • większy i silniejszy zasięg - 4 dookólne anteny o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają silny sygnał Wi-Fi w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty - Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje prędki Internet i przesyłaj dane z olśniewającą prędkością.
  • bezawaryjna ochrona sieci - Najnowszy kanon WPA3 zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Redukcja zakłóceń sieci - Kolorowanie BSS minimalizuje zakłócenia generowane poprzez sąsiednie sieci,powiększyć efektywność transmisji.
  • Funkcja Smart Connect - Inteligetne uzupełnianie najkorzystniejszego pasma dla każdego urządzenia

  Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6
  Najnowszy standard Wi-Fi 6 implementuje zaawansowane technologie wyprodukowane do zapewaniania większej liczby jednoczesnych i stabilnych połączeń, pokaźniejszego zasięgu Wi-Fi oraz zachowania szybkiej transmisji danych. Dzięki temu, router może sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym wydajności sieci bezprzewodowej.

  Wyższy poziom szybkości do 40%
  MR60X dzięki połączeniu 1024-QAM i długiego symbolu OFDM, zagwarantuje gigabitowe szybkości osiągające do 1500 Mb/s dla wszelkich Twoich maszyn Wi-Fi - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Graj online, oglądaj filmy 4K i ustaw wszystko na najwyższą jakość, bez wpływu na opóźnienia.

  Cztery razy większa sprawność
  Więcej strumieni + więcej maszyn = lepsza zabawa
  kanon Wi-Fi 6 bezapelacyjnie podwyższa wydajność sieci, tworzyjąc przestrzeń dla pokaźniejszej liczby urządzeń. Użycie technologii OFDMA oraz MU-MIMO zezwala na routerowi MR60X osiągnięcie 4 razy pokaźniejszej objętości i przepustowości w środowiskach z wielkim ruchem danych w kontraście do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia obszerniejszej liczby sprzętów.

  Obejmij zasięgiem sieci cały dom
  Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej skuteczności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technologia Beamforming pozwala na wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

  niezawodna ochrona
  Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz usztywniona ochrona przed atakami "brute force".

  Ochrona przed atakami "brute force"
  zapobieganie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem nawet w przypadku korzystania ze słabego hasła.

  Bezpieczeństwo danych
  zastosowanie FS sprawia,nawet w sytuacji złamania haseł, intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych informacji.

  nowoczesne szyfrowanie dostępu
  Szyfrowanie oparte na kluczach 128-bitowych zapewnia aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem.

  Mniej zakłóceń Wi-Fi
  Kolorowanie BSS oznacza ramki informacji pochodzące z różnych Punktów dostępowych, co pomaga zminimalizować zakłócenia sygnału powodowane poprzez sąsiednie sieci i zwiększyć sprawność transmisji.

  Ograniczenie zużycia energii
  Mechanizm Target Wake Time (TWT) w widoczny sposób przyczynia się do wydłużenia czasu uśpienia urządzeń i pracy baterii, zwłaszcza w sytuacji urządzeń przenośnych i IoT.

  Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm
  Funkcja Smart Connect łączy działanie pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Gwarantuje to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia zawsze działają z słuszną produktywnością choćby wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

  Łatwa konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Aplikacja MERCUSYS jest najprostszym sposobem na skonfigurowanie i zarządzanie siecią Wi-Fi w domu i poza nim. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a w ciągu kilku minut skonfigurujesz swój router. Potrzebujesz jedynie urządzenia z iOS albo Androidem.

  Rozbudowane funkcje dla każdego:

  • Kontrola rodzicielska - Ustaw trafne reguły,bronić swoją rodzinę, wytwarzając odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu
  • Sieć dla Gości - Pozwala gościom konsolidować się do Twojej sieci WiFi w nieskomplikowany i bezpieczny sposób, broniąc przy tym Twoją prywatność
  • Quality of Service - Priorytetowanie maszyn w sieci
  • Obsługa IPTV - IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN pozwala zoptymalizować strumieniowanie IPTV
  • Wsparcie IPv6 - Korzystaj z usługi IPv6 świadczonej przez Twojego ISP, która zezwala na odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6


  EAN: 6957939001223
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: MR60X
  Model: Mercusys MR60X
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Zysk anteny: 5 dBi
  Bezpieczeństwo: WPA / WPA2-Personal WPA2 / WPA3-Personal
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Sieć WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE L2TP PPTP Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP: Serwer Lista klientów DHCP Funkcje NAT: Przekierowanie portów Port Triggering UPnP DMZ Zapora sieciowa: SPI Firewall Wiązanie adresów IP i MAC Sieć dla gości: Sieć dla gości 2,4 GHz Sieć dla gości 5 GHz
  wymagania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
  Akcesoria w pakiecie: Router MR60X Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji kabel Ethernet RJ45
  wymiary: 175,6 x 157,2 x 45 mm

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X ☆

TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  • Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1900 – Korzystaj z domowej sieci WiFi bez opóźnień, osiągając prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz).
  • duży zasięg – 6 anten o obfitym zysku i technologia Beamforming zrównoważone połączenia w Twoim domu.
  • Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe osiągając zniewalające szybkości.
  • obszerniejsza sprawność sieci – technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami równocześnie, zwiększając całkowitą przepustowość sieci.
  • Inteligentna łączność – Funkcja Smart Connect samoczynnie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia.

  Wysoka szybkość dla wszelkich maszyn Łączna prędkość WiFi do 1900 Mbps

  Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi jeszcze wymaga modernizacji. Zgodność z progresywnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak szybko jak to realne. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień.

  Pozostań połączony w każdym miejscu Anteny o obszernym zysku i technika Beamforming

  6 anten o wielkim zysku energetycznym zapewnia konkretny sygnał w Twoim domu. Technika kształtowania wiązki wyłapuje podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, rozszerzając stabilność połączenia. Korzystaj z prędkiego WiFi gdziekolwiek go Ci potrzeba.

  Więcej sprzętów połączonych jednocześnie rozszerz wydajność sieci bez podmiany komputerów i smartfonów

  Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma mnóstwo jednoczesnych połączeń w sieci, powodując w ten sposób spadki wydajności. Dzięki technice MU-MIMO, MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami równocześnie, redukując czas oczekiwania i czyniąc Twoją sieć bardziej skuteczną.

  Inteligentna łączność Połącz dwa pasma w jedną sieć

  Smart Connect łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najkorzystniejsze dostępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych szybkości. Pozwala to zachować słuszne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu.

  • Kontrola rodzicielska

   Ustaw adekwatne regułychronić dzieci, poprzez odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu

  • Sieć dla Gości

   Pozwala gościom bratać się do Twojej sieci WiFi w prosty i bezpieczny sposób, chroniąc przy tym Twoją prywatność

  • Quality of Service

   Priorytetowanie maszyn w sieci

  nad wyraz prędkie połączenia przewodowe Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe

  Router jest zaopatrzony w gigabitowe porty, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernetowych. MR50G przesyła dane w oszałamiających szybkościach dla maksymalnej efektywności. Połącz swoje komputery, telewizory, konsole z routerem MR50G by uzyskać wysoką stabilność połączenia.

  Obsługa IPTV

  Obsługuje IGMP Proxy/Snooping, Bridge, a także Tagowanie VLAN do zoptymalizowania strumieni IPTV.

  Obsługa IPv6

  umożliwia korzystanie z usług IPv6 zapewnianych przez Twojego operatora i odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6

  Tryb Punktu Dostępowego

  zwiększ sieć przewodową i uczyń ją bezprzewodową.


☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) ☆

TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednorodna sieć - Wi-Fi Dzięki innowacyjnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - podczas przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się pomiędzy jednostkami Halo, by korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swym zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G zapewnia prędkie i zrównoważone połączenia, których łączne prędkości osiągają choćby 1900 Mb/s i pozwala na współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - poprzez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, prędko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyposażona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki temu połączenia przewodowe osiągają wyjątkowo szerokie szybkości.

  idealne rozwiązanie do użytku domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zagwarantuje potężny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technika Mercusys Mesh zagwarantuje stały dostęp do niesamowicie szybkich i jednostajnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi przystępna zawsze i wszędzie
  technika Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  rewelacyjny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, aby spełnić kryteria wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz powiększyć w dowolnym momencie - starczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *seria H maszyn Halo nie współpracuje z serią S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej sprawności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść innowacyjnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu gwarantuje pokaźniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane poprzez połączone urządzenia bezsprzecznie szybciej. Odległości transmisji są tym samym pokaźniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku sprzętów Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszystkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których szybkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić obszerniejszą przepustowość połączeń, a tym samym pokaźniejsze prędkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz, a także 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie maszyn z najkorzystniejszym przystępnym pasmem Wi-Fi, gwarantując tym samym płynną transmisję danych.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, gwarantując dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 maszyn. Wyekwipowany w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technologia Beamforming zezwala na wykrywanie sprzętów i przesyłanie w ich kierunku potężnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje informacje do innego urządzenia, żeby nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma zapotrzebowania wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo powiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i gwarantuje niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do maszyn przewodowych. Jest to osiągalne ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze aniżeli porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: buduje sieć bezprzewodową, dostępną dla wszystkich sprzętów Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zagwarantuje do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz posiadać fachowej wiedzy ani zagłębiać się w niełatwe instrukcje instalacji. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezusterkowa kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - starczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.  EAN: 6935364006600
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(2-pack)
  Model: Halo H50G
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: IPv4
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w komplecie: 2 x Jednostka Halo H50G kabel Ethernet RJ45 2 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  rozmiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe właściwości: Przycisk Reset

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) ☆

Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) Najniższa Cena Online

☆ Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mercusys
 • Nazwa produktu: Mercusys zestaw WiFi Halo H50G, 3-pack (Halo H50G(3-pack)) (6935364006662)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednorodna sieć - Wi-Fi Dzięki nowoczesnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - w trakcie przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się pomiędzy jednostkami Halo, żeby korzystać z najkorzystniejszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G gwarantuje szybkie i jednostajne połączenia, których łączne szybkości osiągają choćby 1900 Mb/s i zezwala na współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - poprzez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, szybko skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo zaopatrzona jest w 3 porty gigabitowe, dzięki temu połączenia przewodowe osiągają nad wyraz znaczne prędkości.

  perfekcyjne rozwiązanie do wykorzystania domowego
  Dzięki technice Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje solidny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i jednostajnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi dostępna za każdym razem i wszędzie
  technologia Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  idealny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, aby spełnić wymagania wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz powiększyć w dowolnym momencie - wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *linia H sprzętów Halo nie współpracuje z linią S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu w trakcie przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi przystępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść nowoczesnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki temu gwarantuje większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezsprzecznie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszelkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, że Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym pokaźniejsze szybkości Internetu, niezbędne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz, a także 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja zezwala na inteligentne łączenie maszyn z najkorzystniejszym dostępnym pasmem Wi-Fi, zapewniając tym samym płynną transmisję informacji.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, gwarantując dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 urządzeń. Wyekwipowany w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technologia Beamforming umożliwia wykrywanie maszyn i przesyłanie w ich kierunku solidnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji albo posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje dane do innego urządzenia, by nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma zapotrzebowania wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co na dodatek zwiększa komfort używania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i gwarantuje niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niżeli porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: formuje sieć bezprzewodową, przystępną dla wszelkich sprzętów Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: rozszerza zasięg sieci przewodowej i gwarantuje do niej dostęp dla maszyn bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz posiadać mistrzowskiej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Starczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie przenośne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezusterkowa kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS zezwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS albo Android.  EAN: 6935364006662
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(3-pack)
  Model: Halo H50G
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11n
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w zestawie: 3 x Jednostka Halo H50G przewód Ethernet RJ45 3 x Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji
  wymiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe właściwości: Przycisk Reset


Podsumowanie, czyli jaki router WiFi Mercusys najlepszy?


Najlepszy router WiFi Mercusys w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi Mercusys w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery WiFi – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi Mercusys nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi Mercusys opinie,
 • dobry router WiFi Mercusys cena,
 • router WiFi Mercusys ranking,
 • router WiFi Mercusys jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...