Ranking routerów TP-Link. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów TP-Link


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów TP-Link. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów TP-Link,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery TP-Link najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery TP-Link, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów TP-Link, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TP-Link TL-WR841N ☆

TP-Link TL-WR841N Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-WR841N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-WR841N
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router

  szybkość transmisji do 300 Mb/s gwarantuje płynny przekaz danych wrażliwych na zakłócenia, np. Strumienia video HD
  zastosowanie dwóch anten stanowczo rozszerza siłę i stabilność łącza bezprzewodowego WLAN.
  Przycisk QSS zezwala na proste zestawienie połączenia szyfrowanego WLAN


  CCA - jednostajna transmisja bezprzewodowa
  Funkcja Clear Channel Assessment (CCA) pozwala na samoczynne unikanie konfliktów kanałów przez wyszukiwanie wolnego kanału, zwiększając tym samym skuteczność transmisji bezprzewodowej.

  Szyfrowanie WPA/WPA2 - innowacyjna ochrona sieci
  obecnie szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń WLAN przed atakami spoza sieci. Urządzenie TL-WR841N obsługuje tworzony poprzez WI-FI Alliance standard szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal oraz Enterprise) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

  Przycisk QSS - aktywacja bezpiecznego połączenia
  Pracując zgodnie ze standardem „WiFi Protected Setup"™ (WPS), urządzenie TL-WR841N wspiera funkcję Quick-Secure-Setup umożliwiając użytkownikom samoczynne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego przez naciśnięcie przycisku „QSS". W porównaniu do szyfrowania WEP użycie metody szyfrowania WPS2 gwarantuje większe bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z klasyczną konfiguracją,dodatkowo dużo wygodniejsze, ponieważ nie trzeba pamiętać żadnego hasła.

  właściwości towaru
  Router bezprzewodowy TL-WR841N, wykorzystujący technologię N, gwarantującą szybkość transmisji do 300 Mb/s, to urządzenie kombinowane zaprojektowane dla sieci przewodowych/bezprzewodowych dla niedużych firm i biura domowego. Technologia 2T2R-MIMO pozwala urządzeniu TL-WR841N wykorzystywać świetne i nowoczesne funkcje sieci WLAN, co bezproblemowo pozwala na płynną transmisję wideo w jakości HD, VoIP lub gier online. Poza tym przycisk Quick-Secure-Setup (QSS), umiejscowiony na stylowej i lubianej obudowie, pozwala na proste zestawienie bezpiecznego połączenia z wykorzystaniem standardu szyfrowania WPA2 i uniemożliwia przedostawaniu się do sieci z zewnątrz.

  Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka szybkość i zasięg
  Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR841N umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do produktów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie pokaźniejszy obszar. Bezprzewodowa szybkość przesyłu informacji wynosi do 300 Mb/s. Ogranicza to straty sygnału powstałe na skutek znacznych odległości albo przeszkód - stalowych lub betonowych ścian budynków firm albo mieszkań. W dodatku, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, realne jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową. Router pozwala na wysoką jakość transmisji wymagającej pokaźnego pasma, gwarantując wolny od opóźnień przekaz HD wideo, komunikację VoIP, a także działanie gier online.

  Funkcja IP-QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od ustawień wstępnych
  często zdarza się, iż jednoczesne zastosowanie sieci internetowej poprzez wielu użytkowników w domach lub nieznacznych biurach powoduje niedostateczną liczba pasma niezbędnego do transmisji danych. Router TL-WR841N wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę wykorzystania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki temu użytkownicy minimalnych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie sprawia spadku skuteczności sieci.

  Prosta instalacja
  Do urządzenia dołączona jest płyta CD zawierająca kreator Easy Setup. Dzięki niemu nawet początkujący użytkownik może krok po kroku skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe.

  Wyposażenie:
  Kontrola przepustowości po adresach IP zezwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów

  informacje technologiczne:
  ATT.LOV.WLAN_RATE_2.6GHZ: 300 Mbit/s · Częstotliwość Wifi: 2.4 GHz · Funkcje (Wzmacniacz / router WLAN): Router · ilość anten: 2 x · liczba portów 10/100 MBit/s: 4 x · ilość portów WAN 10/100 MBit/s: 1 x · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): LAN (10/100 MBit/s) · prędkość transmisji LAN: 100 Mbit/s · typ (typ producenta): TL-WR841N · rodzaj urządzenia sieciowego: Router WiFi · standard WLAN: IEEE802.11n,IEEE802.11g,IEEE802.11b · prędkość transferu WLAN: 300 Mbit/s · WPS: Hardware


☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • umocniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie zwiększają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — rewelacyjna prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania obfitych plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - zarówno w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów produktywności. Rzeczywista wydajność zależy od sposobu korzystania z urządzenia oraz jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO oraz cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na zasadnicze zwiększenie mocy transmisji sygnału i skuteczności pracy. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online lub oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, wystarczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  innowacyjne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą scalać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  nowoczesne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są bronione przed cyberatakami☆ TP-Link Archer C6, ARCHER C6(EU) ☆

TP-Link Archer C6, ARCHER C6(EU) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer C6, ARCHER C6(EU) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer C6, ARCHER C6(EU)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK Archer C6 Najważniejsze parametry Dwupasmowe WiFi AC1200 – 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHzMU-MIMO – technologia MU-MIMO umożliwia łączenie się z dwoma urządzeniami równocześnie, co powoduje,skuteczność routera wzrasta dwukrotnieDuży zasięg – Połączenie czterech anten i technice Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowejTryb AP –Obsługa trybu AP zezwala na utworzenie punktu dostępowego Wi-FiŁatwa konfiguracja – dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia przenośne z systemem iOS i Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut Rozrywka non-stop dzięki dwupasmowej sieci w standardzie AC1200 Archer C6 rozgłasza dwie oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz i 5GHz, zapewniając wyjątkowo wysoką sprawność połączeń bezprzewodowych.

  Daje to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch przeznaczonych sieci bezprzewodowych - o prędkościach odpowiednich dla choćby najszczególniej wymagających zastosowań. Dzięki czemu można korzystać z powszednich, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna czy oglądarka internetowa, przez połączenie w paśmie 2,4GHz, przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe video w jakości HD lub gry online.

  zaawansowane bezpieczeństwo dzięki WPA3 Najnowszy protokół zabezpieczeń sieci Wi-Fi, WPA3, daje nowe możliwości w powiększaniu bezpieczeństwa cybernetycznego prywatnych sieci. Silniejsze szyfrowanie hasła sieci Wi-Fi i powiększona ochrona przed atakami rodzaju Brute Force zapewniają bezpieczeństwo domowej sieci Wi-Fi.

  Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej wydajności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka twojego domu. Technika Beamforming zezwala na wykrywanie maszyn i przesyłanie w ich kierunku konkretnego sygnału Wi-Fi, choćby jeśli znajdują się w odległej lokalizacji.

  Więcej jednoczesnych połączeń dzięki MU-MIMO Dzięki technice MU-MIMO, Archer C6 może wysyłać dane do kilku maszyn równocześnie.Nielimitowana rozrywka bez opóźnień na wszelkich urządzeniach staje się rzeczywistością.Wszystkie urządzenia dostają dane szybciej, a sieć Wi-Fi jest stosowana bardziej wydajnie.

  Dziesięciokrotnie szybsze połączenia gigabitowe Dzięki jednemu gigabitowemu portowi WAN i czterem gigabitowym portom LANpołączenie może być dziesięciokrotnie szybsze w przypadku charakterystycznych połączeń Ethernet.Podłącz swoje ulubione urządzenia przewodowe do Archera C6 - będziesz pod wrażeniem!

  TP-Link OneMesh™: elastyczne tworzenie domowego Wi-Fi OneMesh™ jest prostym sposobem tworzenia sieci Mesh o jednej nazwie sieci WiFi, z płynnym przełączaniem i całodomowym zasięgiem. Po prostu połącz wzmacniacz OneMesh™ z routerem OneMesh™.

  Nigdy więcej poszukiwań zrównoważonego połączenia.Koniec martwych stref Wi-fi - Wyeliminuj obszary słabego sygnału WiFi w całym domuInteligentny Roaming - bezustanny streaming podczas poruszania się po domuJedna nazwa Wi-Fi - Bez potrzeby przełączania się między sieciami WiFiProste zarządzanie - Zarządzaj siecią WiFi poprzez aplikację Tether albo Stronę konfiguracyjną Tryb punktu dostępowego Archer C6 obsługuje tryb AP.

  Gdy go włączysz, urządzenia bezprzewodowe bez problemu uzyskają dostęp do sieci przewodowej. Specyfikacja techniczna SYSTEMWymagania systemoweMicrosoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, albo inna przeglądarka z obsługą Java Modem kablowy lub DSL Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)ŚRODOWISKO PRACYDopuszczalna temperatura pracy0℃~40℃ (32℉ ~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania-40℃~70℃ (-40℉ ~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania5%~90%, niekondensującaZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAZawartość opakowaniaRouter bezprzewodowy Archer C6 Zasilacz przewód Ethernet RJ45 Instrukcja prędkiej instalacjiCECHY SPRZĘTOWEPorty4 porty LAN 10/100/1000Mb/s, 1 port WAN 10/100/1000Mb/sPrzyciskiPrzycisk Reset, Przycisk Zasilania, Przycisk WPS / Wi-Fi On/OffZasilanie12V/1AWymiary (S x G x W)230 × 144 × 35 mm (9,1 × 5,7 × 1,4 cala)Antena4 stałe anteny dookólneWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji5GHz: do 867Mb/s 2,4GHz: do 300Mb/sCzułość odbiornika5GHz: 11a 6Mb/s:-93dBm;11a 54Mb/s:-78dBm; 11ac HT20 mcs8:69dBm;11ac HT40 mcs9:-65dBm; 11ac HT80 mcs9:-62dBm; 2.4GHz: 11g 54Mb/s:-78dBm; 11n HT20 mcs7:-74dBm; 11n HT40 mcs7:-71dbm;EIRPCE EIRP: Maksymalnie 20 dBm (2,4GHz); Maksymalnie 23 dBm (5GHz)Funkcje transmisji bezprzewodowejWł./wył.

  odbiornika bezprzewodowego, WDS Bridge, WMM, Statystyki sieci bezprzewodowejBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSKFUNKCJE OPROGRAMOWANIASieć WANDynamiczny adres IP, Statyczny adres IP, PPPoE, PPTP (Dual Access), L2TP (Dual Access), BigPondZarządzanieKontrola dostępu, Zarządzanie lokalne, Zarządzanie zdalneDHCPSerwer, Lista klientów DHCP, Rezarwacja adresówPrzekierowanie portówSerwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSDynDns, NO-IPKontrola dostępuKontrola rodzicielska, Lokalna kontrola dostępu do panelu zarządzania, Lista hostów, Biała lista, Czarna listaZabezpieczenia zapory sieciowejDoS, SPI Firewall, Wiązanie adresów IP i MACProtokołyIPv4, IPv6Funkcja Guest Network2,4GHz, 5GHzSerwer VPNOpenVPN,PPTP VPN proste zarządzanie z aplikacją Tether darmową aplikację Tether pobierzesz na urządzenie z systemem Android albo iOS.

  dzięki czemu łatwo skonfigurujesz ustawienia routera i sieci. Specyfikacja technologiczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAC1200 5 GHz: 867 Mb/s (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mb/s (802.11n)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 4 efektywne zintegrowane anteny Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta zezwala na zwiększenie zasięgu Wi-FiWydajność sieci WiFiŚrednia Dwa pasma Rozdziela urządzenia między dostępne pasma, aby zapewnić ich słuszne działanie MU-MIMO umożliwia jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO Airtime Fairness poprawia produktywność sieci, ograniczając nieefektywne użytkowanie przepustowości pasmTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowegoCECHY SPRZĘTOWEProcesorDwurdzeniowy procesorPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANPrzyciskiWPS/Wi-Fi Zasilanie ResetMoc12 V ⎓ 1 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC Application Layer GatewayFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6OneMesh™Obsługa OneMesh™ technika OneMesh™ zezwala na utworzenie rozciągliwej sieci z użyciem produktów TP-Link OneMesh™, której zasięg obejmie całą powierzchnię domu - wymiana routera albo innych maszyn będących częścią infrastruktury sieciowej nie będzie konieczna.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaFiltrowanie adresów URL Czasowe ograniczenia dostępuTypy sieci WANDynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla sprzętówUsługa CloudAktualizacje OTA firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATSerwery wirtualne Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnPIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN TagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona zarządzaniaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)215 × 117 × 32 mm (8.5 × 4.6 × 1.2 cali)Zawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer C6 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja prędkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ albo inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)dokumentyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE w trakcie TESTÓWMoc transmisji WiFiCE EIRP: <20dBm(2.4GHz) <23dBm(5GHz) FCC: Czułość odbierania sygnału WiFi5GHz: 11a 6Mbps:-93dBm;11a 54Mbps:-78dBm; 11ac HT20 mcs8:69dBm;11ac HT40 mcs9:-65dBm; 11ac HT80 mcs9:-62dBm; 2.4GHz: 11g 54Mbps:-78dBm; 11n HT20 mcs7:-74dBm; 11n HT40 mcs7:-71dbm;


☆ Tp-link router mr6500v 4g lte n300 1wan 2lan 1sim (6935364072353) ☆

Tp-link router mr6500v 4g lte n300 1wan 2lan 1sim (6935364072353) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link router mr6500v 4g lte n300 1wan 2lan 1sim (6935364072353) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link router mr6500v 4g lte n300 1wan 2lan 1sim (6935364072353)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  TP-Link TL-MR6500v Najważniejsze atrybuty
  • Sieć 4G nowej generacji – Udostępnij swoje połączenie nawet 32 urządzeniom i korzystaj z szybkości pobierania sięgającej 150 Mb/s.*
  • Konfiguracja przez włożenie karty – Zapomnij o mozolnym procesie instalacji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi przeprowadzonymi w ponad 100 krajach.
  • Sieć bezprzewodowa o szybkości 300 Mb/s – Oglądaj filmy w jakości HD, pobieraj błyskawicznie pliki, prowadź rozmowy video bez zakłóceń, a wszystko to w tym samym czasie.*
  • progresywne usługi głosowe – Urządzenie obsługuje funkcje VoLTE/CSFB/VoIP i daje użytkownikom do dyspozycji 50 MB pamięci wewnętrznej do rejestracji nawet 100 minut nagrań na skrzynce głosowej.
  • Dwie odkręcane, nowoczesne technologicznie anteny LTE – Korzystaj na wszystkich swych urządzeniach ze zrównoważonych i efektywnych połączeń.
  • Tryb routera Wi-Fi – Podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w sytuacji braku dostępu do sieci 4G.
  wykorzystania routera 4G z funkcją telefonu

  Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba!

  Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, iż włożysz kartę micro-SIM i włączysz urządzenie. Prędkie i stabilne połączenia Wi-Fi w sieci 4G LTE będą do Twojej dyspozycji. To łatwiejsze aniżeli myślisz!

  prosto udostępniaj sieć 4G LTE, gwarantując urządzeniom stabilność połączeń

  W pełni wykorzystaj możliwości sieci 4G LTE routera TL-MR6500v i przekonaj się jak szybkie są połączenia o szybkości 150 Mb/s. Udostępnij sieć 4G LTE urządzeniom Wi-Fi, aby rozkoszować się transmisją swoich ulubionych filmów w jakości HD bez zakłóceń, szybkim pobieraniem plików, a także płynnymi video rozmowami.

  Korzystaj z sieci Wi-Fi i rozmawiaj poprzez telefon w tym samym czasie

  TL-MR6500v to nie tylko połączenie routera Wi-Fi i modemu, to także telefon. Urządzenie wyposażone jest w port telefoniczny, do którego można podłączyć telefon stacjonarny, takjednocześnie prowadzić długie rozmowy i surfować po Internecie. Dodatkowo do dyspozycji jest niemało usług, w tym VoIP, VoLTE oraz CSFB. Korzystaj do woli z połączeń głosowych o wysokiej jakości, a resztą zajmie się Twój router.

  zaimplementowana pamięć dla poczty głosowej

  Zamiast płacić ISP za usługę poczty głosowej zyskaj do niej gratisowy dostęp, korzystając z wygodnego połączenia modem/router/telefon w ramach jednego urządzenia. 50 MB pamięci przekłada się na możliwość rejestrowania nawet 100 minut nagrań na poczcie głosowej. W ten sposób nie przegapisz żadnego połączenia ani wiadomości, nawet gdy nie ma Cię w domu.

  konstrukcja umożliwiająca rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi

  Dwie odkręcane, progresywne technicznie anteny wzbogacają połączenia między routerem a wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi o stabilność działania. Zastosowany wzmacniacz mocy i wzmacniacz niskoszumowy to części, które także pozytywnie wpływają na zasięg sieci — wyraźnie upraszczają cykl wysyłania i odbierania danych na routerze.

  Aż 32 urządzenia z dostępem do Internetu

  Korzystając z routera TL-MR6500v z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 32 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, notebookom i smartfonom. 3 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne, drukarki, itp.

  Połączenie przez port WAN

  Urządzenie TL-MR6500v wyposażone jest w port WAN/LAN, dlatego może pracować jako router w pełni zgodny z modemem kablowym, światłowodowym i DSL. W trybie routera bezprzewodowego połączenie 3G/4G zagwarantuje stały dostęp do Internetu, gdy sieć główna ulegnie awarii.

  Prosta konfiguracja i przyjemne zarządzanie

  Skonfiguruj router w kilka minut dzięki instynktownej aplikacji Tether. Aplikacja umożliwia zarządzanie routerem za pośrednictwem sprzętów z systemami Android albo iOS, zapewniając m.in. Dostęp do funkcji kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, a także QoS.

  Specyfikacja techniczna:
  • parametry SPRZĘTOWE
  • Porty 2 porty LAN 10/100 Mb/s 1 port LAN/WAN 10/100 Mb/s 1 port telefoniczny 1 slot na kartę microSIM
  • Przyciski WPS/RESET Wi-Fi ON/OFF
  • Zasilanie 12 V/1 A
  • wymiary (S x G x W) 202 × 141 × 33,6 mm (7,95 × 5,55 × 1,32 cala)
  • Antena 2 odkręcane anteny zewnętrzne 4G LTE
  • cechy TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ
  • Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n
  • Częstotliwość pracy 2.4 GHz
  • szybkość transmisji 300Mbps at 2.4GHz
  • Czułość odbiornika 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -71 dBm 11n HT40: -67 dBm
  • Funkcje transmisji bezprzewodowej Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, harmonogram sieci bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej
  • WAN Failover Tak
  • Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • typ sieci 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 MHz)
  • FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
  • Funkcja Quality of Service WMM, QoS
  • dostępne tryby pracy Router 3G/4G, router bezprzewodowy
  • Sieć WAN Dynamiczne przydzielanie adresów IP/Statyczne przydzielanie adresów IP/PPPoE/PPTP (Dual Access)/L2TP (Dual Access)
  • Zarządzanie Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne
  • DHCP Serwer, klient, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów
  • Przekierowanie portów Serwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZ
  • Dynamiczny DNS TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP
  • VPN Pass-Through PPTP, L2TP, IPSec
  • Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska, zarządzanie lokalne, lista hostów, kontrola dostępu
  • Zabezpieczenia zapory sieciowej Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MAC
  • Protokoły Obsługa IPv4 i IPv6
  • Funkcja Guest Network Sieć dla gości 2,4 GHz
  • Serwer VPN PPTP VPN, OpenVPN
  • INNE
  • dokumenty CE, RoHS
  • Zawartość opakowania TL-MR6500v przewód Ethernet RJ45 Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji
  • wymogi systemowe Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10 MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScript Karta microSIM
  • Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 ) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
  • TELEFONIA
  • Standardy VoIP SIP (RFC3261)/RTP (RFC1889/3550), G.711A/u, G.729AB, G.726
  • wbudowana poczta głosowa Przechowywanie 100 minut długich wiadomości głosowych w pamięci routera/modemu
  • progresywne usługi telefoniczne Blokowanie połączeń, blokowanie anonimowych połączeń, szybkie wybieranie, numer alarmowy

☆ TP-Link TL-MR6400 ☆

TP-Link TL-MR6400 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-MR6400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-MR6400
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR6400 4G LTE Najważniejsze cechy Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/s Zintegrowane anteny o dużej mocy pozwalają na stabilne połączenie i duży zasięg Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM Prędkość sieci bezprzewodowej do 300Mb/s Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dopełniającego połączenia z Internetem Nie wymaga konfiguracji!

  Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie, a router samoczynnie zespoi się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej.

  Udostępnij swoją sieć 4G LTE Wykorzystaj pełne możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi TL-MR6400, który potrafi osiągnąć prędkości pobierania aż do 150Mb/s. TL-MR6400 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie abyś mógł radować się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem video bez przeszkód.

  Router jest w pełni kompatybilny z połączeniami FDD-LTE oraz TDD-LTE oferowanymi przez większość usługodawców na świecie. Sieć bezprzewodowa, tam gdzie jej Ci trzeba TL-MR6400 proponuje nispotykaną wygodę wykorzystywania i wielofunkcyjność.

  Możliwość szybkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być bardzo {pomocn|przydatn)a. TL-MR6400 to idealne rozwiązanie niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania i włożysz kartę SIM, a router będzie gotowy do pracy.

  Internet dla nawet 32 urządzeń jednocześnie TL-MR6400 jest w stanie udostępnić połączenie bezprzewodowe nawet 32 urządzeniom, takim jak tablety, smartfony oraz laptopy. Porty LAN mogą zostać wykorzystane, aby podłączyć urządzenia stacjonarne, np.

  komputer. Proste zarządzanie Skonfiguruj router w kilka minut za pomocą intuicyjnego interfejsu w przeglądarce lub przy użyciu aplikacji Tether. Aplikacja Tether pozwala na łatwe zarządzanie siecią za pomocą urządzeń przenośnych z systemami Android lub iOS.

  Specyfikacja techniczna CECHY SPRZĘTOWE Porty: 3 porty LAN 10/100Mb/s, 1 port LAN/WAN 10/100Mbps, 1 slot na kartę SIM Przyciski: Wyłącznik sieci bezprzewodowej, Wyłącznik, WPS/Reset Zasilanie: 9V/0,85A Wymiary: (S x G x W) 202 x 145 x 34 mm Typ anteny: 2 wewnętrzne anteny 4G LTE, 2 anteny zewnętrzne dla sieci bezprzewodowej WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz Częstotliwość pracy: 2,4GHz Prędkość transmisji: 300Mb/s w sieci 2,4GHz Czułość odbiornika: 11g 54M: -74dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -67dBm EIRP: CE, <20dBm(2,4GHz) Funkcje transmisji bezprzewodowej: Wyłącznik transmisji bezprzewodowej, WDS, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 Network Type (V1): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B40 (2600/2300MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900MHz) Network Type (V2): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900MHz) Network Type (V3): 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Dostępne tryby pracy: Router 3G/4G, Router bezprzewodowy Zarządzanie: Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, harmonogram restartowania Typ połączenia WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP/L2TP DHCP: Serwer, klient, lista klientów DHCP; Rezerwacja adresów Przekierowanie portów: Serwery wirtualne, Port Triggering, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS: DynDns, NO-IP VPN Pass-Through: PPTP, OpenVPN, IPSec Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, zarządzanie lokalne Zabezpieczenia zapory sieciowej: DoS, Firewall SPI, Filtrowanie adresów IP/domen; Wiązanie IP&MAC Protokoły: IPv4 oraz IPv6 Funkcja Guest Network: Sieć dla gości 2,4GHz INNE Certyfikaty: CE, RoHS Zawartość opakowania: TL-MR6400 Kabel Ethernet RJ45 Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux Przeglądarka internetowa IE11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub nowsze Karta SIM Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


☆ TP-Link Archer AX23 ☆

TP-Link Archer AX23 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer AX23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer AX23
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX23 Wi-Fi 6 AX1800 Najważniejsze parametry 1,8 Gb/s, prędkości nowej generacji – prędkości dochodzące do 1,8 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję strumieniową w jakości 4K, a także prędkie pobieranie.†Podłącz tyle maszyn, ile chcesz – technika OFDMA zezwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej pokaźniejszej liczby urządzeń i wizualnie zmniejsza opóźnienia w transmisji.‡ większy zasięg – Usprawnienie algorytmu, a także połączenie technologii transmisji kierunkowej i mocnych anten pozwala na utworzenie silnej i bezusterkowej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.§ Platforma nowej generacji – nad wyraz efektywny procesor Qualcomm zagwarantuje dużą prędkość i stabilność sieci Wi-Fi, nie zużywając przy tym znacznej ilości energii.△ Kontrola rodzicielska – Zyskaj dostęp do najistotniej kompleksowej i jednocześnie darmowej usługi kontroli rodzicielskiej i korzystaj z takich udogonień jak blokowanie adresów URL, zarządzanie profilami, zawieszanie połączenia z Internetem i wielu innych.Obsługa większości metod uwierzytelniania usługodawców – Router wykazuje zgodność z oczekiwaniami większości ISP i na dodatek zapewnia obsługę L2TP/PPTP.

  Usługa IPTV jest dostępna po połączeniu się z telewizorem z dostępem do Internetu.Funkcja OneMesh – Nawiązanie połączenia ze wzmacniaczami sygnału OneMesh zezwala na utworzenie sieci z zasięgiem w całym domu i płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.Kompatybilność wsteczna – Router jest zgodny ze wszystkimi urządzeniami pracującymi w oparciu o niższe standardy 802.11.

  Z Wi-Fi 6 wszystko jest udoskonalone Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, zapewniając większe szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,złączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu.

  Dwa prędkie pasma Wi-Fi 6 Przesył filmu w jakości HD może trwać zaledwie 10 sekund. Modulacja 1024-QAM standardu Wi-Fi 6 ulepsza efektywność kodowania aż o 25%, natomiast dłuższy symbol zwiększa prędkość przesyłania danych nawet o 11%.

  Efekt jest imponujący: korzystając z obszerniejszej liczby urządzeń, masz jednocześnie do dyspozycji obszerniejszą przepustowość. Podłącz więcej. Ciesz się szybkością. Granie w gry, przesyłanie strumieniowe video i transmitowanie na żywo w tym samym czasie to już nie problem.

  technologia OFDMA dzieli pojedyncze widmo na dużo jednostek i zapewnia różnym urządzeniom możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji — podnosząc sprawność sieci i redukując opóźnienia. Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming zapewniają dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu i płynne i zrównoważone połączenia dla wszystkich użytkowników.

  TP-Link OneMesh™ elastyczność tworzenia sieci domowej Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, przystępną na całej powierzchni domu? Archer AX23 obsługuje technikę OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  WPA3 — wyższy poziom bezpieczeństwa cybernetycznego Wraz z najnowszym protokołem WPA3 Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi i wzmocniona ochrona przed atakami „brute force".

  Zgodność z wymogimi ISP TP-Link, dbając o wszystkich użytkowników, wyposaża urządzenia w obsługę szczególnie wielu typów połączeń. Archer AX23 wykazuje zgodność z większością metod uwierzytelniania, które stosują usługodawcy, w tym L2TP, a także PPTP.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy również z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX23 trwa zaledwie kilka minut.

  Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Skuteczna kontrola rodzicielskaBlokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.Powiadomienia o nowych urządzeniachJeśli nowe urządzenie nawiąże połączenie z siecią, od razu otrzymasz powiadomienie na swój telefon.

  dzięki temu możesz szybko zablokować wszystkie podejrzane urządzenia. To proste i niesamowicie wygodne!szybkie aktualizacje oprogramowaniaMęczy Cię ciągłe pobieranie i wgrywanie nowych wersji oprogramowania? Aktualizacje OTA umożliwiają bezzwłoczne uaktualnianie oprogramowania - wystarczy jedno kliknięcie w panelu zarządzania.

  Aby mieć pewność, iż sieć jest bezustannie bezpieczna, a wszystkie funkcje aktualne, włącz harmonogram automatycznych aktualizacji. Specyfikacja technologiczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHzPrędkości sieci WiFiAX1800 5 GHz: 1201 Mb/s (802.11ax) 2,4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 4 zintegrowane z urządzeniem, mocne anteny Anteny gwarantują wystarczającą moc, aby wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-FiWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia między przystępne pasma, aby zapewnić ich trafne działanie OFDMA gwarantuje możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness poprawia produktywność sieci, ograniczając nieefektywne używanie przepustowości pasm 4 strumienie informacji Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze obszerniejszą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowegoCECHY SPRZĘTOWEProcesorDwurdzeniowy procesorPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANPrzyciskiWPS/Wi-Fi Zasilanie LED On/Off ResetMoc12 V ⎓ 1 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC Application Layer GatewayFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu rozciągliwej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności zamiany posiadanych maszyn lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej > Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaFiltrowanie adresów URL Czasowe ograniczenia dostępuTypy sieci WANDynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla maszynUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u Aktualizacje OTA firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnPIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona zarządzania WYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)260,2 × 135,0 × 38,6 mm (10,2 × 5,3 ×1,5 cala)Zawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX23 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ albo inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)certyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE w trakcie TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20 dBm (2,4 GHz) <23 dBm (5,15 GHz~5,25 GHz) FCC: Czułość odbierania sygnału WiFi5 GHz 11a 6 Mb/s: -96 dbm 11a 54 Mb/s:-75 dbm 11ac VHT20_MCS0: -95 dbm 11ac VHT20_MCS8: -71 dbm 11ac VHT40_MCS0: -92 dbm 11ac VHT40_MCS9: -66 dbm 11ac VHT80_MCS0: -89 dbm 11ac VHT80_MCS9:-62 dbm 11ax HE20_MCS0:-95 dbm 11ax HE20_MCS11: -64 dbm 11ax HE40_MCS0: -92 dbm 11ax HE40_MCS11: -60 dbm 11ax HE80_MCS0: -89 dbm 11ax HE80_MCS11:-59 dbm 2,4 GHz 11g 6 Mb/s:-96 dbm 11g 54 Mb/s:-75 dbm 11n HT20_MCS0:-95 dbm 11n HT20_MCS7:-75 dbm 11n HT40_MCS0:-92 dbm 11n HT40_MCS7: -72 dbm 11ac VHT20_MCS0:-95 dbm 11ac VHT20_MCS8:-72 dbm 11ac VHT40_MCS0:-92 dbm 11ac VHT40_MCS9: -67 dbm 11ax HE20_MCS0:-95 dbm 11ax HE20_MCS11: -65 dbm 11ax HE40_MCS0: -92 dbm 11ax HE40_MCS11: -62 dbm


☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 ☆

TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax55, ARCHER AX55
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000 Gigabitowe prędkości Wi-Fi 6 nowej generacji prędkości dochodzące do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz gwarantują płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.

  Wysoka efektywność technika OFDMA zwiększa efektywność aż czterokrotnie, by umożliwić jednoczesną transmisję wielu sprzętów. Bardzo niski poziom opóźnień Oraniczenie opóźnień pozwala na bardziej responsywną grę i rozmowy wideo bez zakłóceń.

  większy zasięg Wi-Fi Połączenie czterech zewnętrznych anten o wysokim zysku i technologii Beamforming umożliwia utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

  TP-Link HomeShield - udoskonalona ochrona przed najnowszymi zagrożeniami. Dłuższa praca urządzeń technika Target Wake Time zezwala na adekwatne działanie sprzętów i mniejsze zużycie energii. Kompatybilność z Alexa Korzystając z Amazon Alexa router można kontrolować za pomocą poleceń głosowych.

  Wi-Fi 6 to wyższa efektywność na wszystkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, zapewniając obszerniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą produktywność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swym domu.

  Niesamowita szybkość Niesamowicie duże szybkości pasma 5GHz zapewniają bezproblemowe transmisje strumieniowe, granie online oraz prędkie pobieranie. Szerokością kanału 160MHz podwaja przystępną przepustowość, umożliwiając oglądanie tworzyw w rozdzielczości 8k bez opóźnień.

  Mniej ekranów ładowania Granie, oglądanie video i praca jednocześnie w tym samym czasie. Technologia OFDMA upraszcza sieć WiFi pozwalając wielu urządzeniom na korzystanie w tym samym czasie ze wspólnego kanału Więcej połączeń bez spadków przepustowości efektywny procesor Qualcomm i spory zapas pamięci umożliwiają korzystanie z pełni zalet Wi-Fi 6.

  Ciesz się z szybszego połączenia i krótszych czasów reakcji choćby przy sporych obciążeniach. Poprawiona wydajność układu chłodzenia pokaźniejszy radiator i poprawiona pokrywa to lepsze chłodzenie układów scalonych co przekłada się na pokaźniejszą produktywność.

  Zasięg sieci Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming gwarantują dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu i płynne i zrównoważone połączenia dla wszelkich użytkowników.

  Port USB 3.0 Port USB 3.0 to obfite ułatwienie w udostępnianie zdjęć, filmów i muzyki w sieci domowej. Dostęp do swoich plików możesz uzyskać także zdalnie, wszystko w pełni bezpiecznie. Elastyczność w tworzeniu domowej sieci Wi-Fi technika OneMesh to przystępny sposób na utworzenie jednolitej sieci mesh, obejmującej swoim zasięgiem całą powierzchnię domu.

  wystarczy, iż podłączysz wzmacniacz sygnału z technologią OneMesh do routera OneMesh. Nie musisz już błądzić po domu w poszukiwaniu stabilnego połączenia! Zaawanoswana ochrona dla twoich urządzeń Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeShield, aby utworzyć dobraną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową.

  Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie danych wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeShield dostarczy Ci narzędzia, które są potrzebne do kompleksowego zarządzania siecią.

  Łatwa aktualizacja oprogramowania Cały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera. Żeby zapewnić bezpieczeństwo swej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje.

  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC Application Layer Gateway Antywirus HomeCare Wykrywanie niebezpiecznych witryn Ochrona przed atakami Kwarantanna zaatakowanych urządzeń Powiadomienia i dzienniki Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Kontrola rodzicielska Profile użytkowników filtrowanie treści Harmonogram dostępu Czas w nagrodę Harmonogramy (czas snu) Licznik czasu korzystania z Internetu Przerwa w dostępie do sieci Wgląd w statystyki Zasilanie: 12 V 2 AOprogramowanie: Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScriptWymagania sprzętowe: Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) Akcesoria w komplecie: Router Wi-Fi Archer AX55 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja prędkiej instalacji rozmiary: 261.1 × 134.5 × 41.0 mmPozostałe atrybuty: wydajność sieci WiFi Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, żeby zapewnić ich stosowne działanie OFDMA gwarantuje możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness poprawia skuteczność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS zezwala na dynamiczny dobór częstotliwości 4 strumienie informacji Urządzenia posiadają do dyspozycji jeszcze pokaźniejszą przepustowość...


☆ TP-Link Archer C50 ☆

TP-Link Archer C50 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer C50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer C50
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  ROUTER TP-LINK ARCHER C50
  NajwaĹźniejsze właściwości

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz, a także sieci o prędkości 867Mb/s w paśmie 5GHz - 1,2Gb/s całkowitej przepustowości
  • Cztery zewnętrzne anteny zapewniają zrównoważone połączenie i duĹźy zasięg sieci
  • Aplikacja TP-LINK Tether pozwala na łatwe zarządzanie siecią
  Przeznaczenie

  Archer C50 to dwupasmowy, bezprzewodowy router wykorzystujący nowy standard AC. Urządzenie moĹźe transmitować dane jednocześnie w dwĂłch pasmach - 2,4 GHz i 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu moĹźemy zniwelować wady, ktĂłre wynikają z użycia poszczegĂłlnego z nich. Pasmo 2,4 GHz udoskonalony zasięg, ale mniejszą przepustowość, szczególnie należycie nadaje się do zwykłych zastosowań, takich jak przeglądanie witryn internetowych czy korzystanie z poczty elektronicznej. Transmisja w 5 GHz moĹźe uzyskać większą prędkość, dzięki ktĂłrej moĹźemy komfortowo grać online, pobierać i wysyłać duĹźe pliki, a takĹźe oglądać online filmy w wysokiej rozdzielczości. Router prawidłowo sprawdzi się zarĂłwno w rozwiązaniach domowych, jak i biurowych. Przepustowość w paśmie 2,4 GHz moĹźe maksymalnie wynosić 300 Mb/s, a w 5 GHz choćby 867 Mb/s (co łącznie daje prawie 1200 Mb/s).

  Uniwersalny port USB

  Dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, media i inne pliki urządzeniom w sieci lokalnej oraz, dzięki funkcji serwera FTP, również przez Internet.

  Opis

  Dwie zewnętrzne, odłączane anteny zapewniają trafny zasięg i pozwalają na pokrycie martwych stref. Urządzenie zostało wyposażone w port USB, który pozwala między innymi na podłączenie zewnętrznej pamięci, a następnie korzystanie z niej poprzez FTP. Router {pomocn|przydatn)e, dodatkowe funkcje takie jak: kontrola przepustowości, kontrola rodzicielska czy możliwość utworzenia sieci dla gości. Obsługuje również protokół IPv6, jest więc przygotowany na nową generację usług sieciowych. Oferowany produkt współpracuje także z aplikacją Tether pozwalającą na zarządzanie ustawieniami na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja techniczna

  • Porty LAN:: 4 szt.
  • Szybkość portĂłw LAN:: 10/100 Mb/s
  • Szybkość portĂłw WAN:: 10/100 Mb/s
  • Standard sieci WiFi:: 802.11g, 802.11n, 802.11ac
  • Szybkość sieci WiFi:: 1300 Mb/s
  • Częstotliwość pracy:: 2,4, 5 GHz
  • Porty USB 2.0:: 1
  • Funkcja serwera druku:: Tak
  • Typ portu WAN:: Ethernet
  • Funkcje portĂłw WAN:: RĂłwnowaĹźenie obciążenia
  • Łączność WAN:: Statyczny IP, PPPoE, VPN
  • Zarządzanie:: Interfejs WWW
  • Kontrolki:: Zasilanie, WAN, LAN, inne, sieć
  • Przyciski:: Zasilanie, reset, WPS
  • VPN:: Klient
  • Protokoły VPN:: PPTP, L2TP, L2TP przez IPSec
  • Porty WAN:: 1 szt.
  • Protokoły sieciowe:: IPv6
  • Tryb pracy:: Router
  • Sieć WiFi:: Tak
  • Sieć gościnna WiFi:: Tak
  • Antena:: Zewnętrzna
  • Liczba anten:: 2 szt.
  • Szyfrowanie:: WEP 64/128 bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
  • Serwer FTP:: Tak
  • WPS (Wi-Fi Protected Setup):: Tak
  • Funkcja obsługi urządzeń wielofunkcyjnych:: Tak
  • Kontrola rodzicielska:: Tak
  • Filtrowanie stron:: Tak
  • Filtrowanie adresĂłw MAC:: Tak
  • Zarządzanie pasmem QoS:: Tak
  • WMM:: Tak
  • Wymiary: (wys/sz/gł): 183 x 124 x 32 mm
  • Złącza:: RJ-45, ethernet LAN, 1x USB 2.0

☆ Tp-link archer c1200 ☆

Tp-link archer c1200 Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer c1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer c1200
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK Archer C1200 [ROUTER TP-LINK Archer C1200] Najważniejsze parametry - Dwupasmowa sieć bezprzewodowa o przepustowości 1200Mb/s zezwala na korzystanie z gier online oraz przesyłu strumieniowego video praktycznie bez ograniczeń - 3 anteny zewnętrzne obfity zasięg sieci - Cztery gigabitowe porty Ethernet pozwalają uzyskać bezzwłoczne połączenia przewodowe - Port USB pozwala na przechowywanie i udostępnianie plików - Dzięki aplikacji Tether zarówno konfiguracja, jak i zarządzanie siecią jest niezwykle proste [Najważniejsze atrybuty] [Sieć bezprzewodowa 1200Mb/s dla niekończącej się rozrywki] Sieć bezprzewodowa 1200Mb/s dla niekończącej się rozrywki Router Archer C1200 obsługuje połączenia bezprzewodowe nowej generacji, w standardzie 802.11ac.

  dzięki temu można korzystać z powszednich, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i oglądanie stron internetowych poprzez połączenie w paśmie 2,4GHz, przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz do bardziej wymagających zastosowań, takich jak transmisje strumieniowe video w jakości HD lub gry online.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie z aplikacją Tether Aplikacja Tether nietrudne zarządzanie siecią za pomocą sprzętów mobilnych z systemami Android lub iOS. [Łatwa konfiguracja i zarządzanie z aplikacją Tether] [Zewnętrzne anteny - większy zasięg] Zewnętrzne anteny - pokaźniejszy zasięg Trzy anteny zewnętrzne o wysokiej jakości technicznej pozwalają na utrzymanie wysokich prędkości na dużych odległościach.

  pozwalają na także korzystanie z niezwykle szerokiego zasięgu sieci bezprzewodowej i jej bezusterkowości w każdym pomieszczeniu pokaźnego domu albo biura. Uniwersalny port USB Dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, media i inne pliki urządzeniom w sieci lokalnej, a także, dzięki funkcji serwera FTP, w dodatku przez Internet.

  [Uniwersalny port USB] Gigabitowe połączenia przewodowe Dzięki czterem gigabitowym portom Ethernet, Archer C1200 zezwala na prędkie, stabilne połączenia wszystkim urządzeniom przewodowym, w tym konsolom do gier, telewizorom smart, PVR i wielu innym.

  Specyfikacja techniczna - Porty: 4 porty LAN 10/100/1000Mb/s 1 port WAN 10/100/1000Mb/s 1 port USB 2.0 - Przyciski: Wyłącznik Wyłącznik sieci bezprzewodowej Przycisk RESET - Zasilanie: 12VDC / 1.0A - rozmiary (S x G x W): 243x160,6x32,5mm (9,6x6,4x1,3 cali) - typ anteny: 3 anteny zewnętrzne - Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11ac/n/a 5GHz IEEE 802.11n/g/b 2.4GHz - Częstotliwość pracy: 5GHz i 2,4GHz - szybkość transmisji: 5GHz: Do 867Mb/s 2,4GHz: Do 300Mb/s - Czułość odbiornika: 5GHz: 11a 54Mbps: -76dBm 11ac HT20: -68dBm 11ac HT40: -65dBm 11ac HT80: -62dBm 11n HT20: -74dBm 11n HT40: -71dBm 2,4GHz: 11g 54M: -75dBm 11n HT20: -72dBm 11n HT40: -69dBm - EIRP: CE: <=20dBm (2,4G) <=23dBm (5G) - Funkcje transmisji bezprzewodowej: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej - Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK/ WPA2-PSK - Funkcja Quality of Service: WMM, kontrola przepustowości - Sieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access) - Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne - DHCP: Serwer, klient DHCP, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów - Przekierowanie portów: Serwery wirtualne, Port Triggering, UPnP, DMZ - Dynamiczny DNS: DynDns, NO-IP - VPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec - Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, lokalna kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami - Zabezpieczenia zapory sieciowej: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, odfiltrowanie adresów MAC, wiązanie adresów IP i MAC - Protokoły: Obsługa IPv4 oraz IPv6 - Udostępnianie maszyn USB: Serwer Samba(udostępnianie dysków)/serwer FTP/serwer multimediów/serwer druku - Funkcja Guest Network: 1 sieć dla gości 2,4GHz 1 sieć dla gości 5GHz - VPN Server: OpenVPN, PPTP VPN - atesty: CE, RoHS - Zawartość opakowania: Archer C1200 Zasilacz przewód Ethernet Instrukcja szybkiej instalacji - wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7, lub Windows 8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux - Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


☆ Tp-link router archer ax11000 8lan 2usb ☆

Tp-link router archer ax11000 8lan 2usb Najniższa Cena Online

☆ Tp-link router archer ax11000 8lan 2usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link router archer ax11000 8lan 2usb
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TRZYPASMOWY TP-LINK ARCHER AX11000 [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze atrybuty - Ultraszybkie połączenia Wi-Fi dla płynnych rozgrywek – Superszybki AX11000 to 12 pasm sieci bezprzewodowej i ponad 10 Gb/s: 4804 Mb/s (pasmo 5 GHz do gamingu) + 4804 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2,4 GHz).

  - Game Accelerator – Wykrywanie i optymalizacja ruchu generowanego przez gry gwarantuje nieustanne wrażenia gamingowe. - Game Protector – System Homecare™ wspierany przez trend Micro™ zabezpiecza konta i dokumenty.

  - Statystyki gry – lepszy interfejs użytkownika zezwala na szybką analizę opóźnień, czasu gry i podziału zasobów sieciowych w czasie rzeczywistym. - Ultraszybkie połączenia przewodowe – 1 port WAN 2,5 Gb/s, 8 gigabitowych portów LAN oraz po jednym porcie USB 3.0 rodzaju A i typu C.

  - konkretny procesor – Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz i 3 procesory pomocnicze zapewniają najwyższą efektywność sieci. - Wysoka produktywność – technologia OFDMA rozszerza przepustowość łącza i ogranicza opóźnienia.

  - prosta konfiguracja – wystarczy zespolić się z routerem przez Bluetooth, żeby w kilka minut skonfigurować urządzenie przy pomocy aplikacji Tether. ZDOMINUJ POLE BITWY Trzypasmowy router nowej generacji dla graczy Archer AX11000 Im szybszy router, tym mniejsze przeciążenia twojego sprzętu gamingowego.

  Archer AX11000, uzbrojony w kanon Wi-Fi 6, to ultraszybki router o umocnionym zasięgu, którego prędkości dochodzą choćby do 10756 Mb/s. [ZDOMINUJ POLE BITWY] WYPOWIEDZ WOJNĘ OPÓŹNIENIOM Podłączenie większej liczby urządzeń powinno oznaczać lepszą zabawę, a nie stratę wydajności.

  wykorzystanie przełomowej technice OFDMA pozwoliło powiększyć średnią przepustowość aż czterokrotne i zredukować opóźnienia. Gdy wykorzystasz przewagę, którą gwarantuje ci profesjonalny sprzęt, ty i twoja drużyna nie pozostawicie przeciwnikom żadnych szans.

  [ZAPOMNIJ O LAGACH I WYGRAJ KAŻDĄ GRĘ] ZAPOMNIJ O LAGACH I WYGRAJ KAŻDĄ GRĘ GAME ACCELERATOR automatycznie lokalizuje i optymalizuje ruch generowany poprzez gry, oferując bezustanne wrażenia gamingowe i gwarantując szybkość sieci równą prędkości twojej reakcji.

  POZNAJ SWOJĄ SIEĆ STATYSTYKI GRY zezwalają na sprawdzanie opóźnień w czasie rzeczywistym, czasu gry i podziału zasobów sieciowych na odświeżonym panelu z lepszymi elementami interfejsu użytkownika.

  pełna kontrola sieci jest na wyciągnięcie ręki. [POZNAJ SWOJĄ SIEĆ] ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO GAME PROTECTOR gwarantuje bezpieczeństwo twoich kont i systemu. Lepszy system zabezpieczeń HomeCare™ od kierunek Micro™ zapewnia kompleksową ochronę antywirusową, gwarantując bezpieczne połączenie w trakcie grania online.

  [ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO] GRA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH przeznaczonE PASMO GAMINGOWE pozwoli ci radować się grą online, w trakcie gdy twoja rodzina streamuje filmy w 4K – nie będziecie już wchodzić sobie w drogę.

  FUNKCJA DFS automatycznie powiększa dostępny kanał. Korzystaj z mniej obciążonego pasma i przenieś swoją grę na wyższy poziom. [GRA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH] PRZETESTOWANY W BOJU Archer AX11000 zaopatrzony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz i 1 GB pamięci RAM idealnie radzi sobie z dużą przepustowością i usuwa lagi.

  Dzięki funkcji agregacji łączy i portom USB 3.0 typu C i A niemal każde urządzenie może zespoić się z twoją siecią domową. Specyfikacja techniczna właściwości SPRZĘTOWE Procesor Czterordzeniowy 64-bitowy procesor 1,8GHz Pamięć 1 GB RAM 512 MB Flash Porty 8 portów LAN 1G/100M/10M 1 port WAN 2.5G/1G/100M 1 port USB-A 3.0 + 1 port USB-C 3.0 Przyciski Wyłącznik sieci bezprzewodowej, Reset, WPS, Wyłącznik, Wyłącznik diod Zasilanie 12V/5A rozmiary (S x G x W) 288 × 288 × 184 mm (11,3 × 11,3 × 7,2 cali) Antena 8 wysokowydajnych anten zewnętrznych właściwości TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz Częstotliwość pracy 2,4 GHz i 5 GHz prędkość transmisji 5 GHz: 4804 Mb/s(802.11ax) 5 GHz: 4804 Mb/s(802.11ax) 2,4 GHz: 1148 Mb/s(802.11ax) Kompatybilność ze standardami Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac Czułość odbiornika 5 GHz_1: 11a 6Mb/s:-96dBm, 11a 54Mb/s:-78dBm 11ac VHT20_MCS0:-95dBm, 11ac VHT20_MCS11:-65dBm 11ac VHT40_MCS0:-93dBm, 11ac VHT40_MCS11:-62dBm 11ac VHT80_MCS0:-90dBm, 11ac VHT80_MCS11:-59dBm 11ac VHT160_MCS0:-87dBm, 11ac VHT160_MCS11:-54dBm 11ax HE20_MCS0:-94dBm, 11ax HE20_MCS11:-62Bm 11ax HE40_MCS0:-91dBm, 11ax HE40_MCS11:-59dBm 11ax HE80_MCS0:-88dBm, 11ax HE80_MCS11:-57dBm 11ax HE160_MCS0:-84dBm, 11ax HE160_MCS11:-54dBm 5 GHz_2: 11a 6Mb/s:-96dBm, 11a 54Mb/s:-78dBm 11ac VHT20_MCS0:-95dBm, 11ac VHT20_MCS11:-65dBm 11ac VHT40_MCS0:-93dBm, 11ac VHT40_MCS11:-62dBm 11ac VHT80_MCS0:-90dBm, 11ac VHT80_MCS11:-59dBm 11ac VHT160_MCS0:-87dBm, 11ac VHT160_MCS11:-54dBm 11ax HE20_MCS0:-94dBm, 11ax HE20_MCS11:-62Bm 11ax HE40_MCS0:-91dBm, 11ax HE40_MCS11:-59dBm 11ax HE80_MCS0:-88dBm, 11ax HE80_MCS11:-57dBm 11ax HE160_MCS0:-84dBm, 11ax HE160_MCS11:-54dBm 2,4 GHz: 11g 6Mb/s:-97dBm, 11a 54Mb/s:-79dBm 11n HT20_MCS0:-97dB...Podobne zestawienia:


Najtańsze routery TP-Link – Ranking na grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery TP-Link, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów TP-Link jest aktualizowany na bieżąco.

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, niemało trybów pracy
  • prędkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia szybkie i jednostajne połączenia o łącznej szybkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie wykonywane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku gwarantują zasięg na całej powierzchni domu.
  • dużo trybów pracy — dostępność czterech trybów pracy oznacza, iż urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — instynktowny interfejs strony zarządzania szybko przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,chronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  szybkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R zapewnia prędkie i zrównoważone połączenia Wi-Fi dla wszystkich urządzeń, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bez problemu udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i szybkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - gwarantuje dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszelkich urządzeń Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - powiększa zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - pozwala na bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest realne


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na stanowcze powiększenie mocy transmisji sygnału i produktywności działania. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu lub w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  by skonfigurować MW302R, starczy progresywnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,posiadać wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci albo pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swym gościom dostęp do sieci, chroniąc prywatność swoich zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną wydajnością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i unikatowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, aby uruchomić automatyczne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, aby nic nie rozpraszało Cię w trakcie snu.

  progresywne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest chroniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych przez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  prędkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  atrybuty sprzętowe
  rozmiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • kabel Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

  Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: MERCUSYS
  • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
   • prędkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie obszernych plików)
   • Trzy anteny 5dBi istotnie zwiększają siłę, zasięg i stabilność sygnału
   • intuicyjna strona internetowa umożliwia przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


   wspaniała efektywność Wi-Fi

   duży zasięg sieci

   Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu zwiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R zapewnia spory zasięg sieci bezprzewodowej.


   prędkość transmisji do 300Mb/s

   MW305R dostarcza urządzeniom prędkie i jednostajne połączenie bezprzewodowe. Szybkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja video w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


   Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

   Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który mieści się w dłoni bez zmniejszania jego sprawności. Części najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek sprawiają, iż MW305R jest nie tylko nad wyraz mały, lecz i wyjątkowo mocny.


   Bezpieczeństwo sieci

   innowacyjne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


   Kontrola rodzicielska

   Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


   Sieć dla gości

   zwiększone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


   nowoczesne szyfrowanie

   Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

  wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
  • Ilość ofert: 4
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router Mercysys MW325R
   • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi zapewniają pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
   • umocniony sygnał — anteny o wysokim zysku pokaźnie rozszerzają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność.
   • Połączenia o szybkości 300 Mb/s — nieprzeciętna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania znacznych plików.
   • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki intuicyjnej stronie internetowej.


   Wi-Fi o zasięgu 500 m2

   MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


   *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów produktywności. Rzeczywista skuteczność zależy od sposobu korzystania z urządzenia, a także jego warunków pracy, dlatego może się różnić od przekazanej w specyfikacji.


   Cztery anteny o zysku 5dBi

   technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące powiększenie mocy transmisji sygnału i sprawności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online lub oglądania filmu.


   Instalacja w trzech krokach

   Aby skonfigurować MW325R, wystarczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


   Bezpieczeństwo sieci

   innowacyjne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


   Kontrola rodzicielska

   Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą łączyć się z Internetem


   Sieć dla gości

   Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swej sieci głównej


   nowoczesne zabezpieczenia

   Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, iż połączenia bezprzewodowe są bronione przed cyberatakami  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) ☆

  Tp-link tl-wr820n (6935364099695) Najniższa Cena Online

  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr820n (6935364099695)
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   ROUTER TP-LINK TL-WR820N [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze parametry - szybkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających wielkiej przepustowości. - Usługa IPTV pozwala na obsługę IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN w celu optymalizacji transmisji IPTV.

   - Zgodność z IPv6 (protokół internetowy w wersji 6). - Sieć dla gości pozwala na bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych bez ingerencji w sieć główną. - Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga ustalić czas dostępu do Internetu.

   - zaawansowane protokoły zabezpieczeń bronią sieć domową za pomocą zapór sieciowych i szyfrowania połączeń bezprzewodowych. Prędkie Wi-Fi na co dzień 300 Mb/s w standardzie N - prędkie pobieranie TL-WR820N to szybki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n.

   proponuje połączenia bezprzewodowe o szybkościach dochodzących do 300 Mb/s, poprzez co bezproblemowo sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję video w jakości HD, stały dostęp do gier online i prędkie pobieranie pokaźnych plików.

   [szybkie Wi-Fi na co dzień] [Silny sygnał, większy zasięg] Silny sygnał, obszerniejszy zasięg Dwie mocne anteny o zysku 5 dBi, a także technologia 2×2 MIMO usprawniają transmisję bezprzewodową, co skutkuje dużym rozszerzeniem zasięgu sieci oraz siły nadawanego sygnału.

   Płynna transmisja filmów Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN zezwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.

   [Płynna transmisja filmów] [Sieć dla gości] Sieć dla gości Osobna sieć dla gości to bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. Dostępu do takiej sieci można udzielić każdemu - bez obawy o informacje i zasoby swej sieci prywatnej.

   budowa klasy premium użyteczny kształt i gustowna pokrywa sprawiają, iż urządzenie stylowo uzupełni każde wnętrze. Równomiernie rozmieszczone dziurki wentylacyjne to nie tylko element o wysokich walorach estetycznych - to także rozpraszacz ciepła, który zagwarantuje długie, a także stabilne działanie urządzenia.

   [kompozycja klasy premium] [Zgodność z IPv6] Zgodność z IPv6 Zgodność z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6) powoduje, że twój router jest gotowy na wyzwania przyszłości, zapewniając możliwość korzystania z opartych o ten protokół usług oferowanych poprzez usługodawcę, a także odwiedzania witryn internetowych IPv6.

   Specyfikacja technologiczna właściwości SPRZĘTOWE Porty 2 porty LAN 10/100 Mb/s 1 port WAN 10/100 Mb/s Przyciski Przycisk WPS/RESET Zasilanie 5 V DC / 0,6 A rozmiary (S x G x W) 154 x 114 x 36 mm (6,1 x 4,5 x 1,4 cali) Antena 2 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi cechy TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Częstotliwość pracy 2,412 ~ 2,472 GHz prędkość transmisji 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie) Czułość odbiornika 270M: -70dBm@10% PER 130M: -72dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -75dBm@10% PER 11M: -94dBm@8% PER 6M: -95dBm@8% PER 1M: -96dBm@8% PER Funkcje transmisji bezprzewodowej Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej WDS Bridge WMM Statystyki bezprzewodowe Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcja Quality of Service WMM Sieć WAN Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE, PPTP, L2TP Zarządzanie Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP Serwer, lista klientów DHCP Przekierowanie portów Serwer wirtualny, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS DynDns, NO-IP Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska Kontrola zarządzania lokalnego Lista hostów Harmonogram dostępu Zarządzanie regułami Zabezpieczenia zapory sieciowej Zapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MAC Protokoły IPv4, IPv6 Funkcja Guest Network Sieć dla gości 2,4 GHz Working Modes Router bezprzewodowy INNE certyfikaty CE, RoHS Zawartość opakowania Bezprzewodowy router TL-WR820N Zasilacz przewód Ethernet RJ-45 Instrukcja szybkiej instalacji wymagania systemowe Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka z obsługą oprogramowania Java Modem kablowy albo DSL Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


  ☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 ☆

  TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 Najniższa Cena Online

  ☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router bezprzewodowy, 300 Mb/s, dużo trybów pracy
   TL-WR844N
   • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi - szybkość transmisji do 300 Mb/s zapewnia możliwość płynnego wykonywania zadań wymagających dużej przepustowości.
   • powiększony zasięg - dwie anteny dookólne, a także technologia 2×2 MIMO oznaczają silny sygnał Wi-Fi i bezawaryjne połączenia.
   • 4 tryby pracy - tryby Router, Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału i WISP gwarantują kompleksową obsługę sieci.
   • Funkcja kontroli rodzicielskej - zezwala na zarządzanie dostępem do Internetu.
   • Sieć dla gości - zapewnia gościom dostęp do Internetu, dbając o bezpieczeństwo zasobów sieci głównej.
   • Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN przyczyniają się do stosownej transmisji IPTV.
   • Obsługa IPv6 - zgodność z protokołem IPv6.


   Ultraszybkie połączenia Wi-Fi

   Surfowanie po Internecie, oglądanie filmów w jakości HD, a może pobieranie pokaźnych plików wspólnie z rodziną? Wszystkie te działania, realizowane w twoim domu na co dzień, bezproblemowo udźwignie bezprzewodowa sieć 2,4 GHz o prędkości 300 Mb/s.   Silny sygnał, pokaźny zasięg

   Połączenie dwóch solidnych anten o zysku 5 dBi, technologii 2×2 MIMO oraz pięciu prędkich portów Ethernet zezwala na utworzenie stabilnej sieci zarówno bezprzewodowej, jak i przewodowej, obejmującej swym zasięgiem całą powierzchnię domu średniej wielkości.


   Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania

   za pomocą zaimplementowanych narzędzi o wszechstronnych użyciach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, z łatwością skonfigurujesz swoją sieć domową.


   4 tryby pracy

   Tryb routera (domyślny)

   Podłącz się do portu Ethernet, by natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.


   Tryb punktu dostępowego

   Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.


   Tryb wzmacniacza sygnału

   zwiększ zasięg swojej sieci bezprzewodowej.


   Tryb WISP

   Połącz się bezprzewodowo z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe.


   Płynna transmisja filmów

   Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN pozwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.


   Kombatybilność z IPv6

   Urządzenie jest zgodne z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6). Postaw na router jutra i korzystaj już dziś z usług IPv6, które proponuje twój usługodawca.


   Stylowa konstrukcja

   Projekt urządzenia ma na celu ograniczenie zajmowanej powierzchni i stylowe uzupełnienie każdego rodzaju przestrzeni, co stanowi wspaniały akompaniament dla zrównoważonej sieci Wi-Fi w całym domu.


   Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether

   Z aplikacją Tether skonfigurujesz TL-W R844N w parę minut! Już dziś pobierz ją na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS, a będziesz mógł zarządzać ustawieniami sieci ze swojego smartfona.
  Podsumowanie, czyli jaki router TP-Link najlepszy?


  Najlepszy router TP-Link w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy router TP-Link w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze routery – Ranking na grudzień 2022

  Jeżeli żadna z powyższych routerów TP-Link nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych routerów.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki router TP-Link opinie,
  • dobry router TP-Link cena,
  • router TP-Link ranking,
  • router TP-Link jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...