Ranking routerów Asus. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów Asus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów Asus. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów Asus,
 • TOP5 często wybieranych routerów.

Jakie routery Asus najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery Asus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów Asus, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze cechy:

  • standard Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax, a także przepustowość 160 MHz dla obsługi większej liczby maszyn i ulepszonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o dużo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantuje on łączną szybkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • większa ilość obsługiwanych sprzętów i wyższa efektywność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,również OFDMA dla wydajnego przydzielania kanałów i komunikacji z kilkoma urządzeniami jednocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez trend Micro pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje oraz neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych maszyn podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu proponuje o mnóstwo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wyprodukowany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA oraz MU-MIMO, technologia 802.11ax zagwarantuje obsługę nawet 4 razy wyższej liczby udoskonaloną produktywność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do szczególnie nieefektywnego użytkowania przystępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax zezwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z zróżnicowanych urządzeń i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technikę Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca ilość połączonych z siecią maszyn osobistych doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną efektywność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, gwarantując użytkownikom widocznie ulepszone wrażenia podczas korzystania z sieci.

  skuteczny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U zapewnia Ci płynne i zrównoważone połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez sporo różnych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to postępowa, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technika AiMesh jest szczególnie sprawna, elastyczna i pozwala na Ci wykorzystanie przeróżnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich maszyn

  Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX58U planowanie wyodrębnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają informacje. Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie zniżyć pobór energii dla istotnie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technologia zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla zwiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona przez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona udoskonaloną technikę autoryzacji użytkownika oraz skuteczniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co bardzo przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe informacje.

  komplet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U proponuje bezpłatny na całe życie komplet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany poprzez kierunek Micro, który zawiera regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa zagwarantuje nowoczesne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji mobilnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  typ urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  uzupełniające informacje: technologia MU-MIMO / technologia AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / kabel Ethernet RJ45


☆ rt-ax57 marki Asus ☆

rt-ax57 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax57 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax57 marki Asus
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX57 3000Mb WiFi 6 Wi-Fi 6 (802.11ax) zostało zaprojektowane do obsługi wielu sprzętów, zapewniając do 4 razy pokaźniejszą przepustowość i wydajność sieci. Wi-Fi 6 zapewnia zwiększony zasięg sygnału Wi-Fi i udoskonalony zasięg nawet o 80% dalej.

  Dzięki całkowitej szybkości sieci 3000 Mb/s — router Asus RT-AX57 3000Mb jest 1,5 razy szybszy niżeli dwuzakresowe routery 802.11ac 2X2. Wi-Fi 6 posiada nową funkcję o nazwie BSS Coloring, która ulepsza sprawność połączenia Wi-Fi nawet w zatłoczonych miejscach.

  Gdy dwa sąsiednie routery wysyłają ruch na tym samym kanale, router musi czekać, aż kanał będzie wolny. Dzięki BSS Coloring router WiFi 6 identyfikuje swoje dane przy pomocy niepowtarzalnego widocznika kanału („kolor"), który różni się od sąsiednich sieci.

  Router WiFi 6 może wtedy ignorować sygnały w innym kolorze na kanale i natychmiast wysyłać informacje. To widocznie skraca czas wymagania routera i rozszerza sprawność sieci. Najnowsze zabezpieczenia sieciowe WPA3 Następna generacja zabezpieczeń Wi-Fi zaimplementowana w routerze Router Asus RT-AX57 3000Mb, proponuje nowe możliwości w celu zwiększenia ochrony Wi-Fi w sieciach osobistych.

  Opierając się na powszechnym przyjmowaniu WPA2 poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje nowe funkcje, aby uprościć bezpieczeństwo Wi-Fi, umożliwić bardziej bezusterkowe uwierzytelnianie i zapewnić powiększoną siłę kryptograficzną dla rynków danych o wysokiej wrażliwości.

  Uczyń Internet bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich AiProtection Classic z automatyczną aktualizacją jest darmowa dożywotnio. Może blokować złośliwe strony internetowe i wykrywać zainfekowane urządzenia, gwarantując całkowity spokój przez cały czas.

  bezpłatne publiczne Wi-Fi rzadko jest bezpieczne. Dzięki technologii Instant Guard VPN możesz bezpiecznie surfować po publicznych sieciach Wi-Fi za pośrednictwem routera Asus RT-AX57 3000Mb, konfigurując je jednym kliknięciem.

  Co więcej, to nic nie kosztuje! sprężysta i skalowalna sieć bezprzewodowa Jeśli Ci trzeba większego zasięgu albo nowych funkcji, możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh w dowolnym momencie!

  AiMesh łączy mnóstwo kompatybilnych routerów ASUS, tworząc sieć Wi-Fi rodzaju mesh obejmującą cały dom. Rozciągliwa i skalowalna technika pozwala na łączenie zróżnicowanych routerów zgodnych z AiMesh i dodawanie nowych w dowolnym momencie w celu zwiększenia zasięgu.

  Wszystkie urządzenia w sieci AiMesh posiadają dostęp do wszystkich funkcji głównego routera, w tym funkcji do gier, komercyjnych aplikacji AiProtection klasa bezpieczeństwa i więcej. Większość routerów ASUS obsługuje już AiMesh.

  Router Asus RT-AX57 3000Mb zezwala na rozbudowę Twojej sieci bezprzewodowej.


☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) ☆

Asus RT-AX5400 (4711387016824) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX5400 (4711387016824)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX5400 (TUF-AX5400)

  Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z dedykowanym portem do rozgrywki, przekazywaniem portów w 3 krokach, technologią AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, kompletem ochrony sieci AiProtection Pro oraz oświetleniem AURA RGB.

  • Ultraszybka łączność poprzez Wi-Fi 6 - ciesz się szybkościami do 5400 Mb/s i cztery razy większą skutecznością sieci dzięki technice OFDMA oraz kanałom 160 MHz.
  • Szybka i stabilna rozgrywka przy połączeniu przewodowym - dedykowany port gamingowy do nadania priorytetu podłączonemu urządzeniu do rozgrywki.
  • Łatwe przekazywanie portów w 3 krokach - technologia Open NAT usprawnia przekazywanie portów, eliminując frustrującą i niełatwą konfigurację ręczną.
  • Obsługa technice ASUS AiMesh - stwórz elastyczną, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zaimplementowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh.
  • Przetestowana odporność i jednostajna praca - router TUF Gaming AX5400 został stworzony pod kątem wytrzymałości i przechodzi testy weryfikacyjne dla zagwarantowania bezawaryjnej, zrównoważonej pracy.

  TUF Gaming AX5400
  Router TUF Gaming AX5400 został opracowany z myślą o zapewnieniu jednostajnych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z dużą liczbą podłączonych urządzeń. Ten router zapewni korzyści dla wszystkich Twoich maszyn, począwszy od notebooków, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4 x więcej maszyn. 2 x obszerniejsza prędkość
  standard Wi-Fi 6 gwarantuje wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, kolorowania BSS, a także MU-MIMO, a także pokaźniejszą produktywność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia uzyskują odpowiednią przepustowość Wi-Fi. Technologia ta jest idealna do silnie obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i urządzenia do inteligentnego domu.

  Łączność bezprzewodowa z prawdziwą szybkością wielogigabitową
  Aby zapewnić sobie prawdziwą produktywność wielogigabitową, Ci trzeba połączeń WAN i LAN, które obsługują takie szybkości. Router TUF Gaming AX5400 proponuje agregację łączy WAN i LAN, dzięki czemu możesz cieszyć się łącznością przewodową z szybkościami na poziomie 2 Gb/s - od modemu aż do komputera lub dysku NAS.

  Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej
  Zaprojektowaliśmy router TUF Gaming AX5400 z myślą o zapewnieniu Ci najlepszego realnego pokrycia sygnałem Wi-Fi. Wykorzystuje on nową technikę OFDMA należącą do standardu Wi-Fi 6, która umożliwia przesyłanie sygnału na pokaźniejszą odległość niżeli było to możliwe w standardzie Wi-Fi 5. Dzięki konfiguracji 4x4 MIMO i oddzielnym antenom do pasm 2,4 GHz i 5 GHz dla zmniejszenia zakłóceń, a także innym ulepszeniom, takim jak technika kształtowania wiązki, która koncentruje sygnał w kierunku poszczególnych sprzętów, router TUF Gaming AX5400 zapewnia pokrycie sygnałem każdego kąta w domu.

  rozciągliwa i skalowalna sieć bezprzewodowa rodzaju mesh
  Gdy tylko konieczny Ci będzie obszerniejszy zasięg lub świeże funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh!

  Jeden router. Trzy tryby. Wszystkie typy gier.
  TUF Gaming AX5400 zagwarantuje graczom różnorodne funkcje do różnych typów gier.

  upraszczająca życie funkcja przełączania trybów
  przy pomocy najróżniejszych trybów możesz zoptymalizować dowolne zadanie i przyspieszyć pracę!

  Jednoczesna gra oraz VPN
  Funkcja VPN Fusion pozwala Ci korzystać zarówno z VPN, jak i ze zwykłego połączenia internetowego - w tym samym czasie! nawet jeśli inni użytkownicy sieci potrzebują połączenia VPN, Ty nadal możesz radować się grami przy maksymalnej prędkości.

  System bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, jeśli korzystasz z kilku urządzeń podłączonych do sieci, a wyjątkowo, jeśli wśród nich są urządzenia bez możliwości zainstalowania ochrony antywirusowej, takie jak np. Sprzęt rodzaju IoT. Router TUF Gaming AX5400 oferuje darmowy na całe życie zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i funkcje kontroli rodzicielskiej. Z routerem TUF Gaming AX5400 każde urządzenie jest chronione, a na dodatek możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swej sieci za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenia przenośne.

  obszerniejsza prywatność w każdym miejscu
  Instant Guard za jednym kliknięciem zapewni Ci bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem routera TUF Gaming AX5400 z każdego miejsca na świecie, dzięki technice zaszyfrowanego tunelowania informacji VPN. Router TUF Gaming AX5400 pozwala Ci zabierać swoją sieć domową w dowolne miejsce, dzięki temu unikniesz korzystania z zewnętrznych sieci VPN opartych na interfejsie webowym!  EAN: 4711387016824
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX5400
  Model: TUF Gaming AX5400
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 4 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11b
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 6
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support AiProtection Pro Kontrola rodzicielska
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: AiMesh Alexa Reguła ogranicznika maksymalnej przepustowości: 32 Maksymalna klasyczna reguła QoS: 32 Okres analizy ruchu: dzienny, tygodniowy, miesięczny Maksymalna reguła sieci dla gości: 2,4 GHz x3, 5 GHz x3 Limit czasu połączenia z siecią gościnną Maksymalna liczba filtrów MAC: 64 Połączenie internetowe wariant: PPPoE, PPTP, L2TP, automatyczne IP, Statyczne IP Agregacja sieci WAN Maksymalna reguła przekierowania portów: 64 Maksymalna reguła wyzwalania portu: 32 Przekazywanie NAT: Przekazywanie PPTP, Przekazywanie L2TP, Przekazywanie IPSec, Przekazywanie RTSP, Przekazywanie H.323, Przekazywanie SIP, Przekazywanie PPPoE Bezpieczne oglądanie DNS-over-TLS Agregacja łączy LAN Maksymalna liczba reguł ręcznego przypisania adresu IP: 64 WireGuard klienta VPN WireGuard serwera VPN Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego Tryb punktu dostępowego Tryb mostka multimedialnego Tryb repeatera Tryb węzła AiMesh System operacyjny: ASUSWRT Maksymalny filtr słów kluczowych zapory: 64 Maksymalny filtr usług sieciowych zapory: 32 Maksymalny filtr adresów URL zapory: 64 Powiadomienie o połączeniu nowego urządzenia Login Captcha Diagnoza połączenia Skanowanie bezpieczeństwa automatyczna aktualizacja oprogramowania układowego
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V z max. Prądem 2,5 A
  Akcesoria w zestawie: Router TUF Gaming AX5400 Wi-Fi 6 przewód RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 600 g
  Pozostałe parametry: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć Flash: 256 MB Pamięć RAM: 512 MB

☆ Asus rt-ac750l ☆

Asus rt-ac750l Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ac750l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ac750l
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Bezpieczeństwo: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS supportZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: AC Input: 110V~240V(50~60Hz) DC Output: 12 V with max.

  0.5 A current Oprogramowanie: wymogi sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: rozmiary: 177 x 126 x 34 mmPozostałe atrybuty:...


☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) ☆

Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX4200 Dwuzakresowy router do gier WiFi 6 z trybem gry przenośnej, 3-stopniowe przekierowanie portów, port 2,5 Gb/s, AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, zabezpieczenia sieci AiProtection Pro

  • Ultraszybkie Wi-Fi 6 - ciesz się prędkością do 4200 Mb/s i 4-krotnie wyższą wydajnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.
  • Prawdziwe szybkości przewodowe Multi-Gigabit - zagregowane 2-gigabitowe połączenia LAN, przewodowy port 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.
  • Łatwe przekierowywanie portów w 3 krokach - Open NAT sprawia, że przekierowywanie portów jest proste, eliminując frustrującą i nieprzystępną ręczną konfigurację.
  • Obsługa ASUS AiMesh - Stwórz elastyczną, bezproblemową sieć rodzaju mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh.
  • Sprawdzona trwałość i zrównoważona praca - TUF Gaming AX4200 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, by zapewnić niezawodne i jednostajne działanie.

  TUF Gaming AX4200
  TUF Gaming AX4200 został zaprojektowany, aby zapewnić zrównoważone i prędkie połączenia bezprzewodowe i przewodowe w środowiskach o wielkiej gęstości urządzeń. Jest to router, który przynosi korzyści wszystkim Twoim urządzeniom, od notebooków, smartfonów i konsol do gier, po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4X pojemność. 2 razy szybciej
  Wi-Fi 6 gwarantuje szybsze szybkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS kolorowanie i MU-MIMO, a także rozszerza sprawność sieci, dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia posiadają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi. Jest idealny do ruchliwych sieci z wieloma przeróżnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.

  Jednoczesna gra i VPN
  VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - równocześnie! Więc choćby jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz cieszyć się maksymalną prędkością gier.

  Zabezpieczenia klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz podłączonych niemało urządzeń. TUF Gaming AX4200 zawiera dożywotnią gratisową usługę AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i progresywną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest chronione poprzez TUF Gaming AX4200, a dzięki komfortowej aplikacji przenośnej możesz posiadać oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.  EAN: 4711081773160
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: TUF-AX4200
  Model: TUF Gaming AX4200
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA/WPA2/WPA3-Personal WPA/WPA2-Enterprise AiProtection Pro AiProtection Blokowanie złośliwych witryn Dwukierunkowy IPS uniemożliwianie i blokowanie zainfekowanych maszyn Kontrola rodzicielska
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V; 2,5 A
  Oprogramowanie: ASUS Router APP
  Akcesoria w komplecie: Router WiFi 6 TUF Gaming AX4200 przewód RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 547.4 g

☆ Asus rt-ax1800u ☆

Asus rt-ax1800u Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ax1800u - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ax1800u
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwuzakresowy router AX1800 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax), obsługujący technologie MU-MIMO i OFDMA, z kompletem zabezpieczeń sieciowych AiProtection Classic napędzanym przez trend Micro

  • Wi-Fi następnej generacji standard Wi-Fi 802.11ax obsługuje technologie MU-MIMO i OFDMA dla zapewnienia lepszej produktywności i przepustowości.
  • Połącz się tak, jak chcesz możesz udostępniać Internet poprzez adapter 3G/4G do routera, podłączając adapter do portu USB.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi router RT-AX1800U obsługuje modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o dużo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zagwarantuje on łączną szybkość transferów sieciowych na poziomie około 1800 Mb/s 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • większa ilość obsługiwanych urządzeń i wyższa sprawność obsługuje nie tylko technikę MU-MIMO,również OFDMA dla wydajnego przydzielania kanałów, a także komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie
  • 4 porty klasy gigabitowej jeden gigabitowy port WAN i trzy gigabitowe porty LAN, połączenia 10 razy szybsze poprzez 100Base T Ethernet.
  • Funkcje AiProtection i kontroli rodzicielskiej pomagają chronić Twoją sieć i pozwalają na Ci wyznaczenie limitu w zakresie korzystania z sieci na urządzeniach rodzaju klient
  • Lepsza współpraca z systemem sieci typu mesh router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh do niezakłóconego zasięgu w całym domu.


  EAN: 4711081542513
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX1800U
  Model: RT-AX1800U
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: Wi-Fi Encryption: Open system WPA/WPA2-Personal WPA/WPA2-Enterprise WPA3-Personal
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: AiMesh Aplikacja Router Alexa AiProtection Kontrola rodzicielska Traffic Control
  Zasilanie: AC Input: 100V~240V(50~60Hz) DC Output: 12 V with max. 1.5A current
  Oprogramowanie: Tryb pracy: Access Point, Media Bridge, Repeater, Router System operacyjny: ASUSWRT
  Akcesoria w pakiecie: RT-AX1800U przewód RJ45 Zasilacz QSG Karta gwarancyjna
  Waga: 346 g
  Pozostałe parametry: Obsługa WPS Przycisk Reset Przycisk On/Off Obsługa zewnętrznych modemów 3G Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE 256 MB pamięci RAM

☆ Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s ☆

Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s Najniższa Cena Online

☆ Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  rozciągliwa konfiguracja funkcji portów sieciowych

  Router GT-AX11000 jest wyposażony w jeden port 2,5G i jeden port 10 Gb/s, które można skonfigurować do łączności WAN albo LAN. Obsługuje dodatkowo funkcję agregacji łączy i równoważenie obciążenia (load balancing), zapewniając rozciągliwość konfiguracji i ogromną przepustowość dla podłączonych sprzętów, jak również umożliwiając korzystanie z ultraszybkich połączeń internetowych.

  wytworzony pod kątem wysokiej produktywności i sprawności

  GT-AX11000 Pro to router napędzany czterordzeniowym, 64-bitowym procesorem o taktowaniu 2,0 GHz, zapewniający wydajność do obsługi nawet najbardziej wymagającej sieci gamingowej. Udostępnia on powiększoną o 18% maksymalną przepustowość w łączności sieciowej, zapewniając Ci błyskawiczne transfery oraz pokaźniejszą prędkość i słuszne ogólne wrażenia z rozgrywki.

  pokaźniejszy zasięg dzięki RangeBoost Plus

  RangeBoost Plus to najnowszy, najwydajniejszy rodzaj znanego i elitarnego kompletu technologii sieci bezprzewodowych ASUS. Urządzenie posiada chipset i procesor Broadcom Wi-Fi nowej generacji i dużo pionierskich funkcji ASUS, które rozszerzają zasięg sygnału i ogólne pokrycie sygnałem choćby o 38%.

  Zasięg dla całego domu

  kanon Wi-Fi 6 wykorzystuje technikę OFDMA do zapewniania rozszerzonego zasięgu sygnału Wi-Fi i lepszego pokrycia sygnałem, dzieląc każdy sygnał bezprzewodowy na mniejsze podkanały. Dzięki technologii ASUS AiMesh możesz używać jednego identyfikatora SSID dla całej sieci domowej, z pełnym pokryciem przestrzeni sygnałem i bez martwych stref sygnału! zapewnia superszybkie, bezusterkowe i bezpieczne połączenia Wi-Fi, a przy tym ponadto wysoką prędkość połączeń w skrajnych punktach domu albo na zewnątrz blisko domu.

  zwiększone spektrum UNII 4

  Router GT-AX11000 Pro został ulepszony, żeby zapewnić obsługę powiększonego spektrum UNII 4 z wysokowydajnym kanałem 160 MHz w paśmie 5 GHz. Rozszerza to przepustowość łącza do przesyłu wstecznego (backhaul) i poprawia sprawność sygnału w zakresie roamingu i ogólnego pokrycia przestrzeni sygnałem.

  Trzypoziomowe przyspieszenie gry

  Router GT-AX11000 Pro zagwarantuje trzypoziomowe przyspieszenie gry. Uniemożliwianie zakłóceniom, redukcja opóźnień i poprawa pingu powiększają przepustowość w grach na każdym etapie transmisji danych. Zagwarantuje to stabilność połączenia i rozszerza szybkość sieci, a użytkownik zadowala się niesamowitymi wrażeniami z rozgrywki.

  Przyśpiesz swoją rozgrywkę za jednym kliknięciem

  Zminimalizuj lagi i opóźnienia podczas rozgrywki na połączeniu bezprzewodowym za jednym naciśnięciem opcji w aplikacji ASUS Router.

  Przekazywanie portów w trzech krokach

  Dołączaj do meczów swojego klanu płynnie i błyskawicznie dzięki funkcji OpenNAT. W tylko trzech krokach możesz skonfigurować przekierowanie portów zapomnij więc o frustrujących i trudnych procedurach!

  Pełne bezpieczeństwo dla każdego

  Dla całkowitego spokoju ducha router GT-AX11000 Pro oferuje pakiet zabezpieczeń ASUS AiProtection Pro, który gromadzi najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i nowoczesne funkcje kontroli rodzicielskiej. Samoczynne i regularne aktualizacje sygnatur zabezpieczeń pomagają chronić podłączone urządzenia i prywatne dane użytkownika przed zagrożeniami z Internetu.

  Zabezpiecz swoje połączenie Wi-Fi gdziekolwiek jesteś

  darmowe sieci Wi-Fi przystępne w kawiarniach, restauracjach, na lotniskach i w innych miejscach publicznych rzadko są bezpieczne. Funkcja ASUS Instant Guard wykorzystuje technologię VPN do stworzenia bezpiecznego tunelu między tymi lokalizacjami a routerem GT-AX11000 Pro w Twoim domu, dodając konkretne zabezpieczenie do wszystkich publicznych sieci Wi-Fi.  EAN: 4711081264361
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: GT-AX11000 Pro
  Model: GT-AX11000
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 3.0
  Standardy: 802.11ax
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 8
  Antena: Zewnętrzna odłączana
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Operating mode: Router(AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge Operating system: ASUSWRT Free OS upgrade Firewall Maximum Firewall keyword filter: 64 Maximum Firewall network service filter: 32 Maximum Firewall URL filter: 64 Wake on LAN (WOL) SSH Configuration backup and restore Diagnosis tools Feedback system System log New Device Connect Notification Login Captcha Connection Diagnosis Security Scan Auto Firmware Update
  Zasilanie: AC Input: 110V~240V(50~60Hz) DC Output: 19 V with max. 3.42 A 19.5 V with max. 3.33 A
  Akcesoria w komplecie: GT-AX11000 Pro WiFi Gaming Router RJ-45 Cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card
  Waga: 2.18 kg

☆ Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk (4711081440178) ☆

Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk (4711081440178) Najniższa Cena Online

☆ Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk (4711081440178) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk (4711081440178)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ZenWiFi Pro to nowy paradygmat sieci WiFi w całym domu, łączący produktywność i piękno w świetnie wyważonym komplecie. Współpracując z ekosystemem ASUS WiFi 6E, przenosi efektywność i rozrywkę całej sieci domowej na wyższy poziom.

  Więcej strumieni, pokaźniejsza przepustowość
  ZenWiFi Pro ET12 to 12-strumieniowe urządzenie o łącznej szybkości transmisji informacji do 11000 Mb/s. Rozszerza to jego zdolność do jednoczesnego przesyłania i odbierania danych do wielkiej liczby maszyn, redukując martwe strefy i zapewniając ZenWiFi Pro ET12 przewagę wydajności w najbardziej obciążonych sieciach domowych.

  RangeBoost Plus
  ASUS RangeBoost Plus to najnowsza, najpotężniejsza wersja naszej renomowanej technologii RangeBoost, która poprawia zasięg wszystkich sprzętów WiFi, w tym starszych sprzętów. Korzystając z flagowego chipsetu Broadcom WiFi nowej generacji i 64-bitowego czterordzeniowego procesora 2,0 GHz, RangeBoost Plus wykorzystuje dużo wytwornych technologii ASUS, żeby radykalnie poprawić zasięg i zasięg sygnału WiFi choćby o 38%.

  Łatwa skalowalność dla sprężystej sieci
  Dzięki ASUS AiMesh z łatwością jest dodać dodatkowe węzły w celu zwiększenia zasięgu albo nowych funkcji po prostu dodaj dowolny router zgodny z AiMesh!

  Dwa porty LAN i WAN 2.5G
  ZenWiFi Pro ET12 ma jednocześnie port LAN 2.5G, jak i port 2.5G WAN, dzięki czemu możesz radować się całkowitą prędkością 2,5 Gb/s od kompatybilnego dostawcy usług internetowych do kompatybilnych urządzeń przewodowych.

  nowe pasmo 6 GHz dla jednostajnego połączenia dosyłowego
  Pasma 5 GHz i 2,4 GHz stają się coraz bardziej zatłoczone wraz z rosnącą liczbą sprzętów domowych. Nowe pasmo 6 GHz jest zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń WiFi 6E, więc nie ma zakłóceń ze strony innych starszych sprzętów. Dzięki temu świetnie pasuje do użytkowania jako zrównoważone połączenie dosyłowe. Możesz także wybrać przewodową sieć Ethernet dla połączenia rodzaju backhaul między węzłami. Alternatywnie możesz wybrać tryb automatyczny i pozwolić ZenWiFi Pro ET12 wybrać najkorzystniejszy wariant połączenia w zależności od środowiska. Wybór zawsze należy do Ciebie!

  Zaprojektowany z myślą o efektywności
  ZenWiFi Pro ET12 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności WiFi z przepustowością poprawioną nawet o 18% dzięki najnowszemu chipsetowi i procesorowi Broadcom WiFi. Osiem anten zewnętrznych jest starannie rozmieszczonych i ustawionych pod kątem w specjalnej, przezroczystej komorze na górze routera, co minimalizuje zakłócenia i maksymalizuje zasięg sygnału.

  Ochrona klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz dużo podłączonych maszyn, zwłaszcza jeśli w Twojej sieci znajdują się urządzenia bez ochrony antywirusowej, takie jak urządzenia IoT. ZenWiFi Pro ET12 gromadzi dożywotnią gratisową AiProtection Pro, w tym zaawansowaną kontrolę rodzicielską, a także wykorzystuje najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3.  EAN: 4711081440178
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: ZenWiFi Pro ET12 (2pk)
  Model: ZenWiFi Pro ET12
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 6 GHz
  liczba anten: 10
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: Wi-Fi Encryption: WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal, WPS support
  Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V (50~60Hz) Wyjście DC: 19 V z max. Prąd 2,37 A / 19,5 V przy max. 2,31 A prąd
  Akcesoria w pakiecie: ZenWiFi Pro ET12 kabel RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 1.5 kg
  rozmiary: 115 x 115 x 241 mm

☆ ASUS-router Wi-Fi 6 Wireless AX1800 Dual Band Gigab ☆

ASUS-router Wi-Fi 6 Wireless AX1800 Dual Band Gigab Najniższa Cena Online

☆ ASUS-router Wi-Fi 6 Wireless AX1800 Dual Band Gigab - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ASUS-router Wi-Fi 6 Wireless AX1800 Dual Band Gigab
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) ☆

Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Czteropasmowy router gamingowy GT-AXE16000 Wi-Fi 6E (802.11ax), nowe pasmo 6 GHz, dwa porty 10G, port WAN 2,5G, podwójna sieć WAN, obsługa technologii AiMesh, VPN Fusion, trzypoziomowe przyspieszenie gry i bezpłatny zestaw zabezpieczeń sieciowych

  • Pierwszy na świecie czteropasmowy router gamingowy z obsługą Wi-Fi 6E - ultraszybki czteropasmowy router WiFi 6E (802.11ax) zapewnia wysokie szybkości transferów do 16 000 Mb/s
  • świeże pasmo częstotliwości 6 GHz - poszerzone kanały i obsługa większej liczby równocześnie połączonych urządzeń, niższy poziom opóźnień oraz mniejsze zakłócenia.
  • powiększony zasięg - ekskluzywna technologia ASUS RangeBoost Plus zagwarantuje obszerniejszy zasięg i udoskonalone pokrycie przestrzeni sygnałem.
  • sprężysta konfiguracja AiMesh - przeznaczone połączenie dosyłowe na paśmie 5 GHz albo 6 GHz przy użyciu routerów ASUS AiMesh - dla większej elastyczności w zakresie doboru urządzeń
  • Dwa porty 10G - dzięki dwóm portom 10 Gb/s WAN/LAN możesz radować się choćby 10-krotnie wyższą prędkością transferów informacji w zadaniach wymagających obszernej przepustowości.
  • Port WAN 2,5 Gb/s - port 2,5 Gb/s nadaje priorytet całemu ruchowi sieciowemu i pozwala trafnie wykorzystywać potencjał standardu Wi-Fi 6.
  • Funkcja trzypoziomowego przyspieszenia gry przyspiesza podmianę kompletów informacji z gry na każdym etapie ich drogi - od urządzenia aż do serwera gry


  EAN: 4711081263838
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: GT-AXE16000
  Model: GT-AXE16000
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 3.0
  Standardy: 802.11ax
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 8
  Antena: Zewnętrzna stała
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery Asus – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery Asus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów Asus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus rt-ac750l ☆

Asus rt-ac750l Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ac750l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ac750l
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Bezpieczeństwo: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS supportZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: AC Input: 110V~240V(50~60Hz) DC Output: 12 V with max.

  0.5 A current Oprogramowanie: kryteria sprzętowe: Akcesoria w zestawie: rozmiary: 177 x 126 x 34 mmPozostałe atrybuty:...


☆ Asus rt-ac1200 ☆

Asus rt-ac1200 Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ac1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ac1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AC1200 V2 Najwyższa skuteczność AC1200 300+867Mbps Dwuzakresowy router Wi-Fi AC1200 z czterema antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej. Jednocześnie obsługiwane pasma 300 Mb/s (2,4 GHz) oraz 867 Mb/s (5 GHz) zapewniają wysoką przepustowość do superszybkich połączeń bezprzewodowych.

  niezawodna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT przy pomocy interfejsu użytkownika ASUSWRT masz możliwość skonfigurowania, monitorowania, a także kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu przy pomocy intuicyjnego pulpitu.

  zapewnia on szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu oraz sprężyste ustawienia, które pomogą Ci adekwatnie użyć produktywność swojej sieci. Podwójne połączenie WAN pozwala na Ci korzystanie z dwóch połączeń, czy również obsługę dwóch źródeł sygnału od zróżnicowanych ISP w jednym routerze.

  dodatkowo przystępna jest funkcja równoważenia obciążenia (load balance), a także tryb awaryjny (failover), co zagwarantuje redundancję i stały dostęp do Internetu bez żadnych zakłóceń. Dużo grasz, a może spędzasz większość swojego czasu na strumieniowaniu wideo? Niezależnie od Twojego planowanego wykorzystywania router RT-AC1200 V2 oferuje Ci mechanizmy Quality of Service (QoS), dzięki którym możesz samemu zadecydować, jak obszerna część przepustowości będzie przydzielana priorytetowo do dowolnie wybranego zadania.

  dodatkowo funkcja monitorowania ruchu sieciowego umożliwia Ci sprawdzanie informacji dotyczących korzystania z Internetu za pośrednictwem przejrzystego interfejsu graficznego. Zarządzaj swoją siecią z dowolnego miejsca W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze aniżeli kiedykolwiek w przeszłości.

  Nowa aplikacja ASUS Router została tworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi oraz niezawodności i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów, a także aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

  Superszybkie połączenie Wi-Fi AC z technologią 256QAM™ do przyspieszenia połączeń bezprzewodowych W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze niżeli kiedykolwiek w przeszłości.

  Nowa aplikacja ASUS Router została stworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi, a także bezawaryjności i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów, a także aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

  Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia płynną łączność Router RT-AC53, który obsługuje równocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz o przepustowości trafnie 300Mbps i 867Mbps, osiąga ogólną szybkość 1167Mbps, by zapewnić szybkość i stałość połączenia.

  Dla podstawowych czynności, np. Oglądanie stron internetowych i p...


☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U ☆

Asus RT-AX53U, RT-AX53U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX53U, RT-AX53U
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX53U Przygotuj swój dom na Wi-Fi 6 (802.11ax) Rosnąca ilość podłączonych sprzętów osobistych i sprzętów IoT doprowadziła do ogólnego wzrostu gęstości sieci, co przesuwa granice obecnego standardu WiFi.

  Router Asus RT-AX53U posiada najnowszy standard WiFi 6 (802.11ax), który zapewnia przyszłościowe technologie, wyższą wydajność sieci, szybsze prędkości WiFi, pokaźniejszy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych maszyn, zapewniając użytkownikom pokaźnie lepsze wrażenia z pracy w sieci.

  *Do korzystania z zalet standardu WiFi 6 (802.11ax) wymagane są urządzenia zgodne ze standardem 802.11ax. Szybkość Wi-Fi nowej generacji Asus RT-AX53U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który zapewnia przepustowość 80 MHz i 1024-QAM dla widocznie szybszych połączeń bezprzewodowych.

  Przy całkowitej prędkości sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz — RT-AX53U jest 1,5 razy szybszy niż dwuzakresowe routery 802.11ac 2x2. Wyprodukowany dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami Dzięki bezprecedensowemu połączeniu technologii OFDMA i MU-MIMO w Asus RT-AX53U, technika 802.11ax zagwarantuje do 4 razy większą przepustowość sieci i skuteczność w środowiskach o obszernym natężeniu ruchu.

  Wi-Fi 802.11ac poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co oznacza nieefektywne użycie dostępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 (802.11ax) dzieli każdy kanał na znikome podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu urządzeń, co zniża opóźnienia, gwarantując płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.

  Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX53U zawiera ASUS AiProtection, sieciowy system bezpieczeństwa klasy komercyjnej zasilany przez nurt Micro™ Smart Home Network. Dzięki AiProtection wszystkie podłączone urządzenia są bronione, nawet jeśli nie mają własnych funkcji antywirusowych — na przykład urządzenia IoT.

  AiProtection blokuje charakterystyczne ataki internetowe, zanim dotrą do sieci, a jeśli w sieci zostanie wykryte zainfekowane urządzenie, AiProtection natychmiast je blokuje, żeby zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek informacji osobowych do złośliwych serwerów.

  Opcje łączności Router Asus RT-AX53U ma jeden port Gigabit WAN, trzy porty Gigabit LAN i port USB 2.0. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą posiadać dzisiaj własne dedykowane porty, dzięki czemu RT-AX53U stanie się solidnym cyfrowym centrum domowym.? potężna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT Dzięki interfejsowi użytkownikaAsus RT-AX53U możesz konfigurować, obserwować i sterować aplikacjami sieciowymi w jednym instynktownym obszarze.

  Dzięki szybkiej konfiguracji, wykrywaniu wielu urządzeń i elastycznym ustawieniom Asus RT-AX53U maksymalnie wykorzystuje skuteczność Twojej sieci. *Rzeczywista przepustowość informacji i zasięg sieci Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych, w...


☆ Asus rt-ax1800u ☆

Asus rt-ax1800u Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ax1800u - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ax1800u
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwuzakresowy router AX1800 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax), obsługujący technologie MU-MIMO i OFDMA, z kompletem zabezpieczeń sieciowych AiProtection Classic napędzanym poprzez trend Micro

  • Wi-Fi następnej generacji kanon Wi-Fi 802.11ax obsługuje technologie MU-MIMO i OFDMA dla zapewnienia lepszej sprawności i przepustowości.
  • Połącz się tak, jak chcesz możesz udostępniać Internet poprzez adapter 3G/4G do routera, podłączając adapter do portu USB.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi router RT-AX1800U obsługuje modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o dużo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zagwarantuje on łączną prędkość transferów sieciowych na poziomie około 1800 Mb/s 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • pokaźniejsza liczba obsługiwanych urządzeń i wyższa efektywność obsługuje nie tylko technikę MU-MIMO,na dodatek OFDMA dla skutecznego przydzielania kanałów oraz komunikacji z kilkoma urządzeniami jednocześnie
  • 4 porty klasy gigabitowej jeden gigabitowy port WAN i trzy gigabitowe porty LAN, połączenia 10 razy szybsze poprzez 100Base T Ethernet.
  • Funkcje AiProtection i kontroli rodzicielskiej pomagają bronić Twoją sieć i pozwalają na Ci wyznaczenie limitu w zakresie korzystania z sieci na urządzeniach typu klient
  • Lepsza współpraca z systemem sieci typu mesh router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh do niezakłóconego zasięgu w całym domu.


  EAN: 4711081542513
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX1800U
  Model: RT-AX1800U
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: Wi-Fi Encryption: Open system WPA/WPA2-Personal WPA/WPA2-Enterprise WPA3-Personal
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: AiMesh Aplikacja Router Alexa AiProtection Kontrola rodzicielska Traffic Control
  Zasilanie: AC Input: 100V~240V(50~60Hz) DC Output: 12 V with max. 1.5A current
  Oprogramowanie: Tryb pracy: Access Point, Media Bridge, Repeater, Router System operacyjny: ASUSWRT
  Akcesoria w zestawie: RT-AX1800U przewód RJ45 Zasilacz QSG Karta gwarancyjna
  Waga: 346 g
  Pozostałe właściwości: Obsługa WPS Przycisk Reset Przycisk On/Off Obsługa zewnętrznych modemów 3G Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE 256 MB pamięci RAM

☆ Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB ☆

Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB Najniższa Cena Online

☆ Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router

  Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz, IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz albo 5GHz do 600Mb/s, IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz, IEEE 802.11ax, IPv4, IPv6

  Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz

  szybkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)

  Bezpieczeństwo: WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA3

  Antena: Zewnętrzna - 4 szt.

  Tryb pracy: Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy, Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału, Bridge / Most

  uzupełniające funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, przefiltrowanie adresów MAC, DMZ (Demilitarized Zone), DDNS, Serwer DHCP, Serwer SAMBA, Serwer VPN, Serwer FTP

  ilość portów LAN: 3

  ilość portów WAN: 1

  ilość portów USB: 1 szt.

  Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN, 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, USB 2.0

  informacje dodatkowe: Znajdują sie w zakładce Opis towaru, Wtyczka kabla zasilającego: EU/UK


Podsumowanie, czyli jaki router Asus najlepszy?


Najlepszy router Asus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router Asus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów Asus nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router Asus opinie,
 • dobry router Asus cena,
 • router Asus ranking,
 • router Asus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • ausu jaki router

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...