Ranking routerów Asus. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów Asus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów Asus. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów Asus,
 • TOP5 często wybieranych routerów.

Jakie routery Asus najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery Asus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów Asus, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ rt-ax55 marki Asus ☆

rt-ax55 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ rt-ax55 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rt-ax55 marki Asus
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router bezprzewodowy Asus RT-AX55 Dual Band AX1800 Dwuzakresowy router AX1800 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax), obsługujący technologie MU-MIMO i OFDMA, z zestawem zabezpieczeń sieciowych AiProtection Classic napędzanym poprzez nurt Micro™, kompatybilny z systemem Wi-Fi AiMesh NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Router dwuzakresowy Obsługiwane standardy WiFi: 6 802.11 a/b/g/n/ac/ax Przepustowość do: 1201Mbps (AX 5Ghz); do 574Mbps (AX 2.4Ghz) 4x LAN 10/100/1000 1x WAN 10/100/1000 Antena zewnętrzna 4 Częstotliwość operacyjna: 2.4GHz / 5GHz kanon Wi-Fi następnej generacji Najnowsza technika Wi-Fi 802.11AX (Wi-Fi 6) dla obsługi obszerniejszej liczby sprzętów i lepszej sprawności Ultraszybkie połączenia Wi-Fi Router RT-AX55 obsługuje modulację 1024-QAM, dzięki temu proponuje o niemało wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych.

  zapewnia on łączną prędkością transferów sieciowych na poziomie około 1800 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz. Pokaźniejsza liczba obsługiwanych maszyn i wyższa produktywność Obsługuje nie tylko technologię MU-MIMO,także OFDMA dla produktywnego przydzielania kanałów i komunikacji z kilkoma urządzeniami jednocześnie Ochrona Twojej sieci Napędzany poprzez trend Micro™ zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w gratisowym abonamencie na całe życie i blokuje zagrożenia z Internetu dla wszystkich inteligentnych urządzeń podłączonych do Twojej sieci.

  Lepsza współpraca z systemem sieci mesh Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh i umożliwia płynne dostarczanie sygnału w całym domu. Technika NitroQAM™ (1024-QAM) NitroQAM™ (1024-QAM) pozwala na o 25% pokaźniejszą szybkość transmisji informacji w porównaniu z wcześniejszym standardem ograniczonym do stosowania 256-QAM.

  Przygotuj swój dom na technologię WiFi 6 (802.11ax) Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych i sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego rozszerzenia obciążenia sieci. Na skutego tego aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości.

  Najnowszy standard 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną wydajność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, obszerniejszy zasięg sygnału oraz dłuższy czas pracy baterii maszyn połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom znacznie ulepszone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  *Aby radować się korzyściami oferowanymi przez standard 802.11ax, konieczne jest wykorzystanie sprzętów kompatybilnych z 802.11ax. Prędkość Wi-Fi następnej generacji RT-AX55 to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który obsługuje pasmo modulację 1024-QAM, dzięki czemu proponuje o sporo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych.

  zapewniając łączną przepustowość sieciową na poziomie sięgającym 1800 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz, router RT-AX55 jest 1,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  stworzony do domów z wieloma urządzeniami Wykorzystując bezprecedensowe połączenie technice OFDMA oraz MU-MIMO, technika 802.11ax zagwarantuje obsługę nawet cztery razy większej liczby lepszą efektywność sieci o wysokim obciążeniu.

  Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do wyjątkowo nieefektywnego używania dostępnej przepustowości.

  Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax pozwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei umożliwia łączenie ze sobą sygnałów z różnych urządzeń i ich jednoczesną transmisję.

  Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi, przy lepszej ogólnej responsywności. Dłuższy czas działania baterii Twoich sprzętów Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX55 planowanie wskazanych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane.

  Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga nawet siedmiokrotnie ograniczyć zużycie energii dla pokaźnie dłuższego czasu pracy baterii*.

  Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej Dzięki zastosowaniu najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax wraz z technologią OFDMA router RT-AX55 zagwarantuje pokaźniejszy zasięg sygnału bezprzewodowego i lepsze pokrycie przestrzeni – dzieląc każdy kanał na mniejsze podkanały.

  Każdy z tych podkanałów ma mniejszy zakres, dzięki czemu są one w stanie docierać choćby o 80% dalej1. W końcowym efekcie dostajesz udoskonalone połączenie Wi-Fi w całym domu*. Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX55 oferuje gratisowy na całe życie zestaw zabezpieczeń AiProtection Classic, napędzany poprzez kierunek Micro™, który posiada regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu.

  Ten silny zestaw bezpieczeństwa gwarantuje funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych. Sprawny system sieci Wi-Fi


☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze cechy:

  • standard Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax, a także przepustowość 160 MHz dla obsługi większej liczby maszyn i ulepszonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o dużo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantuje on łączną szybkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • większa ilość obsługiwanych sprzętów i wyższa efektywność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,również OFDMA dla wydajnego przydzielania kanałów i komunikacji z kilkoma urządzeniami jednocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez trend Micro pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje oraz neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych maszyn podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu proponuje o mnóstwo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wyprodukowany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA oraz MU-MIMO, technologia 802.11ax zagwarantuje obsługę nawet 4 razy wyższej liczby udoskonaloną produktywność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do szczególnie nieefektywnego użytkowania przystępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax zezwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z zróżnicowanych urządzeń i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zagwarantuje redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technikę Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca ilość połączonych z siecią maszyn osobistych doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną efektywność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału i dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, gwarantując użytkownikom widocznie ulepszone wrażenia podczas korzystania z sieci.

  skuteczny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U zapewnia Ci płynne i zrównoważone połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez sporo różnych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to postępowa, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technika AiMesh jest szczególnie sprawna, elastyczna i pozwala na Ci wykorzystanie przeróżnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich maszyn

  Funkcja Target Wake Time (TWT) umożliwia routerowi RT-AX58U planowanie wyodrębnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają informacje. Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie zniżyć pobór energii dla istotnie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technologia zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla zwiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona przez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona udoskonaloną technikę autoryzacji użytkownika oraz skuteczniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co bardzo przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe informacje.

  komplet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U proponuje bezpłatny na całe życie komplet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany poprzez kierunek Micro, który zawiera regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa zagwarantuje nowoczesne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji mobilnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  typ urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  uzupełniające informacje: technologia MU-MIMO / technologia AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / kabel Ethernet RJ45


☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U ☆

Asus RT-AX53U, RT-AX53U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX53U, RT-AX53U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX53U, RT-AX53U
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AX53U Przygotuj swój dom na Wi-Fi 6 (802.11ax) Rosnąca liczba podłączonych maszyn osobistych i urządzeń IoT doprowadziła do ogólnego wzrostu gęstości sieci, co przesuwa granice obecnego standardu WiFi.

  Router Asus RT-AX53U ma najnowszy standard WiFi 6 (802.11ax), który zapewnia przyszłościowe technologie, wyższą sprawność sieci, szybsze szybkości WiFi, większy zasięg i dłuższy czas pracy baterii dla podłączonych maszyn, gwarantując użytkownikom znacznie ulepszone wrażenia z pracy w sieci.

  *Do korzystania z zalet standardu WiFi 6 (802.11ax) wymagane są urządzenia zgodne ze standardem 802.11ax. Prędkość Wi-Fi nowej generacji Asus RT-AX53U to dwuzakresowy router Wi-Fi 2x2, który zapewnia przepustowość 80 MHz i 1024-QAM dla widocznie szybszych połączeń bezprzewodowych.

  Przy całkowitej prędkości sieci około 1800 Mb/s — 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz — RT-AX53U jest 1,5 razy szybszy niżeli dwuzakresowe routery 802.11ac 2x2. Wytworzony dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami Dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii OFDMA i MU-MIMO w Asus RT-AX53U, technologia 802.11ax gwarantuje do 4 razy większą przepustowość sieci i skuteczność w środowiskach o dużym natężeniu ruchu.

  Wi-Fi 802.11ac poprzedniej generacji może obsługiwać tylko jedno urządzenie naraz w każdym kanale sieci, co oznacza nieefektywne zastosowanie dostępnej przepustowości. Obsługa OFDMA w standardzie WiFi 6 (802.11ax) dzieli każdy kanał na niepokaźne podkanały, umożliwiając łączenie i jednoczesne przesyłanie sygnałów z wielu sprzętów, co obniża opóźnienia, zapewniając płynniejsze i bardziej responsywne działanie sieci WiFi.

  Ochrona Twojej sieci domowej Router RT-AX53U mieści ASUS AiProtection, sieciowy system bezpieczeństwa klasy komercyjnej zasilany poprzez trend Micro™ Smart Home Network. Dzięki AiProtection wszystkie podłączone urządzenia są bronione, nawet jeśli nie mają własnych funkcji antywirusowych — na przykład urządzenia IoT.

  AiProtection blokuje charakterystyczne ataki internetowe, zanim dotrą do sieci, a jeśli w sieci zostanie wykryte zainfekowane urządzenie, AiProtection natychmiast je blokuje, aby zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek danych osobowych do złośliwych serwerów.

  Opcje łączności Router Asus RT-AX53U ma jeden port Gigabit WAN, trzy porty Gigabit LAN i port USB 2.0. Smart TV, konsole do gier, urządzenia pamięci masowej NAS, zapasowe łącze internetowe i nie tylko mogą mieć teraz własne dedykowane porty, dzięki czemu RT-AX53U stanie się mocnym cyfrowym centrum domowym.? konkretna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT Dzięki interfejsowi użytkownikaAsus RT-AX53U możesz konfigurować, kontrolować i sterować aplikacjami sieciowymi w jednym intuicyjnym obszarze.

  Dzięki prędkiej konfiguracji, wykrywaniu wielu sprzętów i rozciągliwym ustawieniom Asus RT-AX53U maksymalnie wykorzystuje sprawność Twojej sieci. *Rzeczywista przepustowość danych i zasięg sieci Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych, w...


☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM ☆

Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM Najniższa Cena Online

☆ Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi Prawdziwa sieć bezprzewodowa wszędzie tam, gdzie jej Ci potrzeba Nowy router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi oferuje niespotykaną wygodę użytkowania. Długookresowe testy gwarantują wysoką kompatybilność i dużą bezawaryjność.

  wystarczy zainstalować kartę SIM,radować się wygodą połączenia na szerokim paśmie przenośnym 3G/4G w dowolnym miejscu – w pracy albo swoim biurze domowym – przy mniejszej liczbie kabli. Superszybkie pasmo mobilne 600 Mb/s!

  Korzystając z routera Asus 4G-AC86U LTE/WiFi, możesz sprężyście i ekspresowo uzyskać przenośny dostęp do Internetu za pośrednictwem superszybkiego połączenia szerokopasmowego 4G i w pełni zastosować atuty sieci LTE Advanced Cat.

  12 z technologią agregacji częstotliwości. Zapewni Ci to większą przepustowość transferów informacji, rzędu choćby 600 Mb/s. Odkryj superszybkie połączenia bezprzewodowe Chipset 802.11ac napędzany standardem Wi-Fi piątej generacji (5G Wi-Fi) i technologią 4x4 MU-MIMO zapewnia routerowi Asus 4G-AC86U LTE/WiFi wyższe szybkości bezprzewodowe aniżeli przy użyciu technologii w standardzie N.

  Na paśmie 2,4 GHz technika TurboQAM udostępnia łączność w standardzie 4x4 802.11n i osiąga 800 Mb/s, w trakcie gdy na paśmie 5 GHz jest to już superszybkie 1733 Mb/s. Udoskonalona przepustowość gwarantuje Ci efektywność, jakiej Ci potrzeba do udoskonalenia swoich wrażeń podczas rozrywki poprzez Wi-Fi.

  Cieszysz się więc ultrapłynnym strumieniowaniem filmów w Internecie, rozgrywką online, surfowaniem w sieci i innymi zadaniami, które wymagają obszernej przepustowości sieciowej – a wszystko to bez zastosowania kabli.

  AiProtection – bezpieczeństwo na Twoim cyfrowym podwórku Router Asus 4G-AC86U LTE/WiFi oferuje w dodatku ASUS AiProtection, pakiet oprogramowania bezpieczeństwa sieci o klasie komercyjnej, napędzany poprzez nurt Micro™ Smart Home Network.

  Dzięki zastosowaniu AiProtection chronione są wszystkie podłączone do sieci urządzenia, choćby jeśli nie dysponują one własnym oprogramowaniem antywirusowym, takie jak np. Urządzenia rodzaju IoT. AiProtection blokuje najistotniej rozpowszechnione ataki pochodzące z Internetu jeszcze zanim dotrą one do sieci, a jeśli już zostanie wykryte jakieś zainfekowane urządzenie, to AiProtection natychmiastowo zablokuje je, żeby zapobiec przesyłaniu osobistych informacji do wrogich serwerów.


☆ Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) ☆

Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) Najniższa Cena Online

☆ Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN (4711081760344)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router WiFi Asus TUF Gaming AX3000 V2 2,4 GHz Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki przenośnej, przekierowanie portów w trzech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, zestaw zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro NAJWAŻNIEJSZE właściwości standard sieci: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), IPv4, IPv6 technologia AX Antena: External antenna x 4 Transmit/Receive: 2,4 GHz 2 x 2, 5 GHz 2 x 2 Procesor: 1.7GHz quad-core processor Pamięć: 256 MB Flash, 512 MB RAM Częstotliwość operacyjna: 2.4GHz / 5GHz Przycisk: WPS Button, Reset Button, Power Button TUF Gaming AX3000 V2 Router TUF Gaming AX3000 V2 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jednostajnych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami.

  Jest to router, który zapewnia korzyści wszystkim Twoim urządzeniom: od laptopów, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu. 4 x pokaźniejsza pojemność sieciowa. 2,5 x większa szybkość.* Wi-Fi 6 zagwarantuje wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także pokaźniejszą wydajność sieci.

  dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia uzyskują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. Świetnie nadaje się do obciążonych sieci z wieloma najróżniejszymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.

  Prawdziwe wielogigabitowe szybkości połączeń przewodowych TUF Gaming AX3000 V2 może udostępnić przepustowość do połączeń z Internetem do 2 Gb/s poprzez port 2,5 Gb/s, a także zezwala na agregację dwóch oddzielnych połączeń internetowych 1 Gb/s (od rozmaitych ISP) przy użyciu portów LAN1 i LAN2.* Sygnał Wi-Fi sięgający dalej Zaprojektowaliśmy router TUF Gaming AX3000 V2, by zapewnić Ci jak największy zasięg Wi-Fi.

  Wykorzystuje OFDMA, nową technikę udostępnianą poprzez kanon Wi-Fi 6, która pozwala na przesyłanie sygnału dalej w sytuacji Wi-Fi 5. Dzięki konfiguracji 2x2 MIMO, a także innym ulepszeniom, takim jak kształtowanie wiązki, która koncentruje sygnał w kierunku poszczególnych maszyn, TUF Gaming AX3000 V2 dostarcza sygnał do każdego zakątka domu.

  sprężysta i skalowalna siec bezprzewodowa rodzaju mesh Gdy tylko konieczny Ci będzie pokaźniejszy zasięg albo nowe funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swojej sieci AiMesh!

  Stabilność i odporność Router TUF Gaming AX3000 V2 został zaprojektowany pod kątem zapewnienia maksymalnej możliwej sprawności Wi-Fi. Umiejscowienie otworów wentylacyjnych i specjalna kompozycja radiatora poprawiają efektywność chłodzenia, co rozszerza stabilność pracy.

  dodatkowo na stałe zamocowane anteny i metalowe osłony portów powiększają fizyczną trwałość. Możesz przełączać tryby, żeby ułatwić sobie życie Dzięki różnorodnym trybom zoptymalizujesz każde zadanie i przyspieszysz aktualnie realizowany proces!

  Jednoczesna gra oraz VPN Funkcja VPN Fusion pozwala Ci korzystać równocześnie z VPN, jak i ze zwykłego połączenia internetowego – w tym samym czasie! Także choćby jeśli inni użytkownicy sieci potrzebują połączenia VPN, Ty nadal możesz radować się grami przy maksymalnej prędkości.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojego domu Bezpieczeństwo w sieci domowej ma kluczowe znaczenie, kiedy wykorzystujesz niemało połączonych urządzeń, a tym bardziej, jeśli niektóre z nich nie posiadają funkcji antywirusowych, jak np.

  urządzenia typu IoT. Wraz z routerem TUF Gaming AX3000 V2 uzyskujesz bezpłatny na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej.

  Z routerem TUF Gaming AX3000 V2 chronione jest każde urządzenie, a w dodatku możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swej sieci za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenia przenośne. Pokaźniejsza prywatność w każdym miejscu Instant Guard zagwarantuje Ci bezpieczny dostęp do Internetu jednym kliknięciem za pośrednictwem TUF Gaming AX3000 V2 – z dowolnego miejsca na świecie dzięki technice tunelowania VPN zapewniającej szyfrowaną transmisję danych.

  Korzystając z routera TUF Gaming AX3000 V2, możesz zabierać swoją sieć domową w dowolne miejsce – i uniknąć korzystania z sieci VPN od innych dostawców! SPECYFIKACJA technicznA kanon sieci: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), IPv4, IPv6 Segment produktowy: AX3000 ultimate AX performance: 2402 Mbps+ 574 Mbps technika AX: Tak Transfer informacji: 802.11a: maks.

  54 Mb/s, 802.11b: maks. 11 Mb/s, 802.11g: maks. 54 Mb/s, 802.11ac (1024QAM): maks. 867 Mb/s, 802.11ax (2,4 GHz): maks. 574 Mb/s, 802.11ax (5 GHz): maks. 2402 Mb/s Antena: External antenna x 4 Transmit/Receive: 2,4 GHz 2 x 2, 5 GHz 2 x 2 Procesor: 1.7GHz quad-core processor Pamięć: 256 MB Flash, 512 MB RAM Boosts speed: OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access), Beamforming: kanon-based an


☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) ☆

Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) Najniższa Cena Online

☆ Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus router TUF-AX5400 (90IG06T0-MO3100) (4711081108757)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router TUF-AX5400 AX5400 1WAN 4LAN 1USB Dwuzakresowy router do gier TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z przeznaczonym portem do gier, 3-stopniowym przekierowaniem portów, AiMesh dla sieci mesh WiFi, zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro i oświetleniem AURA RGB Ultraszybkie WiFi 6 korzystaj z szybkości do 5400 Mb/s i 4-krotnie pokaźniejszej wydajności sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.

  Szybka i zrównoważona gra przewodowa asygnowany port do gier, by nadać priorytet podłączonym urządzeniom do gier. Nietrudne przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT powoduje, że przekierowanie portów jest proste, eliminując frustrującą i niełatwą ręczną konfigurację.

  Obsługa ASUS AiMesh Stwórz elastyczną, bezproblemową sieć mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh. Przetestowana wytrzymałość i stabilna praca TUF Gaming AX5400 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, by zapewnić niezawodną i zrównoważoną pracę.

  TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w środowiskach o pokaźnej gęstości urządzeń. Jest to router, z którego korzystają wszystkie Twoje urządzenia, od laptopów, smartfonów i konsol do gier po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  Router do gier WiFi 6 gwarantujący 2-krotną szybkość i 4-krotną pojemność Wi-Fi 6 zapewnia szybsze prędkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO oraz powiększa sprawność sieci, dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia mają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi.

  Jest idealny do obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe. Uzyskaj przepustowość sieci WAN, za którą zapłaciłeś aby uzyskać prawdziwą efektywność wielogigabitową, Ci trzeba zarówno połączeń WAN, jak i LAN, które obsługują te prędkości.

  TUF Gaming AX5400 obsługuje agregację równocześnie sieci WAN, jak i LAN, dzięki temu możesz radować się prędkością przewodową 2 Gb/s z modemu do komputera PC albo NAS. Wi-Fi, które idzie dalej Zaprojektowaliśmy TUF Gaming AX5400, by zapewnić Ci jak najszerszy zasięg Wi-Fi.

  Wykorzystuje OFDMA, nową technologię w Wi-Fi 6, która umożliwia przesyłanie sygnałów dalej niż w Wi-Fi 5. Z konfiguracją 4x4 MIMO i oddzielnymi antenami 2,4 GHz i 5 GHz w celu zmniejszenia zakłóceń i innymi ulepszeniami, takimi jak formowanie wiązki, które skupia sygnał w kierunku każdego urządzenia, TUF Gaming AX5400 dociera do każdego zakątka.

  System Mesh WiFi gwarantujący zasięg w całym domu Jeśli potrzebujesz większego zasięgu lub nowych funkcji, możesz w każdej chwili po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swojej sieci AiMesh! zrównoważony i trwały TUF Gaming AX5400 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności WiFi.

  Umiejscowienie otworów wentylacyjnych i budowa podwójnego radiatora ulepszają chłodzenie, rozszerzając stabilność, a zamocowane na stałe anteny i metalowe osłony portów powiększają fizyczną trwałość.

  Radiatory aluminiowe z warstwą nanowęglową 3 tryby routera do konsoli PC i gier mobilnychTryb gry mobilnejPort gierOtwórz NAT Tryb gry mobilnej Port gier Otwórz NAT Jednoczesne granie i VPN VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - równocześnie!

  Więc nawet jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz radować się maksymalnymi prędkościami gier. Bezpieczeństwo sieci i kontrola rodzicielska dzięki ASUS AiProtection Ochrona klasy komercyjnej dla Twojego domu Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz mnóstwo podłączonych maszyn, a tym bardziej, gdy istnieją urządzenia bez funkcji antywirusowych, takie jak urządzenia IoT.

  TUF Gaming AX5400 mieści dożywotnią darmową AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i nowoczesną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest bronione przez TUF Gaming AX5400, a dzięki poręcznej aplikacji mobilnej możesz posiadać oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.

  Więcej prywatności w dowolnym miejscu Instant Guard zapewnia bezpieczny dostęp do Internetu jednym kliknięciem za pośrednictwem TUF Gaming AX5400 z dowolnego miejsca na świecie dzięki technice szyfrowanego tunelowania danych VPN.

  Dzięki TUF Gaming AX5400 możesz wziąć swoją sieć domową, gdziekolwiek jesteś i pożegnaj się z sieciami VPN innych firm!Bezpieczeństwo: AiProtection: AiProtection Pro Ocena bezpieczeństwa routera: Tak Blokowanie złośliwych witryn: Tak Dwukierunkowy IPS: Tak zapobieganie i blokowanie zainfekowanych sprzętów; tak Kontrola rodzicielska: Tak Kontrola rodzicielska dostosowany harmonogram Internetu: Tak Zapora: Tak Maksymalna przepustowość Firewall słowa kluczowe filtra: 64 Maksymalna Firewall filtr usługa sieciowa: 32 Maksymalna Firewall URL filtra: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Tworzenie kopii zapasowej i przywracanie konfiguracji: Tak Narzędzia diagnostyczne: Tak System informacji zwrotnych: Tak Dziennik systemu: Tak Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego w trybie Access point, ryb bridge Mediów,,Repeater, AiMesh tryb węzeł System operacyjny: ASUSWRT, ezpłatny OS upgrade: Tak Funkcje specjalne: Najwyższa wydajność AX5400 AX: 574+4804 Mb/s (WiFi 6.0) prędkość przesyłania danych 802.11a: do 54 Mb/s 802.11b: do 11 Mb/s 802.11g: do 54 Mb/s WiFi 4 (802.11n): do 300 Mb/s 802.11ac (1024QAM): do 4333 Mb/s 802.11ax (2,4 GHz): w górę do 574 Mb/s 802.11ax (5 GHz): do 4804 Mb/s Zasilanie: Wejście AC: 100V~240V (50~60Hz) Wyjście DC: 12 V z max.

  Prąd 2,5 AOprogramowanie: APLIKACJA ASUS RouterWymagania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: TUF-AX5400 WiFi 6 Router do gier, kabel RJ-45, Zasilacz, Skrócona instrukcja obsługi, Karta gwarancyjnaWymiary: Pozostałe cechy: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć: 256 MB Flash, 512 MB RAM Porty: RJ45 dla Gigabits BaseT dla WAN x 1, RJ45 dla Gigabits BaseT dla LAN x 4 USB 3.2 Gen 1 x 1...


☆ Asus RT-AC1750U, 90IG0560-MO3G00 ☆

Asus RT-AC1750U, 90IG0560-MO3G00 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AC1750U, 90IG0560-MO3G00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AC1750U, 90IG0560-MO3G00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Obsługiwany przez Wi-Fi 5. Generacji (5G Wi-Fi) i 256QAM, chipset 802.11ac zagwarantuje szybsze bezprzewodowe połączenie. RT-AC1750U przy częstotliwości 2,4 GHz osiąga 450 Mb/s, natomiast w paśmie 5 GHz osiąga 1300 Mb/s. Ulepszona przepustowość ma większą objętość, jakiej Ci trzeba,powiększyć radość z korzystania z Wi-Fi w domu. Możesz radować się niezwykle płynną grą online, szybszym surfowaniem po Internecie i innymi wymagającymi przepustowości zadaniami bez połączenia przewodowego....

☆ Asus RT-AC67U (4712900972191) ☆

Asus RT-AC67U (4712900972191) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AC67U (4712900972191) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AC67U (4712900972191)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AC67U Przejdź z niesprężystego systemu Wi-Fi na AiMesh AiMesh likwiduje wszelkie ograniczenia spotykane w innych systemach bezprzewodowej sieci typu mesh dla całego domu. Jednak takie systemy wydają się być komfortowym rozwiązaniem na zasadzie „wszystko w jednym", to oferują one jedynie ograniczony wybór szybkości Wi-Fi, niewiele funkcji oprogramowania i metod aktualizacji.

  Dzięki AiMesh masz możliwość stworzenia w pełni sprężystego systemu Wi-Fi dla całego domu, dobranego do Twoich jednostkowych potrzeb. Równocześnie jednak cieszysz się funkcjami każdego pojedynczego routera ASUS, takimi jak np.

  skrajnie wysoka produktywność Wi-Fi i luksusowe zaawansowane funkcje sieciowe. Całkowite bezpieczeństwo sprzętów Dodatkowa ochrona antywirusowa System sieci Wi-Fi AiMesh AC1900 oferuje luksusową dodatkową ochronę Twoich urządzeń – komputerów PC, smartfonów i tabletów – nawet wtedy, gdy nie są one podłączone do Twojej sieci domowej!

  System sieci bezprzewodowej AiMesh AC1900 daje Ci pewność, że Twoje urządzenia posiadają całkowitą ochronę antywirusową, niezależnie od tego, gdzie z nich korzystasz. Każdy router bezprzewodowy pracujący w systemie AiMesh AC1900 jest dostarczany wraz z rocznym darmowym abonamentem usługi nurt Micro™ Mobile Security dla dwóch maszyn przenośnych oraz oprogramowaniem trend Micro Titanium Antivirus+ dla dwóch komputerów z systemem Windows!

  Niewiarygodnie prosty, ale niewiarygodnie sprawny System AiMesh jest niewiarygodnie nietrudny w wykorzystywaniu, co jednak nie oznacza, iż nie jest on sprawny. Dzięki AiMesh wszystkie routery mogą nadal korzystać ze wszystkich swych funkcji, a także wszystkich funkcji innych routerów – z nietrudnym, scentralizowanym sterowaniem wszystkimi ustawieniami przy pomocy aplikacji mobilnej ASUS Router lub ASUSWRT.

  Tak wyśmienite funkcje jak AiProtection, QoS i Parental Controls są przystępne w całej sieci, co gwarantuje, iż nikt ich nie ominie łącząc się po prostu z innym routerem. Pamiętaj tylko,z całą pewnością podłączyć do gniazdka sieciowego router o najwyższych specyfikacjach.


☆ Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) ☆

Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) Najniższa Cena Online

☆ Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ASUS RP-AC51 to wzmacniacz sygnału 802.11ac, który współpracuje z każdym typem routera w celu zwiększenia zasięgu, wzmocnienia sygnału, a także wyeliminowania martwych punktów. Jest to doskonały dodatek do posiadanej sieci 802.11ac, który powiększy sygnał Wi-Fi do każdego miejsca w Twoim domu....


☆ ASUS-router LTEWireless AX1800 Dual-band | Darmowa dostawa, 4G-AX56 ☆

ASUS-router LTEWireless AX1800 Dual-band | Darmowa dostawa, 4G-AX56 Najniższa Cena Online

☆ ASUS-router LTEWireless AX1800 Dual-band | Darmowa dostawa, 4G-AX56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ASUS-router LTEWireless AX1800 Dual-band | Darmowa dostawa, 4G-AX56
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery Asus – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery Asus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów Asus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus RT-AC51U, RT-AC51U ☆

Asus RT-AC51U, RT-AC51U Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AC51U, RT-AC51U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AC51U, RT-AC51U
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Dwupasmowy router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U (AC750) do wykorzystywania w domu i chmurzeCechy główne:- Dwupasmowa łączność bezprzewodowa 802.11ac (szybkość do 733Mbps)- rozszerzone pokrycie sygnałem dzięki dwóm, silnym odczepialnym antenom- Port USB umożliwiający udostępnianie drukarek, pamięci masowej i połączeń 3G/4G- Aplikacja ASUS AiCloud zezwala na synchronizowanie, udostepnianie i strumieniowanie plików w ruchu- Prosta, 30-sekundowa instalacja i idealne funkcje, takie jak monitorowanie sieci przez panel ASUSWRTNieodzowne przejście na ACRouter ASUS RT-AC51U z dwuzakresowym modułem bezprzewodowym AC750 oferuje szybką transmisję bezprzewodową w idealnej cenie i pozwala na rozbudowę domowej sieci do najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac.

  Poznaj mocne strony jednoczesnej łączności na dwóch zakresach i ciesz się prędkością 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz, a także do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz.Dzięki wielofunkcyjnemu gniazdu USB urządzenie RT-AC51U jest czymś więcej aniżeli tylko ruterem.

  Podłącz dysk twardy na USB, a od razu uzyskasz serwer plików — i to taki, który sięga aż do chmury dzięki ASUS AiCloud. Możesz także podłączyć drukarkę USB do RT-AC51U i w ten sposób dostać serwer wydruku, udostępniając jedno urządzenie kilku użytkownikom.

  Gniazdo USB współpracuje nawet z modemami sieci komórkowych 3G/4G, dzięki czemu masz dwa połączenia szerokopasmowe (WAN) w jednym ruterze, więc nigdy już nie będziesz się martwić brakiem dostępu do Internetu.

  Złącze możnawykorzystać do zasilania gadżetów w typu smartfonów i tabletów — ruter jako przydatna ładowarka.Prosty w użyciu interfejs ASUSWRT uwalnia moc RT-AC51U i proponuje wydajne narzędzia optymalizujące ruch sieciowy.

  30-sekundowa konfiguracja i nieskomplikowane zarządzanie ruchem oznaczają,nawet sieciowi nowicjusze będą mogli korzystać z rozbudowanych funkcji urządzenia, natomiast innowacyjni użytkownicy pokochają obsługę IPv6, kilku sieci bezprzewodowych (SSID) i bezpiecznego dostępu poprzez VPN.Łączność bezprzewodowa nowej generacji 802.11ac, choćby 3X szybsza, niż w adapterach 1x1 NOpierając się na Wi-Fi piątej generacji (Wi-Fi 5G), nowy chipset 802.11ac zagwarantuje ruterowi RT-AC51U szybszą transmisję bezprzewodową niż w technologii N.

  Na paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, natomiast na zakresie 5 GHz dochodzi do 433 Mb/s. Powiększona przepustowość to także wyższa pojemność sieci Wi-Fi w Twoim domu. Przy dzisiejszych notebookach, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach bazujących na Wi-Fi, nadszedł już czas na przejście na nową generację i uzyskanie lepszych połączeń teraz i w przyszłości.Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia wysoką kompatybilność i produktywnośćDzięki możliwości jednoczesnej pracy na pasmach 2.4GHz i 5GHz z przepustowością trafnie 300 i 433 Mbps, RT-AC51U zagwarantuje łączną prędkość rzędu 733 Mbps i gwarantuje pełną stabilność pracy.

  Podstawowe czynności związane z Internetem, takie przeglądanie stron, czy pobieranie plików, mogą odbywać się na paśmie 2.4 GHz, natomiast bardziej wymagające operacje, takie jak strumieniowanie filmów Full HD, gry online, czy aplikacje zużywające dużo transferu - na mniej zatłoczonym paśmie 5 GHz.Koniec z martwymi strefami — 150% zasięgu!konkretna, dwukierunkowa transmisja zwiększa zasięg Wi-Fi o 150% w porównaniu z tradycyjnymi routerami.

  specyficzny design RT-AC51U sprawia,zawsze można na niego liczyć.Dodaj zewnętrzną pamięć, drukarki i inne urządzenia do swojej sieciDzięki wbudowanemu gniazdu USB do RT-AC51U możesz podłączać zewnętrzne magazyny informacji, drukarki i inne urządzenia i od razu udostępniać je w całej sieci.efektywna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRTŁatwa instalacja w 3 krokach Skorzystaj ze smartfona, tabletu lub komputera PC, by skonfigurować router marki ASUS w ciągu 30 sekund* w trzech przystępnych krokach.

  wystarczy podłączyć kable do routera, uruchomić przeglądarkę i progresywnać zgodnie z poleceniami kreatora instalacji,skonsolidować się z intranetem.ASUS AiCloud – Twój świat na życzenieASUS AiCloud pozwala Ci korzystać z osobistych informacji wszędzie i zawsze tam, gdzie masz dostęp do Internetu.

  Łączy Twoją sieć domową i usługę dysku internetowego* oraz zezwala na korzystanie z nich za pośrednictwem aplikacji mobilnej AiCloud dla smartfonów iOS lub Android albo przez spersonalizowany adres URL w oglądarce WWW.Pobieranie i strumieniowanie z każdego miejscaDownload Master i ulepszony serwer multimedialny zezwalają na pobieranie i odtwarzanie plików multimedialnych, przechowywanych na załączonej do routera pamięci USB, na kompatybilnych urządzeniach takich jak komputer PC, tablet, PS3, Xbox i telewizor Smart TV.Obsługa serwerów VPNŁatwe tworzenie serwerów VPN - surfuj po Internecie i korzystaj ze swych danych niezależnie od tego gdzie jesteś.

  Dzięki szyfrowaniu MPPE transmisja informacji jest za każdym razem bezpieczna.Bezpieczeństwo: - 64-bit WEP- 128-bit WEP- WPA2-PSK- WPA-PSK- WPA-Enterprise- WPA2-Enterprise- Zasięg z 802.1x- Obsługa WPSFunkcje specjalne: - Udostępnianie łącza 3G/4G- AiCloud- Serwer wydruku- Download Master- AiDisK- SSID- Kontrola rodzicielska- Może pracować jako bezprzewodowy router, a także APZasilanie: - Wejście AC: 110V~240V (50/60Hz)- Wyjście DC: 12V (max.

  prąd 1A)Oprogramowanie: - ASUS WRT- ASUS AiCloudWymagania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: - Router AC750 RT-AC51U - kabel RJ-45- Zasilacz- Przewodnik- Karta gwarancyjna- Płyta CD (instrukcja obsługi i program instalacyjny)rozmiary: - Szerokość: 189 mm- Głębokość: 129 mm- Wysokość: 36 cmPozostałe cechy: - AC750 (300 + 433 Mbps)- QoS Pro- Filtr URL- Monitorowanie Real-time Traffic- Multi-SSID- Przycisk WPS/Restart/Zasilanie/Włącznik WiFi- Download Master- Media server- Dostęp dla gości- Serwer plików- Firewall- Wykrywanie włamań SPI- Mapa sieci- Monitor ruchu- Obsługa podwójnego łącza- Obsługa Multicast Proxy- automatyczny adres IP/Statyczny- PPPoE (MPPE), PPTP, L2TPVPN:- IPSec Pass-Through- L2TP Pass-Through- PPTP server- OpenVPN server- OpenVPN client...


☆ Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) ☆

Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) Najniższa Cena Online

☆ Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rp-ac51 90ig03y0-bo3410 (4712900607505)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ASUS RP-AC51 to wzmacniacz sygnału 802.11ac, który współpracuje z każdym typem routera w celu zwiększenia zasięgu, wzmocnienia sygnału, a także wyeliminowania martwych punktów. Jest to doskonały dodatek do posiadanej sieci 802.11ac, który zwiększy sygnał Wi-Fi do każdego miejsca w Twoim domu....


☆ Asus rt-ac1200 ☆

Asus rt-ac1200 Najniższa Cena Online

☆ Asus rt-ac1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus rt-ac1200
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AC1200 V2 Najwyższa skuteczność AC1200 300+867Mbps Dwuzakresowy router Wi-Fi AC1200 z czterema antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej. Jednocześnie obsługiwane pasma 300 Mb/s (2,4 GHz) oraz 867 Mb/s (5 GHz) zapewniają wysoką przepustowość do superszybkich połączeń bezprzewodowych.

  niezawodna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT przy pomocy interfejsu użytkownika ASUSWRT masz możliwość skonfigurowania, monitorowania, a także kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu przy pomocy intuicyjnego pulpitu.

  zapewnia on szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu oraz sprężyste ustawienia, które pomogą Ci adekwatnie użyć produktywność swojej sieci. Podwójne połączenie WAN pozwala na Ci korzystanie z dwóch połączeń, czy również obsługę dwóch źródeł sygnału od zróżnicowanych ISP w jednym routerze.

  dodatkowo przystępna jest funkcja równoważenia obciążenia (load balance), a także tryb awaryjny (failover), co zagwarantuje redundancję i stały dostęp do Internetu bez żadnych zakłóceń. Dużo grasz, a może spędzasz większość swojego czasu na strumieniowaniu wideo? Niezależnie od Twojego planowanego wykorzystywania router RT-AC1200 V2 oferuje Ci mechanizmy Quality of Service (QoS), dzięki którym możesz samemu zadecydować, jak obszerna część przepustowości będzie przydzielana priorytetowo do dowolnie wybranego zadania.

  dodatkowo funkcja monitorowania ruchu sieciowego umożliwia Ci sprawdzanie informacji dotyczących korzystania z Internetu za pośrednictwem przejrzystego interfejsu graficznego. Zarządzaj swoją siecią z dowolnego miejsca W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze aniżeli kiedykolwiek w przeszłości.

  Nowa aplikacja ASUS Router została tworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi oraz niezawodności i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów, a także aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

  Superszybkie połączenie Wi-Fi AC z technologią 256QAM™ do przyspieszenia połączeń bezprzewodowych W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze niżeli kiedykolwiek w przeszłości.

  Nowa aplikacja ASUS Router została stworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi, a także bezawaryjności i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów, a także aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

  Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia płynną łączność Router RT-AC53, który obsługuje równocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz o przepustowości trafnie 300Mbps i 867Mbps, osiąga ogólną szybkość 1167Mbps, by zapewnić szybkość i stałość połączenia.

  Dla podstawowych czynności, np. Oglądanie stron internetowych i p...


☆ Access Point Asus RP-AC53 (4712900370041) ☆

Access Point Asus RP-AC53 (4712900370041) Najniższa Cena Online

☆ Access Point Asus RP-AC53 (4712900370041) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Access Point Asus RP-AC53 (4712900370041)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Wzmacniacz sygnału ASUS RP-AC53 AC750 Dual-Band Wi-Fi Biały Szybsze i progresywne Wi-Fi! Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału RP-AC53 potężne anteny zewnętrzne, które pomagają zlikwidować martwe strefy Wi-Fi i zwiększyć zasięg każdego routera bezprzewodowego.

  Działa jako wzmacniacz zasięgu, co oznacza możliwość powiększenia sieci bezprzewodowej na każdy zakątek domu –-nawet do tych miejsc, które są trudno przystępne. Dzięki oślepiającej szybkości 802.11ac – do 733 Mbps, to wyśmienity wybór do rozbudowy istniejącej sieci 802.11ac Wi-Fi.

  gwarantuje zasięg prędkiego internetu dla takich sprzętów, jak notebooky, tablety, smartfony, konsole do gier i telewizory typu Smart TV. Konfiguracja jednym dotknięciem i bezproblemowa łączliwość Konfigurowanie bezprzewodowego wzmacniacza RP-AC53 nie wymaga korzystania z dysku, myszy czy klawiatury.

  Aplikacja ASUS Extender to przystępny i instynktowny sposób na skonfigurowanie wzmacniacza RP-AC53, ale możeszużyć przycisków WPS i przeprowadzić samoczynną konfigurację. Zoptymalizowana wydajność gwarantuje płynne korzystanie z internetu.

  Aby wprowadzić zmiany innowacyjnych ustawień, można podłączyć RP-AC53 do komputera za pomocą kabla sieciowego i uzyskać dostęp bezpośrednio do internetowego menu konfiguracji. 3-w-1: wzmacniacz, punkt dostępowy i Media Bridge RP-AC53 ma trzy komfortowe tryby, które czynią go jeszcze bardziej sprężystym.

  Może działać jako wzmacniacz sygnału, bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) lub media bridge. W trybie AP, może być podłączony do dowolnej przewodowej sieci LAN – na przykład w hotelu – wytwarzając osobisty punktu dostępowego Wi-Fi, umożliwiający uzyskanie połączenia z internetem z notebooka, telefonu lub innego urządzenia Wi-Fi.

  W trybie Media Bridge, może być podłączony do dowolnego urządzenia kompatybilnego z siecią Ethernet - Smart TV, odtwarzacz multimedialny, konsola do gier albo komputer – proponując mu funkcje Wi-Fi. To genialny sposób, żeby ograniczyć liczbę kabli!

  Prosta konfiguracja na wyciągnięcie ręki Aplikacja ASUS Extender to łatwy i intuicyjny sposób na skonfigurowanie wzmacniacza ASUS. Starczy kilka dotknięć, i możesz z łatwością przenieść informacje logowania routera do wzmacniacza, a proste wskazówki pomogą ci znaleźć perfekcyjną lokalizację dla RP-AC53.

  Wszystko to bez wykorzystania komputera i na wyciągnięcie ręki!


☆ Asus RT-AC59U, 2_294776 ☆

Asus RT-AC59U, 2_294776 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AC59U, 2_294776 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AC59U, 2_294776
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Asus RT-AC59U Czarny Superszybkie połączenia internetowe kilku sprzętów jednocześnie Router Asus RT-AC59U czarny ma wbudowany chipset 802.11ac napędzany standardem Wi-Fi 5. Generacji (5G Wi-Fi) gwarantuje routerowi RT-AC59U superszybką łączność bezprzewodową.

  RT-AC59U proponuje szybkość rzędu 867 Mb/s na paśmie 5 GHz oraz 600 Mb/s jeszcze z 4x4 na paśmie 2,4 GHz, co jest wartością dwa razy wyższą prędkość oferowana przez aktualnie przystępne routery 300 Mb/s.

  spore opcje połączeń Router Asus RT-AC59U czarny jest wyekwipowany w cztery gigabitowe złącza LAN, przez które jednocześnie można przesyłać z prędkością dochodzącą do 4Gb/s. Telewizory rodzaju Smart TV, konsole do gry, dekodery telewizji kablowej, odtwarzacze mediów, dyski sieciowe rodzaju NAS i sporo innych sprzętów może teraz korzystać ze swoich niezależnych portów, co czyni z routera RT-AC59U Twoje domowe centrum mediów pozbawione wszystkich opóźnień.

  Zoptymalizowany do Twojej rozgrywki online i strumieniowania w jakości HD Czarny router Asus RT-AC59U technologię QoS, która zapewnia przepustowość do transferów przychodzących i wychodzących równocześnie przy połączeniach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

  Możesz nadać najwyższego priorytetu swojej rozgrywce internetowej i strumieniowaniu w HD, co zlikwiduje wszelkie problemy z opóźnieniami. Niesamowita wydajność i niewiarygodny poziom kontroli Router Asus RT-AC59U czarny to wysokowydajny router gigabitowy, który zagwarantuje niesamowitą moc i ogromny zasięg sygnału.

  Dzięki zaimplementowaniu nowego interfejsu użytkownika ASUSWRT możesz ekspresowo skonfigurować swoją sieć, przystosować reguły dostępu użytkowników oraz nadzorować siłę sygnału. Koncentracja na bezpieczeństwie rodziny Router Asus RT-AC59U w odcieniu czarnym ma za zadanie bronić Twoje dzieci, kiedy rozpoczną one odkrywanie Internetu.

  Zlokalizowanie w jednym miejscu wszelkich niezbędnych Ci funkcji zarządzania oraz intuicyjny interfejs użytkownika ogromnie usprawniają przeglądanie i użytkowanie ustawień bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach poszczególnych członków rodziny.Podsumowanie, czyli jaki router Asus najlepszy?


Najlepszy router Asus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router Asus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery – Zestawienie na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów Asus nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router Asus opinie,
 • dobry router Asus cena,
 • router Asus ranking,
 • router Asus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • ausu jaki router

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...