Ranking routerów DrayTek. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów DrayTek


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów DrayTek. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów DrayTek,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie routery DrayTek najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery DrayTek, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów DrayTek, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac ☆

Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa ☆

Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 ☆

Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  DrayTek Vigor 2915

  Backup WAN

  Routery Vigor wspierają kilka przeróżnych interfejsów WAN, które umożliwiają dostęp do Internetu z wykorzystaniem przeróżnych technice.
  Opcja Failover umożliwia uruchomienie łącza zapasowego w sytuacji awarii łącza podstawowego.

  VLANy / podsieci LAN

  W najprostszej topologii sieci LAN masz jedną fizyczną sieć i jedną adresację (np. 192.168.1.0/24), a co z tego wynika wszystkie urządzenia w tej sieci LAN mogą komunikować się z dowolnymi innymi.

  Load Balance / Route Policy

  Routery Vigor wspierają kilka najróżniejszych interfejsów WAN, które pozwalają na dostęp do Internetu z zastosowaniem rozmaitych technologii.
  Równoważenie obciążenia to funkcja polegająca na tym, że router wykorzystuje równocześnie więcej aniżeli jedno połączenie WAN (Internet).

  Firewall / CSM

  Internet daje nieograniczone możliwości komunikacji, a także pozwala na dostęp do niezmierzonej ilości informacji, jednocześnie dorosłym jak i dzieciom. Oprócz wielu korzyści kreuje on w dodatku obszerne zagrożenie.

  Zarządzanie Pasmem

  Zarządzanie pasmem to narzędzia pozwalające na kreowanie ruchu sieci lokalnej poprzez ukrócenie ekspansji łącza przez użytkowników notorycznie ściągających olbrzymie ilości informacji z Internetu. Zatem można uniemożliwić użycie całego dostępnego pasma poprzez jednego użytkownika.

  VPN

  VPN, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje Internet do stworzenia Wirtualnej Sieci Prywatnej. Dwie odległe strony, powiedzmy, iż twoje biuro w Poznaniu i Warszawie mogą przesyłać informacje między sobą jakby były w jednej sieci, a w rzeczywistości dane przechodzą poprzez Internet. Korzystając z systemu zwanego tunelowaniem, urządzenie na każdym końcu szyfruje i przesyła wszystkie informacje dedykowane dla strony zdalnej. Wszystkie komputery nadal działają w ich prywatnych podsieciach, które znajdują się za Firewall. Do tych komputerów nadal nie można dotrzeć ze świata zewnętrznego, z wyjątkiem tunelu VPN, który ma tylko dwa końce – jeden w biurze, a drugi w odległym biurze.

  VPN Backup

  Routery Vigor oprócz opcji wysokiej przystępności oraz WAN failover, które zapewniają dostęp do Internetu aplikacjom o znaczeniu krytycznym, wspierają funkcję VPN backup.

  Sieć bezprzewodowa (WiFi)

  Bezprzewodowa sieć LAN lub „WiFi", jak powszechnie wiadomo, jest wszechobecna. Jest ona stosowana codziennie poprzez smartfony, notebooky, tablety, a choćby domowe multimedia, takie jak inteligentne telewizory, systemy audio i konsole do gier.

  Specyfikacja i cechy Routera Vigor 2915:

  • Dual-WAN Gigabit Ethernet (drugi port wydzielony z LAN) z sprawnością NAT ponad 900Mbps dzięki akceleracji
  • WAN LoadBalance i Failover
  • 16 równoczesnych tuneli VPN PPTP/L2TP/IPsec (w tym 8 SSL/OpenVPN)
  • wydajność IPsec do 200 Mbps
  • sprawność SSL VPN do 100 Mbps
  • Firewall SPI z odfiltrowaniem treści według słów kluczowych URL, kategorii stron, aplikacji
  • USB do podłączenia modemu 3G/4G, dopełniającej pamięci, termometru, drukarki
  • bezpłatna usługa DrayDDNS z atestem Let’s Encrypt
  • Dwuzakresowe WiFi AC1300 z prędkością 867Mbps dla 5GHz i 400Mbps dla 2.4GHz (modele ac)

☆ DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 ☆

DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 Najniższa Cena Online

☆ DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DRAYTEK
 • Nazwa produktu: DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  kolekcja Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia albo przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G lub dodatkowej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z filtrowaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla prędkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)kanon WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur albo zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis seria Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.proponuje bezusterkową łączność szerokopasmową z 6 możliwymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane jednocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego lub równoważenia obciążenia, aby zapewnić stabilne połączenie internetowe. Dwa porty USB na dodatek obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, gwarantując dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  dodatkowo bezprzewodowy model Vigor2927ac proponuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia uzupełniającej bezusterkowości albo równoważenia obciążenia połączeń.linia Vigor2927 oferuje dodatkowo kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, oczyszczanie treści internetowych, profile czasowe i sporo innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)kolekcja Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.seria Vigor2927 obsługuje w dodatku SSL VPN - protokół VPN oparty na niezwykle popularnej metodzie szyfrowania używanej poprzez wszystkie witryny HTTPS.

  w trakcie gdy tradycyjne protokoły VPN można odfiltrować poprzez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony do czasu, aż dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek proponuje darmową aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest dodatkowo obsługiwany przez serię Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,przez zróżnicowane interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia lub w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można także podłączyć do portów USB routera i zapewnić dodatkowe bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza lub pokaźne obciążenie łącza podstawowego. Rozciągliwe zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN gwarantują szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) umożliwiają rozdzielenie klientów sieci LAN na różnorodne domeny logiczne w celu rozszerzenia bezpieczeństwa i sprawności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Linia Vigor2927 obsługuje standard 802.1Q i może budować oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest jeszcze sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek najróżniejszych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a choćby Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji), a także monitorowanie mogą być wykonywane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika linii Vigor2927.Sama kolekcja obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana za pomocą oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do konstrukcji na ścianie1x zasilacz1x przewód Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Router DrayTek Vigor 2927ac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Router DrayTek Vigor 2927ac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2927ac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2927ac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  seria Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia lub przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G albo uzupełniającej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z oczyszczaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla prędkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)standard WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur lub zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis seria Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.oferuje bezusterkową łączność szerokopasmową z 6 możliwymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane równocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego lub równoważenia obciążenia, aby zapewnić zrównoważone połączenie internetowe. Dwa porty USB w dodatku obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, gwarantując dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  w dodatku bezprzewodowy model Vigor2927ac proponuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia dodatkowej niezawodności albo równoważenia obciążenia połączeń.seria Vigor2927 proponuje ponadto kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, odfiltrowanie treści internetowych, profile czasowe i niemało innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)linia Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.linia Vigor2927 obsługuje jeszcze SSL VPN - protokół VPN oparty na szczególnie popularnej metodzie szyfrowania używanej poprzez wszystkie witryny HTTPS.

  podczas gdy konwencjonalne protokoły VPN można odfiltrować przez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony do czasu, aż dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek proponuje darmową aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest również obsługiwany przez kolekcję Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,przez różnorodne interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można także podłączyć do portów USB routera i zapewnić dodatkowe bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza albo pokaźne obciążenie łącza podstawowego. Rozciągliwe zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN gwarantują szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) zezwalają na rozdzielenie klientów sieci LAN na przeróżne domeny logiczne w celu zwiększenia bezpieczeństwa i skuteczności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Kolekcja Vigor2927 obsługuje kanon 802.1Q i może kreować oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest w dodatku sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek różnych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a choćby Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji) i monitorowanie mogą być wykonywane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika serii Vigor2927.Sama linia obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana za pomocą oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do konstrukcji na ścianie1x zasilacz1x kabel Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Draytek Router vigor 2927ax- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484743022) ☆

Draytek Router vigor 2927ax- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484743022) Najniższa Cena Online

☆ Draytek Router vigor 2927ax- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484743022) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Draytek Router vigor 2927ax- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484743022)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  seria Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia lub przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G lub dodatkowej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z odfiltrowaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla szybkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)standard WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur albo zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis kolekcja Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.oferuje bezawaryjną łączność szerokopasmową z 6 osiągalnymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane równocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego lub równoważenia obciążenia, żeby zapewnić stabilne połączenie internetowe. Dwa porty USB w dodatku obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, zapewniając dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  w dodatku bezprzewodowy model Vigor2927ac oferuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia dopełniającej bezusterkowości albo równoważenia obciążenia połączeń.kolekcja Vigor2927 oferuje też kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, filtrowanie treści internetowych, profile czasowe i niemało innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)kolekcja Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.kolekcja Vigor2927 obsługuje jeszcze SSL VPN - protokół VPN oparty na niezwykle lubianej metodzie szyfrowania użytkowanej przez wszystkie witryny HTTPS.

  w trakcie gdy konwencjonalne protokoły VPN można oczyszczać poprzez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony tak długo, jak dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek proponuje darmową aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest też obsługiwany poprzez linię Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,poprzez zróżnicowane interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można dodatkowo podłączyć do portów USB routera i zapewnić dopełniające bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia lub w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza albo szerokie obciążenie łącza podstawowego. Elastyczne zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN zapewniają szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) zezwalają na rozdzielenie klientów sieci LAN na różnorodne domeny logiczne w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Seria Vigor2927 obsługuje standard 802.1Q i może generować oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest też sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek różnorodnych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a choćby Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji) oraz monitorowanie mogą być wykonywane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika serii Vigor2927.Sama linia obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana przy pomocy oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do montażu na ścianie1x zasilacz1x przewód Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Draytek Router vigor 2927l- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Draytek Router vigor 2927l- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Draytek Router vigor 2927l- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Draytek Router vigor 2927l- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  seria Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia lub przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G albo dodatkowej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z przefiltrowaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla prędkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)standard WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur lub zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis kolekcja Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.proponuje bezusterkową łączność szerokopasmową z 6 realnymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane równocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego lub równoważenia obciążenia, aby zapewnić zrównoważone połączenie internetowe. Dwa porty USB też obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, gwarantując dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  w dodatku bezprzewodowy model Vigor2927ac oferuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia dodatkowej bezawaryjności albo równoważenia obciążenia połączeń.seria Vigor2927 proponuje również kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, przefiltrowanie treści internetowych, profile czasowe i dużo innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)seria Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.seria Vigor2927 obsługuje ponadto SSL VPN - protokół VPN oparty na szczególnie lubianej metodzie szyfrowania używanej przez wszystkie witryny HTTPS.

  podczas gdy klasyczne protokoły VPN można odfiltrować poprzez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony do czasu, aż dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek oferuje darmową aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest na dodatek obsługiwany przez linię Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,poprzez najróżniejsze interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można również podłączyć do portów USB routera i zapewnić dodatkowe bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia lub w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza lub pokaźne obciążenie łącza podstawowego. Elastyczne zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN gwarantują szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) zezwalają na rozdzielenie klientów sieci LAN na najróżniejsze domeny logiczne w celu zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Linia Vigor2927 obsługuje kanon 802.1Q i może budować oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest również sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek rozmaitych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a nawet Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji) i monitorowanie mogą być wykonywane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika linii Vigor2927.Sama kolekcja obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana za pomocą oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do konstrukcji na ścianie1x zasilacz1x przewód Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Router DrayTek Vigor 2927Lac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Router DrayTek Vigor 2927Lac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2927Lac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2927Lac- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  linia Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia albo przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G albo dopełniającej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z oczyszczaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla prędkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)kanon WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur albo zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis kolekcja Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.proponuje bezusterkową łączność szerokopasmową z 6 możliwymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane jednocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego lub równoważenia obciążenia, by zapewnić stabilne połączenie internetowe. Dwa porty USB na dodatek obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, gwarantując dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  na dodatek bezprzewodowy model Vigor2927ac proponuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia dodatkowej bezawaryjności albo równoważenia obciążenia połączeń.linia Vigor2927 oferuje także kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, filtrowanie treści internetowych, profile czasowe i dużo innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)seria Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.seria Vigor2927 obsługuje też SSL VPN - protokół VPN oparty na wyjątkowo lubianej metodzie szyfrowania użytkowanej poprzez wszystkie witryny HTTPS.

  podczas gdy tradycyjne protokoły VPN można odfiltrować przez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony dopóki dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek oferuje darmową aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest na dodatek obsługiwany przez linię Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,przez różnorodne interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można w dodatku podłączyć do portów USB routera i zapewnić uzupełniające bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza albo znaczne obciążenie łącza podstawowego. Rozciągliwe zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN zapewniają szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) pozwalają na rozdzielenie klientów sieci LAN na różnorodne domeny logiczne w celu powiększenia bezpieczeństwa i sprawności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Linia Vigor2927 obsługuje standard 802.1Q i może wytwarzać oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest także sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek przeróżnych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a nawet Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji), a także monitorowanie mogą być realizowane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika kolekcji Vigor2927.Sama seria obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana przy pomocy oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do konstrukcji na ścianie1x zasilacz1x kabel Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) ☆

Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) Najniższa Cena Online

☆ Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  seria Vigor2135Gigabitowy, szerokopasmowy router VPN WAN1x port Gigabit WAN1x port SFP (model FVac)2 jednoczesne tunele VPNdo 940 Mbit/s przepustowości WANPrzepustowość VPN 200 Mb/sObsługuje 4 podsieciCentralne zarządzanie punktami dostępowymi VigorOpis seria Vigor2135 to szerokopasmowy router VPN z firewallem z pojedynczym portem WAN, który proponuje przepustowość WAN do 940 Mb/s z włączoną akceleracją sprzętową bez poświęcania funkcji kontroli przepustowości.

  Jest świetny dla klientów, którzy mają wyższe wymagania niż zwykli użytkownicy. Ten model jest wyśmienity do użytku bezpośrednio za konwerterem mediów od dostawcy światłowodów albo za modemem kablowym albo DSL.

  wyekwipowany w funkcje klasy biznesowej, w tym filtrowanie treści internetowych, zasady tras, QoS w oparciu o aplikacje i nie tylko, router jest wyśmienity dla fachowych użytkowników inteligentnych domów/SMB, którzy chcą przejąć pełną kontrolę nad własną siecią.

  prędko konfiguruj bezpieczne połączenia VPN, oglądaj IPTV w dowolnym miejscu i oczywiście zawsze korzystaj z wysokiej przepustowości w swej sieci. Seria obejmuje dodatkowo modele z zaimplementowanym Wi-Fi 11ac Wave 2.

  Wysoka przepustowość, najnowsze technologie bezpieczeństwa i sprawdzona jakość DrayTek sprawiają, że ten model jest doskonałym routerem dla pracowników domowych. Router może skonfigurować 2 tunele LAN-to-LAN VPN do biura.

  Przewodową albo bezprzewodową pracę wszelkich podłączonych klientów bezpośrednio z biurem można wdrożyć natychmiast bez dodatkowego oprogramowania wymagającego licencji. Zintegrowane Wi-Fi 11ac (model AC/VAC)rodzaje WLAN, takie jak Vigor2135ac i Vigor2135Vac, posiadają zintegrowane punkty dostępowe z 867 MBit/s w paśmie 5GHz i 300 MBit/s w paśmie częstotliwości 2,4GHz.

  Oba pasma radiowe mogą działać jednocześnie. W dodatku standardem są funkcje takie jak sterowanie pasmem, w którym kupujący bezprzewodowi są przekierowywani do 5GHz w miarę możliwości, a także roaming i uczciwość czasu antenowego.

  linia Vigor2135 jest wyekwipowana w centralne zarządzanie AP, które może służyć do centralnego zarządzania dwoma punktami dostępowymi DrayTek w Twojej sieci. Modele Vigor2135ac wykorzystują kanon Wi-Fi 802.11ac i mają możliwość tworzenia osobnych sieci bezprzewodowych dla gości.

  W ten sposób poszczególne segmenty sieci mogą być w razie zapotrzebowania sensownie oddzielone od siebie, np. Obszar sieci wykorzystywany poprzez gości. Najwyższy priorytet dla IPTV i telefoniiSeria Vigor2135 obsługuje IGMP proxy i IGMP snooping dla IPTV i oczywiście Real-Time Streaming Protocol RTSP_ALG dla usług audio/video.

  Dzięki akceleracji sprzętowej komplety te są dzisiaj transportowane jeszcze szybciej. Komplety telefoniczne są samoczynnie priorytetyzowane przez QoS, dzięki czemu nie ma przerw w telefonii, gdy zastosowanie przepustowości jest wysokie.modelemodel routeraWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzVOIPFiberWigor2135 Vigor2135ac Vigor2135Vac Vigor2135FVacZakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny (model ac)1x szablon do wiercenia do montażu na ścianie2x śruby / 2x kołki do montażu na ścianie1x zasilacz1x kabel Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...Podobne zestawienia:


Najtańsze routery DrayTek – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery DrayTek, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów DrayTek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) ☆

Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) Najniższa Cena Online

☆ Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Draytek Router vigor 2135 - vigor2135- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4710484741820)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  linia Vigor2135Gigabitowy, szerokopasmowy router VPN WAN1x port Gigabit WAN1x port SFP (model FVac)2 jednoczesne tunele VPNdo 940 Mbit/s przepustowości WANPrzepustowość VPN 200 Mb/sObsługuje 4 podsieciCentralne zarządzanie punktami dostępowymi VigorOpis seria Vigor2135 to szerokopasmowy router VPN z firewallem z pojedynczym portem WAN, który proponuje przepustowość WAN do 940 Mb/s z włączoną akceleracją sprzętową bez poświęcania funkcji kontroli przepustowości.

  Jest wspaniały dla klientów, którzy posiadają wyższe kryteria niżeli zwykli użytkownicy. Ten model jest świetny do korzystania bezpośrednio za konwerterem mediów od dostawcy światłowodów lub za modemem kablowym lub DSL.

  zaopatrzony w funkcje klasy biznesowej, w tym przefiltrowanie treści internetowych, zasady tras, QoS w oparciu o aplikacje i nie tylko, router jest rewelacyjny dla mistrzowskich użytkowników inteligentnych domów/SMB, którzy chcą przejąć pełną kontrolę nad własną siecią.

  błyskawicznie konfiguruj bezpieczne połączenia VPN, oglądaj IPTV w dowolnym miejscu i oczywiście zawsze korzystaj z wysokiej przepustowości w swej sieci. Linia obejmuje także modele z zastosowanym Wi-Fi 11ac Wave 2.

  Wysoka przepustowość, najnowsze technologie bezpieczeństwa i sprawdzona jakość DrayTek powodują, iż ten model jest nadzwyczajnym routerem dla pracowników domowych. Router może skonfigurować 2 tunele LAN-to-LAN VPN do biura.

  Przewodową albo bezprzewodową pracę wszelkich podłączonych klientów bezpośrednio z biurem można wdrożyć natychmiast bez dopełniającego oprogramowania wymagającego licencji. Zintegrowane Wi-Fi 11ac (model AC/VAC)rodzaje WLAN, takie jak Vigor2135ac i Vigor2135Vac, mają zintegrowane punkty dostępowe z 867 MBit/s w paśmie 5GHz i 300 MBit/s w paśmie częstotliwości 2,4GHz.

  Oba pasma radiowe mogą działać jednocześnie. W dodatku standardem są funkcje takie jak sterowanie pasmem, w którym kupujący bezprzewodowi są przekierowywani do 5GHz w miarę możliwości, a także roaming i uczciwość czasu antenowego.

  seria Vigor2135 jest wyekwipowana w centralne zarządzanie AP, które może służyć do centralnego zarządzania dwoma punktami dostępowymi DrayTek w Twojej sieci. Modele Vigor2135ac wykorzystują standard Wi-Fi 802.11ac i posiadają możliwość tworzenia osobnych sieci bezprzewodowych dla gości.

  W ten sposób poszczególne segmenty sieci mogą być w razie potrzeby sensownie oddzielone od siebie, np. Obszar sieci używany przez gości. Najwyższy priorytet dla IPTV i telefoniiSeria Vigor2135 obsługuje IGMP proxy i IGMP snooping dla IPTV i oczywiście Real-Time Streaming Protocol RTSP_ALG dla usług audio/wideo.

  Dzięki akceleracji sprzętowej pakiety te są teraz transportowane jeszcze szybciej. Zestawy telefoniczne są samoczynnie priorytetyzowane poprzez QoS, dzięki czemu nie ma przerw w telefonii, gdy wykorzystanie przepustowości jest wysokie.modelemodel routeraWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzVOIPFiberWigor2135 Vigor2135ac Vigor2135Vac Vigor2135FVacZakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny (model ac)1x szablon do wiercenia do montażu na ścianie2x śruby / 2x kołki do montażu na ścianie1x zasilacz1x kabel Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...


☆ Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 ☆

Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DrayTek
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2915- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, Vigor 2915
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  DrayTek Vigor 2915

  Backup WAN

  Routery Vigor wspierają kilka najróżniejszych interfejsów WAN, które umożliwiają dostęp do Internetu z wykorzystaniem różnorodnych technologii.
  Opcja Failover pozwala na uruchomienie łącza zapasowego w sytuacji awarii łącza podstawowego.

  VLANy / podsieci LAN

  W najprostszej topologii sieci LAN masz jedną fizyczną sieć, a także jedną adresację (np. 192.168.1.0/24), a co za tym idzie wszystkie urządzenia w tej sieci LAN mogą komunikować się z dowolnymi innymi.

  Load Balance / Route Policy

  Routery Vigor wspierają kilka różnorodnych interfejsów WAN, które zezwalają na dostęp do Internetu z użyciem przeróżnych technologii.
  Równoważenie obciążenia to funkcja polegająca na tym, iż router wykorzystuje jednocześnie więcej aniżeli jedno połączenie WAN (Internet).

  Firewall / CSM

  Internet daje nieograniczone możliwości komunikacji, a także pozwala na dostęp do niezmierzonej ilości informacji, jednocześnie dorosłym jak i dzieciom. Oprócz wielu korzyści generuje on na dodatek szerokie zagrożenie.

  Zarządzanie Pasmem

  Zarządzanie pasmem to narzędzia zezwalające na kreowanie ruchu sieci lokalnej przez ukrócenie ekspansji łącza poprzez użytkowników notorycznie ściągających olbrzymie ilości danych z Internetu. Zatem można uniemożliwić wykorzystanie całego przystępnego pasma poprzez jednego użytkownika.

  VPN

  VPN, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje Internet do stworzenia Wirtualnej Sieci Prywatnej. Dwie odległe strony, powiedzmy, że twoje biuro w Poznaniu i Warszawie mogą przesyłać dane między sobą jakby były w jednej sieci, a w rzeczywistości dane przechodzą poprzez Internet. Korzystając z systemu zwanego tunelowaniem, urządzenie na każdym końcu szyfruje i przesyła wszystkie dane przeznaczone dla strony zdalnej. Wszystkie komputery nadal działają w ich prywatnych podsieciach, które znajdują się za Firewall. Do tych komputerów nadal nie można dotrzeć ze świata zewnętrznego, z wyjątkiem tunelu VPN, który ma tylko dwa końce – jeden w biurze, a drugi w odległym biurze.

  VPN Backup

  Routery Vigor oprócz opcji wysokiej dostępności i WAN failover, które zapewniają dostęp do Internetu aplikacjom o znaczeniu krytycznym, wspierają funkcję VPN backup.

  Sieć bezprzewodowa (WiFi)

  Bezprzewodowa sieć LAN albo „WiFi", jak powszechnie wiadomo, jest wszechobecna. Jest ona używana codziennie przez smartfony, laptopy, tablety, a choćby domowe multimedia, takie jak inteligentne telewizory, systemy audio i konsole do gier.

  Specyfikacja i cechy Routera Vigor 2915:

  • Dual-WAN Gigabit Ethernet (drugi port wydzielony z LAN) z produktywnością NAT ponad 900Mbps dzięki akceleracji
  • WAN LoadBalance i Failover
  • 16 równoczesnych tuneli VPN PPTP/L2TP/IPsec (w tym 8 SSL/OpenVPN)
  • sprawność IPsec do 200 Mbps
  • efektywność SSL VPN do 100 Mbps
  • Firewall SPI z odfiltrowaniem treści według słów kluczowych URL, kategorii stron, aplikacji
  • USB do podłączenia modemu 3G/4G, dopełniającej pamięci, termometru, drukarki
  • bezpłatna usługa DrayDDNS z certyfikatem Let’s Encrypt
  • Dwuzakresowe WiFi AC1300 z szybkością 867Mbps dla 5GHz i 400Mbps dla 2.4GHz (modele ac)

☆ Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac ☆

Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router DrayTek Vigor 2765ac | Darmowa dostawa, Vigor 2765ac
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa ☆

Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router DrayTekVigor 2915ac | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 ☆

DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 Najniższa Cena Online

☆ DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DRAYTEK
 • Nazwa produktu: DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router 1xRJ-45 1Gbps WAN 5xRJ-45 1Gbps LAN 2x USB 2.0
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  linia Vigor2927Router VPN z podwójną zaporą sieciową WAN2 porty Gigabit Ethernet WAN do równoważenia obciążenia albo przełączania awaryjnegoDo 6 połączeń WAN z równoważeniem obciążenia i przepustowością NAT powyżej 900 Mbit/s2 porty USB dla modemu 3G/4G albo dopełniającej przestrzeni dyskowejZapora sieciowa SPI z przefiltrowaniem treści według słowa kluczowego adresu URL, kategorii i aplikacjiDwuzakresowy 2x2 MU-MIMO 802.11ac Wave 2 dla prędkości do 867 Mb/s + 400 Mb/s (model ac)standard WLAN 802.11ax Wave 2 (model z siekierą)50 jednoczesnych tuneli VPN dla zdalnych biur albo zdalnych miejsc pracy o przepustowości do 285 Mbit/s z IPsec i do 110 Mbit/s z SSL VPN z pełnym szyfrowaniemCentralne zarządzanie 20 punktami VigorAP i 10 VigorSwitchPrezentacja internetowa na żywoOpis kolekcja Vigor2927 obejmuje router z podwójną siecią WAN VPN Firewall.proponuje bezusterkową łączność szerokopasmową z 6 osiągalnymi dostępami WAN, z których wszystkie mogą być obsługiwane równocześnie.

  Dwa porty Gigabit Ethernet WAN mogą działać w trybie przełączania awaryjnego albo równoważenia obciążenia, by zapewnić jednostajne połączenie internetowe. Dwa porty USB w dodatku obsługę kompatybilnego modemu USB 3G/4G, gwarantując dodatkowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  w dodatku bezprzewodowy model Vigor2927ac oferuje możliwość zestawienia dwóch bezprzewodowych połączeń WAN w celu zapewnienia dodatkowej niezawodności lub równoważenia obciążenia połączeń.linia Vigor2927 oferuje również kompleksowe funkcje, takie jak Quality of Service, VLAN, zarządzanie przepustowością, opcje centralnego zarządzania dla VigorAP i VigorSwitches, firewall SPI, przefiltrowanie treści internetowych, profile czasowe i niemało innych.

  VPN (wirtualna sieć prywatna)linia Vigor2927 obsługuje VPN LAN-to-LAN i VPN Remote Dial-in, do 50 tuneli VPN może być skonfigurowanych w tym samym czasie. Obsługuje protokoły VPN, takie jak IPsec IKEv1/IKEv2, IPsec IKEv2 EAP, IPsec XAuth, OpenVPN i jest kompatybilny z ofertami VPN innych firm.seria Vigor2927 obsługuje w dodatku SSL VPN - protokół VPN oparty na niezwykle modnej metodzie szyfrowania stosowanej poprzez wszystkie witryny HTTPS.

  podczas gdy konwencjonalne protokoły VPN można oczyszczać przez zaporę sieciową i NAT sieci publicznych, SSL VPN jest dozwolony do czasu, aż dozwolony jest protokół HTTPS. DrayTek oferuje bezpłatną aplikację kliencką dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.Trunking VPN jest jeszcze obsługiwany poprzez kolekcję Vigor2927.

  Pozwala to na skonfigurowanie dwóch tuneli VPN do tej samej zdalnej lokalizacji,przez różnorodne interfejsy WAN. Dwa tunele można skonfigurować w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.Równoważenie obciążenia / przełączanie awaryjneSeria Vigor2927 ma dwa porty Gigabit Ethernet WAN.

  Modemy USB 3G/4G można dodatkowo podłączyć do portów USB routera i zapewnić uzupełniające bezprzewodowe połączenia z Internetem. W rzeczywistości wszystkie interfejsy WAN można skonfigurować do działania w trybie równoważenia obciążenia albo w trybie awaryjnym.

  W trybie awaryjnym port WAN staje się aktywny tylko wtedy, gdy wykryje utratę łącza lub wielkie obciążenie łącza podstawowego. Rozciągliwe zarządzanie siecią LANPorty 5 Gigabit Ethernet LAN gwarantują szybką łączność serwerów i komputerów w sieci lokalnej, a funkcje wirtualnej sieci LAN (VLAN) zezwalają na rozdzielenie klientów sieci LAN na przeróżne domeny logiczne w celu powiększenia bezpieczeństwa i produktywności sieci.

  Jeśli nie używasz drugiego portu WAN, możesz przełączyć go na port LAN 6. Linia Vigor2927 obsługuje standard 802.1Q i może budować oparty na tagach system VLAN z przełącznikiem 802.1Q. Obsługiwana jest jeszcze sieć VLAN oparta na portach, więc każdy port LAN może być skonfigurowany jako członek najróżniejszych sieci VLAN.

  Centralne zarządzanieSeria Vigor2927 obejmuje funkcje zarządzania wszystkimi urządzeniami Vigor w sieci, w tym VigorAPs, Vigor Switches, a nawet Vigor Routers. Dzięki funkcji scentralizowanego zarządzania konserwacja urządzenia (takie jak aktualizacja oprogramowania układowego, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji) oraz monitorowanie mogą być realizowane z jednego portalu, internetowego interfejsu użytkownika linii Vigor2927.Sama linia obsługuje protokół TR-069 i może być zdalnie zarządzana i monitorowana przy pomocy oprogramowania zarządzającego VigorACS 2.modelemodel routeraSiatkowe Wi-FiModem LTEWi-Fi 2,4 GHz/5 GHzStandard WLAN 802.11axVoIP (porty RJ-11)Wigor2927 Wigor2927ac Wigor2927ax Vigor2927Vac Wigor2927L Vigor2927Lac Zakres dostawyDołączone akcesoria2x anteny WiFi (model ac/ax)2x śruby / 2x kołki do montażu na ścianie1x zasilacz1x przewód Ethernet1x Skrócona instrukcja obsługi...Podsumowanie, czyli jaki router DrayTek najlepszy?


Najlepszy router DrayTek w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router DrayTek w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane routery – Ranking na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów DrayTek nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router DrayTek opinie,
 • dobry router DrayTek cena,
 • router DrayTek ranking,
 • router DrayTek jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...