Ranking routerów 1GB. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów 1GB


Pomagamy w wyborze dobrych routerów 1GB. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów 1GB,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery 1GB najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery 1GB, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów 1GB, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze atrybuty:

  • kanon Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax, a także przepustowość 160 MHz dla obsługi pokaźniejszej liczby maszyn i lepszej sprawności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o mnóstwo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Gwarantuje on łączną prędkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • pokaźniejsza liczba obsługiwanych maszyn i wyższa efektywność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,jeszcze OFDMA dla skutecznego przydzielania kanałów i komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany poprzez kierunek Micro zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje i neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych sprzętów podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o niemało wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, a także 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów typu 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wytworzony do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując przełomowe połączenie technologii OFDMA, a także MU-MIMO, technologia 802.11ax gwarantuje obsługę choćby 4 razy wyższej liczby udoskonaloną efektywność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do niezwykle nieefektywnego używania dostępnej przepustowości. Obsługa technice OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax zezwala na dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei zezwala na łączenie ze sobą sygnałów z przeróżnych maszyn i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technikę Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca liczba połączonych z siecią maszyn osobistych doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy standard 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą produktywność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, pokaźniejszy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii maszyn połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom widocznie udoskonalone wrażenia podczas korzystania z sieci.

  efektywny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U gwarantuje Ci płynne i zrównoważone połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez niemało rozmaitych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zastosowane materiały budowlane, a choćby umeblowanie. ASUS AiMesh to postępowa, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest niezwykle produktywna, elastyczna i pozwala na Ci zastosowanie różnorodnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich maszyn

  Funkcja Target Wake Time (TWT) zezwala na routerowi RT-AX58U planowanie wyodrębnionych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście urządzeń w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie zniżyć zużycie energii dla wyraźnie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technika zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla powiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje świeże funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Równocześnie udostępnia ona ulepszoną technologię autoryzacji użytkownika, a także sprawniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co nad wyraz przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe dane.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U oferuje bezpłatny na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez nurt Micro, który posiada regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny zestaw bezpieczeństwa zagwarantuje progresywne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji mobilnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  typ urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  dopełniające dane: technika MU-MIMO / technologia AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / przewód Ethernet RJ45


☆ TP-Link Archer ax73 ☆

TP-Link Archer ax73 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax73 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax73
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX73 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze parametry Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K - szybkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach gwarantują płynną transmisję i szybsze szybkości pobierania.+ technika Wi-Fi 6 - konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.

  Połączenia dla ponad 200 urządzeń - Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość choćby czterokrotnie.$215** znaczny zasięg - Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming zezwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.

  konkretny procesor - Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz ekspresowo reaguje na wszystkie działania realizowane w ramach sieci. HomeShield - zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu innowacyjnych funkcji do ochrony sieci i maszyn IoT.* udoskonalona wentylacja, praca bez przegrzewania - lepszy mechanizm wentylacji pozwala na produktywniejszą pracę urządzenia.

  Udostępnianie poprzez USB - Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze. Nietrudna konfiguracja - Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS, a także Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  Dwupasmowy, gigabitowy router Wi-Fi 6 AX5400 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, gwarantując obszerniejsze prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą produktywność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,zespolić z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu. Szybkości tworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie obfite szybkości pasma 2,4 GHz wspaniałe wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt niewiele$216 Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Nowoczesne technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz posiadać dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni$217 Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o pokaźnej mocy i rozwiązaniem 4T4R gwarantują dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i jednostajne połączenia dla wszelkich użytkowników.

  Połączenia dla ponad 200 maszyn Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą produktywność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej -- router prosto poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym poprzez transmisje strumieniowe i gry.

  OFDMA technika OFDMA, podnosząc efektywność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach. MU-MIMO dane przesyłane są do wielu urządzeń równocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne części, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w stylowym, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm2 (25 cali2) tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i umożliwia efektywną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: innowacyjna ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów komplet zabezpieczeń HomeShield gwarantuje ochronę wszelkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, gwarantując bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.

  Usprawniona ochrona urządzeń IoT HomeShield wyłapuje urządzenia IoT, w tym kamery i asystentów głosowych, żeby blokować wszystkie potencjalne luki w zabezpieczeniach i chronić Twoją prywatność. Uniemożliwianie atakom DDoS HomeShield rejestruje każdy nieprawidłowy ruch przychodzący, aby urządzenie mogło samoczynne blokować żądania wysyłane z adresów IP, które znajdują się na czarnej liście.

  Skuteczna kontrola rodzicielska Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, by cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Topowa ochrona od Avira(R) Avira, wielokrotnie nagradzana producent technologiczna, z której usługa korzysta 500 milionów użytkowników, jest odpowiedzialna za zabezpieczenia kompletu HomeShield i zagwarantuje ich stałe aktualizacje.

  dzięki czemu domowa sieć jest za każdym razem bezpieczna i działa bez zarzutu. TP-Link OneMesh(TM): sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu$218 Archer AX73 obsługuje technikę OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z instynktownej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja technologiczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE Standardy Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz szybkości sieci WiFi AX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax) Zasięg sieci WiFi Domy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, konkretnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia powiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o obszernej mocy poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R sporo strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego wytrzymałość na zakłócenia transmisji danych skuteczność sieci WiFi Wysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia między dostępne pasma, aby zapewnić ich trafne działanie MU-MIMO 4×4 zezwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA zagwarantuje możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness ulepsza wydajność sieci, ograniczając nieefektywne używanie przepustowości pasm DFS pozwala na dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia posiadają do dyspozycji jeszcze obszerniejszą przepustowość Tryby pracy Tryb routera Tryb punktu dostępowego właściwości SPRZĘTOWE Procesor Trzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz Porty Ethernet 1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LAN Statyczna agregacja łączy (LAG) dostępna na dwóch portach LAN Obsługiwane typy USB 1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Przyciski Wł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. Zasilania Wł./Wył. Diod WPS Reset Moc 12 V $219 2,5 A BEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJI Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona maszyn IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowej Funkcja Guest Network Sieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHz Serwer VPN OpenVPN PPTP OPROGRAMOWANIE Protokoły IPv4 IPv6 zestawy usług HomeShield Dowiedz się więcej> OneMesh(TM) Obsługa OneMesh(TM) OneMesh(TM) pomaga w utworzeniu rozciągliwej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh(TM) obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności zamiany posiadanych sprzętów albo kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh> Kontrola rodzicielska Kontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka przefiltrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczne Typy sieci WAN Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service Priorytety QoS dla sprzętów Usługa Cloud samoczynne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNS Przekierowywanie NAT Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualne IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowany DHCP Rezerwacja adresów Lista klientów DHCP Serwer DDNS TP-Link NO-IP DynDNS Zarządzanie Aplikacja Tether Strona internetowa WYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA rozmiary (S×G×W) 272,5 × 147,2 × 49,2 mm (10,7 × 5,8 × 1,9 cala) Zawartość opakowania Router Wi-Fi Archer AX73 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja prędkiej instalacji INNE oczekiwania systemowe Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) certyfikaty FCC, CE, RoHS Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji informacje UZYSKANE podczas TESTÓW Moc transmisji WiFi CE: Czułość odbierania sygnału WiFi 2,4 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94,5 dBm 11ac VHT20 MCS8:-72,5 dBm 11ac VHT40 MCS0:-92,5 dBm 11ac VHT40 MCS9:-69,5 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64,5 dBm 11ax HE40 MCS0:-92,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97 dBm 11ac VHT20 MCS8:-74 dBm 11ac VHT40 MCS0:-95 dBm 11ac VHT40 MCS9:-70 dBm 11ac VHT80 MCS0:-91,5 dBm 11ac VHT80 MCS9:-66 dBm 11ac VHT160 MCS0:-86 dBm 11ac VHT160 MCS9:-61 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64 dBm 11ax HE40 MCS0:-91,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 11ax HE80 MCS0:-88 dBm 11ax HE80 MCS11:-58 dBm 11ax HE160 MCS0:-85,5 dBm 11ax HE160 MCS11:-55 dBm


☆ ASR1001X-20G-K9 - 6x 1G SFP, 2x Zailacz, 8GB DRAM, 20GB Cisco ASR Router ☆

ASR1001X-20G-K9 - 6x 1G SFP, 2x Zailacz, 8GB DRAM, 20GB Cisco ASR Router Najniższa Cena Online

☆ ASR1001X-20G-K9 - 6x 1G SFP, 2x Zailacz, 8GB DRAM, 20GB Cisco ASR Router - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: ASR1001X-20G-K9 - 6x 1G SFP, 2x Zailacz, 8GB DRAM, 20GB Cisco ASR Router
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ASR1001X-20G-K9


☆ Router TOTOLINK LR1200GB ☆

Router TOTOLINK LR1200GB Najniższa Cena Online

☆ Router TOTOLINK LR1200GB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Totolink
 • Nazwa produktu: Router TOTOLINK LR1200GB
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Totolink LR1200GB to bezprzewodowy dwupasmowy router 4G LTE, który jest zgodny z najistotniej innowacyjnymi standardami 802.11ac i proponuje prędkość WiFi do 1200Mbps. Miej komfortowy dostęp do sieci 4G, jednocześnie udostępniając swoją sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi.

  Wszystkie Twoje urządzenia Wi-Fi natychmiast wejdą w erę 4G z łącznością WiFi. Obsługuje 4G + Cat6, który wykorzystywał technikę Carrier Aggregation, prędkość pobierania do 300 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s.

  Od tego czasu video nie utknie, transmisja na żywo w plenerze będzie płynniejsza, i możesz cieszyć się wysokiej jakości sieciami 4G za każdym razem i wszędzie....


☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) ☆

Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX4200 Dwuzakresowy router do gier WiFi 6 z trybem gry przenośnej, 3-stopniowe przekierowanie portów, port 2,5 Gb/s, AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, zabezpieczenia sieci AiProtection Pro

  • Ultraszybkie Wi-Fi 6 - ciesz się prędkością do 4200 Mb/s i 4-krotnie wyższą efektywnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.
  • Prawdziwe prędkości przewodowe Multi-Gigabit - zagregowane 2-gigabitowe połączenia LAN, przewodowy port 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.
  • Łatwe przekierowywanie portów w 3 krokach - Open NAT sprawia, iż przekierowywanie portów jest proste, eliminując frustrującą i niełatwą ręczną konfigurację.
  • Obsługa ASUS AiMesh - Stwórz rozciągliwą, bezproblemową sieć typu mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh.
  • Sprawdzona odporność i jednostajna praca - TUF Gaming AX4200 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, żeby zapewnić bezawaryjne i stabilne działanie.

  TUF Gaming AX4200
  TUF Gaming AX4200 został zaprojektowany, by zapewnić zrównoważone i prędkie połączenia bezprzewodowe i przewodowe w środowiskach o znacznej gęstości urządzeń. Jest to router, który przynosi korzyści wszystkim Twoim urządzeniom, od notebooków, smartfonów i konsol do gier, po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4X objętość. 2 razy szybciej
  Wi-Fi 6 zapewnia szybsze szybkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS kolorowanie i MU-MIMO, a także rozszerza sprawność sieci, dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia mają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi. Jest genialny do ruchliwych sieci z wieloma różnorodnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.

  Jednoczesna gra i VPN
  VPN Fusion pozwala uruchomić równocześnie VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - równocześnie! Więc nawet jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz radować się maksymalną prędkością gier.

  Zabezpieczenia klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz podłączonych mnóstwo maszyn. TUF Gaming AX4200 gromadzi dożywotnią darmową usługę AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i progresywną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest bronione poprzez TUF Gaming AX4200, a dzięki komfortowej aplikacji przenośnej możesz posiadać oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.  EAN: 4711081773160
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: TUF-AX4200
  Model: TUF Gaming AX4200
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA/WPA2/WPA3-Personal WPA/WPA2-Enterprise AiProtection Pro AiProtection Blokowanie złośliwych witryn Dwukierunkowy IPS uniemożliwianie i blokowanie zainfekowanych urządzeń Kontrola rodzicielska
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V; 2,5 A
  Oprogramowanie: ASUS Router APP
  Akcesoria w komplecie: Router WiFi 6 TUF Gaming AX4200 przewód RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 547.4 g

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) ☆

TP-Link Archer MR600 (6935364089832) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer MR600 (6935364089832)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR600 4G LTE Najważniejsze parametry Pierwszy router 4G+ od TP-Link – obsługa 4G+ Cat6 zagwarantuje prędkość transferu sięgającą 300 Mb/s*.Porty gigabitowe – bezusterkowe połączenie przewodowe dla maszyn wymagających dużej przepustowości, takich jak konsole do gier czy urządzenia STB.Plug and play – włóż kartę SIM i korzystaj z urządzenia, bez potrzeby konfuguracji.

  Kompabitylność kart SIM w ponad 100 krajach potwierdzona jest latami badań eksploatacyjnych.Lepszy sygnał sieci – dwie zewnętrzne anteny LTE zapewniają stabilność i wydajność połączeń.Tryb routera Wi-Fi – podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w sytuacji braku dostępu do sieci 4G.Obsługa TP-Link OneMeshTM – router może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, wytwarzając sprężystą i tanią w utrzymaniu sieć Mesh.

  Udostępniaj swoją sieć w prędkość 4G+ Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200Archer MR600W pełni korzystaj z sieci 4G+ Cat6 z technologią Carrier Aggregation, umożliwiającą zwiększenie prędkości przesyłania danych aż do 300 Mb/s.

  Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, prędkim pobieraniem plików, a także grami online bez przeszkód. Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja sporych szybkości i bezawaryjności połączeń dla maszyn przewodowych wymagających obszernej przepustowości, takich jak smart TV, konsole do gier, NAS itd.

  Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej Ci trzeba Archer MR600 oferuje niespotykaną wygodę używania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy gwarantują szeroką kompatybilność, a dwie zaawansowane technicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia.

  Aby korzystać z szybkiej i stabilnej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś. Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba! Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G+ i zaimplementowanemu slotowi na kartę SIM wystarczy, iż włożysz kartę micro-SIM i włączysz router.

  Korzystanie z szybkiego i jednostajnego Wi-Fi w sieci 4G+ jeszcze nigdy nie było tak proste! Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie Korzystając z routera Archer MR600 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G choćby 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, notebookom i smartfonom.

  4 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne. Obsługa TP-Link OneMesh™ Archer MR600 może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, oferując użytkownikom elastycznąi niegenerującą wielkich kosztów sieć Mesh z jedną nazwą Wi-Fi i płynnym roamingiem w całym domu.*Wzmacniacze sygnału i transmitery sieciowe OneMesh sprzedawane są osobno.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarządzania routerem i aplikacji Tether, konfiguracja Archera MR600 jest szybka i przyjemna. Aplikacja Tether zezwala na zarządzanie routerem za pomocą urządzeń z systemami Android albo iOS.

  Specyfikacja techniczna atrybuty SPRZĘTOWEPorty1 port LAN/WAN 10/100/1000Mb/s3 porty LAN 10/100/1000Mb/s1 slot na kartę micro-SIMPrzyciskiWPS, Reset, Wi-Fi On/Off, Zasilanie On/OffZasilanieZasilacz: moc wejściowa 100-240v~50/60 Hz 0,6AParametr wyjściowy 12VDC 1,5AWymiary (S x G x W)229 × 160 × 37 mm (9,0 × 6,3 × 1,5 cali)Antena2 odkręcane anteny 4G LTEWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji300 Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867 Mb/s w paśmie 5GHzCzułość odbiornika5GHz: 11a 54M: -74 dBm11ac HT20: -66 dBm11ac HT40: -63 dBm11ac HT80: -59 dBm11n HT20: -73 dBm11n HT40: -70 dBm2,4GHz: 11g 54M: -74 dBm11n HT20: -72 dBm11n HT40: -69 dBmEIRP< 20 dBm (2,4GHz), < 23 dBm (5GHz)Funkcje transmisji bezprzewodowejWłączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, harmonogram transmisji bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowejBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Network Type4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700MHz)TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz)3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900MHz)FUNKCJE OPROGRAMOWANIAFunkcja Quality of ServiceKontrola przepustowościBezpieczeństwo transmisjiDoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, Wiązanie adresów IP i MAC, kontrola dostępuSieć WANDynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)ZarządzanieTP-Link Cloud, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalneDHCPSerwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówPrzekierowanie portówALG, Serwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSTP-Link, DynDns, NO-IPVPNPPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPNKontrola dostępuKontrola rodzicielska, kontrola zarządzaniem lokalnymZabezpieczenia zapory sieciowejDoS, Firewall SPI, oczyszczanie adresów IP/domen, Wiązanie IP&MACProtokołyIPv4, IPv6Funkcja Guest NetworkSieć dla gości 2,4GHzSieć dla gości 5GHzINNECertyfikatyCE, RoHSZawartość opakowaniaArcher MR600ZasilaczKabel Ethernet RJ45Instrukcja prędkiej instalacjiWymagania systemoweMicrosoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS,NetWare, UNIX albo LinuxInternet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inne przeglądarki z obsługą JavaKarta micro-SIMŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 )Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~70 (-40 ~158 )Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Moc max.: 23 dBProcesor (chipset): brak informacjiStandard routera: IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzTyp anteny router: zewnętrzna zintegrowanaTyp routera: 3G/4GZysk anteny: 2x5dbi


☆ Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s ☆

Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s Najniższa Cena Online

☆ Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Router Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO Wi-Fi AX11000 1xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  sprężysta konfiguracja funkcji portów sieciowych

  Router GT-AX11000 jest wyekwipowany w jeden port 2,5G i jeden port 10 Gb/s, które można skonfigurować do łączności WAN albo LAN. Obsługuje ponadto funkcję agregacji łączy i równoważenie obciążenia (load balancing), zapewniając sprężystość konfiguracji i ogromną przepustowość dla podłączonych sprzętów, jak ponadto umożliwiając korzystanie z ultraszybkich połączeń internetowych.

  stworzony pod kątem wysokiej produktywności i efektywności

  GT-AX11000 Pro to router napędzany czterordzeniowym, 64-bitowym procesorem o taktowaniu 2,0 GHz, gwarantujący wydajność do obsługi nawet najszczególniej wymagającej sieci gamingowej. Udostępnia on rozszerzoną o 18% maksymalną przepustowość w łączności sieciowej, gwarantując Ci bezzwłoczne transfery i pokaźniejszą szybkość i stosowne ogólne wrażenia z rozgrywki.

  większy zasięg dzięki RangeBoost Plus

  RangeBoost Plus to najnowszy, najwydajniejszy typ znanego i elitarnego kompletu technice sieci bezprzewodowych ASUS. Urządzenie zawiera chipset i procesor Broadcom Wi-Fi nowej generacji i niemało prekursorskich funkcji ASUS, które zwiększają zasięg sygnału i ogólne pokrycie sygnałem choćby o 38%.

  Zasięg dla całego domu

  standard Wi-Fi 6 wykorzystuje technologię OFDMA do zapewniania powiększonego zasięgu sygnału Wi-Fi i ulepszonego pokrycia sygnałem, dzieląc każdy sygnał bezprzewodowy na mniejsze podkanały. Dzięki technice ASUS AiMesh możesz używać jednego identyfikatora SSID dla całej sieci domowej, z pełnym pokryciem przestrzeni sygnałem i bez martwych stref sygnału! zapewnia superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi, a przy tym także wysoką prędkość połączeń w skrajnych punktach domu albo na zewnątrz blisko domu.

  powiększone spektrum UNII 4

  Router GT-AX11000 Pro został udoskonalony, żeby zapewnić obsługę rozszerzonego spektrum UNII 4 z wysokowydajnym kanałem 160 MHz w paśmie 5 GHz. Rozszerza to przepustowość łącza do przesyłu wstecznego (backhaul) i ulepsza produktywność sygnału w zakresie roamingu i ogólnego pokrycia przestrzeni sygnałem.

  Trzypoziomowe przyspieszenie gry

  Router GT-AX11000 Pro zagwarantuje trzypoziomowe przyspieszenie gry. Zapobieganie zakłóceniom, redukcja opóźnień i poprawa pingu rozszerzają przepustowość w grach na każdym etapie transmisji danych. Gwarantuje to stabilność połączenia i zwiększa szybkość sieci, a użytkownik zadowala się niesamowitymi wrażeniami z rozgrywki.

  Przyśpiesz swoją rozgrywkę za jednym kliknięciem

  Zminimalizuj lagi i opóźnienia podczas rozgrywki na połączeniu bezprzewodowym za jednym naciśnięciem opcji w aplikacji ASUS Router.

  Przekazywanie portów w trzech krokach

  Dołączaj do meczów swego klanu płynnie i ekspresowo dzięki funkcji OpenNAT. W tylko trzech krokach możesz skonfigurować przekierowanie portów zapomnij więc o frustrujących i niełatwych procedurach!

  Pełne bezpieczeństwo dla każdego

  Dla całkowitego spokoju ducha router GT-AX11000 Pro proponuje pakiet zabezpieczeń ASUS AiProtection Pro, który posiada najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej. Samoczynne i regularne aktualizacje sygnatur zabezpieczeń pomagają bronić podłączone urządzenia i poufne informacje użytkownika przed zagrożeniami z Internetu.

  Zabezpiecz swoje połączenie Wi-Fi gdziekolwiek jesteś

  bezpłatne sieci Wi-Fi przystępne w kawiarniach, restauracjach, na lotniskach i w innych miejscach publicznych rzadko są bezpieczne. Funkcja ASUS Instant Guard wykorzystuje technikę VPN do stworzenia bezpiecznego tunelu między tymi lokalizacjami a routerem GT-AX11000 Pro w Twoim domu, dodając mocne zabezpieczenie do wszelkich publicznych sieci Wi-Fi.  EAN: 4711081264361
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: GT-AX11000 Pro
  Model: GT-AX11000
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 3.0
  Standardy: 802.11ax
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 8
  Antena: Zewnętrzna odłączana
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Operating mode: Router(AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge Operating system: ASUSWRT Free OS upgrade Firewall Maximum Firewall keyword filter: 64 Maximum Firewall network service filter: 32 Maximum Firewall URL filter: 64 Wake on LAN (WOL) SSH Configuration backup and restore Diagnosis tools Feedback system System log New Device Connect Notification Login Captcha Connection Diagnosis Security Scan Auto Firmware Update
  Zasilanie: AC Input: 110V~240V(50~60Hz) DC Output: 19 V with max. 3.42 A 19.5 V with max. 3.33 A
  Akcesoria w komplecie: GT-AX11000 Pro WiFi Gaming Router RJ-45 Cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card
  Waga: 2.18 kg

☆ Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) ☆

Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000, KMASURXWX000037 (18872461)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Czteropasmowy router gamingowy GT-AXE16000 Wi-Fi 6E (802.11ax), świeże pasmo 6 GHz, dwa porty 10G, port WAN 2,5G, podwójna sieć WAN, obsługa technice AiMesh, VPN Fusion, trzypoziomowe przyspieszenie gry i darmowy pakiet zabezpieczeń sieciowych

  • Pierwszy na świecie czteropasmowy router gamingowy z obsługą Wi-Fi 6E - ultraszybki czteropasmowy router WiFi 6E (802.11ax) zapewnia wysokie prędkości transferów do 16 000 Mb/s
  • nowe pasmo częstotliwości 6 GHz - poszerzone kanały i obsługa obszerniejszej liczby równocześnie połączonych maszyn, niższy poziom opóźnień i mniejsze zakłócenia.
  • powiększony zasięg - ekskluzywna technologia ASUS RangeBoost Plus zapewnia obszerniejszy zasięg i ulepszone pokrycie przestrzeni sygnałem.
  • sprężysta konfiguracja AiMesh - dedykowane połączenie dosyłowe na paśmie 5 GHz lub 6 GHz przy użyciu routerów ASUS AiMesh - dla większej rozciągliwości w zakresie doboru maszyn
  • Dwa porty 10G - dzięki dwóm portom 10 Gb/s WAN/LAN możesz radować się choćby 10-krotnie wyższą szybkością transferów danych w zadaniach wymagających sporej przepustowości.
  • Port WAN 2,5 Gb/s - port 2,5 Gb/s nadaje priorytet całemu ruchowi sieciowemu i pozwala odpowiednio wykorzystywać potencjał standardu Wi-Fi 6.
  • Funkcja trzypoziomowego przyspieszenia gry przyspiesza podmianę zestawów danych z gry na każdym etapie ich drogi - od urządzenia aż do serwera gry


  EAN: 4711081263838
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: GT-AXE16000
  Model: GT-AXE16000
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x USB 3.0
  Standardy: 802.11ax
  Pasmo: 2,4 GHz
  ilość anten: 8
  Antena: Zewnętrzna stała
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11

☆ Router WiFi Mesh WiFi AC1200 Dual Band 1Gbps LAN WiFi 5 1szt. Cudy M1300 (6971690792800) ☆

Router WiFi Mesh WiFi AC1200 Dual Band 1Gbps LAN WiFi 5 1szt. Cudy M1300 (6971690792800) Najniższa Cena Online

☆ Router WiFi Mesh WiFi AC1200 Dual Band 1Gbps LAN WiFi 5 1szt. Cudy M1300 (6971690792800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Router WiFi Mesh WiFi AC1200 Dual Band 1Gbps LAN WiFi 5 1szt. Cudy M1300 (6971690792800)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Cudy M1300 system WiFi dla całego domu, AC1200 Dual Band WiFi 5,
  VPN, DNS, IPv6, DDNS, 1 sztuka
  System MESH to nic innego jak pakiet routerów do wykorzystywania w domach, apartamentach, biurach, gdzie zasięg sieci Wi-Fi z jednego routera jest zbyt słaby. Świetne rozwiązanie dla osób przeciętniezaawansowanych i laików w tematyce zarządzania sieciami i budowy obszernej sieci bezprzewodowej. MESH zawiera dwa urządzenia w pakiecie, które są ze sobą już skonfigurowane i nie wymagają ingerencji użytkownika. Samoczynnie łączą się ze sobą. Po zakupie starczy tylko wprowadzić ustawienia w router główny, skonfigurować Wi-Fi i gotowe. Urządzenia same się połączą ze sobą i będzie można je rozstawić w dowolnych miejscach. Należy pamiętać jedynie o tym, by każde z urządzeń było w zasięgu przynajmniej jednego z pozostałych - muszą stworzyć razem tzw. Pajęczynkę sieciową.  nowoczesny system mesh Wi-Fi dla całego domu

  zagwarantuje płynne przesyłanie strumieniowe video i prędkie granie online na obszerniejszej liczbie maszyn równocześnie. Genialny do średnich i dużych domów o powierzchni do 3900 stóp kwadratowych* (2-pak). Wi-Fi 6, biegnij szybciej, połącz więcej. Doświadcz wiodącej w branży szybkości AC1200 do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. OFDMA udoskonala przepustowość i efektywność Twojej sieci, dodawanie pokaźniejszej liczby sprzętów Wi-Fi (100+) nie będzie już oznaczać spadku efektywności, łatwo obsłużysz dziesiątki maszyn strumieniujących i grających w tym samym czasie. Bezproblemowy roaming, prosty i inteligentny. Technologia bezproblemowego roamingu pomaga automatycznie przełączać urządzenie na najsilniejszy sygnał Wi-Fi, gdy przenosisz się z jednego pokoju do drugiego, unikaj ręcznego przełączania się między sieciami, co jest wygodne i inteligentne. Innowacyjne bezpieczeństwo i prywatność. Bezpieczeństwo VPN z OpenVPN / WireGuard / PPTP / L2TP pomaga stwarzać bezusterkowe połączenia VPN. Szyfrowanie DNS poprzez Cloudflare, NextDNS lub Google broni prywatność. Najnowszy protokół WPA3 polepsza cyberbezpieczeństwo w sieciach osobistych. Prosta konfiguracja i uniwersalna kompatybilność. Wstecznie kompatybilny z 802.11ac/a/b/g/n, wspaniały dla każdego planu internetowego i współpracuje z dowolnym modemem dostawcy usług internetowych (ISP). Ustaw główną jednostkę Wi-Fi i naciśnij przycisk parowania, a następnie zbuduj cały domowy system Wi-Fi, łatwy w użyciu.
  Jak działa system wifi mesh?
  Routery WiFi Mesh pokrywają obszerniejszy obszar sygnałem. Jest to możliwe dzięki temu, iż poszczególne urządzenia łączą się ze sobą. Dla przykładu załóżmy, iż mamy 200m drogę, wzdłuż której chcielibyśmy rozprowadzić WiFi. Normalnie potrzebowalibyśmy z 10 osobnych routerów, które generujełyby różne sieci wifi, a każde z urządzeń musiałoby być podłączone do internetu (np. Po kablu albo z użyciem karty sim). Wykorzystując routery mesh podłączamy tylko pierwszy do internetu, a sygnał jest przekazywany do kolejnych urządzeń. Zyskujemy w ten sposób nie tylko zasięg, lecz także jedną sieć (jedna nazwa, hasło itp.) na pokaźniejszym obszarze. Z routerem mesh nie będziesz się już martwić o zasięg podczas stremowania, grania albo oglądania filmów w internecie.  Z wbudowanymi PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard VPN Client
  ten router może łatwo nawiązać połączenie z serwerem VPN, w celu przesyłania wszelkich informacji i ruchu online oraz możesz skonfigurować je tak,jednocześnie zabezpieczyć je szyfrowaniem równocześnie DNS.


  Specyfikacja:

  - Klasa pasma częstotliwości: Dwuzakresowy
  - kanon komunikacji bezprzewodowej: 802.11ac
  - szybkość przesyłania informacji: 1,2 gigabitów na sekundę
  - typ anteny: Wewnętrzna
  - rodzaj kontrolera: Przełącznik

  Model: M1300

  Hardware Features:
  - Flash: 128Mbit (16MB)
  - DDR 1Gbit (128MB)
  - Antenna 2× Internal Omni-Directional Antennas
  - Interface: 1× 1000/100/10 Mbps WAN Port, 1× 1000/100/10 Mbps LAN Ports
  - Button Pair Button, Reset Button
  - External Power Supply 12 V / 1A

  Wireless Features
  - Wireless Standards: IEEE 802.11/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11/n/b/g 2.4 GHz
  - Frequency 5 GHz, 2.4 GHz
  - Signal Rate 867 Mbps (5 GHz), 300 Mbps (2.4 GHz)
  - Compatible with 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi standards
  - Transmit Power CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz) FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz)
  - Wireless Modes: Enable / Disable Wireless Radio, WMM
  - WEP, WPA / WPA2,
  - Wireless Functions: WPA-PSK / WPA2-PSK,

  Software Features
  - WAN Type: Dynamic IP / Static IP / PPPoE
  - Management: Parental Control Guest Network
  - DHCP: Server, DHCP Client List, Address Reservation
  - Dynamic DNS: Compatible with 15 more DDNS providers
  - Guest Network: 2.4 GHz guest network ×1, 5 GHz guest network × 1
  - NAT: Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ
  - VPN Client: PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard

  Others
  - Package Contents: 1-Pack AC1200 Wi-Fi Mesh Router, Power Adapter, RJ45 Ethernet Cable, Quick Installation Guide,
  - System Requirements: Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux, Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser, Cable or DSL Modem, Subscription with an internet service provider (for internet access)
  link do emulatora: https://support.cudy.com/emulator/M1300/

☆ Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) ☆

Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Mercusys AC12G 2,4/5Ghz 867Mb/s 4 antenyDwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy wyekwipowany w 4 anteny gwarantujące bezprzewodowy zasięg w całym domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1200 — do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867Mb/s w paśmie 5 GHzPory gigabitowe — ultraszybkie połączenia dla maszyn przewodowych, takich jak konsole do gier, STB, smart TV i mnóstwo innychObsługa do 60 urządzeń — udostępnianie połączenia wielu urządzeniom równocześnie4 zewnętrzne anteny wysokiego zysku — zasięg bezprzewodowy w całym domuProsta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej Wi-Fi o prędkości 1200Mb/s — gwaran.

  domowej rozrywkiMocna dwupasmowa sieć bezprzewodowa AC1200 pozwala w pełni cieszyć się połączeniem z Internetem. AC12G może obsługiwać sporo maszyn jednocześnie. 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz znakomicie sprawdzi się do transmisji strumieniowej muzyki i do zakupów w sklepach internetowych, a 867Mb/s w paśmie 5 GHz to prędkość znakomita do bardziej wymagających zastosowań, takich jak strumieniowanie video w jakości HD czy gry online.

  Gigabitowa prędkość — ultraszybkie surfowanie po InternecieCztery zastosowane gigabitowe porty Ethernet zapewniają ultraszybkie połączenia przewodowe. Graj online, zapominająco opóźnieniach, korzystaj z płynnego strumieniowania wideo w jakości HD i pobieraj pliki z prędkością światła.

  Obsługa do 60 sprzętów równocześnieRouter zezwala na udostępnianie stabilnego połączenia bezprzewodowego nawet 60 urządzeniom, takim jak telefony, tablety i urządzenia smart home równocześnie. AC12G sprosta wszystkim wymaganiom sieciowym użytkowników, jednocześnie podczas domówki, jak i grillowania w ogrodzie.

  Silny sygnał, imponujący zasięgCztery zewnętrzne anteny 5dBi zapewniają użytkownikom większy zasięg sieci bezprzewodowej i silny sygnał, docierający do każdego wnętrza w wielkim domu czy w przestrzeni biurowej.

  Dzięki AC12G niestabilne połączenia należą już do przeszłości.Gotowy na płynną transmisję IPTVIGMP Proxy/Snooping, Bridge i technologia Tag VLAN pozwalają przypisać usługę strumieniowania do wybranych gigabitowych portów LAN, co zezwala na płynną transmisję wideo o wysokiej rozdzielczości.Prosta instalacja w trzech krokachAby skonfigurować AC12G, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej.

  Ci potrzeba tylko kilku minut! SPECYFIKACJA:Zasilanie: 9 VDC/ 0,85 AAnteny: 4 stałe anteny dookólnePrędkość transmisji: 300Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867Mb/s w paśmie 5GHzPrzyciski: WPS/ResetStandardy bezprzewodowe: IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHzCzęstotliwość pracy: 2,4 - 2,5GHz, 5,15 - 5,85GHzCzułość odbiornika:5 GHz: 11a 6M: -92 dBm, 11a 54M: -75 dBm, 11ac 20M MCS8: -70 dBm, 11ac 40M MCS9: -64 dBm, 11ac 80M MCS9: -60 dBm2,4 GHz: 11g 6M: -95 dBm, 11g 54M: -77 dBm, 11n 20M MCS7: -74 dBm, 11n 40M MCS7: -71 dBm Porty: 1 gigabitowy port WAN, 3 gigabitowe porty LANZawartość opakowania: dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1200 (AC12G), zasilacz, przewód ethernet, Instrukcja prędkiej instalacjiŚrodowisko pracy:Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensującaFunkcje transmisji bezprzewodowej: wyłącznik transmisji bezprzewodowej, statystyki transmisji bezprzewodowejSieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP/L2TPZarządzanie: zarządzanie dostępem, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne DHCP: SerwerPrzekierowanie portów: Serwer wirtualny, UPnP, DMZZapora sieciowa: Wiązanie adresów IP i MACSieć dla gości: Sieć dla gości 2,4GHz, sieć dla gości 5GHzWymiary (S X G X W): 222 × 140 × 32 mmMoc transmisji: <20dBm (EIRP)Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSKProtokoły: IPv4, IPv6Dynamiczny DNS: NO-IP, DynDNSCertyfikaty: CE, ROHSPodobne zestawienia:


Najtańsze routery 1GB – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery 1GB, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów 1GB jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Cisco X2-10gb-cx4 - 10gbase-cx4 x2 module ☆

Cisco X2-10gb-cx4 - 10gbase-cx4 x2 module Najniższa Cena Online

☆ Cisco X2-10gb-cx4 - 10gbase-cx4 x2 module - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Cisco X2-10gb-cx4 - 10gbase-cx4 x2 module
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  X2-10GB-CX4


☆ ZTE Router MF18A WiFi 2.4&amp;5GHz do 1.7Gb/s do 64 użytkowników, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000/2500 ☆

ZTE Router MF18A WiFi 2.4&5GHz do 1.7Gb/s do 64 użytkowników, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000/2500 Najniższa Cena Online

☆ ZTE Router MF18A WiFi 2.4&5GHz do 1.7Gb/s do 64 użytkowników, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000/2500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZTE
 • Nazwa produktu: ZTE Router MF18A WiFi 2.4&amp;5GHz do 1.7Gb/s do 64 użytkowników, WiFi Mesh, 2 Porty Rj45 10/100/1000/2500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ZTE Router MF18A  EAN: 6902176103049
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: ZTE MF18A
  Model: MF18A
  rodzaj: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Standardy: 802.11n
  Pasmo: 2,4 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Pozostałe parametry: 1xWAN, 2xRJ45 10/100/1000/2500

☆ Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) ☆

Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link Router mercusys ac12g (6935364099787)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Mercusys AC12G 2,4/5Ghz 867Mb/s 4 antenyDwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy wyposażony w 4 anteny zapewniające bezprzewodowy zasięg w całym domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1200 — do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867Mb/s w paśmie 5 GHzPory gigabitowe — ultraszybkie połączenia dla sprzętów przewodowych, takich jak konsole do gier, STB, smart TV i sporo innychObsługa do 60 sprzętów — udostępnianie połączenia wielu urządzeniom równocześnie4 zewnętrzne anteny wysokiego zysku — zasięg bezprzewodowy w całym domuProsta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej Wi-Fi o szybkości 1200Mb/s — gwaran.

  domowej rozrywkiMocna dwupasmowa sieć bezprzewodowa AC1200 pozwala w pełni cieszyć się połączeniem z Internetem. AC12G może obsługiwać dużo sprzętów jednocześnie. 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz świetnie spełni oczekiwania do transmisji strumieniowej muzyki, a także do zakupów w sklepach internetowych, a 867Mb/s w paśmie 5 GHz to szybkość perfekcyjna do bardziej wymagających zastosowań, takich jak strumieniowanie wideo w jakości HD czy gry online.

  Gigabitowa prędkość — ultraszybkie surfowanie po InternecieCztery wbudowane gigabitowe porty Ethernet gwarantują ultraszybkie połączenia przewodowe. Graj online, zapominająco opóźnieniach, korzystaj z płynnego strumieniowania wideo w jakości HD i pobieraj pliki z szybkością światła.

  Obsługa do 60 sprzętów równocześnieRouter zezwala na udostępnianie zrównoważonego połączenia bezprzewodowego nawet 60 urządzeniom, takim jak telefony, tablety i urządzenia smart home równocześnie. AC12G sprosta wszystkim wymaganiom sieciowym użytkowników, jednocześnie podczas domówki, jak i grillowania w ogrodzie.

  Silny sygnał, imponujący zasięgCztery zewnętrzne anteny 5dBi zapewniają użytkownikom pokaźniejszy zasięg sieci bezprzewodowej i silny sygnał, docierający do każdego pomieszczenia w pokaźnym domu czy w przestrzeni biurowej.

  Dzięki AC12G niestabilne połączenia należą już do przeszłości.Gotowy na płynną transmisję IPTVIGMP Proxy/Snooping, Bridge i technologia Tag VLAN pozwalają przypisać usługę strumieniowania do wybranych gigabitowych portów LAN, co pozwala na płynną transmisję video o wysokiej rozdzielczości.Prosta instalacja w trzech krokachAby skonfigurować AC12G, wystarczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej.

  potrzebujesz tylko kilku minut! SPECYFIKACJA:Zasilanie: 9 VDC/ 0,85 AAnteny: 4 stałe anteny dookólnePrędkość transmisji: 300Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867Mb/s w paśmie 5GHzPrzyciski: WPS/ResetStandardy bezprzewodowe: IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHzCzęstotliwość pracy: 2,4 - 2,5GHz, 5,15 - 5,85GHzCzułość odbiornika:5 GHz: 11a 6M: -92 dBm, 11a 54M: -75 dBm, 11ac 20M MCS8: -70 dBm, 11ac 40M MCS9: -64 dBm, 11ac 80M MCS9: -60 dBm2,4 GHz: 11g 6M: -95 dBm, 11g 54M: -77 dBm, 11n 20M MCS7: -74 dBm, 11n 40M MCS7: -71 dBm Porty: 1 gigabitowy port WAN, 3 gigabitowe porty LANZawartość opakowania: dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1200 (AC12G), zasilacz, przewód ethernet, Instrukcja szybkiej instalacjiŚrodowisko pracy:Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensującaFunkcje transmisji bezprzewodowej: wyłącznik transmisji bezprzewodowej, statystyki transmisji bezprzewodowejSieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP/L2TPZarządzanie: zarządzanie dostępem, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne DHCP: SerwerPrzekierowanie portów: Serwer wirtualny, UPnP, DMZZapora sieciowa: Wiązanie adresów IP i MACSieć dla gości: Sieć dla gości 2,4GHz, sieć dla gości 5GHzWymiary (S X G X W): 222 × 140 × 32 mmMoc transmisji: <20dBm (EIRP)Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSKProtokoły: IPv4, IPv6Dynamiczny DNS: NO-IP, DynDNSCertyfikaty: CE, ROHS


☆ Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów gbic marki Cisco ☆

Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów gbic marki Cisco Najniższa Cena Online

☆ Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów gbic marki Cisco - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów gbic marki Cisco
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  WS-X6516A-GBIC moduł do przełączników linii 6500


☆ WS-X6516-GBIC - Moduł Cisco Gigabitowy przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC ☆

WS-X6516-GBIC - Moduł Cisco Gigabitowy przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC Najniższa Cena Online

☆ WS-X6516-GBIC - Moduł Cisco Gigabitowy przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: WS-X6516-GBIC - Moduł Cisco Gigabitowy przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  WS-X6516-GBICPodsumowanie, czyli jaki router 1GB najlepszy?


Najlepszy router 1GB w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router 1GB w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane routery – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów 1GB nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router 1GB opinie,
 • dobry router 1GB cena,
 • router 1GB ranking,
 • router 1GB jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...