Ranking regałów biurowych do 1000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Regały do biura / Ranking regałów biurowych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych regałów biurowych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych regałów biurowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych regałów biurowych na dokumenty.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie regały biurowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane regały biurowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking regałów biurowych do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey ☆

regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  użyteczna przestrzeń, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce, to Twój cel? W takim razie nasza linia mebli Ashme ułatwi Ci jego osiągnięcie! Regał drabinka Ashme w różowym odcieniu to nadzwyczajny dobór nie tylko do pokoiku znikomej księżniczki, ale także wyśmienite dopełnienie stonowanej stylistyki skandynawskiej, której pomoże dodać romantycznego charakteru. Zastosowany kolor wypadnie nadzwyczajnie zestawiony z dodatkami w stylu glamour, a także pastelowej odsłonie wystroju retro – wszystko zależy od Twoich , a także możliwości! Ashme ma zarys uroczej drabinki, co w połączeniu z kompaktowymi wymiarami powoduje,prosto odnajdziesz dla niego miejsce w mniejszych mieszkaniach czy pomieszczeniach, unikając efektu przytłoczenia. Regał posiada aż pięć praktycznych półeczek stylizowanych na wdzięczne szczebelki. Komponenty pomogą Ci uporządkować drobiazgi obecne w pomieszczeniu, dzięki czemu przestrzeń nabierze harmonijnego i schludnego wyglądu. Detale artykułu: półki produkowano z

☆ Elior Wysoki regał z witryną - holton 11x ☆

Elior Wysoki regał z witryną - holton 11x Najniższa Cena Online

☆ Elior Wysoki regał z witryną - holton 11x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Wysoki regał z witryną - holton 11x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  kolekcja mebli Holton od Elior to wyrazisty mariaż innowacyjnej elegancji z tradycyjnym urokiem. Proste formy w szlachetnym odcieniu dębu delano zestawionym z głębią czarnych detali sprawia, że każdy mebel jest nie tylko poręcznym elementem wyposażenia,dodatkowo wyrafinowaną dekoracją przestrzeni. Przemyślne rozwiązania aranżacyjne serii Holton wyśmienicie wpisują się równocześnie w przestronne salony, jak i w wytworne jadalnie, nadając im wyjątkowy charakter. Holton - deklaracja progresywnego stylu!

  Architektura formy w Twoim domu

  kolekcja Holton producenta Elior to synonim trwałości i funkcjonalności. Geometryczne uchwyty w kontrastującym czarnym odcieniu to nie tylko ergonomiczne części, ale i wyraziste akcenty designu, które podkreślają innowacyjny charakter serii. Prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem szuflad gwarantują komfort i łatwość wykorzystywania na co dzień, a mocna budowa z laminowanej płyty meblowej zagwarantuje długowieczność każdego mebla. W skład kolekcji Holton wchodzi dziewięć modeli przeznaczonych do aranżacji salonu, pokoju dziennego lub jadalni. Poznaj kolejny model z linii - regał z witryną Holton 11X!

  zalety witryny Holton 11X:
  • Geometryczna doskonałość: Geometryczne uchwyty i nogi w formie ramy to cechy, które wyróżniają mebel na tle współczesnych trendów.
  • progresywna funkcjonalność: Trwała konstrukcja z laminowanej płyty meblowej zapewnia długookresowe wykorzystywanie i odporność na codzienne zużycie.
  • idealna organizacja: Pojemne wnętrze szafki i półki za przyciemnianym szklanym frontem oferują poręczny sposób przechowywania i eksponowania naczyń, książek, dekoracji.

  Materiały użyte w serii Holton:

☆ Aj produkty Regał ideal, moduł podstawowy, 1970x1010x400 mm, szary ☆

Aj produkty Regał ideal, moduł podstawowy, 1970x1010x400 mm, szary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Regał ideal, moduł podstawowy, 1970x1010x400 mm, szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Regał ideal, moduł podstawowy, 1970x1010x400 mm, szary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  funkcjonalny system regałów do przechowywania lżejszych przedmiotów w biurze, archiwum i magazynie. Regały mają stopki chroniące podłogę oraz dostosowywane półki z szynami wzmacniającymi. Regał można rozbudować w system przy pomocy modułów dodatkowych (sprzedawane oddzielnie).

  Prezentowany regał stworzono wyprodukowano z blachy stalowej lakierowanej proszkowo. Wykończenie lakierem proszkowym zagwarantuje świetną solidność. Regały są proste w konstrukcji bez wykorzystania śrub i narzędzi. Wystarczy zahaczyć półki na dowolnej wysokości między słupkami.

  Łatwa regulacja wysokości półek w odstępach co 40 mm dla większej funkcjonalności. Półki wyekwipowane w trwałe szyny wzmacniające w spodniej części. Regał ma także stopki chroniące podłogę przed uszkodzeniami.

  System jest szczególnie elastyczny i umożliwia łatwą rozbudowę. Można dokupić dowolną liczbę modułów dodatkowych, a także powiększyć liczbę półek. Moduły dopełniające zostały zaprojektowane z myślą o montażu bezpośrednio do ram modułów podstawowych, co pozwala zaoszczędzić miejsce.


☆ Regał biurowy THEO, 1000x 300x1250 mm, brzoza, 372702 ☆

Regał biurowy THEO, 1000x 300x1250 mm, brzoza, 372702 Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy THEO, 1000x 300x1250 mm, brzoza, 372702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Regał biurowy THEO, 1000x 300x1250 mm, brzoza, 372702
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  Regał z wytrzymałą powierzchnią i dwiema półkami, z których jedna jest przestawna. Mocny i wytrzymały regał zaprojektowany, aby spełnić wysokie standardy dotyczące trwałości. Spełni oczekiwania w nieprzystępnych warunkach. Bezawaryjny w biurach, szkołach, recepcjach i poczekalniach. Ramę i półki wyprodukowano z trwałego i stylowego laminatu, który jest prosty do utrzymania w czystości.

  ma szwedzki certyfikat Möbelfakta, co oznacza, iż spełnia najwyższe oczekiwania w kwestii jakości, dbałości o środowisko i odpowiedzialności społecznej. Zgodność z wytycznymi naturalnymi atestu Möbelfakta oznacza, że mebel został tworzony zgodnie z zaleceniami etycznymi i znamionuje się najwyższą jakością.

  Górna półka jest stała, a druga jest dostosowywana, co pozwala ustawić ją na żądanej wysokości. Maksymalne obciążenie każdej półki wynosi 30 kg przy równomiernym rozmieszczeniu ładunku. Regał rewelacyjnie nadaje się zatem do przechowywania ciężkich przedmiotów oraz materiałów biurowych. Dodaj pojemniki, stojaki na prasę, organizery na korespondencję i inne materiały biurowe i stwórz wspaniale zorganizowane miejsce do przechowywania.

☆ Regał biurowy theo, 1000x300x1250 mm, biały marki Aj produkty ☆

Regał biurowy theo, 1000x300x1250 mm, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy theo, 1000x300x1250 mm, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Regał biurowy theo, 1000x300x1250 mm, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  Regał z wytrzymałą powierzchnią i dwiema półkami, z których jedna jest przestawna. Mocny i wytrzymały regał zaprojektowany, aby spełnić wysokie standardy dotyczące trwałości. Sprawdzi się w trudnych warunkach. Bezawaryjny w biurach, szkołach, recepcjach i poczekalniach. Ramę i półki produkowano z trwałego i stylowego laminatu, który jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

  posiada szwedzki dokument Möbelfakta, co oznacza, że spełnia najwyższe wymogi w kwestii jakości, trosce o środowisko i odpowiedzialności społecznej. Zgodność z wytycznymi naturalnymi atestu Möbelfakta oznacza, iż mebel został wyprodukowany zgodnie z zaleceniami etycznymi i cechuje się najwyższą jakością.

  Górna półka jest stała, a druga jest dostosowywana, co pozwala ustawić ją na żądanej wysokości. Maksymalne obciążenie każdej półki wynosi 30 kg przy równomiernym rozmieszczeniu ładunku. Regał doskonale pasuje zatem do przechowywania ciężkich przedmiotów, a także materiałów biurowych. Dodaj pojemniki, stojaki na prasę, organizery na korespondencję i inne materiały biurowe i stwórz nadzwyczajnie zorganizowane miejsce do przechowywania.

☆ Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy ☆

Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: META
 • Nazwa produktu: Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • regały archiwizacyjne przeznaczone przeważnie do przechowywania segregatorów
  • wysokość regału i liczba półek zagwarantuje odległość pomiędzy półkami standaryzowaną na wysokość segregatora, dzięki czemu można optymalnie użyć miejsce na przechowywanie
  • maksymalne obciążenie półek 80 kg, całkowicie wystarczające do przechowywania dokumentów
  • wysokość regału 1850 mm, 2200 mm, 2500 mm
  • wysokość półek można regulować w odstępach 25 mm
  • regał jest skręcany
  • regały można zwiększać wykorzystując tańsze regały dostawne

☆ Meta Regał na segregatory compact, ocynk, 6 półek, 1850x1000x300 mm, dodatkowy ☆

Meta Regał na segregatory compact, ocynk, 6 półek, 1850x1000x300 mm, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ Meta Regał na segregatory compact, ocynk, 6 półek, 1850x1000x300 mm, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: META
 • Nazwa produktu: Meta Regał na segregatory compact, ocynk, 6 półek, 1850x1000x300 mm, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • półkowe regały asygnowane głównie do przechowywania segregatorów
  • wysokość regału i ilość półek zagwarantuje odległość pomiędzy półkami standaryzowaną na wysokość segregatora, dzięki temu można adekwatnie zastosować miejsce na przechowywanie
  • maksymalne obciążenie półek 80 kg, całkowicie wystarczające do przechowywania dokumentów
  • wysokość regału 1850 mm, 2200 mm, 2500 mm
  • wysokość półek można regulować w odstępach 25 mm

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy ☆

B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • budowa regału jest dedykowana w głównej mierze do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg całkowicie wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane albo pomalowane na szary odcień RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można rozszerzać wykorzystując opłacalne cenowo uzupełniające moduły

☆ Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, biały ☆

Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, biały Najniższa Cena Online

☆ Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  Wysoki regał biurowy półkowy LAYERS niska nadzwyczajnie uzupełni Twoje miejsce pracy o potrzebną przestrzeń do przechowywania wszelkich ubrań i butów, ale także niepotrzebnych dokumentów. Stanie się jeszcze estetycznym dodatkiem. Każdy kontener, regał, szafa albo szafka gromadzi co najmniej jedną półkę. Uzupełnieniem jest także składnik ochronny u dołu, który zapobiega zarysowaniu podłogi.

  • Płyta wiórowa laminowana o grubości 18 mm
  • 1 mm krawędź ABS w tym samym dekorze
  • System PUSH bez uchwytów
  • solidne półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu
  • jakość wyrobienia tyłnej ściany pozwala na umieszczenie regału przodem do wnętrza

☆ Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny ☆

Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny Najniższa Cena Online

☆ Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Regał biurowy wysoki layers, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  Wysoki regał biurowy półkowy LAYERS niska nieprzeciętnie uzupełni Twoje miejsce pracy o niezbędną przestrzeń do przechowywania wszelkich ciuchów i butów, lecz także niepotrzebnych dokumentów. Stanie się ponadto estetycznym dodatkiem. Każdy kontener, regał, szafa lub szafka posiada co najmniej jedną półkę. Uzupełnieniem jest dodatkowo składnik ochronny u dołu, który uniemożliwia zarysowaniu podłogi.

  • Płyta wiórowa laminowana o grubości 18 mm
  • 1 mm krawędź ABS w tym samym dekorze
  • System PUSH bez uchwytów
  • mocne półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu
  • jakość wyrobienia tyłnej ściany umożliwia umieszczenie regału przodem do wnętrza


Podobne zestawienia:


Najtańsze regały biurowe do 1000 zł – Ranking na lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze regały biurowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich regałów biurowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Regał 55x201x55 SPACESHIP bi/bi. poł/płomień nadruk, Regał SPACESHIP ☆

Regał 55x201x55 SPACESHIP bi/bi. poł/płomień nadruk, Regał SPACESHIP Najniższa Cena Online

☆ Regał 55x201x55 SPACESHIP bi/bi. poł/płomień nadruk, Regał SPACESHIP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Regał 55x201x55 SPACESHIP bi/bi. poł/płomień nadruk, Regał SPACESHIP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy ☆

B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • konstrukcja regału jest przeznaczona z zasady do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg kompletnie wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane albo pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można zwiększać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy ☆

Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: META
 • Nazwa produktu: Regał na segregatory COMPACT, 7 półek, 2200x750x300 mm, ocynk, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • regały archiwizacyjne przeznaczone na ogół do przechowywania segregatorów
  • wysokość regału i liczba półek zagwarantuje odległość między półkami standaryzowaną na wysokość segregatora, dzięki temu można stosownie wykorzystać miejsce na przechowywanie
  • maksymalne obciążenie półek 80 kg, w całości wystarczające do przechowywania dokumentów
  • wysokość regału 1850 mm, 2200 mm, 2500 mm
  • wysokość półek można regulować w odstępach 25 mm
  • regał jest skręcany
  • regały można powiększać wykorzystując tańsze regały dostawne

☆ Zamykany regał z szufladą i półkami antracyt + dąb craft - Egrof 6X, regał-NEO-02-antracyt-dąb-craft ☆

Zamykany regał z szufladą i półkami antracyt + dąb craft - Egrof 6X, regał-NEO-02-antracyt-dąb-craft Najniższa Cena Online

☆ Zamykany regał z szufladą i półkami antracyt + dąb craft - Egrof 6X, regał-NEO-02-antracyt-dąb-craft - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Zamykany regał z szufladą i półkami antracyt + dąb craft - Egrof 6X, regał-NEO-02-antracyt-dąb-craft
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  przedstawiamy serię Egrof - synonim innowacyjności, elegancji i wszechstronności, zaprojektowaną z myślą o tych, którzy cenią sobie jednocześnie estetykę, jak i poręczne rozwiązania w swoim domowym zaciszu. linia Egrof od Elior, z jej bezkompromisową jakością i przemyślanym designem, jest gotowa wprowadzić powiew świeżości do każdego wnętrza, proponując nieporównaną funkcjonalność i styl.

  Każdy serii Egrof został zaprojektowany tak, żeby spełniać różnorodne potrzeby i funkcje w domu. Regał Egrof 6X z szufladą i 4 półkami zamykany podwójnymi drzwiczkami spełni oczekiwania do przechowywania codziennych przedmiotów. Został zaprojektowany z myślą o adaptacyjności do różnorodnych przestrzeni i stylów. Bez względu na to, czy preferujesz progresywność, klasykę, czy minimalizm, wzbogaci on Twoje wnętrze, dodając mu charakteru i spójności wizualnej.

  atuty regału Egrof 6X marki Elior:
  • cztery półki i jedna głęboka, wysuwana szuflada duże miejsce do przechowywania i organizacji różnych przedmiotów.
  • wspaniale komponuje się z pozostałymi meblami z serii Egrof, tworząc harmonijną i stylową aranżację wnętrza.
  • brak uchwytów na frontach podkreśla nowoczesny charakter regału i ułatwia utrzymanie czystości.
  • umieszczenie mebla na eleganckich stopkach z tworzywa nienaturalnego dodaje mu lekkości i ułatwia sprzątanie podłogi.
  • świetnie spełni oczekiwania w najróżniejszych przestrzeniach, takich jak pokoje dziecięce, młodzieżowe, biura, czy inne instytucje.
  • nowoczesna estetyka regału Egrof 6X zezwala na jego wpasowanie w różne style wnętrzarskie, od postępowych po bardziej konwencjonalne.

  Wysoka jakość materiałów:
  • najwyższej jakości płyta meblowa o podwyższonej trwałości i gęstości.
  • brz

☆ regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey ☆

regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: regał drewniany ashme 180x85x35 cm z różowymi półkami marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  ergonomiczna przestrzeń, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce, to Twój cel? W takim razie nasza seria mebli Ashme ułatwi Ci jego osiągnięcie! Regał drabinka Ashme w różowym odcieniu to znakomity wybór nie tylko do pokoiku minimalnej księżniczki, ale także rewelacyjne dopełnienie stonowanej stylistyki skandynawskiej, której pomoże dodać romantycznego charakteru. Zastosowany barwa wypadnie nadzwyczajnie zestawiony z dodatkami w stylu glamour, a także pastelowej odsłonie wyglądu retro – wszystko zależy od Twoich , a także możliwości! Ashme ma zarys urodziwej drabinki, co w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawia,z łatwością odnajdziesz dla niego miejsce w mniejszych mieszkaniach czy pomieszczeniach, unikając efektu przytłoczenia. Regał ma aż pięć funkcjonalnych półeczek stylizowanych na wdzięczne szczebelki. Komponenty pomogą Ci uporządkować drobiazgi obecne w pomieszczeniu, dzięki temu przestrzeń nabierze harmonijnego i schludnego wyglądu. Detale produktu: półki wykonano z


Podsumowanie, czyli jaki regał biurowy do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy regał biurowy do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy regał biurowy do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane regały do biura – Ranking na lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych regałów biurowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych regałów biurowych na dokumenty.


Powiązania tematyczne:

 • jaki regał biurowy do 1000 zł opinie,
 • dobry regał biurowy do 1000 zł cena,
 • regał biurowy do 1000 zł ranking,
 • regał biurowy do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...