Ranking regałów biurowych do 1500 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Regały do biura / Ranking regałów biurowych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych regałów biurowych do 1500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych regałów biurowych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych regałów biurowych na dokumenty.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie regały biurowe do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane regały biurowe do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking regałów biurowych do 1500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, biały marki Plan ☆

Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, biały marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, biały marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, biały marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  szczegóły użyteczne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wyprodukowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można w dodatku umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje także możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe aniżeli byś chciał, możesz na dodatek umieścić funkcjonalną przegródkę na druki. Docenisz też szafki kombinowane jako część półek. Inne funkcjonalne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to ponadto kontenery, które świetnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L lub U. Wszystko to jest realne ponadto w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, grafit marki Plan ☆

Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Regał biurowy podwójny wysoki segment, 8 półek, 1660 x 350 x 1880, grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  detale użyteczne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe aniżeli byś chciał, możesz na dodatek umieścić użyteczną przegródkę na druki. Docenisz na dodatek szafki kombinowane jako część półek. Inne funkcjonalne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to w dodatku kontenery, które perfekcyjnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L albo U. Wszystko to jest możliwe też w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Regał biurowy wysoki krótki SOLID, 1250 x 400 x 1825 mm, biały ☆

Regał biurowy wysoki krótki SOLID, 1250 x 400 x 1825 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy wysoki krótki SOLID, 1250 x 400 x 1825 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał biurowy wysoki krótki SOLID, 1250 x 400 x 1825 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  szczegóły praktyczne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie w głównej mierze w nowoczesnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem dokładne wykonanie. Cała seria Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym rozmaite potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech interesujących dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest tworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytwarzane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są produkowane z potężnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób znakomitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to praktyczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych ergonomicznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą genialnym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Użytecznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wykonane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Regał biurowy wysoki layers, 1 schowek, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny / dąb bejcowany marki Plan ☆

Regał biurowy wysoki layers, 1 schowek, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny / dąb bejcowany marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy wysoki layers, 1 schowek, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny / dąb bejcowany marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Regał biurowy wysoki layers, 1 schowek, 800 x 400 x 1905, dąb naturalny / dąb bejcowany marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  Wysoki regał biurowy półkowy LAYERS nadzwyczajnie uzupełni Twoje miejsce pracy o niezbędną przestrzeń do przechowywania wszelkich ciuchów i butów, lecz także niepotrzebnych dokumentów. Stanie się na dodatek estetycznym dodatkiem. Każdy kontener, regał, szafa lub szafka posiada co najmniej jedną półkę. Uzupełnieniem jest również element ochronny na dole, który uniemożliwia zarysowaniu podłogi.

  • Płyta wiórowa laminowana o grubości 18 mm
  • 1 mm krawędź ABS w tym samym dekorze
  • System PUSH bez uchwytów
  • potężne półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu
  • jakość wyrobienia tyłnej ściany pozwala na umieszczenie regału przodem do wnętrza

☆ Regał archiwalny Variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy ☆

Regał archiwalny Variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy Najniższa Cena Online

☆ Regał archiwalny Variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał archiwalny Variant, 1950x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • kompozycja regału jest dedykowana z reguły do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg w pełni wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane lub pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można zwiększać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy ☆

B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, podstawowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • konstrukcja regału jest przeznaczona z zasady do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg całkowicie wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane albo pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można zwiększać wykorzystując opłacalne cenowo dopełniające moduły

☆ Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner ☆

Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner Najniższa Cena Online

☆ Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał archiwalny variant, 1950x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • budowa regału jest asygnowana głównie do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg w pełni wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane lub pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można zwiększać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ Regał archiwalny variant, 2550x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner ☆

Regał archiwalny variant, 2550x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner Najniższa Cena Online

☆ Regał archiwalny variant, 2550x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał archiwalny variant, 2550x1000x300 mm, szare półki, dodatkowy marki B2b partner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • kompozycja regału jest asygnowana przede wszystkim do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg w pełni wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane lub pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można rozszerzać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ Regał archiwalny Variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy ☆

Regał archiwalny Variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ Regał archiwalny Variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał archiwalny Variant, 2190x1000x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • kompozycja regału jest asygnowana w głównej mierze do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg całkowicie wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane albo pomalowane na szary odcień RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można powiększać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy ☆

B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Regał archiwalny variant, 2190x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • budowa regału jest asygnowana najczęściej do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg kompletnie wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane albo pomalowane na szary odcień RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można powiększać wykorzystując opłacalne cenowo dopełniające moduły


Podobne zestawienia:


Najtańsze regały biurowe do 1500 zł – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze regały biurowe do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich regałów biurowych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x400 mm, podstawowy ☆

Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x400 mm, podstawowy Najniższa Cena Online

☆ Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x400 mm, podstawowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kovona
 • Nazwa produktu: Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x400 mm, podstawowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • regały są asygnowane przeważnie do przechowywania segregatorów
  • dzięki adekwatnej głębokości półki (300 albo 400 mm) i bocznym ścianom zapobiegającym spadnięciu segregatora znajdą te regały szerokie użycie zwłaszcza w biurach i archiwach
  • dzięki łączeniu dowolnej liczby modułów do podstawowego można osiągnąć konieczne wymiary regału
  • maksymalne obciążenie półki to 60 kg, całkowite maksymalne obciążenie modułu 300 kg
  • każdy moduł zawiera 6 półek z możliwością przestawienia ich wysokości w odstępach 95 mm
  • wykończenie farbą proszkową RAL 7035 (jasnoszara)
  • dostarczany rozmontowany, nietrudny montaż bez użycia materiału montażowego

☆ Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x300 mm, podstawowy ☆

Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x300 mm, podstawowy Najniższa Cena Online

☆ Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x300 mm, podstawowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kovona
 • Nazwa produktu: Kovona Metalowy regał na segregatory z bocznymi ścianami, 1950x950x300 mm, podstawowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • regały są przeznaczone z reguły do przechowywania segregatorów
  • dzięki słusznej głębokości półki (300 albo 400 mm) i bocznym ścianom zapobiegającym spadnięciu segregatora znajdą te regały obszerne wykorzystanie zwłaszcza w biurach i archiwach
  • dzięki łączeniu dowolnej liczby modułów do podstawowego można osiągnąć konieczne wymiary regału
  • maksymalne obciążenie półki to 60 kg, całkowite maksymalne obciążenie modułu 300 kg
  • każdy moduł mieści 6 półek z możliwością przestawienia ich wysokości w odstępach 95 mm
  • wykończenie farbą proszkową RAL 7035 (jasnoszara)
  • dostarczany rozmontowany, nieskomplikowany montaż bez zastosowania materiału montażowego

☆ Regał archiwalny Variant, 1950x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy ☆

Regał archiwalny Variant, 1950x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy Najniższa Cena Online

☆ Regał archiwalny Variant, 1950x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Regał archiwalny Variant, 1950x1240x300 mm, ocynkowane półki, dodatkowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:
  • konstrukcja regału jest dedykowana przeważnie do przechowywania dokumentów, folderów, itp.
  • głębokość regału 300 mm
  • słupki regału malowane ciemnoszarym kolorem RAL 7016
  • maksymalne obciążenie półki 90 kg w pełni wystarczające do przechowywania dokumentów, do wyboru są półki ocynkowane lub pomalowane na szary kolor RAL 7035
  • łatwy montaż regału bez łączników
  • regały można rozszerzać wykorzystując opłacalne cenowo dodatkowe moduły

☆ Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, biały marki Plan ☆

Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, biały marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, biały marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, biały marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  szczegóły użyteczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają najróżniejsze miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje również możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe niż byś chciał, możesz dodatkowo umieścić funkcjonalną przegródkę na druki. Docenisz także szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które rewelacyjnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest możliwe na dodatek w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.


☆ Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, grafit marki Plan ☆

Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis regału - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Regał biurowy podwójny niski segment, 4 półki, 1660 x 350 x 1140 mm, grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Regały do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis regału:

  szczegóły użyteczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli tworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyekwipowane są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można na dodatek umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje ponadto możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niżeli byś chciał, możesz ponadto umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to też kontenery, które rewelacyjnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne optycznie ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest możliwe również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.Podsumowanie, czyli jaki regał biurowy do 1500 zł najlepszy?


Najlepszy regał biurowy do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy regał biurowy do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane regały do biura – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych regałów biurowych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych regałów biurowych na dokumenty.


Powiązania tematyczne:

 • jaki regał biurowy do 1500 zł opinie,
 • dobry regał biurowy do 1500 zł cena,
 • regał biurowy do 1500 zł ranking,
 • regał biurowy do 1500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...