Ranking projektorów 3LCD. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów 3LCD


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów 3LCD. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów 3LCD,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory 3LCD najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory 3LCD, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów 3LCD, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV oraz system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od marki Epson ma gustowny wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV, a także głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na wielkim ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  towar z linii EpiqVision Ultra wyposażony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat²

  innowacyjny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z śladowej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został zaopatrzony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma wykwintny wygląd, jest wyposażony w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na obszernym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić nad wyraz blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na wielkim ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² błyskawicznie otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Przy pomocy wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca lub Chromebooka na elastyczny ekran³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki gwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać także w oderwaniu od obrazu przez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona też związać się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie generuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala błyskawicznie ustawić obraz w optymalnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten innowacyjny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD generuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 i funkcji Detail Enhancement projektor ten buduje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory marki Epson choćby trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie tworząc białe i kolorowe światło tak samo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  potrzebna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor ma natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To standard do użytku domowego lub do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to perfekcyjna sugestia do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  wariant urządzenia
  Kino domowe
  technika wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB typ A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość produktu
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) ☆

Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW740 V11H979040 EH-TW740 Ciesz się ulubionymi filmami dzięki projektorowi Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD. Możesz go z łatwością przenieść i ekspresowo skonfigurować, by usiąść i radować się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów.

  nabywając ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ ma on sporo potrzebnych funkcji i trwałą lampę, która pozwala radować się rozrywką choćby poprzez 18 lat. Wrażenia na obszernym ekranie Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym rozmiarze 386 cali.

  technika 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i gwarantuje choćby trzy razy większą jasność niż produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten gwarantuje w dodatku wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  Rozrywka na całe lata Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zastosowano trwałą lampę, która starczy na oglądanie jednego filmu dziennie choćby przez 18 lat.

  Korzystaj z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 poprzez długie lata! łatwa konfiguracja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor Epson EH-TW740 V11H979040 nie wytwarza żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala ekspresowo ustawić obraz w odpowiedniej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) przystępny dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń. Opcjonalny adapter ELPAP11 gwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów przenośnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Jaśniejsze i żywe obrazy Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się błyskotliwem wyświetlanych materiałów. Nasze projektory mają dużo progresywnych technologicznie funkcji, które działają w tle, zapewniając niesamowite obrazy.

  Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale za pomocą projektora Epson EH-TW740 V11H979040. Projektory producenta Epson choćby trzy razy jaśniejsze kolory Ten nowoczesny, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p generuje wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to realne dzięki technice 3LCD, która zagwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i , a także o mocy 3300 lumenów. Bez efektu tęczy technologia 3LCD, opracowana przez producenta Epson, gwarantuje wyraźny obraz bez „efektu tęczy", który może występować w sytuacji niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

  Ciesz się niesamowitym obrazem z projektorem Epson EH-TW740 V11H979040!


☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu w trakcie oglądania filmów i transmisji sportowych i grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i przystępnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD proponuje funkcje produktów z wyższej półki w dostępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej nawet 500 cali. Wyrównanie obrazu jest przystępne dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, aby oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca nieprzeciętną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki tak samo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów realne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych odcieni. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zapewnia głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz w trakcie scen akcji.

  Magia znacznego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można także wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe właściwości
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia obszernego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet szerokiego ekranu w domu i w biurze dzięki rewelacyjnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  przedstawiamy projektor XGA dla całej rodziny, który perfekcyjnie spełni oczekiwania równocześnie przy wyświetlaniu prezentacji, jak i podczas domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można łatwo transportować i konfigurować. Jestnad wyraz ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  większy znaczy lepszy
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,znakomicie pasuje jednocześnie do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten wydajny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe parametry
  • Magia dużego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • progresywny model w przystępnej cenie
   znakomity projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • przenośny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 ukazuje wyjątkowo rewelacyjne efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy nawet w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do bardzo częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na obszernej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technologii Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson zniewala małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest nieskomplikowany do przenoszenia z jednego wnętrza do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zaimplementowanej technice Miracast możesz rozciągliwie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, laptopa albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być również wykorzystywane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z sprzętów inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach wykorzystywania dziennie
  cechy i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technika technika wyświetlacz LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o nieskomplikowanej instalacji. Dzięki technologii 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na prawidłową zabawę.

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony

  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co powoduje,rewelacyjnie nadaje się równocześnie do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten efektywny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje równie wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  prezentujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 rodzaju B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia sporego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na pokaźnym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • progresywny model w przystępnej cenie: idealny projektor Full HD
  • nieszablonowa odporność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, prosty w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów nadzwyczajnie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technologia 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na dużym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA stanie na wysokości zadania w obu rolach. Dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy nawet w należycie oświetlonych pomieszczeniach. Jestwyjątkowo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  pokaźniejszy znaczy ulepszony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co powoduje,doskonale pasuje zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 gwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Skrupulatne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw.

  Kluczowe właściwości
  • Magia wielkiego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   rewelacyjny projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  EPSON PROJEKTOR EB-685W LCD 3500 ANSI WXGA 14000:1 - V11H744040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze za pomocą mobilnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  znaczny ekran i świetna jakość wyświetlanych treści sprawią, iż prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą nawet najmocniej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technikę 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy sprawia, że projektor jest niezwykle ekonomiczny w stosowaniu.
  Przegląd

  większy znaczy lepszy
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,znakomicie pasuje zarówno do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten efektywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. Urządzenie prosto przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Skrupulatne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z maszyn mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie
   genialny projektor XGA
  • unikatowa odporność
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej skuteczności i jasności, tworzone z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • elastyczna instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, znaczne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  perfekcyjna jakość projekcji

  Przepis na świetną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Seria PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i zezwala na wyświetlanie filmów Full HD na obfitych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować wyjątkowo ostry, szczegółowy i szczególnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji odcieni można łatwo wprowadzać nieznaczne zmiany w sytuacji projekcji z użyciem wielu sprzętów — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej wydajne części ułatwiają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można także dwukrotnie umyć, co ogranicza całkowity koszt wykorzystywania. Proces zamiany wysokowydajnej lampy w dodatku kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację przez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z linii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share zezwala na podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest dostępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje zaawansowaną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które zezwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku innowacyjnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z kolekcją VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się znakomicie jako narzędzia ułatwiające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  sprężystość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony przewód DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który zagwarantuje więcej możliwości podczas montażu projektora. Elastyczny obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z różnorodnych odległości, co usprawnia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie pokaźnego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a trafne algorytmy stosownie optymalizują półtony barw i jasność.

  Cichsze niżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z linii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory 3LCD – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory 3LCD, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów 3LCD jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, nietrudny w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów wspaniale sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technologia 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na obfitym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA spełni oczekiwania w obu rolach. Dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy choćby w poprawnie oświetlonych pomieszczeniach. Jestwyjątkowo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  obszerniejszy znaczy ulepszony
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co sprawia,idealnie pasuje zarówno do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zagwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten skuteczny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o przystępnym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe parametry
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie
   idealny projektor XGA
  • unikatowa solidność
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze za pomocą przenośnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  pokaźny ekran i świetna jakość wyświetlanych treści sprawią, że prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą nawet najmocniej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technikę 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy sprawia, iż projektor jest niezwykle ekonomiczny w wykorzystywaniu.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy lepszy
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,świetnie pasuje równocześnie do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten efektywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Urządzenie prosto przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe parametry
  • Magia sporego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   rewelacyjny projektor XGA
  • unikatowa solidność
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet obszernego ekranu w domu i w biurze dzięki znakomitemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  prezentujemy projektor XGA dla całej rodziny, który doskonale stanie na wysokości zadania zarówno przy wyświetlaniu prezentacji, jak i w trakcie domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można prosto transportować i konfigurować. Jestbardzo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy lepszy
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,świetnie pasuje jednocześnie do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten skuteczny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zagwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z maszyn przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia dużego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • zaawansowany model w dostępnej cenie
   wyśmienity projektor XGA
  • unikatowa solidność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W51 Projektor WXGA
  Przyciągaj uwagę w domu i biurze dzięki perfekcyjnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi WXGA.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  Wyświetlaj materiały na wielkim ekranie w biurze i w domu dzięki wszechstronnemu projektorowi o wysokiej jakości. Za sprawą technice 3LCD i wysokiej jasności wynoszącej 4000 lumenów prezentowane obrazy są wyraźne niezależnie od warunków oświetleniowych. Nad wyraz trwałe źródło światła powoduje, że projektor jest wyjątkowo ekonomiczny. Dodatkowo transport i konfiguracja nie sprawiają żadnych problemów.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy ulepszony
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co sprawia,wyśmienicie pasuje jednocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 4000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia znacznego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 4000 lumenów
  • innowacyjny model w przystępnej cenie
   perfekcyjny projektor WXGA
  • wyjątkowa odporność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i łatwy do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o przystępnej instalacji. Dzięki technice 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na korzystną zabawę.

  większy znaczy ulepszony

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co sprawia,perfekcyjnie nadaje się równocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten sprawny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  ukazujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 rodzaju B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia pokaźnego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obszernym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie: świetny projektor Full HD
  • wyjątkowa trwałość: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjectionPodsumowanie, czyli jaki projektor 3LCD najlepszy?


Najlepszy projektor 3LCD w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor 3LCD w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów 3LCD nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor 3LCD opinie,
 • dobry projektor 3LCD cena,
 • projektor 3LCD ranking,
 • projektor 3LCD jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...