Ranking projektorów 3LCD. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów 3LCD


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów 3LCD. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów 3LCD,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory 3LCD najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory 3LCD, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów 3LCD, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV oraz system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od marki Epson ma gustowny wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV, a także głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na wielkim ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  towar z linii EpiqVision Ultra wyposażony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat²

  innowacyjny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z śladowej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został zaopatrzony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma wykwintny wygląd, jest wyposażony w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na obszernym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić nad wyraz blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na wielkim ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² błyskawicznie otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Przy pomocy wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca lub Chromebooka na elastyczny ekran³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki gwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać także w oderwaniu od obrazu przez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona też związać się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie generuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala błyskawicznie ustawić obraz w optymalnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten innowacyjny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD generuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 i funkcji Detail Enhancement projektor ten buduje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory marki Epson choćby trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie tworząc białe i kolorowe światło tak samo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  potrzebna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor ma natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To standard do użytku domowego lub do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to perfekcyjna sugestia do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  wariant urządzenia
  Kino domowe
  technika wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB typ A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość produktu
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 ukazuje wyjątkowo rewelacyjne efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy nawet w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do bardzo częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na obszernej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technologii Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson zniewala małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest nieskomplikowany do przenoszenia z jednego wnętrza do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zaimplementowanej technice Miracast możesz rozciągliwie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, laptopa albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być również wykorzystywane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z sprzętów inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach wykorzystywania dziennie
  cechy i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technika technika wyświetlacz LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu w trakcie oglądania filmów i transmisji sportowych i grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i przystępnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD proponuje funkcje produktów z wyższej półki w dostępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej nawet 500 cali. Wyrównanie obrazu jest przystępne dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, aby oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca nieprzeciętną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki tak samo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów realne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych odcieni. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zapewnia głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz w trakcie scen akcji.

  Magia znacznego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można także wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe właściwości
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia obszernego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  EB-685W
  Budowa projektora EB-685W pozwala na ultrakrótki rzut, dzięki któremu można z bardzo niedługiej odległości wyświetlać wielkie obrazy o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków. Jasność na poziomie 3500 lumenów, rozdzielczość WXGA HD ready, współczynnik kontrastu 14 000:1 i wejście HDMI świetną ostrość i wyrazistość.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  technika 3LCD marki Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, optymalne... (sprawdź więcej)


☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  informacje techniczne
  technologia
  System projekcyjny technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Panel LCD 0,61 cal z C2 Fine
  Obraz
  Natężenie światła barwnego 3.500 lumen- 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4 Natężenie światła białego 3.500 lumen - 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą ISO 21118:2012 Rozdzielczość Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 High Definition Full HD Współczynnik proporcji obrazu 16:9 Stosunek kontrastu 16.000: 1 Źródło światła Lampa Lampa UHE, 210 W, 6.000 h Żywotność, 12.000 h Żywotność (w trybie oszczędnym) Korekcja obrazu Auto pionowo: ± 30 °, Ręczna obsługa (albo "Instrukcja obsługi") poziomo ± 30 ° Przetwarzanie wideo 10 Bit Częstotliwość odświeżania pionowego 2D 192 Hz - 240 Hz Odwzorowanie barw do 1,07 mld barw
  Układ optyczny
  Stosunek projekcji 1,22 - 1,47:1 Zoom Manual, Factor: 1,2 Obiektyw Optyczny wymiar projekcji 34 cale - 332 cale Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele 1,62 m - 1,95 m ( 60 cal ekran) Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego 1,49 - 1,72 Odległość ogniskowa 16,9 mm - 20,28 mm Fokus Ręcznie Przesunięcie 14: 1
  Złącza
  Funkcja USB wyświetlacza 2 w 1: obraz / mysz Przyłącza Złącze USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 rodzaju B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego Połączenie ze smartfonem Ad-hoc/Infrastruktura
  zaawansowane funkcje
  Bezpieczeństwo Zamek Kensington, Otwór na linkę zabezpieczającą, Blokada modułu bezprzewodowej sieci LAN, Ochrona hasłem Tryby barw 2D Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje zamek błyskawiczny wyłączania obrazu/dźwięku, samoczynne wyszukiwanie źródła obrazu, zaimplementowany głośnik, Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Długa żywotność lampy, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby odcieni Tablica, Kino, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB
  dane ogólne
  Zużycie energii 327 W, 225 W (tryb ekonomiczny), 0,3 W (w trybie czuwania), On mode power consumption as defined in JBMS-84 286 W Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz rozmiary towaru 302 x 252 x 92 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga artykułu 2,7 kg Poziom hałasu Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 28 dB (A) Temperatura Praca 5°C - 35°C, Składowanie -10°C - 60°C Wilgotność powietrza Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% załączone oprogramowanie iProjection Opcje Miękki futerał podróżny, Moduł bezprzewodowej sieci LAN Głośniki 2 W Zawartość zestawu Futerał podróżny, przewód VGA, Urządzenie podstawowe, kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card rodzaj pokoju / użycie Biuro w domu, Domowe studio fotograficzne, Sportowy, Przesyłanie strumieniowe, Telewizja/seriale Ustawienie Mocowane na suficie, Biurkowe kolor Biały
  Gwarancja
  Gwarancja 24 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 12 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W51 Projektor WXGA
  Przyciągaj uwagę w domu i biurze dzięki świetnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi WXGA.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  Wyświetlaj materiały na sporym ekranie w biurze i w domu dzięki wszechstronnemu projektorowi o wysokiej jakości. Za sprawą technologii 3LCD i wysokiej jasności wynoszącej 4000 lumenów prezentowane obrazy są wyraźne niezależnie od warunków oświetleniowych. Niezwykle trwałe źródło światła sprawia, iż projektor jest wyjątkowo ekonomiczny. Dodatkowo transport i konfiguracja nie powodują żadnych problemów.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co powoduje,świetnie pasuje jednocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten wydajny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 4000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 4000 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie
   doskonały projektor WXGA
  • wyjątkowa odporność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) ☆

Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-11 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-11 przedstawia wyjątkowo wyśmienite efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy nawet w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do bardzo częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na obfitej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technologii Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych maszyn. Projektor Epson olśniewa małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji epson EF-11 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 1,2 kg z najdłuższym bokiem wynoszącym zaledwie 18 cm. Dzięki temu projektor Epson jest prosty do przenoszenia z jednego wnętrza do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-11 Jeśli projektor Epson EF-11 znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-11 Zakup projektora Epson EF-11 nie jest tanią sprawą,nawet jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki wbudowanej technologii Miracast możesz rozciągliwie kreować kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być także stosowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-11 jest następnie dostarczane przez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze właściwości projektora Epson EF-11
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z sprzętów inteligentnych
  • zastosowany głośnik 1,5 W
  • Lampa projekcyjna Epson EF-11 wytrzymuje około 10 lat przy dziennym 5 godzinach wykorzystywania
  parametry i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technika ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie wariant połączenia HDMI 1.4 ZŁĄCZE HDMI 1 szt. Inne połączenia Wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack właściwości i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Funkcja Miracast Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 6,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 1,2 kg

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej skuteczności i jasności, tworzone z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • elastyczna instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, znaczne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  perfekcyjna jakość projekcji

  Przepis na świetną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Seria PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i zezwala na wyświetlanie filmów Full HD na obfitych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować wyjątkowo ostry, szczegółowy i szczególnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji odcieni można łatwo wprowadzać nieznaczne zmiany w sytuacji projekcji z użyciem wielu sprzętów — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej wydajne części ułatwiają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można także dwukrotnie umyć, co ogranicza całkowity koszt wykorzystywania. Proces zamiany wysokowydajnej lampy w dodatku kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację przez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z linii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share zezwala na podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest dostępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje zaawansowaną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które zezwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku innowacyjnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z kolekcją VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się znakomicie jako narzędzia ułatwiające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  sprężystość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony przewód DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który zagwarantuje więcej możliwości podczas montażu projektora. Elastyczny obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z różnorodnych odległości, co usprawnia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie pokaźnego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a trafne algorytmy stosownie optymalizują półtony barw i jasność.

  Cichsze niżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z linii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory 3LCD – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory 3LCD, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów 3LCD jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W51 Projektor WXGA
  Przyciągaj uwagę w domu i biurze dzięki perfekcyjnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi WXGA.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  Wyświetlaj materiały na wielkim ekranie w biurze i w domu dzięki wszechstronnemu projektorowi o wysokiej jakości. Za sprawą technice 3LCD i wysokiej jasności wynoszącej 4000 lumenów prezentowane obrazy są wyraźne niezależnie od warunków oświetleniowych. Nad wyraz trwałe źródło światła powoduje, że projektor jest wyjątkowo ekonomiczny. Dodatkowo transport i konfiguracja nie sprawiają żadnych problemów.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy ulepszony
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co sprawia,wyśmienicie pasuje jednocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 4000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia znacznego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 4000 lumenów
  • innowacyjny model w przystępnej cenie
   perfekcyjny projektor WXGA
  • wyjątkowa odporność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i łatwy do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  informacje technologiczne
  technologia
  System projekcyjny technika 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Panel LCD 0,61 cal z C2 Fine
  Obraz
  Natężenie światła barwnego 3.500 lumen- 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4 Natężenie światła białego 3.500 lumen - 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą ISO 21118:2012 Rozdzielczość Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 High Definition Full HD Współczynnik proporcji obrazu 16:9 Stosunek kontrastu 16.000: 1 Źródło światła Lampa Lampa UHE, 210 W, 6.000 h Żywotność, 12.000 h Żywotność (w trybie oszczędnym) Korekcja obrazu Auto pionowo: ± 30 °, Ręczna obsługa (lub "Instrukcja obsługi") poziomo ± 30 ° Przetwarzanie video 10 Bit Częstotliwość odświeżania pionowego 2D 192 Hz - 240 Hz Odwzorowanie odcieni do 1,07 mld odcieni
  Układ optyczny
  Stosunek projekcji 1,22 - 1,47:1 Zoom Manual, Factor: 1,2 Obiektyw Optyczny wymiar projekcji 34 cale - 332 cale Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele 1,62 m - 1,95 m ( 60 cal ekran) Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego 1,49 - 1,72 Odległość ogniskowa 16,9 mm - 20,28 mm Fokus Ręcznie Przesunięcie 14: 1
  Złącza
  Funkcja USB wyświetlacza 2 w 1: obraz / mysz Przyłącza Złącze USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego Połączenie ze smartfonem Ad-hoc/Infrastruktura
  nowoczesne funkcje
  Bezpieczeństwo Zamek Kensington, Otwór na linkę zabezpieczającą, Blokada modułu bezprzewodowej sieci LAN, Ochrona hasłem Tryby odcieni 2D Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje zamek błyskawiczny wyłączania obrazu/dźwięku, samoczynne wyszukiwanie źródła obrazu, wbudowany głośnik, Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Długa żywotność lampy, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby barw Tablica, Kino, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB
  informacje ogólne
  Zużycie energii 327 W, 225 W (tryb ekonomiczny), 0,3 W (w trybie czuwania), On mode power consumption as defined in JBMS-84 286 W Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz rozmiary towaru 302 x 252 x 92 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga artykułu 2,7 kg Poziom hałasu Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 28 dB (A) Temperatura Praca 5°C - 35°C, Składowanie -10°C - 60°C Wilgotność powietrza Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% załączone oprogramowanie iProjection Opcje Miękki futerał podróżny, Moduł bezprzewodowej sieci LAN Głośniki 2 W Zawartość zestawu Futerał podróżny, przewód VGA, Urządzenie podstawowe, kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card wariant pokoju / zastosowanie Biuro w domu, Domowe studio fotograficzne, Sportowy, Przesyłanie strumieniowe, Telewizja/seriale Ustawienie Mocowane na suficie, Biurkowe odcień Biały
  Gwarancja
  Gwarancja 24 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 12 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) ☆

Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-11 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-11 przedstawia wyjątkowo nieprzeciętne efekty wizualne dzięki technologii 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy nawet w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do nad wyraz częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na dużej przekątnej choćby w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych sprzętów. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji epson EF-11 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 1,2 kg z najdłuższym bokiem wynoszącym zaledwie 18 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest nieskomplikowany do przenoszenia z jednego wnętrza do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-11 Jeśli projektor Epson EF-11 znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-11 Zakup projektora Epson EF-11 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki wbudowanej technologii Miracast możesz sprężyście kreować kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być w dodatku użytkowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-11 jest następnie dostarczane przez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze atrybuty projektora Epson EF-11
  • Kompaktowy i mobilny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie lub suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z sprzętów inteligentnych
  • zaimplementowany głośnik 1,5 W
  • Lampa projekcyjna Epson EF-11 wytrzymuje około 10 lat przy dziennym 5 godzinach użytkowania
  cechy i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie rodzaj połączenia HDMI 1.4 ZŁĄCZE HDMI 1 szt. Inne połączenia Wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack cechy i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Funkcja Miracast Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 6,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 1,2 kg

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 pokazuje wyjątkowo doskonałe efekty wizualne dzięki technologii 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do szczególnie częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na szerokiej przekątnej choćby w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych sprzętów. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest łatwy do przenoszenia z jednego wnętrza do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo przystosować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,nawet jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować średnio przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zaimplementowanej technologii Miracast możesz elastycznie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, laptopa lub innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być jeszcze używane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez wbudowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze cechy projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i mobilny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z urządzeń inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach wykorzystywania dziennie
  właściwości i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technika ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack cechy i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  EB-685W
  Budowa projektora EB-685W pozwala na ultrakrótki rzut, dzięki któremu można z szczególnie niedługiej odległości wyświetlać spore obrazy o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków. Jasność na poziomie 3500 lumenów, rozdzielczość WXGA HD ready, współczynnik kontrastu 14 000:1 i wejście HDMI świetną ostrość i wyrazistość.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  technologia 3LCD marki Epson zapewnia wysokiej jakości obraz z żywymi i należycie nasyconymi kolorami, trafne... (sprawdź więcej)Podsumowanie, czyli jaki projektor 3LCD najlepszy?


Najlepszy projektor 3LCD w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor 3LCD w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów 3LCD nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor 3LCD opinie,
 • dobry projektor 3LCD cena,
 • projektor 3LCD ranking,
 • projektor 3LCD jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...