Ranking projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory o jasności ANSI do 2000 lumenów najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory o jasności ANSI do 2000 lumenów, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Art z7000 ☆

Art z7000 Najniższa Cena Online

☆ Art z7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: Art z7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9, 4:3;Format obrazu (typowy):4:3;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 3 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HD Ready:tak;Jasność:1000 ANSI lumen;Kontrast:1000:1;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny wymiar obrazu:120 ";mały rozmiar obrazu:20 ";Pilot:Podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość maksymalna:WVGA (854 x 480);Rozdzielczość bazowa:WVGA (854 x 480);Pokrowiec:nie;wariant matrycy:LED;Waga:0,7 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:1;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):100 x 108 x 40 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 2, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 h


☆ p3b marki Asus ☆

p3b marki Asus Najniższa Cena Online

☆ p3b marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: p3b marki Asus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


  Najjaśniejszy projektor zasilany bateriami
  • 800-lumenowe źródło światła LED o długiej żywotności zapewnia najkorzystniejsze w klasie efekty HD.
  • Soczewka o ultra-niedługiej ogniskowej pozwala wyświetlać obrazy o wymiarachod 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m).
  • zaimplementowana bateria 12000mAhzapewnia do 3 godzin wyświetlania i może słzastosować jako źródło zasilania do maszyn mobilnych.
  • Projekcja Wi-Fi ASUS umożliwia bezprzewodową prezentację i odtwarzanie mediów strumieniowych.
  • Wyświetlaj treść z najróżniejszych urządzeń korzystając ze złącza HDMI/MHL lubVGA, dysku USB, karty pamięcimicroSD (do 32GB), bądź z zaimplementowanego dysku twardego. Ÿ
  • Rzutnik biurowy nie wymagający komputera i multimedialny odtwarzacz służący do wyświetlania klipów wideo, zdjęć, czy muzyki.

  Zasilany bateriami projektor ASUSP3Bo ultra-niedługiej ogniskowej jest lekkim i kompaktowym projektorem o obrysie zbliżonym do opakowania na CD, co prosto zmieści się do teczki albo torebki.Najjaśniejszy z dostępnych, zasilany bateriami, przenośnych projektorów.P3B oferuje doskonale ostre obrazy w rozdzielczościWXGA 1280 x 800 o maksymalnej jasności 800 lumenów. Jego zastosowany akumulator umożliwia 3 godziny wyświetlania, bez konieczności podłączania do prądu i może działać jako stacja ładująca dla maszyn przenośnych o pojemności 12 000mAh.

  Ultra-krótka ogniskowa pozwalaP3Bwyświetlać obrazy o wymiarach od 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m) z nad wyraz nieznacznej odległości.P3Bjest zaprojektowany do użytkowania praktycznie wszędzie – na zewnątrz, podczas biwakowania, w kinie domowym, czy niewielkich salach konferencyjnych.

  JASNY, OSTRY OBRAZ 800-lumenowe źródło światła LED

  Projektor ASUSP3B LED dysponuje wyjściową jasnością 800 lumenów i 100% gamą odcieniNTSCpozwalającymi dostarczać ostry, żywy obraz WXGA 1280 x 800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED cieszy się żywotnością na poziomie 30 000 godzin, zezwalając zaoszczędzić na zamianie lampy.

  Najwyższa mobilność Kompaktowy design wielkości opakowania CD

  Ultra wąski i kompaktowy ASUSP3Bważy jedyne 750 g i ma zewnętrzny obrys zbliżony do wielkością do opakowania CD (153,5 x 43 x 131,2mm). Sprawia to, że jest absolutnie przenośny i doskonale pasuje do Twojej torby!

  Zasilanie z akumulatora pozwalające na bezprzewodowe wyświetlanie

  wbudowany akumulator projektora ASUSP3B gwarantuje do 3* godzin bezprzewodowego wyświetlania i pozwala stawić urządzenie w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się gdzie znajduje się najbliższe gniazdko elektryczne.
  * Bateria ma określoną żywotność i wraz z kolejnymi cyklami ładowania i rozładowywania stopniowo traci swoją skuteczność.

  Zaprojektowany ponadto jako stacja ładująca 12000mAh

  ASUSP3B może służyć w dodatku jako stacja ładująca, pozwalająca na ładowanie sprzętów przenośnych nawet wtedy, gdy jest wyłączona. Wysoka objętość wynosząca 12000mAhoznacza, że może ona kilkukrotnie naładować Twoje urządzenia mobilne.

  szybkie, wygodne podłączenie Ultra-krótka ogniskowa pozwala wyświetlać obrazy do 200 cali

  Ze swoją soczewką o ultra-niedługiej ogniskowej, ASUSP3Bumożliwia wyświetlanie obrazów o wielkości od 25 do 200 cali z wyjątkowo małej odległości.Pozwala to na zmienienie praktycznie każdej płaskiej przestrzeni w wyświetlacz i wyraźnie ułatwia wyświetlanie w ciasnych pomieszczeniach.

  Natychmiastowa regulacja wysokości

  ASUSP3Boferuje natychmiastową regulację wysokości, dzięki dwustopniowej, rozkładanej podpórce, która może zostać dostosowana do mocnego zadania. Oszczędza to niemało czasu jeśli wziąć pod uwagę konieczność męczenia się z kłopotliwymi śrubami w trakcie regulacji klasycznych podpórek.

  Odchyl w górę odchyl w dół
  automatyczna korekta trapezu

  Funkcja automatycznej korekcji trapezu gwarantuje wyśmienite projekcje, lokalizując położenie P3B i samoczynnie korygując zniekształcenia obrazu w wypadku wyświetlania pod kątem.

  pakiet biznesowy – jeden zasilacz

  Aby jeszcze bardziej obniżyć obciążenie, rzutnik działa z większością* zasilaczy sieciowych do notebooków ASUS (≧65 W). Notebook i projektor korzystające z jednego zasilacza – to doskonały zestaw biznesowy do prezentacji i multimedialnej rozrywki.
  * Zgodność z zasilaczami może ulec zmianie bez uprzedzenia. Przejrzyj swój zasilacz przed zakupem.

  Natychmiastowe włączanie i wyłączanie

  ASUSP3Bposiada możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania, ponieważ nie ma potrzeby rozgrzewania i schładzania źródła światła led LED. Oznacza to, że możesz dzielić się swymi pomysłami, klipami video, czy zdjęciami już po ułamku sekundy.

  Wyświetlanie na rozmaite sposoby

  ASUSP3Bposiada opcjonalny adapterWi-Fi pozwalający na bezpośrednie podłączenie do notebooka albo maszyn Android lub iOS. Pozwala to uniknąć konieczności noszenia kabla jedynie i wyłącznie na wykorzystanek prezentacji i zezwala na bezprzewodowe strumieniowanie prezentacji, dokumentów i multimediów do P3B. OprogramowanieASUSWi-Fi oferuje nowoczesną funkcję „Kontroli Dzielonych ekranów", pozwalającą użytkownikom na dobór dwóch lub czterech dzielonych wyświetlaczów smartfonów, tabletów albo notebooków.

  Pobierz aplikacjęASUSWiFiProjection


  Dla Android
  Dla iOS
  mnóstwo możliwości podłączenia

  ASUSP3B zaopatrzony jest w porty HDMI/MHL i VGA, zapewniające maksymalną zgodność z urządzeniami zewnętrznymi.Pozwala Ci prowadzić prezentacje nawet bez komputera, dając dostęp do dokumentów i plików multimedialnych znajdujących się na karcie micro SD lub pamięci USB, jak ponadto zapisanych na 2 GB dysku wewnętrznym.

  P3B ładuje w dodatku urządzenia zgodne z MHL, wyświetlając jednocześnie ich zawartość. Użytkownicy nie muszą się już martwić o rozładowanie się urządzenia mobilnego wewnątrz prezentacji.

  * pełną listę maszyn zgodnych z MHL można znaleźć tutaj: www.mhlconsortium.org

  Wciągające Audio technika ASUS z zaimplementowanym głośnikiem

  ASUSP3Bdzięki unikatowemu głośnikowi ASUS wzbogaconemu technologią SoniMaster, zapewnia nieszablonowy dźwięk. Zapewnia on wiernie odwzorowanie dźwięku, zapewniając iście kinowe przeżycia audiowizualne.

  Back to top
  • ekran
   technologia wyświetlania: 0.45" DLP®
   Źródło światła: R/G/B LED
   wytrzymałość źródła światła (maks.): 30000 godzin
   Faktyczna rozdzielczość (naturalna) WXGA(1280x800)
   Jasność obrazu (maks.): 800 lumenów
   Współczynnik kontrastu (standardowy): 100000:1
   Nasycenie koloru:100%(NTSC)
   Wyświetlane kolory:16,7milionów
  • Projection Lens
   Współczynnik odległości od ekranu do przekątnej obrazu: 0.8
   Odległość od ekranu: 0.43 ~3.44 m
   wymiar obrazu/ekranu: 25 ~200 cali
   Offset projekcji: 100%
   Współczynnik zwiększenia: stały
  • cechy wideo
   Tryby obrazu: 5 wbudowanych trybów, (dynamiczny/plener/kinowy/charakterystyczny/sRGB Mode)
   Regulacja trapezu: cyfrowa (do +/- 40 40 poziomów)
   Autokorekta trapezu: Tak
   Aspect Ratio: 4:3 /16:9/16:10
   3D Ready
   Ustawienie projektora: projekcja przednia//Front Ceiling/tylna/Rear Ceiling
   Wireless Projection Ready
  • parametry Audio
   zaimplementowany głośnik: 2 W x 1
  • Częstotliwość sygnału
   Częstotliwość sygnału analogowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
   Częstotliwość sygnału cyfrowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
  • Zasilanie
   Włączony: ≤65 W
   Tryb czuwania: <0.5 W
   Akumulator wewnętrzny: 5 V, 12000 mAh, Czas pracy na baterii: 1 godzin @ 500 lumens *1
  • Poziom szumów
   standardowy: 32dBA
  • Interfejsy
   Wejście sygnału PC: HDMI, MHL, D-sub
   Wyjście audio: słuchawkowe
   Gniazdo USB: 2.0, 2 x (tylko odczyt), 1 x microUSB, *3
   Czytnik kart: Micro SD
   Pamięć wewnętrzna: 2 GB przystępne na dane użytkownika
  • Obsługiwane formaty multimedialne
   video AVI, MKV, MOV, MP4, MPG, MPEG, WMV
   Dźwięk AAC, MP1, MP2, MP3, WAV, WMA
   Obraz JPEG, BMP, JPG
   przeglądarka dokumentów Adobe PDF, Microsoft PowePoint, Microsoft Excel, Microsoft Word, Text
  • Projekt mechaniczny
   kolory obudowy: biały
   Gniazdo statywu: Tak
   Podpórka: Tak
  • Zabezpieczenia
   Zamek Kensington
  • rozmiary
   wymiary(Wys x Szer x Grub):153.5x 43 x 131.2mm
   wymiary pudełka(Wys x Szer x Grub): 295x80x255mm
  • Waga
   Waga netto (ok.): 750g
   Waga brutto (ok.): 1.8kg
  • Temperatura pracy
   0 ~ 40 ℃
  • Wilgotność pracy
   20 ~ 90 %
  • Akcesoria
   Zasilacz sieciowy
   kabel zasilający
   kabel HDMI
   Pokrowiec podróżny
   Przewodnik szybkiego startu
   Karta gwarancyjna
   Pilot zdalnego sterowania
   Moduł Wi-Fi (w niektórych krajach)
  • Zgodność z atestami
   FCC, UL, CE, CB, CCC, CU, VCCI, PSE, RCM, TUV-GS
  • Uwaga
   *1. Akumulator ma określoną wytrzymałość skracaną każdym ładowaniem i rozładowaniem. Z czasem bateria będzie stopniowo tracić skuteczność.
   *2. Góra: Funkcje medialneklucza sprzętowego USB WiFi, pendrive; Dół: obsługa wyjścia zasilającego 5V/1.5A
   *3. Dla pamięci wewnętrznej
  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania precyzyjnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.
  • kolory i załączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i produktów są znakami handlowymi należącymi do poszczególnych spółek.


☆ projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic ☆

projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic Najniższa Cena Online

☆ projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ViewSonic M1 – mobilny projektor LED z głośnikami harman/kardon Laureat nagrody iF Design Award, mobilny projektor LED ViewSonic M1 to komfortowy sposób na zmianę niemal każdego pomieszczenia w centrum multimedialnej rozrywki.

  Dzięki wbudowanej baterii i ponad 30 000 godzin żywotności lampy ViewSonic M1 może służyć Ci poprzez lata, wszędzie tam, gdzie go ze sobą zabierzesz. Kompaktowe wymiary i waga zaledwie 800 gramów, powodują,łatwo możesz zabrać ze sobą projektor niemal wszędzie.

  Zintegrowana podstawka pozwala na regulację pozycji projektora w 360 stopniach, spełnia na dodatek funkcję osłony obiektywu. Gdy tylko ten zostanie odsłonięty, urządzenie włączy się samoczynnie. Projektor w dodatku zabezpieczenie, które wyłączy obraz po wykryciu jakiegokolwiek obiektu znajdującego się zbyt blisko obiektywu.

  Podwójne głośniki stereo harman/kardon zapewniają czysty i wyraźny dźwięk twoim multimediom a dzięki możliwości uzyskania przekątnej 100 cali w odległości 2.6 metra, możesz cieszyć się z sporego ekranu na niewiele znaczącej przestrzeni.

  na dodatek zasobność scali czynią ViewSonic M1 jeszcze bardziej wszechstronnym urządzeniem: slot kart MicroSD, USB rodzaj-A, USB rodzaj-C oraz 16GB zaimplementowanej pamięci na Twoje multimedia. Regulacja w 360 poziomach Zintegrowana podstawka Smart Stand 360 poziomów to prosty sposób na ustawienie i regulację urządzenia bez potrzeby przenoszenia i przyłączania dodatkowych mocowań.

  Sam projektor to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyświetlić obraz na ścianie czy suficie. Samoczynne funkcja on/off Kiedy tylko odsłonisz obiektyw, urządzenie samoczynnie włączy się z całkowitą jasnością, będąc już po chwili gotowe do działania.

  Aby wyłączyć projektor, wystarczy zasłonić obiektyw. Osłona obiektywu Podstawka Smart Stand została zaprojektowana w taki sposób, aby po wyłączeniu urządzenia zasłaniać obiektyw. Dzięki czemu osłona nigdy się nie zgubi, a projektor będzie zawsze bezpieczny podczas przenoszenia.

  precyzyjne odwzorowanie barw technologia SuperColor™ zastosowana w projektorze ViewSonic M1 zezwala na dokładne odwzorowanie szerokiej gamy barw w niemal dowolnych warunkach, bez pokaźniejszego uszczerbku na jakości obrazu.

  unikatowy dźwięk zaimplementowane głośniki wyprodukowane przez pionierów sprzętu audio, producenta harman/kardon zapewniają wysokiej jakości dźwięk, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Plug and Play Wszystko, czego potrzebujesz zamknięte w komfortowej i kompaktowej obudowie: USB typ C, HDMI, slot kart MicroSD i 16GB zaimplementowanej pamięci przystępne wyświetlanie ulubionych treści.

  Ochrona oczu ViewSonic stawia bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu. Dlatego projektor wyłączy się automatycznie, jeśli wykryje jakikolwiek obiekt zbyt blisko obiektywu. Zastosowana bateria Projektor M1 może działać do 6 godzin na zastosowanej baterii, więc nie musisz martwić się o plątające się przewody i częste ładowanie urządzenia.

  gustowny Wygląd Projektor M1 dopracowany specjalną, akustyczną dzianiną z eleganckim splotem, to nie tylko zaawansowane technologie, to także genialny design. Kieszonkowy wymiar, nieduża waga i nietuzinkowy wygląd powodują, iż ten jest wspaniałym rozwiązaniem w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

  dostosowany do każdej przestrzeni Projektor może wyświetlać obraz o przekątnej 100 cali w odległości zaledwie 2.6 metra, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla przestrzeni, w których mamy niewiele miejsca.

  Do 30 000 godzin pracy producent Viewsonic Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym technologia DLP Rozdzielczość natywna 854 x 480 pikseli Maksymalna obsługiwana rozdzielczość 1920 x 1280 pikseli Jasność 250 ANSI lum.

  Kontrast 120000:1 Obsługa 3D tak ilość wyświetlanych barw 1070 mln Obiektyw 1.7 F Przekątna obrazu 0.61 – 2.54 m Odległość od ekranu 0.64 – 2.66 m zastosowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio out (Mini Jack) 1 x czytnik kart microSD 1 x HDMI 1 x USB (A) 1 x USB (C) Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  zużycie mocy [ praca / spoczynek ] 45 / 0.5 W Głośność pracy 26 dB Szerokość 126 mm Głębokość 146 mm Wysokość 40 mm Waga 0.75 kg Torba tak atrybuty uzupełniające pamięć 16GB | Bluetooth | bateria 4000mAh Akcesoria baterie do pilota |

  futerał | kabel USB-C | kabel zasilający | pilot | zasilacz


☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • genialny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  przedstawiamy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Nietrudne w transporcie między Twoim domu i biurze, to niepokaźne ciężary projektor mniej niż 0,4 kg i jest wyposażony w wygodną torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo lub nawet obecny, iż zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, aby zaimponować publiczności. Zestawy pełne rysy ML750e mieści odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i zastosowany głośnik. Projekt bez laptopa przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Proste podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na sporym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, zdjęcia, filmy albo po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za wyjątkową wierność barw, niezawodność i solidność, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest wyśmienitym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej aniżeli 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui powodują,wyśmienicie pasuje do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, zdjęcia, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD albo pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez potrzeby podłączenia projektora do laptopa, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź wygodnie po długim dniu, żeby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze video i plików muzycznych formatów i jest równocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych kolorów, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu albo tabletu przy pomocy gratisowej aplikacji: EZ View. Dostępne równocześnie dla urządzeń z systemem Android i iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i tworzyw prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac albo sprzętów mobilnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na obszernym ekranie przesyłane do projektora, kabel-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest też kompatybilne, co zezwala na podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa za pomocą jednego kabla † rozwiązanie pozwalające na lustro wyświetlacz urządzeń.doskonały do strumieniowego przesyłania filmów i przeglądania plików i zdjęć zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną szybkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i zdjęcia w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, by pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi zarówno nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja kolor

  Jesteśmy tak pewni, iż jakość odcieni obrazu ML750e pozostanie tak prawidłowe, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma gwarantuje go poprzez pięć lat.

  fotografie

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu albo aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z niewiele znaczących i wielkich grup, bez zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zapoczątkuje się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * lub pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych sprzętów może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technologia LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez zapotrzebowania kole odcieni.
  Diody powiększyć skuteczność i mieć powiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, że projektor będzie w pełni sprawny na niemało lat
  LED Żywotność
  Więcej niż 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e generuje jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na wyjątkową wierność kolorów wykonany przez technologię LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być nawet dwukrotnie pokaźniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja ekspresowo i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zastosowana funkcja Digital Signage. Nieprzeciętny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, iż poprawa naszych artykułów jest najlepszym sposobem,zniżyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty mają długi czas stosowania, należy użyć mniejszej ilości materiałów, statek z drobnym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, efektywności energetycznej i jest się do recyklingu są zastosowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Aby uzyskać detalowe informacje o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu stosowania. Jak to z zasady w przypadku wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się ograniczać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie ma lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 standardowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od wykorzystywania i warunków środowiskowych

  * przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do typowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..

  * przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory o jasności ANSI do 2000 lumenów – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory o jasności ANSI do 2000 lumenów, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Art z7000 ☆

Art z7000 Najniższa Cena Online

☆ Art z7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: Art z7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9, 4:3;Format obrazu (charakterystyczny):4:3;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 3 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HD Ready:tak;Jasność:1000 ANSI lumen;Kontrast:1000:1;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:120 ";niepokaźny wymiar obrazu:20 ";Pilot:Podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość maksymalna:WVGA (854 x 480);Rozdzielczość bazowa:WVGA (854 x 480);Pokrowiec:nie;typ matrycy:LED;Waga:0,7 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:1;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):100 x 108 x 40 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 2, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 h


☆ projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic ☆

projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic Najniższa Cena Online

☆ projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: projektor pico led m1 - m1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Viewsonic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ViewSonic M1 – przenośny projektor LED z głośnikami harman/kardon Laureat nagrody iF Design Award, mobilny projektor LED ViewSonic M1 to wygodny sposób na zmianę niemal każdego wnętrza w centrum multimedialnej rozrywki.

  Dzięki zaimplementowanej baterii i ponad 30 000 godzin żywotności lampy ViewSonic M1 może służyć Ci poprzez lata, wszędzie tam, gdzie go ze sobą zabierzesz. Kompaktowe wymiary i waga zaledwie 800 gramów, sprawiają,prosto możesz wziąć ze sobą projektor niemal wszędzie.

  Zintegrowana podstawka zezwala na regulację pozycji projektora w 360 stopniach, spełnia jeszcze funkcję osłony obiektywu. Gdy tylko ten zostanie odsłonięty, urządzenie włączy się samoczynnie. Projektor jeszcze zabezpieczenie, które wyłączy obraz po wykryciu jakiegokolwiek obiektu znajdującego się zbyt blisko obiektywu.

  Podwójne głośniki stereo harman/kardon zapewniają czysty i wyraźny dźwięk twoim multimediom a dzięki możliwości uzyskania przekątnej 100 cali w odległości 2.6 metra, możesz cieszyć się z obszernego ekranu na śladowej przestrzeni.

  dodatkowo dostatek zespoli czynią ViewSonic M1 jeszcze bardziej wszechstronnym urządzeniem: slot kart MicroSD, USB rodzaj-A, USB wariant-C, a także 16GB zaimplementowanej pamięci na Twoje multimedia. Regulacja w 360 poziomach Zintegrowana podstawka Smart Stand 360 stopni to prosty sposób na ustawienie i regulację urządzenia bez potrzeby przenoszenia i podłączania dodatkowych mocowań.

  Sam projektor to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyświetlić obraz na ścianie czy suficie. Automatyczne funkcja on/off Kiedy tylko odsłonisz obiektyw, urządzenie samoczynnie włączy się z pełną jasnością, będąc już po chwili gotowe do działania.

  Aby wyłączyć projektor, wystarczy zasłonić obiektyw. Osłona obiektywu Podstawka Smart Stand została zaprojektowana w taki sposób, by po wyłączeniu urządzenia zasłaniać obiektyw. Dzięki czemu osłona nigdy się nie zgubi, a projektor będzie zawsze bezpieczny podczas przenoszenia.

  dokładne odwzorowanie barw technika SuperColor™ zastosowana w projektorze ViewSonic M1 zezwala na precyzyjne odwzorowanie szerokiej gamy odcieni w niemal dowolnych warunkach, bez obszerniejszego uszczerbku na jakości obrazu.

  unikatowy dźwięk wbudowane głośniki tworzone przez pionierów sprzętu audio, firmy harman/kardon gwarantują wysokiej jakości dźwięk, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Plug and Play Wszystko, czego potrzebujesz zamknięte w komfortowej i kompaktowej obudowie: USB wariant C, HDMI, slot kart MicroSD i 16GB zastosowanej pamięci nietrudne wyświetlanie ulubionych treści.

  Ochrona oczu ViewSonic stawia bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu. Dlatego projektor wyłączy się automatycznie, jeśli wykryje jakikolwiek obiekt zbyt blisko obiektywu. Wbudowana bateria Projektor M1 może działać do 6 godzin na wbudowanej baterii, więc nie musisz martwić się o plątające się przewody i częste ładowanie urządzenia.

  wyszukany Wygląd Projektor M1 wykończony specjalną, akustyczną tkaniną z szykownym splotem, to nie tylko nowoczesne technologie, to także wspaniały design. Kieszonkowy rozmiar, nieznaczna waga i nietuzinkowy wygląd powodują, że ten jest doskonałym rozwiązaniem w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

  dopasowany do każdej przestrzeni Projektor może wyświetlać obraz o przekątnej 100 cali w odległości zaledwie 2.6 metra, co czyni go perfekcyjnym rozwiązaniem dla przestrzeni, w których mamy mało miejsca.

  Do 30 000 godzin pracy producent Viewsonic Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym technologia DLP Rozdzielczość natywna 854 x 480 pikseli Maksymalna obsługiwana rozdzielczość 1920 x 1280 pikseli Jasność 250 ANSI lum.

  Kontrast 120000:1 Obsługa 3D tak liczba wyświetlanych odcieni 1070 mln Obiektyw 1.7 F Przekątna obrazu 0.61 – 2.54 m Odległość od ekranu 0.64 – 2.66 m zaimplementowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio out (Mini Jack) 1 x czytnik kart microSD 1 x HDMI 1 x USB (A) 1 x USB (C) Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  zużycie mocy [ praca / spoczynek ] 45 / 0.5 W Głośność pracy 26 dB Szerokość 126 mm Głębokość 146 mm Wysokość 40 mm Waga 0.75 kg Torba tak cechy dodatkowe pamięć 16GB | Bluetooth | bateria 4000mAh Akcesoria baterie do pilota |

  futerał | kabel USB-C | przewód zasilający | pilot | zasilacz


☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • nieprzeciętny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  demonstrujemy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Przystępne w transporcie między Twoim domu i biurze, to niewielkie ciężary projektor mniej aniżeli 0,4 kg i jest wyposażony w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo albo choćby obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, aby zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e zawiera odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i wbudowany głośnik. Projekt bez notebooka przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Proste podłączenie i wyświetlanie z urządzenia przenośnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na pokaźnym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, fotografie, filmy lub po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za wyjątkową wierność odcieni, bezusterkowość i odporność, Optoma LED ultra - kompaktowy mobilny projektor jest rewelacyjnym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej niż 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z załączonym etui powodują,nieprzeciętnie nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez potrzeby podłączenia projektora do laptopa, komputera PC albo odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź komfortowo po długim dniu, żeby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest jednocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych kolorów, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu lub tabletu za pomocą darmowej aplikacji: EZ View. Dostępne zarówno dla sprzętów z systemem Android oraz iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i tworzyw prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac lub sprzętów mobilnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na pokaźnym ekranie przesyłane do projektora, kabel-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest także kompatybilne, co zezwala na podłączenie urządzenia mobilnego MHL włączona obsługa za pomocą jednego kabla † rozwiązanie zezwalające na lustro wyświetlacz maszyn.wspaniały do strumieniowego przesyłania filmów i przeglądania plików i zdjęć zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną prędkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i zdjęcia w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny ekran, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne równocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi zarówno nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja odcień

  Jesteśmy tak pewni, że jakość odcieni obrazu ML750e pozostanie tak prawidłowe, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma zagwarantuje go poprzez pięć lat.

  zdjęcia

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu lub aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z śladowych i obfitych grup, bez zapotrzebowania stosowania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zapoczątkuje się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * albo pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych sprzętów może wymagać dodatkowych kabli, dostępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technika LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez potrzeby kole kolorów.
  Diody zwiększyć efektywność i posiadać powiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, iż projektor będzie w pełni produktywny na dużo lat
  LED Żywotność
  Więcej niż 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e generuje jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na wyjątkową wierność barw produkowany przez technologię LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być nawet dwukrotnie obszerniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja momentalnie i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technika LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  wbudowana funkcja Digital Signage. Perfekcyjny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, że poprawa naszych artykułów jest najkorzystniejszym sposobem,ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas używania, należy zastosować mniejszej ilości materiałów, statek z niewiele znaczącym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, wydajności energetycznej i jest się do recyklingu są zaimplementowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Aby uzyskać detalowe dane o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu wykorzystywania. Jak to w głównej mierze w sytuacji wszelkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się ograniczać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie posiada lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 standardowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od wykorzystywania i warunków środowiskowych

  * przekazana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do typowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność barw..

  * przekazana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do typowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność barw..


☆ p3b marki Asus ☆

p3b marki Asus Najniższa Cena Online

☆ p3b marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: p3b marki Asus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


  Najjaśniejszy projektor zasilany bateriami
  • 800-lumenowe źródło światła LED o długiej żywotności zagwarantuje najkorzystniejsze w klasie efekty HD.
  • Soczewka o ultra-krótkiej ogniskowej pozwala wyświetlać obrazy o rozmiarachod 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m).
  • wbudowana bateria 12000mAhzapewnia do 3 godzin wyświetlania i może słwykorzystać jako źródło zasilania do maszyn mobilnych.
  • Projekcja Wi-Fi ASUS zezwala na bezprzewodową prezentację i odtwarzanie mediów strumieniowych.
  • Wyświetlaj treść z najróżniejszych maszyn korzystając ze złącza HDMI/MHL lubVGA, dysku USB, karty pamięcimicroSD (do 32GB), bądź z zaimplementowanego dysku twardego. Ÿ
  • Rzutnik biurowy nie wymagający komputera i multimedialny odtwarzacz służący do wyświetlania klipów wideo, zdjęć, czy muzyki.

  Zasilany bateriami projektor ASUSP3Bo ultra-krótkiej ogniskowej jest lekkim i kompaktowym projektorem o obrysie zbliżonym do opakowania na CD, co z łatwością zmieści się do teczki albo torebki.Najjaśniejszy z dostępnych, zasilany bateriami, mobilnych projektorów.P3B proponuje znakomicie ostre obrazy w rozdzielczościWXGA 1280 x 800 o maksymalnej jasności 800 lumenów. Jego zaimplementowany akumulator pozwala na 3 godziny wyświetlania, bez konieczności podłączania do prądu i może działać jako stacja ładująca dla maszyn mobilnych o pojemności 12 000mAh.

  Ultra-krótka ogniskowa pozwalaP3Bwyświetlać obrazy o rozmiarach od 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m) z wyjątkowo niewiele znaczącej odległości.P3Bjest zaprojektowany do wykorzystywania praktycznie wszędzie – na zewnątrz, w trakcie biwakowania, w kinie domowym, czy niewielkich salach konferencyjnych.

  JASNY, OSTRY OBRAZ 800-lumenowe źródło światła LED

  Projektor ASUSP3B LED dysponuje wyjściową jasnością 800 lumenów i 100% gamą barwNTSCpozwalającymi dostarczać ostry, żywy obraz WXGA 1280 x 800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED cieszy się żywotnością na poziomie 30 000 godzin, zezwalając zaoszczędzić na podmianie lampy.

  Najwyższa mobilność Kompaktowy design wielkości opakowania CD

  Ultra wąski i kompaktowy ASUSP3Bważy jedyne 750 g i ma zewnętrzny obrys zbliżony do wielkością do opakowania CD (153,5 x 43 x 131,2mm). Sprawia to, że jest absolutnie przenośny i wspaniale pasuje do Twojej torby!

  Zasilanie z akumulatora pozwalające na bezprzewodowe wyświetlanie

  zaimplementowany akumulator projektora ASUSP3B gwarantuje do 3* godzin bezprzewodowego wyświetlania i pozwala stawić urządzenie w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się gdzie znajduje się najbliższe gniazdko elektryczne.
  * Bateria posiada określoną żywotność i wraz z kolejnymi cyklami ładowania i rozładowywania stopniowo traci swoją efektywność.

  Zaprojektowany w dodatku jako stacja ładująca 12000mAh

  ASUSP3B może słwykorzystać w dodatku jako stacja ładująca, zezwalająca na ładowanie urządzeń mobilnych choćby wtedy, gdy jest wyłączona. Wysoka pojemność wynosząca 12000mAhoznacza, iż może ona kilkukrotnie naładować Twoje urządzenia mobilne.

  prędkie, komfortowe podłączenie Ultra-krótka ogniskowa pozwala wyświetlać obrazy do 200 cali

  Ze swoją soczewką o ultra-niedługiej ogniskowej, ASUSP3Bumożliwia wyświetlanie obrazów o wielkości od 25 do 200 cali z niezwykle znikomej odległości.Pozwala to na zmienienie praktycznie każdej płaskiej przestrzeni w ekran i pokaźnie ułatwia wyświetlanie w ciasnych pomieszczeniach.

  Natychmiastowa regulacja wysokości

  ASUSP3Boferuje natychmiastową regulację wysokości, dzięki dwustopniowej, rozkładanej podpórce, która może zostać dostosowana do mocnego zadania. Oszczędza to mnóstwo czasu jeśli zabrać pod uwagę konieczność męczenia się z kłopotliwymi śrubami w trakcie regulacji tradycyjnych podpórek.

  Odchyl w górę odchyl w dół
  samoczynna korekta trapezu

  Funkcja samoczynnej korekcji trapezu gwarantuje perfekcyjne projekcje, wykrywając położenie P3B i samoczynnie korygując zniekształcenia obrazu w wypadku wyświetlania pod kątem.

  pakiet biznesowy – jeden zasilacz

  Aby jeszcze bardziej obniżyć obciążenie, rzutnik działa z większością* zasilaczy sieciowych do laptopów ASUS (≧65 W). Laptop i projektor korzystające z jednego zasilacza – to genialny komplet biznesowy do prezentacji i multimedialnej rozrywki.
  * Zgodność z zasilaczami może ulec zmianie bez uprzedzenia. Przejrzyj swój zasilacz przed zakupem.

  Natychmiastowe włączanie i wyłączanie

  ASUSP3Bposiada możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania, ponieważ nie ma zapotrzebowania rozgrzewania i schładzania źródła światła led LED. Oznacza to, iż możesz dzielić się swymi pomysłami, klipami wideo, czy zdjęciami już po ułamku sekundy.

  Wyświetlanie na różne sposoby

  ASUSP3Bposiada opcjonalny adapterWi-Fi zezwalający na bezpośrednie podłączenie do notebooka lub sprzętów Android albo iOS. Pozwala to uniknąć konieczności noszenia kabla tylko i wyłącznie na zastosowanek prezentacji i pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie prezentacji, dokumentów i multimediów do P3B. OprogramowanieASUSWi-Fi proponuje progresywną funkcję „Kontroli Dzielonych ekranów", zezwalającą użytkownikom na dobór dwóch lub czterech dzielonych wyświetlaczów smartfonów, tabletów albo notebooków.

  Pobierz aplikacjęASUSWiFiProjection


  Dla Android
  Dla iOS
  dużo możliwości podłączenia

  ASUSP3B wyposażony jest w porty HDMI/MHL i VGA, zapewniające maksymalną zgodność z urządzeniami zewnętrznymi.Pozwala Ci prowadzić prezentacje nawet bez komputera, dając dostęp do dokumentów i plików multimedialnych znajdujących się na karcie micro SD albo pamięci USB, jak ponadto zapisanych na 2 GB dysku wewnętrznym.

  P3B ładuje także urządzenia zgodne z MHL, wyświetlając jednocześnie ich zawartość. Użytkownicy nie muszą się już martwić o rozładowanie się urządzenia mobilnego w środku prezentacji.

  * pełną listę maszyn zgodnych z MHL można znaleźć tutaj: www.mhlconsortium.org

  Wciągające Audio technologia ASUS z zastosowanym głośnikiem

  ASUSP3Bdzięki nieszablonowemu głośnikowi ASUS wzbogaconemu technologią SoniMaster, gwarantuje unikatowy dźwięk. Zagwarantuje on wiernie odwzorowanie dźwięku, gwarantując iście kinowe przeżycia audiowizualne.

  Back to top
  • wyświetlacz
   technologia wyświetlania: 0.45" DLP®
   Źródło światła: R/G/B LED
   trwałość źródła światła (maks.): 30000 godzin
   Faktyczna rozdzielczość (naturalna) WXGA(1280x800)
   Jasność obrazu (maks.): 800 lumenów
   Współczynnik kontrastu (standardowy): 100000:1
   Nasycenie koloru:100%(NTSC)
   Wyświetlane barwy:16,7milionów
  • Projection Lens
   Współczynnik odległości od ekranu do przekątnej obrazu: 0.8
   Odległość od ekranu: 0.43 ~3.44 m
   wymiar obrazu/ekranu: 25 ~200 cali
   Offset projekcji: 100%
   Współczynnik rozszerzenia: stały
  • cechy wideo
   Tryby obrazu: 5 zastosowanych trybów, (dynamiczny/plener/kinowy/standardowy/sRGB Mode)
   Regulacja trapezu: cyfrowa (do +/- 40 40 poziomów)
   Autokorekta trapezu: Tak
   Aspect Ratio: 4:3 /16:9/16:10
   3D Ready
   Ustawienie projektora: projekcja przednia//Front Ceiling/tylna/Rear Ceiling
   Wireless Projection Ready
  • atrybuty Audio
   zaimplementowany głośnik: 2 W x 1
  • Częstotliwość sygnału
   Częstotliwość sygnału analogowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
   Częstotliwość sygnału cyfrowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
  • Zasilanie
   Włączony: ≤65 W
   Tryb czuwania: <0.5 W
   Akumulator wewnętrzny: 5 V, 12000 mAh, Czas pracy na baterii: 1 godzin @ 500 lumens *1
  • Poziom szumów
   typowy: 32dBA
  • Interfejsy
   Wejście sygnału PC: HDMI, MHL, D-sub
   Wyjście audio: słuchawkowe
   Gniazdo USB: 2.0, 2 x (tylko odczyt), 1 x microUSB, *3
   Czytnik kart: Micro SD
   Pamięć wewnętrzna: 2 GB przystępne na dane użytkownika
  • Obsługiwane formaty multimedialne
   wideo AVI, MKV, MOV, MP4, MPG, MPEG, WMV
   Dźwięk AAC, MP1, MP2, MP3, WAV, WMA
   Obraz JPEG, BMP, JPG
   oglądarka dokumentów Adobe PDF, Microsoft PowePoint, Microsoft Excel, Microsoft Word, Text
  • Projekt mechaniczny
   kolory pokrywy: biały
   Gniazdo statywu: Tak
   Podpórka: Tak
  • Zabezpieczenia
   Zamek Kensington
  • rozmiary
   wymiary(Wys x Szer x Grub):153.5x 43 x 131.2mm
   wymiary pudełka(Wys x Szer x Grub): 295x80x255mm
  • Waga
   Waga netto (ok.): 750g
   Waga brutto (ok.): 1.8kg
  • Temperatura pracy
   0 ~ 40 ℃
  • Wilgotność pracy
   20 ~ 90 %
  • Akcesoria
   Zasilacz sieciowy
   kabel zasilający
   przewód HDMI
   Pokrowiec podróżny
   Przewodnik szybkiego startu
   Karta gwarancyjna
   Pilot zdalnego sterowania
   Moduł Wi-Fi (w niektórych krajach)
  • Zgodność z atestami
   FCC, UL, CE, CB, CCC, CU, VCCI, PSE, RCM, TUV-GS
  • Uwaga
   *1. Akumulator ma określoną wytrzymałość skracaną każdym ładowaniem i rozładowaniem. Z czasem bateria będzie stopniowo tracić produktywność.
   *2. Góra: Funkcje medialneklucza sprzętowego USB WiFi, pendrive; Dół: obsługa wyjścia zasilającego 5V/1.5A
   *3. Dla pamięci wewnętrznej
  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszelkich rynkach.
  • odcienie i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i towarów są znakami handlowymi należącymi do poszczególnych spółek.Podsumowanie, czyli jaki projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów najlepszy?


Najlepszy projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów o jasności ANSI do 2000 lumenów nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów opinie,
 • dobry projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów cena,
 • projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów ranking,
 • projektor o jasności ANSI do 2000 lumenów jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...