Ranking laptopów do pracy Apple. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy Apple


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy Apple. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy Apple,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie laptopy biznesowe do pracy Apple najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy biznesowe do pracy Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking laptopów do pracy Apple, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGN63ZE/A/R1 16GB/256GB Uskrzydlony mocą Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych laptopów, Apple Macbook Air 13 16GB/256GB został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Minimalny czip, obszerna zmiana Apple Przedstawiło ich pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla takich notebooków jak Apple Macbook Air 13 16GB/256GB. Został wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. S W pracy się nie oszczędza, ale oszczędza baterię Czip M1 mieści najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o fachowej jakości. Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji.

  8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które perfekcyjnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1 Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa skuteczność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpieczenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najszczególniej innowacyjnym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste kolory, nieziemskie piękno Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy w laptopie Macbook Air 13 olśniewają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Rewelacyjne transmisje na żywo Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 zainstalowany w notebookie Apple Macbook Air 13 sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Wypróbuj na własne ręce Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego.

  A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom p...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niepokaźny czip. Pokaźna zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen nieszablonowych technice i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma również rdzenie energooszczędne, które rewelacyjnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza sprawność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Nieprzeciętne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MKGQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MKGQ3Z
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  MacBook Pro 14 Turbowyczynowiec. Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco prędki czip przynosi przełomową szybkość działania i bezprecedensową skuteczność baterii. Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac, oraz komplet portów. To laptop o absolutnie bezprecedensowej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać. Kod producenta: MKGP3ZE/A/R1pokrywy: Gwiezdna szarość (Space gray) Data premiery modelu: Late 2021 (koniec 2021) Kategoria: MacBook Pro 14 Specyfikacja:
  • ekran Liquid Retina XDR o przekątnej 14,2 cala w technice True Tone i ProMotion
   w rozdzielczości 3024 x 1964 pikseli.
  • Procesor Apple M1 Pro 8 rdzeniowy procesor CPU + 14 rdzeniowy procesor GPU
  • Pamięć RAM 32GB
  • Dysk 512GB SSD
  • Touch ID czytnik linii papilarnych do bezpiecznego logowania i zakupów.
  • przystępne złącza: 3 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 1 x złącze na karty SDXC 1 x MagSafe 3
  • System macOS Monterey - lub nowszy, z gratisową aktualizacją.

  Pro do potęgi Max. Czipy M1 Pro i M1 Max, kolejna odsłona nadzwyczajnej architektury M1, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niezrównane dotąd w fachowych notebookach. Każdy z nich ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niż czip M1. Ich konkretny system Neural Engine przyspiesza samouczenie maszyn, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro i M1 Max otwierają przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. M1 Pro. Strasznie prędki. W czipie M1 Pro produktywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Mistrzowski użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine i asygnowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt z łatwością udźwignie najambitniejsze projekty. M1 Max. Albo jeszcze straszniej. M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek tworzony dla fachowego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine. Gwarantuje dwukrotnie pokaźniejszą szybkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie obszerniejszą przepustowość pamięci aniżeli M1 Pro. Ma ponadto dedykowany silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów – które kodują video nawet 2 razy szybciej – a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze efektywniej operuje na wielu strumieniach wideo.
  Możemy tak bez końca Zawrotna szybkość działania w połączeniu z wyśmienitą sprawnością baterii – to nie czary,produktywność układów scalonych Apple. Jedno ładowanie wystarczy na skompilowanie nawet czterokrotnie pokaźniejszego kodu w Xcode19 albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic20. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną efektywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Gorące innowacje w chłodzeniu. Innowacyjne systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza nawet przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak sprawny, sporo Twoich rutynowych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.
  XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie szeroki zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok wspaniale dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi barwami. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i proponuje profesjonalne tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku. ProMotion. Po raz pierwszy do Maca trafia technologia ProMotion, która sprawia, że wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje pokaźniejszą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić choćby 120 Hz, lecz adaptacyjna technika automatycznie dostosowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technika ProMotion spełniawymagania montażystów video, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania skrupulatnie dopasowaną do materiału wideo.
  Bardziej kontaktowy. Zdjęcia i video przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączysz przez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz poprzez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które namierza słuchawki o wysokiej impedancji i samoczynnie się do nich dopasowuje. Gdy chcesz podłączyć prędkie urządzenia peryferyjne lub wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A przez szybkorozłączalny port MagSafe 3 prędko doładujesz baterię. Więcej pikseli niż kiedykolwiek. Do modeli z czipem M1 Max możesz podłączyć choćby trzy wyświetlacze Pro Display XDR i telewizor 4K. A do modeli z M1 Pro – dwa wyświetlacze Pro Display XDR.
  Profesjonalna moc. Klawiatura podobnie. Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianonowe skróty klawiaturowe powodujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Dodatkowo czytnik Touch ID ma teraz nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, prosto i bezpiecznie odblokowujesz swojego Maca.

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z ☆

Apple MacBook Pro MRQU2Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MRQU2Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nadaje się do notebooków:15 cali;Dominujący kolor:beżowy/brązowy;Gwarancja:12 miesięcy;dane uzupełniające:Skórzany futerał na 15-calowego MacBooka Pro.;Kod producenta:MRQV2ZM/A;Kolor:brązowy;liczba kieszeni:0;ilość komór:1;Długość:0;Głębokość:0;Opis:Etui produkowane z wysokiej jakości europejskiej skóry z wyściółką z mikrofibry.

  oryginalna budowa tego futerału sprawia, iż może on chronić 15‑calowego MacBooka Pro wszędzie tam, gdzie zechcesz go wziąć.;Pasek na ramię:nie;Pasek na ramię:nie;pasuje do (dedykowane):Apple Macbook Pro 15;Materiał:skóra;Szerokość:0;rodzaj (relacje):dedykowane;Waga:0;rozmiary wewnętrzne:0;rozmiary zewnętrzne:0...


☆ Apple MacBook Pro MYD92Z ☆

Apple MacBook Pro MYD92Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MYD92Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MYD92Z
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro 13 MYD92ZE/A Na wskroś Pro. Czip Apple M1 daje notebookie Apple MacBook Pro 13 niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa choćby 2,8x szybciej. Choćby 5x wydajniejszą grafikę.

  Nasz najbardziej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niż kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Nieznaczny czip. Wielka zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Pro 13.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie efektywny, pełen nieszablonowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca.

  Jest nowym otwarciem. Ma więcej mocy. Budzi się od razu. Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu. W efekcie notebook Apple MacBook Pro 13 szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie fotografii czy internetu w Safari, wykonuje się szybciej.

  A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa produktywność laptopa Apple MacBook Pro 13 i odmienia go na sporo innych sposobów.

  proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Efektowny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Lepszy obraz rzeczy. Zachwycający wyświetlacz Retina notebooka Apple MacBook Pro 13 wydobywa z obrazów dostatek detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni odcieni sRGB. A każdy MacBook Pro oferuje technikę True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę barw do oświetlenia w otoczeniu, by obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD, zaimplementowana w notebookie Apple MacBook Pro 13 ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, żeby zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi, świeże mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy genialnie Cię słyszą. Dobre teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i produktywniej.

  ulepszony mechanizm nożycowy powoduje, że klawisze są responsywne, a pisanie wygodne i cic...


☆ Apple MacBook Pro MV962Z ☆

Apple MacBook Pro MV962Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MV962Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MV962Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,4 GHz;Częstotliwość taktowania:2,4 - 4,1 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, Touch Bar, TouchPad;Dysk:256 GB SSD;Dysk SSD:tak;wyświetlacz dotykowy:nie;Głębokość:212 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja na baterię:6 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, standardowa;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ac;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kod producenta:MV962ZE/A;Kolor tylnej obudowy:szary;ilość rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ac;Karta graficzna:Iris Plus Graphics 655;Model karty graficznej:Iris Plus Graphics 655;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:8 GB;Zainstalowana pamięć RAM:8 GB;Podświetlana klawiatura:nie;objętość baterii/akumulatora:58 Wh;Port LAN RJ-45:brak;producent karty graficznej:Intel®;marka procesora:Intel®;firma procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:10;Przekątna matrycy (relacje):13,3 cala;Przeznaczenie:super prędkie, ultralekkie;rodzaj napędu:brak napędu;wariant procesora:Core™ i5 8gen;Rozdzielczość ekranu:2560 x 1600 pikseli;Przekątna matrycy:13,3 cala;kolekcja:MacBook Pro 13;kolekcja:Apple Macbook Pro 13;System operacyjny:Mac OS Mojave;System operacyjny:OS X;System - relacje:Mac OS X Mojave;Szerokość:304 mm;prędki dysk SSD:256 GB;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:typowa;wariant:ultrabook;typ matrycy:połyskująca LED;typ pamięci RAM:LPDDR3;rodzaj podłączenia:Solid State Drive;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,37 kg;zaimplementowana kamera:tak;zaimplementowane głośniki:2;wbudowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:tak;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:14,9 mm;Zintegrowany układ graficzny:Iris Plus Graphics 655;Złącza:Thunderbolt 3 x 4, wyjście liniowe audio;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):nie;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:0;Złącze USB 3.1 typ C:4;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, 1. Thunderbolt, 1. USB 3.1, pamięć RAM 8GB, procesor Intel i5 8gen, system Apple OSX


☆ Apple MacBook Pro MK183Z ☆

Apple MacBook Pro MK183Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MK183Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MK183Z
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey Turbowyczynowiec Oto najpotężniejszy laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey w historii. Jego piorunująco prędki czip M1 Pro – pierwszy układ Apple wyprodukowany specjalnie dla profesjonalistów – przynoszi rewolucyjną prędkość działania i rewolucyjną wydajność baterii.

  Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, i komplet portów. To laptop o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

  Pro do potęgi Max Czipy M1 Pro, kolejna odsłona znakomitej architektury M1, to system jednoukładowy (SoC) na zupełnie nowym poziomie, nieporównane dotąd w mistrzowskich notebookach. System M11 Pro ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niżeli czip M1.

  Ich solidny system Neural Engine przyspiesza samouczenie sprzętów, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro w notebookie Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowym 512GB Space Grey otwiera przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości.

  Strasznie prędki W czipie M1 Pro efektywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Mistrzowski użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i asygnowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

  laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey prosto udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz rozmiar. Dobierz czip. I jazda notebook Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey jest dostępny jako model 14- i 16-calowy.

  Jest zaopatrzony w czip M1 Pro i oferuje niezrównaną sprawność w wykorzystaniach profesjonalnych. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować choćby siedem strumieni video ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading barw obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

  I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca Zawrotna prędkość działania w połączeniu z idealną wydajnością baterii – to nie czary,wydajność układów scalonych Apple.

  Jedno ładowanie notebooka Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowego 512GB Space Grey wystarczy na skompilowanie nawet czterokrotnie pokaźniejszego kodu w Xcode* albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic**.

  W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną skutecznością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Model 14-calowy - 17 godzin odtwarzania wideo, 11 godzin przeglądania internetu w sieci bez­prze­wodowej.

  *Testy przeprowadzone poprzez Apple we wrześniu 2021 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Max, 10-rdzeniowym CPU, 32-rdzeniowym GPU i 64 GB pamięci RAM, na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Pro, 10-rdzeni...


☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEQ3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny z nowym czipem M2 potrafi więcej niż kiedykolwiek. W konwencjonalnej, smukłej obudowie posiada baterię starczającą choćby na 20 godzin, a także aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego błyskotliwy wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najbardziej mobilny notebook klasy fachowej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Laptop Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny pozwala ekspresowo wykonywać najróżniejsze zadania przy zwiększonej wydajności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać olśniewające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce wydajnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  produktywność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną produktywnością. Nowoczesny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple bezustanne działanie laptopa Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, że możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Świetna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym komplet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny.

  przenośny stół montażowy skuteczny silnik multimedialny w czipie M2 w notebookie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny pozwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej aniżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy skuteczności przeprowadzono na konkretnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W tradycyjnej, smukłej obudowie posiada baterię starczającą choćby na 20 godzin i aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego spektakularny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej przenośny notebook klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala prędko wykonywać najróżniejsze zadania przy zwiększonej skuteczności 8‑rdzeniowego CPU.

  tworzyć olśniewające obrazy z porażająco prędkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko jednocześnie dzięki nawet 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  wydajność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną wydajnością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieustanne działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Perfekcyjna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny.

  mobilny stół montażowy wydajny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny zezwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy wydajności przeprowadzono na mocnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej innowacyjny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Znikomy czip. Duża zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen nieszablonowych technice i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o fachowej jakości.

  Jest przy tym rewelacyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza wydajność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy biznesowe do pracy Apple – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy biznesowe do pracy Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z ☆

Apple MacBook Pro MRQU2Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MRQU2Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nadaje się do laptopów:15 cali;Dominujący odcień:beżowy/brązowy;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dopełniające:Skórzany futerał na 15-calowego MacBooka Pro.;Kod producenta:MRQV2ZM/A;Kolor:brązowy;ilość kieszeni:0;ilość komór:1;Długość:0;Głębokość:0;Opis:Etui produkowane z wysokiej jakości europejskiej skóry z wyściółką z mikrofibry.

  specyficzna budowa tego futerału powoduje, iż może on chronić 15‑calowego MacBooka Pro wszędzie tam, gdzie zechcesz go zabrać.;Pasek na ramię:nie;Pasek na ramię:nie;nadaje się do (przeznaczone):Apple Macbook Pro 15;Materiał:skóra;Szerokość:0;typ (relacje):dedykowane;Waga:0;wymiary wewnętrzne:0;wymiary zewnętrzne:0...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Drobny czip. Pokaźna zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen wyjątkowych technice i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko efektywnych ma również rdzenie energooszczędne, które genialnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa sprawność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  spektakularny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najszczególniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Perfekcyjne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Mały czip. Spora zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen unikatowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa skuteczność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  kolory oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGN63ZE/A/R1 16GB/256GB Uskrzydlony mocą Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, Apple Macbook Air 13 16GB/256GB został w pełni odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip, obfita zmiana Apple Przedstawiło ich pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla takich notebooków jak Apple Macbook Air 13 16GB/256GB. Został wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen wyjątkowych technice i najistotniej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. S W pracy się nie oszczędza, ale oszczędza baterię Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o mistrzowskiej jakości. Jest przy tym znakomitą platformą do gier pełnych akcji.

  8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma też rdzenie energooszczędne, które nadzwyczajnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1 Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa skuteczność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpieczenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najistotniej progresywnym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste kolory, nieziemskie piękno Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy w laptopie Macbook Air 13 olśniewają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Genialne transmisje na żywo Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 zainstalowany w laptopie Apple Macbook Air 13 powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Wypróbuj na własne ręce Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś ładnego.

  A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom p...


☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEH3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEH3Z
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Apple MacBook Pro 13,3″/M1/8GB/256GB/macOS (MYD82ZEA) MacBook Pro Na wskroś Pro Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną prędkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej.

  choćby 5x skuteczniejszą grafikę. Nasz najbardziej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza choćby na 20 godzin. Czyli dłużej niż kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Mały czip. Obfita zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny1, pełen unikatowych technice i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. 8-rdzeniowe CPU Przemocny czip.

  Z czipem M1 MacBook Pro zniewala mocą obliczeniową i wydajnością. Jego 8-rdze­niowy procesor CPU, nawet 2,8x szybszy aniżeli jednostki poprzedniej generacji2, łatwo pokonuje obliczeniowe przeszkody i rozprawia się ze niełatwymi zadaniami, zużywając przy tym zaskakująco niewiele energii.

  16 rdzeni Neural Engine. Rozszerzona bystrość Samouczenie maszyn otwiera nową erę prędkości i automatyzacji analizy video, rozpozna­wania głosu, przetwarzania obrazu i wielu innych procesów. A zastosowany w MacBooku Pro czip M1 z 16-rdze­niowym systemem Neural Engine i pełnym stosem technologii wynosi produktywność tych procesów do stratosfery.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa skuteczność Maca i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Największa kolekcja aplikacji w historii Możesz korzystać z nowych, solidnych aplikacji wyprodukowanych dla M1. I wszystkich wcześniejszych, które wciąż działają bez problemu dzięki oprogramowaniu Rosetta 2.

  A także po raz pierwszy używać swoich ulubionych apek na iPhone’a i iPada bezpośrednio na macOS Big Sur. W sumie to największa seria aplikacji, jaką kiedykolwiek dysponował Mac. Sprawność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala na zawrotną szybkość.

  Retina ulepszony obraz rzeczy. Zachwycający wyświetlacz Retina wyciąga z obrazów dostatek detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni kolorów sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technikę True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę odcieni do oświetlenia w otoczeniu, aby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Kamera i mikrofony Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, żeby zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas videokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, iż wszyscy wyśmienicie Cię słyszą. Kamera FaceTime HD Czip M1 sprawia nawet, że jeszcze lepiej wyglądasz.

  Bo w słabym świetle jasne obszary na zdjęciach zachowują idealną jakość, a innowacyjna redukcja szumu wyostrza obraz w ciemnych miejscach. Jednocześnie funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, aby jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, więc odcienie skóry wyglądają naturalniej.

  Układ trzech mikrofonów Studyjny dźwięk. Bez studia. Pod względem stosunku sygnału do szumu mikrofony MacBooka Pro śmiało mogą konkurować z mikrofonami klasy profesjonalnej. Magic Keyboard prawidłowe teksty.

  Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i sprawniej. Udoskonalony mechanizm nożycowy powoduje, że klawisze są responsywne, a pisanie komfortowe i ciche. Touch Bar podsuwa Ci najmocniej przydatne polecenia właśnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę.

  A Touch ID momentalnie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. Touch Bar Więcej skrótów do celu. Do dyspozycji masz jeszcze więcej skrótów i funkcji – na przykład ulubione emoji i preferowane języki.

  Podstawowe informacje producent Apple > Macbooki Procesor Rodzina procesora Apple M > laptopy Apple M Częstotliwość procesora 4100MHz ilość rdzeni procesora? 8 Model procesora Apple M1 wyświetlacz Przekątna ekranu 13,3 cala > notebooky 13,3 cala Rozdzielczość ekranu 2560×1600 Pamięć RAM Pamięć RAM 8GB > laptopy 8GB RAM Maksymalna ilość pamięci RAM? 16GB wariant pamięci RAM DDR4 Dysk Twardy wariant dysku SSD pojemność dysku twardego? 256GB Karta Graficzna producent karty graficznej Apple Model karty graficznej Apple M1 > notebooky Apple M1 liczba pamięci RAM karty graficznej? Współdzielona Komunikacja Złącza Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonowe 2x USB 3.1 (typ-C) Komunikacja Bluetooth Wi-Fi Fizyczne odcień Szare > Szare laptopy Wysokość 15,6 mm Waga 1,4 kg Szerokość 304,1 mm Głębokość 212,4 mm Materiał Aluminium Zasilanie objętość akumulatora? 4990mAh Maksymalny czas pracy? 17h Oprogramowanie System operacyjny macOS uzupełniające dane rodzaj Ultrabooki > Ultrabooki warstwa ekranu lśniąca Funkcje dopełniające Podświetlana klawiatura Wielodotykowy touchpad Czytnik linii papilarnych Multimedia Kamera Głośniki rodzaj karty graficznej Zintegrowana Model Macbook Pro popularne laptopy Apple 13,3 cala laptopy Apple Apple M Ultrabooki Apple laptopy Apple M 8GB RAM laptopy Apple Apple M 8GB RAMPodsumowanie, czyli jaki laptop biznesowy Apple najlepszy?


Najlepszy laptop biznesowy Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop biznesowy Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre laptopy biznesowe do pracy – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy Apple nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop biznesowy Apple opinie,
 • dobry laptop biznesowy Apple cena,
 • laptop biznesowy Apple ranking,
 • laptop biznesowy Apple jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...