Ranking laptopów do pracy Apple. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy Apple


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy Apple. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy Apple,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie laptopy biznesowe do pracy Apple najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy biznesowe do pracy Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking laptopów do pracy Apple, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej innowacyjny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Znikomy czip. Duża zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen nieszablonowych technice i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o fachowej jakości.

  Jest przy tym rewelacyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza wydajność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora, a także spektakularny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - minimalny czip. Wielka zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wykonany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i sporo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna wydajność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w pełni odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko prędkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania codziennych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak potężną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż video profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zniewala grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać sporo strumieni wideo 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i kompletnie odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na niemało nowych sposobów.

  Możesz lepiej niż kiedykolwiek zespalać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niezrównane w swej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  w wyniku czego MacBook Air prędko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie fotografii czy stron w Safari, można wykonywać skuteczniej. A Twoje najistotniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową skuteczność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej produktywności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć oszałamiające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce skutecznego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zachwyca oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie tworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w videorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na sporo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze prezentuje najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących innowacyjne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej podczas rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech atrakcyjnych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową efektywność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma potężną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej wydajności 8-rdzeniowego CPU. Wytwarzać zachwycające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS prędko.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wytworzone. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w videorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma dzisiaj rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, gwarantujących prędki dostęp do Twoich ulubionych komponentów sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na znacznym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zachwyca energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech ładnych wykończeniach – z przypasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze pokaźniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować zachwycające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone.

  Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc notebookowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na sporo sp...


☆ Apple Macbook Air MLY23Z ☆

Apple Macbook Air MLY23Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY23Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY23Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata Lżejszy a więcej posiada Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową efektywność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać zniewalające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce sprawnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,olśniewa oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wykonane. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata czaruje na mnóstwo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej efektywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze przedstawia najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących nowoczesne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niepokaźny czip. Pokaźna zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen nieszablonowych technice i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma również rdzenie energooszczędne, które rewelacyjnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza sprawność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Nieprzeciętne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W tradycyjnej, smukłej obudowie posiada baterię starczającą choćby na 20 godzin i aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego spektakularny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej przenośny notebook klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala prędko wykonywać najróżniejsze zadania przy zwiększonej skuteczności 8‑rdzeniowego CPU.

  tworzyć olśniewające obrazy z porażająco prędkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko jednocześnie dzięki nawet 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  wydajność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną wydajnością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieustanne działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Perfekcyjna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny.

  mobilny stół montażowy wydajny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny zezwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy wydajności przeprowadzono na mocnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z ☆

Apple MacBook Pro MNWE3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNWE3Z
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Turbodopalany czipem Działaj bez przeszkód MacBook Pro 16" wyposażony w najnowszy czip M2 Max zaskoczy Cię swymi możliwościami. Niepozorna bateria, która zmieściła się w jego cienkiej obudowie starcza na maksymalnie 22 godziny, a układ chłodzenia jest tak skuteczny, że nigdy nie musisz schodzić z najwyższych obrotów.

  W połączeniu z nasyconymi kolorami wyświetlacza Liquid Retina XDR, kamerą FaceTime HD i mikrofonem w studyjnej klasie to najmocniej przenośny, fachowy laptop APPLE. Moc do kwadratu Poznaj nowy czip M2 Max!

  rozszerzona produktywność 12-rdzeniowego CPU pozwoli Ci wykonywać każde zadanie momentalnie, a 30-rdzeniowy GPU genialnie spełni oczekiwania w trakcie tworzenia najistotniej niełatwych obrazów i modeli 3D.

  Strumienie wideo w jakości 4K i 8K ProRes możesz bez przeszkód obsługiwać dzięki megawydajnemu silnikowi multimedialnemu. Możesz też robić wszystkie te rzeczy naraz - to nie problem dla 32 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  Na najwyższych obrotach Najnowszy MacBook Pro został zaopatrzony w aktywny system chłodzenia, dzięki któremu nigdy nie będziesz musiał zwalniać! Ten innowacyjny system w połączeniu z energooszczędnym czipem pozwalają notebookowi działać z całkowitą wydajnością CPU i GPU całymi godzinami.

  zaimplementowana w czipie M2 Max zunifikowana pamięć operacyjna jest choćby o połowę szybsza niż jej poprzedniczka z M1. Jej przepustowość to choćby 100 GB/s, dzięki czemu możesz płynnie pracować na naprawdę wielkich plikach i w kilku programach jednocześnie.

  olśniewające obrazy wyświetlacz Liquid Retina XDR nie pozwoli Ci przegapić żadnego szczegółu. Daje Ci on szeroką gamę 1 000 000 000 barw, jasność 1000 nitów i technikę ProMotion, gwarantującą częstotliwość odświeżania do 120 Hz, dzięki której wszystko jest bardziej płynne i responsywne, od przewijanych treści po gry.

  dostatek detali, ostry tekst i jasne podświetlenie LED zachwycą Cię jakością. 0 Studyjny dźwięk, perfekcyjny obraz Kamera FaceTime HD 1080p w pełni wykorzystuje możliwości czipu M2 Max. Dzięki zaawansowanej redukcji szumów obraz jest wyostrzony, a funkcja wykrywania twarzy pomaga dobrać balans bieli,kolor skóry wyglądał naturalnie.

  Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej może konkurować z fachowymi pod względem stosunku sygnału do szumu. System sześciu głośników składa się z 4 przetworników niskotonowych w technice force-cancelling, a także głośników wysokotonowych, które razem tworzą przestrzenny dźwięk w formacie Dolby Atmos.

  Montuj bez ograniczeń MacBook Pro wraz z czipem M2 Max zyskał sprawny silnik multimedialny, który pozwala na kodowanie i dekodowanie plików w formacie ProRes. Dzięki czemu możesz jednocześnie odtwarzać maksymalnie 10 strumieni 8K ProRes, co daje Ci niemal nieograniczone możliwości montażu.

  Do tego konwersja projektów do formatu ProRes przebiega choćby do 3 razy szybciej niżeli dotychczas. Szybciej i płynniej System macOS Ventura...


☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEJ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEJ3Z
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  Do dzieła, gdziekolwiek jesteś 13-calowy MacBook Pro z nowym czipem M2 potrafi więcej aniżeli kiedykolwiek. W klasycznej, smukłej obudowie posiada baterię starczającą choćby na 20 godzin, a także aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach. Dodaj do tego efektowny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najszczególniej mobilny notebook klasy profesjonalnej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód. Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala prędko wykonywać różne zadania przy rozszerzonej efektywności. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. Nowy czip M2 to pierwszy z nowej generacji czipów Apple, które zmieniły oblicze Maca, niepomiernie zwiększając jego efektywność i energooszczędność. Rewolucyjna architektura tego systemu jednoukładowego, łączącego CPU, GPU, I/O i sporo innych podzespołów w jednym czipie, sprawia, że wszystko działa dużo szybciej, zużywając przy tym widocznie mniej energii. Nowy etap M2 opracowano z użyciem udoskonalonej technice 5‑nanometrowej drugiej generacji. Został zaopatrzony w ponad 20 miliardów tranzystorów – o 25 procent więcej niż M1. A ponieważ jej przepustowość wynosi aż 100 GB/s – o 50 procent więcej w porównaniu z M1 – wielozadaniowość i jednoczesna obsługa wielu apek działają z niezachwianą płynnością. Efektywność CPU CPU czipa M2 osiąga – przy tym samym poborze mocy – 1,9x pokaźniejszą sprawność w porównaniu z najnowszym 10‑rdze­niowym czipem użytkowanym w notebookach PC. A gdy M2 pracuje ze szczytową sprawnością czipa PC, pobiera czterokrotnie mniej mocy niżeli on. Aktywne chłodzenie Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną wydajnością. Progresywny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie MacBooka Pro na najwyższych obrotach. A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Świetna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej. Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, aby działały na Twoim MacBooku Pro. Mobilny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 pozwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro. A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. Udoskonalony obraz rzeczy zniewalający ekran Retina wyciąga z obrazów zasobność detali, zniewalając niesamowitym poziomem realizmu. Tekst jest ostry i wyraźny, a jasne podświetlenie LED pogłębia czernie i rozjaśnia biele. W szerokiej gamie barw P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni odcieni sRGB. MacBook Pro proponuje także technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę odcieni do światła w otoczeniu, by prezentowane obrazy wyglądały naturalnie w każdych warunkach. Kamera i mikrofony Dzięki M2 kamera FaceTime HD korzysta z pełni możliwości naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, w wideorozmowach demonstrując najlepszą wersję Ciebie. A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi czy rodziną, mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy wspaniale Cię słyszą. Korzystne teksty Na klawiaturze Magic Keyboard pisze się wyjątkowo wygodnie, cicho i dokładnie. Touch Bar podsuwa Ci najmocniej przydatne polecenia starannie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę. A Touch ID ekspresowo i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. MacBook Pro łączy ultraprzepustowość i wszechstronność Ma aż dwa porty Thunderbolt umożliwiające transfer informacji, ładowanie oraz przesyłanie video. Z Wi‑Fi 6 śmiga w sieci nawet wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej sprzętów. A do jego gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Touch Bar Na skróty do celu. Przydatne skróty i funkcje – na przykład ulubione emoji i preferowane języki – przyspieszają i usprawniają niemal wszystko, co robisz. Kamera FaceTime HD Czip M2 sprawia choćby, iż lepiej wyglądasz. Jak? progresywna redukcja szumów wyostrza obraz w ciemnych miejscach. A ponieważ funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, by jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, odcienie skóry wyglądają naturalniej. Touch ID wystarczy dotknąć czytnika, by odblokować Maca, i nacisnąć, by go zablokować. Zapomnij również o wpisywaniu hasła – wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje i otwieraj zabezpieczone dokumenty i ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie przy pomocy Apple Pay, Touch ID samoczynnie wprowadza adres do wysyłki i informacje o płatności.
  ekran
  Procesor
  Pamięć
  Dysk twardy
  Karta graficzna
  Interfejs
  Dźwięk
  Wygląd
  Pozostałe cechy


Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy biznesowe do pracy Apple – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy biznesowe do pracy Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Drobny czip. Pokaźna zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen wyjątkowych technice i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko efektywnych ma również rdzenie energooszczędne, które genialnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa sprawność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  spektakularny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najszczególniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Perfekcyjne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i ładny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - minimalny czip. Obszerna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wytwarzany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i sporo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna produktywność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w pełni odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania codziennych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak mocną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje trudne zadania, jak montaż video mistrzowskiej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU oszałamia grą. Oszałamia obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać mnóstwo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w całości odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niż kiedykolwiek jednoczyć się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i niezrównane w swej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają sprawność całego systemu.

  na skutek czego MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie fotografii czy stron w Safari, można wykonywać produktywniej. A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia seria apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś ładnego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Mały czip. Spora zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen unikatowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa skuteczność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  kolory oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech ładnych wykończeniach – z dostosowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową skuteczność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze obszerniejszą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Wytwarzać olśniewające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego.

  I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie tworzone. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Oszałamiający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na dużo sposobów. Daj palcom pohasać. Komfortowa i cicha klawiatura Magic Keyboard ma dzisiaj rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, zapewniających prędki dostęp do Twoich ulubionych elementów sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na dużym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech pięknych wykończeniach – z przypasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze obszerniejszą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej wydajności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać oszałamiające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane.

  Bo są. Wyraźnie widać,zachwyca oszałamiający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc notebookowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na sporo sp...Podsumowanie, czyli jaki laptop biznesowy Apple najlepszy?


Najlepszy laptop biznesowy Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop biznesowy Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre laptopy biznesowe do pracy – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy Apple nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop biznesowy Apple opinie,
 • dobry laptop biznesowy Apple cena,
 • laptop biznesowy Apple ranking,
 • laptop biznesowy Apple jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...