Ranking laptopów do pracy Hiro. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy Hiro


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy Hiro. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy Hiro,
 • TOP5 chętnie kupowanych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie laptopy biznesowe do pracy Hiro najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy biznesowe do pracy Hiro, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy Hiro, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Hiro 770 H02 ☆

Hiro 770 H02 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to solidne mobilne maszyny przeznaczone do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Teraz możesz radować się najwyższą sprawnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym przenośnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie wynajdziesz modele które posiadają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury wyposażone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najkorzystniejsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują przełomową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość producenta HIRO


  laptop do gier HIRO X770T cechuje się wysoką jakością wykonania i dodatkowymi cechami istotnie ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co rozszerza pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  wykorzystania matryca typu IPS zagwarantuje niezwykle realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie barw, sprawiając że gry wyglądają jeszcze bardziej ładnie, przedstawiając całkowitą głębię kolorów wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, że wyświetlany obraz jest szczególnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura posiada pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter notebooka HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli przystosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie doskonałe wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Teraz każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X770T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu, a także epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia obszerny wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej skuteczności integruje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie podczas gry. Rdzenie sprawnościowe zapewniają wysoką produktywność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor zezwala na profesjonalne granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza linia kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie skuteczniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano innowacyjny system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę i całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najlepszy dobór, jeżeli poszukujesz laptopa, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Zaawansowany system inteligentnego chłodzenia gwarantuje równocześnie pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  notebooky HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne bardzo przy obsłudze multimediów. Jest to najmocniej aktualny na rynku system operacyjny, zapewniający całkowitą zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Nad wyraz prosta i instynktowna obsługa wszystkich funkcji laptopa to szczególnie ważny argument za wyborem laptopa z systemem Windows 11. Jednocześnie uzyskujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie pakiety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje zrównoważone i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 70 H01 ☆

Hiro 70 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 70 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 70 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to mocne mobilne maszyny asygnowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Teraz możesz cieszyć się najwyższą wydajnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie wynajdziesz modele które mają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i solidne karty graficzne z kolekcji 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najkorzystniejsze, oferując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość marki HIRO


  notebook do gier HIRO X570T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami nad wyraz ważnymi dla każdego gracza. Ekran ma cienkie ramki, co zwiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  zastosowania matryca rodzaju IPS zapewnia szczególnie realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie barw, sprawiając iż gry wyglądają jeszcze bardziej ładnie, demonstrując całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, że wyświetlany obraz jest stanowczo płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli dopasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie genialne wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Wbudowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Teraz każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  notebook HIRO X570T został zaopatrzony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki temu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zagwarantuje spory wzrost skuteczności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej wydajności konsoliduje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie skutecznościowe gwarantują wysoką wydajność podczas zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor umożliwia profesjonalne granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie efektywniejsza od układów RTX 20XX w przypadku technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zastosowano nowoczesny system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie choćby 100 klatek na sekundę, a także całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najlepszy dobór, jeżeli poszukujesz laptopa, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Progresywny system inteligentnego chłodzenia gwarantuje jednocześnie pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X570T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  notebooky HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne szczególnie przy obsłudze multimediów. Jest to najbardziej aktualny na rynku system operacyjny, zapewniający pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Stanowczo prosta i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji notebooka to bardzo ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Równocześnie uzyskujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie komplety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zastosowanej karty sieciowej WIFI zapewnia zrównoważone i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 770 H01 ☆

Hiro 770 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to potężne przenośne maszyny dedykowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz radować się najwyższą produktywnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania dostępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które mają magnezowe obudowy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i mocne karty graficzne z serii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują bezprecedensową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość marki HIRO


  notebook do gier HIRO X770T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami wyjątkowo ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co powiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  użycia matryca rodzaju IPS zapewnia wyjątkowo realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie barw, sprawiając że gry wyglądają jeszcze bardziej pięknie, przedstawiając całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, że wyświetlany obraz jest istotnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie kolorów, pozwoli przystosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie znakomite wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zastosowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X770T został wyekwipowany w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji gwarantuje wielki wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej skuteczności jednoczy dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie podczas gry. Rdzenie sprawnościowe zapewniają wysoką sprawność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor pozwala na fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie produktywniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano nowoczesny system NVIDIA® DLSS, rozszerzający wyjściową ilość FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę, a także całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najkorzystniejszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Nowoczesny system inteligentnego chłodzenia gwarantuje zarówno pełne zastosowanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  notebooky HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, proponujące funkcje przydatne wyjątkowo przy obsłudze multimediów. Jest to najmocniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji laptopa to nad wyraz ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Równocześnie otrzymujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie zestawy bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje zrównoważone i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.


Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy biznesowe do pracy Hiro – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy biznesowe do pracy Hiro, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy Hiro jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hiro 770 H01 ☆

Hiro 770 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to mocne przenośne maszyny przeznaczone do gier, które możesz wziąć wszędzie ze sobą. Teraz możesz radować się najwyższą produktywnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które posiadają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najkorzystniejsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują bezprecedensową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość firmy HIRO


  notebook do gier HIRO X770T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dodatkowymi cechami nad wyraz ważnymi dla każdego gracza. Ekran posiada cienkie ramki, co powiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  wykorzystania matryca typu IPS zagwarantuje szczególnie realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie kolorów, sprawiając iż gry wyglądają jeszcze bardziej ładnie, demonstrując całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, że wyświetlany obraz jest niezwykle płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie barw, pozwoli dopasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie perfekcyjne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X770T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia obszerny wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej sprawności jednoczy dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie podczas gry. Rdzenie produktywnościowe gwarantują wysoką efektywność podczas zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor umożliwia fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza linia kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie efektywniejsza od układów RTX 20XX w przypadku technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zastosowano postępowy system NVIDIA® DLSS, powiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie choćby 100 klatek na sekundę i całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najlepszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Progresywny system inteligentnego chłodzenia zapewnia jednocześnie pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, proponujące funkcje przydatne szczególnie przy obsłudze multimediów. Jest to najmocniej aktualny na rynku system operacyjny, zapewniający pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Istotnie prosta i instynktowna obsługa wszystkich funkcji laptopa to szczególnie ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Jednocześnie otrzymujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie zestawy bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zaimplementowanej karty sieciowej WIFI gwarantuje zrównoważone i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 70 H01 ☆

Hiro 70 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 70 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 70 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - laptopy gamingowe HIRO® to konkretne przenośne maszyny dedykowane do gier, które możesz wziąć wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz cieszyć się najwyższą skutecznością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania dostępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które posiadają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i mocne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najkorzystniejsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technologię NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość producenta HIRO


  laptop do gier HIRO X570T cechuje się wysoką jakością wykonania, a także dodatkowymi cechami niezwykle ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co powiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  użycia matryca rodzaju IPS gwarantuje niezwykle realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, powodując że gry wyglądają jeszcze bardziej błyskotliwie, prezentując całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, iż wyświetlany obraz jest wyjątkowo płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter notebooka HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli dopasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie nadzwyczajne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X570T został zaopatrzony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji gwarantuje duży wzrost skuteczności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej produktywności scala dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie podczas gry. Rdzenie wydajnościowe zapewniają wysoką wydajność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor pozwala na mistrzowskie granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie produktywniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zastosowano progresywny system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę, a także pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najlepszy dobór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Nowoczesny system inteligentnego chłodzenia zagwarantuje równocześnie pełne zastosowanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X570T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  notebooky HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, proponujące funkcje przydatne istotnie przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Nad wyraz prosta i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji laptopa to niezwykle ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Równocześnie uzyskujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie komplety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje zrównoważone i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 770 H02 ☆

Hiro 770 H02 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to konkretne przenośne maszyny asygnowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Teraz możesz cieszyć się najwyższą wydajnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym przenośnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które posiadają magnezowe obudowy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, oferując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technologię NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość marki HIRO


  notebook do gier HIRO X770T cechuje się wysoką jakością wykonania i dodatkowymi cechami wyjątkowo ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz ma cienkie ramki, co rozszerza pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  zastosowania matryca rodzaju IPS gwarantuje szczególnie realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie kolorów, powodując iż gry wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie, demonstrując całkowitą głębię odcieni wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, iż wyświetlany obraz jest wyjątkowo płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura posiada pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie barw, pozwoli przypasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie nieprzeciętne wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X770T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu i epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji gwarantuje obfity wzrost sprawności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej skuteczności jednoczy dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynne działanie podczas gry. Rdzenie produktywnościowe gwarantują wysoką skuteczność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor zezwala na mistrzowskie granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie skuteczniejsza od układów RTX 20XX w przypadku technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano postępowy system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową ilość FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę i pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najlepszy dobór, jeżeli poszukujesz laptopa, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Nowoczesny system inteligentnego chłodzenia zapewnia jednocześnie pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne nad wyraz przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący całkowitą zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Szczególnie prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji laptopa to niezwykle ważny argument za wyborem laptopa z systemem Windows 11. Jednocześnie dostajesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie pakiety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zaimplementowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje zrównoważone i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.


Podsumowanie, czyli jaki laptop biznesowy Hiro najlepszy?


Najlepszy laptop biznesowy Hiro w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop biznesowy Hiro w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane laptopy biznesowe do pracy – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy Hiro nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop biznesowy Hiro opinie,
 • dobry laptop biznesowy Hiro cena,
 • laptop biznesowy Hiro ranking,
 • laptop biznesowy Hiro jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...