Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki wielofunkcyjne do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) ☆

Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najważniejsze właściwości Canon PIXMA G3410:
  URZĄDZENIE KOLOROWE
  FORMAT A4
  skutecznOŚĆ: 7 000 STRON
  8 STRON NA MINUTĘ
  Urządzenie Wielofunkcyjne Atramentowe Canon PIXMA G3410 Kolorowe

  Drukarka Canon PIXMA G3410 to urządzenie, które rewelacyjnie spełni oczekiwania równocześnie w domu, jak i w śladowym biurze. Z jego pomocą możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty, a także zdjęcia w wysokiej jakości. Dzięki możliwości połączenia przez Wi-Fi możesz korzystać z niego nie tylko z komputera, ale i z innych maszyn inteligentnych. Uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają oszczędność i niskie koszty eksploatacji. Jest to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, które spełni Twoje wymogi.

  zwiększ sprawność w biurze

  Nie przestawaj być efektywnym! Dzięki dużej sprawności druku, która wynosi do 6000 stron w czerni i do 7000 stron w kolorze, możesz drukować więcej bez ciągłej potrzeby dopełniania atramentu. Technologia FINE od Canon gwarantuje, iż jakość wydruków będzie na najwyższym poziomie. Drukuj wyraźne teksty i żywe fotografie bez obaw o koszty i jakość.

  pokaźny zakres pracy

  Canon PIXMA G3410 potrafi więcej niż myślisz. Możesz drukować najróżniejsze formaty papieru, od A4 po koperty, a nawet fotografie w zróżnicowanych rozmiarach. Dzięki opcji drukowania bez obramowania Twoje zdjęcia będą wyglądały jeszcze lepiej. Urządzenie obsługuje najróżniejsze typy papieru, więc możesz przypasować je do konkretnego zadania - od papieru zwykłego do papieru fotograficznego.

  Kompaktowe i bezawaryjne urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3410

  Jeżeli zależy Ci na przestrzeni, to Canon PIXMA G3410 jest dla Ciebie. Jest małe,konkretne, dzięki temu z łatwością znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu. Zbiorniki na atrament są umieszczone z przodu, łatwo można je obserwować. Dzięki trwałemu systemowi atramentu FINE urządzenie jest bezusterkowe choćby przy sporych nakładach druku.

  Oprogramowanie i łączność pozwalające na więcej

  Korzystaj z aplikacji Canon PRINT na urządzeniach z systemami iOS i Android do bezprzewodowego drukowania i skanowania. Dzięki usługom PIXMA Cloud Link i Mopria masz również dostęp do drukowania z chmury. Sterowniki i oprogramowanie są kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, co usprawnia integrację z najróżniejszymi urządzeniami.

  Kluczowe parametry Brother DCP-T520W

  Najważniejszymi cechami Brother DCP-T520W są: skuteczny pojemnik na tusz umożliwiający wydrukowanie do 7500 stron w odcieniu czarnym, zastosowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi, prędkość druku do 9 obrazów na minutę w odcieniu i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, podajnik na 150 arkuszy papieru i projekt produkowany w Japonii.

  innowacyjne rozwiązania

  Jednym z najciekawszych dodatków jest monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,2 cala, który ułatwia obsługę urządzenia. Hybrydowy system atramentów umożliwia uzyskanie nieprzeciętnej jakości jednocześnie tekstu, jak i zdjęć. Bezprzewodowe możliwości i wszechstronność oprogramowania umożliwiają dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań, co sprawia, że Canon PIXMA G3410 to nowoczesne rozwiązanie dla każdego.

  Zapraszamy do kontaktu

  Masz pytania dotyczące naszego urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G3410? Zastanawiasz się, czy to jest właściwy wybór dla Ciebie? namawiamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta! Nasi eksperci są gotowi, by Ci pomóc dobrać urządzenie nadzwyczajnie pasujące do Twoich potrzeb i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nie czekaj, zadzwoń już teraz!


  Najważniejsze właściwości urządzenia Canon PIXMA G3410:
  • Wszystko w jednym: To urządzenie nie jest tylko drukarką. Możesz także na nim kopiować i skanować, więc jest jak trzy maszyny w jednej!
  • Więcej wydruków, mniej problemów: Z tą drukarką możesz wydrukować aż do 6000 stron na czarno i 7000 w odcieniu, zanim zabraknie atramentu. To dużo!
  • szczególnie dobrej jakości wydruki: Urządzenie używa specjalnych atramentów, które powodują,jednocześnie tekst, jak i fotografie wyglądają spektakularnie i wyraźnie.
  • Bezprzewodowe drukowanie: Masz telefon albo tablet? Możesz z nich wydrukować coś na tej drukarce dzięki Wi-Fi i specjalnej aplikacji.
  • niewiele znacząca i sprytna: Jest dość drobna, więc zmieści się nawet w niewielkim pokoju. I mimo to, radzi sobie z dużą ilością pracy.
  • Oszczędność energii: Kiedy nic nie robisz, drukarka zużywa wyjątkowo niedużo energii. To prawidłowe dla środowiska i dla twojego rachunku za prąd.
  • Łatwość w użyciu: Ma niewiele znaczący ekran, na którym można zobaczyć, co się dzieje. Można prosto wybrać, ile kopii chcesz zrobić czy jak się masz scalić z Wi-Fi.
  • prędkość i wydajność: Nie będziesz musiał długo czekać. Ta drukarka drukuje około 9 stron na czarno w minutę i 5 w odcieniu.
  • Drukowanie fotografii: Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia, to znakomita wiadomość! Ta drukarka drukujezdjęcia w wyjątkowo prawidłowej jakości i nawet bez białych ramek wokół.
  • Obsługa różnorodnych papierów: Możesz wykorzystać najróżniejszych typów papieru, od zwykłego po specjalny do zdjęć, a nawet koperty.

  Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie www.brother.pl)


☆ Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h ☆

Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h Najniższa Cena Online

☆ Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Brother DCP-L2512 D
  Laserowe urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne

  DRUKARKA / KOPIARKA / SKANER
  dupleks

  Kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1

  Drukuj, skanuj i kopiuj przy użyciu szybkiego i cichego urządzenia DCP-L2512D. To zaprojektowane z myślą o tętniących życiemdomachi nieznacznych biurach urządzenie typu 3 w 1, cechuje się nie tylko cichą pracą i kompaktową konstrukcją,ponadto jest bogato wyposażone i proponuje ogromną liczba funkcji.

  Najważniejsze parametry:
  Wysoka szybkość druku do 30 stron na minutę
  samoczynny druk dwustronny
  Podajnik papieru na 250 arkuszy
  Toner o produktywności do 700 stron* w zestawie
  Pamięć 64 MB
  * Deklarowana przybliżona wydajność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752

  Funkcje i specyfikacje
  informacje ogólne

  technologia: Elektrofotograficzna drukarka laserowa
  Klasyfikacja lasera: produkt zawierający laser klasy 1(IEC60825-1:2014)
  Procesor: 600 MHz
  Pamięć: 64 MB
  Interfejs lokalny: Hi-SpeedUSB2.0
  ekran: LCD2 wiersze x16 znaków

  Materiały eksploatacyjne
  Toner dostarczany z urządzeniem: Do 700 stron1
  Toner o typowej skuteczności: Do 1 200 stron1 (TN-2411)
  Toner o rozszerzonej produktywności: Do 3 000 stron1 (TN-2421)
  Bęben(DR-2401): Około 12 000 stron
  Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem, bęben,kabel zasilający, oprogramowanie sterownika dla Windows, Podręcznik prędkiej obsługi (zestaw NIE zawiera kabla interfejsu do komputera). Częstotliwość podmiany materiałów eksploatacyjnych zależy od poziomu skomplikowania drukowanych stron, procentowego pokrycia obszaru drukowania, wymiaru papieru, liczby stron na zadanie drukowania oraz użytego typu nośnika.

  Obsługa papieru -wyposażenie typowe
  Wejście papieru2: Podajnik standardowy -250 arkuszy; Podajnik uniwersalny -1 arkusz
  Wyjście papieru2: Stroną zadrukowaną do dołu -120 arkuszy; Stroną zadrukowaną do góry(Prosta ścieżka papieru) -1 arkusz

  Drukowanie
  szybkość druku: standard (A4) Do 30 stron na minutę
  prędkość druku: druk dwustronny(A4) Do 15 stron na minutę (7,5 strony na minutę)
  Rozdzielczość: Do 1 200 x 1 200 dpi
  Tryb cichej pracy: Możliwość obniżenia poziomu hałasu podczas drukowania przez zmniejszenie prędkości druku do 13 stron na minutę
  automatyczny druk dwustronny: Drukuj na obu stronach papieru
  Czas wydruku pierwszej strony: Mniej niż 8,5 s z trybu gotowości
  Czas rozgrzewania: Mniej niż 9 s z trybu uśpienia
  Języki druku: GDI

  Funkcje drukarki
  Drukowanie N stron3: zniżanie 2, 4, 9, 16 albo 25 stron A4 i drukowanie ich na 1 stronie A4 (Mac: 2, 4, 6, 9, albo 16 stron)
  Drukowanie plakatów4: zwiększanie 1 strony A4 do wymiaru plakatu przy użyciu 4, 9, 16 lub 25 stron A4
  Drukowanie znaków wodnych4: Na dokumentach można drukować charakterystyczny albo samodzielnie zdefiniowany tekst jako znak wodny
  Drukowanie ID4: Do drukowanych dokumentów można dodawać informacje identyfikacyjne (datę i godzinę, niedługi tekst zdefiniowany przez użytkownika albo nazwę użytkownika komputera)
  Ręczny druk dwustronny4: Ręczne drukowanie na obu stronach papieru (zalecane w przypadku nośników nieobsługiwanych poprzez dupleks samoczynny)
  Drukowanie broszur4: Drukuj dokumenty w formie broszury formatu A5 przy użyciu funkcji automatycznego albo ręcznego druku dwustronnego
  Pomijanie pustych stron4: Urządzenie ignoruje wszystkie puste strony w dokumentach i ich nie drukuje
  Profile drukowania3: Zapisuj stosowane konfiguracje sterownika jako profile. W ten sposób będziesz miał prędki dostęp do nich
  Drukowanie tekstu na czarno4: podczas drukowania urządzenie konwertuje cały tekst w dokumencie do koloru czarnego
  Archiwum wydruków4: Funkcja zezwala na zapisywanie kopii wszystkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF

  Sterownik drukarki
  Windows: Windows10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows7 (wersja 32 i 64 bitowa)
  Macintosh5: mac OS 10.10.5. Albo nowszy
  Linux5: CUPS,LPD/LPRng (wersja 32 i 64 bitowa)

  Obciążenie
  Maksymalne miesięczne6: Do 15 000 stron

  Specyfikacje nośników
  typy i gramatury nośników: Podajnik charakterystyczny Papier zwykły i makulaturowy (o gramaturze 60 –163 g/m2); Podajnik uniwersalny Papier zwykły, makulaturowy, Bond, etykiety, koperty (o gramaturze 60 –230 g/m2)
  Druk dwustronny: Papier zwykły i makulaturowy (o gramaturze 60 –105 g/m2)
  Drukowanie kopert i etykiet: Tak, przy użyciu podajnika uniwersalnego: 1 koperta /arkusz
  wymiary nośników: Podajnik typowy A4, Letter, A5, A5(LongEdge), A6,Executive; Podajnik uniwersalny Szerokość: 76,2 mm do 215,9 mmx Długość: 127 mm do 355,6 mm; Druk dwustronny: A4

  Kopiowanie
  prędkość –(A4): Do 30 kopii na minutę
  Czas wydruku pierwszej kopii: Mniej niżeli 10 sekund z trybu gotowości
  Rozdzielczość: Do 600 x 600 dpi
  Wielokrotne kopie / Układanie / Sortowanie: Urządzenie wykonuje do 99 kopi i każdej strony / Układanie lub Sortowanie
  powiększanie / obniżanie: Urządzenie obniża lub rozszerza rozmiar dokumentu od 25% do 400% co 1%
  Kopiowanie N na 1: Pozwala użytkownikowi zmieścić 2 albo 4 strony na jednym arkuszu A4
  Kopia dowodu tożsamości 2 na 1: Możliwość wydrukowania obu stron dokumentu tożsamości na jednej stronie A4
  Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
  Kopiowanie paragonów: wykonywanie wyraźniejszych kopii paragonów

  Skanowanie
  rodzaj skanera: CIS (Contact Image czujka)
  Skanowanie w trybie barwnym i czarno-białym: Tak
  Rozdzielczość skanowania przy użyciu szyby skanera: Do 1 200 x 1 200 dpi
  Interpolowana rozdzielczość skanowania: Do 19 200 x 19 200 dpi
  Głębia odcieni: 16 777 216 odcieni(24 bity)
  Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
  standardowe funkcje7: Skanowanie do wiadomości e-mail, OCR,obrazu i pliku
  Funkcje skanowania: usuwanie koloru tła, pomijanie pustych stron4, skanowanie dokumentu tożsamości4, skanowanie 1 na 24, dzielenie PDF
  Skanowanie do platformy SharePoint7: Skanowanie dokumentów bezpośrednio do platformy SharePoint
  Skanowanie przy pomocy protokołu Usług internetowych systemu Windows
  Możliwość skanowania bezpośrednio do urządzenia z systemem Windows (Windows 7 & nowsze) bez konieczności instalowania sterownika skanera

  Sterownik skanera

  Windows: Windows10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows7 (wersja 32 i 64 bitowa)
  Macintosh5: mac OS 10.10.5 albo nowszy
  Linux5: SANE (wersja 32 i 64 bitowa)

  Narzędzia do zarządzania flotą maszyn
  Instalator bezobsługowy4: umożliwia scentralizowane wdrożenie i spersonalizowanie sterowników i oprogramowania
  Instalator MSI4: Instalatory modułowe, które mogą być rozsyłane przez usługę ActiveDirectory

  rozmiary i waga
  Bez opakowania (szer. X gł. X wys.): 410 x 398,5 x 272 mm –10,3 kg
  Z opakowaniem (szer. X gł. X wys.): 580 x 517 x 434 mm –13,4 kg

  Ekologia
  pobór mocy: Drukowanie –440 W (260 Ww trybie cichej pracy); Tryb gotowości –42 W; Tryb uśpienia –6,2 W; Tryb głębokiego uśpienia –0,6 W; Wyłączone –0,03 W;
  standardowe zużycie energii (TEC): 1,232 kWh / tydzień
  Poziom ciśnienia akustycznego: Drukowanie 48 dbA; Drukowanie w trybie cichej pracy 44 dbA; W trybie gotowości do 30 dbA
  Funkcja oszczędzania energii: Drukarka zużywa mniej energii, gdy nie pracuje
  Funkcja oszczędzania tonera: Pozwala ograniczyć zużycie tonera i ograniczyć koszt utrzymania drukarki
  EnergyStar: Tak

  1 Deklarowana przybliżona sprawność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  2 Obliczone dla papieru o gramaturze 80 g/m²
  3 Tylko Windows i Mac
  4 Tylko Windows
  5 przystępne do pobrania
  6 ilość określająca maksymalne miesięczne obciążenie pozwala porównać zaprojektowaną trwałość artykułu z innymi produktami o podobnych parametrach. Najdłuższą żywotność drukarki uzyskamy wybierając urządzenie, którego cykl pracy jest o mnóstwo dłuższy od wymaganego.
  7 Wymagane oprogramowanie Brother

☆ inc. urządzenie wielofunkcyjne laserjet m140w 7md72f marki Hp ☆

inc. urządzenie wielofunkcyjne laserjet m140w 7md72f marki Hp Najniższa Cena Online

☆ inc. urządzenie wielofunkcyjne laserjet m140w 7md72f marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: inc. urządzenie wielofunkcyjne laserjet m140w 7md72f marki Hp
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140w (7MD72F)

  Najmniejsze w swej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do produktywnej pracy.
  efektywne, wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne, które złączy się do Twojego biura. Drukuj momentalnie dzięki najmniejszemu w swojej klasie urządzeniu laserowemu oraz zezwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na fachowej jakości druk laserowy i bezproblemową konfigurację.

  Najmniejsze wielofunkcyjne urządzenie laserowe w swej klasie
  Najmniejsze w swej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do sprawnej pracy.

  Wszystko pod ręką i choćby 50% oszczędności dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
  Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Komfortowa wymiana tonera i samoczynne dostawy w komplecie.

  produktywność z telefonu
  Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google albo chmury - prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.

  Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania efektywności
  Inteligentna technika HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej Ci trzeba, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.

  cechy:

  • niepokaźne wymiary. Wysoka wydajność.
  • prędkie drukowanie
  • pozwala na radzenie sobie z najmocniejszymi zadaniami drukowaniem, skanowaniem, kopiowaniem
  • Bezproblemowa konfiguracja
  • Legendarna jakość laserowa
  • Niesamowita funkcja skanowania teraz dostępna w smartfonie


  EAN: 0194850677267
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 7MD72F
  Model: LaserJet M140w
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Drukarka
  Format: A6
  atrybuty skanowania: Rozdzielczość skanowania, optyczna: Maks. 600 ppi Skanowanie do chmury; Skanowanie do folderu; Skanowanie do wiadomości e-mail Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF Tryby inicjacji skanowania: Skanowanie za pomocą oprogramowania do skanowania HP LaserJet albo oprogramowania zgodnego ze standardem TWAIN lub WIA technika skanowania CIS typ skanera: Płaski Format skanowania, maksymalny: Od 216 do 297 mm Skanowanie w odcieniu Zalecana liczba stron skanowanych miesięcznie: Od 250 do 2000
  atrybuty kopiowania: prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4): Do 20 kopii/min Rozdzielczość kopii (tekst w czerni): 600 x 400 dpi
  Rozdzielczość druku: 600 x 600 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 20 str/min
  Druk Photo: Nie
  Druk dwustronny: Brak
  Obciążenie miesięczne: 8000 arkuszy/miesiąc
  Język drukarki: URF
  Procesor drukarki: 500 MHz
  Zainstalowana pamięć: 64 MB
  Podajnik papieru: Maksymalna objętość podajnika (arkusze): Do 150 arkuszy Maksymalna pojemność podajnika (koperty): Do 10 kopert
  Odbiornik papieru: Maksymalna objętość odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy Maksymalna pojemność odbiornika (koperty): Do 10 kopert
  typ nośnika: Etykiety
  Gramatura papieru (min.): 65 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 120 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: Czarny wkład laserowy HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
  Pictbridge: Nie
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type B)
  Akcesoria w pakiecie: Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet linii M140w kabel zasilający Czarny wkład laserowy HP LaserJet (sprawność: 300 stron) Arkusz konfiguracyjny Przewodnik referencyjny Przewodnik dot. Gwarancji Ulotka
  informacje o gwarancji: 12 miesięcy
  Wysokość: 347 mm
  Szerokość: 360 mm
  Głębokość: 427 mm
  Waga: 5.39 kg

☆ expression home xp-5150 marki Epson ☆

expression home xp-5150 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ expression home xp-5150 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: expression home xp-5150 marki Epson
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5150

  Ekonomiczne wydruki wysokiej jakości są możliwe — dowodzi tego urządzenie XP-5150. Pojedyncze wkłady atramentowe przynoszą dużo oszczędności, ponieważ wymienia się tylko zużyte odcienie. Model, będący częścią oferty niewielkich urządzeń wielofunkcyjnych, łączy niemało zróżnicowanych funkcji ze eleganckim wyglądem. Urządzenie zagwarantuje unikatową swobodę działania dzięki szerokiemu wyborowi opcji drukowania z urządzeń mobilnych w ramach usługi Epson Connect.

  Kluczowe cechy:

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Epson iPrint

  Automatyczne drukowanie dwustronne

  kolorowy wyświetlacz o przekątnej 6,1 cm

  skuteczne i tanie tusze

  wydajne i niedrogie

  Oto imponujące wszechstronne urządzenie, na którym można polegać. Dzięki wykorzystaniu efektywnych atramentów producenta Epson to śladowe urządzenie wielofunkcyjne może drukować równocześnie ostre i wyraźne dokumenty tekstowe, jak i lśniące zdjęcia o jakości jak ze studia fotograficznego. Jest w dodatku wyjątkowo ekonomiczne za sprawą pojedynczych wkładów atramentowych — można zaoszczędzić, wymieniając jedynie zużyte odcienie.

  Drukowanie przenośne

  Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać aplikację iPrint na dowolne urządzenie, aby skorzystać z bezprzewodowego drukowania i skanowania. Ale to nie koniec możliwości! Dzięki funkcji Epson Email Print można drukować z dowolnego miejsca, wysyłając dokumenty i zdjęcia bezpośrednio do drukarki za pośrednictwem poczty e-mail. Kreatywnym użytkownikom spodoba się aplikacja Creative Print, która pozwala na drukowanie zdjęć bezpośrednio z Facebooka, tworzenie własnych kartek okolicznościowych i papeterii, a choćby zamianę zdjęć w szablony kolorowanek. Interfejs Wi-Fi Direct nieskomplikowane drukowanie ze zgodnych urządzeń bezprzewodowych bez konieczności podłączania ich do sieci.

  Drukowanie bez komputera

  Urządzenie zostało zaopatrzone w poręczny czytnik kart pamięci. Wystarczy włożyć do drukarki kartę pamięci,za pomocą kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 6,1 cm i {pomocn|przydatn)ych instrukcji drukować zdjęcia bez użycia komputera.

  Zawartość zestawu:
  • Drukarka 3w1 Epson XP-5150
  • komplet oryginalnych tuszów Epson
  • dokumentacja, płyta z oprogramowaniem,
  • kabel zasilający
  Specyfikacja techniczna:
  • Technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, B6, DL
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Rodzaje podajników papieru: Kasetowy
  • Liczba podajników papieru: 1
  • Szybkość druku w kolorze: do 20 str./min
  • Szybkość druku w mono: do 33 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Automatyczny
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint, Czytnik kart pamięci
  • Wyświetlacz: Wbudowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • Liczba wkładów drukujących: 4
  • Dodatkowe informacje: Drukowanie bez marginesów, Wbudowany czytnik kart pamięci
  • Dołączone akcesoria: Kabel zasilający, Zestaw tuszów startowych
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 187 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 5,5 kg

  Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami XL


☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BROTHER
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne ☆

Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne Najniższa Cena Online

☆ Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 Promocja! dokonaj zakupu tę drukarkę, zarejestruj na stronie producenta, wpisując, iż zakup został dokonany w sieci ALSEN i odbierz 150 złotych zwrotu! Oferta ważna do 31 października detale na stronie https://www.canon.pl/offers/megatank/

  To urządzenie wielofunkcyjne z sprawnymi zbiornikami na atrament umożliwia ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów i zdjęć z sprzętów inteligentnych oraz usług w chmurze poprzez sieć Wi-Fi. Genialne rozwiązanie do domu i do biura.

  Kluczowe cechy:

  ✅ Wysoka jakość wydruków i skanów

  ✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  ✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  W komplecie tusze na kilka tysięcy stron

  obfita wydajność druku

  Korzystaj z bardzo ekonomicznego i niezwykle efektywnego drukowania i ciesz się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę dzięki sporej wydajności druku w czerni i w kolorze. Prędkie wprowadzanie atramentu skraca czas potrzebny do rozpoczęcia drukowania.

  Wysoka jakość wydruków

  technologia FINE firmy Canon, a także hybrydowy system atramentów pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy zezwala na drukowanie bardzo wyraźnych dokumentów, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach. Wydrukowanie obrazu bez obramowania o rozmiarach 10 × 15 cm zajmuje około 60 sekund. Aplikacja Message in Print firmy Canon na urządzenia z systemem iOS zezwala na drukowanie fotografii z ukrytymi wiadomościami.

  innowacyjna łączność

  Aplikacja Canon PRINT (iOS albo Android) i usługa Mopria® (Android) zezwalają na bezproblemowe, bezprzewodowe drukowanie dokumentów z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze. Przystępna w aplikacji funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować z usług w chmurze, takich jak Dysk Google, Dropbox, Facebook czy Instagram. Tryb punktu dostępu pozwala na drukowanie bez używania routera.

  Kompaktowe i bezusterkowe urządzenie wielofunkcyjne

  To niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania wpasuje się w każde domowe i biurowe wnętrze – nawet szczególnie drobne. Dzięki nad wyraz trwałemu systemowi atramentu FINE i tylnemu podajnikowi papieru na 100 arkuszy łatwo poradzi sobie z obszernymi nakładami druku.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i znikomego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, koperta
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • rodzaje podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • szybkość druku w mono: do 8,8 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 2
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 600 x 1200dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 24 str./min
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • wyświetlacz: wbudowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • Wersja z WiFi: Tak
  • dopełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, komplet tuszów startowych
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 163 mm
  • Głębokość: 330 mm
  • Waga: 6,2 kg
  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami

☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) ☆

Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  seria MAXIFY MB2150Bardzo korzystne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą drukowania z i skanowania do sprzętów przenośnych i usług w chmurze, możliwością drukowania 19 obr./min w trybie monochromatycznym i całą gamą funkcji sieciowych.Wysoka efektywność, wysoka jakośćWszechstronna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur, w których liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i barwnym, znamionujący się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę.

  Dzięki dużej kasecie na 250 arkuszy i samoczynnemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy urządzenia Canon kolekcji MAXIFY MB2150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu niepodatnych na markery i tarcie atramentów DRHD.

  Urządzenie Canon kolekcji MAXIFY MB2150 drukuje w formacie A4 z dużą szybkością (19 obr./min w trybie monochromatycznym i 13 obr./min w trybie barwnym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.Ekonomiczna eksploatacjaOszczędność jest priorytetem – od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po efektywne, wymieniane pojedynczo zbiorniki z barwnym atramentem.

  Czarne wkłady skuteczność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady – na poziomie 900 stron (wg normy ISO), co skraca czas przerw w pracy. Opcjonalny 4-kolorowy wielopak pozwala na jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.efektywność i prosta obsługaFunkcja drukowania dwustronnego i obsługa różnorodnych rozmiarów i typów papieru – od papieru zwykłego A4 przez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości – upraszcza wykonywanie charakterystycznych zadań drukowania w biurze.

  Ta produkowana z myślą o efektywności drukarka jest szybka i przystępna w korzystania. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksów sądostępne dzięki kolorowemu ekranowi TFT o przekątnej 6,2 cm (2,5 cala) w urządzeniu Canon linii MAXIFY MB2150.Drukowanie ze smartfonów i z tabletów i usług w chmurzeObsługiwane są aplikacje Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT, drukowanie z chmury, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentów w lubianych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur.

  Tryb punktu dostępu powoduje, iż urządzenia mobilne mogą się jednoczyć z drukarkami, choćby bez użycia sieci Wi-Fi.Funkcje monitoringu i konserwacjiFiltrowanie adresów IP zagwarantuje prawa dostępu wyłącznie wybranej liczbie użytkowników, a protokół SMTP pozwala na bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail w sieci biurowej.

  Administratorzy systemów mogą momentalnie i prosto skonfigurować drukarkę i zablokować niektóre operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.Prosta integracja z sieciąAdministratorzy systemów docenią zgodność urządzeń kolekcji MAXIFY MB2150 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol).

  Jest to kanon zarządzania urządzeniami, który ułatwia integrowanie drukarek z istniejącymi sieciami biurowymi. Protokół SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanów błędów i liczników stron.atrybuty skanowania: - typ skanera: Płaski, podajnik ADF- technika skanera: Skaner barwny CIS- Rozdzielczość skanera (optyczna): Maks.

  1200 × 1200 dpi- Maksymalny format dokumentu: Szyba skanera: A4, LTR (216 x 297 mm)- Podajnik ADF: A4, LTR, LGL- Głębia odcieni przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów- Funkcje skanowania: Skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu sieciowego, skanowanie do chmury, skanowanie do pamięci USBParametry kopiowania: - szybkość kopiowania (przybliżona): Podajnik ADF (kolorowe): 10 obr./min- Podajnik ADF (monochromatyczne): 18 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: Do 99 arkuszy- Pomniejszanie/powiększanie: 25–400%, dobranie do strony- Ustawienia jakości kopiowania: standardowa, wysoka- Funkcje kopiowania: likwidowanie ramki, sortowanie, 2 strony na arkuszu, 4 strony na arkuszuParametry faksowania: - rodzaj faksu: Super G3 / barwny- Rozdzielczość faksowania: Tryb monochromatyczny: maks.

  300 x 300 dpi, Tryb kolorowy: 200 x 200 dpi- szybkość faksu: Tryb monochromatyczny: około 3 s (33,6 kb/s), Tryb kolorowy: około 1 min (33,6 kb/s)- Pamięć faksu: Maks. 250 stron- szybkie wybieranie kodowe: Maks.

  100 lokalizacji- Wybieranie grupowe: Maks. 99 lokalizacjiProcesor drukarki: Podajnik papieru: samoczynny podajnik dokumentów: Do 50 arkuszyOdbiornik papieru: Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PGI-1500XL BK- PGI-1500XL C - PGI-1500XL M - PGI-1500XL YWydajność mat.

  eksploatacyjnych: oczekiwania sprzętowe: - Windows: Internet Explorer 8, połączenie internetowe albo płyta CD-ROM- Mac: Safari 5 i połączenie internetowe- ekran: rozdzielczość 1024 × 768 lub wyższaAkcesoria w pakiecie: - kolekcja MAXIFY MB2150- przewód zasilający- Instalacyjne zbiorniki z atramentem- Konfiguracyjna płyta CD dla systemu Windows (sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)- Instrukcje obsługi- przewód faksu/telefonuOpcje rozbudowy: informacje o gwarancji: zwiększenia gwarancji: Pozostałe cechy: Zasilanie:- Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Tryb gotowości (wyłączona lampa skanera)- Połączenie z komputerem przez USB: około 0,9 W- Wył.: około 0,2 W- Kopiowanie (połączenie z komputerem poprzez USB): około 27 WTyp i wymiary:- Wyświetlacza:kolorowy ekran o przekątnej 6,2 cm...


☆ Canon urządzenie wielofunkcyjne i-sensys mf3010 3 w 1 (4960999783574) ☆

Canon urządzenie wielofunkcyjne i-sensys mf3010 3 w 1 (4960999783574) Najniższa Cena Online

☆ Canon urządzenie wielofunkcyjne i-sensys mf3010 3 w 1 (4960999783574) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon urządzenie wielofunkcyjne i-sensys mf3010 3 w 1 (4960999783574)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Dzięki niewielkiej, monochromatycznej drukarce laserowej można drukować, kopiować i skanować momentalnie i bez oddalania się od biurka. Idealne do domów i niewiele znaczących biur urządzenie jest nieskomplikowane w obsłudze i energooszczędne.

  Funkcje
  -Monochromatyczna drukarka laserowa 3 w 1 na biurko: drukowanie, kopiowanie i skanowanie
  -progresywny, przyciągający uwagę wygląd
  -Łatwy w obsłudze pionowy wyświetlacz
  -18 stron na minutę, czas wydruku pierwszej strony: 7,8 sekund
  -efektywność energetyczna

  Stylowe urządzenie na biurko do użytkowania osobistego.

  minimalny rozmiar, postępowa kompozycja
  Czarna obudowa modelu MF3010 sprawia,prezentuje się ona elegancko i stylowo, jednocześnie gwarantując mnogość funkcji drukarki laserowej 3 w 1. Jedno nieduże urządzenie mieści w sobie wysokiej jakości drukarkę czarno-białą, skaner i kopiarkę. Ta stylowa drukarka zagwarantuje szybką i ekonomiczną pracę i wyśmienicie posiada się na każdym biurku. Jest to wspaniałe rozwiązanie na zastosowanek prywatny lub na potrzeby znikomego albo domowego biura. Urządzenie to spełni oczekiwania wszystkich użytkowników szukających czegoś więcej niż jedynie drukarki, chcących równocześnie oszczędzić czas i pieniądze.

  Łatwa obsługa
  Dzięki prostemu, pionowemu wyświetlaczowi model MF3010 można bez przeszkód obsługiwać z pozycji fotela. Daje to wygodny i prędki dostęp do wszelkich potrzebnych funkcji bez potrzeby podchodzenia do urządzenia.

  Jakość i szybkość
  Masz pewność uzyskania fachowych wydruków laserowych w maksymalnej poprawionej rozdzielczości 1200 x 600 dpi. Gwarantuje to większe zasobność detali oraz wyraźność tekstu i grafiki. Koniec z długim czekaniem na dokumenty — prędkość wydruku w czerni i bieli to 18 str./min. Na dodatek opracowana poprzez firmę Canon pionierska technika zagwarantuje także niedługi czas wydruku pierwszej strony rzędu 7,8 sekund.

  Uniwersalne funkcje kopiowania i skanowania w kolorze
  Wysokiej jakości kolorowy skaner powiększy Twoją wydajność. Skanowanie i kopiowanie dokumentów jest proste jak nigdy dotąd i istotnie przyczynia się do powiększenia skuteczności. Czas oczekiwania na pierwszą kopię wynosi mniej niżeli 12 sekund. Możesz także skanować bezpośrednio do wiadomości e-mail albo dokumentu PDF z możliwością wyszukiwania tekstu, a wszystko to dzięki zestawowi MF Toolbox, umożliwiającemu szybkie pozyskiwanie dokumentów i zdjęć.

  Oszczędność energii i niższe koszty używania
  W pełni ekonomiczna drukarka MF3010 jest jednym z wiodących artykułów pod względem wydajności energetycznej, gwarantującym jednocześnie wysoką jakość działania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. To urządzenie wielofunkcyjne charakteryzuje się współczynnikiem TEC (Typical Electricity Consumption — charakterystyczny zużycie energii elektrycznej) na poziomie 0,6 kWh, co jest zgodne z normami Energy Star. Pobór mocy w trybie uśpienia wynosi zaledwie 1,4 watów.

  Uniwersalna kaseta
  W celu zapewnienia efektywnego działania i stale wysokiej jakości wydruków bez potrzeby serwisowania, wszystkie znaczne komponenty urządzenia znajdują się w tej samej, minimalnej kasecie. Taka uniwersalna kaseta, zawierająca toner, bęben i elementy czyszczące, może być łatwo i prędko wymieniona w ciągu kilku sekund. Umieszczając kasetę laserową autoryzowaną przez firmę Canon masz pewność, że Twoje urządzenie wielofunkcyjne będzie działać jak świeże.  EAN: 4960999783574
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 5252B004AB
  Model: i-SENSYS MF3010
  Funkcje urządzenia: Kopiarka
  cechy kopiowania: szybkość kopiowania: Maks. 18 str./min (A4)Czas druku pierwszej kopii: Około 12 sekund albo mniej Rozdzielczość kopiowania: Maks. 600x600 dpi Tryby kopiowania: Tekst, Tekst i fotografia, Tekst i fotografia+, Fotografia Kopiowanie wielokrotne: Do 9 kopii
  właściwości skanowania: Rozdzielczość skanowania: Optyczna-maks. 600x600 dpi, Poprawiona-do 9600 x 9600 dpiGłębia koloru skanowania: 24 bity/24 bity (wejście/wyjście)Skala szarości: 256 stopniZgodność: TWAIN, WIAMaks. Szerokość skanowania: 216 mm
  Obszar zastosowań: Dom
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7/2000/ XP/ Vista, Mac OS X w wersji 10.4.9–10.7.x, Linux
  Format druku: A4
  Rozdzielczość druku: 600 x 400 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 18 str/min
  Obciążenie miesięczne: 8000 arkuszy/miesiąc
  Druk dwustronny: Ręczny
  Zainstalowana pamięć: 64 MB
  Język drukarki: UFRII-LT
  Podajnik papieru: Taca o pojemności 150 arkuszy
  Odbiornik papieru: 100 arkuszy
  Gramatura papieru: Taca: od 60 do 163 g/m²
  Nośniki: Papier zwykły, o podwyższonej gramaturze, makulaturowy, folia transparentna, etykiety, koperty, karty indeksowe
  wymiary: 572 mm x 632 mm x 608 mm
  Waga: 8.2 kg
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: Kaseta 725 (1 600 stron)
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI ☆

Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI Najniższa Cena Online

☆ Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm ☆

Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm Najniższa Cena Online

☆ Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1623WE

  Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1623W zostało zaprojektowane, żeby sprostać wymaganiom domowym, choć doskonale również w śladowym biurze. Mimo niewielkich gabarytów urządzenie pozwala na druk wysokich nakładów przy nad wyraz niskim koszcie w przeliczeniu na stronę. Brother DCP-1623W jest przystępne w konfiguracji i zezwala na bezprzewodowe drukowanie z tabletów i smartfonów. Druk, skan, ksero – wszystko w najwyższej jakości.

  Kluczowe parametry:

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), Brother iPrint&Scan

  prędkie drukowanie do 20 stron na minutę

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  ekran 2-wierszowy

  W zestawie toner startowy na 1500 stron

  36 miesięcy gwarancji (po darmowej rejestracji na stronie Brother )

  Dla minimalnych biur i użytkowników domowych

  Model skierowany jest do użytkowników domowych i minimalnych przedsiębiorstw. DCP-1623W to urządzenie wielofunkcyjne, które uwydatnia się niskimi kosztami druku. Model obsługuje wydajne tonery Brother, które przystępne są w przystępnej cenie. DCP-1623W znamionuje się kompaktowymi rozmiarami, komfortową obsługą, wyszukanym designem i wbudowaną siecią bezprzewodową.

  W zestawie:
  • Toner startowy
  • przewód zasilający
  • oprogramowanie
  • karta gwarancyjna
  • Podręcznik szybkiej obsługi
  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest realna po bezpłatnej rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i małego biura
  • technologia druku: Laserowa, monochromatyczna
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier makulaturowy, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • ilość podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • szybkość druku w mono: do 20 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
  • prędkość skanowania: do 7,5 s
  • szybkość kopiowania: do 20 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 105 g/m²
  • Drukowanie dokumentów poufnych: Nie
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • Systemy operacyjne: Windows 11, 10, 8,7, Server, macOS, Linux, iOS, Android
  • ekran: zaimplementowany
  • dodatkowe dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, Toner pełny
  • Kolor: Biało-czarny
  • Szerokość: 385 mm
  • Wysokość: 255 mm
  • Głębokość: 340 mm
  • Waga: 7,3 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po gratisowej rejestracji na stronie producenta )

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowym toneremPodobne zestawienia:


Najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 700 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 700 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m140we ☆

Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m140we Najniższa Cena Online

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m140we - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m140we
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Opis szczegółowy

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we.
  Najmniejsze wielofunkcyjne urządzenie laserowe firmy HP w swej klasie, zaprojektowane z myślą o produktywności i oszczędności czasu, dzięki aplikacji HP Smart. W komplecie z HP+, in-igentnym systemem drukowania, który zapewnia łączność i gotowość do drukowania niemal z każdego miejsca.
  Ta drukarka jest dedykowana do stosowania wyłącznie z wkładami wyekwipowanymi w nowy albo używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać wydajność tych zabezpieczeń i zablokują wcześniej działające wkłady. Stosowany układ firmy HP umożliwia korzystanie z stosowanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów.
  In-igentne drukowanie HP+ już tu jest.
  Drukarka HP+ połączona z chmurą jest bardziej in-igentna – sama dba i aktualizacje i gotowość do druku.
  Pierwszych sześć miesięcy subskrypcji Instant Ink jest przystępnych w komplecie; po upływie sześciu miesięcy zacznie się automatyczne naliczanie comiesięcznej opłaty, chyba iż usługa zostanie anulowana.
  Drukowanie i skanowanie na wyciągnięcie ręki. Korzystaj z progresywnych funkcji w zakresie wydajności przez 2 lata dzięki HP+.
  Najmniejsze wielofunkcyjne urządzenie laserowe w swojej klasie.
  Najmniejsze w swej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do sprawnej pracy.
  prosto kopiuj obie strony dowodów osobistych albo innych dokumentów tożsamości na tej samej stronie pojedynczego arkusza papieru.
  Łatwe radzenie sobie z zadaniami i możliwość korzystania z wielu funkcji na jednym urządzeniu – drukowania, skanowania i kopiowania.
  Zachowaj wydajność z dowolnego miejsca.
  Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania, a także udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e- - – praktycznie z dowolnego miejsca.
  Drukuj dokumenty i obrazy bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.
  Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu lub komputera PC dzięki aplikacji HP Smart.

  cechy towaru technologia druku: Monochromatyczna, Laserowa
  ilość wkładów drukujących: 1
  Interfejs: AirPrint, USB, Wifi
  Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Koperty, Naklejki
  Obsługiwane formaty nośników: A4, A6, A5
  Kraj pochodzenia/wytwarzano w: Chiny
  Okres gwarancji: 24 mies.
  Energy Star Certificate: 1
  Zasilanie: 230 V
  liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
  szybkość druku - mono: 20 str./min
  wymiar opakowania (SxWxG): 398 x 248 x 306 mm
  Waga brutto: 6,9 kg
  rozmiary (WxSxG): 36 x 26,4 x 19,7 cm
  Waga: 5,4 kg
  Kod CN: 8443 31 00
  Oświadczenie: Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych poprzez produkt atestów
  Maksymalna gramatura papieru: 120 g/m²
  Kolor: Biały
  Maksymalna rozdzielczość druku: 600 - 600 dpi
  Waga jednostkowa brutto: 6,9 kg
  Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu: -AB S.A -: Europejska 4Kod pocztowy i miasto: 55-040 Magnice PL

☆ Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h ☆

Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h Najniższa Cena Online

☆ Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Urządzenie wielofunkcyjne dcp-l2512 d - darmowa dostawa w 48h
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Brother DCP-L2512 D
  Laserowe urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne

  DRUKARKA / KOPIARKA / SKANER
  dupleks

  Kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1

  Drukuj, skanuj i kopiuj przy użyciu prędkiego i cichego urządzenia DCP-L2512D. To zaprojektowane z myślą o tętniących życiemdomachi niedużych biurach urządzenie typu 3 w 1, znamionuje się nie tylko cichą pracą i kompaktową konstrukcją,na dodatek jest bogato zaopatrzone i proponuje ogromną liczba funkcji.

  Najważniejsze cechy:
  Wysoka szybkość druku do 30 stron na minutę
  automatyczny druk dwustronny
  Podajnik papieru na 250 arkuszy
  Toner o efektywności do 700 stron* w pakiecie
  Pamięć 64 MB
  * Deklarowana przybliżona efektywność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752

  Funkcje i specyfikacje
  dane ogólne

  technika: Elektrofotograficzna drukarka laserowa
  Klasyfikacja lasera: produkt zawierający laser klasy 1(IEC60825-1:2014)
  Procesor: 600 MHz
  Pamięć: 64 MB
  Interfejs lokalny: Hi-SpeedUSB2.0
  ekran: LCD2 wiersze x16 znaków

  Materiały eksploatacyjne
  Toner dostarczany z urządzeniem: Do 700 stron1
  Toner o typowej sprawności: Do 1 200 stron1 (TN-2411)
  Toner o powiększonej wydajności: Do 3 000 stron1 (TN-2421)
  Bęben(DR-2401): Około 12 000 stron
  Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem, bęben,przewód zasilający, oprogramowanie sterownika dla Windows, Podręcznik prędkiej obsługi (komplet NIE mieści kabla interfejsu do komputera). Częstotliwość podmiany materiałów eksploatacyjnych zależy od poziomu skomplikowania drukowanych stron, procentowego pokrycia obszaru drukowania, wymiaru papieru, liczby stron na zadanie drukowania i użytego typu nośnika.

  Obsługa papieru -wyposażenie typowe
  Wejście papieru2: Podajnik typowy -250 arkuszy; Podajnik uniwersalny -1 arkusz
  Wyjście papieru2: Stroną zadrukowaną do dołu -120 arkuszy; Stroną zadrukowaną do góry(Prosta ścieżka papieru) -1 arkusz

  Drukowanie
  prędkość druku: standard (A4) Do 30 stron na minutę
  szybkość druku: druk dwustronny(A4) Do 15 stron na minutę (7,5 strony na minutę)
  Rozdzielczość: Do 1 200 x 1 200 dpi
  Tryb cichej pracy: Możliwość obniżenia poziomu hałasu podczas drukowania poprzez zmniejszenie szybkości druku do 13 stron na minutę
  automatyczny druk dwustronny: Drukuj na obu stronach papieru
  Czas wydruku pierwszej strony: Mniej niżeli 8,5 s z trybu gotowości
  Czas rozgrzewania: Mniej niżeli 9 s z trybu uśpienia
  Języki druku: GDI

  Funkcje drukarki
  Drukowanie N stron3: zniżanie 2, 4, 9, 16 albo 25 stron A4 i drukowanie ich na 1 stronie A4 (Mac: 2, 4, 6, 9, albo 16 stron)
  Drukowanie plakatów4: rozszerzanie 1 strony A4 do rozmiaru plakatu przy użyciu 4, 9, 16 lub 25 stron A4
  Drukowanie znaków wodnych4: Na dokumentach można drukować typowy lub samodzielnie zdefiniowany tekst jako znak wodny
  Drukowanie ID4: Do drukowanych dokumentów można dodawać informacje identyfikacyjne (datę i godzinę, krótki tekst zdefiniowany poprzez użytkownika lub nazwę użytkownika komputera)
  Ręczny druk dwustronny4: Ręczne drukowanie na obu stronach papieru (zalecane w przypadku nośników nieobsługiwanych poprzez dupleks samoczynny)
  Drukowanie broszur4: Drukuj dokumenty w formie broszury formatu A5 przy użyciu funkcji samoczynnego albo ręcznego druku dwustronnego
  Pomijanie pustych stron4: Urządzenie ignoruje wszystkie puste strony w dokumentach i ich nie drukuje
  Profile drukowania3: Zapisuj wykorzystywane konfiguracje sterownika jako profile. W ten sposób będziesz miał prędki dostęp do nich
  Drukowanie tekstu na czarno4: w trakcie drukowania urządzenie konwertuje cały tekst w dokumencie do koloru czarnego
  Archiwum wydruków4: Funkcja pozwala na zapisywanie kopii wszystkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF

  Sterownik drukarki
  Windows: Windows10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows7 (wersja 32 i 64 bitowa)
  Macintosh5: mac OS 10.10.5. Albo nowszy
  Linux5: CUPS,LPD/LPRng (wersja 32 i 64 bitowa)

  Obciążenie
  Maksymalne miesięczne6: Do 15 000 stron

  Specyfikacje nośników
  typy i gramatury nośników: Podajnik typowy Papier zwykły i makulaturowy (o gramaturze 60 –163 g/m2); Podajnik uniwersalny Papier zwykły, makulaturowy, Bond, etykiety, koperty (o gramaturze 60 –230 g/m2)
  Druk dwustronny: Papier zwykły i makulaturowy (o gramaturze 60 –105 g/m2)
  Drukowanie kopert i etykiet: Tak, przy użyciu podajnika uniwersalnego: 1 koperta /arkusz
  rozmiary nośników: Podajnik charakterystyczny A4, Letter, A5, A5(LongEdge), A6,Executive; Podajnik uniwersalny Szerokość: 76,2 mm do 215,9 mmx Długość: 127 mm do 355,6 mm; Druk dwustronny: A4

  Kopiowanie
  szybkość –(A4): Do 30 kopii na minutę
  Czas wydruku pierwszej kopii: Mniej niżeli 10 sekund z trybu gotowości
  Rozdzielczość: Do 600 x 600 dpi
  Wielokrotne kopie / Układanie / Sortowanie: Urządzenie wykonuje do 99 kopi i każdej strony / Układanie albo Sortowanie
  powiększanie / zniżanie: Urządzenie obniża lub powiększa rozmiar dokumentu od 25% do 400% co 1%
  Kopiowanie N na 1: Pozwala użytkownikowi zmieścić 2 albo 4 strony na jednym arkuszu A4
  Kopia dowodu tożsamości 2 na 1: Możliwość wydrukowania obu stron dokumentu tożsamości na jednej stronie A4
  Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
  Kopiowanie paragonów: wykonywanie wyraźniejszych kopii paragonów

  Skanowanie
  wariant skanera: CIS (Contact Image sensor)
  Skanowanie w trybie kolorowym i czarno-białym: Tak
  Rozdzielczość skanowania przy użyciu szyby skanera: Do 1 200 x 1 200 dpi
  Interpolowana rozdzielczość skanowania: Do 19 200 x 19 200 dpi
  Głębia kolorów: 16 777 216 odcieni(24 bity)
  Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
  standardowe funkcje7: Skanowanie do wiadomości e-mail, OCR,obrazu i pliku
  Funkcje skanowania: usuwanie koloru tła, pomijanie pustych stron4, skanowanie dokumentu tożsamości4, skanowanie 1 na 24, dzielenie PDF
  Skanowanie do platformy SharePoint7: Skanowanie dokumentów bezpośrednio do platformy SharePoint
  Skanowanie za pomocą protokołu Usług internetowych systemu Windows
  Możliwość skanowania bezpośrednio do urządzenia z systemem Windows (Windows 7 & nowsze) bez konieczności instalowania sterownika skanera

  Sterownik skanera

  Windows: Windows10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows7 (wersja 32 i 64 bitowa)
  Macintosh5: mac OS 10.10.5 albo nowszy
  Linux5: SANE (wersja 32 i 64 bitowa)

  Narzędzia do zarządzania flotą urządzeń
  Instalator bezobsługowy4: zezwala na scentralizowane wdrożenie i spersonalizowanie sterowników i oprogramowania
  Instalator MSI4: Instalatory modułowe, które mogą być rozsyłane poprzez usługę ActiveDirectory

  rozmiary i waga
  Bez opakowania (szer. X gł. X wys.): 410 x 398,5 x 272 mm –10,3 kg
  Z opakowaniem (szer. X gł. X wys.): 580 x 517 x 434 mm –13,4 kg

  Ekologia
  pobór mocy: Drukowanie –440 W (260 Ww trybie cichej pracy); Tryb gotowości –42 W; Tryb uśpienia –6,2 W; Tryb głębokiego uśpienia –0,6 W; Wyłączone –0,03 W;
  charakterystyczne zużycie energii (TEC): 1,232 kWh / tydzień
  Poziom ciśnienia akustycznego: Drukowanie 48 dbA; Drukowanie w trybie cichej pracy 44 dbA; W trybie gotowości do 30 dbA
  Funkcja oszczędzania energii: Drukarka zużywa mniej energii, gdy nie pracuje
  Funkcja oszczędzania tonera: Pozwala ograniczyć zużycie tonera i zniżyć koszt utrzymania drukarki
  EnergyStar: Tak

  1 Deklarowana przybliżona wydajność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  2 Obliczone dla papieru o gramaturze 80 g/m²
  3 Tylko Windows i Mac
  4 Tylko Windows
  5 dostępne do pobrania
  6 liczba określająca maksymalne miesięczne obciążenie pozwala porównać zaprojektowaną wytrzymałość towaru z innymi produktami o podobnych parametrach. Najdłuższą żywotność drukarki uzyskamy wybierając urządzenie, którego proces pracy jest o niemało dłuższy od wymaganego.
  7 Wymagane oprogramowanie Brother

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BROTHER
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) ☆

Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  kolekcja MAXIFY MB2150Bardzo korzystne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą drukowania z i skanowania do sprzętów mobilnych i usług w chmurze, możliwością drukowania 19 obr./min w trybie monochromatycznym i całą gamą funkcji sieciowych.Wysoka sprawność, wysoka jakośćWszechstronna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur, w których liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i barwnym, cechujący się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę.

  Dzięki szerokiej kasecie na 250 arkuszy i samoczynnemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy urządzenia Canon serii MAXIFY MB2150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu niepodatnych na markery i tarcie atramentów DRHD.

  Urządzenie Canon linii MAXIFY MB2150 drukuje w formacie A4 z dużą szybkością (19 obr./min w trybie monochromatycznym i 13 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.Ekonomiczna eksploatacjaOszczędność jest priorytetem – od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po produktywne, wymieniane pojedynczo zbiorniki z barwnym atramentem.

  Czarne wkłady produktywność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady – na poziomie 900 stron (wg normy ISO), co skraca czas przerw w pracy. Opcjonalny 4-barwny wielopak zezwala na jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.skuteczność i nietrudna obsługaFunkcja drukowania dwustronnego i obsługa zróżnicowanych rozmiarów i typów papieru – od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości – usprawnia realizowanie typowych zadań drukowania w biurze.

  Ta wyprodukowana z myślą o wydajności drukarka jest szybka i przystępna w użytku. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksów sądostępne dzięki kolorowemu ekranowi TFT o przekątnej 6,2 cm (2,5 cala) w urządzeniu Canon serii MAXIFY MB2150.Drukowanie ze smartfonów i z tabletów i usług w chmurzeObsługiwane są aplikacje Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT, drukowanie z chmury, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentów w modnych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur.

  Tryb punktu dostępu powoduje, iż urządzenia mobilne mogą się zespalać z drukarkami, nawet bez użycia sieci Wi-Fi.Funkcje monitoringu i konserwacjiFiltrowanie adresów IP gwarantuje prawa dostępu wyłącznie wybranej liczbie użytkowników, a protokół SMTP umożliwia bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail w sieci biurowej.

  Administratorzy systemów mogą prędko i z łatwością skonfigurować drukarkę i zablokować niektóre operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.Prosta integracja z sieciąAdministratorzy systemów docenią zgodność maszyn linii MAXIFY MB2150 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol).

  Jest to kanon zarządzania urządzeniami, który usprawnia integrowanie drukarek z istniejącymi sieciami biurowymi. Protokół SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanów błędów i liczników stron.właściwości skanowania: - typ skanera: Płaski, podajnik ADF- technologia skanera: Skaner kolorowy CIS- Rozdzielczość skanera (optyczna): Maks.

  1200 × 1200 dpi- Maksymalny format dokumentu: Szyba skanera: A4, LTR (216 x 297 mm)- Podajnik ADF: A4, LTR, LGL- Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów- Funkcje skanowania: Skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu sieciowego, skanowanie do chmury, skanowanie do pamięci USBParametry kopiowania: - szybkość kopiowania (przybliżona): Podajnik ADF (kolorowe): 10 obr./min- Podajnik ADF (monochromatyczne): 18 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: Do 99 arkuszy- Pomniejszanie/zwiększanie: 25–400%, dopasowanie do strony- Ustawienia jakości kopiowania: typowa, wysoka- Funkcje kopiowania: likwidowanie ramki, sortowanie, 2 strony na arkuszu, 4 strony na arkuszuParametry faksowania: - wariant faksu: Super G3 / kolorowy- Rozdzielczość faksowania: Tryb monochromatyczny: maks.

  300 x 300 dpi, Tryb barwny: 200 x 200 dpi- szybkość faksu: Tryb monochromatyczny: około 3 s (33,6 kb/s), Tryb kolorowy: około 1 min (33,6 kb/s)- Pamięć faksu: Maks. 250 stron- prędkie wybieranie kodowe: Maks.

  100 lokalizacji- Wybieranie grupowe: Maks. 99 lokalizacjiProcesor drukarki: Podajnik papieru: automatyczny podajnik dokumentów: Do 50 arkuszyOdbiornik papieru: Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PGI-1500XL BK- PGI-1500XL C - PGI-1500XL M - PGI-1500XL YWydajność mat.

  eksploatacyjnych: kryteria sprzętowe: - Windows: Internet Explorer 8, połączenie internetowe lub płyta CD-ROM- Mac: Safari 5 i połączenie internetowe- ekran: rozdzielczość 1024 × 768 albo wyższaAkcesoria w komplecie: - linia MAXIFY MB2150- przewód zasilający- Instalacyjne zbiorniki z atramentem- Konfiguracyjna płyta CD dla systemu Windows (sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)- Instrukcje obsługi- przewód faksu/telefonuOpcje rozbudowy: informacje o gwarancji: zwiększenia gwarancji: Pozostałe właściwości: Zasilanie:- Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Tryb gotowości (wyłączona lampa skanera)- Połączenie z komputerem poprzez USB: około 0,9 W- Wył.: około 0,2 W- Kopiowanie (połączenie z komputerem przez USB): około 27 WTyp i rozmiary:- Wyświetlacza:kolorowy ekran o przekątnej 6,2 cm...


☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) ☆

Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najważniejsze właściwości Canon PIXMA G3410:
  URZĄDZENIE KOLOROWE
  FORMAT A4
  wydajnOŚĆ: 7 000 STRON
  8 STRON NA MINUTĘ
  Urządzenie Wielofunkcyjne Atramentowe Canon PIXMA G3410 Kolorowe

  Drukarka Canon PIXMA G3410 to urządzenie, które nadzwyczajnie sprawdzi się równocześnie w domu, jak i w drobnym biurze. Z jego pomocą możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty, a także zdjęcia w wysokiej jakości. Dzięki możliwości połączenia przez Wi-Fi możesz korzystać z niego nie tylko z komputera, ale i z innych maszyn inteligentnych. Uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają oszczędność i niskie koszty eksploatacji. Jest to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, które spełni Twoje wymagania.

  rozszerz skuteczność w biurze

  Nie przestawaj być skutecznym! Dzięki dużej produktywności druku, która wynosi do 6000 stron w czerni i do 7000 stron w odcieniu, możesz drukować więcej bez ciągłej zapotrzebowania dopełniania atramentu. Technologia FINE od Canon zapewnia, że jakość wydruków będzie na najwyższym poziomie. Drukuj wyraźne teksty i żywe fotografie bez obaw o koszty i jakość.

  wielki zakres pracy

  Canon PIXMA G3410 potrafi więcej aniżeli myślisz. Możesz drukować zróżnicowane formaty papieru, od A4 po koperty, a nawet fotografie w różnorodnych rozmiarach. Dzięki opcji drukowania bez obramowania Twoje fotografie będą wyglądały jeszcze lepiej. Urządzenie obsługuje najróżniejsze typy papieru, więc możesz przypasować je do konkretnego zadania - od papieru zwykłego do papieru fotograficznego.

  Kompaktowe i bezusterkowe urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3410

  Jeżeli zależy Ci na przestrzeni, to Canon PIXMA G3410 jest dla Ciebie. Jest drobne,konkretne, dzięki temu łatwo znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu. Zbiorniki na atrament są umieszczone z przodu, łatwo można je pilnować. Dzięki trwałemu systemowi atramentu FINE urządzenie jest bezusterkowe choćby przy pokaźnych nakładach druku.

  Oprogramowanie i łączność zezwalające na więcej

  Korzystaj z aplikacji Canon PRINT na urządzeniach z systemami iOS i Android do bezprzewodowego drukowania i skanowania. Dzięki usługom PIXMA Cloud Link i Mopria masz też dostęp do drukowania z chmury. Sterowniki i oprogramowanie są kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, co ułatwia integrację z rozmaitymi urządzeniami.

  Kluczowe cechy Brother DCP-T520W

  Najważniejszymi cechami Brother DCP-T520W są: sprawny pojemnik na tusz umożliwiający wydrukowanie do 7500 stron w odcieniu czarnym, zastosowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi, szybkość druku do 9 obrazów na minutę w odcieniu i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, podajnik na 150 arkuszy papieru i projekt wyprodukowany w Japonii.

  innowacyjne rozwiązania

  Jednym z najciekawszych dodatków jest monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,2 cala, który usprawnia obsługę urządzenia. Hybrydowy system atramentów zezwala na uzyskanie rewelacyjnej jakości jednocześnie tekstu, jak i zdjęć. Bezprzewodowe możliwości i wszechstronność oprogramowania pozwalają na przypasowanie urządzenia do jednostkowych potrzeb i wymagań, co sprawia, iż Canon PIXMA G3410 to postępowe rozwiązanie dla każdego.

  Zapraszamy do kontaktu

  Masz pytania dotyczące naszego urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G3410? Zastanawiasz się, czy to jest właściwy wybór dla Ciebie? namawiamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta! Nasi eksperci są gotowi, żeby Ci pomóc dobrać urządzenie genialnie pasujące do Twoich potrzeb i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nie czekaj, zadzwoń już dzisiaj!


  Najważniejsze cechy urządzenia Canon PIXMA G3410:
  • Wszystko w jednym: To urządzenie nie jest tylko drukarką. Możesz również na nim kopiować i skanować, więc jest jak trzy maszyny w jednej!
  • Więcej wydruków, mniej problemów: Z tą drukarką możesz wydrukować aż do 6000 stron na czarno i 7000 w kolorze, zanim zabraknie atramentu. To dużo!
  • bardzo prawidłowej jakości wydruki: Urządzenie używa specjalnych atramentów, które sprawiają,równocześnie tekst, jak i fotografie wyglądają efektownie i wyraźnie.
  • Bezprzewodowe drukowanie: Masz telefon lub tablet? Możesz z nich wydrukować coś na tej drukarce dzięki Wi-Fi i specjalnej aplikacji.
  • minimalna i sprytna: Jest dość śladowa, więc zmieści się choćby w niewielkim pokoju. I mimo to, radzi sobie z dużą ilością pracy.
  • Oszczędność energii: Kiedy nic nie robisz, drukarka zużywa niezwykle niedużo energii. To korzystne dla środowiska i dla twojego rachunku za prąd.
  • Łatwość w użyciu: Ma śladowy wyświetlacz, na którym można zobaczyć, co się dzieje. Można łatwo wybrać, ile kopii chcesz zrobić czy jak się masz zespolić z Wi-Fi.
  • szybkość i wydajność: Nie będziesz musiał długo czekać. Ta drukarka drukuje około 9 stron na czarno w minutę i 5 w odcieniu.
  • Drukowanie zdjęć: Jeśli lubisz robić fotografie, to znakomita wiadomość! Ta drukarka drukujefotografie w wyjątkowo korzystnej jakości i nawet bez białych ramek wokół.
  • Obsługa rozmaitych papierów: Możesz zastosować rozmaitych typów papieru, od zwykłego po specjalny do zdjęć, a nawet koperty.

  Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie www.brother.pl)Podsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna do 700 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka wielofunkcyjna do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka wielofunkcyjna do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki wielofunkcyjne – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka wielofunkcyjna do 700 zł opinie,
 • dobra drukarka wielofunkcyjna do 700 zł cena,
 • drukarka wielofunkcyjna do 700 zł ranking,
 • drukarka wielofunkcyjna do 700 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...