Ranking drukarek wielofunkcyjnych Epson. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych Epson


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek wielofunkcyjnych Epson. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych Epson,
 • TOP5 często wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki wielofunkcyjne Epson najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne Epson, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek wielofunkcyjnych Epson, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 ☆

EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  ODBIERZ genialnE SŁUCHAWKI Creative Outlier Air V2

  pokazujemy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - teraz lepszy o instynktowne sterowanie dotykowe, zaimplementowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 zapewniającą udoskonaloną jakość połączeń oraz Super X-Fi® READY zapewniające najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

  Outlier Air V2 oferuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o wyśmienitej jakości 5,6 mm, a także Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki temu możesz radować się wciągającym dźwiękiem przez cały dzień. Certyfikat wodoodporności IPX5 gwarantujący znakomite przypasowanie i komfort dla wszelkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia.

  detale promocji: https://www.promonadrukarki.pl/

  Pożegnaj kartridże

  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i szczególnie niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, któ ra świetnie sprawdza się we wspó łczesnych, zapracowanych domach

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W zestawie atrament nawet na 3 lata3: Obejmuje 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze3
  • Zamienne butelki z atramentem o wielkiej produktywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dobieranie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie przy pomocy urządzenia inteligentnego4

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce efektywnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do zamiany i ró żnorodne opcje łączności jest to doskonała drukarka dla wszelkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy ponadprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże

  Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o znacznej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie

  Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i posiada w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata2. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

  innowacyjna i wszechstronna

  Urządzenie można prosto złączyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy laptopó w4. Na dodatek aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, nadzoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu.

  Mnó stwo funkcji

  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę5 ułatwiają wykonywanie ró żnych zadań.

  1 Na podstawie obliczeń marki Epson, średnia oszczędność na koszcie wydruku strony przeciętna ilość kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak przy pomocy butelek z atramentem EcoTank „ 101” i „ 103”. Poró wnanie średniej skuteczności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank „ 101” i „ 103” oraz oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) stosowanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. Podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony poprzez podzielenie optymalnych przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej wydajności przez sprzedaż jednostkową.

  2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej produktywności uzyskanej z załączonego zestawu atramentó w.


  3. Przekazane efektywności wyliczono za pomocą oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 lub 29103. Przekazane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 albo 29102. Podane produktywności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, typu używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu produktywność początkowego zestawu jest niższa.

  4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print niezbędne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver niezbędne jest połączenie z Internetem. Więcej danych o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

  5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej danych można znaleźć na stronie producenta Epson

  Specyfikacja:☆ expression home xp-5150 marki Epson ☆

expression home xp-5150 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ expression home xp-5150 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: expression home xp-5150 marki Epson
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5150

  Ekonomiczne wydruki wysokiej jakości są osiągalne — dowodzi tego urządzenie XP-5150. Pojedyncze wkłady atramentowe przynoszą dużo oszczędności, ponieważ wymienia się tylko zużyte barwy. Model, będący częścią oferty niewielkich sprzętów wielofunkcyjnych, łączy sporo rozmaitych funkcji ze eleganckim wyglądem. Urządzenie gwarantuje nieszablonową swobodę działania dzięki szerokiemu wyborowi opcji drukowania z maszyn przenośnych w ramach usługi Epson Connect.

  Kluczowe atrybuty:

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i fotografii

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Epson iPrint

  Automatyczne drukowanie dwustronne

  barwny wyświetlacz o przekątnej 6,1 cm

  wydajne i tanie tusze

  produktywne i niedrogie

  Oto imponujące wszechstronne urządzenie, na którym można polegać. Dzięki wykorzystaniu produktywnych atramentów firmy Epson to śladowe urządzenie wielofunkcyjne może drukować równocześnie ostre i wyraźne dokumenty tekstowe, jak i błyszczące zdjęcia o jakości jak ze studia fotograficznego. Jest ponadto wyjątkowo ekonomiczne za sprawą pojedynczych wkładów atramentowych — można zaoszczędzić, wymieniając jedynie zużyte odcienie.

  Drukowanie mobilne

  Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać aplikację iPrint na dowolne urządzenie, aby skorzystać z bezprzewodowego drukowania i skanowania. Lecz to nie koniec możliwości! Dzięki funkcji Epson Email Print można drukować z dowolnego miejsca, wysyłając dokumenty i zdjęcia bezpośrednio do drukarki za pośrednictwem poczty e-mail. Kreatywnym użytkownikom spodoba się aplikacja Creative Print, która zezwala na drukowanie zdjęć bezpośrednio z Facebooka, tworzenie własnych kartek okolicznościowych i papeterii, a choćby zamianę zdjęć w szablony kolorowanek. Interfejs Wi-Fi Direct przystępne drukowanie ze zgodnych maszyn bezprzewodowych bez konieczności przyłączania ich do sieci.

  Drukowanie bez komputera

  Urządzenie zostało wyposażone w użyteczny czytnik kart pamięci. Starczy włożyć do drukarki kartę pamięci,przy pomocy kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 6,1 cm i {pomocn|przydatn)ych instrukcji drukować zdjęcia bez użycia komputera.

  Zawartość zestawu:
  • Drukarka 3w1 Epson XP-5150
  • komplet oryginalnych tuszów Epson
  • dokumentacja, płyta z oprogramowaniem,
  • kabel zasilający
  Specyfikacja techniczna:
  • Technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, B6, DL
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Rodzaje podajników papieru: Kasetowy
  • Liczba podajników papieru: 1
  • Szybkość druku w kolorze: do 20 str./min
  • Szybkość druku w mono: do 33 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Automatyczny
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint, Czytnik kart pamięci
  • Wyświetlacz: Wbudowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • Liczba wkładów drukujących: 4
  • Dodatkowe informacje: Drukowanie bez marginesów, Wbudowany czytnik kart pamięci
  • Dołączone akcesoria: Kabel zasilający, Zestaw tuszów startowych
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 187 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 5,5 kg

  Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami XL


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka wielofunkcyjna atramentowa Epson L6270 Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach za sprawą tej szybkiej wielofunkcyjnej drukarki atramentowej z ADF, która nadzwyczajnie sprawdza się w zabieganych domach i śladowych biurach NAJWAŻNIEJSZE cechy Metoda drukowania: Głowica drukująca PrecisionCore™ Konfiguracja dysz: 400 dysz czarnych, 128 dysz naniewielka wielkość kropel: 3,3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości technologia tuszów: Czarny atrament pigmentowy i kolorowe atramenty wodne Rozdzielczość drukowania: 4.800 x 1.200 DPI Wielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, Kopia prędkość druku ISO/IEC 24734: 15,5 Str./min.

  Monochromatyczny, 8,5 Str./min. Colour szybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 20 Str./min. Colour (papier zwykły), 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper) szybkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734: 6,5 str.

  A4/min Monochromatyczny, 4,5 str. A4/min Colour odcienie: Czarny [Pigment], Cyjan [Dye], Żółty [Dye], Magenta [Dye] Pożegnaj kartridże Bezproblemowe drukowanie w domu i nieznacznym biurze – pojemniki na atrament o pokaźnej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i gromadzi w zestawie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w odcieniu.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży progresywna i wszechstronna Urządzenie można z łatwością połączyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów4.

  ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, pilnuj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  dużo funkcji kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, podajnik dokumentów na 30 arkuszy, przedni podajnik papieru na 250 arkuszy oraz prędkość drukowania do 15,5 strony na minutę usprawniają realizowanie najróżniejszych zadań.

  SPECYFIKACJA technicznA technika Metoda drukowania: Głowica drukująca PrecisionCore™ Konfiguracja dysz: 400 dysz czarnych, 128 dysz naniewiele znacząca wielkość kropel: 3,3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości technika tuszów: Czarny atrament pigmentowy i kolorowe atramenty wodne Rozdzielczość drukowania: 4.800 x 1.200 DPI Wielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, Kopia Drukowanie ilość kolorów: 4 colour prędkość druku ISO/IEC 24734: 15,5 Str./min.

  Monochromatyczny, 8,5 Str./min. Colour szybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 20 Str./min. Colour (papier zwykły), 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (lśniący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper) prędkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734: 6,5 str.

  A4/min Monochromatyczny, 4,5 str. A4/min Colour barwy: Czarny [Pigment], Cyjan [Dye], Żółty [Dye], Magenta [Dye] Skanowanie szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 200 DPI;, 5 ipm with ADF scan 12 sec.

  with flatbed scan szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor): 200 DPI;, 5 ipm with ADF scan 27 sec. With flatbed scan Rozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) Rozdzielczość optyczna (automatyczny podajnik dokumentów): 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG wariant skanera: detektor kontaktowy obrazu (CIS) Rozdzielczość optyczna: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) Obsługa papieru / nośników liczba przegródek do papieru: 1 Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5, C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 16:9, Legal Dwustronne: Tak automatyczny podajnik dokumentów: 30 pages pojemność podajnika papieru: 30 Arkusze Paper Tray Capacity: 250 Arkusze W standardzie stosowna gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m² Przetwarzanie nośników wydruku: automatyczny podajnik dokumentów, automatyczny druk dwustronny (A4, zwykły papier), Drukowanie bez marginesów informacje ogólne Zużycie energii: 12 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,9 W (tryb uśpienia), 5,3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,15 kWh/week Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V rozmiary towaru: 375‎ x 347 x 231 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga produktu: 6,7 kg Kompatybilne systemy operacyjne: Mac OS X 10.6.8, Window


☆ Epson l3260 (8715946683898) ☆

Epson l3260 (8715946683898) Najniższa Cena Online

☆ Epson l3260 (8715946683898) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson l3260 (8715946683898)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka urządzenie 3w1 Epson L3260 Dye lnk skanCiesz się drukowaniem bezprzewodowym i wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży z wyświetlaczem LCD NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, KopiaRozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)wariant skanera: czujka kontaktowy obrazu (CIS)Przyłącza: USB, WiFi, Wi-Fi Direct EcoTank L3260Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson.

  zaimplementowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do zamiany, różnorodne opcje łączności i ekran LCD jest to doskonała drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o obszernej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanieDrukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w pakiecie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży nowoczesna i wszechstronnaUrządzenie można prosto związać z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy notebooków.

  ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, kontroluj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu.

  mnóstwo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają realizowanie najróżniejszych zadań.

  Kluczowe cechy Drukarka, skaner i kopiarka: Wielofunkcyjna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i wyświetlaczem LCD Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90% W pakiecie atrament choćby na 3 lata: Obejmuje 8100 stron w czerni oraz 6500 stron w odcieniu Zamienne butelki z atramentem o szerokiej produktywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie, drukowanie i skanowanie z urządzenia inteligentnego SPECYFIKACJA technologicznATechnikaMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, KopiaDrukowanieSzybkość druku ISO/IEC 24734: 10 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmSzybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)odcienie: Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta SkanowanieSzybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 200 DPI;, 11 sec.

  with flatbed scanSzybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor): 200 DPI;, 28 sec. With flatbed scanRozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNGTyp skanera: czujka kontaktowy obrazu (CIS)Rozdzielczość optyczna: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)Obsługa papieru / nośnikówLiczba przegródek do papieru: 1Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21,0 cm), B5 (17,6x25,7 cm), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, DL (koperta), Nr 10 (koperta), C6 (koperta), Letter, Użytkownika, LegalDwustronne: Ręczna obsługaPojemność podajnika papieru: 30 ArkuszePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przetwarzanie nośników wydruku: Borderless print (up to 10 x 15cm) informacje ogólneZużycie energii: 12 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,7 W (tryb uśpienia), 4,5 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,14 kWh/weekNapięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 HzWymiary produktu: 375‎ x 347 x 179 mm


☆ Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 Epson EcoTank L5296 - C11CJ65404- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946683881) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 Epson EcoTank L5296 - C11CJ65404- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946683881) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 Epson EcoTank L5296 - C11CJ65404- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946683881) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 Epson EcoTank L5296 - C11CJ65404- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946683881)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  producent Epson Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L5296 4w1 cechy L5296;atram.kolor. Rodzina EcoTank Podstawowe funkcje drukarka, kopiarka, skaner, fax typ drukarki Atramentowa kolorowa Maksymalny rozmiar papieru A4 Duplex Nie technika druku Atramentowa Rozdzielczość druku - główna 5760 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1440 dpi szybkość drukowania mono (max) 10.0 stron/min prędkość drukowania odcień (max) 5.0 stron/min Maksymalna gramatura papieru 300 g/m2 ilość podajników papieru 1 szt objętość zamontowanych podajników 100 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Tak Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Tak Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Rozdzielczość optyczna skanera - główna 2400 dpi Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa 1200 dpi Telefon Nie Fax Tak Interfejs komunikacyjny USB Interfejs komunikacyjny RJ-45 Interfejs komunikacyjny WiFi Direct Interfejs sieciowy WiFi Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne C13T00S14A Materiały eksploatacyjne oryginalne C13T00S24A Materiały eksploatacyjne oryginalne C13T00S34A Materiały eksploatacyjne oryginalne C13T00S44A typowe języki drukarki Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 Obsługiwane formaty druku C6 Obsługiwane formaty druku Koperta DL Obsługiwane formaty druku Koperta nr 10 Obsługiwane formaty druku Letter Obsługiwane formaty druku Legal Obsługiwane formaty druku 10 x 15 cm Obsługiwane formaty druku 13 x 18 cm Maksymalne zużycie energii 12 W Waga (kg) 5.000 wymiary: Szerokość (mm) 375 rozmiary: Wysokość (mm) 237 wymiary: Głębokość (mm) 347 Obsługiwane systemy operacyjne Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows XP Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) załączone oprogramowanie informacje dodatkowe Zawartość: informacje dopełniające - 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) informacje dopełniające - dodatkowa butelka z czarnym atramentem informacje uzupełniające - Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe dane dodatkowe - kabel zasilający, Karta gwarancyjna dane dodatkowe szybkość faksowania: ok.

  3 s/stronę A4 dane dodatkowe szybkość skanowania: dane dodatkowe - do: 5 obr./minutę (A4, mono, 200 dpi, skaner płaski) informacje dopełniające - do: 2,07 obr./minutę (A4, kolor, 200 dpi, skaner płaski) Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Urządzenia wielofunkcyjne\atramentowe


☆ Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 EPSON Eco Tank L3260 ☆

Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 EPSON Eco Tank L3260 Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 EPSON Eco Tank L3260 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 EPSON Eco Tank L3260
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Epson Drukarka wielofunkcyjna ET M15140 mono A3+/(W)LAN/32ppm/ADF50/2S-scan ☆

Epson Drukarka wielofunkcyjna ET M15140 mono A3+/(W)LAN/32ppm/ADF50/2S-scan Najniższa Cena Online

☆ Epson Drukarka wielofunkcyjna ET M15140 mono A3+/(W)LAN/32ppm/ADF50/2S-scan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Drukarka wielofunkcyjna ET M15140 mono A3+/(W)LAN/32ppm/ADF50/2S-scan
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne Epson ECOTANK M15140 A3 Wszechstronny monochromatyczny model Ten wszechstronny monochromatyczny model EcoTank M15140, skierowany do małych biur, a także użytkowników biznesowych, pozwala realizować zadania w formacie do A3+, jednocześnie gwarantując niski koszt druku.

  realne to jest dzięki obszernej szybkości skanowania i drukowania, dwóm przednim podajnikom na 250 arkuszy A3, tylnemu na 50 arkuszy A3+ i automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy w formacie A3.

  Drukuj, tak jak lubisz, korzystając z opcji druku przenośnego, łączności Ethernet i ekranu dotykowego LCD o przekątnej 6,8 cm. Zrealizuj więcej zadań w krótszym czasie To szybkie i wydajne urządzenie wielofunkcyjne Epson ECOTANK M15140 drukuje z prędkością 25 stron na minutę, a pierwszą stron otrzymasz w zaledwie 5,5 sekundy Oprócz tego szybkie drukowanie dwustronne i automatyczny podajnik dokumentów pozwolą Ci przyspieszyć codzienne zadania.

  Drukowanie w jakości biznesowej Szybkoschnący atrament pigmentowy sprawia, że wydruki z urządzenia wielofunkcyjnego Epson ECOTANK M15140 są pozbawione smug i nie rozmazują się przy zaznaczaniu przy pomocy markerów.

  dzięki temu atramentowi można posiadać pewność, że wydruki będą nieprzeciętnej jakości, z wyraźnym tekstem. Z jednego zestawu wymiennego atramentu można wydrukować do 7500 stron w czerni. Bezawaryjność i łatwość zastosowania Szczelne i intuicyjne w używaniu butelki z atramentem z możliwością ponownego zamknięcia ułatwiają napełnianie pojemnika na atrament.

  Głowica drukująca PrecisionCore w Epson ECOTANK M15140 niewymagająca zastosowania ciepła słynie z szybkości, jakości, bezusterkowości i wydajności oraz trwałości przez cały okres eksploatacji urządzenia. Brak czasu rozgrzewania i prędkie drukowanie pierwszej strony przy mniejszym zużyciu mocy.


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka wielofunkcyjna atramentowa Epson EcoTank L3211
  Kluczowe parametry:

  Wysoka jakość wydruków i skanów

  ✅ Druk na papierze fotograficznym nawet 300 g/m²

  Rozdzielczość druku 5760 x 1440 dpi

  W zestawie czarny tusz na 8100 stron i barwny na 6500 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Epson)

  Urządzenia wielofunkcyjne do domu i niewielkiego biura

  Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3211 pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i drobnej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością oraz prędkością jednocześnie kopiowania, skanowania, jak i wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest za każdym razem gotowa do pracy, a wymiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.

  Pożegnaj kartridże

  Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3211 zagwarantuje bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o znacznej pojemności możesz uzupełniać bez bałaganu. Co więcej, butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie

  To ekonomiczne urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i mieści w pakiecie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Załączony atrament zezwala na wydrukowanie choćby do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

  technika niewymagająca wykorzystania ciepła

  technika Micro Piezo wykorzystuje kryształy piezo, które pulsują, gdy docierają do nich wysyłane przez drukarkę sygnały elektryczne. Wytwarza nieprawdopodobnie jednakowe krople, równocześnie pod względem kształtu, jak i wymiaru, żeby wydruki były wyraźne i ostre. Drukarki cieplne wykorzystują komponent podgrzewający do gotowania atramentu. W ten sposób powstaje bańka powietrzna, która wypycha atrament przez dyszę. W rezultacie wydruki mogą być mniej staranne.

  W zestawie
  • 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta)
  • 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem
  • sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • przewód zasilający
  • instrukcja konstrukcji
  • karta gwarancyjna
  Gwarancja 36 miesięcy

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Epson jest osiągalna po rejestracji na stronie producenta w ciągu 30 dni od daty zakupu.


  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i niepokaźnego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 300 g/m²
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, DL, Letter, Formaty niestandardowe, C6, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm
  • typy podajników papieru: Szczelinowy
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • prędkość druku w mono: do 10 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 5760 x 1440 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Skaner: Tak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • szybkość skanowania: do 32 s
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • Skanowanie do chmury: Nie
  • wyświetlacz: Brak
  • Interfejsy: USB
  • Wersja z WiFi: Nie
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, Dodatkowy czarny tusz - 1 szt., Dodatkowy pakiet tuszów (4 szt.)
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 179 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 3,9 kg
  efektywnOŚĆ TUSZÓW
  • efektywność czarnego atramentu: 8.100 Strony
  • produktywność kolorowego atramentu: 6.500 Strony

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ ecotank et-m3180 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson ☆

ecotank et-m3180 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson Najniższa Cena Online

☆ ecotank et-m3180 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: ecotank et-m3180 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie dwustronne:automatyczny;Funkcje uzupełniające:drukowanie ze smartfona / tabletu, dotykowy ekran;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, faks;Głębokość:347 mm;Gwarancja:12 miesięcy, po rejestracji na stronie producenta 36 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, charakterystyczna;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 13.0, Android od wersji 4.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;przewód USB w zestawie:nie;Łączność bezprzewodowa:WiFi, Wireless Direct Printing, Google Cloud Print;Maksymalny wymiar skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:C13T03P14A;Obsługiwane formaty nośników:A4, A5, A6, B5, B6, koperty, legal, letter;Obsługiwany format papieru:A4;opisy producenta:Epson Connect;Panel kontrolny:tak;Podajnik kartek:100 arkuszy;Poziom głośności:56 dB;Praca bez włączonego komputera:tak;Praca w sieci:tak;prędkość kopiowania do:17 str/min;Rozdzielczość kopii:600 x 600 dpi;Rozdzielczość optyczna:1200 x 2400 dpi;Rozdzielczość w czerni:1200 x 2400 dpi;Szerokość:375 mm;szybkość druku w czerni:20 str/min;technika drukowania:atramentowa (monochromatyczna);typ gwarancji:standardowa;wariant skanera:stolikowy;Waga:7,3 kg;wbudowany faks:tak;wbudowany telefon:nie;Wyposażenie:przewód zasilający;Wysokość:346 mm;Złącza:LAN (Ethernet)


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 ecotank l6270 ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 ecotank l6270 Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 ecotank l6270 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 ecotank l6270
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki wielofunkcyjne Epson – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne Epson, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych Epson jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Urządzenie expression home xp-2105 (8715946698595) ☆

Epson Urządzenie expression home xp-2105 (8715946698595) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie expression home xp-2105 (8715946698595) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EPSON
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie expression home xp-2105 (8715946698595)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Jeśli szukasz niedrogiej, stylowej i nieskomplikowanej w obsłudze drukarki, XP-2150 z pewnością spełni wszystkie wymogi. Gwarantuje wyraźne i żywe wydruki, a także umożliwia drukowanie mobilne przy pomocy Wi-Fi, Wi-Fi Direct....

☆ expression home xp-5150 marki Epson ☆

expression home xp-5150 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ expression home xp-5150 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: expression home xp-5150 marki Epson
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5150

  Ekonomiczne wydruki wysokiej jakości są możliwe — dowodzi tego urządzenie XP-5150. Pojedyncze wkłady atramentowe przynoszą dużo oszczędności, ponieważ wymienia się tylko zużyte odcienie. Model, będący częścią oferty niewielkich maszyn wielofunkcyjnych, łączy dużo różnych funkcji ze stylowym wyglądem. Urządzenie zapewnia wyjątkową swobodę działania dzięki szerokiemu wyborowi opcji drukowania z maszyn przenośnych w ramach usługi Epson Connect.

  Kluczowe atrybuty:

  Wysoka jakość barwnych wydruków i zdjęć

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Epson iPrint

  Automatyczne drukowanie dwustronne

  kolorowy wyświetlacz o przekątnej 6,1 cm

  produktywne i tanie tusze

  produktywne i niedrogie

  Oto imponujące wszechstronne urządzenie, na którym można polegać. Dzięki wykorzystaniu efektywnych atramentów marki Epson to minimalne urządzenie wielofunkcyjne może drukować jednocześnie ostre i wyraźne dokumenty tekstowe, jak i błyszczące zdjęcia o jakości jak ze studia fotograficznego. Jest dodatkowo wyjątkowo ekonomiczne za sprawą pojedynczych wkładów atramentowych — można zaoszczędzić, wymieniając jedynie zużyte barwy.

  Drukowanie mobilne

  Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać aplikację iPrint na dowolne urządzenie, aby skorzystać z bezprzewodowego drukowania i skanowania. Lecz to nie koniec możliwości! Dzięki funkcji Epson Email Print można drukować z dowolnego miejsca, wysyłając dokumenty i zdjęcia bezpośrednio do drukarki za pośrednictwem poczty e-mail. Kreatywnym użytkownikom spodoba się aplikacja Creative Print, która pozwala na drukowanie fotografii bezpośrednio z Facebooka, tworzenie własnych kartek okolicznościowych i papeterii, a choćby zamianę zdjęć w szablony kolorowanek. Interfejs Wi-Fi Direct nietrudne drukowanie ze zgodnych maszyn bezprzewodowych bez konieczności przyłączania ich do sieci.

  Drukowanie bez komputera

  Urządzenie zostało wyekwipowane w ergonomiczny czytnik kart pamięci. Wystarczy włożyć do drukarki kartę pamięci,przy pomocy kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 6,1 cm i {pomocn|przydatn)ych instrukcji drukować zdjęcia bez użycia komputera.

  Zawartość zestawu:
  • Drukarka 3w1 Epson XP-5150
  • komplet oryginalnych tuszów Epson
  • dokumentacja, płyta z oprogramowaniem,
  • kabel zasilający
  Specyfikacja techniczna:
  • Technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, B6, DL
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Rodzaje podajników papieru: Kasetowy
  • Liczba podajników papieru: 1
  • Szybkość druku w kolorze: do 20 str./min
  • Szybkość druku w mono: do 33 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Automatyczny
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint, Czytnik kart pamięci
  • Wyświetlacz: Wbudowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • Liczba wkładów drukujących: 4
  • Dodatkowe informacje: Drukowanie bez marginesów, Wbudowany czytnik kart pamięci
  • Dołączone akcesoria: Kabel zasilający, Zestaw tuszów startowych
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 187 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 5,5 kg

  Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami XL


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka wielofunkcyjna atramentowa Epson EcoTank L3211
  Kluczowe parametry:

  Wysoka jakość wydruków i skanów

  ✅ Druk na papierze fotograficznym nawet 300 g/m²

  Rozdzielczość druku 5760 x 1440 dpi

  W komplecie czarny tusz na 8100 stron i kolorowy na 6500 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Epson)

  Urządzenia wielofunkcyjne do domu i małego biura

  Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3211 pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i małej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością i szybkością jednocześnie kopiowania, skanowania, jak i wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest za każdym razem gotowa do pracy, a podmiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.

  Pożegnaj kartridże

  Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3211 gwarantuje bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o dużej pojemności możesz uzupełniać bez bałaganu. Co więcej, butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanie

  To ekonomiczne urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament zezwala na wydrukowanie nawet do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

  technologia niewymagająca wykorzystania ciepła

  technika Micro Piezo wykorzystuje kryształy piezo, które pulsują, gdy docierają do nich wysyłane poprzez drukarkę sygnały elektryczne. Tworzy niesłychanie jednakowe krople, zarówno pod względem kształtu, jak i wymiaru, by wydruki były wyraźne i ostre. Drukarki cieplne wykorzystują element podgrzewający do gotowania atramentu. W ten sposób powstaje bańka powietrzna, która wypycha atrament przez dyszę. W efekcie wydruki mogą być mniej skrupulatne.

  W pakiecie
  • 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta)
  • 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem
  • sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • kabel zasilający
  • instrukcja konstrukcji
  • karta gwarancyjna
  Gwarancja 36 miesięcy

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Epson jest możliwa po rejestracji na stronie producenta w ciągu 30 dni od daty zakupu.


  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do domu i nieznacznego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 300 g/m²
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, DL, Letter, Formaty niestandardowe, C6, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm
  • warianty podajników papieru: Szczelinowy
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • ilość podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • szybkość druku w mono: do 10 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 5760 x 1440 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Skaner: Tak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • szybkość skanowania: do 32 s
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • Skanowanie do chmury: Nie
  • ekran: Brak
  • Interfejsy: USB
  • Wersja z WiFi: Nie
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, Dodatkowy czarny tusz - 1 szt., Dodatkowy komplet tuszów (4 szt.)
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 179 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 3,9 kg
  efektywnOŚĆ TUSZÓW
  • produktywność czarnego atramentu: 8.100 Strony
  • produktywność kolorowego atramentu: 6.500 Strony

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 ☆

EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  ODBIERZ doskonałE SŁUCHAWKI Creative Outlier Air V2

  demonstrujemy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - teraz ulepszony o instynktowne sterowanie dotykowe, wbudowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 gwarantującą ulepszoną jakość połączeń, a także Super X-Fi® READY zapewniające najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

  Outlier Air V2 oferuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o nieprzeciętnej jakości 5,6 mm oraz Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki temu możesz radować się wciągającym dźwiękiem poprzez cały dzień. Dokument wodoodporności IPX5 zapewniający wspaniałe dobranie i komfort dla wszystkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia.

  szczegóły promocji: https://www.promonadrukarki.pl/

  Pożegnaj kartridże

  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i nad wyraz niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, któ ra perfekcyjnie sprawdza się we wspó łczesnych, zabieganych domach

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W zestawie atrament choćby na 3 lata3: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w kolorze3
  • Zamienne butelki z atramentem o pokaźnej wydajności: Jeden pakiet butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: kompletowanie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie przy pomocy urządzenia inteligentnego4

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson. Zastosowane pojemniki na atrament są nieskomplikowane do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce produktywnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do podmiany i ró żnorodne opcje łączności jest to genialna drukarka dla wszystkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże

  Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o pokaźnej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie

  Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i zawiera w pakiecie atrament wystarczający nawet na 3 lata2. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

  innowacyjna i wszechstronna

  Urządzenie można prosto złączyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy laptopó w4. Dodatkowo aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, kontroluj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu.

  Mnó stwo funkcji

  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę5 usprawniają wykonywanie ró żnych zadań.

  1 Na podstawie obliczeń firmy Epson, średnia oszczędność na koszcie wydruku strony średnia liczba kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak przy pomocy butelek z atramentem EcoTank „ 101” i „ 103”. Poró wnanie średniej sprawności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank „ 101” i „ 103”, a także oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) używanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. Podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony przez podzielenie odpowiednich przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej wydajności poprzez sprzedaż jednostkową.

  2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej efektywności uzyskanej z załączonego zestawu atramentó w.


  3. Podane produktywności wyliczono przy pomocy oryginalnej metodologii marki Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 lub 29103. Podane efektywności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 lub 29102. Przekazane efektywności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, rodzaju wykorzystywanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunkó w pracy, np. Temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu skuteczność początkowego zestawu jest niższa.

  4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print niezbędne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver potrzebne jest połączenie z Internetem. Więcej danych o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

  5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie marki Epson

  Specyfikacja:☆ Epson Urządzenie ecotank l3266 ☆

Epson Urządzenie ecotank l3266 Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie ecotank l3266 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EPSON
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie ecotank l3266
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i szczególnie niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży z wyświetlaczem LCD. Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce efektywnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do podmiany, różnorodne opcje łączności i ekran LCD jest to znakomita drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niesłychanie niskim koszcie wydruku strony. Urządzenie można prosto zespoić z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Dodatkowo aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, pilnuj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu....


Podsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna Epson najlepsza?


Najlepsza drukarka wielofunkcyjna Epson w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka wielofunkcyjna Epson w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki wielofunkcyjne – Zestawienie na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych Epson nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka wielofunkcyjna Epson opinie,
 • dobra drukarka wielofunkcyjna Epson cena,
 • drukarka wielofunkcyjna Epson ranking,
 • drukarka wielofunkcyjna Epson jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-drukarek-wielofunkcyjnych-epson-jaka-najlepsza/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...