Ranking drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek etykiet.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki termiczne do etykiet do 6000 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki termiczne do etykiet do 6000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Drukarka kart zc300 (zc31-0m0c000em00) marki Zebra ☆

Drukarka kart zc300 (zc31-0m0c000em00) marki Zebra Najniższa Cena Online

☆ Drukarka kart zc300 (zc31-0m0c000em00) marki Zebra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZEBRA
 • Nazwa produktu: Drukarka kart zc300 (zc31-0m0c000em00) marki Zebra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Zebra ZC300 to urządzenie do jednostronnego albo dwustronnego (w zależności od wybranej konfiguracji) zadruku kart plastikowych w rozdzielczości 300 dpi. Karty takie służyć mogą np. Jako identyfikatory dla pracowników, karty członkowskie lub lojalnościowe. Wielokolorowy zadruk odbywa się metodą sublimacyjną z prędkością 900 kart na godzinę (jednostronnie). Objętość zasobnika/podajnika wynosi 100 kart. Interfejsy znajdujące się w standardzie z drukarką to USB oraz Ethernet. dodatkową opcją jest możliwość zakupu wersji z koderem paska magnetycznego na kartach. Zaletą urządzenia jest zastosowany ekran LCD, wyświetlający komunikaty i wskazówki odnośnie wykorzystywania drukarki. W komplecie znajduje się kabel zasilający i kabel USB – aplikację do projektowania kart (Zebra CardStudio), taśmy i karty plastikowe należy natomiast zakupić osobno. Gwarancja producenta na Zebrę ZC300 wynosi 24 miesiące (na drukarkę jak i na głowicę).


☆ Półprzemysłowa drukarka Zebra ZT230 (ZT23042-D3EC00FZ) ☆

Półprzemysłowa drukarka Zebra ZT230 (ZT23042-D3EC00FZ) Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka Zebra ZT230 (ZT23042-D3EC00FZ) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZEBRA
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka Zebra ZT230 (ZT23042-D3EC00FZ)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro ☆

Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TSC
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  linia TTP-246M Pro bazuje na sprawdzonej platformie TTP-246M z wieloma stanowczymi zmianami. Rozszerzenia kolekcji Pro Nowa seria Pro wyekwipowana jest w odlewaną aluminiową płytę bazową i płytę montażową, która zawiera wrzeciono z metalowym podajnikiem mediów i wytrzymałą klapę rolkową. Ten nowy projekt, zaprojektowany specjalnie pod kątem budżetu, zagwarantuje bardziej wytrzymałą drukarkę dostosowaną do najistotniej wymagających cykli potrzeby. Inne udoskonalenia obejmują nowy uchwyt silnika do cichego drukowania, blokadę czujnika szczeliny, która uniemożliwia przesuwaniu się czujnika etykiet,, a także nową antystatyczną szczoteczkę do wstęgi. Na koniec TSC dodał opcjonalną opcję Hosta USB dla aplikacji wymagających wykorzystania skanera USB lub klawiatury. Nadzwyczajna rozdzielczość, wspaniała gwarancja dostępne są dwa modele z serią TTP-246M Pro. TTP-246M Pro drukuje przy 203 dpi z prędkością do 8 cali na sekundę, a TTP-344M Pro proponuje rozdzielczość 300 dpi przy prędkościach do sześciu cali na sekundę. Wszystkie drukarki TSC mają typową dwuletnią ograniczoną gwarancję. Załadowany ze charakterystycznymi funkcjami Drukarki TTP-246M Pro Series są zaopatrzone w charakterystyczne funkcje, w tym obsługę 600-metrowych taśm, rolki mediów o średnicy 8,2 ", obfity 6-przyciskowy wyświetlacz LCD, wbudowany interfejs USB 2.0, interfejsy równoległe i szeregowe. Integracja, port GPIO albo port hosta USB są dostępne jako opcja. Pamięci do stracenia kolekcja Pro proponuje pamięć, w tym 8 MB pamięci DRAM i 4 MB FLASH, która nieskomplikowane przechowywanie czcionek, międzynarodowych zestawów znaków i grafiki. Kolekcja Pro zawiera także bezpieczny czytnik kart pamięci flash (SD) FLASH do niedrogiego dodania do 4 GB pamięci jako opcja. Konkretny język programowania drukarki TSPL-EZ TSC dostarcza oprogramowanie układowe TSPL-EZ we wszystkich swoich drukarkach. TSPL-EZ obsługuje trzy różnorodne języki drukarek, w tym język drukarki TSC, TPLE (Translation Printer Language Eltron) i TPLZ (Translation Printer Language Zebra). TSPL-EZ zaimplementowane skalowalne czcionki True Type oraz interpreter języka BASIC z menedżerem plików do tworzenia sprawnych aplikacji do interfejsów drukarki z wieloma typami hostów. Druk przemysłowy Bezpieczeństwo pacjentów w służbie zdrowia Etykietowanie zgodności Praca w toku Realizacja zamówienia Dystrybucja wysyłka / odbiór Sprzedaż biletów Elektronika i etykietowanie biżuterii

☆ Drukarka kart Zebra ZC300 (ZC32-000C000EM00) ☆

Drukarka kart Zebra ZC300 (ZC32-000C000EM00) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka kart Zebra ZC300 (ZC32-000C000EM00) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZEBRA
 • Nazwa produktu: Drukarka kart Zebra ZC300 (ZC32-000C000EM00)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Zebra ZC300 to urządzenie do jednostronnego albo dwustronnego (w zależności od wybranej konfiguracji) zadruku kart plastikowych w rozdzielczości 300 dpi. Karty takie służyć mogą np. Jako identyfikatory dla pracowników, karty członkowskie lub lojalnościowe. Wielokolorowy zadruk odbywa się metodą sublimacyjną z szybkością 900 kart na godzinę (jednostronnie). Objętość zasobnika/podajnika wynosi 100 kart. Interfejsy znajdujące się w standardzie z drukarką to USB i Ethernet. dopełniającą opcją jest możliwość zakupu wersji z koderem paska magnetycznego na kartach. Zaletą urządzenia jest zaimplementowany wyświetlacz LCD, wyświetlający komunikaty i wskazówki odnośnie użytkowania drukarki. W komplecie znajduje się kabel zasilający i przewód USB – aplikację do projektowania kart (Zebra CardStudio), taśmy i karty plastikowe należy natomiast zakupić osobno. Gwarancja producenta na Zebrę ZC300 wynosi 24 miesiące (na drukarkę jak i na głowicę).


☆ Przenośna drukarka etykiet Sato PW2NX ☆

Przenośna drukarka etykiet Sato PW2NX Najniższa Cena Online

☆ Przenośna drukarka etykiet Sato PW2NX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sato
 • Nazwa produktu: Przenośna drukarka etykiet Sato PW2NX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Sato PW2NX to linia nad wyraz wydajnych, wytrzymałych i kompaktowych 2-calowych drukarek mobilnych producenta SATO, wspaniała do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu, jak np. Produkcja, dystrybucja czy opieka zdrowotna. Drukarki SATO PW2NX o niewielkich wymiarach najlepszą w swej klasie szybkość i jakość druku, charakteryzując się uniwersalnością zastosowań. Modele SATO PW2NX to ekonomiczne rozwiązania proponujące prędki wydruk niezbędnych informacji — gdziekolwiek i kiedykolwiek pojawia się taka potrzeba. Urządzenia z serii Sato PW2NX drukują z maksymalną szybkością 152 mm na sekundę, dzięki temu są to najszybsze drukarki w swojej klasie. Mogą drukować w 47 głównych językach i idealnie sprawdzają się podczas drukowania tekstu, grafiki i kodów kreskowych 1D i 2D. Drukarki linii PW2NX oferują całkowitą szerokość druku 55 mm i są zaopatrzone w funkcje monitorowania temperatury otoczenia oraz kontroli drukarki, żeby zapewnić jednolitą jakość druku. Nieistotne, czy urządzenie jest używane poprzez pracownika magazynu, specjalistę opieki zdrowotnej czy sprzedawcę w sklepie — przyjazne dla użytkownika funkcje oraz znaczna prędkość druku sprawiają, że jest nietrudne w obsłudze. Https://youtu.be/uZAKQeJzXzA Drukarki serii PW2NX są kompatybilne z etykietami firmy SATO i wszystkimi powszechnie użytkowanymi nośnikami termicznymi. Gwarantują najwyższą jakość druku oraz odporność, gwarantując tym samym pełne zadowolenie naszych klientów. Kolekcja PW2NX jest również kompatybilna z etykietami bez podkładu (typu linerless), co najczęściej jest płatną opcją w modelach konkurencji. To ogromna zaleta dla klientów o rygorystycznych celach w zakresie ograniczenia odpadów, np. Sieci handlowych. Rolka etykiet bez podkładu zawiera do 40% więcej etykiet charakterystyczna, co widocznie przyczynia się do obniżenia ilości odpadów i emisji tlenku węgla. znikome rozmiary i pokaźna skuteczność Drukarki serii PW2NX są lżejsze od większości porównywalnych drukarek mobilnych na rynku, dzięki temu użytkownicy mogą je wygodnie nosić ze sobą poprzez całą zmianę w pracy. Niewielkich wymiarów drukarki SATO są także kompatybilne z zaczepami na pasek albo paskami na ramię usprawniającymi ich przenoszenie. Pomimo swojej znikomej konstrukcji, drukarki serii PW2NX, cechują się rewelacyjną wytrzymałością. Drukarki linii PW2NX są oporne na upadki z wysokości do 2,1 m i mają wytrzymałą poliwęglanową obudowę, a także elastomerowo-gumowy materiał na krawędziach absorbujący wszelkie wstrząsy w trakcie upadku. Uniemożliwia to kosztownym przestojom w wyniku uszkodzenia drukarki w trakcie jej użytkowania we wnętrzu albo na zewnątrz budynków. Od linii fabrycznych po szpitalne korytarze — urządzenie wytrzyma upadek na każdą twardą powierzchnię. Wszechstronność i bezusterkowość Drukarki kolekcji PW2NX charakteryzują się nadzwyczajną kompatybilnością. Dzięki emulacjom innych producentów, takim jak SCPCL, SZPL, POS i SDPL, zastąpienie istniejących drukarek jest nietrudne. Adekwatną wygodę użytkownika dodatkowo takie opcje łączności, jak Bluetooth 3.0, USB 2.0, obsługa NFC, a także zgodność z systemami operacyjnymi iOS i Android (w modelu typowym). Na dodatek, opcjonalny model z funkcją obsługi bezprzewodowej sieci LAN (IEEE802.11a/b/g/n) umożliwia użytkownikom połączenie z systemami hosta. W przypadku sieci handlowych opcja połączenia bezprzewodowego zwiększa skrupulatność synchronizacji etykiet przecenowych i kas w czasie rzeczywistym. Pracownicy sklepu mogą być pewni, iż akumulator w drukarkach linii PW2NX nie rozładuje się podczas drukowania wielu etykiet półkowych. Każde urządzenie jest wyposażone w wytrzymały, przyjazny środowisku akumulator litowo-jonowy, a także wbudowany chip z funkcjami inteligentnego ładowania i zarządzania. Przystępnych jest szereg akcesoriów do ładowania, np. Zasilacz AC i uchwyty do ładowania drukarek z 1 przegrodą / 4 przegrodami albo 1-kanałowa ładowarka akumulatora. Zapewniają one spokój ducha pracownikom działającym w terenie, np. Testerom maszyn przenośnych.

☆ Półprzemysłowa drukarka ba420 (ba420t-gs12-qm-s) marki Toshiba ☆

Półprzemysłowa drukarka ba420 (ba420t-gs12-qm-s) marki Toshiba Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka ba420 (ba420t-gs12-qm-s) marki Toshiba - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOSHIBA
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka ba420 (ba420t-gs12-qm-s) marki Toshiba
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Półprzemysłowa drukarka Toshiba BA420 asygnowana jest do zastosowań w biurach i sklepach – decydują o tym śladowe rozmiary urządzenia i plastikowa pokrywa (podobny model BA410 posiada metalową obudowę dzięki czemu pracować może w środowisku produkcyjnym). Urządzenie drukować może etykiety samoprzylepne termicznie i termotransferowo w rozdzielczości 203 albo 300 dpi (użytkownik wybiera konfigurację na poziomie zakupu). Drukarka posiada szereg interfejsów komunikacyjnych: USB 2.0, LAN 10/100, Bluetooth, NFC. Opcjonalnie dokupić można i zamontować w drukarce gilotynę, odklejak, zegar czasu rzeczywistego, moduły Wi-Fi czy także RFID UHF. Gwarancja producenta na Toshibę BA420 wynosi 12 miesięcy na drukarkę i 6 miesięcy na głowicę.☆ Półprzemysłowa drukarka zt231 (zt23143-d3e000fz) marki Zebra ☆

Półprzemysłowa drukarka zt231 (zt23143-d3e000fz) marki Zebra Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka zt231 (zt23143-d3e000fz) marki Zebra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZEBRA
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka zt231 (zt23143-d3e000fz) marki Zebra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Zebra ZT231 to następca półprzemysłowej drukarki ZT230 do zadruku etykiet samoprzylepnych. W zależności od wybranej konfiguracji mogą to być tylko etykiety termiczne albo ponadto termotransferowe (papierowe i foliowe). Wybrać należy także rozdzielczość druku, którą powinna dysponować drukarka – 203 lub 300 dpi. Maksymalna szerokość etykiet wraz z podkładem wynosi 114 mm, jednak zadruk odbywa się do szerokości 104 mm. Urządzenie standardowo wyposażone jest w interfejsy przewodowe USB, RS232 i Ethernet i Bluetooth w wersji BLE (tylko do zmiany konfiguracji drukarki, nie można w ten sposób zlecać wydruków). Na przednim panelu zastosowany jest duży kolorowy wyświetlacz, przy pomocy które można nie tylko konfigurować drukarkę, lecz też wyświetlić filmy instruktażowe ukazujące np. Jak założyć etykiety/taśmę, wymienić głowicę etc. Opcjonalnie dokupić można takie akcesoria jak gilotyna czy moduł Wi-Fi. Gwarancja producenta na Zebra ZT231 wynosi 24 miesiące na drukarkę i 12 miesięcy na głowicę.


☆ Tsc Półprzemysłowa drukarka mb340t (99-068a002-1202) ☆

Tsc Półprzemysłowa drukarka mb340t (99-068a002-1202) Najniższa Cena Online

☆ Tsc Półprzemysłowa drukarka mb340t (99-068a002-1202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TSC
 • Nazwa produktu: Tsc Półprzemysłowa drukarka mb340t (99-068a002-1202)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Biurkowa drukarka etykiet TSC TX600 ☆

Biurkowa drukarka etykiet TSC TX600 Najniższa Cena Online

☆ Biurkowa drukarka etykiet TSC TX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurkowa drukarka etykiet TSC TX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  kolekcja drukarek kodów kreskowych z pulpitem termotransferowym serii TX200 obsługuje więcej aplikacji drukarskich aniżeli jakakolwiek inna drukarka w swojej klasie. Dzięki trzem dostępnym modelom czterocalowa linia TX200 może obsługiwać wszystkie elementy - od etykiet 4x6 o większej obszerności, znakowania produktów o wyższej rozdzielczości i rozwiązań graficznych po etykiety o wysokiej rozdzielczości stosowane w aplikacjach do znakowania elektroniki. Modele z kolekcji TX200 to: TX200 - rozdzielczość 203 dpi z szybkością druku do 8 cali na sekundę TX300 - rozdzielczość 300 dpi przy prędkości druku do 6 cali na sekundę TX600 - drukarka o rozdzielczości 600 dpi z staranną kalibracją i rejestracją wymaganą do drukowania najmniejszych etykiet kolekcja TX200 jest kulminacją 23 lat projektowania najlepiej sprzedających się skutecznych i trwałych drukarek biurkowych. Drukarki wykorzystują dużą, 300-metrową taśmę zasilającą na jednym calowym rdzeniu, co oszczędza czas i pieniądze. Kolekcja TX200 przychylną dla użytkownika sprężynującą, dociskaną centralnie obudowę z klapką zapewniającą nietrudne ładowanie 5-calowych zwojów mediów. Budowa drukarki znamionuje się wytrzymałą, podwójną ścianą, która jest mocniejsza i trwalsza aniżeli inne mechanizmy termotransferowe przystępne na rynku. Jego solidny silnik jest wystarczająco silny, by obsłużyć 300-metrową taśmę. Standardowe interfejsy to USB 2.0, host USB-A, Ethernet 10/100 Mb / s oraz łączność szeregowa. Opcjonalne interfejsy komunikacyjne obejmują Bluetooth, 802.11a / b / g / n Wi-Fi i Centronics Parallel. Opcje drukarki obejmują jasny, kolorowy ekran LCD, etykietę obierania i prezentacji, a także nóż. Podobnie jak w przypadku wszelkich drukarek TSC, kolekcja TX200 posiada język sterowania drukiem TSPL-EZ, który jest w pełni kompatybilny z innymi językami drukarki TSC, jednocześnie obsługując TPLE (Translation Printer Language Eltron®) i TPLZ (Translation Printer Language Zebra®). Języki samoczynnie odszyfrować i przetłumaczyć format każdej etykiety, ponieważ jest ona wysyłana do drukarki. TSPL-EZ ma w dodatku wbudowane skalowalne czcionki True Type (oparte na silniku fontowym Monotype®), które zwykle można znaleźć tylko w droższych drukarkach. Biuro biznesowe Oznaczenie artykułu Etykietowanie zgodności Śledzenie zasobów Zarządzanie dokumentami Etykietowanie na półkach wysyłka / odbiór Etykietowanie próbek Kontrola ekwipunku Monitorowanie pacjenta

☆ Citizen Półprzemysłowa drukarka cl-s700rii (cls700iirnexxx) ☆

Citizen Półprzemysłowa drukarka cl-s700rii (cls700iirnexxx) Najniższa Cena Online

☆ Citizen Półprzemysłowa drukarka cl-s700rii (cls700iirnexxx) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CITIZEN
 • Nazwa produktu: Citizen Półprzemysłowa drukarka cl-s700rii (cls700iirnexxx)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki termiczne do etykiet do 6000 zł – Ranking na listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki termiczne do etykiet do 6000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ Citizen CL-S700, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, MS, ZPLII, Datamax, multi-IF (Wi-Fi) ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ ☆

◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ Citizen CL-S700, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, MS, ZPLII, Datamax, multi-IF (Wi-Fi) ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ Najniższa Cena Online

☆ ◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ Citizen CL-S700, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, MS, ZPLII, Datamax, multi-IF (Wi-Fi) ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Citizen
 • Nazwa produktu: ◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ Citizen CL-S700, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, MS, ZPLII, Datamax, multi-IF (Wi-Fi) ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Citizen CL-S700 - postępowe rozwiązanie dla przemysłu

  Wśród pionierskich i najistotniej poręcznych rozwiązań oferowanych przez naszą producenta znajdują się półprzemysłowe drukarki Citizen CL-S700, które umożliwiają skuteczne drukowanie w niesprzyjających warunkach przemysłowych. Konkretna pokrywa drukarek Citizen sprawia, iż mogą one pracować bezustannie w halach produkcyjnych, centrach logistycznych czy magazynach – wszędzie tam, gdzie mowa o trudnym środowisku pracy i intensywnym stosowaniu urządzenia.

  Wytrzymała drukarka półprzemysłowa

  Drukarka Citizen CL-S700 to bardzo ergonomiczne urządzenie, które pozwala na skuteczne drukowanie. Działa w oparciu o technologię druku termotransferowego, termicznego lub termicznego i termotransferowego (konfiguracja do wyboru przy zakupie). Na uwagę zasługuje przemyślana konstrukcja urządzenia - prace konserwacyjne czy serwisowe, związane na przykład z podmianą tworzyw eksploatacyjnych, przebiegają dzięki czemu efektywnie i bezproblemowo. Dlatego jesteśmy pewni, że drukarka stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

  Model Citizen CL-S700 posiada wytrzymałą obudowę, która dobrze znosi pracę w hałasie, przy znacznym zapyleniu czy w warunkach szerokiej wilgotności. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia wynoszącej od 0 do 40oC.

  Funkcjonalność drukarki półprzemysłowej Citizen CL-S700

  Drukarki Citizen CL-S700 to stanowczo poręczne urządzenia klasy przemysłowej. Umożliwiają wydruk w rozdzielczości 203 dpi albo 300 dpi. Drukarki osiągają prędkość drukowania do 254 mm na sekundę, co w praktyce oznacza, że są naprawdę sprawne. Innowacyjne rozwiązania techniczne w połączeniu z mocną konstrukcją powodują, że drukarki Citizen CL-S700 znajdują szereg zastosowań.

  zastosowania modelu CL-S700

  Drukarki Citizen CL-S700 są przystępne w dwóch modelach: cieplnym albo termotransferowym. Drukarki zaprojektowano z myślą o użyciach w sklepach, hurtowniach czy halach sprzedaży,również magazynach czy halach produkcyjnych. Zintegrowany system kontrolujący prowadzenie taśmy daje możliwość kontrolowania druku nawet na szczególnie niewielkich materiałach, w tym materiałach specjalistycznych. Urządzenia obsługują rolki materiału o średnicy 203 mm. Maksymalna długość taśmy termotransferowej to z kolei 450 m, co w praktyce oznacza, iż nie jest niezbędna tak częsta zamiana papieru ani taśmy. Maksymalna szerokość druku to w sytuacji modelu CL-S700 104,1 mm, zaś długość 812,8 mm.

  Drukarki półprzemysłowe z wieloma funkcjami

  Rozwiązania zaprojektowane poprzez firmę Citizen na dodatek rozszerzają skuteczność drukarek. Urządzenia pozwalają na prędkie i wydajne drukowanie, a zarazem gwarantują wysoką jakość druku. Prędkość zadruku wynosi aż 250 mm na sekundę. Sprawdzony metalowy mechanizm, który zezwala na otwieranie drukarki pod kątem 90 stopni w pionie, to kolejne stanowczo funkcjonalne rozwiązanie, które bezsprzecznie unosi komfort wykorzystywania maszyn.

  ergonomiczne urządzenie – obszerny wachlarz zastosowań

  Półprzemysłowa drukarka Citizen CL-S700 śmiało może być nazwana urządzeniem wszechstronnym - ma sporo przeróżnych zastosowań. Modele CL-S700 są zoptymalizowane w głównej mierze pod kątem połączenia praktycznych rozwiązań i długiego okresu eksploatacji. Urządzenia znajdują wykorzystanie bardzo w sektorze związanym z przemysłem, produkcją i handlem.

  Funkcjonalność urządzenia w dodatku podnieść można dzięki przystępnym w naszym sklepie akcesoriom, takim jak dopełniające złącza, obcinak, odklejak czy nawijak etykiet.

  firma nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety i taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.


☆ Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro ☆

Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TSC
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka etykiet TSC TTP-246M Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  linia TTP-246M Pro bazuje na sprawdzonej platformie TTP-246M z wieloma stanowczymi zmianami. Zwiększenia serii Pro Nowa seria Pro wyekwipowana jest w odlewaną aluminiową płytę bazową i płytę montażową, która zawiera wrzeciono z metalowym podajnikiem mediów i wytrzymałą klapę rolkową. Ten nowy projekt, zaprojektowany specjalnie pod kątem budżetu, gwarantuje bardziej wytrzymałą drukarkę dostosowaną do najistotniej wymagających cykli potrzeby. Inne udoskonalenia obejmują nowy uchwyt silnika do cichego drukowania, blokadę czujnika szczeliny, która uniemożliwia przesuwaniu się czujnika etykiet, i nową antystatyczną szczoteczkę do wstęgi. Na koniec TSC dodał opcjonalną opcję Hosta USB dla aplikacji wymagających wykorzystania skanera USB lub klawiatury. Nadzwyczajna rozdzielczość, nieprzeciętna gwarancja dostępne są dwa modele z serią TTP-246M Pro. TTP-246M Pro drukuje przy 203 dpi z prędkością do 8 cali na sekundę, a TTP-344M Pro oferuje rozdzielczość 300 dpi przy szybkościach do sześciu cali na sekundę. Wszystkie drukarki TSC posiadają typową dwuletnią ograniczoną gwarancję. Załadowany ze standardowymi funkcjami Drukarki TTP-246M Pro Series są wyekwipowane w charakterystyczne funkcje, w tym obsługę 600-metrowych taśm, rolki mediów o średnicy 8,2 ", spory 6-przyciskowy ekran LCD, wbudowany interfejs USB 2.0, interfejsy równoległe i szeregowe. Integracja, port GPIO lub port hosta USB są dostępne jako opcja. Pamięci do stracenia seria Pro oferuje pamięć, w tym 8 MB pamięci DRAM i 4 MB FLASH, która nietrudne przechowywanie czcionek, międzynarodowych zestawów znaków i grafiki. Seria Pro posiada także bezpieczny czytnik kart pamięci flash (SD) FLASH do niedrogiego dodania do 4 GB pamięci jako opcja. Mocny język programowania drukarki TSPL-EZ TSC dostarcza oprogramowanie układowe TSPL-EZ we wszystkich swoich drukarkach. TSPL-EZ obsługuje trzy różnorodne języki drukarek, w tym język drukarki TSC, TPLE (Translation Printer Language Eltron) i TPLZ (Translation Printer Language Zebra). TSPL-EZ zastosowane skalowalne czcionki True Type i interpreter języka BASIC z menedżerem plików do tworzenia efektywnych aplikacji do interfejsów drukarki z wieloma typami hostów. Druk przemysłowy Bezpieczeństwo pacjentów w służbie zdrowia Etykietowanie zgodności Praca w toku Realizacja zamówienia Dystrybucja dostawa / odbiór Sprzedaż biletów Elektronika i etykietowanie biżuterii

☆ Półprzemysłowa drukarka Honeywell PD45S (PD45S0F0010000300) ☆

Półprzemysłowa drukarka Honeywell PD45S (PD45S0F0010000300) Najniższa Cena Online

☆ Półprzemysłowa drukarka Honeywell PD45S (PD45S0F0010000300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HONEYWELL
 • Nazwa produktu: Półprzemysłowa drukarka Honeywell PD45S (PD45S0F0010000300)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Tsc Półprzemysłowa drukarka ml240p (99-080a005-0402) ☆

Tsc Półprzemysłowa drukarka ml240p (99-080a005-0402) Najniższa Cena Online

☆ Tsc Półprzemysłowa drukarka ml240p (99-080a005-0402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TSC
 • Nazwa produktu: Tsc Półprzemysłowa drukarka ml240p (99-080a005-0402)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  TSC ML240P to półprzemysłowa drukarka etykiet do zastosowań w przemyśle lekkim. Nowy model producenta TSC cechuje się kompaktowymi rozmiarami, wytrzymałą obudową i niższym poziomem hałasu od standardowych drukarek tej klasy. wymiana wałka dociskowego i głowicy odbywa się bez konieczności posiadania narzędzi. ML240P zezwala na wydruk termiczny i termotransferowy w rozdzielczości 203 dpi i z prędkością do 152 mm/s. Drukarkę połączyć można z komputerem poprzez interfejs przewodowy USB, RS232 lub Ethernet (LAN). Z poziomu kolorowego wyświetlacza LCD można natomiast dokonywać zmian w konfiguracji urządzenia i parametrach wydruku. Gwarancja producenta na TSC ML240P wynosi 24 miesiące na drukarkę i 12 miesięcy na głowicę (albo 25 km, w zależności co nastąpi szybciej).☆ Drukarka etykiet Zebra ZT220 termiczna i termotransferowa 203 DPI do 104 mm PC, MAC: USB, Ethernet, RS-232| KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 ☆

Drukarka etykiet Zebra ZT220 termiczna i termotransferowa 203 DPI do 104 mm PC, MAC: USB, Ethernet, RS-232| KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet Zebra ZT220 termiczna i termotransferowa 203 DPI do 104 mm PC, MAC: USB, Ethernet, RS-232| KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zebra
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet Zebra ZT220 termiczna i termotransferowa 203 DPI do 104 mm PC, MAC: USB, Ethernet, RS-232| KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  sprawdź MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

  ETYKIETY KALKI BARWIĄCE ETYKIETY KURIERSKIE

  Przemysłowe, profesjonalne drukarki z kolekcji ZT200 powstały w oparciu o szeroko zakrojone konsultacje z klientami. Nowa seria jest odpowiedzią na potrzeby biznesowe i wyzwania operacyjne. To nadzwyczajny dobór do szeregu różnych zastosowań wymagających etykietowania.


  TERMOTRANSFEROWA I termicznA DRUKARKA ETYKIET ZEBRA ZT220 203DPI, ŁĄCZNOŚĆ USB, ETHERNET, RS232

  Drukarka ZT220 usztywnioną, kompletnie metalową obudowę o wysokiej trwałości oraz graficzny wyświetlacz LCD, który ułatwia konfigurację i sterowanie. Świetnie sprawdza się do zastosowań drukowania etykiet z kodami kreskowymi, w których wymagane są częste zmiany formatu lub ustawień drukarki.

  Najważniejsze funkcję:

  • Połączenie przez USB, Ethernet i RS-232
  • Druk termotransferowy i cieplny
  • Rozdzielczość: 203DPI
  • Maksymalna szerokość druku: 104 mm
  • szybkość druku: 152 mm/s
  • Możliwość wydruku grafik, logo, kodów kreskowych, tekstu
  • Języki programowania: EPL, ZPL, ZPL2
  • Drukarka wykorzystuje dwie technologie druku:
  • cieplną (wydruk na etykietach termicznych)
  • Termotransferową (do druku konieczna jest folia termotransferowa/ kalka barwiąca).
   • Wydruk termotransferowy jest o dużo trwalszy od druku cieplnego.

  Zawartość zestawu:

  • Drukarka Zebra ZT220, model: ZT22042-T0E200FZ
  • kabel zasilający z zasilaczem
  • kabel USB
  • Instrukcja prędkiego uruchamiania

   📢 linia ZT200 występuje w trzech konfiguracjach, aby zobaczyć je wszystkie wejdź w zakładkę "przystępne modele".

   Drukarka dokument ENERGY STAR® - oznacza to, ze jest wysoce energooszczędna.

   niewiele znaczące wymiary, kompaktowa konstrukcja i składane drzwiczki drukarki sprawiają, że prosto zmieści się ograniczonej przestrzeni.

   Drukarka wykorzystuje dwie technologie druku:

   • termiczną (wydruk na etykietach termicznych)
   • Termotransferową (do druku konieczna jest folia termotransferowa/ kalka barwiąca).
    • Wydruk termotransferowy jest o sporo trwalszy od druku termicznego.

   Sprzęt z znakomicie przypasowanymi funkcjami:

   • precyzyjny druk z możliwością skrupulatnej regulacji
   • Wskaźniki stanu LED zapewniają natychmiastowe i z łatwością widoczne informacje o stanie drukarki
   • Bezproblemowa konfiguracja, instynktowna obsługa nieskomplikowane serwisowanie

    komplet oprogramowania Print DNA:

    • Dostęp do nad wyraz prostych w obsłudze, bezusterkowych funkcji ułatwiających pracę
    • Łatwe regulowanie aplikacji do druku i integrowanie ich z wieloma środowiskami
    • fachowe zabezpieczenie się przed atakami cybernetycznymi, blokowanie nieupoważnionego dostępu
    • Maksymalne zmniejszenie kosztów i czasu potrzebnego na zarządzanie drukarkami

    Drukarka odnajdzie użycie w wielu branżach:

    • Transport i logistyka (drukowanie listów przewozowych, kompletacja zamówień i pakowanie)
    • Magazyn (zarządzanie zasobami, inwentaryzacja)
    • Sektor produkcji ( Oznaczenia identyfikacyjne produktów/ numery seryjne)
    • Administracja (uporządkowanie dokumentów, zarządzanie w sytuacjach awaryjnych)
    • Turystyka i handel (opisywanie produktów, tworzenie identyfikatorów i kart członkowskich)
    • Ochrona zdrowia (zarządzanie aptekami i punktami medycznymi, etykietowanie próbek)

    👁‍🗨 Specyfikacja:

    • wymiary urządzenia:
     • wymiar: (Dł. X Sz. X Wys.): 242mm x 277mm x 432mm
     • Ciężar: 9,1 kg
    • System drukowania: Druk termotransferowy i termiczny
    • Rozdzielczość drukowania: 203DPI
    • prędkość drukowania: 152 mm / na sekundę
    • Źródło zasilania:
     • Zasilacz: Tak
     • Współpraca z komputerem: Tak
    • Pamięć: SDRAM 128 MB, Wewnętrzna liniowa pamięć Flash 128 MB
    • System operacyjny: Link-OS®
    • Maksymalna szerokość etykiety: 114 mm
    • niewiele znacząca szerokość etykiet: 19,4mm
    • Maksymalna długość druku: 3988mm
    • Grubość etykiety: 0,076 mm do 0,25 mm
    • Obsługiwane kody: Kody liniowe: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 z podkodami A/B/C i UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- albo 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code Kody dwuwymiarowe (2D): Aztec, Codablock, PDF417, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF417, TLC 39, RSS-14 (i złożone)
    • Temperatura pracy: od 5°C do 40°C
    • Temperatura składowania: od -40°C do 60°C
    • Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 20% do 85 %
    • Maks. Szerokość taśmy barwiącej [mm]: 110
    • Średnica wewn. Rolki z etykietami [cale] : 3
    • Maks. Długość taśmy barwiącej [m]: 450

    Drukarka współpracuje z systemem operacyjnym Windows. Jest możliwość instalacji drukarki Zebra w systemie Mac OS używając sterownika CUPS.

      👁‍🗨 Pliki do pobrania:

      • Karta artykułu:
      • Instrukcja szybkiego startu:
      • Skrócony opis towaru:
      • STEROWNIKI

        👁‍🗨 Gwarancja producenta: 12 miesięcy, szczegóły dostępne pod linkiem.       Podsumowanie, czyli jaka drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł najlepsza?


       Najlepsza drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


       Najtańsza drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł w Rankingach – nasze TOP3


       Podobne zestawienia:


       Najlepsze drukarki etykiet – Zestawienie na listopad 2022

       Jeżeli żadna z powyższych drukarek termicznych do etykiet do 6000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek etykiet.


       Powiązania tematyczne:

       • jaka drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł opinie,
       • dobra drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł cena,
       • drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł ranking,
       • drukarka termiczna do etykiet do 6000 zł jaka najlepsza.

       Podobne zestawienia:


       Zostaw opinię

       Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

       Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
       Loading...